Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#141 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.12.2013 – 22:02

Цікаво ще ось таке. Де знаходяться домочадці керівників опозиції ? Їх жінки...діти ? Вони як ?...показались на майдані у вигляді весільних генералів (щоб люди мліли від захвату) чи ПОСТІЙНО там ?...вони теж мерзнутьі мокнуть сутками ?...сплять у наметах ?...чергують по графіку ? їдять з одного "котла" ?...одні і ті ж продукти які їсть решта?...ПОСТІЙНО А НЕ ДЛЯ ПОКАЗУХИ. Чи таки домочадці знаходяться на пухких перинах на своїх територіях куди простому смертному революціонеру не попасти ? Та і не обовязково попадати. Мова про інше - : чому вони людей закликають а разом з цими людьми не ночують в наметах ? "Гусь свіньє не товаріщ ?" Чи мо : чужими руками добре і жар гребти ? Чи як ?

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (08.12.2013 – 21:50) писав:

питання - де знайти НЕ христанутих!!! українських націоналістів?
Згадуй. В собі. Більше, ніде. Іншого шляху - немає.
  • 1

#142 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.12.2013 – 23:44

"А що ? Тут усе з твого дозволу ?"
визнайте що ви провокатор. Ви любитель закону, за сеператизм і дискрмінацію є стаття для вас

"Ну то як ? Може ти ризикнеш ? Чи тільки - "геть!" а там хоч трава не рости ?"

Поки що Кличко
Я би взяв любого дисидента, або емігранта з Європи з економічною освітою
"Україна, цьому фактору повністю відповідає."
якщо ви про росіян завезених в товарняках, то так є трохи. Але я про корінні народи. Чи ви придумали собі галицький народ? Ви просто чомусь ненавидите галичан, визнайте.
"А давай спробуєм ?...референдум. Він і покаже хто з нас лицемір. А до того часу - ти висунув чергове пропагандистське гасло про "єдинство" українського народу."
А давайте ви профінансуєте? Центральна і західна голосують однаково, євромайдан довів що ми одне єдине. Навіть Одеса з нами!

Повідомлення відредагував MqM: 08.12.2013 – 23:45

• 0

#143 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 00:29

Перегляд дописуMqM (08.12.2013 – 23:44) писав:

визнайте що ви провокатор. Ви любитель закону, за сеператизм і дискрмінацію є стаття для вас

Перегляд дописуБезбожник (05.12.2013 – 09:14) писав:

Взагалі то у форумі обговорюють коментарі. При цьому кожен учасник має повне право на власну позицію. Позиція може критикуватись або ні, але автор коментаря не обговорюється. Непогодження з позицією формчанина можна висловити контраргументами. Здається правил ніхто не міняв. Це я про адектватність. Тож переходити на особистості форумчан - це не до мене.

Цитата

Я би взяв любого дисидента, або емігранта з Європи з економічною освітою
Визнавати в такий спосіб тупорилість і меншовартість власного народу, це треба додуматись. І головне - "патріотично".

Цитата

Поки що
"Поки що"...це як ? Га ?....ми з нею стрілися коли я їй попався ?

Цитата

Кличко
А хто це ? Отой самий емігрант з економічною освітою ? Мо ти вже назовеш серйозні світові інститути де геній цього економіста визнаний аби можна було очолювати державу ?

Цитата

якщо ви про росіян завезених в товарняках, то так є трохи.
Ні. Я про українців. До росіян мені немає діла. Їм до мене - теж.

Цитата

Але я про корінні народи.
Огласітє весь спісок пжалста. Особливо - корінних. Буде весело , чесслово.

Цитата

Чи ви придумали собі галицький народ?
Тпруууу ! Стоять Сіра !...ану тицьни мене носом де я висловився : "галицький народ" ?

Цитата

Ви просто чомусь ненавидите галичан, визнайте.
Знову гоніво-наклеп. Я до них байдужий. Мені абсолютно все рівно, чи стане галичанин-гуцул міліардером у складі євросоюзу, чи попаде під реституцію - все рівно. В обох випадках я не помічу нічого такого особливого, оскільки зайнятий власними справами і не маю наміру сунути свого носа до чужих, закликаючи слідувати за мною. У дорослих людей, шановний, має бути власна голова на плечах. І їм непотрібні економісти емігранти.

Цитата

А давайте ви профінансуєте?
Навряд чи це коштує більше аніж збитки нанесені у Києві тільки за ці дні. При цьому, варто зауважити, що одні горбатились, а зовсім інші трощать. Розумієш про що я ?....можна було по людськи, спокійно, не обзиваючи одне одного, нічого не розтрощувати поважаючи мозолі простих людей, на оці гроші провести референдум. От і все. І замість божевілля котре вже було в 2004 (тіко не кажи як Голохвастов : ми штото одно а ви штото, другоє)...все це одне і те ж. Ніхто нікому не надавав таке право аби кілька десятків тисяч громадян вирішували долю 45-ти міліонів. Ніхто нікому не надавав права відсилати противників євросоюзу до московії чи просто на три букви. Це, якщо по людськи. А якщо на мові тварин - то немає про що говорити. А тому - Україна буде розділена. І не Безбожник цього хоче...воно вже вирішено. Завдяки тим, котрі за цілі століття так і не зуміли знайти своє місце під сонцем. І ніколи не знайдуть. В жодному союзі. Тому що лицемірні і брехливі. По визначенню.

Цитата

Навіть Одеса з нами!
Я дуже радий за вас. Сумніваюсь що вся Одеса, але радий....гм...Одеса ?...забирайте їх к бісовій матері після референдуму !
  • -1

#144 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.12.2013 – 08:48

Перегляд дописуБезбожник (08.12.2013 – 22:02) писав:

Згадуй. В собі. Більше, ніде. Іншого шляху - немає.
в собі я націоналіста загубив, бо виявилося, що я не українець
  • 1

#145 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.12.2013 – 09:43

Перегляд дописуShіver2005 (08.12.2013 – 18:09) писав:

Українці мають блакитні, сірі або зелені очі.
Знов пошуки істинних арійців?
Нащо ці розмови? Так, дійсно, багато культур і народів намішано в сучасних українцях. І що ви пропонуєте? Влаштувати перевірку ДНК і вигнати з України всіх "нечистих"? До речі, куди? В мене є предки росіяни, українці, мокша, то куди маю "виїхати?)
Особисто я знаю не одного "нечистого" громадянина України, який вартий десятка "чистих" (чи ще вони є взагалі - питання), бо обстоює інтереси України як окремої незалежної держави і готовий життя за це віддати.
  • 0

#146 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 11:56

Перегляд дописуShіver2005 (09.12.2013 – 10:27) писав:

Речі треба називати своїми іменами. Ось ви щойно назвали хто ви. Це значить що у Голодомор ви повинні не лише вшанувати жертв свічкою, як трохи українка, але як і трохи росіянка - бити себе батогом на Майдані за злочини своїх предків. Сподіваюсь, від коріння не відмовлятиметесь? Ну а мокша - то боротись за права вашої нації, пікети в Росії влаштовувати, акції. Тільки щось я сумніваюсь у цій вашій активності.

Неактивність називається - манкуртизм.
А якби в мені було ще більше різної крові намішано, то й жити було б ніколи, все інтереси якогось фрагменту своєї ДНК обстоювати в різних куточках планети?))
  • 0

#147 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 14:59

останні два повідомлення видалив як флейм

• 0

#148 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.12.2013 – 15:27

Перегляд дописуБезбожник (08.12.2013 – 22:02) писав:

Цікаво ще ось таке. Де знаходяться домочадці керівників опозиції ? Їх жінки...діти ? Вони як ?...показались на майдані у вигляді весільних генералів (щоб люди мліли від захвату) чи ПОСТІЙНО там ?...вони теж мерзнутьі мокнуть сутками ?...сплять у наметах ?...чергують по графіку ? їдять з одного "котла" ?...одні і ті ж продукти які їсть решта?...ПОСТІЙНО А НЕ ДЛЯ ПОКАЗУХИ. Чи таки домочадці знаходяться на пухких перинах на своїх територіях куди простому смертному революціонеру не попасти ? Та і не обовязково попадати. Мова про інше - : чому вони людей закликають а разом з цими людьми не ночують в наметах ? "Гусь свіньє не товаріщ ?" Чи мо : чужими руками добре і жар гребти ? Чи як ?
http://www.expres.ua...yacenyuka-robyt
Поки політики виступають, їхні дружини в прямому сенсі слова захищають їхній тил.
Дружина Віталія Кличка співає на сцені, а от Терезія Яценюк працює на кухні, нарізаючи бутерброди, разом з іншими дівчатами та жінками - мітингувальницями, розповідають FAKTY.ictv.ua.<p>Впізнати дружину лідера фракції «Батьківщина» дуже складно. На ній, як і на всіх, медична захисна маска та шапочка – на к

Повідомлення відредагував Кроха: 09.12.2013 – 15:28

• 0

#149 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 16:04

Шикарні панорами з Майдану вчорашнього
http://www.airpano.r...aine-EuroMaidan
  • 0

#150 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 19:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (09.12.2013 – 08:48) писав:

в собі я націоналіста загубив, бо виявилося, що я не українець
Лише вчора сьогодні було завтра...яке відношення має націоналізм і національність до - христянин/нехристянин ? Генетичних українців не існує у природі. Як і росіян, естонців, білорусів, папуасів.... Зате існують генетичні ознаки людей. Існує спадковість. Щоби людина сповідувала (наприклад) стиль життя під назвою, будизм, їй не обовязково потрібно бути українцем...татарином і т.д. Національність є штучним терміном. Для зручності. Генетичні ж фактори закладені природою. Це різні речі. Відповідно генетичних ознак люди ведуть себе по різному. Є більш спокійні і розсудливі, є "гарячі" авантюристи, є ті хто ніколи і ні за яких обставин не попруть супроти своїх, є ті хто продасть своїх і погодиться убивати... ну і так далі. Тобто, якщо наприклад, "завтра", забезпечити усіх мітингуючих у Києві папірцями у вигляді банкнот, назвати ці папірці щомісячною заробітньою платою з мінімальним розміром 5000 долярів, то всі мітингуючі тут же відмовляться від спроб зняти уряд і президента. Усі за кілька хвилин очистять Київ і ніхто нічого чіпати не буде. Ні лєніна...ні сталіна. Головна ціль - папірці, досягнута. Це, якщо по совісті говорити і без політичного словоблуду. Таким чином, Вітольде, маємо ще одну ознаку людини. І теж - штучну. Незалежно від того українець ти, чи чукча. Це є фактична оцінка "цілеспрямованості" людини. Кінечна ціль - чим більше тих папірців, тим краще. Однак, Вітольде, існують люди котрих папірцями у будь якій кількості - не заманиш. У них інші цінності. Очевидно, тобі цей фактор "не дається в руки" та ще й обставини - сімя, діти, підняти їх на ноги, одягнути взути...ну і т.д.
Це не просте питання тож не заморочуй собі голову. Є такий вислів : "в борьбе с народом власть непобедима". По великому рахунку будь яка революція чи бунт, є не що інше як "попрошайнічєство" до багатих і до влади щоб останні "відстєнули" більше папірців. Це - ФАКТИЧНО. А для самообману - існують "ідеологічні цілі". Однак, як я вже сказав, вони розбиваються акі шкло в тому випадку, коли відстібають потрібну кількість нічого не означаючих папірців. А влада...влада як була, так нею і залишиться. Зміна прізвищ на цей фактор не впливає. Влада це є справжня цінність...куди тим папірцям/банкнотам. Вони для загалу. Влада ж - для тих хто папірці друкує у необхідній кількості дозуючи їх видачу аби прохаючий революціонер відчув себе "щасливою людиною". По любому - рабство.

Перегляд дописуКроха (09.12.2013 – 15:27) писав:

http://www.expres.ua...yacenyuka-robyt
Поки політики виступають, їхні дружини в прямому сенсі слова захищають їхній тил.
Дружина Віталія Кличка співає на сцені, а от Терезія Яценюк працює на кухні, нарізаючи бутерброди, разом з іншими дівчатами та жінками - мітингувальницями, розповідають FAKTY.ictv.ua.<p>Впізнати дружину лідера фракції «Батьківщина» дуже складно. На ній, як і на всіх, медична захисна маска та шапочка – на к
Сплять, як і всі мітингуючі у наметах, гріються біля діжок-буржуйок з мокрим взуттям та одежою, чергують ночами, ідуть посеред людей (як інші мітингуючі) коли там на голови летять різні предмети і використовуються різні засоби...нє ?...чи тільки співають на сцені і ріжуть бутерброди ? З яких це пір : співати на сцені і нарізаючи бутерброди, стало називатись революцією народних мас ? Але ж найцікавіше потім...саме ці "революціонери" будуть на перших ролях в разі змін, а не ті котрі в цю хвилину сушать біля діжки мокре взуття.
  • 0

#151 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 19:44

Перегляд дописуМурчик (09.12.2013 – 11:50) писав:

Назва теми - камазом притягнута за вуха, зміни її, модер. Ревоюція передбачає активні дії, а на цій виставі найактивніші дії хіба що стрибання на майдані під музику. Оці стрибання, Вітольде, ти вважаєш революцією? Чи ти вирішив потролити і дати саме цю назву?
виконую.

Перегляд дописуShіver2005 (08.12.2013 – 18:09) писав:

Українці мають блакитні, сірі або зелені очі.
Руде волосся обовязкове? Такий мій батько

Перегляд дописуБезбожник (08.12.2013 – 21:23) писав:

коли я сьогодні бачу чорняву дівку з таким же чорнявим пушком-вусами над верхньою губою, одягнуту у невідомо звідки впавшу і ким вигадану вишиванку за купою намиста, коли я чую як вона співає : "я козачка твоя"...мені становиться смішно від таких "українців". Це - не Україна.
Така моя Мати. Міцна і витривала жінка.

Перегляд дописуБезбожник (09.12.2013 – 19:21) писав:

Генетичних українців не існує у природі. Як і росіян, естонців, білорусів, папуасів.... Зате існують генетичні ознаки людей. Існує спадковість. Щоби людина сповідувала (наприклад) стиль життя під назвою, будизм, їй не обовязково потрібно бути українцем...татарином і т.д. Національність є штучним терміном. Для зручності. Генетичні ж фактори закладені природою. Це різні речі. Відповідно генетичних ознак люди ведуть себе по різному.
Гени. Мені передалися від Батька-українця домінантні гени неправильного росту щелепи, надмірного потіння, та інші мутовані гени, від яких моє здоров'я гірше. ці гени мали би бути рецесивними. краще б і батько в мене був теж не українець.

знаєте як виводять породистих собак? інцестами зберігають рецесивні гени, що призводять до нежиттєздатності результату. і чим менша життєздатність, тим цінніша порода. От і виводьте таким же чином породистих українців
  • 1

#152 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.12.2013 – 19:47

Перегляд дописуБезбожник (09.12.2013 – 19:21) писав:

Сплять, як і всі мітингуючі у наметах, гріються біля діжок-буржуйок з мокрим взуттям та одежою, чергують ночами, ідуть посеред людей (як інші мітингуючі) коли там на голови летять різні предмети і використовуються різні засоби...нє ?...чи тільки співають на сцені і ріжуть бутерброди ? З яких це пір : співати на сцені і нарізаючи бутерброди, стало називатись революцією народних мас ? Але ж найцікавіше потім...саме ці "революціонери" будуть на перших ролях в разі змін, а не ті котрі в цю хвилину сушать біля діжки мокре взуття.
за що купила, за те й продаю, решту інформації можете дізнатись хіба що безпосередньо у них самих) взагалі, зараз не дуже час там бути і "звичайним" жінкам та дітям, судячи по новинам.
  • 0

#153 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 19:53

А тепер в тему. Знову хочу помріяти.
тему вже періменував на "путч" - тому що революція не вдалася.
але якщо помріяти, що позачергові вибори президента відбудуться найближчим часом, то хто може бути достойним замінити Януковича?
За кого нам буде не соромно? Тягнибок, Яценюк, Кличко - це особи, за яких соромно тим чи іншим групам українців. Луценко не варіант і за нього теж соромно.
Хто себе не скомпрометував?
Із тих зірок політичного шоу бізнесу що нам по ТВ крутять - непомітно таких, за кого не соромно. Ну ось наприклад Кириленко - скомпрометований лише співпрацею з Ющенком. Та й відколи в політиці, а харизму не проявив. А може для нашого президента якраз і не потрібна харизма? Лиш така ні риба ні мясо зможе задовольнити всіх громадян України. Але ж якщо він буде діяти так само як Ющенко - слів немає, одні матюки
  • 0

#154 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.12.2013 – 21:14

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (09.12.2013 – 19:44) писав:

Така моя Мати. Міцна і витривала жінка.
При чому тут фізичні дані конкретної людини ?...та і взагалі це порожня розмова котру слід припинити.

Цитата

знаєте як виводять породистих собак?
Здається ніхто тут не висловлювався що людей виводять яко породистих собак. Корінь він і є корінь. Особисто я не маю нічого проти будь якого гостя. Його слід прийняти радушно, пригостити, обігріти. Але це не означає що гість повинен розташуватись у моєму будинку на постійне проживання та ще й встановлювати свої закони. А у нас відбулося саме так. І не тільки у нас. Звісно ж, є досить сильна мотивація сьогодення. Вона виглядає так що мов все перемішалось і розібратись неможливо. Все це так. І має право на життя. Але є одна обставина. Вона - на вибір. Хто хоче най памятає, хто хоче - ні. Це вже справа совісті. Так от ця обставина : навряд чи кожен індіанець житель США хоче розбиратись минулому. Є зарплата, є робота, є їжа, є білі люди, є африканці...чого ще треба ? Однак знаходяться і такі індіанці які памятають що все це досягнуто вирізанням їхніх же предків. Тут можна поступити по різному. Можна памятати. Можна наплювати. То вже що кому до вподоби. Як правило, тих хто памятає і не хоче відмовитись від предків - називають ідіоти. Вони ними є з точки зору тих, чиї предки - займались вирізанням і розташуванням у чужому будинку на постійне проживання. От і вся генетика.

Цитата

краще б і батько в мене був теж не українець.
Ну це тому що сьогодні світом править "хрєн" і ЖАБА. Перше відноситься до матерної категорії з трьох букв, а друге - до заздрощів. Ці дві речі є нашими фактичними співвідносинами поміж собою. А ще, з цього приводу є анекдот :
- Тату, чому наші сусіди такі багаті а ми бідні ?
- Бо вони євреї...
-Тату, а ми коли небудь будемо євреями ?

Цитата

але якщо помріяти, що позачергові вибори президента відбудуться найближчим часом, то хто може бути достойним замінити Януковича?
За кого нам буде не соромно? Тягнибок, Яценюк, Кличко - це особи, за яких соромно тим чи іншим групам українців. Луценко не варіант і за нього теж соромно.
Із тих зірок політичного шоу бізнесу що нам по ТВ крутять - непомітно таких, за кого не соромно. Ну ось наприклад Кириленко - скомпрометований лише співпрацею з Ющенком. Та й відколи в політиці, а харизму не проявив. А може для нашого президента якраз і не потрібна харизма? Лиш така ні риба ні мясо зможе задовольнити всіх громадян України. Але ж якщо він буде діяти так само як Ющенко - слів немає, одні матюки
Здається з найменших "зол" уже все перебрано. Останній вибір виявився найнезручнішим що для європи, що для Росії. Будь у нас сьогодні Ющенко, Тимошенко, Яценюк - угода з МС вже була б підписана ними. Я не агітую за МС, як говорю про те що було б. При цьому будь хто з цієї трійці є найкращими "ручними цуциками". Стосовно Кличка, це нікому невідомий темний ліс куди ми прийшли б. Але ні до чого хорошого. Про Тягнибока взагалі...я вже казав тут давненько, коли обговорюваллись результати виборів до парламенту, що Тягнибок найбільш вигідна кандидатура для другого туру з точки зору ПР. Є підозра що "свобода" пройшла вибори у західних областях не без участі ПР. Вірніше - їх бабла для розкрутки, піару...ну і т.д. Втім, час покаже. Щоби говорити про істинний розмір айсберга потрібно бачити його підводну частину. А вона значно більша ніж видима. І потім, нам взагалі нічого не видно. Айсберги ТАМ а ми - ТУТ.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.12.2013 – 21:15

• 1

#155 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 09.12.2013 – 22:11

Повідомлення відредагував Nameless One: 10.12.2013 – 12:19

• 0

#156 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.12.2013 – 09:50

майдан
http://videoprobki.u...t%D1%96?c=Kyiiv
кияни напевно давно чекали на пішохідну зону на Хрещатику

Повідомлення відредагував Armando: 10.12.2013 – 09:52

• 0

#157 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.12.2013 – 10:24

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (09.12.2013 – 19:53) писав:

А тепер в тему. Знову хочу помріяти.
тему вже періменував на "путч" - тому що революція не вдалася.
Пане модератор - не в назві тема. Вона і далі могла собі бути ЄС. Не переписуй історію заднім числом, бо так ти уподібюєшся москалю.
  • -1

#158 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.12.2013 – 12:27

Годі бавитися у перейменування теми. Є найбільш поширений термін "Євромайдан", він і залишиться в назві.

• 4

#159 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 10.12.2013 – 16:47

Перегляд дописуБезбожник (09.12.2013 – 00:29) писав:

Визнавати в такий спосіб тупорилість і меншовартість власного народу, це треба додуматись. І головне - "патріотично".

"Поки що"...це як ? Га ?....ми з нею стрілися коли я їй попався ?

А хто це ? Отой самий емігрант з економічною освітою ? Мо ти вже назовеш серйозні світові інститути де геній цього економіста визнаний аби можна було очолювати державу ?

Ні. Я про українців. До росіян мені немає діла. Їм до мене - теж.

Огласітє весь спісок пжалста. Особливо - корінних. Буде весело , чесслово.

Тпруууу ! Стоять Сіра !...ану тицьни мене носом де я висловився : "галицький народ" ?

Знову гоніво-наклеп. Я до них байдужий. Мені абсолютно все рівно, чи стане галичанин-гуцул міліардером у складі євросоюзу, чи попаде під реституцію - все рівно. В обох випадках я не помічу нічого такого особливого, оскільки зайнятий власними справами і не маю наміру сунути свого носа до чужих, закликаючи слідувати за мною. У дорослих людей, шановний, має бути власна голова на плечах. І їм непотрібні економісти емігранти.

Навряд чи це коштує більше аніж збитки нанесені у Києві тільки за ці дні. При цьому, варто зауважити, що одні горбатились, а зовсім інші трощать. Розумієш про що я ?....можна було по людськи, спокійно, не обзиваючи одне одного, нічого не розтрощувати поважаючи мозолі простих людей, на оці гроші провести референдум. От і все. І замість божевілля котре вже було в 2004 (тіко не кажи як Голохвастов : ми штото одно а ви штото, другоє)...все це одне і те ж. Ніхто нікому не надавав таке право аби кілька десятків тисяч громадян вирішували долю 45-ти міліонів. Ніхто нікому не надавав права відсилати противників євросоюзу до московії чи просто на три букви. Це, якщо по людськи. А якщо на мові тварин - то немає про що говорити. А тому - Україна буде розділена. І не Безбожник цього хоче...воно вже вирішено. Завдяки тим, котрі за цілі століття так і не зуміли знайти своє місце під сонцем. І ніколи не знайдуть. В жодному союзі. Тому що лицемірні і брехливі. По визначенню.

Я дуже радий за вас. Сумніваюсь що вся Одеса, але радий....гм...Одеса ?...забирайте їх к бісовій матері після референдуму !
Я бачу у вас є страшні контраргументи, ні одне не відповіли по суті, а самі щосьт вимагаєте.
Бачу ви прихильник Медвечука і його українського вибору, який виступає за федералізхацію країни. Але видно вам треба пояснити, що в моноетнічних країнах (це коли частка основної нації не менше 80%) не роблять федералізацію, а тим більше конфедерацію бо для цьоого немає ніяких підстав. Максимум автономія для інших народів, автономія є. Ви напевно незнаєте навіщо американці з робили з Німеччини федерацію. Напевно тому, що хотіли її послабити. Бо Федеративна держава не має такої сконцентрованої влади, і немає повністю однакове законодавство на всій території. Тепер подивимось чому Медвечук хоче федерацію, щоб послабити і вивести деякі частини зі складу України, а ви підігруєте, і ви пишете про патріотизм? Чи патріотизм в тому щоб відєднати Західну Україну?

Європа[ред. • ред. код]
Боснія і Герцеґовина - три народи
Королівство Бельгія - два народи
Російська Федерація - багато народів
Федеральна Республіка Німеччина - наслідки капітуляції
Швейцарська Конфедерація - три народи
Азія[ред. • ред. код]
Ісламська Республіка Пакистан
Малайзія
Об'єднані Арабські Емірати
Республіка Індія - багато народів
Союз М'янма
Африка[ред. • ред. код]
Союз Коморських Островів
Федеральна Демократична Республіка Ефіопія
Федеральна Республіка Нігерія
Південноафриканська республіка
Америка[ред. • ред. код]
Аргентинська Республіка - колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Боліварська Республіка Венесуела - колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Канада -колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Мексиканські Сполучені Штати - колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Сполучені Штати Америки - колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Федеральна Республіка Бразилія - колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Федерація Сент-Кітс і Невіс - колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Австралія і Океанія[ред. • ред. код]
Австралійський Союз -колишня колонія, змішане населення, не національна держава
Федеральні Штати Мікронезії - колишня колонія, змішане населення, не національна держава

Про які ви саме народи говорили? ви так і не відповіли, конкретик )))
Що до Кличко, це єдина фігура з представлених за яку голосуватимуть навіть на сході. Коли ви пишете про те, що він не екноміст, то вас не турбує, що схід вибрав Януковича, і ви їм не дорікаєте, тільки захищаєте)
Мені патріотизм теж характерний, але я реаліст. Люди з совковим світоглядом нічого не зроблять, вони знову побудують клон совка. Потрібні з іншим світоглядом. А ваш патріотизм зводиться до того, що краще травитися нашим продуктом ніж купити іноземний. Це не патріотизм це по інакшому називається. Ви підтримуєте відчизняного виробника, чи вам не дійшла аналогія?

Байдужий страшно, але якитй раз піднімаєте тему про галичан які заважають жити, про совків які схавають все, лягли і просять забули

Що до людей які на майданах, активні вирішують і змінюють світ, а не пофігісти які тільки на кухні сидять. Вони схавають все, бо їм важко проявити свою позицію. Хай вийдуть на вулицю, і доведуть що існують!

Повідомлення відредагував MqM: 10.12.2013 – 17:01

• 0

#160 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 10.12.2013 – 17:20

Про російськомовних українців не чули? про російськомовних українських націоналістів не чули? а про перепис чули?

Повідомлення відредагував MqM: 10.12.2013 – 17:20

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних