Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#1041 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.03.2014 – 23:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (10.03.2014 – 23:54) писав:

ага, а німці фінансували Бандеру поки той в концлагері сидів, а до 1959 року бандерівці в радяньскому союзі купували зброю за дойчмарки, а на майдані валянки американські і апельсини наколоті
До чого тут це, я тобі говорю про реальний факт.
  • -2

#1042 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6638 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2014 – 02:18

Перегляд дописусерпиня (13.03.2014 – 00:02) писав:

От і відповідь на ваше запитання. Бориспіль, корумповані працівники МВС, спецслужб і т.і.

Нічого дивного, що вони втекли. А хто їх мав затримувати і коли?
Яценюк і компанія восени так само тікатимуть
  • 0

#1043 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.03.2014 – 09:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.03.2014 – 02:18) писав:

Яценюк і компанія восени так само тікатимуть
Тоже мені, порівняли. Попередній уряд і теперішній - це дві великі різниці.

Повідомлення відредагував серпиня: 15.03.2014 – 09:40

• 1

#1044 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6638 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.03.2014 – 18:03

Перегляд дописусерпиня (15.03.2014 – 09:40) писав:

Тоже мені, порівняли. Попередній уряд і теперішній - це дві великі різниці.
а що робить теперішній уряд? дерибанить посади і бюджет, шукає кредити щоб знов роздерибанити, приймає рішення які не повинен приймати тимчасовий уряд. тимчасовому уряду треба все підготувати до виборів нової влади, а вони використовують війну для своєї вигоди.

я вважаю, що завдання тимчасового уряду - визначити які громадяни, жителі яких територій, готові визнавати наступні вибори і вибрану на них владу, встановити виборчі дільниці, які контролююця тимчасовим урядом - і по них новий кордон України. Це питання звісно дуже спірне, але така моя позиція. Парламенту треба змінити закон про вибори, реалізувати ту пропозицію, щоб на виборчих дільницях давали або право голосу або грошову компенсацію, також позбавити право голосу пенсіонерів. - люди поважного віку, що мають здоровя і працюють - хай не отримують пенсію і мають право голосувати. хто отримує пенсію - не повинен голосувати. бо вибори - то рішення на майбутнє. а старі голосують за минуле.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.03.2014 – 18:07

• 0

#1045 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 18:49

Теперішньому уряду дісталося, як жодному дотепер не діставалось, боронити державу від загарбництва.
Яка може бути мова про вибори?!
І тут якраз варто згадати попередників, які без сумніву продали усі державні військові і невійськові таємниці нинішньому загарбнику.
Звісно про вибори теж треба думати. Але, мабуть, вони чекають на санкції проти Росії, можливо на рішення міжнародниих судів, може є якийсь спосіб видворити іноземні війська без війни. Віддавати землі ніхто ж не збирається.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.03.2014 – 18:03) писав:

...а вони використовують війну для своєї вигоди.
Поділіться інфою, будь-ласка, бо я не розумію про що ви.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.03.2014 – 18:03) писав:

а що робить теперішній уряд? дерибанить посади і бюджет, шукає кредити щоб знов роздерибанити, приймає рішення які не повинен приймати тимчасовий уряд.
Так війна ж на носі. Посади дерибанять, щоб мати на кого опертися, це всі роблять. Бюджет дерибанять, бо знову ж таки війна, на це треба гроші, і до того ж треба втримати економіку та виплатити вчасно соцвиплати. Що тут такого вони роблять, чого не повинні? Для чого по-вашому уряд, для організації виборів? Для цього є ЦВК.

Повідомлення відредагував серпиня: 16.03.2014 – 19:12

• 0

#1046 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 19:21

Крім того, наскільки пам'ятаю, одним із перших рішень уряду було виділення коштів з бюджету для проведення виборів у сумі десь 2 млрд. здається.
  • 0

#1047 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 20:42

Для інформації:

Цитата

ЗУ "Про Кабінет Міністрів України"

Стаття 2. Основні завдання Кабінету Міністрів України

1. До основних завдань Кабінету Міністрів України належать:

1) забезпечення державного суверенітету та економічної самостійності України, здійснення внутрішньої та зовнішньої політики держави, виконання Конституції та законів України, актів Президента України;

2) вжиття заходів щодо забезпечення прав і свобод людини та громадянина, створення сприятливих умов для вільного і всебічного розвитку особистості;

3) забезпечення проведення бюджетної, фінансової, цінової, інвестиційної, у тому числі амортизаційної, податкової, структурно-галузевої політики; політики у сферах праці та зайнятості населення, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, науки і культури, охорони природи, екологічної безпеки і природокористування;

4) розроблення і виконання загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального, культурного розвитку, охорони довкілля, а також розроблення, затвердження і виконання інших державних цільових програм;

5) забезпечення розвитку і державної підтримки науково-технічного та інноваційного потенціалу держави;

6) забезпечення рівних умов для розвитку всіх форм власності; здійснення управління об’єктами державної власності відповідно до закону;

7) здійснення заходів щодо забезпечення обороноздатності та національної безпеки України, громадського порядку, боротьби із злочинністю, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

8) організація і забезпечення провадження зовнішньоекономічної діяльності, митної справи;

9) спрямування та координація роботи міністерств, інших органів виконавчої влади, здійснення контролю за їх діяльністю.
Коротше, основне чим має займатись КМУ: безпека і фінанси.

Ті ж самі завдання і в Конституції записані.

Крім того, десь читала, що вибори і у Верховній Раді на крайняк можуть провести. Не знаю того механізму. Треба пошукати.
  • 0

#1048 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 16.03.2014 – 23:59

Ну що... Вже можна говорити про деякі підсумки чергової революції.

Треба визнати, що націоналісти таки розхитали Україну.

Вітаю всіх, хто мріяв про те, аби на українській землі не було військової бази ЧФ РФ. Сьогодні ваша мрія здійснилася.

На Закарпатті вже кіпішують мадяри: http://ungparty.net/...a-igazsagtalan/ , чекаємо на Буковину. Про схід я вже мовчу.

Курс гривні падає, українці вже збідніли на 20-30%, ціни зростають.

Цікаво, що буде далі? :shy:
  • -5

#1049 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.03.2014 – 00:20

Перегляд дописуЗварич (16.03.2014 – 23:59) писав:

Треба визнати, що націоналісти таки розхитали Україну.
Націоналісти і бандерівці. Не відходьте від тексту, пишіть згідно методички.
  • 5

#1050 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 22:13

Цитата

Щодо України план поглинання мав проходити більш філігранно – все ж велика країна. Її слід було опанувати зсередини – і не лише набиваючи всі можливі державні органи своєю прямою агентурою – від міністра оборони до голови Служби безпеки. Цього вже не можна було приховати. Але й через повальну деморалізацію та корупцію. Інститути державі в Україні мали просто розчинитися у цій ядучій суміші аморальності, цинізму та корупції. І майже вдалося. Варто згадати у що перетворилася судова система чи служби безпеки.

Однак Путін не врахував специфічності українського суспільства. Принаймні більшої його частини. Воно вже стало інакшим. Не таким до якого він звик, не таким, яке він за 14 років свого президентства сформував у Росії – безголосим, внутрішньо цинічним, реваншистським.

І тому наприкінці листопада 2013 року Україна вибухнула новим Майданом – ЄвроМайданом.
http://blogs.pravda..../53286681cb7f7/
  • 2

#1051 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.03.2014 – 22:18

Сьогодні український гурт Kozak System поширив офіційний кліп пісні «Брат за брата», яку цей гурт виконує спільно з польськими гуртами ENEJ та Мaleo Reggae Rockers

• 1

#1052 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 22.03.2014 – 12:51

Перегляд дописуNameless One (17.03.2014 – 00:20) писав:

Націоналісти і бандерівці. Не відходьте від тексту, пишіть згідно методички.

Не знаю, про які методички Ви мовите, але націоналісти таки розхитали країну. І успішно продовжують.
http://obozrevatel.c...ali-kremlyu.htm
"Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних ідіотів" Ліна Костенко.
  • -4

#1053 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 22.03.2014 – 20:46

Перегляд дописуsivil (22.03.2014 – 12:51) писав:

Не знаю, про які методички Ви мовите, але націоналісти таки розхитали країну. І успішно продовжують.
http://obozrevatel.c...ali-kremlyu.htm
"Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних ідіотів" Ліна Костенко.
Факт номер 14:
Без Свободи і Правого Сектора революція наврядчи відбулася б.

Повідомлення відредагував antip: 22.03.2014 – 20:46

• 1

#1054 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 22.03.2014 – 20:54

Факт номер 15. Революція ще не завершилась. І про її наслідки говорити ще аж занадто рано. В усякому разі про позитивні.
  • 0

#1055 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2014 – 08:31

Перегляд дописуantip (22.03.2014 – 20:46) писав:

Без Свободи і Правого Сектора революція наврядчи відбулася б.
Правий сектор може бути проектом ФСБ, СВР.
1. ПС виходить на Інститутську, "воює" проти беркуту та ВВ.
2. Нестабільність в Україні, можлива зміна влади.
3. Несприйняття Сходом та Півднем України нової влади, поширення сепаратистських настроїв.
4. Відокремлення територій України та входження їх до складу Росії.
  • 1

#1056 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 08:42

І чим далі спостерігаєш за діями ПС, та і Свободи теж, тим більш в цьому переконуєшся....
  • 0

#1057 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 12:20

Перегляд дописуArmando (23.03.2014 – 08:31) писав:

2. Нестабільність в Україні, можлива зміна влади.
3. Несприйняття Сходом та Півднем України нової влади, поширення сепаратистських настроїв.
Та ну, от чого-чого, а зміни влади Путін явно не хотів.
Люди перестаньте вигадувати про Свободу і Правий сектор, або давайте докази.
  • 2

#1058 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 14:09

Перегляд дописусерпиня (23.03.2014 – 12:20) писав:

Та ну, от чого-чого, а зміни влади Путін явно не хотів.
Люди перестаньте вигадувати про Свободу і Правий сектор, або давайте докази.
По-моєму, доказів достатньо, і їх більшає майже кожен день. З такими "патріотами" і ворогів вже небагато треба.
  • 0

#1059 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 14:20

Перегляд дописуsivil (23.03.2014 – 14:09) писав:

По-моєму, доказів достатньо, і їх більшає майже кожен день. З такими "патріотами" і ворогів вже небагато треба.
Я перефразую Sivila:
По-моєму доказів достатньо, але жодного внятного я показати не можу.
  • 2

#1060 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 14:21

Перегляд дописуsivil (23.03.2014 – 14:09) писав:

А по-моєму, доказів того, що це проект ФСБ, - нуль.
Оті всі ваші "докази" доводять лише гарячкуватість голів ПС і Свободи. А наслідком гарячої голови є завжди ірраціоналізм. Саме тому я за Свободу не голосувала. Але якби не вони, то дійсно нічого б не відбулось.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних