Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#1081 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.03.2014 – 15:26

Перегляд дописуФабрегас (24.03.2014 – 12:55) писав:

але їм показали як Сашко Білий прийшов з автоматом на засідання Рівненської облради, чи чого там...
їм показали як він же прийшов до прокурора з автоматом і хапав його за краватку, штовхав і по голові разок ...
людей на Півдні і Сході підштовхнули до думки, що такі люди з автоматом можуть прийти і до них додому ...
Не тільки їм це показали. Але чому вони ніяк емоційно не зреагували на обіцянку Путіна поставити попереду своїх солдатів жінок і дітей (наших, українців)? Мене це якось більше вразило, ніж якийсь Білий.
  • 1

#1082 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.03.2014 – 15:29

Перегляд дописуtaraBooka (24.03.2014 – 15:19) писав:

Якісь суцільні нестиковки. 1. Якщо померли "бойовики-фашисти", то чому аж так багато їх полягло? Чому так довго, але погано їх "готували"? Чому захистом їм слугували дерев'яні мечі та будівельні каски? 2. Далі. Звідки така інформація про Правий Сектор? Оприлюднена їхня програма, де ці всі жахи задекларовані?3. Нова влада, тобто тимчасовий уряд та в.о. президента, не так уже далеко від донецьких відійшла, скажемо відверто.4. Не так уже й багато в нинішньому уряді "свободівців". Фаріоншу, слава богу, вистачило розуму не зробити міністром освіти (і чи була така пропозиція взагалі? може, провокація).В Україні поки що немає жорсткої цензури ані в ЗМІ, ані в інтернеті, тому те, які на Сході та Півдні роблять "висновки" (що ти описав вище), лише на їхній совісті - вірять у те, у що їм віриться (я, н-д, знов чула від східняків, що на Євромайдані в чай підмішують наркотики).
нестиковки нестиковками, але в це вірять. Там дуже багато старших людей для яких США все життя було ворогом №1, а Росія - братній народ сусідньої республіки по СРСР, фактично один народ. (Звісно США теж не ангели і теж часто нехтує всім чим можна... А Росія хоче не відставати.)
Такі думки у людей на Сході зміняться хіба коли пройде кілька поколінь людей... а зараз треба якось постаратись втримати країну в таких межах яких вона є... якщо ми все ще вважаємо Україну єдиною.
  • 0

#1083 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 24.03.2014 – 16:18

Перегляд дописуФабрегас (24.03.2014 – 15:23) писав:

Так я людям, котрі стояли на Майдані - не дорікаю.
Я дорікаю політикам, котрі чинять дуже суперечливі дії, а ви їх захищаєте
Я їх захищаю, бо вони - єдине, що у нас зараз є для того, щоб:

Перегляд дописуФабрегас (24.03.2014 – 15:29) писав:

...втримати країну в таких межах яких вона є...
І вони це дійсно прагнуть і намагаються зробити. Не заздрю я зараз їм, мало того, що схід і південь їх не підтримує, так ще своїх критиканів багато, хоч би по ділу критикували, а то лиш би покричати.
Не покладатися на цю владу - значить хотіти розділення України.

я це все до того що не можна рубати з плеча! Ходити з автоматами до прокурорів, кудись вриватись, когось бити. А треба почати планомірну і мирну політику по популяризації всього українського
Ну от, до речі, Саша Бєлий мене обурив таки дуже (явно якесь підігравання Кремлю), а Мірошниченко з Бенюком - чомусь ні. Ну не віриться мені, що Бенюк - засланець.)
  • 0

#1084 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.03.2014 – 16:34

Перегляд дописусерпиня (24.03.2014 – 16:18) писав:

Я їх захищаю, бо вони - єдине, що у нас зараз є для того, щоб: "...втримати країну в таких межах яких вона є..."
І вони це дійсно прагнуть і намагаються зробити. Не заздрю я зараз їм, мало того, що схід і південь їх не підтримує, так ще своїх критиканів багато, хоч би по ділу критикували, а то лиш би покричати.
Не покладатися на цю владу - значить хотіти розділення України.
Звернення Яценюка до Сходу і Півдня - так, це плюс...
Але викиди від Свободи з побиттям голови УТ-1, від ПС з Білим... якісь вони дуже регулярні. Не здивуюсь, якщо скоро буде щось новеньке

Перегляд дописусерпиня (24.03.2014 – 16:18) писав:

Ну от, до речі, Саша Бєлий мене обурив таки дуже (явно якесь підігравання Кремлю), а Мірошниченко з Бенюком - чомусь ні. Ну не віриться мені, що Бенюк - засланець.)
А мені навпаки... Саша Бєлий він просто контужений чеченською війною.
А Мірошниченко ніби розумний мужик... хоча я теж тепер сумніваюсь в його адекватності. Можливо це просто настільки ярий націоналізм... Але він зараз тут зайвий... Бенюку я наче вірю...
  • 1

#1085 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 24.03.2014 – 16:38

Перегляд дописуФабрегас (24.03.2014 – 16:34) писав:

Звернення Яценюка до Сходу і Півдня - так, це плюс...
Та не тільки звернення. Скільки він вже порогів обтобтав у Європі і з питань безпеки і з питань фінансової підтримки.

Перегляд дописуФабрегас (24.03.2014 – 16:34) писав:

А мені навпаки... Саша Бєлий він просто контужений чеченською війною.
А Мірошниченко ніби розумний мужик... хоча я теж тепер сумніваюсь в його адекватності. Можливо це просто настільки ярий націоналізм... Але він зараз тут зайвий... Бенюку я наче вірю...
Навіть мою маму зачепив отой з'їзд Путіна, її тіпало, то я вже всяким націоналістам не дивуюся))
  • 0

#1086 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 24.03.2014 – 17:39

Такі думки у людей на Сході зміняться хіба коли пройде кілька поколінь людей...
Не впевнена в цьому. Просто це і є ті, чиї сім'ї не були репресовані, переселені чи, навпаки, невиїзні, ті, в чиєму роду не потрерпали від Голодомору... Але як це можливо? Отже, це або нащадки служителів режиму,або нащадки випадкових людей (?). Ці, останні, в принципі, якщо поцікавляться історією України, можуть зрозуміти, чому українці такі борці за правду, а в нащадків поліцаїв, карателів інша історична спадщина, і, мабуть, нам із ними, навіть в цивілізованому світі, краще не йти по одній дорозі (бо доведеться завжди очікувати на ніж у спину). Може, є й виключення, але вони, швидше, підтверджують правило.
  • 1

#1087 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 00:59

"В Одессе под польским посольством представители Антимайдана решили напомнить о зверствах УПА на Волыни, а напомнили о зверствах НКВД.
Катынь, Волынь. Какая разница, если ты ватник?"
Зображення
  • 1

#1088 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 25.03.2014 – 01:11

Перегляд дописуantip (25.03.2014 – 00:59) писав:

"В Одессе под польским посольством представители Антимайдана решили напомнить о зверствах УПА на Волыни, а напомнили о зверствах НКВД.
Зображення
я вже передала знайомим, всі насміхались над цими лохами.
  • 0

#1089 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 01:13

Перегляд дописуantip (25.03.2014 – 00:59) писав:

Я, признатись чесно, думав що це фейк, що напис був іншим. Але ж ні. Переглянув саме відео, де оратор пропонує поставити меморіал жертвам, яких бандерівці замучили в Катині, після чого натовп скандує "поляк вспомні Катинь". Під червоними прапорами. Ці люди не перестають мене дивувати.

П.С.
Прихований текст

• 1

#1090 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 01:15

Перегляд дописуNameless One (25.03.2014 – 01:13) писав:

Переглянув саме відео, де оратор пропонує поставити меморіал жертвам, яких бандерівці замучили в Катині, після чого натовп скандує "поляк вспомні Катинь". Під червоними прапорами. Ці люди не перестають мене дивувати.
кинь посилання, будь ласочка. це має бути черговий лол-контент.
  • 1

#1091 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 01:18

Я представляю як афігєлі люди в посольстві -- прийшла толпа з прапорами СССР і скандує "поляк вспомні про Катинь".

Повідомлення відредагував antip: 25.03.2014 – 01:19

• 2

#1092 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 01:20

Перегляд дописуНемі (25.03.2014 – 01:15) писав:

кинь посилання, будь ласочка. це має бути черговий лол-контент.
http://www.youtube.com/watch?v=akqqo0KQC5E

І тут більше. З 3-ї по 4-ту хвилину саме скандування.
http://www.ustream.t...corded/45232135

Повідомлення відредагував Nameless One: 25.03.2014 – 01:26

• 1

#1093 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 01:26

дякую, дійсно поржала, передам далі з відповідним описом))
  • 0

#1094 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2014 – 07:20

Перегляд дописусерпиня (23.03.2014 – 12:20) писав:

Та ну, от чого-чого, а зміни влади Путін явно не хотів.
Люди перестаньте вигадувати про Свободу і Правий сектор, або давайте докази.
Путін хотів дестабілізації в Україні. Тисячі агентів і зараз живуть в Україні. Влада в Криму змінилась на явних агентів Путіна. Зміна влади в Києві прораховувалась, як частина сценарію щоб відокремити Крим, Схід та Південь України. Навчання найбільшого багатотисячного угруповування військ Росії на кордоні з Україною - теж частина плану.

Так, заява про те, що Правий сектор - проект Росії провокативна.
Але використання ПС соцмережі "вконтакте" для координації - "паливо". ФСБ отримало список найактивніших українських націоналстів з числа тих, хто довіряв росіянам.

Повідомлення відредагував Armando: 25.03.2014 – 07:21

• 0

#1095 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 07:52

" Поляк вспомни Катынь" - кілька тижнів вже так не сміявсь.
Сашка Білого вбили... Не знаю, може я гад якийсь, але чогось мені його не шкода
  • 0

#1096 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 09:39

Перегляд дописуArmando (25.03.2014 – 07:20) писав:

Путін хотів дестабілізації в Україні. Тисячі агентів і зараз живуть в Україні. Влада в Криму змінилась на явних агентів Путіна.
З цим згідна. Бо це факт на лице.
Хоча дестабілізація йому теж не на руку. Йому було б легше, якби Янукович йому сам на блюдечці Україну приніс.

Перегляд дописуArmando (25.03.2014 – 07:20) писав:

Зміна влади в Києві прораховувалась, як частина сценарію щоб відокремити Крим, Схід та Південь України. Навчання найбільшого багатотисячного угруповування військ Росії на кордоні з Україною - теж частина плану.
А ось це ви самі собі придумали. Відки ви знаєте який там саме план був?
Відокремити Крим, Схід, Південь - це план і видно зараз його здійснення. Хоча й нема гарантії, що це спонтанно робилось. А зміна влади? Ви приписуєте Путіну забагато, не все він вирішує в Україні, і не все може передбачити. Швидше він просто використовує будь-яку подію, яка відбулась, на свою користь. Але не кажіть, що усі подіїї сплановані Путіним. Він що мазохіст якийсь так ускладнювати собі завдання?)))

То може ви й вважаєте, що Євромайдан - це план Путіна?

Скидається більше на те, що Янукович мав усе зробити. Янукович - оце план Путіна. А далі все пішло не по плану. Євромайдан і все після нього - це зрив плану Путіна. І все, що він зараз робить - це вже агресивна реакція Путіна на події в Україні, якими він перестав керувати. Це моя думка.

Перегляд дописуsivil (25.03.2014 – 07:52) писав:

Сашка Білого вбили... Не знаю, може я гад якийсь, але чогось мені його не шкода
А мене вразила ця подія (від вас дізналася). А тепер велике питання - кому він заважав?

Повідомлення відредагував серпиня: 25.03.2014 – 09:09

• 0

#1097 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 10:15

Перегляд дописусерпиня (25.03.2014 – 09:39) писав:

А мене вразила ця подія (від вас дізналася). А тепер велике питання - кому він заважав?
Це той випадок, коли людина заважає і своїм, і чужим.
  • 1

#1098 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 10:40

Мабуть ПутінТБ щиро жалкує - такого ньюсмейкера втратили... А загалом ніколи не цікавивсь його особою, лиш сьогодні дізнавсь що він - провідник ПС в Західній Україні. Немає слів.Хлопці,у вас там нормальні люди в дефіциті чи що?
  • 0

#1099 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 10:41

Нагадало: "В этом мире немало людей, которые просят, чтобы их убили... Их много в игорных домах, они выскакивают из своих автомобилей, когда кто-то легонько задевает их за крыло, они оскорбляют и раздражают людей, о силе которых не имеют понятия. Я видел человека, который, не имея за спиной никого, дразнил целую группу опасных людей. Они кричат: «Убейте меня, убейте», и всегда находится человек, готовый это сделать. Мы каждый день встречаемся с такими случаями в газетах. Подобные люди приносят много вреда окружающим… Лука Брази был именно таким человеком." ("Хрещений батько" Маріо П"юзо)
  • 0

#1100 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 25.03.2014 – 10:47

Влучно
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних