Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#461 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2013 – 17:20

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:44) писав:

Ситуація в 90-х просто погіршилася, тому що СРСР остаточно програв "холодну війну" Заходу.
90-і, отже, ще гірші - бо це просто бандитський беспрєдєл, коли влада з дозволу США та ЄС діяла пліч-о-пліч з криміналом.
думаєте неоСРСР виграє у "Заходу"? :D
влада і кримінал в СРСР, СНГ - одне і те саме, вже років 30, або навіть 95.

Янукович, Путін, Лукашенко не питають дозволу в США, ЄС чи Китаю.
Так у країн "Заходу" є вплив на багатьох політиків через долари, євро, ринки збуту, підприємства.
Але лідери наших країн самі загнали себе у пастку англо-саксів, коли вивели награбовані капітали в західні банки.
Злиття влади з криміналом - самостійний процес, в багатьох країнах так.

Влада завжди спирається на озброєних людей (військові, поліція, міліція, спецслужби, кримінал).
просто в кожній країні мікс озброєної частини суспільства, на яку спирається влада різний.

Повідомлення відредагував Armando: 30.12.2013 – 17:33

• 0

#462 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 20:23

За приклад може служити Навальний. Це не найкращий взірець, але він показує, як блоґер стає політиком у силу обставин.
І саме тут стає помітною різниця між Росією та Україною: в Росії лідери на кшталт Навального є поодинокими випадками, тому їх легко посадити чи тримати на короткому повідку.
А в Україні точок, платформ, середовищ – тисячі. Їх усіх уже важко нейтралізувати. Можна пересадити, підкупити, скомпрометувати всю опозицію, але усі площадки громадянського супротиву не знищити.
В переддень Різдва доречно згадати епізод із Євангелія від Матвія, коли Ірод шукає новонародженого Христа, нищить всіх немовляток, але Христа все одно знайти не спроможний. Це ефект Майдану.
http://life.pravda.c...3/12/30/147591/
  • 1

#463 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2013 – 21:43

• 0

#464 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 22:48

Хай «тітушки» обходять боком! З новим щастям, з Новим роком!.. Хай у вас все буде файно! Хліба й сала на Майдані!!!

• 1

#465 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.12.2013 – 22:50

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 15:59) писав:

і свободи мирних зібрань в Росії теж більше

І хто скаже, що Путін менш демократичний, ніж демократична "Українська (Європейська) правда"?

Заблокував інакомислячих в перший же день рівно так само, як "Українська правда" заблокувала інакомислячого Власюка в перший же день Євромайдану.

Чи то "Українська правда" - недемократичний диктаторський ресурс, фінансований держдепом США?

[ex]Пане Миколо, ця тема про Євромайдан, а не про те, що вас забанили на Українській правді, про що ви згадуєте вже втретє за сьогодні. Дотримуйтесь теми, або отримуйте відсотки
І годі вже говорити про себе в третій особі. Це тривожний знак.[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 31.12.2013 – 10:37

• 0

#466 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.12.2013 – 10:03

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 22:50) писав:

І хто скаже, що Путін менш демократичний, ніж демократична "Українська (Європейська) правда"?
Заблокував інакомислячих в перший же день рівно так само, як "Українська правда" заблокувала інакомислячого Власюка в перший же день Євромайдану.
Чи то "Українська правда" - недемократичний диктаторський ресурс, фінансований держдепом США?
Українська правда - недемократичний ресурс, фінансований марсіанами. Вони не знають, що таке демократія
  • 0

#467 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 10:34

За годину вирушаю своїм авто з сім'єю і братом на Новорічний Євромайдан у Києві! У гарній компанії зустріну Новий 2014!
  • 1

#468 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 10:36

Це майданівці чорні? Шівер це твої 30 срібняків почорніли від сорому за твої способи заробляння рублєй.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 31.12.2013 – 10:37

• 1

#469 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 10:54

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 10:33) писав:

Матюкливі зграї людей, що вдягнені у чорне і волають: Україна - це Європа! Жопа панове, жопа - 100%.
Зображення

угу) особливо оці))) матюкливі зграї, вдягнені у чорне
  • 0

#470 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 31.12.2013 – 10:57

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 10:35) писав:

Це з серїі, як росіяни кажуть: "Яка демократія? В Україні - війська США та фашизм!". В них багато дебілів. В нас теж вистачає.
Та от і я вже почав рахувати. Добре, що в рамках даного форуму вистачає пальців однієї руки.

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 10:35) писав:

Європейський суд з прав людини цього не визнав, тож забирай свої слова назад, якщо релігія дозволяє.
Визнає. А от ті хто подають скарги, саме таку позицію й мають, бо тоді навіщо скаржитись?! Чи це має виглядати так: "Я згоден з рішенням суду, бо його ви не скасували, але ви скасуйте і я повірю в інше". :wink2: А кажете, що багато працюєте та ще й в солідній фірмі. Мабуть просто втомились, то лягайте поспіть краще ніж за компом сидіти.

Перегляд дописуФабрегас (31.12.2013 – 10:54) писав:

Зображення

угу) особливо оці))) матюкливі зграї, вдягнені у чорне
Та мабуть це колега Власюка. Вони, либонь, працюють на одну "німецьку" фірму. :) Бо надто схожа риторика.
  • 0

#471 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:00

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 10:48) писав:

Я працюю на солідну німецьку фірму і в мене не щодня є час писати на форумах, як це роблять за влучним порівнянням Власюка "хахли-голодранці!". Я приходжу з роботи геть втомлений. Денна зарплата у мене у кілька разів більша за твою місячну. Є там один українець, котрий патякає язиком. 6-го числа він їде до дому, тому що не хоче працювати! Україні потрібен господар з великим батогом, котрий буде бити бидло по спині, і по теревенях це буде видно одразу, як тільки припинять писати пости у робочий час! Це євростандарти, звикайте.
Я бачив бидло на Майдані. Мої знайомі з Києва (можу дати тел) розповідали як вони матюкали Беркут. Це було до побиття людей.
Люди у чорному, палять у громадських місцях. Багато тюрків - чорні очі. Фу, яка гидота.
До речі, у Росії тюрки та інші - узбеки, казахи і т.д. Мають свою національність. А в Україні - кожен тюрок вже каже, що він українець. Особливо цим пишається Чорнота. Галич - це сучасною мовою - чорний. (як то галич поле криє: ляхи, уніати - Т. Г. Шевченко). Чорнота, ви ото припиніть...
Міша прийшов з літака і відкрив шафу, жираф привітав його з мерседесом і відійшов у мавзолей. Можу дати телефон знайомого з Марсу, він бачив південне сяйво, яке їхало на велосипеді. Воно працює у солідній німецькій фірмі, в якої чорні очі і слон в окулярах. Ми разом йшли по тундрі і раптом зеленка пішла у прірву, десять негренят вийшли погуляти в ліс і Майбах проїхав повз, всі у чорному, ледь втік
  • 0

#472 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:02

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 10:55) писав:

Це ж проблема народу. Бидло не хоче працювати... Що робить американець чи росіянин, коли нема грошей? Тяжко працює. Балабол - страйкує...
Бидло якраз працює на свого господаря незалежно від умов. Він як мул - тихо собі горбиться, щоб там не було у нього над головою. Та мені зрозуміла суть вашої агітації, а кому вигідно, щоб майдан розійшовся - всі знають.
  • 0

#473 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:03

Перегляд дописуФабрегас (31.12.2013 – 11:00) писав:

Міша прийшов з літака і відкрив шафу, жираф привітав його з мерседесом і відійшов у мавзолей. Можу дати телефон знайомого з Марсу, він бачив південне сяйво, яке їхало на велосипеді. Воно працює у солідній німецькій фірмі, в якої чорні очі і слон в окулярах. Ми разом йшли по тундрі і раптом зеленка пішла у прірву, десять негренят вийшли погуляти в ліс і Майбах проїхав повз, всі у чорному, ледь втік
Є ні, вам його та йому подібних не переплюнути в цьому мистецтві. :wink2: Хоча вийшло схоже.
  • 0

#474 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:03

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 10:55) писав:

Продаватись євросоюзу так само огидно, як і митному. Фабрегас вже продався, зауваживши на коментар Власюка про продаж суверенітету Польщі: "Зате вони мають...".
Це ж проблема народу. Бидло не хоче працювати... Що робить американець чи росіянин, коли нема грошей? Тяжко працює. Балабол - страйкує...
http://tsn.ua/analit...vci-325330.html
Про працю - тут
  • 0

#475 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:08

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:02) писав:

А я кажу: мені соромно за бидло, яке не хоче працювати, натомість шукає на чию б шию сісти. У цьому ти з ним схожий, а не я.
нам теж соромно) тому і хочемо щоб воно нарешті пішло

Повідомлення відредагував Фабрегас: 31.12.2013 – 11:09

• 1

#476 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:09

Цитата

Не пальців, а твоєї голови цілком вистачає.
О, ще один мул балабол ідейний проплачений... дідько ви такий багатогранний, що навіть не знаю як до вас звертатись. Хотів сказати, що у кого тут проблеми з наповнювачем черепної коробки я зрозумів майже одразу, як зареєструвався тут. А ще хотів сказати, що бережіть нерви, якщо мозок зберегти вже не вдалось.

Цитата

Власюк прагне долучити Україну до митного союзу. А я кажу: мені соромно за бидло, яке не хоче працювати, натомість шукає на чию б шию сісти. У цьому ти з ним схожий, а не я.
Та ми давно "розкусили" вашу комедію. Хоча не зупиняйтесь, ви нас дійсно розважаєте.
  • 0

#477 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:13

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:07) писав:

Робітник - це почесне заняття. Бидло всіляко уникає праці. Воно ще й бухає по п'ятницях.
Написане було б доречним, якщо б часи були інші. Розвивайте аналітичне мислення.

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:07) писав:

Роль тещі він виконує неперевершено.
І знову повертаємось до теми про бидло. Мені тільки не зрозуміло, чого ви так себе не любите? Ах, це ж тема про бидло, тому питання знімається.
  • 0

#478 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:15

Перегляд дописуEduardGol (31.12.2013 – 11:09) писав:

О, ще один мул балабол ідейний проплачений... дідько ви такий багатогранний, що навіть не знаю як до вас звертатись. Хотів сказати, що у кого тут проблеми з наповнювачем черепної коробки я зрозумів майже одразу, як зареєструвався тут. А ще хотів сказати, що бережіть нерви, якщо мозок зберегти вже не вдалось.
якщо Власюк ще відстоює якусь думку, то цей просто тролить ) Вже перевірено. Якщо хтось каже що це біле - він каже чорне. Якщо хтось скаже що це біле - він каже чорне

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:12) писав:

Юристи - малолітки, що "виграли багато справ" - це є дійсно вистава, краща за будь-яку розвагу.
Твоя вистава теж хороша) То ти кожного дня до Петербурга літаєш літаком, то в солідній німецькій фірмі))) Ти хоч не плутайся, що ти на якому форумі пишеш, бо смішно

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:13) писав:

Ви його вже визначили?
звичайно ) як і всі на Майдані

Повідомлення відредагував Фабрегас: 31.12.2013 – 11:15

• 0

#479 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:16

Хочеш, але не можеш - це запор. Знаєш, до кого йти.
В й в одному гумористичному клубі з Власюком (як же його, мабуть, гикавка вже дістала).

Юристи - малолітки, що "виграли багато справ" - це є дійсно вистава, краща за будь-яку розвагу.
Якби ви ще на цьому розумілися, а то я впевнений, що ви один з тих, для кого платити 1000 грн. за позов - "надто багато за декілька списаних папірців". Бувають так, совкові, клієнти.

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:13) писав:

Ви його вже визначили?
Якби тут можна було тицяти пальцем, і якби мені дозволяло виховання, я би вже вказав. :)
  • 0

#480 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 31.12.2013 – 11:20

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:16) писав:

Часи завжди однакові: не працюєш - не маєш кусня хлібу. Питання є?
До вас?! А оце вже жарт нівроку. :wink2:

Перегляд дописуShіver2005 (31.12.2013 – 11:16) писав:

Не постало б теми "Євромайдан" якби бидла не було.
Звичайно не було би, якби одні не пропхали до владу інших, а ще одні їм не продавались.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних