Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#401 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.12.2013 – 11:57

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 11:52) писав:

поки що ми бачимо, як російські нафтові олігархи після десятирічної відсидки тікають в ЄС і там - в Берліні- дають прес-конференції, а деякі політологи називають їх "солженцинами". Березовський тікає від правосуддя в Лондон (ЄС), Гусинський - в Ізраїль, європейську країну, союзник ЄС. Ось таке ставлення ЄС до російських "нафтових" олігархів реально вже зараз.

Щодо Росії.
Газпром - державна компанія. Олігархи, в т.ч. нафтові - перебувають під контролем держави. Путін - прогнозований і сильний політик. До речі, не Путін нав'язав Росії олігархів, а ЗАХІД, консультанти із США та ЄС.
купа слів після процитованого мого повідомлення, але до мого повідомлення це купа яким боком?

у Росії головний олігарх - Путін (за сумісництвом найбагатша людина світу - неофіційно 130 млрд $)
  • 2

#402 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.12.2013 – 11:59

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 11:51) писав:

всяке може бути? але дійсно, які є інші шляхи? Якщо люди не будуть виходити на майдан то і не буде жодних змін

а якщо не буде жодних змін то і буде глибше і глибше інтегрування ПР у бюджет країни і плавне але впевнене висмоктування всіх соків, до повного віджиму, поки не залишиться тільки жмих
А, може, мобілізуємось на вибори?

Висунемо гасло - "Дострокові вибори Президента і ВР".

Я сам це підтримую.

Просто не треба будь-що лізти в асоціацію в ЄС, обрубачи практично всі зв'язки з Росією.
  • 0

#403 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.12.2013 – 12:01

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 11:52) писав:

поки що ми бачимо, як російські нафтові олігархи після десятирічної відсидки тікають в ЄС і там - в Берліні- дають прес-конференції, а деякі політологи називають їх "солженцинами". Березовський тікає від правосуддя в Лондон (ЄС), Гусинський - в Ізраїль, європейську країну, союзник ЄС. Ось таке ставлення ЄС до російських "нафтових" олігархів реально вже зараз.

Щодо Росії.
Газпром - державна компанія. Олігархи, в т.ч. нафтові - перебувають під контролем держави. Путін - прогнозований і сильний політик. До речі, не Путін нав'язав Росії олігархів, а ЗАХІД, консультанти із США та ЄС.
Хіба вам не відомо, що саме Путін - найбільший олігарх в РФ та, мабуть, один з найбільших у світі? Та й яке правосуддя має відношення до РФ? Там як і в нас його немає. Якщо ти олігарх, який не забажав ділитися з Путіним, то або тікай, або сідай.

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 11:59) писав:

Просто не треба будь-що лізти в асоціацію в ЄС, обрубачи практично всі зв'язки з Росією.
Це РФ будь-що намагається нас зупинити, а якщо ми все ж зробимо свій власний вибір на користь ЄС, то погрожує нам обрубати практично всі зв'язки.
  • 1

#404 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:05

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 11:57) писав:

купа слів після процитованого мого повідомлення, але до мого повідомлення це купа яким боком?

у Росії головний олігарх - Путін (за сумісництвом найбагатша людина світу - неофіційно 130 млрд $)
Як це "яким боком"? Ви людей лякаєте російськими олігархами, а я вам про долю деяких російських олігархів розказав.

США засудили тільки Лазаренка, ЄС - відібрали кошти в Балоги в 2011.

Так що хто більше бореться з олігархами?

Щодо "неофіційних" оцінок статків Путіна, то це і коментувати не хочеться.

До речі, Ви, критики проросійського вибору влади, скажіть: а де ж свої прибутки приховують стовпи і ющенківського, і януковичівського режиму - Ахметов, Фірташ, Пінчук, Коломойський? Хіба Кіпр - це не країна ЄС? Хіба Лондон чи Відень, де вчаться і живуть діти та сім'ї олігархів - це не ЄС? Вони обкрадають українців і капітали виводять в Лондон, в ЄС, а не в Москву.
Вони - ставленики ЄС. І вони чужі українцям, з цієї ж причини і ЄС чужий українцям.

Гарно сказав Путін (цитую майже дослівно): "Ви хоч прочитайте папері (про асоціацію)... Обов'язків ЄС ніяких не бере, грошей не дають...Перейти на нові правила, стандарти, тарифи - значить угробити промиловість, похерити сільське господарство..."
Крім того, що нам нема чим торгувати з ЄС, бо наша продукція не відповідає євростандартам, нас не пустять (після підписання асоціації) і на ринки ТС.

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 12:06

• 0

#405 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:11

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 11:59) писав:

А, може, мобілізуємось на вибори?
Висунемо гасло - "Дострокові вибори Президента і ВР".
Я сам це підтримую.
ну так зараз же Майдан і політики які на ньому цього і добиваються. Якщо діюча влада піде - то прийдеться влаштовувати вибори. Як інакше?
Чому зразу обрубуючи звязки з Росією? Росії чомусь нічого не заважає торгувати з ЄС, продавати туди свій газ дешевше ніж нам, купувати звідти автомобілі і все інше.
Зате чомусь з Україною інтегрованою в ЄС, Росія працювати не хоче... Смішно, нє?
Я прекрасно розумію, що більшість людей на Майдані не знають чим може обернутись угода про асоціацію і не підозрюють що може бути важко. Але це вина Януковича і влади, бо вони тримали народ в незнанні. Бо не вважали за потрібне щось пояснювати, народ ж "смерди" не більше

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 12:05) писав:

Як це "яким боком"? Ви людей лякаєте російськими олігархами, а я вам про долю деяких російських олігархів розказав.

Путін головний олігарх світу, він сам з собою не бореться. Я вів до того, що після вступу в ТС, Путін скупить всю Україні і не залишиться тут нічого нашого, можна буде брати клунок на плечі і іти шукати деінде кращого життя
Путін не бачить Україну незалежною, Путін бачить її як окраїною Російської Імперії, після вступу в ТС і влізання в борги (такі як зараз почались з кредитами) цей процес стане невідворотній

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.12.2013 – 12:12

• 1

#406 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:11

Отож бо, що про "деяких". І не забувайте, що в США та ЄС - свої проблеми і вони не наймались відловлювати ваших чи наших олігархів (для чого, до речі, потрібні законні підстави, а не той факт, що людина дуже заможна).

До речі, Ви, критики проросійського вибору влади, скажіть: а де ж свої прибутки приховують стовпи і ющенківського, і януковичівського режиму - Ахметов, Фірташ, Пінчук, Коломойський? Хіба Кіпр - це не країна ЄС? Хіба Лондон чи Відень, де вчаться і живуть діти та сім'ї олігархів - це не ЄС? Вони обкрадають українців і капітали виводять в Лондон, в ЄС, а не в Москву.
Вони - ставленики ЄС. І вони чужі українцям, з цієї ж причини і ЄС чужий українцям.
І що з того, де вони гроші тримають? Просто це в черговий раз доводить, що там працюють як банки, так і закони. А відкрити рахунок - правочин, який може вчинити, як олігарх, так і політик, так і проста людина. І в країна, де діє верховенство права заборонити чи обмежити це неможливо.

Крім того, що нам нема чим торгувати з ЄС, бо наша продукція не відповідає євростандартам, нас не пустять (після підписання асоціації) і на ринки ТС.
Ось ключовий момент, який ви чогось не помічаєте. То хто ж шкодить Україні?! Вас, як українця, принижують, а ви сприймаєте це, наче так і має бути.

Повідомлення відредагував EduardGol: 30.12.2013 – 12:13

• 0

#407 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:13

Перегляд дописуEduardGol (30.12.2013 – 12:01) писав:

Хіба вам не відомо, що саме Путін - найбільший олігарх в РФ та, мабуть, один з найбільших у світі? Та й яке правосуддя має відношення до РФ? Там як і в нас його немає. Якщо ти олігарх, який не забажав ділитися з Путіним, то або тікай, або сідай.

Мені невідомо, що Путін якийсь олігарх. Путін - демократично вибраний Президент РФ. Саме це визнає світ. У вас звідки якісь такі дані, від яких спецслужб?

Я думаю, що будь-якого грамотного громадянина дратує, коли єврокомісари заявляють, що Тимошенко - "політв'язень" і т.д.

А що Європейський суд з прав людини не підтвердить, що Юля - невинна?
Чому нема санкцій Заходу супроти суддів, прокурорів, влади України, олігархів, котрі підтримують владу чи перебувають у владі?

ЧОМУ САНКЦІЙ ЗАХОДУ НЕМА?

Значить, з правосуддям в Україні та Росії - все в порядку. Поки не доведено, хоч би тим же Європейським судом, протилежного.
Чи ви самі для себе вирішили, що судді - лохи, правосуддя в Україні та Росії не існує.
Це - НЕПРАВОВИЙ і тим більше НЕЄВРОПЕЙСЬКИЙ СПОСІБ МИСЛЕННЯ,

ПРЕЗУМПЦІЮ НЕВИННОСТІ НІХТО В ЄС, В США, В УКРАЇНІ ТА В РОСІЇ НЕ ВІДМІНЯВ!
  • 0

#408 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:14

якщо ЄС такий поганий, чому там люди живуть краще ніж в Росії, в якій так круто боряться з олігархами?
  • 0

#409 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:17

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 12:13) писав:

Мені невідомо, що Путін якийсь олігарх. Путін - демократично вибраний Президент РФ. Саме це визнає світ. У вас звідки якісь такі дані, від яких спецслужб?
Боже! Та невже ви навіть вірите в те, що в РФ є вибори??? Які вибори, яка демократія?! В РФ - диктатура, а Путін - диктатор, олігарх та вбивця!

Цитата

Чи ви самі для себе вирішили, що судді - лохи, правосуддя в Україні та Росії не існує.
Мені це добре відомо, бо я практикуючий юрист. А от ви просто вірите в те, що хочете, або пишете те, що маєте писати.
  • 2

#410 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:20

Гарно сказав Путін (цитую майже дослівно): "Ви хоч прочитайте папері (про асоціацію)... Обов'язків ЄС ніяких не бере, грошей не дають...Перейти на нові правила, стандарти, тарифи - значить угробити промиловість, похерити сільське господарство..."
чому ж грошей не дають? дають же.
перейти на нові правила, стандарти - це "угробити"? ))) якби в ЄС були стандарти камяного віку, а в нас високотехнологічні, тоді б переходячи на їхні стандарти ми б гробили промисловість. У всьому світі підприємства модернізують свої виробництва, і тільки в нас нічого не зрушилось з мертвої точки ще з часів СРСР. Ти вважаєш це нормальним явищем?

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 12:13) писав:

Значить, з правосуддям в Україні та Росії - все в порядку. Поки не доведено, хоч би тим же Європейським судом, протилежного.
Це - НЕПРАВОВИЙ і тим більше НЕЄВРОПЕЙСЬКИЙ СПОСІБ МИСЛЕННЯ,
це фейл...

я зараз почну наводити посилання, але боюсь не вистачить форуму..
  • 1

#411 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:22

Цитата

Я думаю, що будь-якого грамотного громадянина дратує, коли єврокомісари заявляють, що Тимошенко - "політв'язень" і т.д.
Не ображайтесь, але тоді ви не надто грамотний. Бо коли людину ув'язнюють без реальних доказів, грубо порушуючи як матеріальні, так і процесуальні норми, а потім вищі інстанції цього "не бачать", то така людина є політв'язенем, якщо мова йде про Тимошенко.

Це ж ви писали про презумпцію невинуватості. Подвійні стандарти?!

Повідомлення відредагував EduardGol: 30.12.2013 – 12:23

• 0

#412 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:23

Перегляд дописуEduardGol (30.12.2013 – 12:11) писав:

То хто ж шкодить Україні?! Вас, як українця, принижують, а ви сприймаєте це, наче так і має бути.
Росія має право захистити свій ринок у випадку, якщо Україна "подружиться" із Заходом. Чи не так?

Далі. Ви говорите, що в Росії нема правосуддя, а Захід, ЄС цього чомусь не помічає. Отже, хтось займається наклепом на Росію. І це не я. І не ЄС.
  • 0

#413 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:25

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 12:23) писав:

Росія має право захистити свій ринок у випадку, якщо Україна "подружиться" із Заходом. Чи не так?

Далі. Ви говорите, що в Росії нема правосуддя, а Захід, ЄС цього чомусь не помічає. Отже, хтось займається наклепом на Росію. І це не я. І не ЄС.
Захистити свій ринок? Від чого? Це шантаж і не більше.

І де я писав, що "а Захід, ЄС цього чомусь не помічає"?
  • 0

#414 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:29

Перегляд дописуEduardGol (30.12.2013 – 12:22) писав:

Не ображайтесь, але тоді ви не надто грамотний. Бо коли людину ув'язнюють без реальних доказів, грубо порушуючи як матеріальні, так і процесуальні норми, а потім вищі інстанції цього "не бачать", то така людина є політв'язенем, якщо мова йде про Тимошенко. Це ж ви писали про презумпцію невинуватості. Подвійні стандарти?!

Ви були стороною процесу Тимошенко?

Наскільки мені відомо, внаслідок перевищення посадових повноважень Тимошенко завдала Україні значних матеріальних збитків, ща що й покарана, і частину збитків мусить компенсувати. Це рішення суду, яке ЄС не відміняв. Я що маю вірити Вам чи в озвучене через ЗМІ рішення суду? Як законопослушний громадянин я маю довіряти суду.

Ви справді юрист? Щось Вас погано вчили, мені здається. Ваші висловлювання - додатковий доказ того, що з освітою в Україні зовсім кепсько.

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 12:33

• -1

#415 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:29

Цитата

За рулем автомобиля находилась 29-летняя киевлянка. По предварительным данным, при парковке водитель перепутала педали газа и тормоза, и джип буквально вдавил прохожую в подоконник витрины на глазах у ее мужа и детей. В тот день в центре города было много пробок на дорогах, поэтому, по словам очевидцев, «скорая помощь» добралась до места происшествия только минут через пятнадцать. Старания медиков спасти пострадавшую, увы, не увенчались успехом.
Как рассказывают свидетели трагедии, пока врачи «скорой» пытались оказать помощь умирающей женщине, молодой водитель спряталась на заднем сиденье своего «Мерседеса» и говорила с кем-то по мобильному телефону. Очевидцы утверждают, что на помощь ей прибыл мужчина, который затем вместе с ней пересел в автомобиль ГАИ. По информации из интернет-форумов, виновница ДТП является помощником судьи одного из столичных судов.Владимир Полищук сообщил, что сейчас горе-водитель находится на подписке о невыезде, за нее внесен залог 25 тысяч гривен. Проведен техосмотр автомобиля и воспроизведены обстоятельства ДТП. Возбуждено уголовное дело по факту грубого нарушения Правил дорожного движения, повлекшего смерть. По этой статье виновной может грозить от трех до восьми лет лишения свободы.

Помощницу судьи Наталью Соловей, которая летом на джипе раздавила женщину, амнистировали. Дело против нее закрыто.
Об этом сообщили журналисты телеканала Тві, которые прибыли на слушание дела в Шевченковском райсуде Киева.
Судья Владимир Бугиль принял решение закрыть дело и амнистировала Наталью Соловей.
"Мной вынесено постановление о применение амнистии. Но на каком основании вынесена амнистия, я комментировать не буду. Постановление появится в реестре, там увидите. Дело закрыто!", - заявил судья журналиста
в когось ще є думки про наші суди?

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.12.2013 – 12:30

• 1

#416 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:33

Перегляд дописуEduardGol (30.12.2013 – 12:25) писав:

Захистити свій ринок? Від чого? Це шантаж і не більше. І де я писав, що "а Захід, ЄС цього чомусь не помічає"?
Це я написав, що "Захід, ЄС цього чомусь не помічає", не треба пересмикувати.
Наведіть докази, що Захід, ЄС це все помічає. Так, як швейцарці помітили в 2011, що Балога 400 млн. якось нелегально набув, не може підтвердити легальність.
На Кіпрі он-о в російських мільйонерів статки общипали.

А до українських якось руки в ЄС не доходять. Сподіваюсь, дійдуть.
  • 0

#417 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:35

Власюк, по судах це тільки я один випадок навів, а ще є сила силення справ де мажори, діти суддів і депутатів збивають людей або ще щось чинять і нічого. Справа Павличенко - де у міліції кругова порука у всіх. В ЄС такого беспределу немає. Вже тому можна туди прагнути
  • 1

#418 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:36

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 12:29) писав:

Ви були стороною процесу Тимошенко?
Я що маю вірити Вам чи в озвучене через ЗМІ рішення суду. Як законопослушний громадянин я маю довіряти суду.
Засідання суду першої інстанції транслювалося. Кожне засідання розбиралося багатьма адвокатами нашої, і не тільки, країни. Є дуже багато всього на цю тему і якби ви цікавились й були об'єктивні, то у всьому би розібрались.

Наскільки мені відомо, внаслідок перевищення посадових повноважень Тимошенко завдала Україні значних матеріальних збитків, ща що й покарана, і частину збитків мусить компенсувати. Це рішення суду, яке ЄС не відміняв.
Так, це саме те в що ПР хоче, щоб ви вірили. Ви такі наївні. А ЄС не може його відмінити. На яких повноваженнях? :)

Ви справді юрист? Щось Вас погано вчили, мені здається. Ваші висловлювання - додатковий доказ того, що з освітою в Україні зовсім кепсько.
Я юрист, який ще не програв жодної справи (тьфу-тьфу), і мені як нікому видно вашу юридичну безграмотність. Та не треба дратуватись і переходити на особистості, хоч вам це й личить.

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 12:33) писав:

Це я написав, що "Захід, ЄС цього чомусь не помічає", не треба пересмикувати.
Наведіть докази, що Захід, ЄС це все помічає. Так, як швейцарці помітили в 2011, що Балога 400 млн. якось нелегально набув, не може підтвердити легальність.
На Кіпрі он-о в російських мільйонерів статки общипали.

А до українських якось руки в ЄС не доходять. Сподіваюсь, дійдуть.
І знову ігноруєте основне.
  • 0

#419 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:38

Цитата

Судья Владимир Бугиль принял решение закрыть дело и амнистировала Наталью Соловей.
До речі цей самий Бугіль судив і Андрія Дзиндзю з Дорожного контролю. Кишенькові судді і кишенькові суди

Наскільки мені відомо, внаслідок перевищення посадових повноважень Тимошенко завдала Україні значних матеріальних збитків, ща що й покарана, і частину збитків мусить компенсувати.
А Колесникову його Хуйндаї пробачили? А за інші держзакупки за цінами в кілька разів вищими за ринкові хтось буде відповідати?
  • 0

#420 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 12:40

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 12:29) писав:

[/color]в когось ще є думки про наші суди? [/font][/color]
Так було доведено, що підозрювана умисно хотіла вбити людину?
Отже відбулася ДТП. Дорога - місце підвищеної небезпеки, це відомо зі школи.
Водій може втратити свідомість, авто вилетить на тротуар - що тут незвичайного?
Жінку не просто звільнили від покарання, а випустили за амністією - що тут незаконного?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних