Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#81 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.08.2013 – 19:19

Перегляд дописуkalamar (21.08.2013 – 17:15) писав:

Ви, з Безбожником, віруєте в ніким не засвідчену велич в праслов`яноарійському минулому. Адже то тільки наші сучасні земляки можуть бути поганими корумпованими брехливими корисливими скупими бандитуватими політиками. В праслов`яноарійському минулому всі слов`яни тільки те і робили, що водили в льолях танки прославляючи Велеса і Перуна, шанували Рід, задньою лівою побивали всіх ворогів, бо всі їхні вожді були просто ідеалами мудрості, чесності, непідкупності, відданості Роду, й усіх инших можливих і неможливих словяноарійських чеснот.
Греки вірили в золотий вік.

Я не вірю в "золотий вік" в "праслов`яноарійському минулому".

Я вірю в Бога Динамоса, який удосконалюється завдяки людям доброї волі.

Отже, я вірю в досконаліше майбутнє. Чи то пак, "золотий вік" - у майбутньому. :)

І очікую на НОВИЙ Сталінград.

Повідомлення відредагував Власюк: 21.08.2013 – 19:21

• -1

#82 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.08.2013 – 01:37

Перегляд дописуВласюк (21.08.2013 – 19:19) писав:

Я не вірю в "золотий вік" в "праслов`яноарійському минулому".

Я вірю в Бога Динамоса, який удосконалюється завдяки людям доброї волі.

Отже, я вірю в досконаліше майбутнє. Чи то пак, "золотий вік" - у майбутньому. :)

Тобі лікуватись пора, дорогий друже.
  • 1

#83 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.08.2013 – 03:53

Перегляд дописуkalamar (21.08.2013 – 16:34) писав:

Ваш брат тут нідочого.
Каламаре, ти туточки лапшу не вішай і не бери не себе право вирішувати хто тут до місця а хто, ні. Заодно засунь оту фотку собі в одне місце. Тобі по людськи сказано, що тим людям котрі залишились у Росії після розпаду, українські школи ні печуть ні гріють. І я тобі привів приклад сьогоднішніх живих людей котрі вже мають дітей і внуків котрим теж, українська школа зовсім не потрібна. А ти мені у відповідь, починаєш тицяти історію переселення козаків (котру ти, до речі, ніфіга не знаєш). Це що ? Твої переселені 210 років тому назад вимагають українських шкіл в Росії ? З того світу, вимагають ? Чи тобі так хочеться аби вони вимагали ? А живих, міліони українців в Росії (за винятком купки озабочєних) котрим ті школи, що мертвому припарка, ти куди подів ? Га ? От ужеж...захворіла людина навішуванням ЛЕЙБОчок. Он ти навіть "знаєш" що такий собі неборака Безбожник, виявляється, вірить :

Цитата

в ніким не засвідчену велич в праслов`яноарійському минулому.
А ти, Безбожника, про це спитав ? Що ти розходився гірше ніж баба Тося на базарі ? Якого хрєна ти замість мене щось моє вирішуєш ? У тебе проблеми, каламаре ? Психологічні ? Подивись шо ти пишеш :

Цитата

Всі ті попередні варязькі утворення, чи слов’янські племена, не були і близько державами.
Гаразд. Нехай буде по твоєму. Дохристянських словянських держав не було. Мало тОго, її, як ти кажеш : "і близько не було". Я нічого не переплутав, каламаре ? Ну що ж. Замьотано.
Тим більше, що ти кажеш ще ось так :

Цитата

Саме в Києві під впливом чинників із півдня, а не з півночі, утворилась держава, яка нічим не поступалась решті тогочасних держав Європи.
Чудово. Але далі я тебе питаю про наявність державних документів щодо утворення держави Київська Русь завдяки прийняттю христянства. Угу. Отого самого "чинника з півдня". Ось що ти видав :

Цитата

Християнство не приймалось заради держави. Просто територіальна держава з історичною свідомістю
Хрєн його знає що таке : "просто держава" ? Але, очевидно, на твій погляд це вагомий аргумент. Я вже навіть не хочу питати що то воно за "історична свідомість" така, оскільки ніяк не второпаю яка може бути "історична свідомість" у мешканців "просто територіальної держави" котрих, змусили прийняти христянство "не заради держави". А заради чОго тоді було прийнято христянство ? Повний набір безглуздих гасел.

Цитата

і тільки із прийняттям християнства ми отримали право на спадок (трохи образно кажучи).
А воно і видно. Судячи по твоєму безсистемному набору гасел почерпнутих від " історичних авторитетів."

Цитата

Але ви мабуть не в курсі, хто такий Мартин Бернал.
Це твій "документ" щодо перебігу подій дохристянського періоду Русі ? В такому випадку, як я вже казав, у тебе нічого немає окрім пустомельства. Чи є ? Покажи.
  • 1

#84 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.08.2013 – 06:35

Перегляд дописуkalamar (14.08.2013 – 00:37) писав:

Саме в той час і утворилась територіальна держава, через осадження дружини, з літописанням, сакральною мовою, релігією, літературою, розвиненим мистецтвом. Всі ті попередні варязькі утворення, чи слов’янські племена, не були і близько державами. Держава - то для тогочасних слов’ян був рівень вищої математики, на який вони могли піднятись тільки із допомогою народів, які до того мали давню державну традицію.
Попередні "утворення" (гуни на чолі з Атіллою)зруйнували Римську імперію і Візантія платила данину періодично.

Цитата

Здійснив спустошливі походи в Іллірію (447), Галію (451) та Італію (452), що вжахнули народи Європи і світу. Ім'я Аттіла назавжди ввійшло в історію як великого й мудрого правителя що зумів пройти від простого хлопця до титулу імператора.
Зображення
а що хорошого принесли "держави" українцям за останню тисячу років?
Згадайте СРСР, Російську імперію, Московію та постійні міжусобиці Рюриковичів. Що гарного в державі для простих і не дуже українців? Постійний примус, знущання сатрапів і побори, міжусобиці та війни...

Перегляд дописуkalamar (14.08.2013 – 22:25) писав:

Але сам факт відсутності будь-яких матеріальних свідоцтв говорить, що якщо і існувала у якихось слов’ян якась система письма, то вона була дуже примітивною, і практично не вживаною. Бо якби слов’яни язичники справді вміли більш-менш писати, то збереглися б хоча б якісь пам’ятки.
простий приклад - Атлантида, рівень розвитку цивілізації якої ще не перевершений сучасним людством. Те, що не збереглось матеріальних свідоцтв не свідчить про те, що чогось не було, бо матеріальні свідоцтва часто ретельно приховують з певною метою. Наявність писемності та книг не свідчить про високий рівень розвитку країни, держави, цивілізації. Наприклад на Сході існує усна традиція передачі знань, письмові пам’ятки не потрібні.
простий приклад

Цитата

Скіфи або скити (самоназва сколоти) — в сучасній науковій літературі група племен, які жили у VII — III ст. до н. е. на землях Великого Євразійського Степу, тобто теперішньої України, та Середньої Азії, а згодом, до ІІІ ст.до н. е., в Криму і називали себе «сколотами».
4століття і нема системи письма, але ніхто не сумнівається в їх висому розвитку.

Повідомлення відредагував Armando: 22.08.2013 – 06:44

• 0

#85 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.08.2013 – 08:53

Перегляд дописуArmando (22.08.2013 – 06:35) писав:

Попередні "утворення" (гуни на чолі з Атіллою)зруйнували Римську імперію і Візантія платила данину періодично.

Зображення
а що хорошого принесли "держави" українцям за останню тисячу років?
Гуни то була степова кочова імперія, подібна до пізнішої Золотої Орди. То не була територіальна імперія на кшталт Риму. І гуни захопили Рим тоді, коли Рим уже був практично мертвий з внутрішніх причин. "Вони не можуть претендувати навіть на те, що завдали Риму останнього удару, а лише на те, що прийшли клювати труп". Можете навести приклади гунської архітектури, літератури, науки, мистецтва?

Все ж ви не здатні почитати Багрянородного.

Цитата

Итак, у этого порога все причаливают к земле носами вперед, с ними выходят назначенные для несения стражи мужи и удаляются. Они неусыпно несут стражу из-за печенегов. А прочие, взяв вещи, которые были у них в моноксилах, проводят рабов в цепях по суше на протяжении шести миль, пока не минуют порог. Затем также одни волоком, другие на плечах, переправив свои моноксилы по сю сторону порога, столкнув их в реку и внеся груз, входят сами и снова отплывают
Бачите, руси торгували не тільки хутряними шапками. Основний товар, то були раби, яких вони ловили з так званих "своїх" територій. Отже, що хорошого принесли українцям гуни, варяги чи монголи?

простий приклад - Атлантида, рівень розвитку цивілізації якої ще не перевершений сучасним людством. Те, що не збереглось матеріальних свідоцтв не свідчить про те, що чогось не було, бо матеріальні свідоцтва часто ретельно приховують з певною метою. Наявність писемності та книг не свідчить про високий рівень розвитку країни, держави, цивілізації. Наприклад на Сході існує усна традиція передачі знань, письмові пам’ятки не потрібні.
З Атлантидою вам до психіатра, тут вам з тим нічим не допоможуть. А на сході існують найдавніші у світі писемні традиції. Хіба у гунів чи скитів письма не було, а навіть монголи уже вміли писати. Коча ті кочові союзи багато не писали, мабуть тому досі живуть у юртах і крутять хвости саоїм коням. А про Китай, Індію, Близький Схід навіть не заїкайтесь, бо наше письмо походить з їхнього.
  • 2

#86 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.08.2013 – 09:01

Перегляд дописуВласюк (21.08.2013 – 19:19) писав:

таке враження, що "Новий Сталінград", це якась торгова марка, або назва ліків, і ти, вмілий рекламщик, тулиш її в кожному пості
  • 1

#87 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.08.2013 – 09:02

4століття і нема системи письма, але ніхто не сумнівається в їх висому розвитку.
:wink2:
Ви краще скажіть, хто вважає чи вважав їх високорозвиненими. Бо я не те, що сумніваюсь в їх розвитку, мені дивна навіть думка, що хтось може вважати скитів розвиненими. Для довідки, скитські золоті прикраси (скитське золото) не скити робили, їх греки робили і продавали скитським вождям.
  • 1

#88 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2013 – 13:09

Перегляд дописуБезбожник (22.08.2013 – 03:53) писав:

Каламаре, ти туточки лапшу не вішай і не бери не себе право вирішувати хто тут до місця а хто, ні. Заодно засунь оту фотку собі в одне місце. Тобі по людськи сказано, що тим людям котрі залишились у Росії після розпаду, українські школи ні печуть ні гріють. І я тобі привів приклад сьогоднішніх живих людей котрі вже мають дітей і внуків котрим теж, українська школа зовсім не потрібна. А ти мені у відповідь, починаєш тицяти історію переселення козаків (котру ти, до речі, ніфіга не знаєш). Це що ? Твої переселені 210 років тому назад вимагають українських шкіл в Росії ? З того світу, вимагають ? Чи тобі так хочеться аби вони вимагали ? А живих, міліони українців в Росії (за винятком купки озабочєних) котрим ті школи, що мертвому припарка, ти куди подів ? Га ? От ужеж...захворіла людина навішуванням ЛЕЙБОчок.
Так ті що усвідомлено залишились чи переїхали знали щоїх чекає. Але не гворіть за тих там живе віками, і через російчську політику немає змоги вчити українську. Мене образило що ви тих хто все таки вимагає, називате озабоченими, ви ж наче не українофоб? Що до того що ви не бачили масового не задоволення то це не значить щойого нема. В нас такий млявий народ, який і в Україні не завжди відсттоює свої права

В нашій державі кляті росіяни мало того що усвідомлено приїджали так і вимагають російської. А в нас як завжди свої невідомо чиї інтереси бережуть

Повідомлення відредагував MqM: 22.08.2013 – 13:07

• 0

#89 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 16:00

Перегляд дописуMr.Ripley (22.08.2013 – 01:37) писав:

Тобі лікуватись пора, дорогий друже.
Троль-"порадник"?
Не вчи мене, що маю робити, і я не скажу, куди тобі піти.

Перегляд дописуФабрегас (22.08.2013 – 09:01) писав:

таке враження, що "Новий Сталінград", це якась торгова марка, або назва ліків, і ти, вмілий рекламщик, тулиш її в кожному пості
Просто так тема називається, якби хто питав.
А я не бажаю приєднуватися до флудерів.
Українцям та росіянам потрібно влаштувати Заходу новий Сталінград. ("Карфаген має бути зруйновано").
Для початку - інформаційна відсіч ("відлуп") агресору.

Повідомлення відредагував Власюк: 22.08.2013 – 16:02

• -1

#90 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 16:10

Перегляд дописуВласюк (22.08.2013 – 16:00) писав:

Просто так тема називається, якби хто питав.
А я не бажаю приєднуватися до флудерів.
Українцям та росіянам потрібно влаштувати Заходу новий Сталінград. ("Карфаген має бути зруйновано").
Для початку - інформаційна відсіч ("відлуп") агресору.
Відсіч у чому? Захід наступає? Яким чином?
  • 1

#91 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 17:00

Цитата

Das große Karthago führte drei Kriege. Nach dem ersten war es noch mächtig. Nach dem zweiten war es noch bewohnbar. Nach dem dritten war es nicht mehr zu finden.
Bertolt Brecht

"Великий Карфаген провадив три війни. Він був ще потужний після першої, населеним - після другої. Після третьої війни - його вже не можна було відшукати." (Бертольд Брехт).

Захід повторює долю "морської" потуги - Карфагену.

Перегляд дописуФабрегас (22.08.2013 – 16:10) писав:

Відсіч у чому? Захід наступає? Яким чином?
Ви наївний чи ...?
А хіба Захід непричетний до розвалу Союзу, до бомбардування Югославії, до розгрому Іраку та Лівії?
СРСР вийшов з Афганістану, а НАТО що там робить зараз?

Геополітично Захід вважає, що переміг у "холодній" війні, через фінансові механізми та корумпованих чиновників провадить на наших теренах окупаційну, колонізаторську політику.
Яка валюта доконче необхідна для випуску національної?
Долар США. Не буде інвестицій чи кредитів МВФ - не ростиме економіка, не фінансуватимуться проекти. Ось такий механізм впливу.
Далі - ставки ФРС та Нацбанку. Порівняйте - і робіть висновки. Нашу економіку "нахилили" на відтік капіталу та ресурсів на Захід, в "офшори", за якими стоїть Лондон та Вашингтон.
"Кращі уми", дешева молода робоча сила утікає на Захід з тієї ж причини.
Чому ставка ФРС і подібних банків на Заході - в межах відсотка, а у нас Нацбанку - під 10 відсотків, комерційні установи відповідно ще вище.
Низькі зарплати - це наслідок західного управління. "Тінізація", себто несплачені податки виводяться в офшори - бізнесмени, які це роблять, завжди знайдуть на Заході захист і притулок, будуть "рукопожатними", на відміну від чесного українця, на якого на Заході дивляться, як на худобу другого сорту. можливо третього.

Повідомлення відредагував Власюк: 22.08.2013 – 17:09

• 0

#92 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 17:19

як на мене, та ж Росія зараз діє в рази агресивніше відносно України, ніж Захід. Чи я помиляюсь?

а ти закликаєш з нею об'єднуватись

Перегляд дописуВласюк (22.08.2013 – 17:00) писав:

А хіба Захід непричетний до розвалу Союзу,
Ну і слава Богу! Що розвалили...

до бомбардування Югославії, до розгрому Іраку та Лівії?
СРСР вийшов з Афганістану, а НАТО що там робить зараз?
а Росія не причетна до бомбардування Тбілісі? До захоплення Абхазії

Низькі зарплати - це наслідок західного управління. "Тінізація", себто несплачені податки виводяться в офшори - бізнесмени, які це роблять, завжди знайдуть на Заході захист і притулок, будуть "рукопожатними", на відміну від чесного українця, на якого на Заході дивляться, як на худобу другого сорту. можливо третього.
хм, дивно. На Заході такого поняття як зарплата в конвертах майже немає, всі розраховуються картками. А розрахунки готівкою - це для України і Росії. Всі гроші в тіні - в Україні і Росії.
Як на худобу? хм... Як на худобу, зараз на нас дивиться якраз "наша влада"...
  • 0

#93 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 17:54

Перегляд дописуkalamar (21.08.2013 – 13:07) писав:

Безбожнику, джерела із історії Русі зовсім не зводяться до самих лише давньоруських літописів. Адже були ще візантійці, араби, західні джерела. Так, літописи заполітизовані, але якщо ви візьмете не самі лише літописи, а візьмете всі джерела різними мовами, у вас з’явиться шанс знайти незаполітизовану частину. Власне, ви взагалі не можете за допомогою літописів адекватно уявити дохристиянську Східну Европу, бо природно, що літописи тільки після появи писемності з’явились, а писемність з’являється із появою християнства. Власне запозичення писемності, історичної свідомості (у варягів не було історичної свідомості, у них було мітологічне циклічне світосприйняття), кам’яного будівництва, книжкової справи, малювання фресок... йшло в пакеті, із християнством.

Каламаре. Прихід будь якого іноземця на будь яку територію з метою встановити свої закони, свою історію, своє світосприйняття, свою релігію, своє письмо і т.д. є не ознакою високого розвитку і культури "в пакеті з християнством". Це є ознакою дикунства і вселенської тупості пітекантропа котра і близько не лежала поряд з людськими взаємовідносинами назва котрим - співробітництво, торгівля і т.п. От і вся реальна ціна "прогресивних" дій з півдня котрі ти називаєш "чинниками". Ти б ще про мобільні загони Македонського згадав, котрі несли за собою "культуру"...що там ще?...письмо і т.д. Насправді, було зовсім по іншому. Гори трупів, сомрід, і тисячі воронів шугали понад ними. Якщо для тебе, мистецтвом, є вміння робити прикраси із золота котрі греки продавали скитам, то це зовсім не говорить про високий розвиток мистецтва у греків. Це говорить про твоє боготворіння перед золотою бляшанкою виготовленою тим чи іншим способом у якійсь там Візантійській "імперії" принесеною до Русі. За цими бляшанками у вигляді всіляких "софій київських" котрими "восторгаются" такі як ти, вважаючи що до Русі таким чином принесли державність і мистецтво, лежать гори трупів чоловіків, жінок, дітей. Треба бути останнім падлом аби дивлячись на греко-юдейські прикраси, забувати про це. І більше, про "чинники з півдня", я говорити не хочу оскільки ти не привів і не приведеш жодного документального прикладу як щодо високоцивілізованого "південного чинника" в Русі, так і навпаки, фактів повної відсутності писемності, містецтва та ін. в Русі поза межами тих чинників. Ти б ще розказав покійним індіанцям про "чинники з європи" завдяки котрим вони пізнали "державність", "культуру", "письмо" і т.п.
Заодно, каламаре, перестань смішить людей, почни вивчати і розуміти з "нуля" що таке "візантійська імперія" хто були її правителі, за рахунок чого вона багатіла (хоча усе її багатство і так відоме, протягнутий на стіни констанинополя цепок через пролив) заодно вивчи її реальні кордони і саме найголовніше, спробуй зрозуміти, якого чорта вони, "процвітаючи", поперлись до Русі зі своїм "письмом", "мистецтвом", "державністю", релігією. Для мене, каламаре, смерть бодай одного дитинчати-словянина у той час, не варта тисяч "софій". не варта тисяч азбук від "святих солунських просвітителів", разом з іншими, принесеними сюди "просвітителями" імена котрих : Магд-Хелін (з івриту Магд – слава), Адир, Йаакоб, Шимон, Іоханан, Пінхас, Шауль, Нафанаїл, Теом, Матітіяху, Йегуда, Таддай.... Саме цих "просвітителів" принесла твоя "візантійська імперія" разом...як ти там кажеш ?..."в пакеті з християнством". Саме ці "просвітителі" пропагувались і пропагуються донині яко "незиблєма святость і безпомилковість". Саме у цих "чинниках" ти побачив ознаки високого мистецтва, державності та просвітительства. А без них, каламаре ????...ти здатен хоч щось побачити ? Ніфіга.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.08.2013 – 17:57

• 2

#94 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 18:45

Перегляд дописуФабрегас (22.08.2013 – 17:19) писав:

як на мене, та ж Росія зараз діє в рази агресивніше відносно України, ніж Захід. Чи я помиляюсь?

а ти закликаєш з нею об'єднуватись
Росія - велика ядерна держава, член "великої вісімки", якби хто питав.
Звісно, у неї є свої геополітичні інтереси, стратегія власної безпеки.
Враховуючи вікову нашу спорідненість, а також те, що більшість громадян України прагне до Союзу з Росією, сама Росія бачить в Україні стратегічного партнера.
Тим більше, що політикам Україні, представленим в парламенті, не терпиться "здати" суверенітет держави ЄС, навіть не питаючи народу.
Тому Росія каже: "Хочете в ЄС - то везіть туди свою продукцію (труби, сирно-молочну продукцію, цукерки іт.д., і т.п.) в Європу". Що ж тут дивного? В чому агресія?
Росіяни переконують: в ЄС Україна втратить індустрію, до кінця розвалить сільське господарство, кількість населення зменшиться, значна частина виїде закордон в якості дешевої робочої сили. Хіба це неправда?
Такого потрібно Україні?
Тількив Союзі з Росією Україна буде розвиватися і рости. Про це свідчить історія. Західний контроль з 1991 року привів тільки до виродження України. Як і Росії, до речі.
Добре, що в Москві нарешті отямилися.

Ну і слава Богу! Що розвалили...
І що? Жити стало краще? Бачимо приріст населення, ріст економіки? Неволя (західна окупація) приводить високоорганізовані істоти до депопуляції - ось вам медичний факт.

а Росія не причетна до бомбардування Тбілісі? До захоплення Абхазії
Росія захищала своїх громадян, мирних жителів та миротворців. З Росією так говорити, як це зробив саакашвілі, неможливо.

хм, дивно. На Заході такого поняття як зарплата в конвертах майже немає, всі розраховуються картками. А розрахунки готівкою - це для України і Росії. Всі гроші в тіні - в Україні і Росії.
Як на худобу? хм... Як на худобу, зараз на нас дивиться якраз "наша влада"...
Будь-ласка, в магазині "Сільпо" (власник - Костельман, керуюча - Погодаєва), де я працював деякий час, частину зарплати (т.зв. КТУ - коефіцієнт трудового участія) виплачують начорно, готівкою, по окремих відомостях. Вважаю, що це схема уникнення податків. Ви можете це розслідувати?
Як гадаєте, Костельман в разі "появи запаху смаленого" не втече на Захід?

Повідомлення відредагував Власюк: 22.08.2013 – 18:55

• -2

#95 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.08.2013 – 18:56

доведи свої переконання своїм прикладом. . переїжжай до Росії і будь там щасливий
  • 5

#96 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 19:43

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2013 – 18:56) писав:

доведи свої переконання своїм прикладом. . переїжжай до Росії і будь там щасливий
Так і зроблю, якщо Україна підпише якусь сумнівну асоціацію з ЄС, котру підписали і Чилі, та ще й Туніс з Марокко. Там одні обов'язки - прав ніяких фактично в такій асоціації.
Ми загубимо своє літакобудування, космічну галузь; ні наш папір, ні конфети, ні сир теж Європі не потрібен. Жити в жебрацькій Україні я не захочу.

Але поки що є шанс. Бо я тут народився, тут живуть мої родичі, тут могила мого рідного дядька-фронтовика, воїна Радянської Армії. Тієї Радянської Армії, котра під керівництвом генералісимуса Сталіна перемогла Німеччину з її союзниками - румунами, угорцями, болгарами, і дала нам можливість жити в могутній і багатій країні - СРСР.

Я пам'ятаю той Союз, як мої старші двоюрідні брати і сестри, молоді спеціалісти, отримували в кінці 70-х-у 80-х роках квартири, підйомні, гідну зарплату, які були щасливі і впевнені, створювали міцні сім'ї, ростили діток по двоє-троє. Країна розвивалась, асфальтувались дороги, з'являлась нова техніка, всі жителі міст (а не вибрані) їздили відпочивати на моря. Дешевий бензин, дешевий проїзд, низька квартплата, низькі ціни на продукти харчування - ось база, яку ми втратили, нічого не набувши натомість. І згадую незалежну Україну - 1994 рік, коли голова районного відділу Республіканської партії України, зав. райвно казав мені випускникові педвузу з червоним дипломом, призеру республіканської олімпіади: "нема роботи", в той же час для сина працівниці банку робота знайшлася неподалік міста, можна було і від армії відкосити. І тільки 2 вересня(!) з'явилися аж три (!) вакансії, а до того часу співпартієць Хмари та Лук'яненка чекав на ХАБАР.
А 1998 рік - криза, заборгованість по жалюгідній вчительській зарплаті ВІСІМ МІСЯЦІВ. Як тут було одружуватися, як прогодувати сім'ю???

І яка може буде свобода, якщо в тебе грошей заледве вистачає до наступної зарплати?

І взагалі - звідки така розруха ось уже двадцять з гаком років незалежності? Кому ми війну програли - і не можемо виборсатися?

Ненавиджу цю колонізовану бандитську уркаїну. Хочу сильного Євразійського Союзу на чолі з Руськими державами.

Повідомлення відредагував Власюк: 22.08.2013 – 19:48

• -1

#97 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2013 – 21:07

Перегляд дописуВласюк (22.08.2013 – 19:43) писав:

Так і зроблю, якщо Україна підпише якусь сумнівну асоціацію з ЄС, котру підписали і Чилі, та ще й Туніс з Марокко. Там одні обов'язки - прав ніяких фактично в такій асоціації.
Ми загубимо своє літакобудування, космічну галузь; ні наш папір, ні конфети, ні сир теж Європі не потрібен. Жити в жебрацькій Україні я не захочу.

Але поки що є шанс. Бо я тут народився, тут живуть мої родичі, тут могила мого рідного дядька-фронтовика, воїна Радянської Армії. Тієї Радянської Армії, котра під керівництвом генералісимуса Сталіна перемогла Німеччину з її союзниками - румунами, угорцями, болгарами, і дала нам можливість жити в могутній і багатій країні - СРСР.

Я пам'ятаю той Союз, як мої старші двоюрідні брати і сестри, молоді спеціалісти, отримували в кінці 70-х-у 80-х роках квартири, підйомні, гідну зарплату, які були щасливі і впевнені, створювали міцні сім'ї, ростили діток по двоє-троє. Країна розвивалась, асфальтувались дороги, з'являлась нова техніка, всі жителі міст (а не вибрані) їздили відпочивати на моря. Дешевий бензин, дешевий проїзд, низька квартплата, низькі ціни на продукти харчування - ось база, яку ми втратили, нічого не набувши натомість. І згадую незалежну Україну - 1994 рік, коли голова районного відділу Республіканської партії України, зав. райвно казав мені випускникові педвузу з червоним дипломом, призеру республіканської олімпіади: "нема роботи", в той же час для сина працівниці банку робота знайшлася неподалік міста, можна було і від армії відкосити. І тільки 2 вересня(!) з'явилися аж три (!) вакансії, а до того часу співпартієць Хмари та Лук'яненка чекав на ХАБАР.
А 1998 рік - криза, заборгованість по жалюгідній вчительській зарплаті ВІСІМ МІСЯЦІВ. Як тут було одружуватися, як прогодувати сім'ю???

І яка може буде свобода, якщо в тебе грошей заледве вистачає до наступної зарплати?

І взагалі - звідки така розруха ось уже двадцять з гаком років незалежності? Кому ми війну програли - і не можемо виборсатися?

Ненавиджу цю колонізовану бандитську уркаїну. Хочу сильного Євразійського Союзу на чолі з Руськими державами.

гм, ви нічим не відрізняєтися від проєвропейського люмпену, просто вони важають що європа все на шару кине, а ви на росію маєте надію. Адекватні люди від асоціації з ЄС не чекають мани небесної, а можливості щось змінити. А загалом якщо вже брати за приклад якусь модель, західну чи східну, варто просто прикинути плюси та мінуси, а найкраще це зробити подорожуючи, а теоритичні висери тут нічого не варті. А демагогія про словянське братство, це вибачти мяко кажучи казочка.
  • 0

#98 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 21:14

Перегляд дописуВласюк (22.08.2013 – 19:43) писав:

Для чого оце ниття? Останнім часом щось всі дуже люблять плакатись як їм зле живеться, і в якій вони поганій державі живуть. Якби не знав що вам 41 рік, то ніколи б не здогадався.

Ви собі звісно можете пофантазувати про супер-мега-державу, яка об'єднає народи колишньої Київської Русі, всіх слов'ян, а також азіатів, кавказців, угро-фінів і т.д. Що вони всі будуть мирно жити разом, настане рай на землі, а цю країну назвуть Свята Соборна Справедлива Русь. Але далі фантазії це не піде, бо реальність трохи інша.
  • 4

#99 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.08.2013 – 23:23

Перегляд дописуkalamar (21.08.2013 – 13:07) писав:

Безбожнику, джерела із історії Русі зовсім не зводяться до самих лише давньоруських літописів. Адже були ще візантійці, араби, західні джерела. Так, літописи заполітизовані, але якщо ви візьмете не самі лише літописи, а візьмете всі джерела різними мовами, у вас з’явиться шанс знайти незаполітизовану частину.
Не питання. Беремо. Визначаємо незаполітизовану частину. Принаймі зовнішність та шмотки у котрі зодягнена людина ніяк не відносяться до політики. Так само як і відправлення людиною природніх нужд.
1. Ібн-Руст : "Мечи у них (у русов. — К.П.) сулеймановы... (Русы) носят широкие шаровары, на каждые из которых идет сто локтей материи. Надевая такие шаровары, собирают их в сборку у колен, к которым затем и привязывают" (Древнейшие государства Восточной Европы. М., "Восточная литература", РАН, 2000 г.)"
Отже, з погляду такого собі небораки, Ібн-Руста, руси постають зовні схожі на якусь східну общину.
2. Ідем далі и читаємо тепер такого собі чмуря, Ібн Фадлана : "... я видел русов, когда они прибыли по своим торговым делам и расположились (высадились) на реке Атиль. И я не видел (людей) с более совершенными телами, чем они. Они подобны пальмам, румяны, красны (выделено мною. — К.П.). Они не носят ни курток, ни кафтанов, но носит какой-либо муж из их числа кису, которой он покрывает один свой бок, причем одна из его рук выходит из нее. С каждым из них [имеется] секира и меч и нож и он [никогда] не расстается с тем, о чем мы [сейчас] упомянули. Мечи их плоские, бороздками, франкские И от края ногтя [ногтей] кого-либо из них [русов] до его шеи [имеется] собрание деревьев и изображений [вещей, людей?] и тому подобного (Путешествие Ибн-Фадлана на Волгу. Под редакцией академика И. Ю. Крачковского. М.-Л., 1939 г., http://www.oldru.narod.ru).
Отже повна протилежність. Як бачимо тут уже іде мова про західноєвропейський тип озброєння.
Цитата :
"По сообщению А. Н. Кирпичникова и А. Ф. Медведева (Вооружение // Древняя Русь. Город. Замок. Село; // http://www.a-nevskiy.narod.ru.), на 25 изученных мечах конца IX — начала XI в. збнаружены имена западноевропейских оружейников, работавших в районах Рейна и Дуная. "
Отакої. Ібн-Руст іде краями ?...чи Ібн-Фадлан іде краями ?...га, каламаре ? Хто з них жене пургу ?
Димось далі додавши сюди такого собі, Ал-Істархі :
Ал-Істархі: "... и одежда их короткие этки..." ("Откуда есть пошла русская земля... М., 1986, "Молодая гвардия", том II)
Ібн-Руст: "Они соблюдают чистоту своих одежд, мужчины носят золотые браслеты" (Там же).
Ібн-Фадлан суперечить Ібн-Русту: "Они грязнейшие из тварей Аллаха, — (они) не очищаются от испражнений, ни от мочи, и не омываются от половой нечистоты и не моют своих рук после еды, но они как блуждающие ослы".
Ну дик...що робити будемо, каламаре, з отими клятими русами ? Тобі який варіант опису від вказаних тобою "путєшествєнніков с востока" подобається ? Який з них введемо в "історію" дохристянської Русі яко істину ???

Цитата

Вище загадка від Константина Багрянородного, якої досі жоден антинорманіст не розгадав. Розгадаєте?
Та ти шо ? Серйозно ? Ця загадка така загадкова ? Для її розгадки, каламаре, достатньо щєтільнєй і без заангажованості познайомитись з історією заснування Києва, з метою його заснування, та його засновниками. Так само це відноситься до багатьох давніх міст котрі збудовані по березі Дніпра і його приток. Наприклад, Рось. І на твій подив ти побачиш що до заснування цих перевалочних баз куди звозились і відправлялиись на південь виловлені люди (раби) словяни не мають ніякого відношення. Ну, наприклад, щодо заснування Києва звернись за інформацією до жидів. Ти її там отримаєш. От і вся розгадка "багрянородного". А щоб тобі зрозуміліше було, я задам тобі зустрічну загадку про ту ж візантію оскільки це абсолютно до речі. Загадка простенька - хто отой імператор візантії котрий відомий як, Ісавр-сирієць, однак як вказують історичні джерела це не імя його а прізьвисько "не відповідаюче дійсності" ? Дивно якось. Приходить "хтось" з Сирії з одним лише прізвиськом "не відповідаючим дійсності" і влаштовується у Константинополі на роботу...., ні багато ні мало - імператором. І не сам, блін, він ще й всю свою династію припер у імперію і влаштовує на теплі місця. На грецькій мові ні бум бум, а керує..., греки наче оніміли і слова не кажуть. До того ж натворила ця династія не так мало. Почали з іконоборства і закінчили перекачкою церковних скарбів до (ніби то ) казни. Дуже цікавий імператор. Так хто ж правив Візантією від імені сирійської династії ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.08.2013 – 23:32

• 1

#100 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.08.2013 – 02:44

Цитата

гм, ви нічим не відрізняєтися від проєвропейського люмпену, просто вони важають що європа все на шару кине, а ви на росію маєте надію. Адекватні люди від асоціації з ЄС не чекають мани небесної, а можливості щось змінити. А загалом якщо вже брати за приклад якусь модель, західну чи східну, варто просто прикинути плюси та мінуси, а найкраще це зробити подорожуючи, а теоритичні висери тут нічого не варті. А демагогія про словянське братство, це вибачти мяко кажучи казочка.

А все таки як не завуальовуй, контрольною фразою є : приєднання України....бодай куди і бодай до кого. Ну хоч як небудь...хоч за рахунок подорожей по закапелках європи. Охрєнєть можна від торбешної ментальності котра подається прикритою "грамотними фразами" як супер-пупер наше майбутнє.

Перегляд дописуNameless One (22.08.2013 – 21:14) писав:

Ви собі звісно можете пофантазувати про супер-мега-державу, яка об'єднає народи колишньої Київської Русі, всіх слов'ян, а також азіатів, кавказців, угро-фінів і т.д. Що вони всі будуть мирно жити разом, настане рай на землі, а цю країну назвуть Свята Соборна Справедлива Русь. Але далі фантазії це не піде, бо реальність трохи інша.
Ну, по перше, такого народу як, угрофіни, немає. І ніколи не було. Так само як небуває татарського народу без конкретизації : поволжського чи кримського. Зате є, тюркська мовна група. Так само як є єтнос : мордва, мещера, суомі, мадяри та ін. І є мовна група.
Взагалі то прикольно. Я так і бачу фільмець : у північні ліси галопом на жеребі скаче син знаменитого київського князя Володимира Мономаха (він то, Мономах, хоч не угрофін ???? чи хто ???), Юрко, пізніше названий - Довгоруким. Що цікаво, саме він заснував Суздаль. Так от прискакав він і каже "угрофінам" : я самий крутий, я з Києва, буду у вас князем і шоб завтра, від сили, післязавтра, всі перейшли на українську мову ! Угрофіни дуже старались але ж вони не боги...корочч, перепартачили українську перетворивши її в чортзнашо.

Цитата

всіх слов'ян, а також азіатів, кавказців, угро-фінів і т.д. Що вони всі будуть мирно жити разом, настане рай на землі, а цю країну назвуть Свята Соборна Справедлива Русь.
Ну по перше. Якщо покласти руку на серце і без гоніва, то на сьогоднішній день кількість азіатів, кавказців і прочіх "південних" на теренах України, значно перевищує кількість "угрофінів". Дуууууже значно. Чи мо кому не видно ?...то роззуйте очі. Цікаво. якщо "угрофіни" нам вороги то ось ЦІ....вони хто ? Брати ? Саме їх ви збираєтесь обєднувати з євросоюзом, верхи на горбу України. Чи як ? Що цікаво, можливість союзу з "угрофінами" котрих в Україні "гулькін нос" і у котрих таки ж княжив син київського князя, багатьох хвилює більше ніж кінець світу. А от наявність на кожному вуглі України грузинів, вірменів, азейбарджанців, дагестанців, чеченців, арабів, греків, татар, жидів і "прочіх", нікого не хвилює. Зате варто лише кому заікнутись про те чи інше словянське обєднання, як тут же згадується неіснучий народ під кодовою назвою, "угрофіни". І цим, неіснуючим народом, в Україні починають лякати усіх, починаючи з дітей. Що ? Неправду кажу ? То прочитайте коментарі у цій темі.
А тепер, для фантазерів я намалюю картинку за яких умов Україна може опинитись у євросоюзі. Для цього потрібно кілька "пустячків". І всі ці "пустячки" глобального рівня. По перше, сама по собі Росія повинна бути розділена як мінімум, надвоє. Але це ще пів справи, тому що цей розділ повинен бути таким, при якому одна частина Росії буде ворогом номер 1, іншій частині Росії. "Пустячок" другий. В разі нерозподілу Росії на частини, західна європа повинна повністю перевести свою економіку в абсолютну незалежність від російських ресурсів. "Пустячок" третій. Україна теж, повинна бути розділена, і теж, як мінімум, надвоє. І теж ворогувати. Ми на це приречені. Одна частина (з великим знаком питання)...можливо...опиниться у євросоюзі а можливо і ні. Швидше за все, у майбутньому. вона буде розпорошена поміж східноєвропейськими сусідами. І зникне назавжди. А от інша частина, без усіляких знаків питання, стовідсотково опиниться у союзі з Росією. Є ще варіант. І мені він подобається найбільше. Це перестати вірити брехням і, водночас, перестати займатись брехнями, тобто, коли зійшлись дві брехливі сторони і кожна з них бореться за те, хто брехливіше збреше. Гадаю це зрозуміло.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.08.2013 – 03:01

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних