Перейти до вмісту

Допоможіть мені

кохання

Повідомлень в темі: 37

#21 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.08.2013 – 09:42

Перегляд дописуVanja06 (21.08.2013 – 06:43) писав:

хах жостко та правдиво що до соплів я уже заспокоївся і більше не ною як мале дівчисько я напевно просто хотів щоб не було цвєї печі. Я думав може хай краще нічого не буде ?
Ваню, справді, те, що Ви пишете, більше схоже на виховання почуттів, а не на Любов, що рухає Всесвіт. Як там уже вище писали, я теж уважаю, що краще зробити паузу, для всіх учасників цієї історії.
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.08.2013 – 10:00

походу з колишньою дівчиною все скінчено, а з новою ще нічого не почато і не факт що буде... попав ти, Ваню
  • 0

#23 Vanja06

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 21.08.2013 – 10:58

Перегляд дописуФабрегас (21.08.2013 – 10:00) писав:

походу з колишньою дівчиною все скінчено, а з новою ще нічого не почато і не факт що буде... попав ти, Ваню
Чому попав ? Все ж добре, Це навіть добре що признався а то вже не міг більше брехати.
  • 1

#24 Vanja06

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 21.08.2013 – 13:06

Перегляд дописуtaraBooka (21.08.2013 – 09:42) писав:

Ваню, справді, те, що Ви пишете, більше схоже на виховання почуттів, а не на Любов, що рухає Всесвіт. Як там уже вище писали, я теж уважаю, що краще зробити паузу, для всіх учасників цієї історії.
нехай так пауза але як тоді відволіктись від думки про неї ато я останнім часом тільки те і роблю що думаю про неї?)
  • 1

#25 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 21.08.2013 – 13:31

Перегляд дописуVanja06 (21.08.2013 – 13:06) писав:

нехай так пауза але як тоді відволіктись від думки про неї ато я останнім часом тільки те і роблю що думаю про неї?)
зайнятись чимось, роботою, спортом...

і ще...
Зображення
є на клавіатурі така кнопка і там є ","
Іноді корисно в реченні...
  • 0

#26 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.08.2013 – 14:36

В зал запишись і єбаш по повній.

Прихований текст

[ex]+10% за матюки[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 21.08.2013 – 20:12

• -3

#27 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 21.08.2013 – 18:32

Перегляд дописуVanja06 (20.08.2013 – 10:32) писав:

Люди допоможіть. Сталась така дуже складана ситуація і мені зараз дуже важко. Звати мене Ваня . Почалося все з того що я рік назад зустрічався з однією дівчиною. Зустрічались ми не довго і не серйозно вона молодша від мене на 4 роки( вона дуже хороша та мила дівчина ) Проходить рік. І ми з нею починаємо знову зустрічатись і все проходило добре якщо б не одне але з часом я почав відчувати що я починаю закохуватись в її подружку. Це становище поклало мене в тупик . Я подумав що можливо це захоплення і з часом воно пройде, але ні все сталось з точністю до навпаки з часом я почав відчувати шалене кохання о неї. І я уже більше не міг себе стримати і вирішив у всьому признатись цій подружці. Я наважився і все їй написав але другого дня получилось так що моя дівчина прочитала у неї ці повідомлення. Вона зрозуміла мене хоч і з сльозами та зрозуміла. І зараз я не знаю що мені робити підскажіть. Не судіть строго я знаю що поступив погано але ж серцю не прикажеш(.

У нас пости на суржику баняться!
  • 0

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 08:56

А що, думати про неї - це боляче? Думайте на здоров'я, все, що від Вас залежало, Ви зробили (освідчилися). Хоча... якось так виглядає, що Вас більше цікавлять Ваші власні почуття, Ви в них поринули і не можете вибратися (чи навіть не хочете), а сам об'єкт бажання десь маячить, як якась умовна-ефемерна фігура. Адже в жодному пості від Вас не прозвучало, що Вам цікаво чи важливо, як же ця подруга Вашої колишньої відреагувала на Ваші несподівані зізнання. Зате неодноразово було сказано, як Вам важливо було скинути з душі камінь, виговоритися.
  • 0

#29 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 09:21

Перегляд дописуtaraBooka (22.08.2013 – 08:56) писав:

А що, думати про неї - це боляче? Думайте на здоров'я,
головне не надто часто
  • 0

#30 Vanja06

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 23.08.2013 – 15:23

Перегляд дописуtaraBooka (22.08.2013 – 08:56) писав:

А що, думати про неї - це боляче? Думайте на здоров'я, все, що від Вас залежало, Ви зробили (освідчилися). Хоча... якось так виглядає, що Вас більше цікавлять Ваші власні почуття, Ви в них поринули і не можете вибратися (чи навіть не хочете), а сам об'єкт бажання десь маячить, як якась умовна-ефемерна фігура. Адже в жодному пості від Вас не прозвучало, що Вам цікаво чи важливо, як же ця подруга Вашої колишньої відреагувала на Ваші несподівані зізнання. Зате неодноразово було сказано, як Вам важливо було скинути з душі камінь, виговоритися.
та саме ніяк вона не відреагувла . Вона ніби і не проти, а ніби і проти цього словами важко. пояснити тому і не писав як вона на це відреагувала .
  • 0

#31 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.08.2013 – 15:27

Перегляд дописуVanja06 (23.08.2013 – 15:23) писав:

та саме ніяк вона не відреагувла . Вона ніби і не проти, а ніби і проти цього словами важко. пояснити тому і не писав як вона на це відреагувала .
їй перед подругою незручно напевно
  • 0

#32 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.08.2013 – 23:22

Перегляд дописуVanja06 (23.08.2013 – 15:23) писав:

Ванько, слухай сюди. Тарабука тут тьотя авторитетна, розумна, толерантна, мудра, і здатна на співчуття. Але ж це не означає що ти повинен її грузить і постійно сповідуватись підставляючи свого носа аби вона витирала твої соплі. Та ще й своєю носовою хустинкою. Так же неможна. Це не є чоловіче заняття, Ваня. Ти закохався ?...тобі боляче ?...в такому випадку чухрай за хату, знайди там валок з густим кущем дерези, зарийся у неї аби тебе не те що Тарабука не чула і не бачила, а навіть жодна собака не змогла знайти. Отам і страждай. У дерезі. Наодинці. Отаке воно кохання, Ваня. Ніхто тобі не помічник бо у кожного своє було і таке ж самісіньке. Розумієш ? І теє...ноги...шось тепленьке взуй...підштаніки теж...не забудь бо вечори тепер свіженькі щоб ти часом не переохолодив все що нижче реміня на штанях. А та дівчинка, котру ти так покохав...якщо вона і тебе теж...не сумнівайся. Знайде вона тебе у тій дерезі без проблем. Нюхом. Закохані дівки вони знаєш які ?...куди тим собакам. Ну а як не шукатиме - не твоя вона, Ваня. Це хрєново, але не кінець світу. Отако. Давай. Іди дерезу шукай.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.08.2013 – 23:25

• 4

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2013 – 09:25

Іван, твоє нещастя в тому, що в Україні не дозволені законодавчо гареми та багатожонство. Може колись ти станеш нардепом і створиш відповідний законопроект :)

Повідомлення відредагував Armando: 26.08.2013 – 09:25

• 0

#34 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 26.08.2013 – 17:14

Перегляд дописуVanja06 (20.08.2013 – 10:32) писав:

Люди допоможіть. Сталась така дуже складана ситуація і мені зараз дуже важко. Звати мене Ваня . Почалося все з того що я рік назад зустрічався з однією дівчиною. Зустрічались ми не довго і не серйозно вона молодша від мене на 4 роки( вона дуже хороша та мила дівчина ) Проходить рік. І ми з нею починаємо знову зустрічатись і все проходило добре якщо б не одне але з часом я почав відчувати що я починаю закохуватись в її подружку. Це становище поклало мене в тупик . Я подумав що можливо це захоплення і з часом воно пройде, але ні все сталось з точністю до навпаки з часом я почав відчувати шалене кохання о неї. І я уже більше не міг себе стримати і вирішив у всьому признатись цій подружці. Я наважився і все їй написав але другого дня получилось так що моя дівчина прочитала у неї ці повідомлення. Вона зрозуміла мене хоч і з сльозами та зрозуміла. І зараз я не знаю що мені робити підскажіть. Не судіть строго я знаю що поступив погано але ж серцю не прикажеш(.

Скажу таке... Тобі 19, значить їй 15-16... Кохання це добре, але ти не Ромео та і вона не Джульєтта. Дівчата в такому віці ще далеко не розуміють хто вони і де їх місце в житті. Так, перше кохання це чудово, але воно закінчується і в 99 з 100 закінчується назавжди. Тобі казали що кохання розумом не зрозуміти, можливо, але справжнє кохання осмислене, устатковане і без усіляких "як" та "але". Тому звичайно спробуй створити відносини з цією дівчиною, але її вік ще не дозволяє зрозуміти в повному обсязі що вона відчуває чи може відчувати до тебе. Як на мене, то в тебе 2 виходи, або забути її і знайти свою ровесницю, або чекати років 2-3 (можливо і більше. Ае де гарантія, що вона не закохається в твого друга наприклад???) і тоді все стане більш зрозумілим і конкретним.
  • 0

#35 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 21:01

Перегляд дописуМурзілка (26.08.2013 – 17:14) писав:

Кохання це добре,
Не так. Кохання не буває ні добре ні не добре.

Цитата

Дівчата в такому віці ще далеко не розуміють хто вони і де їх місце в житті.
Дивно таке читати від представниці жіноцтва. Дівчата все чудово починають розуміти з 12-14-ти років. А буває і раніше. Розумієш про що я ?...ні, не розумієш. Тому що ти плутаєш питання життевого устрою з коханням. Це абсолютно різні речі. Дівчинка може і не знати щодо майбутньої професії. Вона може не знати де вчитись буде, може зовсім не розбиратись в багатьох питаннях економіки, мистецтва чи політики іт.д. А кохання тут яким боком ? Яким чином воно залежить, взагалі, від чогось ?...ніяким.

Цитата

Так, перше кохання це чудово, але воно закінчується і в 99 з 100 закінчується назавжди.
Знову неправильно. Якщо кохання є, воно ніколи не закінчується. І не треба плутати його з поняттями - "хто на кому оженився" в подальшому житті, або, "хто за кого заміж вийшов".

Цитата

Тобі казали що кохання розумом не зрозуміти, можливо, але справжнє кохання осмислене, устатковане і без усіляких "як" та "але".
Не буває воно ні осмисленне, ні, тим більше, устатковане. Ці категрії відносяться зовсім до інших питань. Якщо людина, "кохаючи", керується ось такими (і подібними) визначеннями, їй не повезло у житті. Вона не пізнала кохання. Вона просто вигадала (аби не відчувати власне нещастя) казочку про "устаткованість" та "осмисленність" кохання. Вся штука в тому що все чим ти намагаєшся окреслити межі кохання...всі твої визначення...всі терміни і т.п. є смішними для нього. Коханню невідомі ніякі кордони, ніяке осмислення і будь яка людина котра намагається відчуттю надати якість "риси"...якісь "визначення"...якісь правила...така людина поняття не має про кохання.

Цитата

Як на мене, то в тебе 2 виходи, або забути її і знайти свою ровесницю, або чекати років 2-3 (можливо і більше.
Шо за комедія ? Що за поради ? Для чого ? Заради чого ? У хлопця немає жодного виходу. І бути не може. Якщо він її покохав, себто, якщо йому повезло в житті пізнати таке відчуття (а не захопленність), то незалежно від часу, незалежно від того як складеться подальше життя їх обох, незалежно від того будуть вони разом чи ні - ніякого виходу у нього не буде. Ніколи. До самої смерті. І це чудово. Нехай йому болить усе життя. Це найкраще, що можна порадити людині у цій ситуції. Бо якщо болить, значить це людина, а не тварина. Якщо болить значить здатен відчувати, а це не багатьом дається. Якщо болить, значить це і людина і чоловік з великої літери бо здатен роздаровувати, ні багато ні мало, власне життя, заради тієї кого покохав. Це тобі не прикрасу подарувати. Будь який матеріальний подарунок буває, всього навсього, тільки доповненням до кохання. Але не його заміною. Інша справа, що тебе, очевидно, ніхто не кохав. По стилю видно що тобі це відчуття, невідоме. Ти розумієш його розумом, контролюєш його...себто, незалежно від матеріальних статків, ти живеш заміною коханню...матеріальним сурогатом. От і вся казочка про кохання котрим ні керувати, ні контролювати, нікому не дано.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.08.2013 – 21:05

• 1

#36 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 21:39

Перегляд дописуБезбожник (26.08.2013 – 21:01) писав:

Не так. Кохання не буває ні добре ні не добре.

Дивно таке читати від представниці жіноцтва. Дівчата все чудово починають розуміти з 12-14-ти років. А буває і раніше. Розумієш про що я ?...ні, не розумієш. Тому що ти плутаєш питання життевого устрою з коханням. Це абсолютно різні речі. Дівчинка може і не знати щодо майбутньої професії. Вона може не знати де вчитись буде, може зовсім не розбиратись в багатьох питаннях економіки, мистецтва чи політики іт.д. А кохання тут яким боком ? Яким чином воно залежить, взагалі, від чогось ?...ніяким.

Знову неправильно. Якщо кохання є, воно ніколи не закінчується. І не треба плутати його з поняттями - "хто на кому оженився" в подальшому житті, або, "хто за кого заміж вийшов".

Не буває воно ні осмисленне, ні, тим більше, устатковане. Ці категрії відносяться зовсім до інших питань. Якщо людина, "кохаючи", керується ось такими (і подібними) визначеннями, їй не повезло у житті. Вона не пізнала кохання. Вона просто вигадала (аби не відчувати власне нещастя) казочку про "устаткованість" та "осмисленність" кохання. Вся штука в тому що все чим ти намагаєшся окреслити межі кохання...всі твої визначення...всі терміни і т.п. є смішними для нього. Коханню невідомі ніякі кордони, ніяке осмислення і будь яка людина котра намагається відчуттю надати якість "риси"...якісь "визначення"...якісь правила...така людина поняття не має про кохання.

Шо за комедія ? Що за поради ? Для чого ? Заради чого ? У хлопця немає жодного виходу. І бути не може. Якщо він її покохав, себто, якщо йому повезло в житті пізнати таке відчуття (а не захопленність), то незалежно від часу, незалежно від того як складеться подальше життя їх обох, незалежно від того будуть вони разом чи ні - ніякого виходу у нього не буде. Ніколи. До самої смерті. І це чудово. Нехай йому болить усе життя. Це найкраще, що можна порадити людині у цій ситуції. Бо якщо болить, значить це людина, а не тварина. Якщо болить значить здатен відчувати, а це не багатьом дається. Якщо болить, значить це і людина і чоловік з великої літери бо здатен роздаровувати, ні багато ні мало, власне життя, заради тієї кого покохав. Це тобі не прикрасу подарувати. Будь який матеріальний подарунок буває, всього навсього, тільки доповненням до кохання. Але не його заміною. Інша справа, що тебе, очевидно, ніхто не кохав. По стилю видно що тобі це відчуття, невідоме. Ти розумієш його розумом, контролюєш його...себто, незалежно від матеріальних статків, ти живеш заміною коханню...матеріальним сурогатом. От і вся казочка про кохання котрим ні керувати, ні контролювати, нікому не дано.

Як Вам пане все це відомо, якщо Ви представник "не жіноцтва"?
Все те що Ви описали, відсотків на 90 - не кохання, а закоханість, це по-перше. По друге, кохання болю не робить, мені Вас щиро жаль, якщо ви окрім болю від кохання нічого не отримуєте. Кохання надає життєвих сил, навіть коли воно не взаємне. Якщо людина кохає, навіть не зваємно, вона живе заради іншої людини, робить все аби коханому (ій) було як найкраще. А ви впевнені що навіть сам Іван готовий для цієї дівчини на все? Навіть наперекір можливо рідним, чи власному спокійному життю?? Відчувати це ще далеко не все. Кохати значить кожної хвилини, бути готовим на все без вийнятку заради коханої людини
По-третє, кохання не йде ні в яке порівняння, ні з матеріальними благами, ні з кар'єрними здобутками, але контролювати його можливо. Дуже часто трапляються випадки, коли з найкращих друзів хлопець і дівчина стають чимось більшим один для одного, а ще частіше коли один кохає, а інший дозволяє кохати, і той хто кохає мириться із станом речей і робить вигляд що все як завжди, тобто контролює свої почуття. От і все.
І вибачте пане, але не Вам судити, які почуття мені відомі, а які ні.
І по-четверте. Ви пане можливо і навились трохи розуміти жінок, але повірте дівчат 14-16 років не розуміє ніхто, дуже часто навіть самі вони себе не розуміють

Повідомлення відредагував Мурзілка: 26.08.2013 – 21:44

• 1

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.08.2013 – 01:07

Перегляд дописуМурзілка (26.08.2013 – 21:39) писав:

Як Вам пане все це відомо, якщо Ви представник "не жіноцтва"?
Дуже просто. В минулому житті я був тещою. А у позаминулому - свекрухою.

Цитата

Кохання надає життєвих сил, навіть коли воно не взаємне.
Наприклад ?....я маю на увазі - невзаємне. Які такі сили воно тобі надає ?....це цікаво, чесслово.

Цитата

Якщо людина кохає, навіть не зваємно, вона живе заради іншої людини,
Наприклад ?....ну приміром твій коханий живе через тин-перелаз від тебе. Живе з "Марусею" і кохає її. Розкажи широким верствам населення які такі штучки ти робитимеш щоби жити заради нього ?

Цитата

робить все аби коханому (ій) було як найкраще.
Угу. Заодно розкажи, тим же самим верствам населення, що ти робитимеш аби йому було якнайкраще з "Марусею". І найголовніше. Щодо болю, яку ти заперечуєш....розкажи, будь ласкава, які такі радісні і щасливі моменти процвітатимуть в твоєму серці, коли твій коханий лягатиме спать зі своєю "Марусею". Тобі буде дуже радісно ?

Цитата

А ви впевнені що навіть сам Іван готовий для цієї дівчини на все? Навіть наперекір можливо рідним, чи власному спокійному життю??
Для неуважних і прудких повторюю свою цитату з поперднього посту :
Якщо він її покохав, себто, якщо йому повезло в житті пізнати таке відчуття (а не захопленність)

Цитата

Відчувати це ще далеко не все.
Шо шо ?....а звідкіля ти знаєш "межі" відчуття, як такого ?...це щось феноменальне. Уму нєрастяжімо.

Цитата

Кохати значить кожної хвилини, бути готовим на все без вийнятку заради коханої людини
От після цих двох твоїх слів : "Кохати значить" говорити про кохання немає ніякого сенсу. Є сенс говорити про устрій життя. Але не про кохання. Тому що ще нікому невідомі його властивості як природього відчуття. Навіть сама назва цього відчуття - кохання, є чисто умовна...для зручності. Але що воно таке в своїй суті ? Якими такими властивостями ти (знову) хочеш нагородити невідомо що ?

Цитата

По-третє, кохання не йде ні в яке порівняння, ні з матеріальними благами, ні з кар'єрними здобутками, але контролювати його можливо. Дуже часто трапляються випадки, коли з найкращих друзів хлопець і дівчина стають чимось більшим один для одного, а ще частіше коли один кохає, а інший дозволяє кохати, і той хто кохає мириться із станом речей і робить вигляд що все як завжди, тобто контролює свої почуття.
От тут, в теревенях, у нас є неповторний Катод. Інколи він подає коментарі специфічним, тільки йому підвладним чином. Але його чудова оригінальність в коментарях виглядить так, що головна думка, відносно теми, завжди є і вона чітка. Це я до того, що твою останню цитату читав...читав...так і не побачив : шож ти хотіла нею сказать ?...якась солянка з широковідомих гасел включаючи "лямуртруа".

Цитата

І вибачте пане, але не Вам судити, які почуття мені відомі, а які ні.
Судити про когось і когось (окрім євреїів) - це не до мене. Я не суджу. Я знаю.

Цитата

І по-четверте. Ви пане можливо і навились трохи розуміти жінок,
Наклеп. Буду сперечатись. Жінки кажуть, що НЕтрохи.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.08.2013 – 01:09

• 1

#38 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень

Відправлено 28.08.2013 – 08:20

Перегляд дописуБезбожник (27.08.2013 – 01:07) писав:

Дуже просто. В минулому житті я був тещою. А у позаминулому - свекрухою.

Наприклад ?....я маю на увазі - невзаємне. Які такі сили воно тобі надає ?....це цікаво, чесслово.

Наприклад ?....ну приміром твій коханий живе через тин-перелаз від тебе. Живе з "Марусею" і кохає її. Розкажи широким верствам населення які такі штучки ти робитимеш щоби жити заради нього ?

Угу. Заодно розкажи, тим же самим верствам населення, що ти робитимеш аби йому було якнайкраще з "Марусею". І найголовніше. Щодо болю, яку ти заперечуєш....розкажи, будь ласкава, які такі радісні і щасливі моменти процвітатимуть в твоєму серці, коли твій коханий лягатиме спать зі своєю "Марусею". Тобі буде дуже радісно ?

Для неуважних і прудких повторюю свою цитату з поперднього посту :
Якщо він її покохав, себто, якщо йому повезло в житті пізнати таке відчуття (а не захопленність)

Шо шо ?....а звідкіля ти знаєш "межі" відчуття, як такого ?...це щось феноменальне. Уму нєрастяжімо.

От після цих двох твоїх слів : "Кохати значить" говорити про кохання немає ніякого сенсу. Є сенс говорити про устрій життя. Але не про кохання. Тому що ще нікому невідомі його властивості як природього відчуття. Навіть сама назва цього відчуття - кохання, є чисто умовна...для зручності. Але що воно таке в своїй суті ? Якими такими властивостями ти (знову) хочеш нагородити невідомо що ?

От тут, в теревенях, у нас є неповторний Катод. Інколи він подає коментарі специфічним, тільки йому підвладним чином. Але його чудова оригінальність в коментарях виглядить так, що головна думка, відносно теми, завжди є і вона чітка. Це я до того, що твою останню цитату читав...читав...так і не побачив : шож ти хотіла нею сказать ?...якась солянка з широковідомих гасел включаючи "лямуртруа".

Судити про когось і когось (окрім євреїів) - це не до мене. Я не суджу. Я знаю.

Наклеп. Буду сперечатись. Жінки кажуть, що НЕтрохи.
Шановний пане Безбожник, з Ваших суджень чомусь вимальовується образ людини, яка ніколи не мала серйозних стосунків, таке відчуття що у Вас найдовші стосуни були 2-3 місяці, час ейфорії від когось нового в приватному житті. Але знову ж таки це Ваша власна справа. В цій темі я висловила власну думку, як і кожен з учасників обговорення. А Ви пане намагаєтесь довести що в коханні все тільки по Вашому і ніяк інакше. Ви пане дуже зверхньо і лише науковими термінами висловлюєтесь про це почуття, що знову ж таки повертає мене до думки, про Вашу нетямущість в даній темі.
Які там Вам жінки і про що кажуть я незнаю, говорити можна що завгодно, але чи то правда чи ні, оце питання з великої букви.
Повернемося до Ваших зауважень про "тин-через перелаз" і "Марусю". Якщо Ви пане ніколи не кохали без взаємності, саме Кохали, а не захоплювались, то з Вашої високої гори нічого ні побачити, ні зрозуміти. Пояснити Вам буде це неможливо, це потрібно лише пережити. Пережити усвідомлення ситуації, пережити примирення з нею, навчитися бачити поруч з коханою людиною когось іншого, а не себе і жити далі в надії що колись ситуація зміниться або намагаючись просто забути, перегорнути цю сторінку свого життя.

Повідомлення відредагував Мурзілка: 28.08.2013 – 08:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua