←  Політика та Економіка

Теревені

»

Потрібен новий Сталінград

 світлина Фабрегас 04.10.2013

Перегляд дописуshіver2005 (04.10.2013 – 11:48) писав:

Львів уже не Європа?
ну бачиш, сам собою напрошується вступ в ЄС
Відповісти

 світлина Власюк 04.10.2013

Перегляд дописуФабрегас (04.10.2013 – 10:23) писав:

епічно
це все про роботу руками...
Можна працювати і інтелектуально ;)
В Європі своїх "інтелектуалів" не знають де подіти, безробіття сягає 20-30 відсотків, а тут ще ти зі своїм рилом та в калашний ряд ))))
Відповісти

 світлина Фабрегас 04.10.2013

Перегляд дописуВласюк (04.10.2013 – 13:01) писав:

В Європі своїх "інтелектуалів" не знають де подіти, безробіття сягає 20-30 відсотків, а тут ще ти зі своїм рилом та в калашний ряд ))))
так я зі своїм рилом не збираюсь їхати в Європу. Вступ у ЄС не передбачає виїзд всіх людей на територію Польщі, Італії і т.д. Відкрию тобі секрет - можна залишитись в Україні і працювати далі)
Відповісти

 світлина MqM 04.10.2013

Перегляд дописуВласюк (04.10.2013 – 07:42) писав:

перехід на особистості, образи - от рівень дискусії "євро-орієнтованих". Юпітер, ти сердишся? Значить ти НЕПРАВИЙ. ))))

Безробіття в ЄС страшне, зарплати упали, прості робітники (а саме таки назагал будуть українці, не маймо тут особливих ілюзій) уже змушені працювати на двох роботах, щоб зводити кінці з кінцями.
Розмовляв в понеділок з земляком, котрий в Португалії з 2001 року. На двох роботах вкалує, аби мати тих тисячу євро. І дружина працює. А ціни там ого-го - знняти квартиру для двох з дружиною виносить половину їхньої зарплати. А ще автомобіль - бензин, страховка, обслуговування. А без автомобіля на дві роботи не встигнеш, бо вони віддалені на 20 км, поїздом незручно, довго чекати, розклад поїзда не підлаштуєш під свої інтереси.
І це ще кращий варіант. А гірший - приїжджають з Європи і спиваються тут.

Є ще прийнятний варіант - їдуть на заробітки в Москву.
Але якщо Янукович та олігархи не одумаються і не змінять свої неприродні євроінтеграційні нахили, то всіх нелегалів-українців з Москви та з усієї Росії копнуть під зад, можете не сумніватися. Путін соплі жувати не буде.
Те що ти пишеш не може витримати людина яка живе не в Північній Кореї. Може він нелегал? нелегам завжди гірше платять. Ще й автомобіль мають, при такій то скруті, в москві всі наші заробітчани мають джипи а бензин роботодавці оплачують. Жаль що поїзди не підлаштовуються під вас, от в Росії мало того що зпідлаштовуються, так і вчасно приходять.
Відповісти

 світлина Зварич 04.10.2013

Перегляд дописуshіver2005 (04.10.2013 – 11:07) писав:

Без бойфренда африканця в ЄС годі шукати роботи не руками. Взагалі, Україна, як частина Європи повинна разом із іншими країнами Європи більш активно надавати громадянство індусам, кхмерам, новим гвінейцям та усіляко сприяти культурній різнобарвності. Із іншого боку від української опозиції не чути та й не видно жодної реклами на захист поважної соціальної групи - геїв та лезбійок. Та й прості українці не охоче беруть участь в гей-парадах, відсоток шлюбів з африканцями взагалі катастрофічно малий. Це все дає підстави сумніватись у щирості прагнень України до ЄС. На моє переконання, президентом України повинен бути гей - це б підвищило шанси України на вступ до Єс на 100 відсотків. Міністром має бути зоофіл, а провідна партія - педофілів, як в одній дуже розвиненій країні Європи.
Якщо згадати історію, то свідомі інтегратори на кошти посольства США - переконливо стверджують - Петро перший був гей! Сором'язливо забуваючи його коханця Мазепу. Ми повинні згадати нашого славного предка - гея Мазепу! Він був перший євроінтегратор. Параджанов, як педофіл, зазнав краху(
Годі про сумне! Будьмо свідомі свого походження, Європа - це культурний острів, здобуток світу! Чимало видатних постатей, як-от: Наполеон, Гітлер, Мусолліні, Мазох та інші креативні особистості народились на її теренах! А як ми загартували світ чумою! Так, славетна історія.
А у нас в Україні - є Галичина. Колись, шляхетні поляки пропонували українцям: бути православним і не мати право на роботу, їжу, будинок та вітчизну або прийняти унію. Унія - це польський прутень в церкві українця. Галичина пристала на бік цієї пропозиції. Відтоді в Україні поширилось польське слово "бидло" і можливо ми були королівством толерастії, нехай у складі Австро-Угорщини та Польщі. На згадку про цю видатну подію щирий українець, майже галичанин Агсеній Петгович Гаценюк відкрив в етнічному румунському місті Чернівці - пам'ятник Францу Йосипу.
Так, майбутнє Укгаїни в гейгопейському союзі. Пгошу барздо до дискусії інтелектуастув навет зе Львова. (Адже скоро запговадимо латинку - останній кгок до мгії бути щасливими.)
Смалиш :lol:

Цитата

За первое полугодие в Украину поступили денежные переводы на сумму $1,429 млрд в эквиваленте ($986 млн и 178 млн евро)
При этом из России поступило 30% средств, из Италии - 4%, Испании - 2%, Португалии - 1%.
http://censor.net.ua...nu_5_milliardov

Я так розумію, що з 2015 року Росію заробітчанам прикриють.
Повідомлення відредагував Зварич: 04.10.2013 – 16:16
Відповісти

 світлина MqM 04.10.2013

можете мінусувати невдахи чорнороби, які як шлюха шукають яким місцем краще заробити замість інтелекта
Повідомлення відредагував MqM: 04.10.2013 – 23:54
Відповісти

 світлина Armando 05.10.2013

Україну вже здають в оренду цілими областями
http://tereveni.org/...post__p__822866
Відповісти

 світлина Власюк 06.10.2013

За словами прем'єр-міністра України Миколи Азарова підписання угоди про асоціацію "не означає вступ до ЄС".

"Якщо коли-небудь Україна дійде висновку про те, що можливо і доцільно брати участь у Митному союзі, то буде проведена законна процедура референдуму", - додав Азаров.
"Народ України висловить свою думку і на референдумі буде прийнято рішення, реалізації якого ніхто ніколи не зможе перешкодити", - заявив він.

http://www.pravda.co...3/10/5/6999361/


Хоче Янович і рибку з'їсти, і ноги не намочити. )))
Відповісти

 світлина Armando 06.10.2013

Перегляд дописуВласюк (04.10.2013 – 07:42) писав:

Але якщо Янукович та олігархи не одумаються і не змінять свої неприродні євроінтеграційні нахили, то всіх нелегалів-українців з Москви та з усієї Росії копнуть під зад, можете не сумніватися. Путін соплі жувати не буде.
У Росії є вибір - українські або китайські гастрабайтери.

Цитата

В мене була знайома росіянка з Ліпецька..з прізвищем МА. Виявилось, що тато китаєць.. Розповідала, що китайці хороші сім"янини. - не п"ють і господарники.. Майже всю хатню роботу у моєї знайомої робив батько.. А як нема усвідомлення того, що чоловік чи дружина повинні бути українцями, чи принаймі білими, то той темний схід України дуже скоро закосоочить..
http://domivka.net/e...ge65#post335716
і через 20-50 років в Росії буде президент китаєць за національністю :)
В держапараті Росії росіян вже "копнули під зад" як не чеченець чи татарин, то в’єтнамець, кореєць чи китаєць на ключових посадах.
Особливо вражають національним різноманіттям московські чиновницькі ряди.
Повідомлення відредагував Armando: 06.10.2013 – 08:38
Відповісти

 світлина Pavlo_Taiko 06.10.2013

У нас бурят був.
Відповісти

 світлина Pavlo_Taiko 08.10.2013

Перегляд дописуshіver2005 (07.10.2013 – 08:06) писав:

Немає таких, є росіяни.
Ну бурят-росіянин.
Відповісти

 світлина Власюк 11.10.2013

Наші перспективи в ЄС
В асоціації з ЄС нас чекає і закриття підприємств (на зразок Ігналінської АЕС в Литві), і скорочення робочих місць ("Рошен" - це тільки початок), і відповідне зневажливе ставлення (по типу "два литовці - по ціні одного англійця-європейця" - "Індепендент", "надавав копняків своїй українській служниці після футбольного матчу" - ведучі польського радіо).

В спілці з ЄС Україну очікує занепад, деградація не тільки власного промислового виробництва, але й нашого "чорноземного" сільського господарства. Так що перспективи України в ЄС бачаться зовсім невеселі.
А ось художнє відображення історичної реальності "перебування частини України в європейській монархії". Перечитайте оповідання "Хитрий Панько" Леся Мартовича, як австрійські урядники, насамперед поляки, били українських виборців, котрі представляли власне ту чи іншу русинську громаду.
"— Я тут не дам тої карти, нагорі при комісії, - сказав Панько
— Мудю! — зашипів секретар і, розтягаючи рот, показав передні зуби. Потім моргнув на агітатора та й прошептав: — Раз го!
В тій хвилині підніс агітатор свою здоровесну руху та й із розмахом ударив Панька по лиці.
«Уже б'ють! Але витримаю, аби не знати що».

П.С. Після опублікованого допису на "Українській правді" http://www.pravda.co.../08/18/6996231/
"То чому Порошенко планує скорочення на своїх підприємствах, а не шукає ніші на нібито вдвічі більшому, ніж у Росії, ринку ЄС для свої цукерків?
Бо нібито "вдвічі більший", "півмільярдний" ринок ЄС уже давно ЗАЙНЯТИЙ.
Конкуренція - лезо не просунеш.
Отож, давайте реально подивимось: знайде Порошенко заміну російському ринку на нібито "вдвічі більшому" європейському чи ні?
Бо деякі "західні агенти"-"грантожери" пишуть те, що їм вигідно, а не народу України в цілому"

мій фейсбучний аккаунт, з якого я цей допис зробив, ЗАБЛОКОВАНО. Ось такий "демократичний" інтернет-ресурс.
Більш того, з'явилися заклики "знайти і ліквідувати зрадника, як це робив моссад".

Ось так у пише у своєму блозі письменник Найк Велес.
І я не можу з ним не погодитися.

Повідомлення відредагував Власюк: 11.10.2013 – 09:44
Відповісти

 світлина Pavlo_Taiko 12.10.2013

А ще на нас чекає голод, винищення культури, висилання до Сибіру і чистки інтелігенції. Хоча ні - почекай, це на нас чекає в Росії.
Відповісти

 світлина bamik 12.10.2013

Перегляд дописуMqM (04.10.2013 – 23:54) писав:

можете мінусувати невдахи чорнороби, які як шлюха шукають яким місцем краще заробити замість інтелекта
Сильно вумний? Чи після важкого дитинства комплекси... Хто сам за освіітою цікаво?
Відповісти

 світлина MqM 12.10.2013

Перегляд дописуbamik (12.10.2013 – 10:26) писав:

Сильно вумний? Чи після важкого дитинства комплекси... Хто сам за освіітою цікаво?
а ти що мінусував? Важке дитинство у тебе (не хами, то не тобі адресувалося) якщо важаєш те що несе власюк нормальним. І важає нормальним вступати в тс, тому що йому хочеться працювати чорноробочим в Росії
Повідомлення відредагував MqM: 12.10.2013 – 13:36
Відповісти

 світлина Ластiвочка 12.10.2013

Перегляд дописуВласюк (11.10.2013 – 09:43) писав:

Ось так у пише у своєму блозі письменник Найк Велес.
І я не можу з ним не погодитися.

приємно вже вкотре поговорити самим з собою? давно всім відомо що власюк і велес - одна особа, то для кого кіно?
Повідомлення відредагував Ластiвочка: 12.10.2013 – 13:40
Відповісти

 світлина Pavlo_Taiko 13.10.2013

Перегляд дописуshіver2005 (12.10.2013 – 20:57) писав:

Уточни про яку культуру йдеться. Безперечно, втрата Сєдокової та Сердючки сильно вдарить по нью-йоркській фондовій біржі.
Якщо ти великий фанат цих двох і Українська культура для тебе перш за все вони - у мене для тебе погані новини.
Відповісти

 світлина Mr.Ripley 13.10.2013

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2013 – 13:40) писав:

приємно вже вкотре поговорити самим з собою? давно всім відомо що власюк і велес - одна особа, то для кого кіно?

приєм но похвалити себе :)
Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 13.10.2013 – 07:59
Відповісти

 світлина Власюк 18.10.2013

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2013 – 13:40) писав:

приємно вже вкотре поговорити самим з собою? давно всім відомо що власюк і велес - одна особа, то для кого кіно?

всім відомо? з яких джерел?
Відповісти

 світлина Власюк 19.10.2013

Цитата

Практически все газеты выносят на первые страницы сообщения, что ведущая энергетическая компания в Британии - British Gas - с нового года повышает на 10 процентов цены на электричество и природный газ на внутреннем рынке. Это больно ударит по миллионам британцев, которые и без того с трудом сводят концы с концами, отмечает газета Guardian.
В своем редакционном комментарии газета обращает внимание на общественное возмущение, которое вызвало это объявление - это подорожание втрое превышает уровень инфляции, и люди не понимают, почему они должны платить гигантской корпорации такие деньги.

А все бульварные газеты призывают публику устроить массовую акцию протеста: расторгнуть свои контракты с British Gas и заключить договор об обслуживании с другими компаниями. Проблема в том, что на внутреннем энергетическом рынке цены очень мало отличаются друг от друга, и потребители мало что выиграют от такого переключения.

В ответ представитель British Gas заявил, что прибыльность компании составляет всего 5% и что она тратит огромные средства на модернизацию своих объектов, особенно линий электропередач и электростанций, чего требует от нее правительство.

Якщо вже британці заледве зводять кінці з кінцями, то що говорити про інших членів ЄС?
Відповісти