Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#101 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.12.2013 – 03:39

Перегляд дописуArmando (04.12.2013 – 20:36) писав:

кому цікаво, за лінком 236 сторінок угоди про асоціацію
Угода про асоціацію з ЄС
додатки - не всі, але решту легко знайти пошуком
Аrmando, а ніхто і не каже що текст угоди неможливо знайти для ознайомлення. Мова йшла про те, чи багато хто цей текст читав/вивчав, це раз, а під висловом, "хто з нас", я мав на увазі український народ в кількості 40-ка з лишнім міліонів, це два. Я не думаю що кожен дорослий громадянин держави має змогу і знання аби зайти до наданих кимось з нас, лінків. Одні по фінансових причинах...інші по вікових...ну і т.п. Неможна ж дивитись на ситуацію так : раз я умію і маю змогу сидити за ПК в інтернеті то і всі решта теж. Це не відповідає дійсності.

Перегляд дописусерпиня (04.12.2013 – 09:50) писав:

Жостко.
Жорстко, серпине, це зовсім по іншому. А там - звичайнісінька істерика в основі якої лежить "хотєлка" кудись приткнутись до чужого дяді. Це різні речі. Я тим не переймаюсь.
  • 2

#102 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.12.2013 – 04:44

Хто тут за кого і хто тут проти кого ?...не розібратись. Мені цікаво, автор віршів (хоча автор свої вірші з папірця не читає) кажучи про жидів...опозиціонерів-жидів теж має на увазі ?...Тягнибока і Яценюка, наприклад ? Чи як ? Чи аби щось ляпать язиком а натовп необовязково повинен розуміти ?...головне щоб з криками, "дайош!", трощив усе підряд по зразку пяних балтійських матросів 1917-го ? Мені цікаво, чому ніхто з слухачів не запитав : Тягнибок, Яценюк, Порошенко, Тимошенко...і т.д. це білі українські європейці, про яких каже ця тьотя, чи жиди ? Виникає прикольна ситуація - люди, послухавши цю доморощену поетесу пішли відстоювати себе під ЧИЇМ керівництвом ? Білих європейців ? Чи як ? І КОМУ, в кінцевому результаті, якщо відбудеться зміна влади люди її віддадуть ? Білим українським європейцям ? Цікаво було б познайомитись з цими персонами.

Повідомлення відредагував Безбожник: 05.12.2013 – 04:54

• 3

#103 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 05.12.2013 – 08:21

Перегляд дописуБезбожник (03.12.2013 – 04:13) писав:

А ти звідкіля знаєш ? Ти воював ? Де ? Коли ?
Воїн це той хто готовий до всього. До рішучих дій. Це той, хто готовий до смерті. В будь який момент. Без компромісів. Це той, хто часто "згорає" потрібною іскрою залишаючи Память та Повагу до Себе як з боку своїх Побратимів так і з боку Воїнів супротивника. Думка засранців про Воїна, в цьому процесі, до уваги не приймається.
І де тепер твої "воїни" безбожнику? в москві миску вилизують? чому хоча б одному з них не замінити в камері безвиннозасудженого засудженого? що, іскру заляпав?
але це добре, що відбуваються події, під час яких народ, немов рентгеном просвічує, бо до того, я тебе, безбожнику, вважав адекватним...
  • 0

#104 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.12.2013 – 09:11

Перегляд дописуantip (04.12.2013 – 22:00) писав:

Хай краще вже Янукович досидить до кінця свого президентського терміну, ніж прольється кров. Я проти будь-яких жертв.
Така позиція викликає у мене повагу, але вона вже не на часі. Кров уже пролилась і вже є жертви політичних репресій.
  • 0

#105 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.12.2013 – 09:14

Перегляд дописуGlobetrotter (05.12.2013 – 08:21) писав:

І де тепер твої "воїни" безбожнику? в москві миску вилизують? чому хоча б одному з них не замінити в камері безвиннозасудженого засудженого? що, іскру заляпав?
але це добре, що відбуваються події, під час яких народ, немов рентгеном просвічує, бо до того, я тебе, безбожнику, вважав адекватним...
Взагалі то у форумі обговорюють коментарі. При цьому кожен учасник має повне право на власну позицію. Позиція може критикуватись або ні, але автор коментаря не обговорюється. Непогодження з позицією формчанина можна висловити контраргументами. Здається правил ніхто не міняв. Це я про адектватність. Тож переходити на особистості форумчан - це не до мене.
  • 4

#106 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.12.2013 – 10:37

Зображення
  • 0

#107 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2013 – 12:39

Перегляд дописуБезбожник (05.12.2013 – 04:44) писав:

Чи аби щось ляпать язиком а натовп необовязково повинен розуміти ?...головне щоб з криками, "дайош!", трощив усе підряд по зразку пяних балтійських матросів 1917-го ? Мені цікаво, чому ніхто з слухачів не запитав : Тягнибок, Яценюк, Порошенко, Тимошенко...і т.д. це білі українські європейці, про яких каже ця тьотя, чи жиди ?
великий розділ, але гарно змальовує картину 1917
http://www.e-reading...27_vtoraya.html
  • 0

#108 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.12.2013 – 19:13

В аеропорту Мюнхена митники показали: українці – це європейці

http://zik.ua/ua/new...ropeytsi_444988
  • 1

#109 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2013 – 21:46

Перегляд дописуWеbеr (01.12.2013 – 19:00) писав:

Дивився зі знайомими кілька днів тому по польському каналі "Historia" фільм про український Голодомор. Поляки знайомі потім казали, що лише цього достатньо для гасел "Геть від Москви" та стремління до ЄС, де таке у принципі неможливе.
Так уже й неможливе?

Тоді згадаймо, як Польща з Німеччиною Гітлера пошматували в 1938 році Чехо-Словаччину (ключові слова: Тешинська область).

Згадайте про Талергоф і Терезин - перші концтабори для українців на території "цивілізованої" Європи, де таке нібито неможливе.

Згадайте перше масове застосування хімічної зброї проти руських і руську звитягу в першій світовій війні ("атака мерців").

Згадайте напад європейських народів - не тільки німців, але й угорців, румунів, австрійців на Україну під час Другої світової війни, жахливі концтабори нацистів Німеччини, жахливі умови окупації.

Уже цього достатньо, щоб сказати: "Геть від Європи! Геть від Лондона і Берліна!".

Далі, якщо врахувати, що українські націоналісти програли ганебно большевикам, на відміну від поляків, то чого ж вони хотіли? Отримали жахливу окупацію з голодоморами та іншими прєлєстями большевицької диктатури.

Не здатні на подвиги, не вміють воювати, то правило таке (відоме ще з античних часів): "Горе переможеним!"

До речі, комнезамівці, простіше кажучи, хахли-голодранці були першими посібниками диктатури Сталіна-Кагановича Еліезера Моїсеївича - Постишева під час голодоморів... Вони самі робилися червоноармійцями, наставляли голову в петлю єврейським комісарам, котрі захопили владу в Росії. І не прості росіяни винні українцям, а ті західні держави, котрі сприяли приходу большевиків (США: голова єврейської общини США "Джойнт" Якоб Шифф підтримував Троцького і його товаришів Свердлова, Радека, Урицького..., Антанта не допомогла союзнику Росіїї в боротьбі проти большевиків, та й самі большевики свої з'їзди проводили в Лондоні, в акурат як сучасні пінчуки чи ахметови, згадайте лиш, де відбувся 2-ий з'їзд РСДРП, на котрому звєзділи Лєнін і Троцький).

Повідомлення відредагував Власюк: 05.12.2013 – 22:05

• 0

#110 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2013 – 22:24

Євросоюз - Іспанія - Барселона

чудовий зразок "чи таке в принципі можливо в ЄС"

ролик в ютубі "democracy? human rights? - government brutality" - красне тому підтвердження.

Тільки цього достатньо, щоб сказати: "Геть від Європи!" подвійних стандартів.

Повідомлення відредагував Власюк: 05.12.2013 – 22:27

• 1

#111 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.12.2013 – 23:36

Не берусь судить про те чи це рішення нормальної людини чи це хворобливий психоз, але слово сказано. І не десь у закапелку а перед міліонами людей.
Хто як думає, спалить себе Руслана чи ні ? Ніби то і не дитина. 40 років це не так мало. Я не є слухачем Руслани але якось випадково бачив виступ...хрестик на шиї..., очевидно християнка...по віку така, що очевидно тато і мама ще живі здорові. І от мама дивиться телевізор...гм...які думки у 40-річної дорослої тьоті Руслани були у цей момент про власну маму ?...до якого рівня нижче плінтусу потрібно опустити рідну маму заявляючи отаке ?

Українська "амазонка" Руслана заявила, що у своїй боротьбі хоче йти до кінця, йдеться у сюжеті "ТСН. Особливе" Артистка готова навіть на самогубство, якщо усі вимоги мітингувальників не будуть виконані. Про це вона публічно заявила зі сцени Майдану. Переможниця "Євробачення-2004" під час своєї промови закликала людей триматися разом та не відступати. Сама готова подати приклад. "Я вам чесно скажу, я себе спалю на цьому Майдані, якщо не відбудуться зміни. Я для себе це рішуче прийняла", - заявила обурена Руслана.
Ось тут: http://tsn.ua/glamur...ini-323917.html
  • 2

#112 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.12.2013 – 00:10

Руслана співала кілька гарних пісень. послухай хочаб пісню "Ти"

Вирішив змінити назву теми, щоб по змісту відповідало.

Можна я трішки помрію? то я скептик то я мрійник.
І ось моя наївна мрія - якби якийсь тілоохоронець Януковича захотів стати національним героєм, підло виконав страту Янукович, і відразу здався. Юого б посадили, але потім перевели до віп камери і скоро б випустили. Це був би єдиний справжній герой України.

а майдан... мирні протести... терпил ніхто не поважає. мазохістів ніхто не шанує. збоченців зневажають.
а мирна революція - це парад мазохістів.
  • 2

#113 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.12.2013 – 01:18

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (06.12.2013 – 00:10) писав:

Руслана співала кілька гарних пісень. послухай хочаб пісню "Ти"
Ні. Дякую. Це не моя музика. Як там ?.."на вкус і цвєт...".

Цитата

Можна я трішки помрію? то я скептик то я мрійник.
І ось моя наївна мрія - якби якийсь тілоохоронець Януковича захотів стати національним героєм, підло виконав страту Янукович, і відразу здався. Юого б посадили, але потім перевели до віп камери і скоро б випустили. Це був би єдиний справжній герой України
Він би отримав довічне увязнення і відсидів би весь срок до кінця незалежно від того хто був би президентом.
Але раз ти вже почав мріяти то доведи вже ту мрію до кінця, тому що виникают цілком закономірні питання :
- якщо ти за негайну страту Януковча у такий спосіб, то просто зобовязаний назвати прізвище мабутнього президента. Ну хоч би для того щоб це виглядало мрією дорослої і відповідальної людини а не дитини.
- ти просто зобовязаний, зараз, ось тут, довести фактами що новий президент буде, як мінімум, кращим. Тіко не кажи що мов, гірше не буде, тому що тоді страта Януковича втрачає будь який сенс. Тобто, як я казав - шило на мило.
- ти зобовязаний довести що глобальна зміна влади в державі (а вона почнеться від сільських голів починаючи) не призведе до затримки заробітніх плат батькам і матерям котрі мусять годувати дітей. Не призведе до затримок пенсій. Не призведе (при перерозподілі) до втрати робочих місць і збільшення безробітних, ти зобовязаний довести що новий уряд як і весь апарат керівників усіх рівнів це будуть люди котрі не беруть хабарі (аякже, для чого ж тоді міняти їх ?), не будуватимуть за кошт простих людей "хатинки" для себе, не торгуватимуть землею, підвищать заробітні плати, пенсії, забезпечуть кристальну чесність судочинства в усій державі, органів правоохорони, гарантуватимуть що ціни не зростуть....ну і так далі, це тільки манюня частина проблем. Ну то як, Вітольде ? Помрієш ?...з гарантованими аргументами.
Ну і нарешті. Це якщо по чоловічому вести розмову. Чому це ти намріяв собі що хтось це повинен зробити ?...влаштовуйся у відповідну структуру тілоохоронців, доведи що ти вартий охороняти найвищу посадову особу держави і впєрьод. Які проблєми ? Якого диявола хтось повинен втілювати твою мрію в життя замість тебе і сісти до вязниці ? Чи ти віриш що така людина стане героєем ?....ну так доведи це власним прикладом !...форум "теревені" матиме не просто модера а героя держави. Всі форуми луснуть від заздрощів.

Цитата

а майдан... мирні протести... терпил ніхто не поважає. мазохістів ніхто не шанує. збоченців зневажають.
а мирна революція - це парад мазохістів.
Ну чого ж ? Нині там протестують різні люди. Майже половина з них це ті котрі проти нинішньої влади і проти євросоюзу. Тобто, перше обєднує, а друге - розєднує.
Я знаю одне, Вітольде. Є народ. Він є носієм влади. Тобто, він і є влада. Він же, проектувальник, архітектор, будівничий своєї власної держави. Він же бухгалтер і касир. Але якщо народ у бідь якій державі чекає на "доброго дядю"...хто з європи...хто з москви...то цей народ всього навсього добровільно відмовляється від своїх властивостей, вказаних вище. Такий народ ніколи і нічого самотужки не досягне. Він завжди буде чиїмось рабом. Все, чого досягне такий народ, це втягне у борги себе, своїх дітей і майбутні покоління. Якщо говорити про європу то яскравим прикладом є та ж Греція...Іспанія...хто там на черзі ? Хочем ми того, чи ні, але мусимо самотужки вирішувати наші справи... А давайте ми відмовимось від гасел та заангажованості бодай отут у форумі хоч на одну добу, і нехай хто небудь ризикне назвати прізвище потенційного президента та прізвища інших ведучих керівників держави котрі влаштують усіх людей. Що на сході що на заході. Я, наприклад, таких людей незнаю. А між іншим, це питання стоїть перед нами всі два десятиліття. Найприіоритетнішим. А ми займаємось дешевими пропагандистськими гаслами-взаємообсираловками (заодно і сусідів незабуваємо обісрать) і ніяк не втямимо : - чож воно так хрєново у нас ?
  • 1

#114 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.12.2013 – 01:33

Перегляд дописуБезбожник (06.12.2013 – 01:18) писав:

Але раз ти вже почав мріяти то доведи вже ту мрію до кінця, тому що виникают цілком закономірні питання :
- якщо ти за негайну страту Януковча у такий спосіб, то просто зобовязаний назвати прізвище мабутнього президента. Ну хоч би для того щоб це виглядало мрією дорослої і відповідальної людини а не дитини.
- ти просто зобовязаний, зараз, ось тут, довести фактами що новий президент буде, як мінімум, кращим. Тіко не кажи що мов, гірше не буде, тому що тоді страта Януковича втрачає будь який сенс. Тобто, як я казав - шило на мило.
- ти зобовязаний довести що глобальна зміна влади в державі (а вона почнеться від сільських голів починаючи) не призведе до затримки заробітніх плат батькам і матерям котрі мусять годувати дітей. Не призведе до затримок пенсій...
ні ніяк не доведу. всі пункти вірні. і тут мрійник відключається, і знову включається скептик. На зарплатню сьогодні я сподіваюся значно більше ніж на революцію, бо мені треба купувати суміші для моєї доньки - у дружини немає грудного молока :(

знову ввімку мрійника:
не можна зараз робити позачергові вибори.
спочатку треба провести референдум. референдум з багатьма питаннями. питання про асоціацію з ЄС і основне питання - структура влади, повноваження органів влади.
щоб переобирати парламент і президента вже на нові повноваження.
наприклад я би запропонував щоб парламент складався з 12 осіб - більше там нах не треба. але і владі і опозиції треба парламент з 900-1800 депутатів :(
мрійника вимикаю.
  • 1

#115 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.12.2013 – 08:03

Показали вчора кілька каналів оту вусату скотина-провокатора, що стояв перед трактором у гражданці і кричав писклявим голосом "НА ШТУРМ"! Візуальна подібність була суттєвим доказом, але коли та скотина заговорили - то відпали усілякі сумніви! Мєнти і їх хазяї з Партії регіонів - то вже ницо, бандитсько, кегебістсько... Вони не зупиняться ні перед чим. Треба готуватися до великої крові і гострити сокиру!
Зображення

Зображення
http://argumentua.co...andreya-klyueva
  • 0

#116 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 06.12.2013 – 08:23

Чого не збрив вуса, дурік?! :wink2:

P.S. Шапка голомозого якось "окультурює".))
  • 1

#117 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.12.2013 – 09:18

Зображення
http://argumentua.co...ennyi-perevorot
  • 0

#118 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 06.12.2013 – 09:39

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (06.12.2013 – 01:33) писав:

ні ніяк не доведу. всі пункти вірні. і тут мрійник відключається, і знову включається скептик. На зарплатню сьогодні я сподіваюся значно більше ніж на революцію, бо мені треба купувати суміші для моєї доньки - у дружини немає грудного молока :(

Ви пробували заварювати насіння кропу? Дуже допомагає лактації фенхель, а також масаж чоловіка. Якщо все це випробувано і не дало результату - купляйте коров"яче молоко і розводьте з водою.
  • 1

#119 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.12.2013 – 09:48

Перегляд дописуБезбожник (05.12.2013 – 23:36) писав:

Не берусь судить про те чи це рішення нормальної людини чи це хворобливий психоз, але слово сказано. І не десь у закапелку а перед міліонами людей.
Хто як думає, спалить себе Руслана чи ні ?
Звісно, що не спалить. Її прихильники, типу, скажуть, що спалять себе, якщо вона це зробить. І Руслана "заради миру на Землі", звичайно буде змушена відмовитись від своїх намірів.
Я її з Майдану 2004 р. перестала сприймати, бачила, як вона знімала якийсь революційний кліп, використовуючи Майдан в якості безкоштовної масовки.
  • 1

#120 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 06.12.2013 – 12:09

Якщо настають часи перемін, казали у древності, тоді:- змінись, або здохни.

Хто включає голову, той розуміє, що підписання євроасоціації унеможливлює таможенний союз і навпаки.
усе решта є тактичними маневрами.

Повідомлення відредагував DON BASS: 06.12.2013 – 12:18

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних