Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#361 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.12.2013 – 10:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.12.2013 – 21:58) писав:

... Феміда повинна залишатися з завязаними очима
http://www.ch-z.com....s/naz_sec/sharp Пора перестати рефлексувати як песик Павлова. Працюйте творчо, коли хочетечогось досягти в цьому житті. Ось гарний приклад творчого підходу до формування власної думки.

Повідомлення відредагував Водій: 29.12.2013 – 11:10

• 1

#362 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.12.2013 – 11:14

Перегляд дописуWеbеr (29.12.2013 – 09:40) писав:

Власюку, вбий у собі москаля і стань нормальним громадянином України, а не якимось там рсколком СССР, що за жалюгідні рублі готовий родіну продать.
http://rufabula.com/...y-to-the-heroes
ПЕС. Напиши скільки рублів отримуєш, то ми тобі тут на форумі стільки ж але гривнями допоможемо. А якщо вмієш щось руками робити (наприклад сантехніку чи систему опалення) то напиши у ПП.

Гери в Німеччини чи польські пани потребують українців-сантехніків? Нє-нє, панове, саменькі в своєму лайні бабрайтесь! )))
До того ж, у деяких країнах ЄС безробіття 25 відсотків, серед молоді - 40 відсотків, більше в кілька разів, ніж в Україні. Нелегально пропонуєте в ЄС працювати, як мільйони моїх співвітчизників? Така рабська доля мене не приваблює.

Свою зарплату отримую в гривнях, ніяких рублів не отримую. Дописи на форум пишу безкоштовно.
А ти, Вебере, за гроші, за єврогранти? Боїшся, чи не продешевив? Ну-ну. Я би радив заробляти на життя суспільно корисною працею, а не продавати Україну західним корпораціям.
До речі, Ви, критики проросійського вибору влади, скажіть: а де ж свої прибутки приховують стовпи і ющенківського, і януковичівського режиму - Ахметов, Фірташ, Пінчук, Коломойський? Хіба Кіпр - це не країна ЄС? Хіба Лондон чи Відень, де вчаться і живуть діти та сім'ї олігархів - це не ЄС? Вони обкрадають українців і капітали виводять в Лондон, в ЄС, а не в Москву.
Вони - ставленики ЄС. І вони чужі українцям, з цієї ж причини і ЄС чужий українцям.

Ти вважаєш, що я служу інтересам Москви. Я ж просто відстоюю інтереси Руси-України. І я не винен, що тепер складаються геополітичні обставини так, що інтереси сучасної Москви відповідають інтересам сучасної України. До того ж, я вважаю, що ти служиш інтересам ЄС, Заходу, причому всупереч інтересів українського трудящого народу. І це мене як просту людину праці обурює.
По-моєму, краще служити інтересам сучасної путінської Москви, аніж ЄС та Заходу, котрі накинули нам захребетників коломойських і фірташів, росіянам - ходорковських та абрамовичів.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.12.2013 – 11:36

• -1

#363 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.12.2013 – 11:48

Перегляд дописуShіver2005 (29.12.2013 – 11:30) писав:

Справа ж не у владі та законах. Народ - гівнюки.
Ну, багато залежить як від сили представників влади, так і від сили народу. Все ж таки в РФ влада узурпована не якимись там бандюгами. Так покидьки значно вищого рівня, система сильніша. Як подумаєш... дуже шкода простих людей, хоча не всіх.
  • 1

#364 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 13:15

Перегляд дописуEduardGol (29.12.2013 – 11:48) писав:

Так покидьки значно вищого рівня, система сильніша. Як подумаєш... дуже шкода простих людей, хоча не всіх.

А в США, ЄС, де корпорації, уряд, ЗМІ - всі в одній зв'язці?

В Росії, повір, більше демократії, як в ЄС.

Ось мене на проамериканській і проєесівській "Українській правді" заблокували в перший же день Євромайдану - і це неспроста. і плювати їм на свободу слова.
Вас не дивувало, що всі провідні західні ЗМІ, ніби голоси одного хору? Це демократія?

Чому батько Сноудена боїться за життя свого сина, чому дякує саме Росії за те, що рятує правозахисника???

Повідомлення відредагував Власюк: 29.12.2013 – 13:40

• 0

#365 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 13:50

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 13:15) писав:

А в США, ЄС, де корпорації, уряд, ЗМІ - всі в одній зв'язці?
ЗМІ зайве в цьому переліку. Крім того, корпорації хоча б лобіюють свої інтереси, а в нас та РФ - представники влади, то найбільші бізнесмени, що не цураються використовувати адмінресурс собі у вигоду, та мафія по сумісництву. Дідько, навіть дико це пояснювати дорослій людині.

В Росії, повір, більше демократії, як в ЄС.
Після таких слів, важко сприймати вас серйозно. :)

Ось мене на проамериканській і проєесівській "Українській правді" заблокували в перший же день Євромайдану - і це неспроста. і плювати їм на свободу слова.
Я не обізнаний з історією ваших стосунків із УП, а тому не можу підтримати ані вас, ані УП. Можливо ви там порушили загальновідомі правила - звідки мені знати?!

Вас не дивувало, що всі провідні західні ЗМІ, ніби голоси одного хору? Це демократія?
От саме тому, що демократія. А тому ніхто не нав'язує тих дурниць, які поширюють у нас. Там всі давно вже зрозуміло, що ситуація вже не така й неоднозначна, як подають у нас. :) Це тільки в РФ своє інформаційне поле вибудоване цензурою, і про таке мріє сьогоднішня влада в Україні.

Чому батько Сноудена боїться за життя свого сина, чому дякує саме Росії за те, що рятує правозахисника???
Ну послухайте, ніхто ж не каже, що США - те місце, звідки були вигнані Адам з Євою. Ми розуміємо що таке ЦРУ і як вони працюють. Ну несерйозні такі ваші аргументи. Ви так пишете, наче всього цього в РФ немає. Є! Тільки все значно гірше!
  • 2

#366 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 14:05

Перегляд дописуEduardGol (29.12.2013 – 13:50) писав:

ЗМІ зайве в цьому переліку.

Після таких слів, важко сприймати вас серйозно.
Захисників "євроасоціації" я давно не сприймаю серйозно.

Ви мов та дітвора, що ведеться на яскраві фантики, створені євро-ЗМІ.

Так чому ж Болгарія, Румунія, Литва, Греція, Кіпр бідують? Чому членів ЄС болгарів і румунів досі не пускають в "шенген"?
  • 0

#367 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 14:53

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 11:14) писав:

Нелегально пропонуєте в ЄС працювати
Не в ЄС. Приїхай до мене у Львів і зможеш гарно заробити. Правда руцями, а не язиком. Чи ти тільки інструктором райвідділу КПСС з ідеології мін би працювати. Якщо так, то тебе неодмінно покине дружина. Чи вже покинула?
  • 0

#368 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 15:57

У мене одна дружина - і вона не думає мене покидати. Все в порядку.
І моя теперішня робота мені подобається.

А тепер про ЄС як мету Євромайдану. Чому член ЄС Німеччина так радо прийняла засудженого Ходорковського, котрий обікрав мільйони росіян? Простому росіянину чи українцю, засудженому за такі важкі злочини як шахрайство чи несплата податків у великих розмірах, просто НЕ ДАЛИ Б ВІЗУ. Чи не так? А Ходорковський винен у несплаті податків, шахрайстві, і Страсбурзький суд в 2011 це не заперечив.

ЄС є адвокатом та другом і українських, і російських олігархів-хапуг. Цього не бачить тільки сліпий або наївний, ну або звісно за єврогранти. Скажи мені, хто твій друг...

Повідомлення відредагував Власюк: 29.12.2013 – 16:02

• 1

#369 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 16:50

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 14:05) писав:

Захисників "євроасоціації" я давно не сприймаю серйозно.
Не бачу тоді сенсу псувати собі клавіатуру. Особливо коли прочитав і наступний ваш пост... :angry1:
  • 2

#370 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 18:02

Перегляд дописуEduardGol (29.12.2013 – 16:50) писав:

Не бачу тоді сенсу псувати собі клавіатуру. Особливо коли прочитав і наступний ваш пост...

Застав ЕдуардГола Богу молитися - він і стіну розіб'є )))

Як би це тобі зрозуміліше пояснити? Коли дрони (безпілотники) США убивають в Пакистані літню жінку на її городі біля хати, то за це також відповідає НАТО, і ЄС несе відповідальність як друг і союзник США.

Коли у США притягають до відповідальності і погрожують п'ятнадцятьма(!) роками ув'язнення індійській дипломатці за те, що вона не доплачувала своїй прислузі (роздягли догола, так ніби дипломатка недоплачену суму могла собі в задницю засунути), а нашим олігархам, котрі недоплачують в бюджет через "чорні" відомості зарплати, ЄС дає зелену вулицю, коли ЄС відстоює шахраїв Ходорковського та Тимошенко, то які вони трудящому простому українцю друзі?
Тільки дурень не бачить, що олігархи - це проект Заходу, в т.ч. ЄС, для колонізації України.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.12.2013 – 18:05

• 1

#371 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.12.2013 – 18:57

Перегляд дописуShіver2005 (29.12.2013 – 18:21) писав:

Демократія, комунізм, релігія - культи для лохів.

Виграє той, у кого більше бабла.
точніше той, хто примусить інших цінувати фантики за бабло. а значить той, у кого більше сили.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 29.12.2013 – 18:57

• 1

#372 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2013 – 19:02

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 15:57) писав:

Чому член ЄС Німеччина так радо прийняла засудженого Ходорковського, котрий обікрав мільйони росіян? Простому росіянину чи українцю, засудженому за такі важкі злочини як шахрайство чи несплата податків у великих розмірах, просто НЕ ДАЛИ Б ВІЗУ. Чи не так? А Ходорковський винен у несплаті податків, шахрайстві, і Страсбурзький суд в 2011 це не заперечив.
Зауважте, що у людини, яка відсиділа 10 років повинен бути недійсним закордонний паспорт. :)
Ходорковський був фінансовим офіцером Ротшильдів. В високих колах діють інші правила перетину кордонів.
http://sob006.narod....-post_8382.html

Повідомлення відредагував Armando: 29.12.2013 – 19:03

• 2

#373 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 21:07

для Мурчика додатково, щоб він ще раз проявив культуру висловлювань на кшталт "хникає, встругнув, піпєц" (мені б за такі речі накинули відсотків, мабуть):

Члени ЄС -

Цитата

Австрія, Люксембург, Великобританія, Нідерланди, Швейцарія (список доповнити) – основні пральні машини режиму Януковича, де осідають мільярди, вимиті з державного бюджету.

Не віриш? - Перевір!

Мурчику шановний, якщо мені подобається моя робота, то це не значить, що у вільний час я не можу покритикувати тих чи покепкувати з тих, хто хоче мене тої роботи позбавити
через здачу суверенітету порожняковій Європі. Європа нехай нагодує своїх жебраків - румунів, греків, болгарів, циганів, литовців, латвійців...

Перегляд дописуArmando (29.12.2013 – 19:02) писав:

Зауважте, що у людини, яка відсиділа 10 років повинен бути недійсним закордонний паспорт. :)
Ходорковський був фінансовим офіцером Ротшильдів. В високих колах діють інші правила перетину кордонів.
http://sob006.narod....-post_8382.html

Так отож, ставленик "західного" істеблішменту ходорковський чинив економічний та фізичний терор проти росіян в 90-х, а тепер він шановна людина на Заході, в країнах ЄС. Як нам на таке спокійно дивитися? Вони ж плюють нам в очі. Олександр Рар договорився до того, що ходорковський - новий Солженіцин.
Аякже, після того, що вчинили ці "правозахисники" в Росії, народ ненавидітиме такого діяча. ходорковського реально проклинають сотні мільйонів росіян. і правильно роблять.
У нас свої ходорковські залишаються непокараними.

Повідомлення відредагував Власюк: 29.12.2013 – 21:12

• 1

#374 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.12.2013 – 22:14

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 21:07) писав:

... якщо мені подобається моя робота, то це не значить, що у вільний час я не можу покритикувати тих чи покепкувати з тих, хто хоче мене тої роботи позбавити
через здачу суверенітету порожняковій Європі. Європа нехай нагодує своїх жебраків - румунів, греків, болгарів, циганів, литовців, латвійців...
..
http://uainfo.org/ya...rnet-trolv.html ...кляті асоціації.
  • -1

#375 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.12.2013 – 23:03

От мені цікаво, якщо, наприклад, у Великобританії, на форумах, де люди спількуються з політичних та економічних питань, зявляються користувачі котрі гостро критикують політично/економічну складову євросоюзу, закликаючи вийти із складу цього обєднання опираючись на ті чи інші аргументи, то що ?...інші користувачі автоматично записують таких людей до "московитських наймитів" ? Чи ця шняга тільки в українських форумах процвітає ? Або, коли на всю країну звучить гасло не купувати продукцію у представників ПР то що ?...хіба проста людина з мізерною зарплатою чи пенсією випускає якийсь там "рошен" або "чумак" ? Не купуючи у міліонера повязаного з ПР, проста людина зобовязана купувати у міліонера від опозиції ? А яка різниця ? ЩО це дає простій людині ? Ну хіба що фабриками "рошен", від опозиції, володіє якийсь бідний/пребідний бомж. Але це навряд чи.
  • 2

#376 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 09:28

Ми хатім в Расєю-матушку!!!

• -1

#377 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2013 – 09:57

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 21:07) писав:

Австрія, Люксембург, Великобританія, Нідерланди, Швейцарія (список доповнити) – основні пральні машини режиму Януковича, де осідають мільярди, вимиті з державного бюджету.
просто вони хитріші, і як тільки українські можновладці наскирдують мільярди - ці статки конфіскують (приклад Лазаренко, Каддафі), бізнес є бізнес :)
як це відбувається:

Цитата

За інформацією отриманою Трибуною” з достовірних джерел, Швейцарський банк SLB заблокував належний Віктору Балозі рахунок на суму 400 млн. євро, у зв’язку з неможливістю довести легальність розміщених коштів.
Цю операцію пов’язують з тим, що в кінці 2011 року вказаний банк купив російський Сбербанк і називається він тепер : Sberbank (Switzerland) AG і діяльність установи контролює російська сторона.
http://www.trubyna.o...-400-mln-jevro/

Повідомлення відредагував Armando: 30.12.2013 – 09:59

• 0

#378 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.12.2013 – 10:06

Перегляд дописуВласюк (29.12.2013 – 15:57) писав:

А тепер про ЄС як мету Євромайдану.
мета Євромайдану - скинути злочинну владу

Перегляд дописуWеbеr (30.12.2013 – 09:28) писав:

Ми хатім в Расєю-матушку!!!
звісно, це ж слов'яни... і ми з ними ментально схожі... подивіться на Москву, там всі слов'яни )))
  • 0

#379 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.12.2013 – 10:06

Безбожнику, деякі форумчани тут наполегливо повторюють, що за Митний Союз можна агітувати тільки за гроші. А от на користь ЄС Вебер, ЕдуардГол і ще дехто дописує безкоштовно? Не бачу логіки в таких заявах. Бо підозрювати когось в проплаченості - значить цим показувати, що й сам працюєш за гроші, і тупо не розумієш, як на форуми можна дописувати без платні. ))))))
Які докази того, що Власюк дописує на форумах за гроші? Не наводять. Та й дух з ними.

От "Європейська правда" неугодних банить, блокує, мене там заблоковано, а дописи на кшталт (таких там десятки, от і Вебер теж не забарився)

Цитата

Ну что ребята? Идем в ТС? Очевидно еще слишком много у нас целых вокзалов и троллейбусов. Это, конечно, ужасные события, но в Украине такого еще не было и надеюсь не будет. И чтобы такие взрывы не перекинулись на нашу страну лучше держатся подальше от этого миролюбивого, братского, соседа.

Звичайно, що в Дніпропетровську у нас такого не було. ((((
І наші олігархи, підтримувані ЄС, кращі від Російських олігархів, підтримуваних ЄС (маємо наочний приклад Ходорковського, Березовського, Гусинського).
І якщо ми вступимо, в ЄС, то розкрадання бюджетних коштів припиниться, як Болгарії чи Румунії.
І що наші олігархи почнуть працювати в правовому полі, зникнуть чорні і сірі зарплати.
Хто у це повірить?

Теракти в Сталінграді - це реакція терористів на бажання Росії проводити незалежну політику. Відповідь Росії, гадаю, буде максимально жорсткою.

Повідомлення відредагував Власюк: 30.12.2013 – 10:08

• 0

#380 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.12.2013 – 10:07

Перегляд дописуВласюк (30.12.2013 – 10:06) писав:

Які докази того, що Власюк дописує на форумах за гроші? Не наводять. Та й дух з ними.
та ні, можна агітувати і за переконання .. я в це вірю) ті хто хочуть жити в УРСР - так і агітують
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних