Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#121 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.12.2013 – 15:42

"я би запропонував щоб парламент складався з 12 осіб" мда
  • 0

#122 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.12.2013 – 19:47

Зображення
  • -1

#123 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 06.12.2013 – 22:47

Перегляд дописуtaraBooka (06.12.2013 – 09:48) писав:

Звісно, що не спалить. Її прихильники, типу, скажуть, що спалять себе, якщо вона це зробить. І Руслана "заради миру на Землі", звичайно буде змушена відмовитись від своїх намірів.
Я її з Майдану 2004 р. перестала сприймати, бачила, як вона знімала якийсь революційний кліп, використовуючи Майдан в якості безкоштовної масовки.
А може вона переіначилась ? Може людина хоче стати таким собі символом совісті і честі нації ? Що тут поганого ? Таких людей потрібно підтримати аби вони не залишились в історії, з гучною погрємухою - : тріпло-пустомеля. І виконали свою історичну місію. Тим більше - людина публічна. Ніхто ж не примушував. Є пропозиція забезпечити захист права Руслани Лижичко на втілення совісті нації...ну там якийсь комітет створити...відпрацювати порядок і регламент самоспалення...забезпечити присутність глядачів...ну і т.д. Он у муслімів такі речі, шо двапальціобасфальт, запроста виконують абсолютно невідомі "рядові" громадяни. Що жінки, що чоловіки. І навіть без гучних попередніх заяв. А нам чому не можна ? Чим ми гірші ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.12.2013 – 22:56

• 1

#124 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.12.2013 – 16:16

Перегляд дописуantip (04.12.2013 – 00:56) писав:

Прихований текст
Карта поляка для тих, у кого польське походження, тому тут нема чого соромитись. Лалка.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 07.12.2013 – 16:19

• 0

#125 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.12.2013 – 20:40

Перегляд дописуWеbеr (06.12.2013 – 08:03) писав:

Показали вчора кілька каналів оту вусату скотина-провокатора, що стояв перед трактором у гражданці і кричав писклявим голосом "НА ШТУРМ"! Візуальна подібність була суттєвим доказом, але коли та скотина заговорили - то відпали усілякі сумніви! Мєнти і їх хазяї з Партії регіонів - то вже ницо, бандитсько, кегебістсько... Вони не зупиняться ні перед чим. Треба готуватися до великої крові і гострити сокиру!
Зображення

Зображення
http://argumentua.co...andreya-klyueva

Перегляд дописуEduardGol (06.12.2013 – 08:23) писав:

Чого не збрив вуса, дурік?! :wink2:

P.S. Шапка голомозого якось "окультурює".))

То ви про цього дядечку? А яке відношення він має до ментів? Поясніть, бо я не розумію ;)

Зображення

Перегляд дописуMr.Ripley (07.12.2013 – 16:16) писав:

Карта поляка для тих, у кого польське походження, тому тут нема чого соромитись. Лалка.

І як тобі Польща?

Повідомлення відредагував Зварич: 07.12.2013 – 20:41

• -1

#126 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.12.2013 – 22:03

Перегляд дописуЗварич (07.12.2013 – 20:40) писав:

То ви про цього дядечку? А яке відношення він має до ментів?
Це державна таємниця, Зваричу.

Перегляд дописуWеbеr (06.12.2013 – 08:03) писав:

Треба готуватися до великої крові
Великої... це скільки ?

Цитата

і гострити сокиру!
Можу запропонувати прадідову мантачку. Дорого не візьму. Сокира буде гостріша ніж Gillette. Раз-два махнув і можна мить руки.
  • 0

#127 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 15:12

Вигляд з Йолки фантастичний.
https://www.facebook...&type=2
А ти жалюгідна паскудо московитська забирайся на свою коричневу раду і не показуйся тут.
  • 3

#128 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.12.2013 – 16:14

Перегляд дописуShіver2005 (08.12.2013 – 15:05) писав:

якісь люди мають чорні брови та карі очі. Це не українці.
тю, а хто ж тоді я? це що за расизм такий? і кого можна записувати в українці? тільки завойовників з півночі? а землероби, котрі жили тут вічно, і не кочували, хто вони за національністю?
твоє повідомлення - це фашизм і крапка. але ні не фашизм, а те що ти маєш на увазі.
бо я під словом фашизм маю на увазі зовсім інше

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 08.12.2013 – 16:15

• 1

#129 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.12.2013 – 16:52

Китайський погляд на Україну

• 0

#130 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 08.12.2013 – 18:34

Слава Россіі!

Теревені, всім Європа!
  • 0

#131 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.12.2013 – 18:34

Зображення
  • 0

#132 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 08.12.2013 – 18:36

зменшити розмір не міг?
  • 0

#133 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 18:46

• 3

#134 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 19:18

Арсеній Яценюк: Лєнін впав від заздрощів. Він влаштував одну революцію, а Янукович - дві! :wink2:
  • 0

#135 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 20:04

Перегляд дописуShіver2005 (08.12.2013 – 18:09) писав:

Фашизм би був, якби я сказав, як Бурмака, що ми - найкращі, а ви - лайно.
Такими методами агітують і сектантів :
"Навіть якщо не можете відповісти на запитання, для чого я туди йду, то просто збирайтеся та йдіть, бо разом ми сила", - впевнена Бурмака".
Тут: http://tsn.ua/glamur...dan-324069.html

Цитата

До речі, землероби в Україні були різні народи.
То вже з півдня та ближного сходу принесли. І нагнули предків до землі вирощувати злаки. Все як у біблії. Нормальні мужики якщо вони не кароокі, не картаві, не чорняві - повинні їсти мясо у всіляких різновидах, а не борошняну туфту.
У мене питання до єтносу котрий станом на 1939 рік не був у складі України. Скажіть, будь ласка, хто небудь, чому до вказаного терміну ви всі не опинились у складі братських народів західної європи ? Хто вам заважав ? Якщо вам на протязі століть заважали совєти, то це не відповідає дійсності. Якщо ж совєти винні рішенням відомого усім пакту, то немає ЖОДНИХ ПРИЧИН аби встановити справедливість. Для цього, у цивілізованих людей, існує референдум. ЧОГО ви так боїтесь його ? Давайте проведемо референдум замість того щоб обсцикать і обсирать підїзди та закапелки у Києві. Результати такого референдуму вас здивують. Скажу більше. Не витріщайте очі якщо в найближчі роки це питання постане вже серйозно і на відповідному законному рівні. І ніякі намагання звинуватити когось в сепаратизмі - не допоможуть. Якщо з точки зору декого тут, Росія, є імперією зла котра силоміць утримує і направляє у потрібному їй напрямку різний етнос з різними культурами, світосприйняттям та релігією, то це ж самісіньке роблять нині у нас, пронаціоналістичні сили. Ніякої різниці з Росією - немає. Як мінімум, Україна повинна стати конфедерацією. Як максимум, нинішні західноукраїнці будуть їздити до Києва згідно візового режиму. Хто цього хоче продовжуйте обсирати підїзди у Києві під виглядом "боротьби" за "своє" майбутнє і під верховенством жидів-"опозиціонерів".

Перегляд дописуЗварич (07.12.2013 – 20:40) писав:

То ви про цього дядечку? А яке відношення він має до ментів? Поясніть, бо я не розумію ;) Зображення І як тобі Польща?
А ще цікаво, чи наважиться хтось відповісти Зваричу ПО СУТІ І БЕЗ ТУФТИ з приводу того дядька ? Хисту подати сюди агітаційну дезу-туфту вистачило. А чому не вистачає того хисту коли потрібно сказати правду ? Чи як?....проїхали і забули ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.12.2013 – 20:06

• 3

#136 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 08.12.2013 – 20:11

Перегляд дописуNameless One (08.12.2013 – 18:46) писав:

молодці)
  • 1

#137 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 20:21

я взагалі в шоці! я родився в самісінькому центрі України, мої батько мати тут родились, мої дідусі-бабусі тут родились, їх далекі предки тут родились.
І ось мені якесь чмо буде розказувати що я не українець
  • 2

#138 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.12.2013 – 21:07

"
То вже з півдня та ближного сходу принесли. І нагнули предків до землі вирощувати злаки. Все як у біблії. Нормальні мужики якщо вони не кароокі, не картаві, не чорняві - повинні їсти мясо у всіляких різновидах, а не борошняну туфту.
У мене питання до єтносу котрий станом на 1939 рік не був у складі України. Скажіть, будь ласка, хто небудь, чому до вказаного терміну ви всі не опинились у складі братських народів західної європи ? Хто вам заважав ? Якщо вам на протязі століть заважали совєти, то це не відповідає дійсності. Якщо ж совєти винні рішенням відомого усім пакту, то немає ЖОДНИХ ПРИЧИН аби встановити справедливість. Для цього, у цивілізованих людей, існує референдум. ЧОГО ви так боїтесь його ? Давайте проведемо референдум замість того щоб обсцикать і обсирать підїзди та закапелки у Києві. Результати такого референдуму вас здивують. Скажу більше. Не витріщайте очі якщо в найближчі роки це питання постане вже серйозно і на відповідному законному рівні. І ніякі намагання звинуватити когось в сепаратизмі - не допоможуть. Якщо з точки зору декого тут, Росія, є імперією зла котра силоміць утримує і направляє у потрібному їй напрямку різний етнос з різними культурами, світосприйняттям та релігією, то це ж самісіньке роблять нині у нас, пронаціоналістичні сили. Ніякої різниці з Росією - немає. Як мінімум, Україна повинна стати конфедерацією. Як максимум, нинішні західноукраїнці будуть їздити до Києва згідно візового режиму. Хто цього хоче продовжуйте обсирати підїзди у Києві під виглядом "боротьби" за "своє" майбутнє і під верховенством жидів-"опозиціонерів"."

Хтось піднімав цю тему? чому ти її знову почав? любиш ділити народ?

"Як мінімум, Україна повинна стати конфедерацією" точно в тебе маразми. Конфедерації створюються коли є різні народи! А ділити народ через деякі відмінності? Можете тоді свою квартиру відділити, від спільною стіни сусіда, який від вас відрізняється. Вам мало поділу в суспільстві? давай ділити людей на курців, не курців і тд, вимагати відєднання.

Центральна Україна має більше різного з півднем і сходом ніж з західною. Але ви чогось відділяєте південь і схід, ви як лицемір!

Повідомлення відредагував MqM: 08.12.2013 – 21:10

• 1

#139 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 21:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (08.12.2013 – 20:21) писав:

я взагалі в шоці! я родився в самісінькому центрі України, мої батько мати тут родились, мої дідусі-бабусі тут родились, їх далекі предки тут родились.
І ось мені якесь чмо буде розказувати що я не українець
Та заспокойся, Вітольде. Яценюк і Тягнибок теж волають що - українці. Я, як ти розумієш, не проводжу паралель з тобою, але коли вже тебе так зачепив Шівер, то дай відповідь самому собі до якого часу (назад) тобі відомий твій рід. Максимум - до прапрадідів. Та і то, навряд чи. Встановти своє походження сьогодні не є складною справою. Не забувай що проект тисячолітньої давнини : - візантійська столиця на берегах дніпра, спрацювала. Дехто до цих пір боїться зробити щось наперекір законам візантії. Наприклад - обовязково похрестить дітей. Страх. А раптом ТАМ щось є....у візантійських законах. Якщо я, наприклад, буваючи у Києві бачу золотоверхий софіївський собор, то не забуваю що знаходжусь у візантійському місті заснованого хозарами на березі водної артерії для траспортування місцевих жителів в рабство та для розваг хозарам і візантії. Я собі уявляю як насувалась ця хмара з півдя після прийняття христянства. І в тих хмарах були не тільки греко-юдейські священники, але і тисячі їхнього люду. Ну ще б пак...такі землі...повно дичини...чом би не освоїтись і не осісти тут ? Адже вони вважали що завоювали нас на віки-вічні. І тому коли я сьогодні бачу чорняву дівку з таким же чорнявим пушком-вусами над верхньою губою, одягнуту у невідомо звідки впавшу і ким вигадану вишиванку за купою намиста, коли я чую як вона співає : "я козачка твоя"...мені становиться смішно від таких "українців". Це - не Україна. Це візантійсько-хозарський балаган котрий і народив міф : "Київська" Русь. Ну це зрозуміло. Аби ту Русь спотворити потрібно її було так назвати...така собі диверсія візнатійських христянських "істориків" від церкви. Отак і завойовують народи. А ти як думав ? Адже цей спосіб (втілитись і спотворити) працює і нині. "Українці" Яценюк-Тягнибок-Тимошенко тому підтвердження. САмі найсправжнісінькі...."українці".

Перегляд дописуMqM (08.12.2013 – 21:07) писав:

Хтось піднімав цю тему? чому ти її знову почав? любиш ділити народ?
А що ? Тут усе з твого дозволу ?

Цитата

"Як мінімум, Україна повинна стати конфедерацією" точно в тебе маразми.
Маразм, це коли хтось кричить "геть" і водночас нездатен відповісти на просте запитання :

Перегляд дописуБезбожник (06.12.2013 – 01:18) писав:

А давайте ми відмовимось від гасел та заангажованості бодай отут у форумі хоч на одну добу, і нехай хто небудь ризикне назвати прізвище потенційного президента та прізвища інших ведучих керівників держави котрі влаштують усіх людей. Що на сході що на заході. Я, наприклад, таких людей незнаю. А між іншим, це питання стоїть перед нами всі два десятиліття. Найприіоритетнішим. А ми займаємось дешевими пропагандистськими гаслами-взаємообсираловками (заодно і сусідів незабуваємо обісрать) і ніяк не втямимо : - чож воно так хрєново у нас ?
Ну то як ? Може ти ризикнеш ? Чи тільки - "геть!" а там хоч трава не рости ?

Цитата

Конфедерації створюються коли є різні народи!
Україна, цьому фактору повністю відповідає.

Цитата

Центральна Україна має більше різного з півднем і сходом ніж з західною. Але ви чогось відділяєте південь і схід, ви як лицемір!
А давай спробуєм ?...референдум. Він і покаже хто з нас лицемір. А до того часу - ти висунув чергове пропагандистське гасло про "єдинство" українського народу.
  • 1

#140 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 08.12.2013 – 21:50

питання - де знайти НЕ христанутих!!! українських націоналістів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних