Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#281 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.12.2013 – 11:47

Перегляд дописуArmando (22.12.2013 – 10:17) писав:

студентам потрібен вибір предметів та викладачів як у більшості світових університетів,
якісна освіта, а не стояння "у черзі за дипломом" з платними заліками та іспитами
самоврядування у студентському середовищі, а не показуха, якою бавляться українські виші
Не можу не погодитись. Однак без боротьби нічого вищевказаного не здобудемо. Ціль перша - здобути. Ціль друга - бути напоготові боронити здобуте.
  • 1

#282 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.12.2013 – 13:26

Дивлюся нинішній мітинг - народу багато. Скоро і я там буду - 31 грудня.
  • 0

#283 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.12.2013 – 17:02

Шпіце, їдь на антимайдан, подєржи свого президента за його курс. Є надія шо тоді тебе попустить, адже ти не власюк - ні всьо потєряно. Знаючи шо ти писав за весь час тут, складається враження шо ти бессмислєнно вбиваєш час пишучи суперечливе трололо перемикаючись з галицького націоналіста на фофудьєносца антибандерівця. В чому смисл? Ти нагадуєш рекламу зубрівки там де тьолка з цибулею, зубрами серед поляни в тумані, обдовбаним героєм ролика і усміхненим барменом який очевидно знає толк не тіке в зубрівці. Коротше не гай час, після власюкового твій фаломорфізм є надто удаваним чишо, ну не та експресія, розумієш?

Eduardgol, шифер це персонаж найкраща реакція на який - ігнорування. Якшо вас спантеличує неадекватність - це саме те, як варто реаґувати.
  • 0

#284 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.12.2013 – 17:50

Маю добру мобілку нокіу н-73 тому фотоапарата і не купляю. Хоча подумував. Але як бєртітушками буду туцятися то фотоапарат може розбитися, а мобіла вона на то і мобіла щоб собі в кишені до пори до часу лежати. :)
  • 0

#285 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.12.2013 – 19:09

Перегляд дописуМурчик (22.12.2013 – 18:30) писав:

теж непогано

провітрити порох у порохівницях защот майдану. який егоїзм
та це таке вже, що тут без спецекіпіровки не обійтись...лати там, бронежилетка. без поради бувалого вояка не обійтися. тут на форумі є один дядечко, кажецьця Безбожник, на макових полях Афгану звєрскі загартований, посовєтуйся...але він кажуть з тих пір фахову консультацію виключно за макову віддяку надає. чи в тебе цього року мак нормально вродив?
Каски оранжеві не в Епіцентрі вже закуплені, хоча наша перевага все таки не мнязи, а мозги (нє в обіду безмозгжникам). З тими бєртітушками - то так для розваги і екстремального туризму потуцяємося.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 22.12.2013 – 19:10

• 0

#286 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.12.2013 – 19:48

Опозиція просить держканали показати новорічний Євромайдан. Для балансу.
Про це повідомляє "Українська правда"

http://www.pravda.co.../12/21/7007952/

Хоча сама "Українська правда" забанила Власюка. І розбанювати - для балансу - з усього видно, не думає.
Бояться. Значить, я на вірному шляху.
А владі потрібно брати з цих "демократичних" рупорів приклад.

Нагадаю демократам, всім поборникам свободи слова

Цитата

Цензура на "УП"

Грантожери з "Української правди" (інтернет-газети) заблокували можливість дописувати з мого фейсбучного аккаунту "Ростислав Власюк" після наступних дописів (котрі були вилучені):

"США і Європа ось уже же двадцять три роки нас "реформують". За цей час кількість населення України скоротилася з 52 до 45 мільйонів. Може, ДОСИТЬ?"

"Ющенко - ТАК?
Міліція - з народом?

До речі, а де баба Параска?
Нагадаю, що покійну Параску Королюк після помаранчевої революції охорона Ющенка так віддухопелила, що та невдовзі сконала в лікарні".

"Дайош єдність РУСІ!"

І от тепер питання: якщо "демократичні" ЗМІ таке вчиняють, то чи не має влада морального права заблокувати весь цей єврошабаш разом з його ЦЕНЗУРОВАНИМИ, як бачимо, ЗМІ?

Вважаю, влада України повинна привести цих шахраїв і обманщиків з їх цензурованою фінансованою Заходом пресою в рамки Закону!

http://nikeweles.blogspot.com/

Повідомлення відредагував Власюк: 22.12.2013 – 20:07

• 0

#287 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.12.2013 – 21:57

Самооборона Евромайдану затримала крадіїв із Донбасу "промишлявших" в КМДА: люди готові були зробити самосуд.
http://www.youtube.c...d&v=Afi4MXTTTco
Зображення

Повідомлення відредагував Wеbеr: 22.12.2013 – 21:59

• 0

#288 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 12:30

Запам'ятаймо ці обличчя. Видать, це майбутні президент України та міністр МВС.

І все таки цих людей треба здати в міліцію, взяти справу під контроль громадськості, а то попахує провокацією.

Але цікаво: де наші олігархи засновують фірми, тримають капітали? В офшорах ЄС. І не в офшорах також.

Цитата з "промайданної заєесної" "Української правди"

Цитата

70% статутного капіталу належить лондонській фірмі "Goodlight Capital Limited" з групи народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

http://www.pravda.co.../12/22/7008003/
Якби ЄС хотів навести лад з "донбаськими" і не тільки, то навів би.

А так тільки лапшу на вуха вішають.

Повідомлення відредагував Власюк: 23.12.2013 – 12:37

• 2

#289 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 14:47

До речі, євромайдани мають і країни ЄС.
Так що ми в правильному руслі.

Цитата

Практически вся Италия (в том числе крупнейшие города — Рим, Турин, Венеция, Генуя, Болонья и многие другие) охвачена массовыми акциями протеста против экономической и социальной политики правительства.
Протесты сопровождаются насилием, арестами, перекрытием дорог, переходом на сторону манифестантов полицейских и налоговиков. Но раненых среди полицейских намного меньше, чем в Украине, т.к. полиция Италии действует максимально жестко. Так же, как полиция Франции, Германии, Великобритании и других европейских (и не только) стран при разгоне даже абсолютно мирных демонстраций. И, что интересно, никакие американские сенаторы, европарламентарии, дипломаты и другие поборники «демократии в Украине» не считают происходящее чем-то из ряда вон выходящим, не угрожают итальянским властям санкциями и вообще предпочитают помалкивать.
И это понятно: в Италии массово протестуют против экономической и социальной политики, навязанной стране ЕС. Протестующие жгут флаги Евросоюза, требуют немедленного выхода из ЕС и еврозоны.
Итальянцы, в отличие от украинцев, в полной мере вкусили все «прелести» евроинтеграции и теперь могут объективно оценивать ее «преимущества». Прежде всего колоссальную безработицу — более 12% итальянцев, в том числе 41% молодых людей возрастом до 25 лет, не могут найти работу.
«Любовь» к Евросоюзу на днях продемонстрировали и в Испании. Около 50 тысяч человек вышли на улицы Барселоны, где проходил саммит ЕС, в знак протеста против планов Евросоюза по либерализации энергетических и финансовых рынков. Там люди давно поняли, что означает либерализация по требованиям ЕС. Не дай бог почувствовать это на собственной шкуре украинцам. В том числе и тем, которые сейчас митингуют на майдане.

Повідомлення відредагував Власюк: 23.12.2013 – 14:48

• -1

#290 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 16:15

Перегляд дописуВласюк (23.12.2013 – 12:30) писав:

Цитата з "промайданної заєесної" "Української правди"

[/size]
http://www.pravda.co.../12/22/7008003/
Якби ЄС хотів навести лад з "донбаськими" і не тільки, то навів би.

А так тільки лапшу на вуха вішають.
Спалили би офіс "Goodlight Capital Limited"? :)

Перегляд дописуВласюк (23.12.2013 – 14:47) писав:

До речі, євромайдани мають і країни ЄС.
Так що ми в правильному руслі.
І де це ви стільки замовлених статей знаходите...
  • 1

#291 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 17:52

Перегляд дописуEduardGol (23.12.2013 – 16:15) писав:

Спалили би офіс "Goodlight Capital Limited"? :)
Зробили би з Іванющенком (Ахметовим, Коломойським, Фірташем...) рівно так, як США з Лазаренком, Італія - з Берлусконі, Україна - з Тимошенко, Росія - з Ходорковським...
Але насправді вищеперелічені олігархи (Іванющенко з Ахметовим, Коломойським, Фірташем...) і є ставленики ЄС.

Перегляд дописуEduardGol (23.12.2013 – 16:15) писав:

І де це ви стільки замовлених статей знаходите...
Повинні бути різні погляди на процеси, чи не так?
Чи може "Українська правда", "Кореспондент", ТСН, "плюси" і т.д. незаангажовані? Приклад цензури на "УП" я вже навів.

Після Помаранчевого Майдану-2004 Березовський теж вимагав від Ющенка, Тимошенко, Жванії, Порошенка і ко віддати йому десь так 150 млн доларів.
Отож, хіба Майдан-2004 не був замовленим західними політичними елітами? На моє переконання, був замовленим. Для функціонування його виділялося мільйони. Сам я тоді приїхав на Майдан-2004 з іншими мітингувальниками Івано-Франківщини у бусі, який був заправлений бензином "невідомими підприємцями" "безкоштовно". Нас поїли чаєм з медом, годували супом, хлібом та салом. Теж безкоштовно. Але хто повірить, що Коломойський, Пінчук, Порошенко і Жванія і ко є альтруїстами? ;)
Чи ви думаєте, що тут всі наївні недосвідчені студенти?

Другий раз я на цей Майдан не піду. Як і тисячі моїх однодумців.

Повідомлення відредагував Власюк: 23.12.2013 – 18:03

• 0

#292 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.12.2013 – 17:58

Перегляд дописуВласюк (23.12.2013 – 17:52) писав:

Зробили би з Іванющенком (Ахметовим, Коломойським, Фірташем...) рівно так, як США з Лазаренком, Італія - з Берлусконі, Україна - з Тимошенко, Росія - з Ходорковським...
Але насправді вищеперелічені олігархи (Іванющенко з Ахметовим, Коломойським, Фірташем...) і є ставленики ЄС.

Повинні бути різні погляди на процеси, чи не так?
Чи може "Українська правда", "Кореспондент", ТСН, "плюси" і т.д. незаангажовані? Приклад цензури на "УП" я вже навів.

Після Помаранчевого Майдану-2004 Березовський теж вимагав від Ющенка, Тимошенко, Жванії, Порошенка і ко віддати йому десь так 150 млн доларів.
Отож, хіба Майдан-2004 не був замовленим західними політичними елітами? На моє переконання був. Для функціонування його виділялося мільйони, сам я тоді приїхав у бусі, який був заправлений бензином "безкоштовно". Але хто повірить, що Коломойський є альтруїстом? ;)
Чи ви думаєте, що тут всі наївні недосвідчені студенти?
З***али вже з вашими майданами, антимайданами, проплачений, не проплачений, американський, російський.
Якщо такий мудрий, то скажи що робити далі в цій країні? Одні крадуть, інші рвуться до влади щоб красти, всюди корупція і піздєц повний.

[ex]+10% за нецензурну лексику[/ex]

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 23.12.2013 – 20:47

• 0

#293 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 18:42

Перегляд дописуФабрегас (23.12.2013 – 17:58) писав:

Якщо такий мудрий, то скажи що робити далі в цій країні?
Він не так щоб мудрий дуже, але знайшов спосіб заробити кілька рублів. Забуває при тому, що такі способи потім на дітях відбиваються. Чи онуках.
Фабрегасе, а тобі пораджу не панікувати, а освоїти дві професії. Одну - повязану з вищою освітою (яку ти мабуть вже маєш), а другу - щось приземленіше типу сантехніка чи електрика. У залежності від ситуації одне або друге тебе прогодує.
ПЕС. Анекдот згадався.
Профєсор викликав сантехніка і той за якийсь час виставляє рахунок.
Профєсор аж рота рооззявив - "та я профєсор і то за годину менше значно заробляю!!!".
Сантехнік на то - ну коли я був профєсором, то також не більше як Ви заробляв ))).
  • 0

#294 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 19:10

Перегляд дописуФабрегас (23.12.2013 – 17:58) писав:

За_бали вже з вашими майданами, антимайданами, проплачений, не проплачений, американський, російський.

Зверни увагу, я жодного разу не висловився про "проплаченість" якихось майданів аж до того моменту, коли мене почали звинувачувати в "проплаченості" та що я користуюся "замовними" статтями.

Майдан проти влади потрібен - але під іншими гаслами!

ЄС не наведе тут порядок, не подолає корупцію, як не навів і не подолавна Кіпрі, в Греції, Болгарії, Румунії, Литві, Португалії, Італії...
Це наша справа як громадян організуватися і боротися за свої права.
Я б підтримав політиків, студентів, якби вони сказали: "Ми хочемо змести корумпований режим, підняти рівень життя до європейських стандартів - і аж тоді вступати в Європу".

А вступати в ЄС, маючи президента Януковича - все одно, що гасити пожежу бензином.

Перегляд дописуМурчик (23.12.2013 – 15:13) писав:

Твоя пам'ять так і преться постійно накопичувати все огидне і бридке. Провір її на віруси - їзаражена, нєбось.
то забудемо про неволю і мільйони загиблих від німецько-фашистських окупантів, забудемо про большевицькі геноцид та голодомори?
чи знову подвійні стандарти, адвокате Заходу?

Повідомлення відредагував Власюк: 23.12.2013 – 19:10

• 1

#295 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 19:21

Цитата

Я б підтримав політиків, студентів, якби вони сказали: "Ми хочемо змести корумпований режим, підняти рівень життя до європейських стандартів - і аж тоді вступати в Європу".
Саме це й хоче кожна людина на майдані. Хочуть позбутись ПР? Хочуть! Хочуть підняти рівень життя до євростандартів? Теж хочуть! Стосовно Європи, то майдан теж вимагає асоціації.
  • 1

#296 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 20:12

Перегляд дописуМурчик (23.12.2013 – 19:34) писав:

брэд
ось що хоче пересычний українець

http://www.wz.lviv.ua/news/49359

"Брэд" - як ви кажете. Адже я писав про те, чого хочуть люди на майдані, а не пересічний громадянин. Не поспішайте щось коментувати, поки уважно не прочитали те, що маєте на меті цитувати.
  • 0

#297 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.12.2013 – 20:51

Зображення
  • 0

#298 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.12.2013 – 09:33

Перегляд дописуВласюк (23.12.2013 – 19:10) писав:

Майдан проти влади потрібен - але під іншими гаслами!
ЄС не наведе тут порядок, не подолає корупцію, як не навів і не подолавна Кіпрі, в Греції, Болгарії, Румунії, Литві, Португалії, Італії...
Це наша справа як громадян організуватися і боротися за свої права.
Люди розвивають корупцію бо бояться. Чого батьки пхають своїх чад в ВУЗи за гроші? Бо знають що можна запхати, бо вірять, що зроблять йому краще, що з вищою освітою він добється чогось більше. Якщо він і тупий як дуб, піде працювати в супермаркет, розвозити візки, то з вищою освітою може зроблять його менеджером за пару років в тому ж супермаркеті, чи зав залом. А без вищої освіти і далі буде візки розвозити. Батьки хочуть як краще дитині. А якби не можна було брати (бо закон суровий і все бачить), то б і не давали. І знали що не вийде дати і змирились би що їхня дитина ні на що нормальне не здатна, тільки возики возити.
Коли сімя народжує дитину, теж бояться, щоб все було добре! Бо то дитина і не фігня на палочці. І знають, що якщо дадуть гроші, то лікар десь подивиться краще, медсестра лишній раз прибіжить. Не зустрічав я ще такого, хто б сказав, принципово не буду давати, хай мою дружину обслуговують по звичайному. Бо він про сімю свою думає. А в лікарів такі зарплати мізерні, що якби вони не отримували тих хабарів то певно точно всі б в сантехніки перекваліфікувались і не було б взагалі кому лікувати. А на їх місце прийдуть оті з медичного вузу, які за гроші поступили... і жопа всім тоді буде.
Всі кажуть, починайте з себе. А починати треба з законів і зарплат. Тобто влада має починати з себе.
  • 0

#299 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.12.2013 – 10:18

Зображення
  • 0

#300 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.12.2013 – 10:22

чи ви думаєте в ЕС менше корупції, бо там люди кращі? Там люди багатші і закони працюють, людям не потрібно думати, де б взяти гроші на їжу, тому їм не потрібен хабар.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних