Перейти до вмісту

Вартісні книги по філософії

Повідомлень в темі: 162

#161 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 23.10.2013 – 23:13

Перегляд дописуВасиль (20.10.2013 – 22:27) писав:

Звісно, що Ви правий! І пан Тарас теж правий. "Бути правим" є вихідна налаштованість, з якої все починається. Але філософська дискусія можлива лише при взаємній налаштованості на відкритість.
Хіба я колись казав, що я правий? ви вкотре вигадали....ви дуже не серйозна людина, не вмієте вести чесної дискусії і несподівайтесь на успіх у вищій філософії. говрите про відкритість, але в чому вона проявляється, що прочитав одну працю Гегеля і на ній танцюю, а якщо мені не підходить, то кажу, що не те цитують, треба цитувати інше...серйозна відкритість...щоб бути відкритим треба мати чим відкриватись....а переливати з пустого в порожнє будь-хто може. Тому і тримаюсь тої думки, що простолюд, як ви кажете не може піднятись до філософії, адже не бажає цього. Для того потрібна важка праця, багато читати, багато сдлухати, а не просто тарабанити все на купу і говорти,що я філософ. треба мати науковий фактаж. Філософія без цього неможлива.Самі бачите, що багато дурниць без цього получається....
почати треба з того, щоб не приписувати людям те, що їм неналежить. вміти розрізняти і відчитувати те що пише, а не просто перечити без аргументів: "Ні , бо це не так."Це не філософія, а комунізм.
  • 0

#162 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 24.10.2013 – 12:45

Перегляд дописуTARAS. (23.10.2013 – 23:13) писав:

Хіба я колись казав, що я правий? ви вкотре вигадали....ви дуже не серйозна людина, не вмієте вести чесної дискусії і несподівайтесь на успіх у вищій філософії. говрите про відкритість, але в чому вона проявляється, що прочитав одну працю Гегеля і на ній танцюю, а якщо мені не підходить, то кажу, що не те цитують, треба цитувати інше...серйозна відкритість...щоб бути відкритим треба мати чим відкриватись....а переливати з пустого в порожнє будь-хто може. Тому і тримаюсь тої думки, що простолюд, як ви кажете не може піднятись до філософії, адже не бажає цього. Для того потрібна важка праця, багато читати, багато сдлухати, а не просто тарабанити все на купу і говорти,що я філософ. треба мати науковий фактаж. Філософія без цього неможлива.Самі бачите, що багато дурниць без цього получається....
почати треба з того, щоб не приписувати людям те, що їм неналежить. вміти розрізняти і відчитувати те що пише, а не просто перечити без аргументів: "Ні , бо це не так."Це не філософія, а комунізм.
Дякую, пане Тарасе! У Вас є нагода реалізувати свою відкритість та навести свої аргументи, не оминувши та відповівши по-суті на наступне:

Перегляд дописуВасиль (20.10.2013 – 19:49) писав:

Пане Тарасе! Я запропонував Вам дискутувати про Гегеля, але Ви намагаєтесь уникати такої дискусії. Наприклад, згідно Гегелю, категоріями буття є кількість, якість та міра, але Ви чомусь вирішили, що Гегель також і субстанцію вважає категорією буття. Доказів цього Вашого твердження Ви не навели...

Перегляд дописуВасиль (20.10.2013 – 21:26) писав:

Пане Тарасе! Я не знайшов у Вас аргументів. Де Гегель написав, що субстанція є категорією буття? Оце і є мій коментар! Що до Ваших запитань, то я не бачу сенсу відповідати на Ваші особисті закиди. Потім Ви запропонували про щось домовитись. Я не зміг зрозуміти, про що, а Ви не побажали пояснити.

• 0

#163 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2015 – 21:52

Рекомендую: https://toloka.hurto...pic.php?t=30526
Французький постструктуралізм сипле термінами, а німці все намагаються терміни визначити і домовитись про словник. А всі інші застрягли у минулому. Так і живемо.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних