Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#61 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 19.08.2013 – 12:47

Цитата

Ого, скільки безсилої люті, "очевидно"... ))))) Тим більше, що письменник Найк Велес, наскільки мені відомо, непитущий, бігає зранку кроси, більш того, пропагує здоровий спосіб життя. Це тобі не твої алкаші - андруховичі чи любки.
це все від заздрості, адже вищенаведених читають))))
 • 0

#62 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.08.2013 – 13:15

Перегляд дописуВласюк (19.08.2013 – 11:20) писав:


А тепер дайте статистику аналогічну по США, Канаді, Бразилії, Аргентині і т.д.
Який відсоток онуків емігрантів знає мову ( в обсязі хоч би 2-3 тисяч слів) свого діда-українця чи бабці-українки у США чи Канаді?
Та існують в Канаді двомовні школи, в провінціях, де то практично доцільно. Але ви не в’їхали, Зварич дав статистику згідно якої половина української діаспори живе в Росії. Тож коли в світі, за винятком пари канадських провінцій, чи деяких регіонів Сербії, де є більш-менш прийнятний відсоток українців, загалом українців дуже мало, і при дуже малій концентрації, їм важко на щось розраховувати в освіті, то в Росії українці то чисельна національна меншина. І є багато районів в Росії (далекий схід, чи Москва), де діаспора проживає компактно. То ж тут і близько нема адекватності в співставленні.
Тож чекаємо від Зварича інформації про кількість шкіл в Рос. Федерації які забезпечують культурні потреби 4.5 мільйонної (насправді значно більше) національної меншини українців Росії.

Повідомлення відредагував kalamar: 19.08.2013 – 13:17

 • 2

#63 MqM

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 620 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 19.08.2013 – 17:08

Записуємо ваш пешими у список депортації. Доречі будьте обежними вас можуть сплутати з росіянами вразі погромів

Повідомлення відредагував MqM: 19.08.2013 – 17:16

 • -1

#64 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.08.2013 – 19:18

Перегляд дописуЗварич (18.08.2013 – 21:54) писав:

До речі. Цікаво, куди тікають українці.
Чи куди Їх вивезли в часи СССР...

Та ну нафіг той ЄС. Це ж треба до нього підіймати рівень життя, дороги прокласти нормальні... Краще зачекати коли у вісьмидесятників вийде вік пассіонарності та заповнити країну таджиками і китайцями.
 • 0

#65 Власюк

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 776 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.08.2013 – 21:04

Цитата

адже вищенаведених читають))))
Коли Найк Велес пише, що Бог - це персонаж, "людство витворює Бога", то самі розумієте, що таке не для нижчесередніх умів.

Їхньому рівню - безглузда писанина андруховича, щось на кшталт "один поет після добрячої пиятики трахнув дружину іншого поета, котрий уже відрубався з перепою..." Плебсу це зрозуміло, його такі оповідки ваблять (ага, бля_ть).

А ми дивуємося, чому з української незалежности за 22 роки - повний пшик.
Та бо які поети недолугі, такі й політики,влада, така й Уркаїна назагал...

[ex]Усне попередження за нецензурну лексику.[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 20.08.2013 – 21:48

 • -2

#66 Зварич

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1056 повідомлень
 • Місто: перерви між допитами

Відправлено 19.08.2013 – 21:35

Перегляд допису_Ex (19.08.2013 – 07:03) писав:

Два неадеквати знайшли один одного. Схибнутий остаточно очевидно від дешевого самогону недописьменник і вгодоване українофобське чмо зі львова. Прекрасно, а тепер гайда в сталінград, риб'яти, взялись за ручки і бігом в свій кацапський рай, подалі звідси.
А тебе зварєджь треба спочатку по масковушкє прокатати, в віді молдавського заробітчанина, шоб ти ощутив всю прєлєсть рускаво ставлення до мігрантів.
Бля, ну ви й сміття, не перестаю дивуватися.
Ого... Бачу, дитино, ти почала вчити англійську. То ж зрозумієш:
Прихований текст

Перегляд дописуkalamar (19.08.2013 – 08:56) писав:

Вав! Отже в Росії 4.5 мільона українців. Невелика ойропейська країна.
Зваричу, а тепер дайте гинчу статистику, про кількість у Росії україномовних шкіл, чи принаймні шкіл, в яких українська є одним із предметів.
А вас що, в гуглі забанили?

Цитата

Несмотря на большую численность украинцев, проживающих на территории Российской Федерации, запросов на учреждение полноформатных школ со стороны родителей и общественных организаций в федеральные и региональные органы управления образованием практически не поступает. Это, очевидно, объясняется близостью восточнославянских языков и культур, общей историей (Киевская Русь, Московское государство, Российская империя, СССР) и единой православной христианской верой.
При этом в некоторых субъектах Российской Федерации, где есть спрос на удовлетворение этнообразовательных потребностей, для украинцев без каких-либо проблем создаются соответствующие условия.
Так, в Республике Башкортостан полноценно работают три воскресные школы: две в г.Уфе (школа № 9 им.Т.Шевченко, школа № 60 «Злагода согласия») и одна в г.Салават Юлаев. Для этих школ были закуплены учебники на Украине. В двух общеобразовательных учреждениях г.Уфы и в школах сел Золотоношка и Степановка по желанию родителей дети изучают предметы «украинский язык», «украинская литература», «украинская культура».
Украинский язык как предмет преподается с 1 по 11 классы в г.Санкт-Петербурге в общеобразовательном учреждении № 479, в двух школах г.Воркуты, в одной школе г.Краснодара, в славянских гимназиях городов Мурманска и Пензы, в лицее г.Томска.
В 1997 году открыто украинское отделение в Уфимском педагогическом колледже № 1. Украинский язык изучается в четырех общеобразовательных учреждениях Самарской области, в лицее г.Нового Уренгоя и средней школе г.Нижневартовска. Воскресные школы функционируют в городах Сургуте, Ноябрьске и Омске. В Республике Коми насчитывается шесть образовательных учреждений, где факультативно изучают украинский язык и литературу, и четыре воскресные школы. В настоящее время практически во всех городах, где имеются этнические украинцы, организуются учреждения дополнительного образования, в которых детей приобщают к украинской культуре, истории, языку. Например, в Республике Татарстан на базе общеобразовательного учреждения работает кружок «Лелеки».
Кроме того, в местах компактного проживания украиноязычного населения существуют школы с преподаванием украинского языка как предмета, а также школы, реализующие украинский этнонациональный компонент (города Москва, Воркута); как дополнительный предмет (факультативы, воскресные школы) украинский язык изучают в городах Ханты-Мансийске, Уфе, Нижнекамске, Казани, Омске, Оренбурге, Екатеринбурге, Владивостоке, Сыктывкаре, Сочи, Сургуте, Нижневартовске, Тобольске, а также в Белгородской, Воронежской и Самарской областях.
Государственный открытый педагогический университет и его филиал в Уфе осуществляет подготовку (на договорной основе) учителей украинского языка. В рамках национально-регионального и вузовского компонента изучение украинского языка и культуры ведется в Воронежском, Волгоградском, Новосибирском государственных педагогических университетах. В 2008 году в Московском государственном лингвистическом университете (базовый вуз для стран СНГ в сфере языков и культур) открыт Центр украинского языка и культуры.
В девяти вузах России преподается украинский язык и литература - в МГУ им. М.В.Ломоносова, Московском государственном лингвистическом университете, Московском государственном институте международных отношений (университете), в Дипломатической академии МИД России, в Воронежском, Красноярском, Тюменском государственных университетах и Башкирском государственном педагогическом университете.
В Новосибирском государственном пединституте введена специализация на филологическом факультете «украинский язык и литература». В Тюменский государственный университет произведен набор студентов на специальность «украинский язык и литература», планируется открытие украинского отделения на филологическом факультете Томского государственного пединститута.
http://www.lviv.mid....a_ukraincev.htm

А тепер, розкажіть мені (громадянину Канади), про вивчення української мови в Канаді, де вона була тупо заборонена до 1960-х років ;)
Бо я щось чув про суботні школи та програми, і лише в Альберті. А в Онтаріо я ніц не бачив, хоча українців ну дуууже багато.
 • 0

#67 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.08.2013 – 22:47

Перегляд дописуЗварич (19.08.2013 – 21:35) писав:

А тепер, розкажіть мені (громадянину Канади), про вивчення української мови в Канаді, де вона була тупо заборонена до 1960-х років ;)
Бо я щось чув про суботні школи та програми, і лише в Альберті. А в Онтаріо я ніц не бачив, хоча українців ну дуууже багато.
Не тільки недільні школи, а й тримовні школи (англійська, українська, французька), наскільки знаю, ще залишились. Але канадська еміграція давня, насправді мало шансів, що розмовлятимуть в третьому поколінні українською в повністю чужому середовищі, як би ви не лягали. Ті канадці, які мають предків українців в третьому поколінні але самі уже ніяк української не знають, уже не українці, вони канадці, їх взагалі не слід до діаспори зараховувати.
Щодо Росії, то там взагалі була зовсім инша ситуація, бо там були навіть не емігранти, а етнічно українські села і території. Де вони тепер? Ви коли небуть чули кубанську говірку? Там теж заборонені були школи?
Тож не треба тут ля-ля розводити.
Якщо ви даєте статистику, по якій в Росії 4.5 мільйона українців, а потім кажете, що 4.5 мільйона людей не вимагають ніяких шкіл, то ваша статистика брехлива, або тих людей ніхто не питав, чи потрібні їм україномовні класи. Та як ви взагалі визначаєте приналежність до якоїсь національної меншини, як не по мові. Розглядаєте форму черепа? Який тоді взагалі сенс у вашої статистики? Невже абсурдності ситуації не бачите? Отже нема в Росії українців, не емігруємо ми туди. :8:
 • 1

#68 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.08.2013 – 23:56

Перегляд дописуВласюк (19.08.2013 – 21:04) писав:

Коли Найк Велес пише, що Бог - це персонаж, "людство витворює Бога", то самі розумієте, що таке не для нижчесередніх умів.
Гадаєте, то для інтелектуалів? На жаль, то звичайна банальність з часів Феєрбаха. Не читав Найка Фродо, але жалюгідна літературка, яка тупо копіює давно заїжджені чужі висловлювання.

Цитата

"It is not as in the Bible, that God created man in his own image. But, on the contrary, man created God in his own image."

"Essence of Christianity: God the Image of Man. Man's Dependence upon Nature the Last and Only Source of Religion" (1841)"

 • 1

#69 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 20.08.2013 – 07:50

Перегляд дописуВласюк (19.08.2013 – 21:04) писав:

Коли Найк Велес пише, що Бог - це персонаж, "людство витворює Бога", то самі розумієте, що таке не для нижчесередніх умів.

Їхньому рівню - безглузда писанина андруховича, щось на кшталт "один поет після добрячої пиятики трахнув дружину іншого поета, котрий уже відрубався з перепою..." Плебсу це зрозуміло, його такі оповідки ваблять (ага, бля_ть).

А ми дивуємося, чому з української незалежности за 22 роки - повний пшик.
Та бо які поети недолугі, такі й політики,влада, така й Уркаїна назагал...
<p>гм, таких "викривачів" і "мислителів" безліч, і кожен старається переплюнути іншого, тому ваша книжка нічого нового не несе, і аудиторія обмежена не через "інтелектуализм", а через бездарність, тай вам до Андрюховича, як з Франківська до Києва раком.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 20.08.2013 – 07:56

 • 0

#70 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.08.2013 – 20:00

Перегляд дописуВласюк (19.08.2013 – 21:04) писав:

Та бо які поети недолугі, такі й політики,влада
Так було... може років зі сто назад. При владі геть ті ж що мав книжечку в 80ті.
 • 0

#71 Власюк

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 776 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.08.2013 – 20:52

Цитата

один поет після добрячої пиятики трахнув дружину іншого поета, котрий уже відрубався з перепою..."
От тобі й на, навіть не збираюсь в отакому переплюнути "Андрюховича".
Андрухович описав зборисько поетів, які агітують за Україну, пиячать до всирачки, мелють казна-що, блудять і валяються в грязі в прямому і переносному смислі - а де ж тут проект, де "національна ідея"?
Отака в нас крива-коса державність з такими горе-поетами та письменниками. Котрих мало хто, звичайно, читає та сприймає всерйоз.

Потрібен єдиний Руський фронт.
Потрібен новий Сталінград.
 • -3

#72 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.08.2013 – 22:24

Перегляд дописуkalamar (19.08.2013 – 22:47) писав:

Тож не треба тут ля-ля розводити.
Якщо ви даєте статистику, по якій в Росії 4.5 мільйона українців, а потім кажете, що 4.5 мільйона людей не вимагають ніяких шкіл, то ваша статистика брехлива, або тих людей ніхто не питав, чи потрібні їм україномовні класи. Та як ви взагалі визначаєте приналежність до якоїсь національної меншини, як не по мові. Розглядаєте форму черепа? Який тоді взагалі сенс у вашої статистики? Невже абсурдності ситуації не бачите? Отже нема в Росії українців, не емігруємо ми туди. :8:
Каламаре, ті люди котрі, по різних причинах, залишились в Росії при розпаді зробили це свідомо і без будь якої думки про наявність українських шкіл. Цих людей цікавили зовсім інші питання повязані з устроєм власного життя. Мовне питання, до цього устрою, тих людей не цікавило оскільки вони свідомо вибрали для себе і своїх дітей державну мову тієї країни котру вони обрали. Було б дивно, аби ті люди, проживаючи в Росії і піднімаючи дітей на ноги, віддавали б їх в українські школи. А потім ? Що ?... І не варто за тих людей "розписуватись" ось тут, на теревенях, оскільки всі ці балачки переважить одне : люди свідомо вибрали для себе країну, її закони, її мову, її школи, ВУЗи, армію, громадянство і т.д. До прикладу. Мій рідний брат проживає в Росії з 1973 року оскільки оженився на кубанській козачці. Його сини, його внуки, говорять російською мовою, вчились і вчаться у російських школах, у російських ВИШах. Що тут такого ненормального ? Їх абсолютно не цікавить наявність українских шкіл у місті Кропоткін. Так само, як не цікавлять такі школи решту людей десь на Уралі. Люди живуть своїм життям, вирішують свої життєві проблеми і навряд чи варто смішити їх мовним питанням організовуючи бойові загони з "барикад" теревень. Стосовно пізнішого часу повязаного з притоком українців до Росії, то це, на 99 відстоків - заробітчани. Поясни, будь ласка, набіса заробітчанам українські школи в Росії ? Адже їх діти залишаються тут, в Україні.
І потім. Власюк підняв питання не про Росію, не про, так званих, "россиян". Він підняв питання про руських людей. Це різні речі. Однак, в дискусії, все звелось до банальної заполітизованості (от ужеж хвороба котрій тут зовсім не місце!) це по-перше, а по -друге, все звелось до хизування "знанням історії" дохристянських часів. Он ти навіть повторив "тютелька в тютельку" агітпропаганду церкви (теж мені "новина") про відсутність писемності та державності. Ну нехай так. Однак виникає закономірне питання. Каламаре, ти на які документи опираєшся говорячи про подібні речі ? Вони у тебе є ?...немає. Вони, взагалі, у когось є ?...немає. І що воно означає ? Пустомельство. Міфи, перекази, пропаганда церкви, літописи "несторів" і т.п. не є, не були, і не можуть бути серйозними документами при розляді таких питань. Та навіть оригіналу того ж Нестора, не існує у природі. А навіть якби і був, він чим користувався ?...переказами. Ще одна біблія - "київська русь".
Ще невідомо достеменно чи були у того ж Рюрика брати, взагалі. Тому що : "sine hus и thru varing" означає, також "з родом своїм" і "вірною дружиною своєю". Тобто, Рюрик не обовязково прийшов до Ладоги з Синеусом і Трувором. Так само це означає що Рюрик не обовязково був сином славянського князя племені бодричів - Годослава та Умили, дочки ладожського князя Гостомисла, а значит, він необовязково був найближчим родичем, котрий повинен був зайняти місце князя по смерті Гостомисла. Корочч, версій багато як і відповідей. І дізнатись істину, здається, вже ніколи і нікому не вдасться. Інша справа, чому так ?
Тим не менше у тебе, каламаре, на все це є "беззаперечні" відповіді. Цікаво, да ?
 • 2

#73 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 20.08.2013 – 23:21

Перегляд дописуkalamar (14.08.2013 – 00:37) писав:

Саме в той час і утворилась територіальна держава, через осадження дружини, з літописанням, сакральною мовою, релігією, літературою, розвиненим мистецтвом. Всі ті попередні варязькі утворення, чи слов’янські племена, не були і близько державами. Держава - то для тогочасних слов’ян був рівень вищої математики, на який вони могли піднятись тільки із допомогою народів, які до того мали давню державну традицію. І той факт, що практично вся східнослов’янська культура йде своїми коренями в Візантію, (Грецію, а не в Швецію) ясно говорить від яких народів то було запозичено. За винятком перекручених скандинавських імен ми, на прикрість шведам, нічого не перейняли із "давньшведської культури :D ".
Щось ти історично забарився, каламаре, з цими "новітніми" висновками. Тебе випередив Кіфа :
"некогда не народ", стал народом Божиим, родом избранным, народом святым, принявшим на себя "царственное священство" ( 1Петра 2:9–10)
Потім, після охрищення, церква (тільки вона і більше ніхто) розпочала нову "історію" розвиваючи і закріплюючи тези євангеліє яко фактичний перебіг подій.
А ти, каламаре, просто повторив євангельсько-церковну догму своїми словами. І опиратись, для доказу подібного висновку, тобі, окрім як на євангеліє та церкву, немає на що.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.08.2013 – 23:29

 • 1

#74 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.08.2013 – 11:15

Перегляд дописуБезбожник (20.08.2013 – 22:24) писав:

Каламаре, ті люди котрі, по різних причинах, залишились в Росії при розпаді зробили це свідомо і без будь якої думки про наявність українських шкіл.
Безбожнику, якщо ви про згадану мною Кубань, то немає найменшого сенсу говорити, що вони залишились там свідомо при якомусь розпаді. Адже вони там жили сотні років, власне їхні предки завойовували ті території. То їхня батьківщина. Вони нащадки ще козаків, і розмовляли вони кубанською балачкою, яка є діалектом української. Я ж написав, що вони не емігранти.
В Вінницькій обл. є пара чеських сіл. Що є якийсь сенс говорити, що жителі тих сіл емігранти?

Перегляд дописуБезбожник (20.08.2013 – 23:21) писав:

І опиратись, для доказу подібного висновку, тобі, окрім як на євангеліє та церкву, немає на що.
Що за дурня? Я ніде ні на які евангелія не посилався. Щоб дійти того висновку не потрібно посилатись ні на церкву, ні на евангелія. Досить історичних джерел і даних археології.
От вам, щоб довести існування якоїсь "старої" історії, справді нема на що послатись, повний голяк.
Ви чудово знаєте, що я не християнин, і як я ставлюсь до християнства. Але в утворенні давньоруської держави просто смішно заперечувати визначальну роль однієї із тогочасних світових релігій, християнства.
При цьому не принципово, що то мало бути обов`язково християнство. Ще у тому ж Новгороді могли прийняти іслам і згодом зтатарщитись. Просто для правителів Києва важливі були стосунки саме з Візантією, і вибір саме візантійського християнства диктував простий практичний розрахунок.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.08.2013 – 11:25

 • 1

#75 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.08.2013 – 13:07

Перегляд дописуБезбожник (20.08.2013 – 22:24) писав:

І потім. Власюк підняв питання не про Росію, не про, так званих, "россиян". Він підняв питання про руських людей. Це різні речі. Однак, в дискусії, все звелось до банальної заполітизованості (от ужеж хвороба котрій тут зовсім не місце!) це по-перше, а по -друге, все звелось до хизування "знанням історії" дохристянських часів. Он ти навіть повторив "тютелька в тютельку" агітпропаганду церкви (теж мені "новина") про відсутність писемності та державності. Ну нехай так. Однак виникає закономірне питання. Каламаре, ти на які документи опираєшся говорячи про подібні речі ? Вони у тебе є ?...немає. Вони, взагалі, у когось є ?...немає. І що воно означає ? Пустомельство. Міфи, перекази, пропаганда церкви, літописи "несторів" і т.п. не є, не були, і не можуть бути серйозними документами при розляді таких питань. Та навіть оригіналу того ж Нестора, не існує у природі. А навіть якби і був, він чим користувався ?...переказами. Ще одна біблія - "київська русь".
Ще невідомо достеменно чи були у того ж Рюрика брати, взагалі. Тому що : "sine hus и thru varing" означає, також "з родом своїм" і "вірною дружиною своєю". Тобто, Рюрик не обовязково прийшов до Ладоги з Синеусом і Трувором. Так само це означає що Рюрик не обовязково був сином славянського князя племені бодричів - Годослава та Умили, дочки ладожського князя Гостомисла, а значит, він необовязково був найближчим родичем, котрий повинен був зайняти місце князя по смерті Гостомисла. Корочч, версій багато як і відповідей. І дізнатись істину, здається, вже ніколи і нікому не вдасться. Інша справа, чому так ?
Тим не менше у тебе, каламаре, на все це є "беззаперечні" відповіді. Цікаво, да ?
Безбожнику, джерела із історії Русі зовсім не зводяться до самих лише давньоруських літописів. Адже були ще візантійці, араби, західні джерела. Так, літописи заполітизовані, але якщо ви візьмете не самі лише літописи, а візьмете всі джерела різними мовами, у вас з’явиться шанс знайти незаполітизовану частину. Власне, ви взагалі не можете за допомогою літописів адекватно уявити дохристиянську Східну Европу, бо природно, що літописи тільки після появи писемності з’явились, а писемність з’являється із появою християнства. Власне запозичення писемності, історичної свідомості (у варягів не було історичної свідомості, у них було мітологічне циклічне світосприйняття), кам’яного будівництва, книжкової справи, малювання фресок... йшло в пакеті, із християнством.
Навіть скандинавські саги про Яріслойфра розповідають, чи про похід Helgi на Константинополь (суто для того, щоб легше було продавати ромеям хутряні шапки :ggggg: ), і їх можна використовувати. Хоча дуже обережно, бо то джерело вельми специфічне і дуже примітивне.
Вище загадка від Константина Багрянородного, якої досі жоден антинорманіст не розгадав. Розгадаєте?
 • 0

#76 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.08.2013 – 14:29

Перегляд дописуkalamar (21.08.2013 – 11:15) писав:

Безбожнику, якщо ви про згадану мною Кубань, то немає найменшого сенсу говорити, що вони залишились там свідомо при якомусь розпаді.
Нє ну...ти якийсь чудний. Я тобі про одне а ти мені ще одну "історичну версію". Ось вона :

Цитата

Адже вони там жили сотні років, власне їхні предки завойовували ті території.
І це не дивлячись на те що я тобі вказав конкретну дату - 1973 рік. Невже від цієї дати минули віки ? Га, каламаре ? Про якесь там завоювання я взагалі мовчу. Все було значно простіше - брат сів до потягу і поїхав. От і все "завоювання" Кубані . І не тому що ти там десь згадав про неї, а тому що він оженився і проживає по цей час у місці Кропоткін. Про що я написав чорним по білому. (А в тобІ, каламаре, відразу спрацювала "історично-беззаперечна" хвороба). Окрім того там проживають там дуже багато інших українців. З якими ми чудово зустрічаємось і спілкуємось коли я буваю в гостях у брата. Переважна більшість цих людей приїхали до Кубані в часи срср. Це зрозуміло чи ні ?...про яке завоювання ти мені тут розказуєш ? Хіба я про це питав у тебе ?

Цитата

То їхня батьківщина. Вони нащадки ще козаків, і розмовляли вони кубанською балачкою, яка є діалектом української.
Ги ги ги. До того як мій брат переїхав до Кубані, ніхто з нашої сімї там не бував окрім нашої тітки котра після війни поїхала до Лабінська і там залишилась. Після війни, каламаре. Другої світової. Вона була інтернована до Німеччини, там познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком, з ним же повернулась вже до Кубані. Про яку батьківщину ти тут розходився ? Про яку кубанську балачку і діалект ? Га ?
Вже не кажучи про сміховинність отого "кубано-українського діалекту" на основі котрого ти намагаєшся довести закономірність українських шкіл. Де ти бачив, каламаре, щоби народи жили тисячоліттями ? Хіба сучасні єгиптяни мають відношення до тих хто піраміди будував ? А коли, вперше, відчули себе самостійними народами ті ж французи чи німці ? Десь у 9-му столітті...(Верденська домовленність, здається)...ті ж іспанці десь у цей же час почали формуватись на основі вестготів...іберійців...свевів...ті ж англійці ідентифікували себе не раніше 12ст а до цього були брити, сакси та інші. І що цікаво, каламаре, кожен зі своєю історією. Той же Гарібальді обєднав італійців у 19 ст а до цього флорентієць сприймав неаполітанця яко чужоземця. І історія у них теж, була різна. І що ? Де вони, ці народи нині ? Хто вони сьогодні , каламаре ? Виходячи з твоїх претензій про українські школи на основі "кубано-українського" діалекту можна, шодвапальціобасфальт, зробити висновок що тільки українець котрого випадково назвали, неандертальцем, смажив сало мамонта співаючи - "Туман яром".

Цитата

Що за дурня? Я ніде ні на які евангелія не посилався. Щоб дійти того висновку не потрібно посилатись ні на церкву, ні на евангелія. Досить історичних джерел і даних археології.

Цитата

Ви чудово знаєте, що я не християнин, і як я ставлюсь до християнства.
Ні разу, не дурня. Хто тобі сказав що ти посилався на євангеліє ?... Я ?...де ?...я сказав, каламаре, що просто повторив євангельский висновок своїми словами. Ось тут :

Цитата

А ти, каламаре, просто повторив євангельсько-церковну догму своїми словами. І опиратись, для доказу подібного висновку, тобі, окрім як на євангеліє та церкву, немає на що
Крім цього, важливим є не те що людина каже, а те, як вона діє, каламаре. Я відаю що багато священнослужителів христянства відносяться до нього, христянства, точнісінько так, як ти. Це на словах. Однак на практиці вони діють теж, так як ти. Свідомо чи підсвідомо. Генетика, каламаре.

Цитата

От вам, щоб довести існування якоїсь "старої" історії, справді нема на що послатись, повний голяк.
Ще одне сміховиння. Шо за "прижкі в сторону" ? По-перше, каламаре, я про "стару" історію не починав розмови ось тут. Це зробив не хто інший, як ти. Тобі і доказувати слід, каламаре. Нєфіг стрілки переводить. Немає чим ?....так і скажи.

Цитата

Але в утворенні давньоруської держави просто смішно заперечувати визначальну роль однієї із тогочасних світових релігій, християнства.
А я що ? Десь заперечував визначальну роль христянства в утворенні давньоруської держави ???...де ???...га, каламаре ? Більше, того, я навіть говорив ( у інших темах) що ту битву було програно, і що христянську державу було засновано так само як і комуністичну державу срср - силою. І що та сила була одна і та ж - жидівство. Це зрозуміло ? Тобі не здається, каламаре, що твоя хвороба під назвою : "претендую на істину" змушує тебе ставити питання і самому ж собі на них відповідати, приписуючи ці відповіді зовсім стороннім людям ?...нє ?...а в кого ще така манера ?...ти в курсі ?...у попів, каламаре.

Цитата

Просто для правителів Києва важливі були стосунки саме з Візантією, і вибір саме візантійського християнства диктував простий практичний розрахунок.
І до цієї останньої цитати, і до вищенаведених, каламаре, у мене тільки одне : подавай сюди беззаперечні рукописні документи. Якщо христянство приймалось, по перше, заради виникнення держави, по друге, заради введення писемності, то такі серйозні речі повинні бути закріплені серйозними документами. А не міфами та переказами. Це навіть їжачку зрозуміло, каламаре. Подавай ці документи сюди. Мене зовсім не цікавлять твої власні емоції з цього приводу тому що ми не у церкві, це раз, ти не священник, це два, я не христянин, це три. Документи - на стіл. Для їх наявності зовсім непотрібно звертатись до загаданої тобою археології і шукати якісь черепки. Такі документи є державними і повинні були бути зареєстровані та збережені. Якщо їх хтось знищив за цей час, то повинні бути інші документальні свідоцтва про знищення більш ранніх державних документів. Давай, каламаре. Добий мене історичною зброєю набитою набоями фактичних документів підписаних князем Володимиром з одного боку, та імператором Візантії, з іншого, про введення христянства заради виникнення держави Київська Русь. Документи про писемність покажеш потім. Пізніше.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.08.2013 – 14:40

 • 3

#77 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 21.08.2013 – 14:33

Перегляд дописуЗварич (19.08.2013 – 21:35) писав:

Прихований текст

Рівень розвитку - нижче середнього. Правда очі ріже(
 • 1

#78 Фабрегас

  Т Фабрегас 2013

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5092 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.08.2013 – 14:40

Перегляд дописуВласюк (20.08.2013 – 20:52) писав:

От тобі й на, навіть не збираюсь в отакому переплюнути "Андрюховича".
Андрухович описав зборисько поетів, які агітують за Україну, пиячать до всирачки, мелють казна-що, блудять і валяються в грязі в прямому і переносному смислі - а де ж тут проект, де "національна ідея"?
Отака в нас крива-коса державність з такими горе-поетами та письменниками. Котрих мало хто, звичайно, читає та сприймає всерйоз.

Потрібен єдиний Руський фронт.
Потрібен новий Сталінград.
Зображення
 • 1

#79 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.08.2013 – 16:34

Перегляд дописуБезбожник (21.08.2013 – 14:29) писав:

Нє ну...ти якийсь чудний. Я тобі про одне а ти мені ще одну "історичну версію". Ось вона :
І це не дивлячись на те що я тобі вказав конкретну дату - 1973 рік.
Ваш брат тут нідочого. 210 років тому козаки переселились на Кубань.
Зображення

Перегляд дописуБезбожник (21.08.2013 – 14:29) писав:

І до цієї останньої цитати, і до вищенаведених, каламаре, у мене тільки одне : подавай сюди беззаперечні рукописні документи. Якщо христянство приймалось, по перше, заради виникнення держави, по друге, заради введення писемності, то такі серйозні речі повинні бути закріплені серйозними документами. А не міфами та переказами. Це навіть їжачку зрозуміло, каламаре. Подавай ці документи сюди. Мене зовсім не цікавлять твої власні емоції з цього приводу тому що ми не у церкві, це раз, ти не священник, це два, я не христянин, це три. Документи - на стіл. Для їх наявності зовсім непотрібно звертатись до загаданої тобою археології і шукати якісь черепки. Такі документи є державними і повинні були бути зареєстровані та збережені. Якщо їх хтось знищив за цей час, то повинні бути інші документальні свідоцтва про знищення більш ранніх державних документів. Давай, каламаре. Добий мене історичною зброєю набитою набоями фактичних документів підписаних князем Володимиром з одного боку, та імператором Візантії, з іншого, про введення христянства заради виникнення держави Київська Русь. Документи про писемність покажеш потім. Пізніше.

Християнство не приймалось заради держави. Просто територіальна держава з історичною свідомістю і "національною" культурою то певний рівень цивілізації, якого не було ні у тогочасних слов`ян, ні у варягів. Відбувся експорт цивілізації в східну Европу. Нічого образливого тут нема, бо цивілізація виникла в кількох місцях, з цих кількох мість до нас передусім Месопотамія і Єгипет стосунок мають. В решту мість цивілізація перейшла передусім через запозичення. Тут я з Мартином Берналом погоджуюсь, що і витоки античної грецької цивілізації не є грецькі, а результат запозичень передусім від єгиптян і фінікійців. Якби греки 10 ст. д. н. е. жили десь в Британії, не створили би вони ніякої грецької цивілізації, як в той час не створили цивілізації британці. Але ви мабуть не в курсі, хто такий Мартин Бернал.
Отже, в той час, коли виникла давньоруська держава, цивілізація розповсюджувалась із навантаженням у вигляді якоїсь із світових релігій. Ті елементи цивілізації які прийшли в східну Европу в 11ст., про які я кажу, винайшли не християни, вони йдуть від шумерів, єгиптян, греків, римлян... але християнство отримало їх у спадок й розповсюджувало при свому розповсюдженні.
На відміну від християн і церкви, я не кажу, що християнство було причиною тих елементів цивілізації, які тоді до нас потрапили. Я лише кажу, що християнство було спадкоємцем античної цивілізації, і тільки із прийняттям християнства ми отримали право на спадок (трохи образно кажучи).
 • 0

#80 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4497 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.08.2013 – 17:15

Перегляд дописуВласюк (20.08.2013 – 20:52) писав:

От тобі й на, навіть не збираюсь в отакому переплюнути "Андрюховича".
Андрухович описав зборисько поетів, які агітують за Україну, пиячать до всирачки, мелють казна-що, блудять і валяються в грязі в прямому і переносному смислі - а де ж тут проект, де "національна ідея"?
Отака в нас крива-коса державність з такими горе-поетами та письменниками. Котрих мало хто, звичайно, читає та сприймає всерйоз.

Потрібен єдиний Руський фронт.
Потрібен новий Сталінград.
Здавна люди, всупереч здоровому глузду, вірують в золотий вік в минулому.
Гаразд, в епоху розвинутого соціалізму колгоспне життя звичайно було краще, ніж в 33, але не перебільшуйте його файноти. Наші сучасники, які то пам`ятають, просто тоді були на 30 років молодші, а людині властиво забувати все погане. Тож і тепер вони згадують своє колгоспне життя в рожевих тонах.
Ви, з Безбожником, віруєте в ніким не засвідчену велич в праслов`яноарійському минулому. Адже то тільки наші сучасні земляки можуть бути поганими корумпованими брехливими корисливими скупими бандитуватими політиками. В праслов`яноарійському минулому всі слов`яни тільки те і робили, що водили в льолях танки прославляючи Велеса і Перуна, шанували Рід, задньою лівою побивали всіх ворогів, бо всі їхні вожді були просто ідеалами мудрості, чесності, непідкупності, відданості Роду, й усіх инших можливих і неможливих словяноарійських чеснот.
Греки вірили в золотий вік.

Це з Єгипту десь з 22 віку до нашої ери. Але й тут, проглядається віра, що не завжди було так. :lol:

Цитата

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем запах помета птичьего
в летний день под небом горячим.

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем (запах) улова рыбы
в день ловли под небом горячим.

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем запах птичьего помёта,
более чем заросли тростника под птицами.

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем запах рыболовов,
более чем болотные заводи,
(в которых) они ловят.

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем запах крокодила,
более чем сидение
на песчаном берегу с крокодилами.

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем жена,
о которой говорят ложь мужу.

Смотри! Отвратительно имя моё
более чем сильный ребенок, о котором говорят:
Принадлежит он сопернику своему.

Смотри! Отвратительно имя моё
(более чем) лежбище крокодила,
проклинающего и возмущающегося,
(когда) видят его спину.

С кем говорить мне сегодня?
Братья плохи.
Мы, сегодняшние друзья,
не любим друг друга.

С кем говорить мне сегодня?
Развратились сердца. Всяк человек
обирает ближнего своего.

С кем говорить мне сегодня?
Доброе (всё) погибло.
Ярость обуяла каждого.

С кем говорить мне сегодня?
Примирились со злом.
(И из-за) этого добром пренебрегают
повсюду.

С кем говорить мне сегодня?
Отчаялся человек из-за поступков своих злых.
Но у всех вызывают лишь смех
его ужасные злодеяния.

С кем говорить мне сегодня?
Грабят, всяк обирает ближнего своего.

С кем говорить мне сегодня?
Злодей в облике близкого друга,
а брат, с которым (ты) вместе трудился,
обернулся врагом.

С кем говорить мне сегодня?
Не помнят прошлого.
Не способствуют делающему (добро).

С кем говорить мне сегодня?
Братья плохи, и привели чужого,
чтобы любить (его).

С кем говорить мне сегодня?
Нет (человеческих) лиц.
Всяк человек искоса (смотрит)
на брата.

С кем говорить мне сегодня?
Нет больше сердца, на которое
ты мог положиться.

С кем говорить мне сегодня?
Несть (ныне) делающих по правде,
земля осталась творящим зло.

С кем говорить мне сегодня,
в отсутствие близкого друга.
Кто-то привел незнакомца,
чтоб жаловаться ему.

С кем говорить мне сегодня?
Нет того, кто был прежде,
и с кем гулял (ты).

С кем говорить мне сегодня?
Я переполнился горем
из-за отсутствия близкого друга.

С кем говорить мне сегодня?
Зло поразило землю.
Нет конца ему и нет края.

Смерть для меня сегодня
подобна выздоровлению больного,
подобна выходу после заключения на волю.

Смерть для меня сегодня
подобна запаху мирры,
подобна сидению под навесом
в ветреный день.

Смерть для меня сегодня
подобна запаху лотоса,
подобна сидению на Берегу Опьянения.

Смерть для меня сегодня
подобна дороге дождливой,
подобна возвращению человека из похода
в дом свой.

Смерть для меня сегодня
подобна очищению неба,
подобна человеку, охотящемуся там
на (зверя) , неизвестного прежде.

Смерть для меня сегодня
подобна желанию человека видеть дом свой,
(после того как) провёл он
долгие годы в плену.

Поистине тот, который Там,
Пребывает он в облике Бога Живого,
карающего за грехи совершившего их.

Поистине тот, который Там,
Стоит в солнечной барке, давая,
чтобы было дано отборное там для
Храма.

Поистине, тот, который Там,
Пребывает в облике Знающего.
Не отвращается он от говорения к Ра,
пред тем, как говорит Он.

Сказал мне Ба мой: "Оставь своё недовольство, мой товарищ, мой брат. Жертва твоя на огне лучше борения твоего с жизнью, (как и) сказал ты. Люби меня здесь. Направляешься ты в сторону Запада. Действительно, желаешь ты достигнуть Запада. (Вот) пойдёт тело к земле. Оживу я после того, как устанешь ты. А затем сделаем мы вместе жилище (себе)".

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних