Перейти до вмісту

Вартісні книги по філософії

Повідомлень в темі: 162

#141 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 19.10.2013 – 15:01

Перегляд дописуTARAS. (19.10.2013 – 13:03) писав:

ну так...ваша, ваша і більше нічия....і метанаративи тільки ваші...і все тільки ваше.....от тільки що тут розумного і доцільного? ніхто нескаже, бо ваша логіка, щось нездатна навіть Гегеля зрозуміти......
Але щось мені підказує, що ваша логіка вам підказує, що всі навкруги неправльно розуміють і лише ви, і тільки ви маєте правильне розуміння.
Пане Тарасе! Ви знову все перекрутили, бо я писав не про мою логіку, а про мою "Логіку"! Гаразд?
  • 0

#142 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.10.2013 – 16:43

Перегляд дописуВасиль (19.10.2013 – 15:01) писав:

Пане Тарасе! Ви знову все перекрутили, бо я писав не про мою логіку, а про мою "Логіку"! Гаразд?
авжеш гаразд! але питання з ким?))))ви в нас просто унікальність і неповторність, і ваша "Логіка" є вашою "Логікою" і більше нічиєю.....тільки чим тут гордитися?))))
такі фрази, котрі немають нічого спільного до філософії можте кидати серед своїх, не скажу колег, але побратимів, але точно не серед тих, котрі за життя прочитали більше ніж одну книгу і встигли побачити реальність, котра не завжди відображена у книгах. Я тут не просебе, і навіть не про форум, бо це віртуальне спілкування - це дитячі забавки, де кожен може видати себе за 50 річного фізика, котрий пише докторат і водночас кидає безліч безгуздо-наукових дописів у неті. Проте у щоденному житті вам доведеться зустрічатися направду з інтелектуалами, до котрих вам ще дуже далеко і опускатися у очах соціому, лиш для того, щоб ствердити, що це "моє і більше нічиє", тому краще полиште ігри і займіться серйозними справами...

P.S.як психолог вам скажу наступне, принципово непроситиму вас дати мені прочитати вашу "Логіку", адже саме цього ви очікували, вже давно виріс з того віку, щоб читати небилиці....і запобігаючи наперед, зразу скажу, що вже готовий і давно передбачено те, що ви відрікатимете цей факт, проте правду знаємо ми обоє однакову(ну це ви також відрікатимете....)
тому прошу, просто неговорити дурниць, тут пишіть скільки завгодно, воно майже незавдає шкоди, коли є кому коментувати і освідчена частина здатна відрізнити чорне від білого, але в житті....завжди приходить час, коли треба буде відповісти за наслідки...
P.S.2 та і ще, ви також захочете вчепитись за котрусь мою фразу і сказати, що явсе перекрутив....цим також мене не здивуєте, так само, як і чкрговим питанням, як би нічого і небуло, а ви просто уточнити хочете...бачте бо науковець(відкрию секрет, це не науковий підхід, науковці ним некористуються) - можете це також критикувати
  • 0

#143 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 17:08

Перегляд дописуTARAS. (20.10.2013 – 16:43) писав:

авжеш гаразд! але питання з ким?))))ви в нас просто унікальність і неповторність, і ваша "Логіка" є вашою "Логікою" і більше нічиєю.....тільки чим тут гордитися?))))
такі фрази, котрі немають нічого спільного до філософії можте кидати серед своїх, не скажу колег, але побратимів, але точно не серед тих, котрі за життя прочитали більше ніж одну книгу і встигли побачити реальність, котра не завжди відображена у книгах. Я тут не просебе, і навіть не про форум, бо це віртуальне спілкування - це дитячі забавки, де кожен може видати себе за 50 річного фізика, котрий пише докторат і водночас кидає безліч безгуздо-наукових дописів у неті. Проте у щоденному житті вам доведеться зустрічатися направду з інтелектуалами, до котрих вам ще дуже далеко і опускатися у очах соціому, лиш для того, щоб ствердити, що це "моє і більше нічиє", тому краще полиште ігри і займіться серйозними справами...

P.S.як психолог вам скажу наступне, принципово непроситиму вас дати мені прочитати вашу "Логіку", адже саме цього ви очікували, вже давно виріс з того віку, щоб читати небилиці....і запобігаючи наперед, зразу скажу, що вже готовий і давно передбачено те, що ви відрікатимете цей факт, проте правду знаємо ми обоє однакову(ну це ви також відрікатимете....)
тому прошу, просто неговорити дурниць, тут пишіть скільки завгодно, воно майже незавдає шкоди, коли є кому коментувати і освідчена частина здатна відрізнити чорне від білого, але в житті....завжди приходить час, коли треба буде відповісти за наслідки...
P.S.2 та і ще, ви також захочете вчепитись за котрусь мою фразу і сказати, що явсе перекрутив....цим також мене не здивуєте, так само, як і чкрговим питанням, як би нічого і небуло, а ви просто уточнити хочете...бачте бо науковець(відкрию секрет, це не науковий підхід, науковці ним некористуються) - можете це також критикувати
Дякую, пане Тарасе! Ви мені дозволили стільки речей накуп, що я за мить подумав, що отримав листа від самого Фройда! Але, нажаль, не зміг зрозуміти, який такий факт я буду заперечувати і яку таку правду ми обоє знаємо? До речи, якщо Ви, дійсно, вважаєте себе за Фройда, то я можу Вас познайомити з психологом та психотерапевтом Анітою Ферчевою, яка є моєю старою знайомою...
P.S. Ad obs Morbus Bleuleri!
  • 0

#144 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 17:24

Перегляд дописуВасиль (20.10.2013 – 17:08) писав:

Дякую, пане Тарасе! Ви мені дозволили стільки речей накуп, що я за мить подумав, що отримав листа від самого Фройда! Але, нажаль, не зміг зрозуміти, який такий факт я буду заперечувати і яку таку правду ми обоє знаємо? До речи, якщо Ви, дійсно, вважаєте себе за Фройда, то я можу Вас познайомити з психологом та психотерапевтом Анітою Ферчевою, яка є моєю старою знайомою...
P.S. Ad obs Morbus Bleuleri!
поперше, ніким себе не вважаю, про це я писа "як психолог", а не "я психолог"!будьте уважні, бо щось останнім часом ви тільки крадете та звинувачуєте у тому, що я не робив!
було б це реальністю вас би вже посадили...
Щодо цієї жіночки, то поняття не маю хто вона........і взагалі з обережністю відношуся до людей, котрі є і психологами і психотерапевтами одночасно...це непоєднювальні поняття(дайте вгадаю, у наступному дописі ви спитаєте чому?)вони завчасто товаришують з тими, хто "точно знає, як воно є"або як має бути....

тай зрештою, як очікувалося ви зїхали з теми....все таки я був правий...

p.s. в трьох словах німецькою зробити чотири помилки, не всі діти у школі таке умудряються...ви направду геній....і в кого тут ще шизофринія, я б ще подумав....
я вище цитува про Твена, прочитайте щераз і задумайтесь..поліглот....
  • 0

#145 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 18:43

Пане Тарасе! Ви, нажаль, не відповіли на моє запитання, тому я зовсім не бачу, в якому напрямку можна було б про щось з Вами балакати...
  • 0

#146 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 18:50

Перегляд дописуВасиль (20.10.2013 – 18:43) писав:

Пане Тарасе! Ви, нажаль, не відповіли на моє запитання, тому я зовсім не бачу, в якому напрямку можна було б про щось з Вами балакати...
:) як до тепер ви балакали без напрямку, то це вас небентежило, а тепер почало...з чого б це? так само, як і я раніш задавав десятки питань, ви також зіскавуали і це вам здавалось нормальним, а тепер...що сталось? ви прочитали цитату Твена?
а про правду, то ми обоє знаємо, хто яку мету переслідує у цих дописах...просто хтось ще не хоче це визнати..

P.S. прошу зауважити я також питання задаю і в останноьму дописі і у попередніх....будьте чоловіком і "тримайте рівне парі"(це в лапках)
  • 0

#147 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 19:27

Перегляд дописуTARAS. (20.10.2013 – 18:50) писав:

:) як до тепер ви балакали без напрямку, то це вас небентежило, а тепер почало...з чого б це? так само, як і я раніш задавав десятки питань, ви також зіскавуали і це вам здавалось нормальним, а тепер...що сталось? ви прочитали цитату Твена?
а про правду, то ми обоє знаємо, хто яку мету переслідує у цих дописах...просто хтось ще не хоче це визнати..

P.S. прошу зауважити я також питання задаю і в останноьму дописі і у попередніх....будьте чоловіком і "тримайте рівне парі"(це в лапках)
Я у всіх своїх дописах переслідую однакову мету - філософська дискусія. Але, нажаль, українські філософи уникають таких дискусій на форумах, вважаючи, що загал не здатен піднятись до необхідного для таких дискусій наукового рівня...
  • 0

#148 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 19:35

Перегляд дописуВасиль (20.10.2013 – 19:27) писав:

Я у всіх своїх дописах переслідую однакову мету - філософська дискусія. Але, нажаль, українські філософи уникають таких дискусій на форумах, вважаючи, що загал не здатен піднятись до необхідного для таких дискусій наукового рівня...
я не знаю про що з вами говорити, бо ви не відповідаєте на мої питання....це ваша логіка..."тримайте парі"
це у вас не філософська дискусія.....а плітки, просто дармуєте час, головне чужий...прочитайте про "мистетство дискусії", надіюсь про автора нетреба говорити....називайте речі своїми іменами....ви не дискутуєте, хочаб тому, що невідповідаєте на питання і обгрунтовуєте своїх тверджень, ви просто їх кидаєте...це не філософська дискусія....і ви самі підтверджуєте цим, що загал нездатний піднятись до цього....ви самі себе заперечили.....факти і слова.....

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 19:29) писав:

Вибачте, а кого ви називаєте "українськими філософами" ?
Це тут до чого?

Повідомлення відредагував TARAS.: 20.10.2013 – 19:34

• 0

#149 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 19:49

Перегляд дописуTARAS. (20.10.2013 – 19:35) писав:

я не знаю про що з вами говорити, бо ви не відповідаєте на мої питання....це ваша логіка..."тримайте парі"
це у вас не філософська дискусія.....а плітки, просто дармуєте час, головне чужий...прочитайте про "мистетство дискусії", надіюсь про автора нетреба говорити....називайте речі своїми іменами....ви не дискутуєте, хочаб тому, що невідповідаєте на питання і обгрунтовуєте своїх тверджень, ви просто їх кидаєте...це не філософська дискусія....і ви самі підтверджуєте цим, що загал нездатний піднятись до цього....ви самі себе заперечили.....факти і слова.
Пане Тарасе! Я запропонував Вам дискутувати про Гегеля, але Ви намагаєтесь уникати такої дискусії. Наприклад, згідно Гегелю, категоріями буття є кількість, якість та міра, але Ви чомусь вирішили, що Гегель також і субстанцію вважає категорією буття. Доказів цього Вашого твердження Ви не навели...
  • 0

#150 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 19:52

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 19:29) писав:

Вибачте, а кого ви називаєте "українськими філософами" ?
Я маю на увазі тих філософів, які розглядають філософію як науку, що розробляється в філософських статтях та книгах...
  • 0

#151 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 20:12

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 20:00) писав:

То це не філософи, це люди які розбираються в філософії.
Українські філософи це Сковорода і Гарт.
Я про Гарта нічого не знаю...
  • 0

#152 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 21:03

Бачу шановні ви між собою знайшли спільну мову, мені аж легше стало...
тут близько 170 дописів, а на питання так дехто і невідповідає...і що?
пане Василь, ви незабули, що я задав питання, на котрі очікую відплвіді? негарно якось змушувати когось відповідати, а самому уникати відповідей...
Щодо Гегеля, то ви тримались дискусії, коли ми почали говорити про редакції "Науки Логіки", то зїхали з теми....щодо категорій, то я навів як аргументи, так і цитати, натомість ви кинули дві цитати, без коментарів. І думаєте, що це дискусія....ви глибоко помиляєтесь....
говорити про філософські книги чи про філософів, це ще не філософська дискусія.......
  • 0

#153 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 21:26

Перегляд дописуTARAS. (20.10.2013 – 21:03) писав:

Бачу шановні ви між собою знайшли спільну мову, мені аж легше стало...
тут близько 170 дописів, а на питання так дехто і невідповідає...і що?
пане Василь, ви незабули, що я задав питання, на котрі очікую відплвіді? негарно якось змушувати когось відповідати, а самому уникати відповідей...
Щодо Гегеля, то ви тримались дискусії, коли ми почали говорити про редакції "Науки Логіки", то зїхали з теми....щодо категорій, то я навів як аргументи, так і цитати, натомість ви кинули дві цитати, без коментарів. І думаєте, що це дискусія....ви глибоко помиляєтесь....
говорити про філософські книги чи про філософів, це ще не філософська дискусія.......
Пане Тарасе! Я не знайшов у Вас аргументів. Де Гегель написав, що субстанція є категорією буття? Оце і є мій коментар! Що до Ваших запитань, то я не бачу сенсу відповідати на Ваші особисті закиди. Потім Ви запропонували про щось домовитись. Я не зміг зрозуміти, про що, а Ви не побажали пояснити.
  • 0

#154 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 21:32

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 21:29) писав:

Ну і про що з вами можа говорити ?
Про Гегеля...
  • 0

#155 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 21:43

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 21:39) писав:

Пом’ятаю у мене був болючий розрив стосунків і я вирішив прочитати трактат "О любви" Шапенгауера. Це була з найгірших моїх ідей...
Шопенгауер критикував Гегеля, але запропонувати шлях розвитку філософії після Гегеля він не зміг...
  • 0

#156 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 22:02

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 21:49) писав:

У вас тут не дискусія, а спіч по черзі.
Філософи, такі філософи, тільки себе чують.
А Ви чому не дискутуєте?
  • 0

#157 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 22:11

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 22:04) писав:

Тому що у вас не дискусія, а спіч по черзі.
І Василь, не потрібно називати мене на Ви, я ж вас так не називаю.
Я всіх називаю на Ви, не тільки Вас, це ввічлива форма звертання українською. Так Ви знайшли для себе виправдання не дискутувати і вважаєте свою місію на форумі виконаною?
  • 0

#158 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 22:27

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 22:14) писав:

І знову ти нікого не слухаєш, я ж попросив не звертатися до мене на ви.
Бачиш,всетаки про спіч по черзі, я був правий.
Звісно, що Ви правий! І пан Тарас теж правий. "Бути правим" є вихідна налаштованість, з якої все починається. Але філософська дискусія можлива лише при взаємній налаштованості на відкритість.
  • 0

#159 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 22:43

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 22:36) писав:

Я не розумію, це що, так важко замість "Ви" написати "ти"?

І так, я теж вважаю що всі праві, так як притримуюсь Софіської течії філософії, яка говорить, що істини немає.
Важко! Бо я нідокого не звертаюсь на "ти", крім близько знайомих людей. Якщо істини немає, тоді що є?
  • 0

#160 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.10.2013 – 23:20

Перегляд дописуnapalkins (20.10.2013 – 22:46) писав:

Ну я є.
Можливо і ти є, але я не впевнений, що тут написано ?
Зображення
smwm
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних