Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#1141 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2014 – 00:57

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 00:09) писав:

Реально насправді це дало, як зараз модно казати, лише гарну картинку Росії. Мовляв дивіться, який там бєспрєдєл на місцях робиться - повне безвладдя в країні.
Підривати владу президента на місцях заради хорошої картинки? Це якось тупо.
Я з тобою не згоден, дивись схожу тактику пробували використовувати сепаратисти -- захоплювати ОДИ і ставити на них Російські прапори.

Повідомлення відредагував antip: 30.03.2014 – 00:59

• 1

#1142 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.03.2014 – 01:02

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 00:57) писав:

Підривати владу президента на місцях заради хорошої карти? Це якось тупо.
Та який президент. Це Путін, мабуть, бачачи що з таким Януковичем каші не звариш, вирішив розхитати Україну зсередини. І щоб це не виглядало вже мирними протестами.

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 00:57) писав:

Я з тобою не згоден, дивись схожу тактику пробували використовувати сепаратисти -- захоплювати ОДИ і ставити на них Російські прапори.
Оце мене й підштовхнуло до таких думок. Якось дуже схоже. Правда?

Повідомлення відредагував серпиня: 30.03.2014 – 01:03

• 0

#1143 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.03.2014 – 01:05

от коли я писали про майдан на одному сайт, казали на майдані одні свідоміти зу...всі хто за майан свдоміти
  • 0

#1144 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 01:14

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 01:02) писав:

Оце мене й підштовхнуло до таких думок. Якось дуже схоже. Правда?
Вони копіювали нашу тактику, та не дуже вдало.

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 01:02) писав:

Та який президент. Це Путін, мабуть, бачачи що з таким Януковичем каші не звариш, вирішив розхитати Україну зсередини. І щоб це не виглядало вже мирними протестами.
Навіщо йому розхитувати? Щоб замість проросійських сил до влади прийшли проєвропейські?
  • 0

#1145 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 01:44

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 01:14) писав:

Вони копіювали нашу тактику, та не дуже вдало.
Не вдало, бо то були російські ультраправі, а не наші, вони не знають специфіки.) І місцеві їх не дуже підтримували.

Навіщо йому розхитувати? Щоб замість проросійських сил до влади прийшли проєвропейські?
Ой не знаю.))

А взагалі, це була реальна підстава розігнати майдан. Бо ніхто немає права захоплювати адмінбудівлі.
Мінюст, до речі, тоді теж захопила якась "Спільна справа", їх свободівці ще тоді вигнати ніяк не могли. Провокатори одним словом. До речі, влада тоді нікого не вигнала з ОДА. Чому? Мала ж повне право.
  • 0

#1146 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 02:14

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 01:44) писав:

А взагалі, це була реальна підстава розігнати майдан. Бо ніхто немає права захоплювати адмінбудівлі.
Мінюст, до речі, тоді теж захопила якась "Спільна справа", їх свободівці ще тоді вигнати ніяк не могли. Провокатори одним словом. До речі, влада тоді нікого не вигнала з ОДА. Чому? Мала ж повне право.
По закону влада завжди мала право розганяти майдан, тому що було відповідне рішення суду восени.
  • 0

#1147 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 30.03.2014 – 10:05

Ми як ті мурахи, котрі знаходячись всередині мурашника, бачимо лише хаотичні рухи інших мурах.
Але варто стати птахою - тоді пофіг ті ведмеді і дурні.
А мурашник буде рости, бо немає у нього іншого алгоритму.
  • 0

#1148 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 10:24

Надибав міркування про патріотизм, варті уваги http://www.62.ua/article/505376 .
  • 0

#1149 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 13:42

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 02:14) писав:

По закону влада завжди мала право розганяти майдан, тому що було відповідне рішення суду восени.
Коротше, дідько їх там розбере. Але штурм ОДА виглядає підозріло добре організованим. І ОДА були звільнені ще до розстрілів, так що особливої ролі цей захват, як на мене, для Майдану не зіграв.
  • 0

#1150 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 15:07

Дивні метаморфози відбуваються. В материкову Україну повертаються бійці ВВ Криму. Повертається командир в/ч 4125 "Тигр" полковник Лебідь і багато з його підлеглих. "Тигр" стояв на Грушевського від початку і до кінця. І ось що дивно - відсоток кримських ВВ-шників, що присягли на вірність РФ значно нижчий, ніж відсоток таких серед інших військових підрозділів. Росіяни їх не захоплювали - ВВ-шники цього не дозволили(жорстко відбили спробу першого штурму, інших спроб більш не було). Повертаються, не зважаючи на те, що слідство по Майдану ще не завершилось, і вони - серед фігурантів слідства. Ось так...
  • 2

#1151 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 15:14

Перегляд дописуsivil (30.03.2014 – 15:07) писав:

"Тигр" стояв на Грушевського від початку і до кінця.
Якщо вони не стріляли в людей то чому їм боятись слідства?
  • 0

#1152 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 16:50

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 15:14) писав:

Якщо вони не стріляли в людей то чому їм боятись слідства?
Звичайно. В усякому разі ті, хто стріляв, чи віддавав наказ стріляти, сюди не повернуться. Я про той же патріотизм.Можна повертатись в країну, де недавно на тебе плювали і довго ще будуть косо дивитись; повернутись, хоча була можливість залишитись служити в курортному Криму на кращих умовах і т.д. А можна позиціонувати себе як офігенного патріота і на камеру бити пику чиновникові, щоб створити картинку для НТВ, або штурмувати вищий законодавчий орган влади в країні заради помсти за вбитого бандита (ну і звісно, створити картинку для НТВ).

Повідомлення відредагував sivil: 30.03.2014 – 16:52

• 2

#1153 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 21:57

До речі про ОДА і ПС.
Я можу сказати тільки про ОДУ мого міста, але думаю подібнго було скрізь.
Спочатку, як ми тільки створювали Народну Раду(НР) палки в кальоса нам вставляла не тільки міліція, а й опозиційні партії. Вони звинувачували нас у розколі майдану, а в день створення НР назначили свій мітинг на годину раніше нашого і "трошки затянули" час, тоді до речі чуть бійка не виникла. Але ми не планували захоплювати ОДУ, в планах було -- створення загонів самооборони, блокування власності регіоналів, перекриття дороги і призиви до страйку. Вже після того як на грушевсього почалась заворушка ми разом з опозиційними партіями почали пікетувати ОДУ, хотіли її захоплювати на другий день заворушки, але головна з БЮТ, сказала що поки не треба, захват перенесли на декілька днів.
Короче що я хочу сказати, ОДИ захоплювалися не виключно ПС.
  • 2

#1154 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 22:21

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 21:57) писав:

До речі про ОДА і ПС.
Я можу сказати тільки про ОДУ мого міста, але думаю подібнго було скрізь.
Спочатку, як ми тільки створювали Народну Раду(НР) палки в кальоса нам вставляла не тільки міліція, а й опозиційні партії. Вони звинувачували нас у розколі майдану, а в день створення НР назначили свій мітинг на годину раніше нашого і "трошки затянули" час, тоді до речі чуть бійка не виникла. Але ми не планували захоплювати ОДУ, в планах було -- створення загонів самооборони, блокування власності регіоналів, перекриття дороги і призиви до страйку. Вже після того як на грушевсього почалась заворушка ми разом з опозиційними партіями почали пікетувати ОДУ, хотіли її захоплювати на другий день заворушки, але головна з БЮТ, сказала що поки не треба, захват перенесли на декілька днів.
Короче що я хочу сказати, ОДИ захоплювалися не виключно ПС.
Так ти що, входиш у ПС?
Оце так.))

Виходить, що саме захоплення сообща робилось з БЮТ.
Ну значить я не права була щодо Правого сектору.
  • 0

#1155 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 22:49

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 22:21) писав:

Так ти що, входиш у ПС?
Оце так.))
Вже ні.

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 22:21) писав:

Виходить, що саме захоплення сообща робилось з БЮТ.
Не з БЮТ, а з трійкою опозиційних партій.

Повідомлення відредагував antip: 30.03.2014 – 22:50

• 0

#1156 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 10:47

Перегляд дописуantip (30.03.2014 – 21:57) писав:

але головна з БЮТ, сказала що поки не треба, захват перенесли на декілька днів.
А як це пояснювалося?

Повідомлення відредагував taraBooka: 01.04.2014 – 10:48

• 0

#1157 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 12:21

Перегляд дописуtaraBooka (01.04.2014 – 10:47) писав:

А як це пояснювалося?
З самого початку ПС, як говорили нам, і яка була ідеологія "Ми не політики, ми силовики -- ми не беремо владу собі, ми приводимо до влади інших політиків", це вже потім Правий Сектор почав свою партію створювати.
А тоді відповідно тоді було так: "Ми захоплюєм зараз ОДУ, а ви заходьте керуйте", а вона "Ще не час, не треба".

Повідомлення відредагував antip: 01.04.2014 – 12:21

• 1

#1158 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2014 – 07:45

Перегляд дописусерпиня (25.03.2014 – 21:51) писав:

Отже, ваша версія коротко: після невдалої спроби федералізації України у 2004 РФ придумала проект Правий сектор, щоб знову спробувати її розділити. Я правильно розумію?
в сучасному світі важко щось стверджувати :)
можна лише стверджувати, що Росія вдало використала страхи "хомо советікусів" перед "бендерівцями".
На роль сучасної ОУН,УНА, бандерівців якнайкраще підійшов ПС.
Перефразовуючи: "якщо б в сучасній Україні не існувало націоналістичних організацій, то Росії потрібно було б їх вигадати"

Проект федералізації - окреме питання, сили які його просувають діють на наддержавному рівні в Росії та ЄС.

ПС та націоналістичні організації в Україні це звичайне явище, як бандерівці у другу світову чи козаки у 15-17столітті.

Повідомлення відредагував Armando: 02.04.2014 – 07:55

• 2

#1159 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 02.04.2014 – 08:13

То, на що Ви Армандо акцентуєте, певно і є система важелів і противаг.
Бо якось дуже злагоджено(і вчасно :) діють різні течії.
Коротше -"керований хаос".

К.. Боровой
"Перевозбужденные клиническим патриотизмом совки готовы поверить в любой бред"

недавно написав аналітичну статтю, як бачать ПС в Росії ті, хто здатен до логічних роздумів

http://amurburg.ru/n...ni_vzrosleniya/
  • 0

#1160 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.04.2014 – 09:08

Цитата

Небесній сотні

…Невеличка сумка за плечима, теплий одяг, трохи грошей і гаряче серце…
— Мамо, не плач, я повернуся…
…Треба обов’язково придумати як прикрити груди, голову та ноги. Швидше б вирушити…мене там чекають брати і сестри, вони захищають народ, а я тут…Там горить вогонь, лунають дивні звуки пострілів, моїх братів кудись несуть, кладуть на холодний зимовий бетон… їм холодно...
- Мамо, не плач…скоро зустрінемось.
…Я мушу бути там, там мене чекаю, мене туди кличе серце. Мою країну підпалюють, нищать, а брати мої лежать на землі, їм закривають очі, співають пісні, а вони не рухаються…сплять…
- Мамо, коли прийде батько, скажи, щоб обов’язково приймав ліки і не хвилювався. Я полагодив його улюблений годинник. Від тепер він іде!
…Взяти ліки в сумку, їжі трохи, теплий одяг…роздати побратимам, щоб тепліше було, щоб здорові були – найголовніше. Ніби все…треба бігти…треба швидше приїхати. Буду стояти там до кінця. Вернуся з перемогою, або зовсім не …
- Мамо, поцілуй Зорянку, як прокинеться. Скажи, що братик привезе щось гарне, нехай тільки слухняна буде! І ще одне, мамо, я тебе дуже сильно люблю. Ти виховала мене в любові, тому я їду, щоб сестричка жила в прекрасній країні, щоб ви з татком, нарешті, купили омріяний автомобіль…
…Господи, допомагай моїм рідним, поки мене не буде поруч. Допоможи їм терпеливо зносити всі випробування…поки мене не буде…
- Мамо, не плач…

Молоді хлопці, мужні чоловіки та навіть старенькі дідусі збираються з усіх усюд захищати свою країну… на війну. Так, саме на війну. Це не опис 1914-1918 років, це не події 1939-1945 років, це 2014 рік. Здавалося, усе пережили, усе перебороли і вибороли. Здавалося, в далекому минулому залишилися звуки страшних пострілів і тисячі невинних жертв. Здавалося!
Ще зовсім недавно, роздумуючи про сучасну молодь, історики, викладачі, вчителі і прості громадяни країни скептично ставилися до їхнього патріотичного духу. Ветерани з похиленими головами стояли на урочистостях, згадуючи ті страшні часи. Для кого вони вибороли країну? Чи достойні внуки виросли на многостраждальній землі? Достойні! Козацькому роду нема переводу! Кров предків закипіла в молоденьких серцях, ожила, відновилася і понесла своїх дітей на лоно вогню, на лоно істини і правди!
Противник переходить межу, безжалісно тисне на курок і на святу землю падають невинні люди з гарячими серцями та душами. Здається, що земля здригається від кожного падіння такої великої людини. Брат на брата? Ви так гадаєте? Збоку вже чатують голодні собаки, які сплять і бачать виборену землю кров’ю українців у своїх лапах, хочуть пити цю кров і, оп’янілими від насолоди, танцювати на кістках Героїв. Що ж робити? Стріляти? Для чого стріляти в уже мертві серця? Для чого губити уже пропащі душі? Бог їм суддя!
Україна плакала, люди задурманені горем сунули по темних вулицях. «Це сон!» − повторював собі кожен. Але ні…ось їхні тіла. Привезли до рідного дому і поклали перед Богом. Найблагородніша смерть, найсвятіша і найправедніша. Україна завмерла від важкого удару, приголомшено затремтіла і заплакала. Заплакала очима матерів і батьків, заплакала оченятами маленьких дітей, заплакала гірко і жалісно…Ще не затягнулися старі рани, як уже свіжі, кроваві й болючі. Зранене горем серце, стискають брудними, чужими руками…Що робити? Одна надія на Бога і славних українських відчайдушних Героїв! Недаремно Шевченко заповів нам прометеєве серце, яке оживає і відроджується. Ми разом до кінця, до останнього подиху! Звуки гімну України тепер творять незбагненні речі. Це не просто пісня – це відповіді на всі запитання. «Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду»!
Відламали…відгризли від України шматок землі…хочуть ще − ненаситні. Радіють співають, веселяться… «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине − Слава не поляже; Не поляже, а розкаже, Що діялось в світі, Чия правда, чия кривда І чиї ми діти» (Т.Шевченко).

… тепер душа моя стоїть на сторожі. Разом зі всією сотнею, ми станемо покровителями рідної держави. Ніколи не смійте казати, що марно поклали життя свої, що марно впали на землю і востаннє поцілували її. Тепер солодко спимо в обіймах рідної неньки. Ми будемо жити вічно для вас і жодна зрадницька куля не проб’є чистого серця … з нами Бог!
- Мамо, не плач… вибач, що не дотримав слова…бережи себе і тата… Сестричку перепроси, що не привіз нічого…хоча ні, привіз…НАДІЮ…

P.S. Майдан став моделлю майбутнього суспільства і водночас школою для кожного свідомого українця. В основі Майдану – Людина, гідність і права якої були зневажені. І саме палка Віра стала його фундаментом. Саме Майдан навчив вірити, надіятися, співчувати, любити по-справжньому, а основне – молитися.
Майдан став ще однією Хресною дорогою, яку пройшла Україна, щоб відродитися ціною життя своїх дорогих дітей. І сьогодні кожен з нас повинен поставити собі питання: де був я, коли мою рідну землю розпинали? Де був я, коли мої брати власні груди підставляли, щоб ми й надалі могли радіти кожному новому дню на вільній землі? Де був я, коли моїм землякам потрібен був теплий одяг і гарячий чай? Де був я, коли Україна кожного вечора о девятій годині падала на коліна і з гарячою молитвою на устах просила у Господа спокою і миру? Якщо ти ніяким чином не долучився до цього, то не маєш права судити і нарікати на владу. І тепер перед черговими президентськими виборами не допустімо сценарію виборів 2010 року. Не продаваймо свого голосу, адже хтось отримав двісті гривень за нього, а хтось ціною власного життя виправляє його помилку.
Україна сьогодні перебуває у жалобі за загиблими Героями Майдану! Молімося щиро за них і за тих, хто залишився живим, захищаючи мене, тебе і весь свій народ від зрадників і злочинців! Слава їхня вічна, кров їхня свята, бо немає більшої любові на світі, як любов до людей, за яких віддаєш своє життя! Вічна пам’ять героям!
Майдан сколихнув світ, показав, якою ми є сильною нацією, став особистим барометром кожного українця, навчив багато, а головне – ЖИТИ СЕРЦЕМ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних