Перейти до вмісту

Репутація

Повідомлень в темі: 274

Опитування: Репутація (104 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до системи репутації?

1. Позитивно (51 голосів [48.11%])

Процент голосів: 48.11%

2. Негативно (17 голосів [16.04%])

Процент голосів: 16.04%

3. Нейтрально (38 голосів [35.85%])

Процент голосів: 35.85%

Голосувати

#41 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 28.11.2006 – 22:35

Приєднаюсь до Freelancer'a і спитаю шо значить

Цитата

ти не лякайся, що змерзнеш лебедонько...тепло ні вітру, ні хмар....я злий )) - ха...
Бо може я тугий і зразу не дійшло.
  • 0

#42 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 28.11.2006 – 22:42

мені соромно, каюсь :unsure:
  • 0

#43 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 28.11.2006 – 22:50

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (28.11.2006 22:42) писав:

мені соромно, каюсь :unsure:
чудово… але поясни все таки, за що то каєшся?)
  • 0

#44 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 22:50

ок...зустрічна тутутка:
-що таке "вважає себе розумнішим за інших" ?
-що таке "дуже влучний допис отримати -1" ?
-що таке "сильно дратівливий і злий" ?

якшо хтось кидає камні в город - то по якій в дупу моралі я маю підставляти другу щоку?....теж пишу шо вважаю за потрібне....

може давайте ліпше зосередимося на формуі, на обговоренні тем? а то якась біржа по продажу гідності....

якшо шо - буду радий відповісти.....я в реалі певно далеко не такий......не ображайтесь, ображені....
  • 0

#45 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 28.11.2006 – 22:52

от тут висувалась позиція поставити передмодерацію на репутацію.. хм.. знаєте, що смішно? що якби всім ставили одні плюси, ніхто б і не задумався, що йому його поставили необ.єктивно... тут висувались позиції за що мінуси, що вони несправедливі, грубі і тп.. може хтось поскаржиться, що йому просто так плюс поставили? не створюйте проблеми, де її нема. якщо у людини є почуття гумору, то ви її банити зібрались? хм.. це ж вам форум.. місце обміну думок, а не виставлення оцінок..
  • 0

#46 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 22:59

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (28.11.2006 22:50) писав:

ок...зустрічна тутутка:
-що таке "вважає себе розумнішим за інших" ?
-що таке "дуже влучний допис отримати -1" ?
-що таке "сильно дратівливий і злий" ?

якшо хтось кидає камні в город - то по якій в дупу моралі я маю підставляти другу щоку?....теж пишу шо вважаю за потрібне....

може давайте ліпше зосередимося на формуі, на обговоренні тем? а то якась біржа по продажу гідності....

якшо шо - буду радий відповісти.....я в реалі певно далеко не такий......не ображайтесь, ображені....
по-єврейськи якось вийшло. ну то вже. дякую і на тім : )
  • 0

#47 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 23:01

Перегляд дописуandrON (28.11.2006 22:52) писав:

от тут висувалась позиція поставити передмодерацію на репутацію.. хм.. знаєте, що смішно? що якби всім ставили одні плюси, ніхто б і не задумався, що йому його поставили необ.єктивно... тут висувались позиції за що мінуси, що вони несправедливі, грубі і тп.. може хтось поскаржиться, що йому просто так плюс поставили? не створюйте проблеми, де її нема. якщо у людини є почуття гумору, то ви її банити зібрались? хм.. це ж вам форум.. місце обміну думок, а не виставлення оцінок..

ммм...."мне нравится ход его мыслей"
нє...ну блін...Андрій правий....найтупориліші причини виставлення плюсів....і всі раді....а тут - мінус.......хоп - і все...сльози....розумію, на несформовану психіку п'ятнадцятирічних це впливає негативно...
що, невже так важко було замутити оцінювання розумності окремого поста, а не людини (чи його образа на формуі) вцілому?!
тут може вийти дуже довга дискусія.....буду радий.....
гарна тема

Перегляд дописуFreelancer (28.11.2006 22:59) писав:

по-єврейськи якось вийшло. ну то вже. дякую і на тім : )

по-єврейськи - то тіпа я дуже розумні речі пишу....чи то якась стаття порушення правил форуму??? )
  • 0

#48 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 23:05

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (28.11.2006 23:01) писав:

по-єврейськи - то тіпа я дуже розумні речі пишу....чи то якась стаття порушення правил форуму??? )
"зустрічна тутутка" — ось це по-євреськи. та й розділові знаки єврейські = ) чотирикрпапки, тризнакипитання… :unsure:
  • 0

#49 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 23:10

ладно, все.....і ще поясніть неграмотному: за необгрунтовані мінуси банять? чи просто не люблять?
  • 0

#50 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 23:14

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (28.11.2006 23:10) писав:

ладно, все.....і ще поясніть неграмотному: за необгрунтовані мінуси банять? чи просто не люблять?
моли Богів, і не забанять! =) Прославляй Праву і жий у Роді, славлячи Праотців!
  • 0

#51 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 29.11.2006 – 09:01

Перегляд дописуFreelancer (28.11.2006 22:31) писав:

о, тут почали вияснити причини зміни репутації… скористаюсь цією функцією і я. з усіх залишених мені коментарів, мене цікавлять два =)
а саме від пана Antrenne Diourivelle:

А мені оце написали "Да". І і всьо. Мінус в репутацію. Прикольно? Весело :unsure:
  • 0

#52 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 10:09

Є просто різні типи людей... одним абсолютно похєр що ви там їм ставите в репутації...Вони плювали на вас, на ваші мінуси і бачать вас глибоко заритими в оцинкованому гробі.
Деяких навпаки задіває беззмістовне хаєння. Вони не розуміють чого хтось плюється в їх сторону, причому безпідставно. Їх може образити таке ставлення до них. Тому треба просто відчувати кому і що ти ставиш. А то за одинакове оцінювання, одні тебе сприймуть як жартівника (типу "шютка-юмор")(зазвичай люди, котрі тебе особисто в житті знають) а інші - як тупого зверхнього д******ба. І навіть якщо це форум калібрувати своє ставлення треба з врахуванням того, що з іншої сторони екрану теж людина сидить. І все буде гуд тоді)
  • 0

#53 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 10:25

Перегляд дописуAndyR (29.11.2006 10:09) писав:

Є просто різні типи людей... одним абсолютно похєр що ви там їм ставите в репутації...Вони плювали на вас, на ваші мінуси і бачать вас глибоко заритими в оцинкованому гробі.
Деяких навпаки задіває беззмістовне хаєння. Вони не розуміють чого хтось плюється в їх сторону, причому безпідставно. Їх може образити таке ставлення до них. Тому треба просто відчувати кому і що ти ставиш. А то за одинакове оцінювання, одні тебе сприймуть як жартівника (типу "шютка-юмор")(зазвичай люди, котрі тебе особисто в житті знають) а інші - як тупого зверхнього д******ба. І навіть якщо це форум калібрувати своє ставлення треба з врахуванням того, що з іншої сторони екрану теж людина сидить. І все буде гуд тоді)
змістовно, але я б радив не бути д******бом взагалі =)
  • 0

#54 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 10:37

Перегляд дописуFreelancer (29.11.2006 10:25) писав:

змістовно, але я б радив не бути д******бом взагалі =)
Ем... думаю від такої поради їх менше не стане))) В деяких це "в крові..." :unsure:
  • 0

#55 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 13:38

Перегляд дописуAndyR (29.11.2006 10:09) писав:

...І навіть якщо це форум калібрувати своє ставлення треба з врахуванням того, що з іншої сторони екрану теж людина сидить. І все буде гуд тоді)
Я читав шо є такі боти-роботи, видаються буцімто людьми, а насправді то комп відписує, може з іншої сторони екрану бот сидить, от і йому пофіг на репутацію... такшо можна всім по "-" і будем знати де бот, а де ріл!
  • 0

#56 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2006 – 13:44

в дебе в підписі написано, що ти бот
  • 0

#57 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 10:52

Тут цікаву думку підказали: а що, як надавати користувачеві право змінювати репутацію іншим після набрання ним +20? Хоча є проблема надання такого права на самому початку, і її можна вирішити у такі способи:
1) надати таке права всім користувачам, зареєстрованим до певної дати;
2) спочатку ввести діючу в Теревенях систему надання права по кількості дописів, а після первинного накопичення капіталу перейти до впровадження теорії Маркса;
3) адміністрація тупо обирає десяток-другий користувачів, котрим надає право змінювати репутацію іншим.

Повідомлення відредагував zav: 27.01.2007 – 11:12

• 0

#58 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 27.01.2007 – 11:04

Перегляд дописуTopper (29.11.2006 13:35) писав:

Я читав шо є такі боти-роботи, видаються буцімто людьми, а насправді то комп відписує, може з іншої сторони екрану бот сидить, от і йому пофіг на репутацію... такшо можна всім по "-" і будем знати де бот, а де ріл!
Та ну, навряд чи на теревенях хоч один такий висить...
  • 0

#59 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.01.2007 – 12:09

Перегляд дописуzav (27.01.2007 10:49) писав:

Тут цікаву думку підказали: а що, як надавати користувачеві право змінювати репутацію іншим після набрання ним +20? Хоча є проблема надання такого права на самому початку, і її можна вирішити у такі способи:
1) надати таке права всім користувачам, зареєстрованим до певної дати;
2) спочатку ввести діючу в Теревенях систему надання права по кількості дописів, а після первинного накопичення капіталу перейти до впровадження теорії Маркса;
3) адміністрація тупо обирає десяток-другий користувачів, котрим надає право змінювати репутацію іншим.
І смисл тоді від такої репутації? :angry2:
  • 0

#60 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.01.2007 – 13:34

Перегляд дописуMill (27.01.2007 12:06) писав:

І смисл тоді від такої репутації? :angry2:
Виховання авдиторії:

С. Сігєлє"Злочинний натовп" (Глава 2) писав:

Сверх того, не чувствуя за собой ответственности, каждый старается уклониться от решения вопроса; далее, тот, кто имеет полномочия и не пользуется ими, служит помехой тому, который желает пустить их в ход; наконец, человеческие силы, будучи соединены, не складываются, а уничтожаются. Последнее до такой степени верно, что часто посредственный результат бывает плодом собрания таких людей, из которых каждый сумел бы решить тот же вопрос гораздо лучше. "Люди, - говорит Габелли, - не представляют из себя лошадей, впряженных в карету и тянущих ее вместе: они скорее свободные лошади, бегущие и обгоняющие друг друга".[2]
p.s.

3d6 сказав:

Да на самом деле это основная идея системы - сначала право голоса у умных людей, и благодаря системе они никогда не отдадут его дуракам.

Повідомлення відредагував zav: 27.01.2007 – 13:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних