Перейти до вмісту

Чи варто добиватися далі?

Повідомлень в темі: 32

#21 Танюшик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 03.10.2013 – 22:02

Знаєш, якщо вона дійсно тобі так запала в душу... варіантів є багато. Насамперед, покажи їй, що вона тобі не байдужа. Найкраще це зробити не словами, а вчинками.... Зустрінь її після роботи, запроси в кіно, або просто прогулятися... Старайся проводити з нею більше часу... Вона до тебе звикне, і тоді головне - не втрачати момент!!!
  • 0

#22 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень

Відправлено 04.10.2013 – 10:17

Перегляд дописуТанюшик (03.10.2013 – 22:02) писав:

Знаєш, якщо вона дійсно тобі так запала в душу... варіантів є багато. Насамперед, покажи їй, що вона тобі не байдужа. Найкраще це зробити не словами, а вчинками.... Зустрінь її після роботи, запроси в кіно, або просто прогулятися... Старайся проводити з нею більше часу... Вона до тебе звикне, і тоді головне - не втрачати момент!!!
Сумніваюся. Дуже мало кому подобається прямолінійність у стосунках. Це якось не комільфо. :) Кожен хоче стати дійовою особою у справжній лав сторі, з інтригами, завоюваннями, хвилюваннями. А так ось Юра дуже просто стане "просто другом" без перспектив.
  • 0

#23 Yura_gr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 04.10.2013 – 11:04

Перегляд дописуtaraBooka (04.10.2013 – 10:17) писав:

Сумніваюся. Дуже мало кому подобається прямолінійність у стосунках. Це якось не комільфо. :) Кожен хоче стати дійовою особою у справжній лав сторі, з інтригами, завоюваннями, хвилюваннями. А так ось Юра дуже просто стане "просто другом" без перспектив.

ну тут поки і так перспектив немає.. тему створив бо ще вагаюся як діяти далі і скільки мовчати.
з нею мені добре і просто спілкуватися, якщо вона мене не хоче то тут навряд чи що зміниш, бо мучити її собою також не хочеться
  • 0

#24 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 04.10.2013 – 13:57

Перегляд дописуYura_gr (04.10.2013 – 11:04) писав:

ну тут поки і так перспектив немає..
Ви думаєте, що вона вже давала Вам шанс, але їй не сподобалося, як Ви цілуєтеся, і тому перестала відповідати на дзвінки? Таке теж бути, але знову ж таки, вона зараз в такому стані, що сама не скаже, чому так суперечливо поводиться. Просто тому, що ще живе минулим. Спробуйте підтримувати приятельські стосунки (в принципі, багато дівчат вірять, що така дружба між хлопцем і дівчиною можлива), цікавтеся її життям, пошуками роботи тощо, але не перетворюйтесь у "жилетку".
  • 0

#25 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 10.10.2013 – 10:11

Перегляд дописуМурчик (05.10.2013 – 20:37) писав:

їй 23, і вона вже знає чого хоче. це в 13 може вертіти хвостом, а не в цьому віці. в такому віці вирішують зразу - чи хоче вона тебе чи ні.
Звідки такі дані? Це більше нагадує чоловічий погляд на жінок. Я Юрі і не пропоную бути другом, якщо в нього є фізичний потяг до дівчини, то це вже не дружба. А пропоную назватися другом, щоб дівчина спокійніше ставилася до нього. Головне - час і терпіння (з боку ТС).
ЗІ, Щиро сподіваюся, що ця історія не про пікап.
  • 0

#26 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 10.10.2013 – 23:34

Чомусь і справді історія виглядає трохи фейковою... (Прошу вибачення у автора). А все видає ваш вік... Не розумію, або ви з нею себе ведете як підлітки років по 15... або навіть незнаю що сказати... в 23 кожна дівчина-жінка вже має повну уяву чого вона хоче, і невдалі стосунки що закінчились це не привід збиватись з життєвого курсу. Причин продовжувати вам ці стосунки не бачу. Вона вас авторе просто динамить та й усе. Їй просто захотілось відчути і побачити як це нові відчуття з новим хлопцем. Та і взагалі повторюсь... історія на мій погляд фейкова або витряхніть дитинство з відомого всім місця
  • 0

#27 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 11.10.2013 – 09:56

Перегляд дописуМурзілка (10.10.2013 – 23:34) писав:

в 23 кожна дівчина-жінка вже має повну уяву чого вона хоче, і невдалі стосунки що закінчились це не привід збиватись з життєвого курсу. Причин продовжувати вам ці стосунки не бачу. Вона вас авторе просто динамить та й усе.
Зачекайте, Ви що, хочете сказати, що погодившись на побачення, кожна дівчина автоматично "вимикає" пам'ять про минулі стосунки і так само автоматично погоджується на стосунки з тим, хто її запросив? І на шлюб із ним включно? А якщо ні, то це, по-Вашому, "динамить"?

Повідомлення відредагував taraBooka: 11.10.2013 – 09:58

• 0

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 11.10.2013 – 10:10

Перегляд дописуkornilij (11.10.2013 – 10:06) писав:

Тарабоко ти вважаєш пікап чимось поганим ?
Ні, якщо за взаємною згодою, обоє дорослі та дієздатні. Особисто для мене це примітивно, а тому нецікаво було ніколи.
  • 0

#29 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 11.10.2013 – 10:15

Перегляд дописуkornilij (11.10.2013 – 10:13) писав:

Тоість ти не пікапила хлопців ?
Хіба що "динамила" у відповідь на їхні пікап-спроби.
  • 1

#30 Yura_gr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 11.10.2013 – 11:04

Перегляд дописуkornilij (11.10.2013 – 10:06) писав:

Тарабоко ти вважаєш пікап чимось поганим ?

цікаву темку зачепили)
я це питання задав на декількох пікап-форумах для цікавості і всі як один там кричать шо все - ти лох, ти її не зацікавив, нє соблазніл і т д
звичайно можливо так і є, але не можна виключати іншого варіанту.. а там тупо кричать шо все ти лох
а от як закинув на нормальний звичайний форум тему, то відповіді зовсім інші, більш м якіші якісь..
пікап то не погано в загальному, але там багато чого є на якомусь тупо тваринницькому інстинкті - вдути і далі шукати нову "жертву"..мені таке не дуже підходить

Повідомлення відредагував Yura_gr: 11.10.2013 – 11:05

• 2

#31 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 11.10.2013 – 14:23

Юро, головне зрозуміти, наскільки адекватно Ви оцінюєте ситуацію, оте: "вона зацікавлена ​​і навіть дуже", "класно спілкувалися", "було чітко видно що нам разом добре і їй я цікавий , в цьому я впевнений". Також спробуйте оцінити, наскільки ви схожі за інтересами, сферами діяльності, статусом життя... Бо, можливо, Ви їй подобаєтесь зовні (а також можливо, що Ви подобаєтесь її подругам, які нашіптують: "Дивись, який хлопець на тебе запав, не впускай шанс", бо бачать, що вона страждає через попередній розрив стосунків), але вона не бачить майбутнього з Вами.
  • 1

#32 Yura_gr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 11.10.2013 – 21:24

Перегляд дописуtaraBooka (11.10.2013 – 14:23) писав:

Юро, головне зрозуміти, наскільки адекватно Ви оцінюєте ситуацію, оте: "вона зацікавлена ​​і навіть дуже", "класно спілкувалися", "було чітко видно що нам разом добре і їй я цікавий , в цьому я впевнений". Також спробуйте оцінити, наскільки ви схожі за інтересами, сферами діяльності, статусом життя... Бо, можливо, Ви їй подобаєтесь зовні (а також можливо, що Ви подобаєтесь її подругам, які нашіптують: "Дивись, який хлопець на тебе запав, не впускай шанс", бо бачать, що вона страждає через попередній розрив стосунків), але вона не бачить майбутнього з Вами.

та думаю тут все нормально, інтереси досить спільні в багато чому, крім того думаю що тут інтереси тут ще більшу роль грають ніж можливо зовнішній вигляд

Повідомлення відредагував Yura_gr: 11.10.2013 – 21:24

• 0

#33 Yura_gr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 29.10.2013 – 15:09

Отож, так як тема була досить обговорювана повідомлю вас поточну ситуаціїю по проблемі.
Запропонував їй дружбу, погодилася. Вже два рази зустрічалися з нею, гуляли, досить все гарно і приємно пройшло.
Вона себе поводить так досить мило, що мені ясно, що буде не дружба а щось більше. Просто я тоді дійсно надто різко хотів все пришвидшити, я також вибачився за поведінку тоді, вона нормально вибачення сприйняла і зараз наскільки мені здається все ок..
На останній зустрічі вже трохи цілувалися, і здається вона не проти бути зі мною, а то інакше не було би цього всього.
Правда поки турбує відсутність взаємності з її сторони, в наприклад таких моментах як першій подзвонити, а то тільки я завжди перший їй дзвоню.Тобто поки тільки ініціатива з моєї сторони, вона просто не відмовляється. І я так бачу нажаль поки більше вона мені потрібна ніж їй я..
Але ж мабуть то тільки поки так надіюся..
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних