Перейти до вмісту

Репутація

Повідомлень в темі: 274

Опитування: Репутація (104 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до системи репутації?

1. Позитивно (51 голосів [48.11%])

Процент голосів: 48.11%

2. Негативно (17 голосів [16.04%])

Процент голосів: 16.04%

3. Нейтрально (38 голосів [35.85%])

Процент голосів: 35.85%

Голосувати

#181 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 27.03.2007 – 16:05

Мені якось однаково, чи дозволяти зміну репутації через профіль, чи ні.
Тому Kassandra і Stuff, ви якось прийдіть до консенсусу (бажано в приваті) і напишіть тут остаточний варіант :angry12:
  • 0

#182 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.03.2007 – 16:15

Пропоную голосування! :angry12:

Не флудіть.Stuff :itshe:
  • 0

#183 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 16:24

Перегляд дописуKassandra (27.03.2007 16:15) писав:

Пропоную голосування! :angry12:
галасую за те, як є зараз! нехай репутація зсилається на пости і дається тільки за них. а то потім не цікаво читати репутацію. та й не приємно коли тобі просто так дають "+" чи "-" ні за шо. як вже змінюєш репутацію то не полініться вказати причину (ну чи хоча б хай буде видно за який пост ця зміна).
дайош прозорість!!! :itshe:
  • 0

#184 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 28.03.2007 – 08:56

Перегляд дописуStuff (27.03.2007 16:18) писав:

А ви дійсно так вважаєте, що репутація відображає рівень користі кожного форумчанина?Мені здається, що це лише розвага,(особливо для деяких активних форумлян), до якої не потрібно так серйозно ставитись:cool2:
Я написав що вона має відображати рівень користі кожного форумчанина. І маю надію, що воно колись так і буде. (треба тут декого переконати :( )

А розвагою комусь вона видається зараз, тому що недавно з'явилась, і народ веселиться, а як піднадоїсть, от тоді і запровадимо нові правила. ІМНО
  • 0

#185 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.03.2007 – 09:07

Перегляд дописуphobos (28.03.2007 09:56) писав:

А розвагою комусь вона видається зараз, тому що недавно з'явилась, і народ веселиться, а як піднадоїсть, от тоді і запровадимо нові правила. ІМНО

А що, вже є прожект нових правил?
  • 0

#186 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 10:18

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 10:07) писав:

А що, вже є прожект нових правил?
Маю на увазі нові правила нарахування репутації.
Починай читати звідси.
Маєш пропозиції та зауваження, висловлюй. Тільки конструктивні.
  • 0

#187 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 10:32

Перегляд дописуphobos (28.03.2007 11:18) писав:

Маю на увазі нові правила нарахування репутації.
Починай читати звідси.
Маєш пропозиції та зауваження, висловлюй. Тільки конструктивні.
Навіщо так ускладнювати ставлення плюсів-мінусів - поставив, коли захотів, а не чекати, коли мине 180 днів:cool2:
І взагалі, знову повторюсь, для більшості форумлян це розвага - для чого обмежувати те, що приносить задоволення?
  • 0

#188 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 28.03.2007 – 10:37

Перегляд дописуStuff (27.03.2007 10:26) писав:

В тебе не відображалась репутація?
так

Перегляд дописуStuff (27.03.2007 16:18) писав:

А у нас свобода вибору - як хочу, так висловлюю подяку..:cool2:Дайош плюси-мінуси без коментарів!!!:(

коментарі/без коментарів - на вибір...так лучче
  • 0

#189 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 10:37

phobos

І судячи з попередніх дописів, ваші правила не знайшли належної підтримки..не ображайтесь..
  • 0

#190 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 11:23

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 10:32) писав:

І взагалі, знову повторюсь, для більшості форумлян це розвага - для чого обмежувати те, що приносить задоволення?
щоб на форумі не сиділи маленькі дітки і бавилися в репутацію, а щоб форум мав свою аудиторію.
  • 0

#191 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 11:26

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 11:32) писав:

Навіщо так ускладнювати ставлення плюсів-мінусів - поставив, коли захотів, а не чекати, коли мине 180 днів:(

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 11:37) писав:

phobos

І судячи з попередніх дописів, ваші правила не знайшли належної підтримки..не ображайтесь..
Та я не ображаюсь ніграму.

А підтримки незнайшли тому що частина не зрозуміла про що йдеться, а частина продовжує бавитись.
От, як я вже писав, набавляться та порозумнішають, настане на моїй вулиці свято :cool2:

Ставити мінуси, це ти називаєш конструктивізмом?

Перегляд дописуEvol (28.03.2007 12:23) писав:

щоб на форумі не сиділи маленькі дітки і бавилися в репутацію, а щоб форум мав свою аудиторію.
Дай п'ять!
  • 0

#192 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 12:51

Перегляд дописуEvol (28.03.2007 12:23) писав:

То ви пропонуєте ще встановити вікові обмеження для форумлян?Чи як розуміти "свою аудиторію"?

Перегляд дописуphobos (28.03.2007 12:26) писав:

А підтримки незнайшли тому що частина не зрозуміла про що йдеться, а частина продовжує бавитись.
От, як я вже писав, набавляться та порозумнішають, настане на моїй вулиці свято :cool2:
Саме цікаве, що продовжує бавитись та частина, яка вже давно на форумі:(, а за новими я щось такого не помічав..

Перегляд дописуEvol (28.03.2007 13:49) писав:

розумійте так, що дітки не є там де нецікаво.
Значить треба зробити форум не цікавим, і "дітки" відсіються?Як ви це пропонуєте зробити?
  • 0

#193 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 12:53

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 12:45) писав:

То ви пропонуєте ще встановити вікові обмеження для форумлян?Чи як розуміти "свою аудиторію"?
Саме цікаве, що продовжує бавитись та частина, яка вже давно на форумі:cool2:, а за новими я щось такого не помічав..
вікові обмеження встановляться автоматично, вручну їх встановлювати немає необхідності.
значно цікавіше, коли на форумі більшість не бавиться, а може щось корисне порадити чи підказати. бавиляться хай ПМ, хіба цього мало?

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 12:51) писав:

Значить треба зробити форум не цікавим, і "дітки" відсіються?Як ви це пропонуєте зробити?
ну хоча б серйознішим ставленням до репутації (це пропонує phobos, а я підтримую).
  • 0

#194 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 13:04

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 13:51) писав:

"Своя аудиторія" - це люди які не тільки розважаються на форумі, а ще намагаються принести якусь користь іншим.

Цитата

Саме цікаве, що продовжує бавитись та частина, яка вже давно на форумі:cool2:, а за новими я щось такого не помічав..
А коли репутація на форумі з'явилась?
Здається не дуже й давно.

Зрозумій, я дуже радий тому, що за багато років в інеті нарешті знайшов нормальний україномовний форум, і бажаю цьому форуму подальшого якісного розвитку. А для цього, ІМНО, мої пропозиції повинні стати в нагоді.
  • 0

#195 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 13:22

Перегляд дописуEvol (28.03.2007 13:53) писав:

значно цікавіше, коли на форумі більшість не бавиться, а може щось корисне порадити чи підказати. бавиляться хай ПМ, хіба цього мало?
Так це частина життя форуму, розваги - чи краще щоб було суто питання і суха відповідь на нього, а корисне щось порадити теж через приват можна..Люди, не будьте такими серйозними:cool2:

Перегляд дописуphobos (28.03.2007 14:04) писав:

А коли репутація на форумі з'явилась?
Здається не дуже й давно.
Просто на форумі бракувало тої репутації, і коли вона з"явилась, то вирішили відігратись за той час, поки вона(репутація) була відсутня:(

Перегляд дописуphobos (28.03.2007 14:04) писав:

Зрозумій, я дуже радий тому, що за багато років в інеті нарешті знайшов нормальний україномовний форум, і бажаю цьому форуму подальшого якісного розвитку. А для цього, ІМНО, мої пропозиції повинні стати в нагоді.
Всі пропозиції і критика форуму вивчається нашим керівництвом(у вигляді адмінів):( і береться до уваги..
і я ж не виступаю проти самої репутації, а того, як я повинен її ставити - лише через допис..
  • 0

#196 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 15:55

Перегляд дописуEvol (28.03.2007 13:53) писав:

вікові обмеження встановляться автоматично, вручну їх встановлювати немає необхідності.
ну хоча б серйознішим ставленням до репутації (це пропонує phobos, а я підтримую).
ха, в такому випадку, шоб позвабитися від діток пропоную такі варіанти:

а) в користувачів з.явиться два звання: форумчанин і дітьо. Поки користувач на форумі не написав якогось цікавого досліда не створив цікавої/актуальної/корисною теми, яку старі форумчани оцінили як таку, то користувач знаходишся в статусі дітьо. це передбачає ліміт повідомлень за день, неможливість форматування повідомлень (з огляду на новеньку форумчанку, яка вважає, що повідомлення написані полужирним -- це дуже круто) + інші ліміти, які можна обговорити в окремій темі.

б) так як на форумі вже достатньо користувачів, які "плотно спілкуються", то можна зробити реєстрацію по запрошеннях.

ні на шо не претендую.

Повідомлення відредагував Xobb_Xopxe aka hobit: 28.03.2007 – 15:57

• 0

#197 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2007 – 15:56

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 13:51) писав:

Це, певно, тому, що в новенький дописів брак...
  • 0

#198 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.03.2007 – 16:39

Цитата

P. P. P. S. Ще згадав отаке: деколи зустрічається в репутації користувачів по 4-7 плюсів з боку одного користувача. Моя пропозиція така: любите один одного, робіть це все рідше - розлука перевіряє почуття. А саме: другий раз можна підвищувати репутацію за 7 днів, третій - за 7*7=49 днів, четвертий - за 7*7*7=343 дні, п'ятий - за 7*7*7*7=2401 день, реально ще шостий (бажаю довгого життя Теревеням та користувачам) за 7*7*7*7*7=16807 днів. Те ж саме з пониженням - для попередження перестрілок...
Оскільки в "Побажаннях і пропозиція теревеням" не отримав нормальної критики цієї пропозиції, переношу її сюди. Отож, чекаю розумної критики...
  • 0

#199 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 16:46

То вам просто не подобається, що в когось в репутації по декілька плюсів-мінусів від одного користувача?
От захочу я комусь "подякувати" - а тут опа, тільки через 2401 день зможу це зробити(це ж реально забути можна) - тоді вже банальне питання , а навіщо тоді репутація?
  • 0

#200 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.03.2007 – 16:50

Перегляд дописуStuff (28.03.2007 17:46) писав:

То вам просто не подобається, що в когось в репутації по декілька плюсів-мінусів від одного користувача?
От захочу я комусь "подякувати" - а тут опа, тільки через 2401 день зможу це зробити(це ж реально забути можна) - тоді вже банальне питання , а навіщо тоді репутація?
Репутація - це ставлення більшості користувачів до когось, а не одного-двох до цієї ж людини... І не думаю, що ви комусь дякуєте з частотою рівно 1 раз на тиждень - тоді це вже якась підозріла вдячність...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних