Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#561 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.01.2014 – 07:51

А внизу - мама Лії Ахеджакової? )))

Котра незмінно демократично править зверх сорока років. Такого і Каддафі не втяв.

Тепер - по суті.
Цей Євромайдан повинен дотягнутися до 2015 року. Народу втрачати нічого, крім власних оков.
А там перетекти в Майдан Протесту про кримінальної влади: потрібно організуватися проти фальсифікацій виборів. Мобільні групи автомобілістів, мотоциклістів, велосипедистів та скейтбордистів, подекуди сновбордистів повинні агітувати, а в день виборів запобігати порушенням, фіксувати їх, боротися проти фальсифікаторів, протистояти "тітушкам". Наступного року на виборах потрібна величезна робота. Отже, побережімо сили - щоб вся пара не пішла в гудок. )))

Повідомлення відредагував Власюк: 05.01.2014 – 07:53

• -1

#562 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.01.2014 – 08:53

Перегляд дописуВласюк (05.01.2014 – 07:51) писав:

Котра незмінно демократично править зверх сорока років. Такого і Каддафі не втяв.
Де це вона править більше 40 років?
  • 0

#563 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.01.2014 – 09:12

Перегляд дописуВласюк (04.01.2014 – 19:02) писав:

От я проти влади теперішньої української і проти ЄС.
Але банкірам, які тримають основні ЗМІ, невигідно таких людей показувати.
Бачимо ще раз, що цензура існує в наших ЗМІ.
та ні, тебе банять не тому що ти невигідний, і не за твою проросійську позицію, а тому що ти дратуєш своєю неадекватністю
  • 0

#564 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 09:36

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 08:53) писав:

Де це вона править більше 40 років?

Англійська королева Єлизавета ІІ з 1953 року (шістдесять років!) є королевою Великобританії.

Цитата

Формально королеві належить законодавча, виконавча і судова влада в державах, які вона очолює, але фактично її роль скоріше церемоніальна через те, що вона завжди діє за порадою Кабінету міністрів, а прем'єр-міністром найчастіше призначає голову партії, що перемагає на виборах. Іноді монарх може призначити прем'єра, який має сформувати уряд на основі абсолютної більшості в Палаті громад, але така практика застосовується лише в критичних ситуаціях (останій раз — в 1940 р., коли король Георг VI призначив прем'єр-міністром Вінстона Черчілля).

І слово "найчастіше" - тут ключове. Але в рішучі моменти королева чи король бере владу в свої руки, може ПРИЗНАЧИТИ прем'єра і діє рішуче.

Цитата

Єлизаве́та ІІ (Елізабет Александра Мері Віндзор, англ.Elizabeth II, Elizabeth Alexandra Mary Windsor; нар.21 квітня1926, Лондон) —королева і голова державиСполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, голова держави в країнах Британської Співдружності (Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ямайці, Барбадосі, Багамських Островах, Гренаді, Папуа-Новій Гвінеї, Соломонових Островах, Тувалу, Сент-Люсії, Сент-Вінсенті і Гренадинах, Антигуа і Барбуді, Белізі, Сент-Кітсі і Невісі). У всіх цих країнах, окрім Сполученого Королівства, її представляють генерал-губернатори, що призначаються нею.
Окрім цього, Єлизавета II править також Британськими заморськими територіями, але не як їх королева, а як королева Сполученого Королівства.
Вона також: Голова Співдружності Націй, Верховний ГоловнокомандувачЗбройних Сил, Лорд Острова Мен, Верховний управитель Церкви Англії, Захисниця віри, Герцог Нормандії, Верховний вождь Фіджі. Формально Єлизавета ІІ — наймогутніший монарх світу.

Королева Англії є главою уряду, парламенту і суду, головнокомандувачем армії та патріархом церкви. А якщо ще врахувати, що в Англії нема конституції, то ніякому Путіну чи Обамі така влада навіть не снилася.

Вивчайте країни ЄС, перебуваючи на Євромайдані.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (05.01.2014 – 09:12) писав:

та ні, тебе банять не тому що ти невигідний, і не за твою проросійську позицію, а тому що ти дратуєш своєю неадекватністю
а ти думаєш, шо на милі.ру тебе не за те саме забанили? ;)
це ж чистої води суб'єктивізм. а визначальною має бути свобода слова!

Повідомлення відредагував Власюк: 05.01.2014 – 09:44

• -1

#565 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2014 – 09:41

Перегляд дописуВласюк (05.01.2014 – 09:36) писав:

Англійська королева Єлизавета ІІ з 1953 року (шістдесять років!) є королевою Великобританії.
Ага, і прав у неї стільки ж, як у згаданого тобою Каддафі. Не мели дурниць. Хоча - кому я це пишу?
  • 1

#566 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.01.2014 – 09:55

а ти думаєш, шо на милі.ру тебе не за те саме забанили? ;)
це ж чистої води суб'єктивізм. а визначальною має бути свобода слова!
взагалі то це позатема, але відповім: - я порушив правила, потерпів добу без тролінгу, і на відміну від тебе не набридаю всім своєю самозакоханістю-нарцисизмом.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (05.01.2014 – 09:41) писав:

Ага, і прав у неї стільки ж, як у згаданого тобою Каддафі. Не мели дурниць. Хоча - кому я це пишу?
права людини є права людини.
а повноваження монарха записані в конституціях не тільки Великобританії та Північної Ірландії, а також і в конституціях Канади, Австралії, та дрібніших острівних держав, де главою держави є королева Єлизавета ІІ.
А в конституціях написано, що монарх вповноважений оголошувати війну і в разі війни брати всю повноту влади в свої руки.
Ось наприклад в майбутньому Король Чарльз оголосить війну якійсь невідомій дрібній африканській державі, війська туди введе, але перемагати не спішитиме, користуючись війною ліквідує всі парламенти, і буде одноосібним диктатором в Великобританії, Канаді, Австралії, та інших країнах. І це буде згідно конституції. Хоча ні, там немає такого закону як конституція, але є закони що дають ці повноваження монарху.
  • 0

#567 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 10:02

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (05.01.2014 – 09:55) писав:

написано, що монарх вповноважений оголошувати війну і в разі війни брати всю повноту влади в свої руки.
Ось наприклад в майбутньому Король Чарльз оголосить війну якійсь невідомій дрібній африканській державі, війська туди введе, але перемагати не спішитиме, користуючись війною ліквідує всі парламенти, і буде одноосібним диктатором в Великобританії, Канаді, Австралії, та інших країнах. І це буде згідно конституції. Хоча ні, там немає такого закону як конституція, але є закони що дають ці повноваження монарху.
ось тут я з тобою згоден стовідсотково. розумні слова!

учітеся, брати мої.
дивлячись на ЄС, знімайте рожеві окуляри.

і ще. саме Англія розглядає можливість виходу з ЄС на парламентському рівні. і євро не вводить чомусь у себе, національні фунти в Англії в обігу.
Пам'ятаймо про це, виходячи на майдан.

Повідомлення відредагував Власюк: 05.01.2014 – 10:06

• -1

#568 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 10:07

[/size]

І слово "найчастіше" - тут ключове. Але в рішучі моменти королева чи король бере владу в свої руки, може ПРИЗНАЧИТИ прем'єра і діє рішуче.

Королева Англії є главою уряду, парламенту і суду, головнокомандувачем армії та патріархом церкви. А якщо ще врахувати, що в Англії нема конституції, то ніякому Путіну чи Обамі така влада навіть не снилася.

Вивчайте країни ЄС, перебуваючи на Євромайдані.
:ggggg: Годі вже клеїти дурня. Влада королеви номінальна. Трон - традиція і не більше. Чи ви справді не знали про це коли писали перше повідомлення? Тоді ваші намагання "викрутитись" виглядають ще більш смішно. Це ж треба! Стверджувати, що Елизавета ІІ має реальну владу! :ggggg: Краще тоді зізнайтесь, що недовчили, а не закопуєте себе ще глибше.
  • 0

#569 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 10:15

Перегляд дописуPavlo_Taiko (05.01.2014 – 09:41) писав:

Судячи з твоїх, ти так само знаєш права королеви Англії чи права Каддафі, як і квантову фізику. Хоча - кому я це пишу?

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 10:07) писав:

Стверджувати, що Елизавета ІІ має реальну владу!
Мати владу і застосовувати її - дещо різні речі.

Скажіть, чи призначає королева суддів? Призначає.
Чи призначає верхню палату парламенту?
Чи призначає прем'єр-міністра? Призначає.

Коли Георг призначив Черчілля в 1943 р., відсторонивши попереднього премєра, то це що - жарти?

Коли все йде "по плану, по традиції" - королева може особливо і не втручатися.
Але варто їй оголосити війну Сірії - і диктатор готовий! Уряд, суд, парламент, армія, церква - всі нею призначаються, всіма вона керує!
(До того ж, ЕдуардГол, по стилю ви занадто видаєте себе, як грантожера англійського, грантожера ЄС. Висміяти суттєву думку опонента, типу сам жартую - сам сміюсь і т.і., саме про це йдеться у ваших методичках та цього вчать вас, євроволонтерів за євро в посольствах західних країн).
Якщо би в Англії вибухнула революція - ви б побачили "права королеви". Янукович та Захарченко просто "босота і гопота" порівняно з англійськими силовиками.

Що не так?

Повідомлення відредагував Власюк: 05.01.2014 – 10:23

• 0

#570 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 10:25

Зображення
  • 0

#571 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 10:55

Перегляд дописуВласюк (05.01.2014 – 10:15) писав:

Судячи з твоїх, ти так само знаєш права королеви Англії чи права Каддафі, як і квантову фізику. Хоча - кому я це пишу?

Мати владу і застосовувати її - дещо різні речі.

Скажіть, чи призначає королева суддів? Призначає.
Чи призначає верхню палату парламенту?
Чи призначає прем'єр-міністра? Призначає.

Коли Георг призначив Черчілля в 1943 р., відсторонивши попереднього премєра, то це що - жарти?

Коли все йде "по плану, по традиції" - королева може особливо і не втручатися.
Але варто їй оголосити війну Сірії - і диктатор готовий! Уряд, суд, парламент, армія, церква - всі нею призначаються, всіма вона керує!
Юридично вона має деякі права, але й вони досить обмежені. А стосовно практики, так тут взагалі її влади не простежується. Не просто так більшість вчених стверджує, що "англійський король царює, а не править". Саме так і є.

Суддів королева призначає не як їй самій заманеться, а лише із певного кола осіб та з подачі певних чиновників.

Стосовно парламенту, то уряд вирішує, що буде там робитись. Уряд - головний суб’єкт влади. А парламент все більше та більше слабшає, що добре простежується на протязі всього ХХ ст., а особливо в деякі роки. І особливо це стосується саме верхньої палати - палати Лордів.

А от відносно уряду, то тут все навпаки. У 1914 року прийнято "Акт про захист держави", що передавав на законній підставі на час війни всю повноту влади до рук уряду. По закінченні війни цей акт було скасовано, однак ряд прав, наданих урядові як тимчасові та екстраординарні, застосовувалися й після їх офіційного скасування. Крім того, був покладений початок практиці видання актів, що надають урядові надзвичайні повноваження. У 1920 році було прийнято Закон "Про надзвичайні повноваження" й уряд отримав можливість видання від імені короля указу про введення у країні надзвичайного стану, а також повноваження на видання розпоряджень, необхідних для забезпечення громадської безпеки, захисту держави, підтримки громадського порядку.

Стосовно призначення прем’єр-міністра, то і тут королева виконує скоріш церемоніальну функцію. Цей вибір обмежений тим, що новий прем'єр-міністр повинен мати довіру більшості палати громад (нижня палата парламенту), що до речі, також вказує на спад влади верхньої палати, і зуміти сформувати кабінет міністрів.

Далі ви вже взагалі казки почали складати.

Цитата

(До того ж, ЕдуардГол, по стилю ви занадто видаєте себе, як грантожера англійського, грантожера ЄС. Висміяти суттєву думку опонента, типу сам жартую - сам сміюсь і т.і., саме про це йдеться у ваших методичках та цього вчать вас, євроволонтерів за євро в посольствах західних країн).
Помиляєтесь. Просто я не можу дивитися, як ви ставите все з ніг на голову. Я вже казав, що ви просто намагаєтесь ввести в оману людей. І як не сміятися, коли ви таке пишете про Елизавету й при цьому корчите, вибачте, розумника. Самі напрошуєтесь. Ви навіть не розібравшись, намагаєтесь спаплюжити все, що має хоч якесь відношення до Європи чи США.

Цитата

Якщо би в Англії вибухнула революція - ви б побачили "права королеви". Янукович та Захарченко просто "босота і гопота" порівняно з англійськими силовиками.
Що не так?
Ні, не так.

Повідомлення відредагував EduardGol: 05.01.2014 – 10:58

• 0

#572 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 10:57

Веберу: Ну, знаєте, я сповна користуюсь свободою слова в Україні - і все ще на свободі.

Єдина "Європейська правда" мене забанила - але то ресурс, фінансований Заходом, де нібито нема цензури.

Я знаю, ця правда коле очі модераторам, але факт є фактом:
ще й досі

Зображення

[ex]+10% за відхилення від теми[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 05.01.2014 – 12:28

• 0

#573 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 11:34

Щойно побачив по "5-му каналу" відеохроніку, як на організованому ПР "Антимайдані", скандували лозунг "Путін!".

Без коментарів.
Зображення
  • 1

#574 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 11:41

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 11:34) писав:

Щойно побачив по "5-му каналу" відеохроніку, як на організованому ПР "Антимайдані", скандували лозунг "Путін!".

Без коментарів.

Так і прості громадяни США критикують "однобокість" своїх ЗМІ і дякують Путіну за альтернативу.

Так що Євромайдану є альтернатива - і це вже добре.
Це - демократично.

Повідомлення відредагував Власюк: 05.01.2014 – 11:42

• 1

#575 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 12:13

Перегляд дописуВласюк (05.01.2014 – 11:41) писав:

Так і прості громадяни США критикують "однобокість" своїх ЗМІ і дякують Путіну за альтернативу.
Путін і альтернатива - поняття несумісні. РФ і США - варті один одного, от тільки в США люди хоч живуть значно краще.

Перегляд дописуВласюк (05.01.2014 – 11:41) писав:

Так що Євромайдану є альтернатива - і це вже добре.
Це - демократично.
Альтернатива Євромайдану - діюча влада, проявом якої і був той шабаш під назвою "Антимайдан", де люди як Діда Мороза кликали президента іншої, ворожої нам держави.
  • 1

#576 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 13:59

"час від часу для підтримки ажіотажу і бойового духу запускати туди кількадесятків молодих беркутівців"
Мені, до речі, Новорічний Майдан був трохи запрісний. Я дещо мав для бєртітушків, але так і не зміг використати...
  • 0

#577 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 13:59

Перегляд дописуWеbеr (05.01.2014 – 13:59) писав:

Я дещо мав для бєртітушків, але так і не зміг використати...
Бутилку водки не було з ким розпити?
[ex]порушення 2.1. флуд[/ex]

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 05.01.2014 – 14:32

• 0

#578 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 14:04

Перегляд дописуantip (05.01.2014 – 13:59) писав:

Бутилку водки?
Ти шо москаль якийсь, що у тебе все під назвою "дещо" с водкай асоціюється? Ні - пляшки горілки я не мав, бо Майдан - територія вільна від улюбленого москальського напою - алкоголю.
  • 0

#579 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 14:07

Перегляд дописуWеbеr (05.01.2014 – 14:04) писав:

Ти шо москаль якийсь, що у тебе все під назвою "дещо" с водкай асоціюється? Ні - пляшки горілки я не мав, бо Майдан - територія вільна від улюбленого москальського напою - алкоголю.
А я там вживав і все нормально було. Да і в тоалетах там повно пляшок від горілки, майданівці бухають і ще й як.
  • -1

#580 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 14:21

Перегляд дописуantip (05.01.2014 – 14:07) писав:

А я там вживав і все нормально було. Да і в тоалетах там повно пляшок від горілки, майданівці бухають і ще й як.
Ти що москаль якийсь, що привик в туалєтах бухати? Я там разів 20 відвідав біотулети за новорічну ніч і якось жодної пляшки не побачив.
А до того ж, якби ти там був, москалику, то би зрозумів, що якщо і хоче хтось мобі 50 грам ковтнути, то цього не потрібно робити в туалєті (фу - які бридкі москальські обичає (((), а вийти собі за межі Майдану і причаститися. Там відловлювали таких осіб, що після стакана водкі - але такиз на цілий Майдан може 2 чи 3 було і всі типової бомжовської москальської зовнішності.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних