Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#341 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.12.2013 – 18:34

Перегляд дописуMqM (19.12.2013 – 15:37) писав:

Деякі? ви ж мріяли про всю Західну Україну?
Розслабся. Я вже тобі якось казав - не намагайся щось сказати (власні вигадки) замість мене і про мене. Все що я вважаю за потрібне виходячи з власних думок, я скажу сам без будь чиєї допомоги. Якщо така допомога знадобиться - я звернусь. Гадаю це зрозуміло ?...тепер далі. Я нічого не казав про свою мрію у попердньому пості. Я виказав деякі речі котрі вирішуються поза межами як моїх, так і твоїх мрій. Ще раніше (пошукай знайдеш) була висловлена моя власна позиція про те що наша держава має бути неподільною. Це, на мій погляд, нормальна позиція будь якого громадянина будь якої держави. Однак якщо у ній виникають ситуації коли аферисти всіляких кольорів починають розгойдувати "човен", то виникають варіанти. При цьому (я звертаю твою увагу на це) каталізатором майбутніх негараздів є якраз ті хто розгойдує. Тому що робитья це без будь якого аналізу власних можлтвостей на конкретний момент. Іншими словами : якщо ти мрієш про щось, то уяви ці мрії у вигляді камінців. Збери їх до купи і склади у мішок. А потім спробуй підняти. Самотужки. Не виходить ? В такому випадку буде логічним сісти біля мішка і проаналізувати поточні події відносно поточних можливостей. Але навіть якщо і вийшло підняти з останніх сил, то не слід забувати що цей тягар ще потрібно донести до відповідного місця під назвою : "сильна держава". Донести, а потім ще, оточити надійним захистом. Плюс до цього, потрібно постійно той захист модернізувати і підтримувати на належному рівні. "Всього то навсього".
Щодо твого здивування про області. Невже так складно втямити що будуть варіанти вибору ? Га ? Тобто, або "сюди", або "звідси". Оце і все значення терміну:- "деякі". Невже так важко втямити і те, що найвигиднішим варінтом як для західної європи так і для Росії є розділена, як мінімум надвоє, Україна ? Невже так важко втямити що розповсюдження ворожого відношення західної частини до східних "хахлів".."москалів"..."бандитів"..."донецьких"..."ПР-рабів"...і т.п. дрєбєдєні, грає на руку якраз у цьому напрямку ? Невже так важко втямити, що скажімо Німеччина, в сотні разів вдячніша Росії за возєднання своїх земель у 90 роки (задарма до речі) аніж вона має бути вдячною (з якої радості?) Україні за її бажання стати європейцями ? Це так важко розуміти ? Мало що кому хочеться. Наприклад набиватись у родичі до когось, бунтуючи у Києві. Без запрошення. І що ?....Німеччина чи Франція підуть на те аби пересрати свої стосунки з Росією ?...ага...щас. Ну а кому це незрозуміло, хто вважає що у євросоюзі щось значить думка Ештон, Кваснєвського, Кокса, авантюристів з США, позиції прибалтів...вважайте і далі. Які проблеми ? Якщо хто вважає що заради України ведучі держави євросоюзу підуть на ризиковану конфронтацію розтягнуту у часі на багато десятиліть з Росією, мрійте і далі...так можна домріятись що захід чи США погодяться навіть розвязати навіть війну проти Росії. Можна помріяти і про це. Але нічого цього не буде. Майбутні обриси майбутньої території якою є нині Україна все означені. Помиляється той хто вважає що Росія хоче приєднати Україну. Це неправда. Росії, перш за все, потрібен надійний сусід-союзник. І для цього вона ні за що на світі не хоче аби у того сусіда були нинішні західні території по тій простій причині що буде багато проблем і колотнечі. Тобто, Росії вистачить і половини. Решту, будь ласка, най ковтає європа. І вона, європа, на цей варіант пристане(ла) - стопудово. Вигода взаємна. Пора б вже зрозуміти що ми намагаємось тицьнути євросоюзу Україну як, "шматок", котрим вона подавиться. Ми робимо це безсистемно, безцеремонно, галасом, і найголовніше, безвіповідально. Нам по барабану що і як воно вплине на країни євросоюзу. Нам взагалі все по барабану. Ми ведемо себе як пупи землі. Ми робимо це навіть не намагаючись заглянути далі ніж : "зарплатня у євро" та "пенсія у євро". Це - ФАКТ. Більше і далі - МИ НЕ ДИВИМОСЬ. Але ведучі європейські країни, думаючи про свої "ворота", дивляться не на ці наші бажання а, зважаючи на реалії, планують на десятиліття вперед. І якщо у тих планах відсутня Україна, то на стан євросоюзу це не впливає. А от відсутність Росії (як мінімум у шенгені) впливає самим радикальним чином. В цьому полягає категорична різниця керівництва ведучих держав євросоюзу, від людей, котрі зібрались у Києві. Якщо ми усе не усвідомимо, нам ніхто не дозволить займатись неробством ще 23 роки. Нам ніхто не дозволить організовувати потенційно-небезпечне вогнище наслідки якого можуть створити конфронтацію поміж багатьма державами. Такого не буде. І не мрійте. Хто найбільше кричить шукаючи ворогів - той і є найпершим винуватцем можливого, в недалекому майбутньому, розподілу території під назвою - Україна. Відповідно - він і є ворогом України. От і вся казочка про євросоюз.
  • -1

#342 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.01.2014 – 23:07

Ось уже третій теракт у Волгограді (Сталінграді) за 2013 рік!

Б'ють у місце символічне, де русичі зламали хребет фашизму, де наші діди дали гідний відпір західній окупації.

Русичі, згуртуймося в боротьбі проти західної окупації! Поставмо терористів к стєнкє!

Цитата

Янукович - молодець. То не лоховатий Ющенко, за особисті преференції здавати інтереси країни не буде.
Він думає про трудящих.

Крім того, він не збирається розривати єдність Святої Русі.

Так що ЄС та Захід здачу отримали. Це ніби битва, ніби захист Київського плацдарму. Ми відступаємо, але ворог несе суттєві втрати.

Справжній Сталінград - ще попереду!

Так написав блогер Найк Велес у статті "Фініта ля комедія"
http://nikeweles.blogspot.com/

В статті Найка Велеса, надрукованій ще 1 серпня 2013 року (це за два місяці перед першим з цих трьох терактів!)

Потрібен новий Сталінград! йдеться, нагадаю, про наступне:

Цитата

Справді, по наших колгоспах, по заводах і фабриках, по руських селах і містах пройшла війна. Зраджений своєю ж владою, народ зазнав мільйонних людських втрат. Русі-Україні, як і Великоросії (нині - РФ), завдано ряд нищівних поразок в "холодній війні", починаючи з 1985 року (до того у цій війні витримувався сякий-такий паритет).

І тепер нашими геополітичними супротивниками докладаються всі зусилля, аби роз'єднати братні український та російський народи - і розгромити нас в пух і прах. Як отой колгосп у селі зруйновано за підказкою "західних" консультантів...

Повідомлення відредагував Власюк: 01.01.2014 – 23:19

• -1

#343 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6562 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.01.2014 – 00:17

ти зараз агітуєш українців йти воювати проти чеченів, рятувати росіян?
  • 0

#344 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2014 – 17:54

але хворі у нас водяться на івано-франківщині (хоча, в горах вяке заведеться). Давайте поговорим яких земель треба позбутися Росії. Ато все західна Україна

Безбожник, я не маю якихось рожевих ілюзій. Але це не означає що я не маю хотіти до ЄС.
"Якщо ми усе не усвідомимо, нам ніхто не дозволить займатись неробством ще 23 роки."
знову думаєш що всі ідіоти?)))

Якраз єс вигідно, ціла Україна, і навіть буферна краще ніж поділена, вона від того нічого не виграє. І у нас немає війни, тобто немає навіть як поділити Україну) Як ти це уявляєш?

Почитай http://ttolk.ru/?p=19001

"Под «Миттельевропой» пангерманцы на первых порах понимали создание серединноевропейского таможенного союза в составе Немецкого таможенного союза, Австрии, Венгрии, Боснии и Герцеговины, Голландии, Бельгии, Швейцарии, Румынии, всех немецких и бельгийских колоний. А также Польши, Прибалтики и Украины."

Зацікавлення нами завди було, і вони не втратять (якщо їм не пофіг) можливості добити непорозуміння від балтійського до тихого

Повідомлення відредагував MqM: 09.01.2014 – 17:55

• 0

#345 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 09.01.2014 – 18:40

В 1941 році ці держави вже хотіли і створити "пангерманське" об'єднання, і "добити непорозуміння".

Тільки драпали від Сталінграда аж до Берліна. Де й капітулювали в 1945 перед руськими.

Ви знову хочете повторити долю Бандери та й ого оточення?

Повідомлення відредагував Власюк: 09.01.2014 – 18:41

• -2

#346 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2014 – 14:25

Зображення
Карта приросту населення регіонів Росії в 2012 році.
http://ru.wikipedia....%81%D0%B8%D0%B8

Повідомлення відредагував Armando: 19.01.2014 – 14:26

• 1

#347 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6562 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.01.2014 – 15:47

повертаємося до початку теми і до назви теми.
"потрібен новий сталінград". тобто потрібен переломний момент в боротьбі проти західних окупантів, після якого західні окупанти почнуть відступати.
сталінград - стратегічно не важливий обьект, важливий лише символічно, лише тому, що названий іменем сталіна. і лише тому його потрібно залити неймовірною неадекватною кількістю крові рабів, щоб у цих рабів був хозяїн сталін а не гітлер.

а сьогодні що? який такий непотрібний обьект нам сьогодні потрібно залити неадекватиною кількістю крові, щоб зламати ситуацію?
Межигірря, чи що? Може треба залити околиці палацу Януковича тонами крові щоб укріпити владу нашого рабовласника Януковича? За це агітує Власюк?
  • 0

#348 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 19.01.2014 – 19:12

Сталін сам заливав кров'ю Сталінград, чи німці, європейці, западня цьому якось сприяли?

Умремо - а не здамося!
  • -1

#349 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 24.01.2014 – 09:40

"Російська держава цілеспрямовано придушує українську революцію"
http://www.youtube.c...d&v=rXf0SSTo5TY
спецгрупи ФСБ вже в Києві.
комментарії, пояснення, план дій

Повідомлення відредагував Armando: 24.01.2014 – 10:02

• 0

#350 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 24.01.2014 – 17:44

Перегляд дописуArmando (24.01.2014 – 09:40) писав:

"Російська держава цілеспрямовано придушує українську революцію" http://www.youtube.c...d&v=rXf0SSTo5TY спецгрупи ФСБ вже в Києві. комментарії, пояснення, план дій
А "бідні" ЦРУ, Мі-6 та Моссад тут ні при чому?
Хтось з "неагентів" у це вірить?
  • -1

#351 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 24.01.2014 – 19:03

Даєш новий Сталінград !

Я сам із Західної України , тут жили мої діди і прадіди , і звалися вони русинами ... Мій дядько - Гайдаш Михайло Миколайович - воював на фронтах Великої Вітчизняної як воїн Радянської армії , йшов в атаку "За Батьківщину! " .

Сам я сприймаю розвал СРСР як катастрофу.
З втратою СРСР ми зубожіли і стали слабшими .

Потрібен новий Союз - який об'єднав би Великоросії , білорусів , малоросів , русинів та ін Мета цього Союзу : протистояти Заходу , який розвів нас по різних кутах - країнах - і вже чверть століття методично і планомірно знищує. Тільки в новому Союзі (Великій країні) ми зможемо вижити і розвиватися.
Про це , до речі , йдеться і ось тут -

Даєш новий Сталінград !

Повідомлення відредагував Власюк: 24.01.2014 – 19:03

• 0

#352 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 06:40

у ваших населених пунктах сильно вили та гавкали собаки без видимої на те причини за останній місяць-півтора?

P.S. топікстартер вже отримав російський паспорт? :)

Повідомлення відредагував Armando: 08.04.2014 – 06:49

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних