Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#41 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.12.2013 – 10:27

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 10:06) писав:

Особисто я незнаю такої влади яка б усіх не дістала. Така у неї, влади (будь якої) доля. По визначенню.
Під словом "влада" я мала на увазі конкретних людей (Президент, Уряд,...), а не владу, як таку.
Влада, як така, існує, лише тоді, коли у неї вірити.

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 10:06) писав:

Але у нас ситуація надто небезпечна. Ми - не Гондурас. І цей фактор потрібно враховувати. Можна на емоціях і піддавшись гаслам якихось пройдисвітів допустити таку помилку, виправити яку буде неможливо на протязі багатьох десятиліть...а то і століть. Проживаючи у державі потрібно не тільки закликати але і нести відповідальність за розвиток майбутніх сценаріїв. Світ надто повязаний-інтегрований аби не враховувати цей фактор. Інакше ми дограємось до того що нас просто розділять як Югославію. І питати не будуть. Притому ділитимуть СУМІСНО наперед домовившись кому і що дістанеться. А нас поставлять перед фактом. До кого ми, В ТАКОМУ ВИПАДКУ, звернемось про допомогу ?...ні до кого.
Признаюсь, у політиці не розуміюсь. Тому, може Ви й праві.
  • 0

#42 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.12.2013 – 10:46

ось хвалять європу що там євростандарти, що там міністри на велосипедах на роботу їздять.
якщо наприклад Україна прийме зобовязання по євростандартах, мені теж доведеться на велосипеді на роботу їздити.
Введення євростандартів не означає що моя старенька карбюраторна таврія якимось чудом перетвориться на новенький фольксваген гольф.
введення євростандартів означає що мені заборонять її експлуатувати, примусять утилізувати, можливо навіть конфіскують і утилізують.

Робота моя знаходиться на горі, дорога до неї - протоптана колія, крізь смітники, крізь болото. а на горі сред поля вітри ганяють скажені.
ось я сьогодні застужений, хворий, на старенькій карбюраторній таврії добрався до роботи.
А якби були євростандарти? пішки на гору хворий. В попу ті євростандарти.

Ось раніше, коли я був молодий, студент і нічого не мав - тоді я хотів змін. А зараз у мене сім`я, дитина, і мені потрібна хоча би мізерна, але регулярна зарплата. я вже не можу дозволити собі такої розкоші, як революція.
  • 0

#43 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.12.2013 – 13:04

хтось з теревеньківців ходить на майдан?
  • 0

#44 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2013 – 17:26

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 09:40) писав:

Ти зверни увагу ще на таку деталь. Звучать вимоги так званих лідерів опозиції. І про ЩО у тих вимогах ? 1) Відставка уряду. 2) Імпічмент президенту. 3) Позачергові (ну ще б пак, кролика хлібом не годуй а дай позачергові) вибори парламенту і президента. Цікаво, да ? А чому ж немає ПЕРШИМ ПУНКТОМ підпис угоди про асоціацію ? Адже людей призвали ПО ЦІЙ ПРИЧИНІ ! Ну то і треба примусити президента підписувати угоду. А по факту, виявляється іде звичайнісінька боротьба ЗА ВЛАДУ в котрій людей просто використали і (як я вчора бачив) вже і забули про них. Ну аякже. В лідерів вже все тремтить від приємного збудження. Вже не до людей. Тут уже якби не зівнути. Омріяне крісло влади так близько....ОСЬ ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ЗІБРАЛИ ЛЮДЕЙ !
А щодо кремля.... вчора Тягнибок нічого кращого не придумав як повторити Юлін трюк 2004 року коли тя ляпнула що під Києвом зявилась російська "Альфа". По ходу, це була брехня але ж треба чимось екзальтувати натовп. Якщо хто памятає, вже будучи премєром, їй довелось принести вибачення Путіну за дезу, яку вона назвала : "її неправильно інформували". Немає у світі більш огидних брехунів аніж політики. Немає.
BІЛЬНЮСЬКИЙ САМІТ ЗАКІНЧИВСЯ, ЦЕ НЕАКТУАЛЬНО ДО ВЕСНИ ЯК МІНІМУМ!
За шкварки притяните європаламент? Якраз ЄС зацікавлений в підписанні асорціації, інакше вони б так не харилися і не йшли на поступки!!!

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (02.12.2013 – 10:46) писав:

ось хвалять європу що там євростандарти, що там міністри на велосипедах на роботу їздять.
якщо наприклад Україна прийме зобовязання по євростандартах, мені теж доведеться на велосипеді на роботу їздити.
Введення євростандартів не означає що моя старенька карбюраторна таврія якимось чудом перетвориться на новенький фольксваген гольф.
введення євростандартів означає що мені заборонять її експлуатувати, примусять утилізувати, можливо навіть конфіскують і утилізують.

Робота моя знаходиться на горі, дорога до неї - протоптана колія, крізь смітники, крізь болото. а на горі сред поля вітри ганяють скажені.
ось я сьогодні застужений, хворий, на старенькій карбюраторній таврії добрався до роботи.
А якби були євростандарти? пішки на гору хворий. В попу ті євростандарти.

Ось раніше, коли я був молодий, студент і нічого не мав - тоді я хотів змін. А зараз у мене сім`я, дитина, і мені потрібна хоча би мізерна, але регулярна зарплата. я вже не можу дозволити собі такої розкоші, як революція.
Що за бред...Придумаэте відмазки, проблеми на рівному місці. Ти зможеш купити використану іномарку якщо що. І вона не коштує захмарні гроші, знаю з досвіду

Повідомлення відредагував MqM: 02.12.2013 – 17:24

• 0

#45 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 18:13

Богословська добре каже про Януковича...

Цитата

Он сам станет портным похоронных костюмов для всех тех, кто для него больше всего дорог.
http://www.pravda.co...3/12/2/7004405/
  • 0

#46 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.12.2013 – 18:44

Перегляд дописуMqM (02.12.2013 – 17:26) писав:

BІЛЬНЮСЬКИЙ САМІТ ЗАКІНЧИВСЯ, ЦЕ НЕАКТУАЛЬНО ДО ВЕСНИ ЯК МІНІМУМ!
За шкварки притяните європаламент? Якраз ЄС зацікавлений в підписанні асорціації, інакше вони б так не харилися і не йшли на поступки!!!
Для тих хто нездатен бачити далі свого носа пояснюю : ніякого підписання угоди на Вільнюському саміті з Україною НЕ ПЛАНУВАЛОСЬ. Це зрозуміло ? Чи нє ? План був таким щоби умови угоди УНЕМОЖЛИВЛЮВАЛИ підпис. От і все. Хто, чому, з ким і за що про це домовились вже інша справа. Такі речі не афішуються і широкому розголосу не підлягають. Мова іде про глобальні інтереси майбутнього а не про бажання пересічного українця потрапити до євросоюзу. Одне з другим ніяк не порівнюється. Далі. У цьому ракурсі Україна НЕ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ як учасник глобального впливу. Ні сходом, ні заходом. Так, якась невелика частина може попасти в сферу євросоюзу. Але то вже буде не Україна а зовсім інше "образованіє". Все залежатиме від того як домовляться. Принаймі Росію, (наскільки я чув від тітки на базарі) західноукраїнські області не цікавлять ніяким боком. Кістяк євросоюзу це не "кваснєвський-кокс". Це ті сили котрі, приймаючи доленосні рішення, роблять чіткі і далекоглядкі кроки зважуючи на власні можливості і світовий розклад основних гравців, а не тих хто на лаві запасних. Тобто, якщо запасний гравець не відповідає майстерності "барселони", то скільки б він не хотів грати в основі його або триматимуть "на побєгушках" або, ПРОСТО ПРОДАДУТЬ В ІНШИЙ КЛУБ. Що тут незрозумілого ? Між іншим я вчора десь там краєм ока помітив заяву (здається Гриценка) що Україна могла б впливати НА ГЛОБАЛЬНИЙ розклад у Європі в разі членства в ЄС. Про що я і говорю, до речі. Але ці заяви надто запізнілі. ЄС не збирається ковтати такий величезний шматок оскільки це призведе до непоправних проблем для самого євросоюзу. Іншими словами - зуби у ЄС вже старі і не пережують Україну...або подавляться. Вони не самовбивці. І теж хочуть нормально і спокійно жити. А спокій, нормальні і думаючі люди, забезепечують двома шляхами : або передові і сучасні озброєння, або нормальні відносини з сусідами. Європа вибере (вже вибрала) останнє. З 90-х років європа отримала навіть більше ніж хотіла - цілу східну європу. Плюс повний контроль над одним з "пологових будинків" світових війн - Балканами. Це не так мало. Більше європі непотрібно. Інакше - наслідки будуть хаотичні і непередбачувані. 21-ше століття це період великих змін і перерозподілу що у політичному що в економічному плані. Основні "гравці" - визначені. України там - немає. Воювати поміж собою вони не будуть. Європа так навоювалась вже до "нємогу". Вони завжди домовляться. Для пересічних же громадян робитимуть "приємні" заяви котрі ні до чого не зобовязуватимуть. Наприклад, про членство України в ЄС.
У нас був унікальний шанс стати...кимось стати у цьому світі після 90-х років. Для цього потрібно було поменше скавуліти, обливати брудом усіх навколо, примушувати своїх же громадян на вулиці вимовить : "паляниця" щоби перевірити "наявність українства", потрібно було не займатись вседержавною проституцією, потрібно...корочч, потрібно було запхати амбіції, заспокоїтись, взяти себе під чіткий самоконтроль і тяжко працювати для майбутнього покоління, створюючи одночасно, добросусідські відносини з сусідами. Терпляче і вперто. Ми цього не робили. Ми скиглили і продовжуємо це робити. Тому нас немає ні в євросоюзі ні серед основних гравців. Хазяйни "клубу" вирішать що з нами робити. І ніякі чемпіони світу по боксу, на такі рішення не впливають.

Перегляд дописуWеbеr (02.12.2013 – 18:13) писав:

Богословська добре каже
Далі можна взагалі не читати. Я не тебе, особисто, маю на увазі а Богословську. Чи вже щось змінилось по відношенню до Богословської ?
  • 2

#47 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 19:09

Перегляд дописуMqM (02.12.2013 – 17:26) писав:

Що за бред...Придумаэте відмазки, проблеми на рівному місці. Ти зможеш купити використану іномарку якщо що. І вона не коштує захмарні гроші, знаю з досвіду
використана іномарка в Україні коштує дешево саме тому що вона нічого не коштує в Європі. бо не відповідає євростандартам.

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 18:44) писав:

...Принаймі Росію, (наскільки я чув від тітки на базарі) західноукраїнські області не цікавлять ніяким боком. ...
:)
егеж. Західні області перестали цікавити Росію в 1920 році після того як більшовики отримали копняка від Пілсудського. І знову почали цікавити в 1939.
сьогодні вони кажуть що української нації немає, а є лише "руССкіє", а галичани - то не "Русскіє", і у них мета обєднати "руССкій мір" в який галичани не вписуються. А завтра вони скажуть про необхідність обєднання розділеного українського народу.

цікаво те що початок роботи телеканалу 112 співпав с початком мітингів.
телеканал 112 вже півроку транслював титульну картину, десь за тиждень почав транслювати відео і надписи типу "до початку роботи лишилося 6 днів"
і ось тепер цілодобово крутять відео про мітинги. Я якби не було мітингів, що б тоді показував канал 112?
Бо складається таке враження що канал 112 був створений спеціально для революції, і це було сплановано вже давно.
  • 1

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 20:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (02.12.2013 – 19:09) писав:

сьогодні вони кажуть що української нації немає, а є лише "руССкіє", а галичани - то не "Русскіє", і у них мета обєднати "руССкій мір" в який галичани не вписуються. А завтра вони скажуть про необхідність обєднання розділеного українського народу.
Вітольде, ну ти то...ніби ж не переляканий...які більшовики ? Ти що ? "свободовець" ? Цей історичний період минув. Ти сьогодні ні за які бублики не заманиш Росію приєднати Грузію навіть аби усі грузини за це проголосували. Он тобі приклад - Білорусь. У Росії сьогодні інші пріоритети. Росія ВЖЕ ЗНАЄ що спокійно може обійтись без української пшениці, наприклад. А ти спробував би в 90-ті роки переконати у цьому москвичів. Більшість з них НЕ ВІРИЛИ що це можливо. Я тоді у Москві бував досить часто і знаю це не по чутках. А тепер, побачивши сотні тисяч наших котрі їдуть до них в найми, росіяни чітко знають : обійдуться без будь кого. Тим більше, без грузинських мандаринів. Я тобі більше скажу : якщо говорити про пересічних росіян то вони НАВПАКИ НЕ ХОЧУТЬ аби приєднали Україну. І зовсім не з політичних міркувань вони цього не хочуть. На нас дивляться як на "нахлєбніков". От і все. Ви спитайте про це у тих хто там наймитує і вони підтвердять. І потім. Ти не плутай вислови користувачів з Росії в мережі, по відношенню до нас. Мало шо хто там ляпає. По великому рахунку, якщо казати чесно, Росія запроста обійдеться без нашого ринку. Вона розвиває сіходно-азіатський напрямок і досягла у цьому певних успіхів, хоч і пройшло то...всього два десятиліття. Більше того, у Росії значно більше успіхів і в західноєвропейському напрямку аніж у нас. А ОТ ЩО ДОСЯГЛИ МИ ЗА ЦІ РОКИ ? І це при тому, що вийшли з союзу з найкращими стартовими позиціями ! Адже це - факт. Та у нас був такий шанс...не шанс а МРІЯ...а ми ЩО почали робити ?...поїхали у найми до Польщі, Чехії і т.д. будувати ЇМ будинки, поїхали в найми до європи за їхнім непотрібом - іномарками. Повивозили туди все що могли...попродавали...хто сумками віз, хто авто, хто цілі ешелони гнав, то вже від можливостей залежало але що саме цікаве, усі волали про розБУДОВУ України займаючись її розПРОДАЖЕМ. А поляки (тоді теж задрипані), тим часом, не посоромившись і походивши у нами вивезених, сімейних трусах, покрутивши гайки нашими вивезеними ключами, зіпялись на ноги і вже у євросоюзі. І навіть почали "мєчтать" про повернення деяких територій заходу України. Отако. Доскиглились. Позиція, в якій ми нині опинились така : європі у цілому складі ми непотрібні, хто б там що не заявляв. Росії теж, у такому складі ми непотрібні. Сили у нас немає. А була. В 90-ті. Себто, ми країна третього світу. Це є наше фактичне досягнення за два останні десятиліття. Ти де небудь бачив щоби з такими рахувались основні гравці ?
У нас немає демократії. У нас немає авторитаризму. У нас є скигління і загальнонаціональна розпуста. "Публічний дом". І от у цьому напрямку ми досягли великих успіхів. Зупинити цей дурдом, ми, самотужки вже не здатні і це не підлягає ніякому сумніву. В такому випадку нас зупинять. Інші. Ніхто не дозволить у взаємоповязаному світі щоб на такій території у такому географічному місці творилось чорт зна шо з можливістю громадянської войнушки. Таких "умніків" ділять на шматочки. Щоб неповадно було.

Цитата

Бо складається таке враження що канал 112 був створений спеціально для революції,
Яка нахрєн, революція ? Революція не повинна воювати з вітринним шклом. Воно то, яким боком до революції ? І потім. Держава яка кожні 9 років буде влаштовувати подібні революції, ніколи не зіпнеться на ноги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 02.12.2013 – 20:12

• 1

#49 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 02.12.2013 – 20:23

Прочитав Вас хлопці і не бачу тут рівнодушних, кожному наболіло.
Але назвіть мені хоч одну революцію без провокацій і підстав.

Мені пощастило в 90-му році йти з такими ж молодими в колоні біля Запоріжського горкому, скандуючи: Гаааньба, Гееть!!!
Хоч був СССР, але не було в нас ніякого страху і ми були впевнені, що терміново треба валити компартію, бо нема гіршого.
Як казав мій батько- світ належить відважним.

але вперше за ті 23 роки, ми не проти кожен раз, але є і одне За!

Зрозуміло що то також потрібно капіталу, інакше олігархи б не мусували на своїх каналах звірства беркуту в усіх подробицях.
В даному конкретному випадку ніхто президента знімати не буде, -хто ж тоді євроасоціацію підпише :)
А через рік вибори і хай валить на пенсію.
  • 2

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 20:29

Гм..ось таке надибав. Сподобалось.

Kurt Oberst
Люто, звірячо хочу спати. Повіки буквально злипаються. В метро сидячи на сидінні опустив голову на рюкзак - через три хвилини вже щосили чухав ріпу. Виявляється рецептура сльозогінного газу має ще і сильні подразнюючі властивості. Скоро з такими темпами в ОЗК доведеться на акції ходити... Виявилося, що рецептурою є "Терен-6".

Але про все по порядку.

Нажаль доведеться опустити цікаві подробиці з нічного життя на Михайлівській площі в ніч з 31 на 01 грудня і почати з сьогоднішніх подій під #Банкова. На 11.00 збиралася величезна маса народу. Обстановка була вельми наелектризована. Народ не приховував, що жадає битви. Бабці прямо питали одна одну "кагда же ми штота захвативать будєм?"

#Правий_сектор у повній бойовій готовності також приєднався до колони мітингуючих.

Десь о 13 розпочався мітинг на Майдані. І знову стало очевидно, що його намагаються злити,я к у минулі часи. Першим ляпасом українським патріотам став #Луценко. У відповідь на запитання про подальші плани, він розродився "геніальним" висєром: "ми лишаємося на Майдані і блокуємо угядовий квагтал". Йому резоно натякають, що взагалі то урядовий квартал трохи вище, і взагалі досить тягати кота за хвіст і саме час розпочинати революцію. У відповідь всі почули огидне бухтіння про те, що "газ ми такі гозумні, то йдіть і бегіть".

непартійні українські патріоти - тендітна публіка, у яких слова не розбігаються з ділом. Тож опустивши слухання промов політиканів (від яких уже нудить) група #Правий_сектор та інші несвободівські патріоти рушили у бік банкової. Разом з ними наче за велінням серця, туди рушили багато простих громадян.

Біля Адміністрації президента вже зібралася велика маса народу, а посередині стояв грейдер... і фізіономія вусатої лярви#Дмитро_Корчинський. Всім відомо, що якщо цей мудак з'являється - то слід чекати на якесь шоу.

Проте диспозиція для вдалої атаки була як ніколи сприятливою для протестуючих. Першу і другу лаву ментів складали "вовчікі" - зовсім малі та дуже зашугані. Якби погнати грейдер, цей стрій можна було б розсіяти без зайвих зусиль.

Але, наче злий морок українську революцію переслідують наші огидні політикани. Спершу на грейдер вискочив який рядовий бютівець і закрив собою оглядове вікно грейдера - Аліксандр Матросов млять. Далі більше. Намалювався #Петро_Порошенко і намагався штовхнути якийсь спіч через несправний мегафон. Крики та лайка не дали йому договорити. Тоді він почав погрожувати, що нас всіх зафоткає і пересаджає. Це стала остання крапля... і його нарешті скинули з грейдера. Український народ і патріоти жадали битви, і в їх плани не входило слухати пустомель з ОО.

Але патріоти втратили саме головне - час для стрімкої атаки. за цей час до ментів підтягнулися резерви. І під час звалки у хід пішли сльозогінні гранати. В одну мить весь стрій патріотів було зламано і всі вони кинулися відступати. Рецептура виявилася настільки ядучою, що поклавши долоню на неочищений одяг, можна було отримати серйозне роздратування шкіри.

Після цього ваш покірний слуга покинув програне бойовище.

Саме паскудне почалося потім. Політикани з ОО дуже образилися, що якісь там вискочки-патріоти насмілилися не погоджуватися приймати участь у спектаклі під назвою "злий національний протест і отримай від Хама шоколадну цукерку". Після битви під АП лідери ОО продовжують поливати брудом не партійних українських патріотів. Тепер ми тітушки, найняті за великі гроші, і вороги всього живого на землі.

Щодо Корчинського. Знаючи цю сумнівну персону я сміливо можу припускати що він організував підвіз грейдера і штурм Банкової. З якою метою і на гроші якого спонсора- уже немає значення в світлі останніх подій. На Банковій збіглися інтереси спонсорів Корчинського з одного боку, і самої бойової частини української нації з іншого боку - обидві сторони жадали битви.

Саме українські (несвободівські) патріоти стали самою бойовою частиною українського суспільства. Вони стають тою силою, яка не боїться битви, крові та самої смерті. Їм огидні компроміси та підколодні домовленості продажних політиканів. І схоже що саме вони стають самою небезпечною силою як для влади, так і для іграшкової опозиції.

Ось і причина шаленої інформаційної кампанії з обливання брудом непартійних, неприручених українських патріотів.

Висновки робіть самі. А я спати. Завтра на роботу. Не хочу відчувати себе "злитим" в котрий раз. Поділитись · 14 годин(-и) тому

• 1

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.12.2013 – 20:31

в нас місто страйкує..а у ваших містах що відбувається і як ставляться до цього всього ваші друзі (знайомі)?

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 20:29) писав:

Гм..ось таке надибав. Сподобалось.

Kurt Oberst

знала колись одного Курта на Домівці, невже це він?
  • 0

#52 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 20:46

Перегляд дописуЛастiвочка (02.12.2013 – 20:31) писав:

в нас місто страйкує..а у ваших містах що відбувається і як ставляться до цього всього ваші друзі (знайомі)?

знала колись одного Курта на Домівці, невже це він?
Незнаю, я випадково натрапив. Але хто б він не був і які б зовнішні ознаки у нього не були - Воїн вартий поваги. Я таких нутром чую.
  • 1

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 21:44

Свіжий анекдот від москалів:
москаль1: что там в украине творится?
москаль2: Стоит толпа на площади и кричит: "Сала Украине! "Героям Сала!" Голодають) А Янукович каже: немае сала, все попередники зъили.. Тоди вони : "Януковича на сало!" Вот Янукович десь и заховався, ну щоб на пидчеревок не пустили)
  • 2

#54 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 02.12.2013 – 22:31

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 20:46) писав:

Незнаю, я випадково натрапив. Але хто б він не був і які б зовнішні ознаки у нього не були - Воїн вартий поваги. Я таких нутром чую.
не воїн, а теля безмозгле.
Яку ціль переслідували, штурмуючи будинок на Банковій? посидіти в кріслі прєзіка і викласти фотку в кантактах? мети НЕМА.
Що осягнули? 1- могли дати підставу ввести надзвичайний стан в Києві. 2 - підставили під побиття журналістів, зівак, а самі вчасно змилися. 3 - понищений будинок спілки письменників. 3 - дали підставу говорити, що опозиція не контролює ситуацію. 3 - дали заробити бабла падлюці Корчинському, одним словом гарно попрацювали на ОПГ ПР, "справжні патріоти", нічого не скажеш.
  • 6

#55 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.12.2013 – 23:21

Цитата

Висновки робіть самі. А я спати. Завтра на роботу. Не хочу відчувати себе "злитим" в котрий раз. Поділитись · 14 годин(-и) тому
Висновки прості, і їх чудово озвучив Globetrotter.
Урядові установи голими руками і мирним українським трактором взяти теоретично неможливо. Неможливо в принципі, там досить високий рівень і протокол захисту. "Сама бойова частина української нації" мала би це усвідомлювати, і мала би розуміти що інтереси Корча, який свого часу разом з Дугіним і Вітренко входив до якоїсь там проєвразійської організації, ніколи не можуть мати нічого спільного з інтересами українців.
У всіх провокаціях, і зокрема в розгоні майдану під приводом "йолки" все більше видніється рука Кремля. Коли з'являється якась невідомість то перше питання, яке потрібно задати це - "кому вигідно?".

Повідомлення відредагував Nameless One: 02.12.2013 – 23:47

• 2

#56 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2013 – 00:57

Дехто плутає асоціацію зі вступом
  • 1

#57 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 04:13

Перегляд дописуGlobetrotter (02.12.2013 – 22:31) писав:

не воїн,
А ти звідкіля знаєш ? Ти воював ? Де ? Коли ?

Цитата

а теля безмозгле.
Воїн це той хто готовий до всього. До рішучих дій. Це той, хто готовий до смерті. В будь який момент. Без компромісів. Це той, хто часто "згорає" потрібною іскрою залишаючи Память та Повагу до Себе як з боку своїх Побратимів так і з боку Воїнів супротивника. Думка засранців про Воїна, в цьому процесі, до уваги не приймається.

Цитата

Яку ціль переслідували, штурмуючи будинок на Банковій? посидіти в кріслі прєзіка і викласти фотку в кантактах? мети НЕМА.
Що осягнули? 1- могли дати підставу ввести надзвичайний стан в Києві. 2 - підставили під побиття журналістів, зівак, а самі вчасно змилися. 3 - понищений будинок спілки письменників. 3 - дали підставу говорити, що опозиція не контролює ситуацію. 3 - дали заробити бабла падлюці Корчинському, одним словом гарно попрацювали на ОПГ ПР, "справжні патріоти", нічого не скажеш.
Це слова не воїна. Так розмірковують картаві. Якраз про це і каже невідомий мені Воїн -Kurt Oberst, навівши приклади в особах двох представників картавого племені -Луценка і Порошенко. Втім, нічого дивного. Серед лідерів ОО, некартавих якраз і немає.

Цитата

3 - дали підставу говорити, що опозиція не контролює ситуацію.

Я бачив як вона контролює. Не все, звичайно ж, але цього було досить. Ніхто не вимагає щоби кожен воєнначальник був там і сям одночасно, в ході битви. Воєнначальник може бути де завгодно але "носії" його задуму повинні бути скрізь, на полі бою. Мова іде про те, що кожен боєць повинен відчувати присутність того воєнначальника, це раз, знати і виконувати його стратегічний задум, це два. Якраз цього - не було. А тому - натовп. Разом з дітьми та "любопитнимі зєвакамі". І до НАДТО великої біди був всього один крок. І винні в цьому - картаві лідери ОО. Тому вони, манєрно яко кісєйні баришні, і відгородились від цієї проблєми перевівши порив Воїнів на "тітушок". Ти зрозумів про що я ? Ні ? Тоді поясню по іншому. Якщо ти задумав битву, прибери старих людей, жінок, дітей, це не їх поле. Далі. Стань посеред Воїнів. Далі. Іди до кінця. Далі. В ході наступу знай що ти найкращий і найвідважніший і думай тільки про перемогу. Не оглядайся назад. Ніколи. А там вже....як карта впаде.
Гм...є такі слова пісеньки у якоїсь російської групи : "Кто из себя не строил, тот оказался воин, сразу стал отважным". Правильні слова. Про Воїна - Курта Оберста. І нарешті.Я, по віку, ще застав той час коли були живими справжні ветерани другой світової. Тобто, ті хто були не в тилу, не поряд, а в самісінькому горнилі бойні. І я ніколи не чув щоби вони зневажливо говорили про "піхотинця Франца-Ганса" зневажливо. Навпаки, говорили як про Воїнів. Це тільки картаві, котрі після війни очолили всю радянську культуру і подавали, (виступаючи сценарістами та режисерами кіношок про війну) тих "Гансів", такими собі ідіотами-засранцями.По цій причині ветерани війни якраз і не любили дивитись фільми про війну. Тобто, як я вже сказав: думка засранців про Воїна "Ганса", тими хто пройшов важкий шлях, до уваги не бралась. А ти кажеш, теля. Ти повоюй спочатку а вже потім вказуй хто є хто.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (02.12.2013 – 21:44) писав:

Свіжий анекдот від москалів:
москаль1: что там в украине творится?
москаль2: Стоит толпа на площади и кричит: "Сала Украине! "Героям Сала!" Голодають) А Янукович каже: немае сала, все попередники зъили.. Тоди вони : "Януковича на сало!" Вот Янукович десь и заховався, ну щоб на пидчеревок не пустили)
Та всяке пишуть, Вітольде. Я ось на таке натрапив :
"Эй, хахлы ! Вы че там ? Нюх потеряли ? Почему асоциацию не подписываете ? Быстренько подписали, построились колоннами и ать-два в европу !"

Ось це - Бангок :Прикріплений файл  0612-990x639.jpg   152.81К   1 Кількість завантажень:
Джерело : http://bigpicture.ru/?p=22074

А ось це, для зручності моменту. :
Прикріплений файл  07410552411_2.jpg   54.9К   1 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.12.2013 – 03:56

• 0

#58 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 04:44

Цікаво, а ось ці ролики багато хто бачив ? Зверніть увагу особливо на другий ролик.
http://vlasti.net/news/180605
  • 1

#59 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2013 – 09:04

Перегляд дописуБезбожник (03.12.2013 – 04:44) писав:

Цікаво, а ось ці ролики багато хто бачив ? Зверніть увагу особливо на другий ролик.
багато хто бачив, особливо правоохоронці ретельно вивчають. Питання чи будуть шукати саме організаторів провокацій та безладу.
чому в статті так багато вживається "Я", але нема підпису автора статті? Провокаційна назва статті, мабуть розміщують крослінки в мережі, адже 137тисяч переглядів - надзвичайно багато, решта статей ресурсу набирає 300-2500 переглядів, не дивно?
ця стаття теж інструмент маніпуляцій. І друге відео (яке набрало 29тисяч переглядів в youtube) - є доказом вмілої режисури подій на Банковій в неділю. Напевно є сили, які створили цю провокацію і зазделегідь повідомили журналістів про місце події, щоб журналісти саме це зафільмували. Зауважте знімали не тисячі мирних мітингувальників, а саме цю сутичку. Фільмували десятки журналістів. Збіг?
Треба запросити журналістів і провести розслідування, хто їм повідомив, що прийти треба саме туди.
Доречі більшість журналістів, які були на банковій якраз і побив беркут, виходить для того щоб жвавіше потім розповідали. Для збільшення емоцій.

колись створював тему "спільна дія" в якій закликав разом по всій країні співати гімн України зранку... мрія здійснилась :)

Повідомлення відредагував Armando: 03.12.2013 – 09:15

• 0

#60 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.12.2013 – 10:18

Перегляд дописуБезбожник (03.12.2013 – 04:44) писав:

Перше, що спадає на думку це - слабі на всю голову (у другому ролику).

Повідомлення відредагував серпиня: 03.12.2013 – 10:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних