Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#381 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2013 – 10:11

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 10:06) писав:

мета Євромайдану - скинути злочинну владу
мета режисерів євромайдану - баблос Януковича і Ко.
бюджет євромайдану 100-200млн євро, на виході кілька мільярдів євро які заблокують швейцарські, американські, російські банки.
просто вирішили злити Януковича(потрусити) хто в результаті отримає бабло, вже не так важливо (Путін, Обама чи Меркель)...
світовий фінансовий інтернаціонал вирішив віджати українських олігархів...

Повідомлення відредагував Armando: 30.12.2013 – 10:15

• 1

#382 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.12.2013 – 10:16

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 10:07) писав:

та ні, можна агітувати і за переконання .. я в це вірю) ті хто хочуть жити в УРСР - так і агітують
От Польща здала частину суверенітету Брюсселю - і нічого страшного, правда? Зато убезпечилася, принаймні у власному сприйнятті.

Я не закликаю до повернення назад - оскільки наприклад в кінці 70-х і у 80-х комуністична влада одверто гнила, розкладалася - корупція, блат, зниження трудової дисципліни, майже безкарне розкрадання майна підприємств, зростання криміналу, зрощення криміналу і державної влади Все це стало явним при пізньому Брежнєві. На відміну від Сталіна, Брежнєв, Андропов, і особливо Горбачов "тихо" сприяли розвалу країни.
Тому про ніяке повернення до УРСР йтися не може.
Мова йде про створення Нового Союзу з Росією, Білорусією, Казахстаном.
Ось це, нмд, убезпечить Україну в сучасних геополітичних обставинах.

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 10:17

• 0

#383 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.12.2013 – 10:27

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:16) писав:

От Польща здала частину суверенітету Брюсселю - і нічого страшного, правда? Зато убезпечилася, принаймні у власному сприйнятті.
Брюсель - цивілізований господар, а Росія - господар з порядками монголо-татар

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:16) писав:

Я не закликаю до повернення назад - оскільки наприклад в кінці 70-х і у 80-х комуністична влада одверто гнила, розкладалася - корупція, блат, зниження трудової дисципліни, майже безкарне розкрадання майна підприємств, зростання криміналу, зрощення криміналу і державної влади Все це стало явним при пізньому Брежнєві. На відміну від Сталіна, Брежнєв, Андропов, і особливо Горбачов "тихо" сприяли розвалу країни.
Тому про ніяке повернення до УРСР йтися не може.
Мова йде про створення Нового Союзу з Росією, Білорусією, Казахстаном.
Ось це, нмд, убезпечить Україну в сучасних геополітичних обставинах.
"корупція, блат, зниження трудової дисципліни, майже безкарне розкрадання майна підприємств, зростання криміналу, зрощення криміналу і державної влади" - це про 70-ті, 80-ті? ))))) я думав це про теперішні часи)))))))) зараз це все відбувається. І після вступу в ТС - нічого на краще не зміниться. В Росії ще сильніший криміналітет, ще потужніші олігархи. + криміналітет мусульманський а це ще "цікавіше"...
убезпечить Україну? це від чого? Зараз Росія це головний економічний агресор по відношенню до України

Повідомлення відредагував Фабрегас: 30.12.2013 – 10:28

• 1

#384 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 10:29

Перегляд дописуArmando (30.12.2013 – 10:11) писав:

мета режисерів євромайдану - баблос Януковича і Ко.
бюджет євромайдану 100-200млн євро, на виході кілька мільярдів євро які заблокують швейцарські, американські, російські банки.
просто вирішили злити Януковича(потрусити) хто в результаті отримає бабло, вже не так важливо (Путін, Обама чи Меркель)...
світовий фінансовий інтернаціонал вирішив віджати українських олігархів...
міркую так само - саме це, на мій погляд, і відбувається.

і аналогії є - при Помаранчевому Майдані було "не зрадь Майдан", "разом нас багато", "бандитам - тюрми", "ці руки нічого не крали", "найкращий банкір світу за версією американського видання став президентом України", "масові фальсифікації" - а потім що:
- виявилося, що ніяких масових фальсифікацій не було ВИННИХ ФАЛЬСИФІКАТОРІВ НЕ ЗНАЙДЕНО (хтось назве хоч десяток?), більше того - не минуло й року після виборів, як голова ЦВК Ківалов (котрого Майдан називав Підрахуєм) отримує важливий державний орден від обраного Президента Ющенка. От тобі й "масові фальсифікації", "от тобі не зрадь Майдан". Затримані нібито бандити відпущені, з ними прекрасно домовилися, Янукович - премєр - ні разу Майдан не зраджено? Бандити отримали тюрми?
Далі що ми отримали - економічну кризу, шизофренію влади, обвал гривні під орудою "найкращого банкіра світу"...
Сучасний Янукович - це саме дитя ЗРАДИ Майдану!

І ви хочете, щоб я повівся тепер на колишнього спікера ВР ющенківця Яценюка чи "газову прицесу" злочинницю Тимошенко?
  • 0

#385 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 10:40

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:29) писав:

більше того - не минуло й року після виборів, як голова ЦВК Ківалов (котрого Майдан називав Підрахуєм) отримує важливий державний орден від обраного Президента Ющенка. От тобі й "масові фальсифікації", "от тобі не зрадь Майдан".
давайте не будемо БРЕХАТИ?
Зображення
Орден Ярослава Мудрого V ступеню - Указ Президента України № 494/2004 від 30 квітня 2004 року «Про нагородження С. Ківалова орденом князя Ярослава Мудрого»
Хто був президентом 30 квітня 2004 року? Правильно - Кучма
  • 2

#386 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 10:44

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 10:27) писав:

"корупція, блат, зниження трудової дисципліни, майже безкарне розкрадання майна підприємств, зростання криміналу, зрощення криміналу і державної влади" - це про 70-ті, 80-ті? ))))) я думав це про теперішні часи)))))))) зараз це все відбувається. І після вступу в ТС - нічого на краще не зміниться. В Росії ще сильніший криміналітет, ще потужніші олігархи. + криміналітет мусульманський а це ще "цікавіше"...
убезпечить Україну? це від чого? Зараз Росія це головний економічний агресор по відношенню до України
Ну я ж жив в кінці 70-х-у 80-і - і був свідком, як розтягували все, що погано лежить, як крали на заводах, будівництві, в колгоспах. От зараз за найменшу крадіжку виганяють з роботи, а не йдеш з роботи - здають у міліцію. І тому роботяги не крадуть. Щодо чиновників - те саме було тоді, тільки в менших кількостях, бо ще була якась інерція сталінських порядків. Хоча при Брежнєві блат, корупція, загнивання уже процвітали, а при Горбачові - захлинули країну.
Як спивався народ від безнадії. Ситуація в 90-х просто погіршилася, тому що СРСР остаточно програв "холодну війну" Заходу.
90-і, отже, ще гірші - бо це просто бандитський беспрєдєл, коли влада з дозволу США та ЄС діяла пліч-о-пліч з криміналом. Відбувався геноцид руських під віддаленим керівництвом англо-саксів за посередництвом євреїв та нащадків поліцаїв "кравчуків" "кучм", "ющенків", "януковичів".

Погляньте, після вступу ЄС ситуація в Болгарії, Румунії покращилася - з розкраданням бюджетних коштів, з корупцією? Як Ви гадаєте? Думаєте, сюди приїдуть працювати німецькі чиновники, міліціонери, лікарі? Нічого подібного. Самі мусимо розрулювати.
  • 0

#387 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 10:51

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:44) писав:

Погляньте, після вступу ЄС ситуація в Болгарії, Румунії покращилася - з розкраданням бюджетних коштів, з корупцією? Як Ви гадаєте? Думаєте, сюди приїдуть працювати німецькі чиновники, міліціонери, лікарі? Нічого подібного. Самі мусимо розрулювати.
я не юрист, але сподіваюсь що закони будуть інтегровані і якщо зараз влада має кишенькове правосуддя в середині країни і творить що хоче, то після гіпотетичного вступу не буле чинити такий "беспредел", бо десь в Брюсселі є вищий суд, який може його зачепити
  • 0

#388 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 10:54

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 10:40) писав:

давайте не будемо БРЕХАТИ?
Зображення
Орден Ярослава Мудрого V ступеню - Указ Президента України № 494/2004 від 30 квітня 2004 року «Про нагородження С. Ківалова орденом князя Ярослава Мудрого»
Хто був президентом 30 квітня 2004 року? Правильно - Кучма

Вибачте, щодо Кивалова помилився з роком. Але я пам'ятаю, що нагородження БУЛО.

Цитата

Сергій Ківалов, ювілейна медаль і почесна грамота ЦВК. Щоправда, вручив цю нагороду не Президент, а голова ЦВК Володимир Шаповал - на честь 10-річчя Центрвиборчкому як незалежного держоргану, за істотний особистий внесок у дотримання конституційних прав громадян (2007)
почесну грамоту Центральної виборчої комісії України "за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України та з нагоди 10-ї річниці утворення Центральної виборчої комісії" (2007)
Сам С.Ківалов вважає, що нагороджений заслужено, і пообіцяв зберігати нагороди.

Як ви гадаєте, міг Шаповалов без відома Ющенка нагородити Ківалова, котрого Помаранчевий Майдан охрестив Підрахуєм?

АЛЕ Ж ГОЛОВНЕ ТЕ, ЩО

МАСОВИХ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ НЕ ВСТАНОВЛЕНО.

Хтось за це вибачився?

Чи головне для Ющенка, Тимошенко, Яценюка було - дорватися до влади будь-яким способом - а на мільйони "майданутих" можна наплювати?

Чому у таких "чесних" Ющенка, Тимошенко, Жванії, Порошенка Борис Абрамович Березовський вимагав потім повернути мільйони баксів, які він виділив на Помаранчевий Майдан

Цитата

"Березовський також підтвердив, що, крім озвучених 15 млн., ще 6 млн. доларів США були асигновані з його відома на заходи, проведені в рамках спільної з Держдепом США спецпрограми "просування демократії в Україну", - йдеться в повідомленні.
Прес-служба повідомляє, що, за словами Березовського, "перший транш у рамках спільної програми "просування демократії в Україну" був здійснений ще 1 серпня 2003 року.

"Гроші, що перелічувалися на потреби і на прохання особисто Ющенка, потрапляли на рахунки, контрольовані безпосередньо Безсмертним, Третьяковим, Жванією, і "відмивалися" через банківські і фінансові структури прибалтійських держав, а також Польщі. Крім того, значні суми доларів перевозилися в Україну під прикриттям дипломатичних вантажів", - йдеться в повідомленні.

От мене назвали тут на форумі лохом за те, що я стояв безплатно у 2004 році на Майдані. І за це модератори навіть не покарали дописувача.

Де гарантії, що Євромайданців теж не назвуть лохами - причому безкарно, бо то буде нібито і правда? ;)

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 11:10

• 0

#389 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:07

ну "ювілейна медаль і почесна грамота" це далеко не "важливий державний орден" ))

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:54) писав:

От мене назвали тут на форумі лохом за те, що я стояв у 2004 році на Майдані. І за е модератори навіть не покарали дописувача.
Де гарантії, що Євромайданців теж не назвуть лохами - причому безкарно, бо то буде нібито і правда? ;)
Добре
то як тоді діяти? щоб не бути лохом потрібно не звертати уваги на всілякі протести? так виходить?
просто працювати і не висовуватись? це ж УРСР або Білорусь. Ми до цього прагнемо?
  • 1

#390 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.12.2013 – 11:10

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:44) писав:

Ну я ж жив в кінці 70-х-у 80-і - і був свідком, як розтягували все, що погано лежить, як крали на заводах, будівництві, в колгоспах. От зараз за найменшу крадіжку виганяють з роботи, а не йдеш з роботи - здають у міліцію. І тому роботяги не крадуть.
Та що ви таке кажете?! Я не один рік працюю юрисконсультом на підприємстві і знаю, що роботяги, як крали, так і крадуть!

Вище ви писали про "пролаченість" користувачів форуму. Я допускаю, що ви можете бути таким (бо зараз таких багато і ви дуже не об'єктивні), але також допускаю, що ви ідейний або не розумієте чогось. Варіант не один. Люди не винні, що так вас сприймають, адже ви пишете таке, що мені важко повірити в те, що ви самі вірите в вами написане. Бо написане вами сприймається так: РФ - білосніжне кошеня, ЄС та США - території, де панує диявол. Ви надто відверто проводите свою агітацію.
  • 0

#391 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.12.2013 – 11:12

Перегляд дописуEduardGol (30.12.2013 – 11:10) писав:

Вище ви писали про "пролаченість" користувачів форуму. Я допускаю, що ви можете бути таким (бо зараз таких багато і ви дуже не об'єктивні), але також допускаю, що ви ідейний або не розумієте чогось. Варіант не один. Люди не винні, що так вас сприймають, адже ви пишете таке, що мені важко повірити в те, що ви самі вірите в вами написане. Бо написане вами сприймається так: РФ - білосніжне кошеня, ЄС та США - території, де панує диявол. Ви надто відверто проводите свою агітацію.
Та на цьому форумі агітувати за єднання з Росією - невдячна справа. Я гадаю, Власюк цілком щирий у своїх дописах. І чому тут такі наїзди на нього - не зрозуміло. Адже це просто висловлювання власної т. зору.
  • 0

#392 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:16

Перегляд дописуtaraBooka (30.12.2013 – 11:12) писав:

Я гадаю, Власюк цілком щирий у своїх дописах.
І не знаю, чи радіти цьому. :)
  • 0

#393 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:16

Перегляд дописуtaraBooka (30.12.2013 – 11:12) писав:

Та на цьому форумі агітувати за єднання з Росією - невдячна справа. Я гадаю, Власюк цілком щирий у своїх дописах. І чому тут такі наїзди на нього - не зрозуміло. Адже це просто висловлювання власної т. зору.
без наїздів тут би було нудно
  • 0

#394 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:22

Та що ви таке кажете?! Я не один рік працюю юрисконсультом на підприємстві і знаю, що роботяги, як крали, так і крадуть!
Ні, масштаби, наскільки я бачу, не ті. Годі уявити, щоб сьогодні з будівництва тягнули скільки цегли, цементу, вапна, піску, як у 80-і.
Власник би розорився, ви що!
Тому й країна СРСР була бідна, а у "блатних", у злодіїв все було, населення зростало у 80-х - ось головний показник. Значить, могли собі дозволити.
Однак крах через те, що влада переставала контролювати ситуацію НАБЛИЖАВСЯ - і настав у 90-х.

А де Ви хоч у чомусь похвалили Росію, і відповідно покритикували ЄС та США?

Ви - проплачені, чи ідейно відстоюєте "Захід", дайте пряму відповідь?

П.С. І якщо можна, цитати, які підтверджують, що Росія - типу "білосніжне кошеня".

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 11:27

• 0

#395 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.12.2013 – 11:34

Перегляд дописуEduardGol (30.12.2013 – 11:16) писав:

І не знаю, чи радіти цьому.:)
Сприймайте як "якщо тобі здається, що хтось марширує не в ногу, то, можливо, він чує звуки іншого маршу". Забула, хто автор. В усякому разі, видно, що доля України йому теж не байдужа.
  • 1

#396 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:37

Перегляд дописуtaraBooka (30.12.2013 – 11:34) писав:

Сприймайте як "якщо тобі здається, що хтось марширує не в ногу, то, можливо, він чує звуки іншого маршу". Забула, хто автор. В усякому разі, видно, що доля України йому теж не байдужа.
мене доля України - вступ у Мутний Союз, прихід сюди російських газових і нафтових олігархів і скупка ними всієї України - лякає. Не знаю, як його...
  • 1

#397 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:42

Є така думка

Цитата

Спору нет они, тот же Яворивский и лидеры майдана преследуют подлые цели. Нооо назовите другой способ которым можно изгнать олигархов из Украины и вернуть имущество и власть народу кроме как не дать им хорошего пинка под зад. Я на эту ситуацию смотрю философски.

Хтось може навести цитати, де організатори і очільники Майдану заявляють, що потрібно забрати в олігархів "прихватизоване" майно, арештувати рахунки і дати копняка під зад? Так як в Балоги в Швейцарії 400 млн. баксів арештували "за недоведеністю легального походження грошей".
Де Яценюк, Кличко щось таке говорять?

Здається, хтось когось знову використовує. (((

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 11:44

• 0

#398 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:43

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 11:22) писав:

А де Ви хоч у чомусь похвалили Росію, і відповідно покритикували ЄС та США?
Ви - проплачені, чи ідейно відстоюєте "Захід", дайте пряму відповідь?
П.С. І якщо можна, цитати, які підтверджують, що Росія - типу "білосніжне кошеня".
1. Якщо мені не зраджує пам'ять, то я погоджувався з деякими думками, що були не на користь заходу. Похвалити Росію? Хм... навіть не знаю з чого почати. Вам мабуть її "+" краще відомі, то ви починайте, а я можливо почну погоджуватись.
2. Я ідейно відстоюю інтереси України та українського народу.
3. Справа не в цитатах, а в тому, яке загальне враження мають ваші слова. А враження таке, що в РФ все якнайкраще, на відміну від іншої частини світу. Чи ви теж маєте за що її покритикувати? Я би із величезним задоволенням почитав.

Перегляд дописуtaraBooka (30.12.2013 – 11:34) писав:

В усякому разі, видно, що доля України йому теж не байдужа.
Так, Путіну також. :)

Повідомлення відредагував EduardGol: 30.12.2013 – 11:47

• 0

#399 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:51

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 11:42) писав:

Є така думка
[/size]

Хтось може навести цитати, де організатори і очільники Майдану заявляють, що потрібно забрати в олігархів "прихватизоване" майно, арештувати рахунки і дати копняка під зад? Так як в Балоги в Швейцарії 400 млн. баксів арештували "за недоведеністю легального походження грошей".
Де Яценюк, Кличко щось таке говорять?

Здається, хтось когось знову використовує. (((
всяке може бути? але дійсно, які є інші шляхи? Якщо люди не будуть виходити на майдан то і не буде жодних змін

а якщо не буде жодних змін то і буде глибше і глибше інтегрування ПР у бюджет країни і плавне але впевнене висмоктування всіх соків, до повного віджиму, поки не залишиться тільки жмих
  • 0

#400 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 11:52

Перегляд дописуФабрегас (30.12.2013 – 11:37) писав:

мене доля України - вступ у Мутний Союз, прихід сюди російських газових і нафтових олігархів і скупка ними всієї України - лякає. Не знаю, як його...
поки що ми бачимо, як російські нафтові олігархи після десятирічної відсидки тікають в ЄС і там - в Берліні- дають прес-конференції, а деякі політологи називають їх "солженцинами". Березовський тікає від правосуддя в Лондон (ЄС), Гусинський - в Ізраїль, європейську країну, союзник ЄС. Ось таке ставлення ЄС до російських "нафтових" олігархів реально вже зараз.

Щодо Росії.
Газпром - державна компанія. Олігархи, в т.ч. нафтові - перебувають під контролем держави. Путін - прогнозований і сильний політик. До речі, не Путін нав'язав Росії олігархів, а ЗАХІД, консультанти із США та ЄС.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних