Перейти до вмісту

портал для ІТ


Повідомлень в темі: 2

#1 Armando

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1795 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2013 – 04:41

 • 2
чи є бажання створити гілку про українські софтверні компанії для промоції і не тільки?
Звичайно DOU важко буде "переплюнути". Але україномовним програмістам та ІТ потрібний майданчик, де більшість буде спілкуватись зрозумілою мовою. Навряд чи теми відрізнятимуться, але варто спробувати.
Теревені форумом, є багато гілок про програмування, залізо, софт, мобільні платформи. Наскільки формат форуму відрізняється від порталів з наявністю блогів, новин та дискусій?

Цитата

А загалом вчитися потрібно постійно. Мені найбільше не хочеться відстати, щоб ми скотились до чогось такого, щоб писати 20 років на 1С, знати тільки одну технологію. Набагато краще бути не гіршим, ніж в Каліфорнії. На них потрібно орієнтуватись, на Сан-Франциско, Лондон, Нью-Йорк, Чикаго, це центри інновацій. А не шукати свій український шлях. В Україні нема цікавих задач. В Україні можна жити на тих речах, які в світі були затребувані двадцять років тому, якщо не всі п’ятдесят.
http://dou.ua/lenta/...-pavlyuk-eleks/

Повідомлення відредагував Armando: 14.10.2013 – 04:58


#2 Armando

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1795 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2013 – 05:29

меркантильність суспільства диктує свої правила, в інтерв’ю вище Роман сам заявляє

Цитата

В мене принцип революційної боротьби простий: робити круто і дорого. Мені здається, Україну потрібно витягати з іміджу “Індія, тільки трохи ближче” і повертатись до репутації програмістів екс-Радянського Союзу, які були дуже дорогі і дуже популярні в Штатах і бити на те, де ми можемо краще всіх зробити і більше всіх заробити.
Ми моніторимо ринок, зарплати постійно ростуть, і ми піднімаємо зарплати відповідно. Ми хочемо платити зарплату вище, ніж в середньому.Зарплати ростуть, і нема на то ради. Але це добре, я не вважаю, що зарплати є захмарні. Не всі мають бути бомжами в цій країні. Високі зарплати — це добре.
Той же портал DOU, основним проривом якого в україні є вільна дискусія про розміри зарплат і те як легше і швидше заробити більше.
Від дискусії як заробити, які має діяти стартап чи команда програмістів для того щоб якнайдорожче продати свою роботу нікуди не подітись.
Але.
Серед програмістів завжди були Д’Артаньяни, які "я дерусь, потому что я дерусь" нічого крім програмування не вміють. Програмування, створення алгоритмів, розв’язання складних задач є головною метою і сенсом життя.

Цитата

Я от читаю ДОУ — цікаві статті, і мені здається, що теми, які обговорюються в Києві, і теми, які обговорюються у Львові, трохи відрізняються. Як на вашу думку?
Ви ж не просто так питаєтесь. :) В чому різниця?
Наприклад, піднімаються теми, де знайти роботу джуніору. Мені видається, для Львова тема абсолютно штучна. Ми беремо людей, скажімо так, які розуміють, що таке програмування, прочитали хоч кілька книжок, спробували написати хоч щось своє, і втягуємо їх в цю індустрію. Ми проводили відбори і взяли 30 студентів. Десять людей втягнулись відразу в реальні проекти, цікавий економічний проект, хороша команда, є можливість навчитись. Я вважаю, за півроку людина може зрозуміти технологію, а за півтора року — стати у ній професіоналом.
Під джуніором я розумію людину, яка щось знає, але не має досвіду. Звичайно, це не має бути людина з позицією “Я нічого не знаю, ви мене навчіть і заплатіть мені за це високу зарплату”. Таких ми, звичайно, не беремо. Але людину, яка сама рік займалася, вчилася, писала під Лінукс, вивчила кілька мов, — такого джуніора ми взяли. Людина працює на реальних проектах, спілкується з реальними замовниками, і замовники щасливі.
Алгоритми, методи програмування описані по кілька разів у спеціальній літературі, наівіть в кількох томах класиків.
Обговорення методів програмування, алгоритмів, та всього іншого краще засвоюється в дискусії однодумців, колег. Тому є реальна потреба створення форумів програмістів, порталів, майданчиків для перевірки ідей на міцність.

Повідомлення відредагував Armando: 14.10.2013 – 05:39

 • 0

#3 kissarat

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 316 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.01.2015 – 23:08

Гілку де б можна було обсирати софтверні компанії)
Хто працював в SoftServe?
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних