Перейти до вмісту

Репутація

Повідомлень в темі: 274

Опитування: Репутація (104 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до системи репутації?

1. Позитивно (51 голосів [48.11%])

Процент голосів: 48.11%

2. Негативно (17 голосів [16.04%])

Процент голосів: 16.04%

3. Нейтрально (38 голосів [35.85%])

Процент голосів: 35.85%

Голосувати

#201 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.03.2007 – 16:55

Перегляд дописуГетьман (28.03.2007 17:50) писав:

Репутація - це ставлення більшості користувачів до когось, а не одного-двох до цієї ж людини... І не думаю, що ви комусь дякуєте з частотою рівно 1 раз на тиждень - тоді це вже якась підозріла вдячність...
Так кожен з нас є представником тієї більшості, то чому обмежувати доступ до іншого з цієї ж більшості, чи меншості стільки раз, скільки влізе:cool2:
Не будьте такими підозрілими, чи ви за тим слідкуєте, щоб часом десь не виникли позафорумні відносини:(
  • 0

#202 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.03.2007 – 16:59

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 17:55) писав:

Так кожен з нас є представником тієї більшості, то чому обмежувати доступ до іншого з цієї ж більшості, чи меншості стільки раз, скільки влізе:(
Не будьте такими підозрілими, чи ви за тим слідкуєте, щоб часом десь не виникли позафорумні відносини:(
Е-ем... Давайте отак: на двох осіб чоловічої або жіночої статі поширюватимемо це правило, а на осіб протилежної статі - ні. Так боротимемося за народжуваність :cool2:
Пане, не мішайте поняття. Ви на виборах 50-ма бюлетенями голосуєте, як представник більшості?
  • 0

#203 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2007 – 17:15

Xobb_Xopxe aka hobit

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (28.03.2007 16:55) писав:

а) в користувачів з.явиться два звання: форумчанин і дітьо. Поки користувач на форумі не написав якогось цікавого досліда не створив цікавої/актуальної/корисною теми, яку старі форумчани оцінили як таку, то користувач знаходишся в статусі дітьо. це передбачає ліміт повідомлень за день, неможливість форматування повідомлень (з огляду на новеньку форумчанку, яка вважає, що повідомлення написані полужирним -- це дуже круто) + інші ліміти, які можна обговорити в окремій темі.
цікава ідея. особливо щодо обмежень. цікаво читати пост в якому є зміст, а не той що схожий на розмальовку. виділити/підкреслити частину я розімаю. але кожну літеру в різний колір - думаю не варто.

phobos

Цитата

я дуже радий тому, що за багато років в інеті нарешті знайшов нормальний україномовний форум, і бажаю цьому форуму подальшого якісного розвитку. А для цього, ІМНО, мої пропозиції повинні стати в нагоді.
направте свої старання краще на зміст форуму, а не на репутацію. до якої в принципі серйозно ставитись не можна і не варто. бо оцінки все одно суб'єктивні. комусь подобається це, комусь те. і нічого ви з цим не вдієте. тому прзслабтесь і отримуйте задоволення))

Гетьман

Цитата

Давайте отак: на двох осіб чоловічої або жіночої статі поширюватимемо це правило, а на осіб протилежної статі - ні. Так боротимемося за народжуваність
:cool2: це що на кшталт..."нас має бути 52 мільйони. кохаймося!")))))?
  • 0

#204 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2007 – 17:39

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (28.03.2007 16:55) писав:

ха, в такому випадку, шоб позвабитися від діток пропоную такі варіанти:

а) в користувачів з.явиться два звання: форумчанин і дітьо. Поки користувач на форумі не написав якогось цікавого досліда не створив цікавої/актуальної/корисною теми, яку старі форумчани оцінили як таку, то користувач знаходишся в статусі дітьо. це передбачає ліміт повідомлень за день, неможливість форматування повідомлень (з огляду на новеньку форумчанку, яка вважає, що повідомлення написані полужирним -- це дуже круто) + інші ліміти, які можна обговорити в окремій темі.

б) так як на форумі вже достатньо користувачів, які "плотно спілкуються", то можна зробити реєстрацію по запрошеннях.

ні на шо не претендую.
нуну, хочете перетворити теревені в "общество ізбраних"?! Люди які плотно спілкуються можуть організувати собі чат в скайпі. Я просто не бачу сенсу в такому форумі, на який попасти можна тільки "по блату"
  • 0

#205 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 17:42

Перегляд дописуwizard (28.03.2007 17:39) писав:

нуну, хочете перетворити теревені в "общество ізбраних"?! Люди які плотно спілкуються можуть організувати собі чат в скайпі. Я просто не бачу сенсу в такому форумі, на який попасти можна тільки "по блату"
ну як? це ж буде така честь- ФОРУМ ТЕРВЕНІ.. ніяких тобі новачків з помаранчевими та напівжирнрими шрифтами..
є свої плюси)
  • 0

#206 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 18:11

Перегляд дописуГетьман (28.03.2007 17:50) писав:

Репутація - це ставлення більшості користувачів до когось, а не одного-двох до цієї ж людини... І не думаю, що ви комусь дякуєте з частотою рівно 1 раз на тиждень - тоді це вже якась підозріла вдячність...
Ну, давайте обмежимо можливість зміни репутації кожного користувача 1 і все. Раз поставив і назавжди, аюлі?
  • 0

#207 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 20:42

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.03.2007 18:15) писав:

Гетьман

:( це що на кшталт..."нас має бути 52 мільйони. кохаймося!")))))?
Нас має бути не 52, а щонайменше 152. І то лише дякуючи цій акції... :cool2:

Перегляд дописуzav (28.03.2007 19:11) писав:

Ну, давайте обмежимо можливість зміни репутації кожного користувача 1 і все. Раз поставив і назавжди, аюлі?
Я не проти. Але, в цьому випадку, буде щось на кшталт: "А він мені мінуса поставив :(". І перше враження завжди неправдиве. Пропонується наступне: можна черговий раз міняти репутацію через 7^|різниці між плюсами і мінусами| днів.
  • 0

#208 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 20:51

Така пропозиція: чекаємо 14 травня /це півроку від упровадження Репутації/ і дозволяємо змінювати репутації лише користувачам, репутація яких вище +10.
p.s. Лічильники повідомлень нехай рахуюють дописи в усіх розділах форуму.
  • 0

#209 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 20:54

Перегляд дописуzav (28.03.2007 21:51) писав:

Така пропозиція: чекаємо 14 травня /це півроку від упровадження Репутації/ і дозволяємо змінювати репутації лише користувачам, репутація яких вище +10.
По-моєму, усі скандали з репутацією створювали користувачі з репутацією вищою +10...

Отоді я собі втечу на смітник і створю собі смітниковий блог... :cool2:
  • 0

#210 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 28.03.2007 – 20:58

Підтримую, хоча це не вирішує всі проблеми

А це навіщо? Флуд must go on?
  • 0

#211 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 22:13

Перегляд дописуMrGALL (28.03.2007 21:58) писав:

Підтримую, хоча це не вирішує всі проблеми
"Найкращий сзасіб від головного болю..."(с), ага, вона сама! Гиги.

Перегляд дописуMrGALL (28.03.2007 21:58) писав:

А це навіщо? Флуд must go on?
Якщо від кількості дописів нічого не залежить, то яка нафіґ різниця? Та й ніхто ж не забороняв видаляти теми зі Смітника, еге ж?

Перегляд дописуГетьман (28.03.2007 21:42) писав:

І перше враження завжди неправдиве. Пропонується наступне: можна черговий раз міняти репутацію через 7^|різниці між плюсами і мінусами| днів.
Зимове Дівча, скажи йому KISS!
  • 0

#212 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.03.2007 – 22:26

Гетьман

Цитата

Пропонується наступне: можна черговий раз міняти репутацію через 7^|різниці між плюсами і мінусами| днів.
а зараз хіба не так?
----
zav

Цитата

(Гетьман @ 28.03.2007 21:42) ....ля ля ля......
Зимове Дівча, скажи йому KISS!
а ще що?))))) а тобі нічо не зробити? а?
  • 0

#213 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 22:58

Перегляд дописуЗимова Дівчина (28.03.2007 23:26) писав:

Гетьман

а зараз хіба не так?
Зараз - просто 7, а я пропоную 7 в степені модуля різниці між плюсами і мінусами.
  • 0

#214 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 23:01

Гетьман
шо курив?

вспокійся!
  • 0

#215 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.03.2007 – 01:25

Перегляд дописуГетьман (28.03.2007 22:58) писав:

Зараз - просто 7, а я пропоную 7 в степені модуля різниці між плюсами і мінусами.
Мушу категорично не погодитись!
Часто буває так, що людині варто ставити плюсів ЗНАЧНО більше ніж мінусів
Тоді виникає наступна ситуація: для того аби поставити третього плюса, необхідно чекати 7^3=343 дні -майже рік. А ліпити "бонусні" мінуси, щоб потім мати можливість поставити плюс за пост, який сподобався - не тілки тупо, а й підштовхує на неадекватну зміну репутації в різні сторони.

Я пропоную наступні формули:
Для підняття репутації:
Прикріплений файл  _.JPG   2.78К   6 Кількість завантажень:
Для пониження репутації:
Прикріплений файл  _.JPG   2.82К   5 Кількість завантажень:
Аналіз для підвищення репутації (для K=7):
+.......-.......к-ть днів
5.......0.......7
5.......1.......4,7
5.......2.......3,2
5.......4.......1,5
5.......5.......1

3.......0.......7
3.......1.......3,7
3.......2.......1,9
3.......3.......1

Тобто чим більша різниця тим більше днів потрібно для повторного підвищення. Але при цьому нема втечі в нескінченність, оскільки встановлюється потолок K. Мінімальна кількість днів - 1. Якщо така ситуація не до вподоби, то можна просто додати константу T, яка обмежить мінімальний поріг числом T+1 і максимальний - T+K. Або ж можна втулити ще один коефіцієнт в степінь але мені вже не в кайф це рахувати :cool2:

Така система обмежить певною мірою радикалізм - як в одну так і в іншу сторону. Найсприятливіші умови створюються при рівній кількості Ваших плюсів та мінусів, тобто при золотій середині у відношенні до людини. Якщо ж людина тупо когось ненавидить чи любить - то для неї автоматично створюються нормальні обмеження для виявлення своїх крайностей.
  • 0

#216 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 29.03.2007 – 07:57

Нормальна ідея... Але це все заплутано (для когось), і не кожний зрозуміє...
  • 0

#217 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.03.2007 – 08:35

А якщо мені подобається пара-трійка дописів однією людини? А якщо та людина думає так само (майже так само) як я? А якщо за один допис я поставила +, а інший почала читати а він ще кращий? тоді як?
  • 0

#218 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.03.2007 – 09:15

Перегляд дописуЛастівочка (29.03.2007 09:35) писав:

А якщо мені подобається пара-трійка дописів однією людини? А якщо та людина думає так само (майже так само) як я? А якщо за один допис я поставила +, а інший почала читати а він ще кращий? тоді як?
Поставите за 7 днів. Посилання на цікавий допис занотуйте у вашому профілі.
  • 0

#219 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 29.03.2007 – 10:33

Перегляд дописуКиря (29.03.2007 02:25) писав:

Мушу категорично не погодитись!
Часто буває так, що людині варто ставити плюсів ЗНАЧНО більше ніж мінусів
Тоді виникає наступна ситуація: для того аби поставити третього плюса, необхідно чекати 7^3=343 дні -майже рік. А ліпити "бонусні" мінуси, щоб потім мати можливість поставити плюс за пост, який сподобався - не тілки тупо, а й підштовхує на неадекватну зміну репутації в різні сторони.

Я пропоную наступні формули:
Для підняття репутації:
Прикріплений файл attachment
Для пониження репутації:
Прикріплений файл attachment
Аналіз для підвищення репутації (для K=7):
+.......-.......к-ть днів
5.......0.......7
5.......1.......4,7
5.......2.......3,2
5.......4.......1,5
5.......5.......1

3.......0.......7
3.......1.......3,7
3.......2.......1,9
3.......3.......1

Тобто чим більша різниця тим більше днів потрібно для повторного підвищення. Але при цьому нема втечі в нескінченність, оскільки встановлюється потолок K. Мінімальна кількість днів - 1. Якщо така ситуація не до вподоби, то можна просто додати константу T, яка обмежить мінімальний поріг числом T+1 і максимальний - T+K. Або ж можна втулити ще один коефіцієнт в степінь але мені вже не в кайф це рахувати :cool2:

Така система обмежить певною мірою радикалізм - як в одну так і в іншу сторону. Найсприятливіші умови створюються при рівній кількості Ваших плюсів та мінусів, тобто при золотій середині у відношенні до людини. Якщо ж людина тупо когось ненавидить чи любить - то для неї автоматично створюються нормальні обмеження для виявлення своїх крайностей.
Ги, мені цікаво: коли користувач має 1 плюс і 0 мінусів. Тоді ви йому мінуса ну ніяк не втулите. Буде Division by zero і, в кращому випадку, видасть помилку. В гіршому - ляже форум. Свої формули слід перевіряти на екстремальних умовах.
Та й отаке: ви навпаки, зменшили час, який треба для виставлення наступного плюса. Тепер він буде завідомо менший 7 днів, і прямуватиме до 7, коли к-сть плюсів прямуватиме до нескінченності... Те ж саме і з мінусами...
Як каже Хоббіт: садись двійка... чи то я вас погано зрозумів?
  • 0

#220 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.03.2007 – 10:48

.ля, якісь соціялісти позбиралися... суцільний ахтунґ! "Уравнілавко - нашє усьо!"(с)
Нафіґа такі складнощі?
Якщо мені чиїсь дописи подобаються або не подобаються раз у раз, то чому я маю діяти проти власних переконань? Хто репутацію ставить - я чи Правила форуму? Про мене, то я би навіть зменшив термін заборони повторного оцінювання до однієї доби.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних