Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#181 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.12.2013 – 07:47

Перегляд дописуБезбожник (12.12.2013 – 02:58) писав:

Здається для цього потрібна окрема тема.

Ну це відомо. А що це міняє, Армандо ? В складі якої держави на початку 15-го століття знаходились вищеназвані села ? України ? Де вони знаходились до оборудки повязаною з покупкою ? В складі України ?
звичайно окрема, є розділ "Історія" http://tereveni.org/forum/33/ , прошу.

Безбожнику, як ви сприймаєте владу, державу і населення певних територій? Це різні суб’єкти історичного процесу.
Репресивний апарат (влада, держава) у всі віки переписував історію та згадки про події так, як їм було вигідно і зі своєї точки зору та міркувань.
Ви ж бачите що десятиліттями писали в підручниках історії та історичних хроніках десятки останніх років про об’єднання України 1939-1945?
Чи стали українці поляками чи австроугорцями в 1800-1939рр через те, що знаходились під юрисдикцією (у складі) інших держав?
Звичайно влада, держави будують фортеці та міста.
Але Київська Русь не стала Варязькою країною через те, що скандинави захопили владу в країні та на роки стали аристократією країни.

Цитата

– Ах, королева, – игриво трещал Коровьев, – вопросы крови – самые сложные вопросы в мире! И если бы расспросить некоторых прабабушек и в особенности тех из них, что пользовались репутацией смиренниц, удивительнейшие тайны открылись бы, уважаемая Маргарита Николаевна. Я ничуть не погрешу, если, говоря об этом, упомяну о причудливо тасуемой колоде карт.

Михаил Булгаков «Мастер и Маргарита»

російська сторінка wiki дає вдосталь історичної інформації
http://ru.wikipedia....%8C%D1%88%D0%B0
зокрема є карта Польша 992—1025
http://commons.wikim....png?uselang=ru

Цитата

Болеслав II Смелый (10581079) полностью возродил былое могущество Польши и вновь (1076) принял королевский титул; в 1068 году он, поддерживая своего родственника Изяслава Ярославича, также овладел Киевом
тобто зрозуміло, що Польща і Росія 900-1900рр були імперіями, які вели війни і розширювали свою територію
були навіть цікаві періоди

Цитата

27 ноября 1815 года Польша в составе России получила свою конституцию, связавшую Польшу и Россию личной унией и позволявшую Польше выбирать сейм, своё правительство и иметь собственную армию. Наместником Польши был назначен сначала старый соратник Костюшко генерал Иосиф Зайончек, затем брат царя — великий князь Константин Павлович.
коли Польща входила до складу Росії, або в Москві сидів польський король(самозванець) :)
Таким чином ми ж не робимо висновок, що Україна та українці стали росіянами через те що 1918-1991 були у складі СССР?

Повідомлення відредагував Armando: 12.12.2013 – 08:09

• 2

#182 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.12.2013 – 08:21

ставлення поляків та росіян до земель України кілька сот років було залежним від імперського світогляду...
не виключаю, що в українців можуть з’явитись імперські амбіції... і не відомо якими будуть історія Росії та Польщі у майбутні кілька сот років :)
загальновідомий факт, що від українців та й росіян, поляків відомості про період з 1-2тисячоліття до Р.Х. та до 900р приховують,
принаймі всі історичні матеріали знищили протягом століть. Чому, навіщо?

Повідомлення відредагував Armando: 12.12.2013 – 08:34

• 1

#183 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.12.2013 – 10:47

Перегляд дописуМурчик (12.12.2013 – 09:54) писав:

а чим може бути корисне направлення самими американцями літаків на нью-йоркські вежі? і з багато тисячними жертвами? а чим може бути корисне підірвання російйськими спецслужбами житлових будинків в російських містах? виявляється може. це політика. і життя людини, навіть власних громадян, для політиків ніщо, якщо стоять певні цілі. які цілі стоять перед укр. владою в створенні Євромайдана - ось це питання я і задав, якщо уважно читали мій пост. Однозначної відповіді в мене немає, тут можуть бути як і стратегічні цілі, так і банальні, на кшталт відсутності грошей в скарбниці і пр.
Я не вірю у якісь таємні цілі, про які ніхто не знає. Це паранойя. Я повірю у них, коли вони себе проявлять. А поки цього нема, то вірити у щось таке безглуздо.
Але я вірю у дурість і божевілля. Є речі, які тяжко пояснити, чому вони відбуваються, а тому деякі люди вигадують якісь пояснення, бо не можуть змиритися з тим, що на деякі питання може не бути відповіді, або хоча б деякий час тяжко її знайти.
А вигадувати щось - це плодити плітки.
Але якщо вже так хочеться вірити у власні домисли, то принаймні не варто одразу розповсюджувати їх іншим. Іноді домисли потребують переварки.

Я вірю, що нинішя влада тупа, брехлива, нелогічна, бо керується не розумом, а силою. Оце і все пояснення подіям.

У мене в школі було десь зо 6 вчителів з української мови та літератури. Вони змінювались мало не щороку.
Усі вони мали однакові права та обов'яки щодо дітей, принаймні на папері, тобто однакову владу над класом (масою). Але до одних я йшла на урок, як на свято, до інших як на терор, ще до інших нейтрально. Одні навчили мене багато чому і навіть їм вдалося навчити затятих двієчників. У інших ніхто нічого не знав. Тобто, в залежності від того, хто при владі, влада сприймається по-різному. (Це до Безбожникових слів: "для простих людей, хорошої влади не існує у природі".)

Росія прагне бути імперією. За Путіна контури імперії чимраз чіткіше проглядаються.
Ну то й кажіть правду, що то не Росія прагне, а Путін з компанією.

Тобто імперія входить в силу, а не котиться з піку, як американська імерія. Природа імперії завжди хижацька, завойовницька.
Шматочки Грузії віддовбали, але це крихти і зовсім несерйозно. Пора вертати Малоросію туди, де вона майже завжди була. Створення невеличкої заварушки в Україні послужить для реалізації бажання як ніщо інше.
А по-моєму, "заварушка" якраз і сталася тому, щоб такого не сталося.

Молдавани теж вставляють лампочку у гніздо, та починають крутитися самі а не лампочку))
бородатий, несмішний, тупий анекдот.
Погугліть рецепти про те, як варити яйця. З чого Ви взяли, що мій варіант неправильний? Він просто інший.
І ще скажіть (якщо вже такі впевнені, що все можна аж так спланувати і передбачити): Ви очікували на мою реакцію на Ваші пости? І саме таку реакцію?

А от і відповідь, на моє запитання, чим вигідне створення Майдану для влади.
Отже, 6 днів і Руслана йде геть - ціль бо ціль досягнуто!
Там же ж пише: "мінімум до 17 грудня.". Яку ціль досягнуто? Що ви знову вигадуєте?

Майданівці, якого фіга ви там мерзгнете, щоб через 6 днів ніз чим розійтися? Руслана забереться геть жива-здорова розпіарена, а ваше здоровя? Проломлені черепи, зламані ноги-руки? А ті, хто ще місяцями чи роками буде в тюрмах? Як же вас всіх наївних [ex]ВИДАЛЕНО[/ex]!
Люди вийшли свідомо, їх ніхто не заставляв, і я думаю, що про усі ризики оці ваші знали. Та все-одно вийшли. За це моя повага їм і шана.

Система гнила та корумпована і далі пануватиме в країні як і пануватимуть теперішні сімї-угрупування.
Правила гри в Україні не змінюються. Навіть виборів не домоглися!!! Хоча, які можуть бути вибори, якщо весь спектакль під назвою "Євромайдан" затіяли з іншою метою. Якою? Сама Руслана і відповіла
через 6 днів Євромайдану кінець
Наче не казала вона такого. Ви знову домислюєте.

а що в нас через 6 днів? саміт з Росією. Підписання пакету угод. Якого? - фіг його знає. Але Януковичу був необхідний аргумент для вициганення чогось в Росії чи не віддання чогось Росії (меркантильні інтереси своєї сімї та наближених сімей олігархів а не інтереси України!) Аргумент сильний. В якості такого аргументу і був Євромайдан.
І знову домисли. Вам достеменно відомі думки і плани Януковича?

Майдан розвели і кинули. Вдруге. Цього разу жорсткіше - згідно бандитських принципів за якими живе теперішня влада, чиновництво, держслужбовство, великий та середній капітал.
Прозріння пересічного кинутого майданівця настане згодом, коли спаде з очей засліплююча пелена майданної ейфорії. Настане депресивне протверезіння. Мрія розбита жорстокою реальністю. Це покоління вже нікому не повірить і на Майдан не вийде. Воно вимушене буде прийняти феодальні правила гри, які ще більш ужорсточаться.
Святослав Вакарчук вчора сказав (і я з ним згідна): люди вийшли відстоювати свою гідність. Чим це обернеться, ще побачимо. Це спрогнозувати тяжко, принаймні мені. Ще місяць тому, я й гадки не мала, що таке діятиметься. Але раз повстали, то треба стояти до кінця.
[ex]Якщо цитуєте повідомлення з порушеннями, редагуйте цитату будь-ласка[/ex]

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 12.12.2013 – 12:35

• 0

#184 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 12.12.2013 – 11:55

Я спитав себе, чи хотів б жити в дійсно національній державі?
Згадався Володимир Васильович Шевченко

За десять років його керування Луганциною були побудовані:
Цирк
Новий залізничний вокзал
Автомобільний вокзал
Аеропорт
Філармонія
Чотири з половиною тисяч баз для спорту
2000 майданчиків для спорту
58 стадіонів
11 тенісних кортів
39 басейнів
Сєвєродонецький льодовий палац
Манеж для легкоатлетів
За його підтримки в 1972 році футбольний клуб «Зоря» стала чемпіоном СРСР з футболу, це було перший раз, коли столичний клуб вигравав столичний чемпіонат СРСР з футболу
При численних пивзаводах і на їх відходах годували свиней, т.ч. завалили область мясо-ковбасними виробами.

То вже був визов системі і "товарисчи сверху" його скоренько зняли.

Але ВВ був і справжнім українським патріотом - в зденаціоналізованому регіоні, де люд в основному приїзжий, перевів усі вивіски вже в 60-х роках на українську мову,
розвивав саме українську культуру і то на фоні економічного процвітання сприймалось абсолютно нормально.

Демократична національна держава - європейська норма.
  • 2

#185 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.12.2013 – 12:42

Перегляд дописуDON BASS (12.12.2013 – 11:55) писав:

При численних пивзаводах і на їх відходах годували свиней, т.ч. завалили область мясо-ковбасними виробами.
То вже був визов системі і "товарисчи сверху" його скоренько зняли.
так, раціональне використання відходів - то не по комуністичному, то по куркульськи

Перегляд дописуМурчик (12.12.2013 – 12:04) писав:

Про поганого "Путін і Ко" розкажіть пересічній більшості росіян, які подавляюче вчергове проголосували свідомо за нього, а не поширюйте тут бажані для заходу міфи про Путіна. Путін відображає думки більшості росіян, як би вам чи Заходу не хотілось зворотнього.
не Путін відображає думки росіян а росіяни повторюють думки Путіна. У росіян своїх власних думок взагалі немає. В діалозі з одним русскім як я йому запропонував подумати про себе особисто він мені сказав: "Ну уж нет. Мы русские не того теста." читайте ось тут: http://old.otvet.mai...estion/97593327
  • 1

#186 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 13:58

"Таємні цілі" - так ви називаєте речі, в які не хочете вірити, бо вам так комфортно. Пані Меркель теж було комфортно думати, що її телефон ніхто не прослуховує. Та зрештою, це натура людина, не вірити, чи пак закривати очі на існуючі речі, зокрема, жінка не вірить на зради чоловіка - бо так їй комфорніше жити. Продовжуйте самообманюватись - це непоганий спосіб "справлятися" з дійсністю, яка не сподобалась би, якщо придивитись ближче.
Якщо не хочеться розстроюватися при розплющуванні очей - ходіть із заплющеними, більше того - розфарбуйте собі дійсність в такі барви в які бажаєте, і живіть серед них, але не розповідайте про намальовану картину іншим - співчутливо хитатимуть головою.
Якщо я по-вашому самообманююсь, тоді давайте докази своїх підозр. Я дуже навіть за реальність.

Як на те вже пішло, то це ви вірите якимось сумнівним теоріям про "психологію мас" і можливість її керування. А от реальну картину життя відмовляєтесь бачити. Навіть готові повірити Азарову, що казна стала пустою після Євромайдану.
*співчутливо хитаю головою.

Ого, який жахливий самообман. Влада розумна, а те що будь-який процвітаючий пан не хоче створювати прийнятні умови для своїх рабів говорить лиш про те, що статус-кво його влаштовує, а не те що він тупий.
Може той пан і думає, що він розумний, але раби вважають його ідіотом, навіть не просто тупим. Як показує історія, такі пани погано закінчують.

Про поганого "Путін і Ко" розкажіть пересічній більшості росіян, які подавляюче вчергове проголосували свідомо за нього, а не поширюйте тут бажані для заходу міфи про Путіна. Путін відображає думки більшості росіян, як би вам чи Заходу не хотілось зворотнього.
І що усі Росіяни хочуть приєднати Україну до Росії?
Багато росіян у захваті від сьогоднішнього волевиявлення українців, хоч на жаль і не всі. А багато просто не признаються, що Україна зараз для них є прикладом, бо бояться.

От цікаво, скіль українців візьме в руки зброю і піде відстоювати свою незалежність, ви візьмете?
Я за мирні протести. І проти того, що жінка брала в руки зброю через політику.

З якого дива ви взяли, що я збирався вас розсмішити?
Навіть і не думала такого. Це я прокоментувала той старий анектод і ваші дужечки у кінці.

Я лиш зазначив, що химерних способів виконання тієї чи іншої роботи є багато, ви не виключення)
Обгрунтуйте, чому яйця не можна класти у холодну воду, а треба у кип'яток. Може й добре мені щось порадите, я за вдосконалення.

З чого ви взяли, що мені потрібна ваша реакція?) Мені байдуже)
Ну то для чого ви відповідаєте на мої пости?

Ви, як ото ображена дитина в садку: "А вихователька не казала, що...."))
Нє-нє. Давайте все-таки розберемось: казала Руслана, що через 6 днів кінець майдану і якась там ціль досягнута буде, чи то все-таки ви додумали?

Достеменні думки Януковича та плани не є сталою, зафіксованою одиницею, як і для кожної розумної людини.
Але ви вірите, що у якийсь чудодійний спосіб вам вони відомі. Так, ми можемо здогадуватись, робити якісь припущення, але видавати свої здогадки за реальність - не чесно навіть перед самим собою.

Те, що сказав Вакарчук цікаво для тих, хто любить ковтати розжоване, а не думати самостійно.
То вже й згоду з чиєюсь думкою вважають несамостійним мисленням? Відколи?

[ex]Якщо цитуєте повідомлення з порушеннями, редагуйте цитату будь-ласка[/ex]
добре

Повідомлення відредагував серпиня: 12.12.2013 – 14:01

• 0

#187 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.12.2013 – 14:24

а я проти мирних протестів, і вважаю що мирні протести - то парад мазохістів, що лише зміцнює владу, впевнює владних злочинців у своїй безкарності.
і також вважає що єдиний вихід - публічна страта Януковича, щоб всім дати зрозуміти - безкарності не бувати!
  • 0

#188 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.12.2013 – 15:19

Я теж думаю, що мирні протести для нас малоефективні. Потрібні більш радикальні дії. І найголовніше потрібен лідер, який би мав силу і хотів зробити в цій країні порядок. Бо наша "славна" опозиція ці 3 богатирі і їхня шамаханська цариця спроможні лише на гучні обіцянки-цяцянки...
  • 1

#189 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 15:23

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 15:19) писав:

Я теж думаю, що мирні протести для нас малоефективні. Потрібні більш радикальні дії. І найголовніше потрібен лідер, який би мав силу і хотів зробити в цій країні порядок. Бо наша "славна" опозиція ці 3 богатирі і їхня шамаханська цариця спроможні лише на гучні обіцянки-цяцянки...
Мені дивно, коли таке говорять жінки
  • 0

#190 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 15:36

Перегляд дописуtaraBooka (12.12.2013 – 15:23) писав:

Мені дивно, коли таке говорять жінки

А чому вас це дивує?
  • 0

#191 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 15:53

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 15:36) писав:

А чому вас це дивує?
Жінка дає життя, вона має знати йому ціну.

От як це можна "не так" зрозуміти?
  • 0

#192 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 15:53

Перегляд дописуtaraBooka (12.12.2013 – 15:53) писав:

Жінка дає життя, вона має знати йому ціну.

Ну, а якщо вона боїться давати життя, коли в країні таке твориться?

Тим більше, що я не кажу, що потрібно когось вибавати. Можна посадити, наприклад...

Повідомлення відредагував Дана: 12.12.2013 – 15:58

• 1

#193 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 12.12.2013 – 20:01

http://lad-dal-lad-d....com/72548.html про те, чи треба беркуту вставляти квіточки в щити і годувати бутербродами
  • 0

#194 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 20:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.12.2013 – 14:24) писав:

а я проти мирних протестів, і вважаю що мирні протести - то парад мазохістів,
Ти нас з Барселоною рівняєш? Тобто із тим, що ти запостив раніше? Так у нас люди (як там тобі писали) не з того тіста)), уміють захищатись. Он яких барикад набудували. Вони не дозволяють себе бити, як іспанці на тому відео.

що лише зміцнює владу, впевнює владних злочинців у своїй безкарності.
Мирні протести у нас тиснуть на владу і навіть дуже, як би вона не робила вигляд, що їй байдуже. Тому ця влада їх і розганяє, бо це її не зміцнює, а виводить з рівноваги. Оскільки ця влада на діалог з людьми, які її критикують, не ходить і не має такого наміру, то Їй навпаки було би легше з немирними протестами. Тоді б усіх попересаджали.

і також вважає що єдиний вихід - публічна страта Януковича, щоб всім дати зрозуміти - безкарності не бувати!
Мене хвилює, як би ми почувалися після цього? Як би ти почувався?

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 15:19) писав:

Бо наша "славна" опозиція ці 3 богатирі і їхня шамаханська цариця спроможні лише на гучні обіцянки-цяцянки...
А у мене чомусь асоціація виникала, що це Кий, Щек, Хорив і Либідь.
Звісно це не аналогія, порівняння бути не може. Просто по кількості і по статі така асоціація.

квартал не дивлюсь

Повідомлення відредагував серпиня: 12.12.2013 – 21:00

• 1

#195 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 20:57

Перегляд дописусерпиня (12.12.2013 – 20:48) писав:

А у мене чомусь асоціація виникала, що це Кий, Щек, Хорив і Либідь.
Звісно це не аналогія, порівняння бути не може. Просто по кількості і по статі така асоціація.

квартал не дивлюсь

Так порівняння тут явно бути не може.

Та це не з кварталу там і нема здається такого це з серії сучасних мультфільмів про богатирів руських
  • 0

#196 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 21:03

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 20:57) писав:

Так порівняння тут явно бути не може.

Та це не з кварталу там і нема здається такого це з серії сучасних мультфільмів про богатирів руських
Мульт бачила, знаю. А про квартал і богатирів на роботі почула, думала що ви теж звідти взяли порівняння. Але раз ні, то ні.)
  • 0

#197 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 21:18

Хотіла б ще додати, що під радикальними діями я ніяк не мала на увазі чиєсь вбивство. Ми ж прагнемо демократії та й посягати на життя людини, якою б поганою й нікчемною вона не була ми не маємо права.

Найбільше мене лякає і засмучує те, що навіть якщо скинути Януковича і Азарова з його урядом, то хто прийде замість них? Та й вони дальше зможуть залишитися при владі. Просто трохи поміняються ролі теперешніх опозиції і провладних депутатів. І ні ті ні інші,на мою думку, не ставлять перед собою покращення становища в Україні, як головну ціль. Можливо десь і є одиниці - винятки...та де вони і що вони зможуть чи схочуть зробити
  • 0

#198 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 21:39

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 21:18) писав:

ні ті ні інші,на мою думку, не ставлять перед собою покращення становища в Україні, як головну ціль
На підставі чого ви робите такий висновок?
За останні тижні мені видається, що у всіх них бажання покращити становище в Україні вийшло на передній план.))

Повідомлення відредагував серпиня: 12.12.2013 – 21:49

• 0

#199 Дана

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 22:03

Перегляд дописусерпиня (12.12.2013 – 21:39) писав:

На підставі чого ви робите такий висновок?
За останні тижні мені видається, що у всіх них бажання покращити становище в Україні вийшло на передній план.))

Так якщо подивитися на них останнього тижня то може так і видатися)))

Але якщо подивитися на їхні попередні дії? Не знаю, як хто думає але я їм не вірю і вони мене лише дратують. Так вони кращі за Януковича (але питання: на скільки?) і хочеться надіятися, що цей майдан пробудить в них трохи більше любові до Неньки і вони не будуть на стільки відкрито зневажати нас як він, якщо все піде добре звичайно.
  • 1

#200 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 12.12.2013 – 23:06

Перегляд дописуДана (12.12.2013 – 22:03) писав:

Але якщо подивитися на їхні попередні дії?
А можна докладніше?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних