Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#201 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.12.2013 – 23:23

Знаєте, що б не казали про опозицію, але мене вразив один момент. Я дивився пряму трансляцію штурму 11 грудня на каналі Аронця. Знімала, правда, якась інша дівчина, вона була прямо в епіцентрі подій. Там екшн ще той. Так ось кілька депутатів ВР від опозиції стояли між барикадами і військами, розмахували посвідченнями щоб стримати натиск, тобто фактично прийняли вістря удару на себе. Кошулинський навіть свій телефон віддав журналістці, щоб не загубити під час того бугурту. Їх там змели одразу. Але хлопці не засцяли, і це викликає повагу.
  • 3

#202 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.12.2013 – 00:24

Перегляд дописуNameless One (12.12.2013 – 23:23) писав:

Знаєте, що б не казали про опозицію...
Так, зараз багато чорноти виливається на опозицію, пішли брудні методи, брехня, що й завжди демонструвала ПР. До речі, на останніх виборах, у нашій області випадків підкупу виборців від ПР - безліч, самі люди розказували мені про своїх родичів по селах і районах, як і скільки грошей брали. А от про опозицію я такого не чула.
Тому треба підтримувати хлопців. Тяжко їм зараз приходиться. Бойовий дух втрачати не можна.

Перегляд дописуtaraBooka (12.12.2013 – 15:53) писав:

От як це можна "не так" зрозуміти?
Це ніяк не можна зрозуміти, бо мало інформації, про що йшлося.

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 15:19) писав:

І найголовніше потрібен лідер, який би мав силу і хотів зробити в цій країні порядок.
Це тоді буде не демократія.

І ще раз:

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 15:19) писав:

Бо наша "славна" опозиція ці 3 богатирі і їхня шамаханська цариця спроможні лише на гучні обіцянки-цяцянки...
Вони ж зараз лише вимоги висувають. Які ще обіцянки вам привиділись?

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 15:53) писав:

Тим більше, що я не кажу, що потрібно когось вибавати. Можна посадити, наприклад...
І хто кого може посадити в нинішніх умовах?

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 21:18) писав:

Найбільше мене лякає і засмучує те, що навіть якщо скинути Януковича і Азарова з його урядом, то хто прийде замість них?
Вас лякає і засмучує відсутність Януковича і Азарова при владі?

то хто прийде замість них?

Мене влаштує будь-хто з опозиції.

Та й вони дальше зможуть залишитися при владі. Просто трохи поміняються ролі теперешніх опозиції і провладних депутатів.
Я думаю, що помилки попереднього майдану опозицією враховані. Цього разу вже так не має бути. Інакше майдан вийде вже супроти опозиції.

Повідомлення відредагував серпиня: 13.12.2013 – 00:35

• 0

#203 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.12.2013 – 07:43

Перегляд дописусерпиня (12.12.2013 – 20:48) писав:

Ти нас з Барселоною рівняєш? Тобто із тим, що ти запостив раніше? Так у нас люди (як там тобі писали) не з того тіста)), уміють захищатись. Он яких барикад набудували. Вони не дозволяють себе бити, як іспанці на тому відео.
Є прислів'я про тіло: все що нас не вбиває, робить нас сильнішими. тобто прививка виробляє в тілі імунітет, і тіло готове до хвороби. от і мирні протести - це не хвороба, а прививка від хвороби.

Мене хвилює, як би ми почувалися після цього? Як би ти почувався?
Я б почувався добре. впевненіше.

Найбільше мене лякає і засмучує те, що навіть якщо скинути Януковича і Азарова з його урядом, то хто прийде замість них? Та й вони дальше зможуть залишитися при владі. Просто трохи поміняються ролі теперешніх опозиції і провладних депутатів. І ні ті ні інші,на мою думку, не ставлять перед собою покращення становища в Україні, як головну ціль.
саме тому і потрібна страта - щоб і опозиціонери теж зрозуміли свою перспективу. і нехай вся підлота тікає з країни і ховається
  • 0

#204 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.12.2013 – 08:08

Перегляд дописуМурчик (12.12.2013 – 09:54) писав:

Отже, 6 днів і Руслана йде геть - ціль бо ціль досягнуто! Майданівці, якого фіга ви там мерзгнете, щоб через 6 днів ніз чим розійтися? Руслана забереться геть жива-здорова розпіарена, а ваше здоровя? Проломлені черепи, зламані ноги-руки? А ті, хто ще місяцями чи роками буде в тюрмах? Як же вас всіх наївних
! Система гнила та корумпована і далі пануватиме в країні як і пануватимуть теперішні сімї-угрупування. Правила гри в Україні не змінюються. Навіть виборів не домоглися!!! Хоча, які можуть бути вибори, якщо весь спектакль під назвою "Євромайдан" затіяли з іншою метою. Якою?

Прозріння пересічного кинутого майданівця настане згодом, коли спаде з очей засліплююча пелена майданної ейфорії. Настане депресивне протверезіння. Мрія розбита жорстокою реальністю. Це покоління вже нікому не повірить і на Майдан не вийде. Воно вимушене буде прийняти феодальні правила гри, які ще більш ужорсточаться.
скажіть, для чого в підлітковому віці 99% чоловіків б’ються між собою? Так є травми, є перемоги і поразки. Безглуздо?
Але чоловік не виросте чоловіком без протистояння між собі подібними, це певний індивідуальний досвід.
Так само і українське суспільство отримує певний досвід взаємовідносин з владою, досвід протестів.
Не можна створити боєздатну армію без навчань.
Суспільство, народ в кожному поколінні теж потребують протестних виступів, тощо для випуску пару, або згуртування, консолідації, утворення певної структури.
Перегляньте "Аватар" нарешті, або в черговий раз, там добре все показано всього за 2 години.

Перегляд дописуtaraBooka (12.12.2013 – 15:53) писав:

От як це можна "не так" зрозуміти?
є певні політичні методи,
українська влада протягом 20 років переймається тільки тим, що показують іноземні ЗМІ, яке відношення світових центрів впливу до неї.
Те що показують українські ЗМІ - це продукт для внутрішнього вжитку, жуйка для широких мас народу. Таке уявлення в української влади, нажаль.
Саме тому використовуються такі методи :)

Запропонуєте інші методі протидії методам влади(зграям провокаторів та тренованих бандитів)?

Є думка що людьми маніпулюють (створення євромайдану, майдану в Маріїнінському парку).

Але вибори та демократія в українському варіанті - теж маніпуляція.
Адже голосують 20мільйонів, а вигоду від виборів отримують президент, уряд, 450 нардепів та олігархи, що фінансували виборчі кампанії президента, окремих депутатів та політичних партій.

http://www.youtube.c...d&v=UHHqnfMnEB4

Повідомлення відредагував Armando: 13.12.2013 – 08:31

• 1

#205 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 08:48

Цитата

Повернувся з Майдану. Думка одна - на кой чьйорт взагалі потрібна міліція і взагалі така дебільна держава? Цілковитий орднунг, порядок, завзятість та чудова організованість тисяч людей наче як натякають. Вразили нові барикади, вразило все. Винахідливість народу скажена. Шановні, здається ми раптом дозріли до високого звання людей та хазяїв землі. Нині люди діляться на дві верстви - громадяни-кшатрії та тітушко-кріпаки. Маємо перед очима типову національну і трошки може буржуазну революцію.

За просто так з Майдана ніхто не піде, це відчувається. Мобілізаційна спроможність народу неймовірна.
Накуй вертикаль влади. Дайош горизонтальні зв'язки!
За нашу свободу - як на роботу!
http://semesyuk.live...com/442138.html
  • 0

#206 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 09:24

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.12.2013 – 07:43) писав:

Є прислів'я про тіло: все що нас не вбиває, робить нас сильнішими. тобто прививка виробляє в тілі імунітет, і тіло готове до хвороби. от і мирні протести - це не хвороба, а прививка від хвороби.
То ти хочеш немирних протестів далі? І щоб усіх протестувальників попересаджали? Це легко робиться.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.12.2013 – 07:43) писав:

Я б почувався добре. впевненіше.
А я не бачу необхідності когось зараз вбивати. Взагалі, Януковича зрозуміти можна, нелегке життя у нього мабуть було, виховання суспільством. Але такі люди не мають займати такі посади.

Перегляд дописуArmando (13.12.2013 – 08:08) писав:

Запропонуєте інші методі протидії методам влади(зграям провокаторів та тренованих бандитів)?
У мене теж паке питання до противників Євромайдану.
  • 0

#207 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 09:43

http://www.youtube.c...d&v=F4vRYOAdG-E

Подерв'янський: Майдан в Конституцію!

Повідомлення відредагував Armando: 13.12.2013 – 09:52

• 1

#208 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 10:05

Ну, а якщо вона боїться давати життя, коли в країні таке твориться?

Тим більше, що я не кажу, що потрібно когось вибавати. Можна посадити, наприклад...
Прочитала Ваш допис, як підтримку думки Хмурого Князя Вітольда про страту Яника, бо він починався словами "Я теж..." Насправді, серпиня вже відповіла і йому, і Вам:

Мирні протести у нас тиснуть на владу і навіть дуже, як би вона не робила вигляд, що їй байдуже. Тому ця влада їх і розганяє, бо це її не зміцнює, а виводить з рівноваги. Оскільки ця влада на діалог з людьми, які її критикують, не ходить і не має такого наміру, то Їй навпаки було би легше з немирними протестами. Тоді б усіх попересаджали.

Мене хвилює, як би ми почувалися після цього? Як би ти почувався?
Погоджуюсь із цими думками на 100%

Перегляд дописуArmando (13.12.2013 – 08:08) писав:

є певні політичні методи,
Я вважаю, що використання брудних методів ставить "нашу" сторону на один рівень з "не нашою". Пам'ятаєте з Ніцше про безодню, яка "дивиться в тебе"?

Можна посадити, наприклад...
Стосовно "можна посадити". Ну так, можна. Тимошенко сидить. Вам від цього легше? Крім того, її прибічники так і лишилися при думці, що вона "агнець", і досі горланять : "Юлі - волю!" (щоправда, думаю, переважно за гроші). Я думаю, тут кавалерійським наскоком нічого не вирішити. От якби наші політики знали, що коли в них "рильце в пушку" буде, то ані їхні діти, ані внуки і близько до політики не зможуть підійти, навіть на рівні селища не зможуть обіймати жодної "партійної посади", тоді, можливо, це когось би з них хоч загальмовувало.

Перегляд дописусерпиня (13.12.2013 – 09:24) писав:

У мене теж паке питання до противників Євромайдану.
Це не до мене) Бо я "за".
  • 1

#209 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 10:35

Мурчик
Коли в хід ідуть образи, то немає змісту продовжувати розмову.
  • 1

#210 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 10:59

Перегляд дописуМурчик (13.12.2013 – 10:19) писав:

Мирними протестами як правило нічого не добиваються.
Махатма Ганді, наприклад?

Перегляд дописуМурчик (13.12.2013 – 10:19) писав:

Ізраїльські жінки з вами не згодні, вони не тільки беруть зброю до рук, а й народжують на відміну від українок не рабів, а вільних, сильних людей з почуттям власного достоїнства
Ви в реалі знайомі з ізраїльтянками? Я - так. За моїми спостереженнями, материнські почуття в них значно менш проявлені. І зброю до рук вони ж беруть не за дурно.

Мурчик, я маю схожі з Вашими думки, переважно, але перехід на особистості дійсно недоречний
  • 1

#211 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 11:43

taraBooka, дякую.)
І щоб неофтопити: може скоро матимемо безвізовий режим з ЄС.
  • 0

#212 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.12.2013 – 14:25

круглий стіл
http://divan.tv/tv/view/espreso-tv-360
  • 0

#213 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.12.2013 – 18:08

Перегляд дописуtaraBooka (13.12.2013 – 10:05) писав:

Стосовно "можна посадити". Ну так, можна. Тимошенко сидить. Вам від цього легше? Крім того, її прибічники так і лишилися при думці, що вона "агнець", і досі горланять : "Юлі - волю!" (щоправда, думаю, переважно за гроші). Я думаю, тут кавалерійським наскоком нічого не вирішити. От якби наші політики знали, що коли в них "рильце в пушку" буде, то ані їхні діти, ані внуки і близько до політики не зможуть підійти, навіть на рівні селища не зможуть обіймати жодної "партійної посади", тоді, можливо, це когось би з них хоч загальмовувало.

Я казала "наприклад" є багато інших варіантів я просто їх не перелічувала)
Мені ніяк не легше від цього. Але Янукович хоч якось позбавився від своїх противників. Не подумайте що я за нього чи схвалюю його рішення просто констатую факт й мені дуже подобається ваш варіант подій чи такого собі покарання й підтримую на всі 100% та я сумніваюсь що це хтось зробить.

Повідомлення відредагував Дана: 13.12.2013 – 18:10

• 0

#214 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.12.2013 – 19:19

Зображення
  • 0

#215 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.12.2013 – 22:53

Перегляд дописуMr.Ripley (13.12.2013 – 19:19) писав:

Зображення

Можна процитувати трохи щирше:
"Нажрался? Давай нах.. на Майдан!"
Ця цитата характеризує як майданну публіку - недоучок-студентів, нероб та пройдисвітів, так і їх недолугих і жадібних вождів.

Але треба зробити, як в Англії. (Взято з http://nikeweles.blogspot.com/ - "
Не дотягуємо до стандартів демократії).

Там одного особливо активного та неадекватного нападника на поліцію взагалі пристрелили.

Цитата

Беспорядки в Англии в августе 2011 года — массовые волнения, начавшиеся вечером 6 августа2011 года в районе Тоттенхэм, расположенном на севереЛондона, 8 августа распространившиеся на другие районы города, а 9 августа перекинувшиеся и на другие города: Бирмингем, Бристоль, Глостер,Ливерпуль, Манчестер, Ноттингем[1].
В результате беспорядков пострадало неcколько десятков человек (в том числе не менее 35 полицейских), сожжено большое количество автомобилей, разгромлено много магазинов и ресторанов[2]. Один человек скончался в больнице от огнестрельных ранений[3].

І нічого - демократія там триває.

Ось інший приклад з цитаделі демократії

Цитата

4 мая1970 года студенты Кентского университета США устроили акцию протеста против начавшегося за несколько дней до этого вторжения американских и южновьетнамских войск в Камбоджу. Власти объявили об отмене митинга. В университет прибыло подразделение Национальной гвардии Огайо, имевшее приказ разогнать демонстрантов. По неизвестным причинам гвардейцы открыли огонь по толпе, в результате чего погибло 4 и было ранено 9 студентов.
Трагедия вызвала волну протестов в университетах по всей территории США и привлекла огромное общественное внимание. Комиссия, расследовавшая произошедшее, заключила, что применение гвардейцами оружия было неоправданным. Однако никто из гвардейцев не понёс какого-либо наказания, а причина открытия огня остаётся невыясненной до сих пор.

Так що ми не дотягуємо, я вам скажу, до стандартів демократії.

Повідомлення відредагував Власюк: 13.12.2013 – 23:10

• -2

#216 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.12.2013 – 07:36

Перегляд дописуВласюк (13.12.2013 – 22:53) писав:

Ця цитата характеризує як майданну публіку - недоучок-студентів, нероб та пройдисвітів, так і їх недолугих і жадібних вождів.
Цю отару лише тільки везуть. Неординарна подія, коли вівці будуть підтримувати вовків.

І що ви хочете сказали тими посиланнями на події в Англії та США? Може те, що РФ - справжній взірець демократії? Чи, либонь, колишній СРСР? Чи може ви просто вирішили вказати, що Там, не все ідеально? Ну так це, мабуть, більшість і так розуміє.

Повідомлення відредагував EduardGol: 14.12.2013 – 08:03

• 1

#217 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.12.2013 – 16:00

Перегляд дописуМурчик (14.12.2013 – 14:28) писав:

"Отара" в обидвох "таборах". Як і "вовки". "Свобода" позвозила із заходу людей, а ПР з південного сходу. Пануючий клас звозить "мужічьйо". На Україні це двно заведено - пани деруться, а в мужиків чуби тріщать. Нічого не міняється.
Не можу погодитись з цим твердженням. Особисто знаю багато людей, які дійсно за ідею, самі їдуть на майдан. І так само знаю людей з іншого табору, які без відповідного матеріального заохочення не мають на меті кудись їхати. Думаю, що не той сьогодні випадок. Якщо казати про самовідданість, то на майдані таких значно більше ніж в тій отарі, що себе за пару сотень продають. ІМХО.

Хіба навіть ті, що вдома спостерігають за подіями у Києві не щирі в своїх сподіваннях та бажаннях?! То чи не можуть такі ж люди бути й на вулиці?! Обидва питання - риторичні.
  • 0

#218 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.12.2013 – 16:29

Перегляд дописуБезбожник (10.12.2013 – 20:18) писав:

Я цілком самодостатня людина і не маю жодної потреби щось у когось вимагати.

Я прихильник власних дітей. І більше -НІЧИЙ. Хто такий Медведчук, незнаю. Чув таке прізвище, але ніколи не цікавився цією персоною. І нічого від цього не втратив.

Ги ги ги....з яких це пір визнання незаконно і силоміць приєднаних НЕукраїнських територій до України, стали проявом українського патріотизму ? Га ? Тобі б секретарем парткому кпсс працювати з такими позиціями, а не смішити людей що дрєвнє польське місто Лемберг або той же Станіслав, є взірцем українського патріотизму.
І потім. Які проблєми ? Хіба, скажімо, у львівщині чи іванофранківщині хтось був проти коли бувша ГДР повернулась у свої історичні кордони ? Всі раділи. Хіба хтось був проти коли в свої історичні кордони (прихвативши і частину Білорусі) повернулись прибалти ? Хіба хто був проти коли країни східної європи звільнились від впливу срср і вступили, з часом, в євросоюз ? Які проблеми, я ще раз питаю ? Повернення польських, румунських, чеських (і чиїх там ще?) територій у свої законні кордони автоматично переводить жителів цих місць до євросоюзу. Хіба не так ? Без крику, без революццій, спокійно і законно. Що тут поганого ? Хіба не так трапилось з тіє ж ГДР ?...ніхто ж не протестував. Так будьмо ж послідовними і чесними а не лицемірами з подвійними стандартами.
Та не вже, а хто вимагає конкретики?

"з яких це пір визнання незаконно і силоміць приєднаних НЕукраїнських територій до України" - з вами все ясно, цікаво якщо територія галицько-волинського князівства не українська то напевно південний схід український?

Львів заснований Данилом Галицьким, може ви конкретик історію повчите?
"І потім. Які проблєми ? Хіба, скажімо, у львівщині чи іванофранківщині хтось був проти коли бувша ГДР повернулась у свої історичні кордони ? Всі раділи. Хіба хтось був проти коли в свої історичні кордони (прихвативши і частину Білорусі) повернулись прибалти ? Хіба хто був проти коли країни східної європи звільнились від впливу срср і вступили, з часом, в євросоюз ? Які проблеми, я ще раз питаю ? Повернення польських, румунських, чеських (і чиїх там ще?) територій у свої законні кордони автоматично переводить жителів цих місць до євросоюзу. Хіба не так ? Без крику, без революццій, спокійно і законно. Що тут поганого ? Хіба не так трапилось з тіє ж ГДР ?...ніхто ж не протестував. Так будьмо ж послідовними і чесними а не лицемірами з подвійними стандартами."
Ви перекручуєте як вам вигідно!
Бо це були кордони гдр і там жили німці, тільки ви не договорюєте що прусія і інша частина земель не повернулась. Ви робите з галичан поляків, це так патріотично

Перегляд дописуБезбожник (11.12.2013 – 01:27) писав:

Ти цю сповідь "донбасянина" (офігєть ! щось новеньке у донбасі народилось) діткам показуй. Я не про те мову веду. А про чесність, послідовність та відсутність лицемірства. Ну і, єссно, веду мову як чоловік з чоловіком. А в такій розмові йорзать сідницями не прийнято. Отож маю конкретне запитання.
- Варіант перший : чи було приєднання західних територій у 1939 році волевиявленням і бажанням переважної більшості проживаючих там людей, добровільним ?
- Варіант другий : чи було приєднання західних територій у 1939 році волевиявленням і бажанням переважної більшості проживаючих там людей, НЕдобровільним
? У тебе є два варіанти - "так" або "ні", оскільки будь який третій варіант, стане розмазюканими соплями, а це не прийнято в чоловічій розвмові.
Тепер додаткові пункти :
- Якщо приєднання було добровільним то на основі яких реальних документів окрім радянських архівів ти, особисто, можеш це довести ? (тобто, якщо ти опиратимешся на архіви кпрс, то це означатиме твою довіру і визнання правдивості цього джерела)
- Якщо приєднання було добровільним, то чому, з початком війни в 41-му році жителі цих територій боролись супроти влади до якої приєднались за власним бажанням ?
- Якщо приєднання було НЕдобровільним, то яке у тебе, особисто, є моральне право супроти тих, хто боровся проти "приєднувачів", утримувати їх нащадків в складі України як законну територію ?
- Чи відомо тобі, особисто, чому і з яких причин, у заснованому відомою польською особою, Станіславі, зявилась вірменська і єврейські громади, котрі, з часом, розрослися як гриби після дощу на просторах прикарпаття, і котрі ніколи не працювали на землі на відміну від "чорних" жителів міста та його "окрєсностей" зате займались торговими оборудками, лихварством і т.п. ?
- Чи можеш ти пояснити яким чином і ЧОМУ у Станіславі було закладено вірменську церкву зважаючи на те, що сама Вірменія знаходиться таки далеченько від Станіслава ? Те що ту церкву потім вдалось повернути в уніатське русло суті не міняє.
- Чи відомо тобі кількість нинішніх жителів іванофранківщини (поки що тільки цієї області) котрі є нащадками вірменів та євреїв від тих громад, завдяки як прямих шлюбів так і змішаних?
Поки що досить. Це найлегші запитання (їх у мене сотні три) зважаючи на твою молодість. Далі буде значно складніше робити розклАд раз ти вже так захотів "блєснуть" інтернаціоналізмом у комуністичному стилі.
А малюночки "донбасянина"...це не до мене. До мене з конкретикою і без каміня за душею. Милості прошу. Від мене послідує така ж позиція. Інший стиль розмови між чоловіками, я не визнаю.
Я на тому форумі роки сиджу, і бачив і фотографії з ними, там реальні люди. А ви б навчилися користуватися інтернетом, багато чого би дізналися для себе.
Ми це з вами вже обговорювали але вам хоч молотом по голові. Я не важаю ніякі зміни території українську держави після розпаду УНР легітимними. Так частина територія втратиться, але більше вернеться. Ви говорите про людські поняття, а це по людському керувати долями людей з допомогою пактів? ви сам лицемір!

Росія розпалася, і ми зараз не в союзі проти якого ті бролися. Україна визнана в сучасних кордонах. То ти чистокровний українець? без російської крові і крові кочевих народів? А те що євреї, росіяни, і на півдні ще німці були більшість в багатьох містах нічого? ВАм відомо що таке евгеніка?
Подивіться на східного українця, скільки в нього цікавих рис не типових для словян. Чому в центральній Україні люди гарніші? тому що змішування різних народів, потрапляють нові гени, що впливає на зовнішній вигляжд, більше комбінацій. А західняки, майже ні з ким не змішувалися вони жили компактною громадою.
Якщо ви так хочете ділити Україну, поки київляни стоять на євромайдані, і кричать "Слава УКраїні! ГЕроям Слава" і "Слава Нації! Смерть ворогам! і чверть київлян голосували за СВободу то напевно вам варто відєднуватися? Якщо галичани українцям навязують українське і це для вас проблема , то можу нагадати що Київ і область живе зарахунок всієї країни, і можете відєднатися, і не навязувати всій країні своє, я би подивився як ви проживете) Можете особисто відєднатися і проголосити своє село державою поки київляни радикалізуються. Ви надієтесь, що будете жити в іншій країні ене з галичанами? ні, судячи по картах виборів, ви будете з ними і далі. Якщо ви Говорите що Галичина має приєднана, то давайте поговорим про Галицько -Волинське князівство яке володіло надніпрянщиною. Хочете подарувати сусідній державі? підемо разом, якщо ви так хочете від новити Річ Посполиту (я як наполовину поляк, подивлюсь чим то закінчиться)Якщо у вас так багато спільного з півднем чому ви по різному голосуєте? ЯКщо СХід віділиться хай готується пожертувати людьми, бо югославія-2 гарантовано буде і етнічні чистки, і до того що росіян не залишиться в центральній і західній Україні

"

Перегляд дописуArmando (10.12.2013 – 18:24) писав:

в темі ЄС можна обговорювати асоціацію, зміни в законодавстві України, взаємовідносини з країнами Євросоюзу та багато іншого.
щодо федерації, то в Україні є два багатомільйонні народи, і тема цікава, хоч і табуйована в українській політиці.
Які? 8 мільйонів росіян це проблема, її якось треба вирішити, асиміляція і створити умови щоб вони самі виїхали

Повідомлення відредагував MqM: 14.12.2013 – 16:32

• 0

#219 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.12.2013 – 18:18

Перегляд дописуВласюк (13.12.2013 – 22:53) писав:

Можна процитувати трохи щирше:
"Нажрался? Давай нах.. на Майдан!"

Але треба зробити, як в Англії. (Взято з http://nikeweles.blogspot.com/ - "
Не дотягуємо до стандартів демократії).

Там одного особливо активного та неадекватного нападника на поліцію взагалі пристрелили.

І нічого - демократія там триває.

Ось інший приклад з цитаделі демократії

Так що ми не дотягуємо, я вам скажу, до стандартів демократії.

Зображення
  • 0

#220 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.12.2013 – 20:31

І це також українці?
http://varjag-2007.l...om/5408295.html
Зображення