Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#261 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2013 – 16:47

Перегляд дописуMr.Ripley (20.09.2013 – 00:03) писав:

Прихований текст
В Європу їде ;)

ЗображенняЗображення
  • 2

#262 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.09.2013 – 20:12

Цитата

Ми щиро вважали, що Тимошенко є українським політиком. У нас була нестача інформації, ми були жертвою мас-медіа, Тимошенко та Кремль володіли потужними ресурсами впливу…
Отже, це історія двох зрад. Перша історія – колишнього президента, котрий пішов на змову зі своїми українськими опонентами, друга – української прем’єрки, яка заради грошей та свого політичного зиску пішла на унію з московитами. Тим не менше – вони є зрадники і Ющенко і Тимошенко. Лише різна барва зрадництва рятує їх від забуття на загальному тлі історії.
http://blogs.korresp...er20053/a118072
  • 0

#263 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.09.2013 – 00:44

Перегляд дописуMqM (21.09.2013 – 15:03) писав:

Так він постійно скулить
Ну бо в цьому нічого хорошого нема.
Наприклад, таке чмо їздить на велосипеді, якби в Європі себе він спокійніше буде почувати, не дай Бог його хтось буде чіпати.

У нас я не знаю, але думаю хтось би знайшовся (хоча теж сумніваюсь), і надавав би йому.
  • 1

#264 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.09.2013 – 10:57

Перегляд дописуMr.Ripley (22.09.2013 – 00:44) писав:

У нас я не знаю, але думаю хтось би знайшовся (хоча теж сумніваюсь), і надавав би йому.
Точно не я. Я тупо ссусь як маленька дівчинка коли бачу качка. Той дядько може мене відмудохати як Гітлер Польщу.
  • 0

#265 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.09.2013 – 13:23

Перегляд дописуPavlo_Taiko (22.09.2013 – 10:57) писав:

Точно не я. Я тупо ссусь як маленька дівчинка коли бачу качка. Той дядько може мене відмудохати як Гітлер Польщу.
Бо ти дрищ.
  • 0

#266 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.09.2013 – 14:33

Перегляд дописуMr.Ripley (22.09.2013 – 13:23) писав:

Бо ти дрищ.
Я такий як всі. :) Просто не качок.
  • 0

#267 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 23.09.2013 – 08:01

краще об'єднуватись зі своїми ніж з ворогами(про статю вище)
  • 0

#268 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 27.09.2013 – 21:50

В Латвії що в Євросоюзі є закон проти пропаганди гомосексуалізму. У нас є такий?
  • 0

#269 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 28.09.2013 – 20:04

Цитата

"В переддень Незалежності України мав я от такий досвід в мережевому кафе в Києві, що привело мене до шоку. Офіціантка вперто зі мною спілкувалася російською мовою, начебто і нічого страшного, та я не втримався, коли вона кожне моє прохання перекладала на російську мову і просила підтвердити, чи саме це я мав на увазі. Тоді я попросив все ж спілкуватися українською зі мною, а не заставляти мене підтверджувати її російський варіант мого замовлення. Вона категорично відмовилася, ба більше того, коли я, подякувавши, виходив із кафе, працівники навіть собі дозволили посміятися мені вслід. Це заставило мене повернутися і попрохати книгу скарг ", - цитирует Цензор.НЕТ запись Ивана Филиповича на Facebook.

"І тут я відкрив для себе щось неймовірне. До мене підійшов молодий хлопчина, працівник кафе і порадив не витрачати час на скаргу щодо української мови, оскільки керівництво практично не реагує на такі скарги, а також насміхається з них. Він показав мені оцю брошуру, що на світлинах і сказав, що згідно їхніх стандартів вони зобов'язані розмовляти російською. Коли він на одному із тренінгів запитав, чи можна спілкуватися українською і що ця брошюра надрукова для Росії, йому тренер і один із керівників відповіли: «ТОЛЬКО ПО-РУССКИ»! «Здесь (в Україні) всє прєкрасно понімают русскій язик і для 1% «повьорнутих» нікто стандарти мєнять нє будєт!»
http://censor.net.ua...mi_fotoreportaj
щоб розуміли з ким хочете битись пліч-о-пліч, або створювати союз :)

Повідомлення відредагував Armando: 28.09.2013 – 20:07

• -1

#270 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.09.2013 – 11:49

Перегляд дописуArmando (23.09.2013 – 08:01) писав:

краще об'єднуватись зі своїми ніж з ворогами(про статю вище)
Свої не буває. Бувають лише тимчасові попутники

тобто ми можемо йти одним шляхом в одному напрямку з іншими людьми, але колись шляхи розійдуться. полюбому.
  • 0

#271 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.09.2013 – 08:53

буде новий Сталінград

з 10 жовтня в 3D IMAX
  • 0

#272 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.10.2013 – 16:16

Європа в кризі - і Україна потрібна їй як новий ринок збуту та джерело дешевої робочої сили.
Українців при асоціації з ЄС чекає тільки зростання безробіття, зниження реальних доходів, проблеми з Росією.

А може попробувати створити Союз з демократичною Росією, Білорусією та Казахстаном?
Вважаю, такий Союз - єдино правильне рішення для Руси-України.
  • -3

#273 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 02.10.2013 – 19:54

Перегляд дописуВласюк (02.10.2013 – 16:16) писав:

А може попробувати створити Союз з демократичною Росією, Білорусією та Казахстаном?
Демократичний Казахстан - це вся твоя тема.
  • 2

#274 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.10.2013 – 23:34

демократичною Росією
:ggggg: :facepalm:
  • 0

#275 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.10.2013 – 06:35

Європа в кризі - і Україна потрібна їй як новий ринок збуту та джерело дешевої робочої сили.
Україна в будь-якому випадку буде ринком збуту для ЄС. Росія Porshe, BMW, Audi не випускає...
в ЄС зарплати працівників будуть завжди більшими ніж в ТС, клімат тепліший.
  • 1

#276 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2013 – 15:03

Власюк перестань нести бред, або ти щось вживаєш, або ти справді вдарений серпоми по голові
  • 1

#277 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 03.10.2013 – 15:36

Перегляд дописуMqM (02.10.2013 – 23:34) писав:

:ggggg: :facepalm:
Слухай, а ти коли останній раз в Росії був? А в ЄС?

Просто цікаво.

Перегляд дописуArmando (03.10.2013 – 06:35) писав:

Україна в будь-якому випадку буде ринком збуту для ЄС. Росія Porshe, BMW, Audi не випускає...
в ЄС зарплати працівників будуть завжди більшими ніж в ТС, клімат тепліший.
ЄС дуже різноманітний. Авто не всюди випускаються. Зарплати теж різні. А більш стрьомної країни, ніж Румунія, я взагалі в житті не бачив.
  • -2

#278 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.10.2013 – 07:42

Перегляд дописуMqM (03.10.2013 – 15:03) писав:

Власюк перестань нести бред, або ти щось вживаєш, або ти справді вдарений серпоми по голові

перехід на особистості, образи - от рівень дискусії "євро-орієнтованих". Юпітер, ти сердишся? Значить ти НЕПРАВИЙ. ))))

Безробіття в ЄС страшне, зарплати упали, прості робітники (а саме таки назагал будуть українці, не маймо тут особливих ілюзій) уже змушені працювати на двох роботах, щоб зводити кінці з кінцями.
Розмовляв в понеділок з земляком, котрий в Португалії з 2001 року. На двох роботах вкалує, аби мати тих тисячу євро. І дружина працює. А ціни там ого-го - знняти квартиру для двох з дружиною виносить половину їхньої зарплати. А ще автомобіль - бензин, страховка, обслуговування. А без автомобіля на дві роботи не встигнеш, бо вони віддалені на 20 км, поїздом незручно, довго чекати, розклад поїзда не підлаштуєш під свої інтереси.
І це ще кращий варіант. А гірший - приїжджають з Європи і спиваються тут.

Є ще прийнятний варіант - їдуть на заробітки в Москву.
Але якщо Янукович та олігархи не одумаються і не змінять свої неприродні євроінтеграційні нахили, то всіх нелегалів-українців з Москви та з усієї Росії копнуть під зад, можете не сумніватися. Путін соплі жувати не буде.
  • -1

#279 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.10.2013 – 10:23

демократичною Росією
епічно

Перегляд дописуВласюк (04.10.2013 – 07:42) писав:

перехід на особистості, образи - от рівень дискусії "євро-орієнтованих". Юпітер, ти сердишся? Значить ти НЕПРАВИЙ. ))))

Безробіття в ЄС страшне, зарплати упали, прості робітники (а саме таки назагал будуть українці, не маймо тут особливих ілюзій) уже змушені працювати на двох роботах, щоб зводити кінці з кінцями.
Розмовляв в понеділок з земляком, котрий в Португалії з 2001 року. На двох роботах вкалує, аби мати тих тисячу євро. І дружина працює. А ціни там ого-го - знняти квартиру для двох з дружиною виносить половину їхньої зарплати. А ще автомобіль - бензин, страховка, обслуговування. А без автомобіля на дві роботи не встигнеш, бо вони віддалені на 20 км, поїздом незручно, довго чекати, розклад поїзда не підлаштуєш під свої інтереси.
І це ще кращий варіант. А гірший - приїжджають з Європи і спиваються тут.

Є ще прийнятний варіант - їдуть на заробітки в Москву.
Але якщо Янукович та олігархи не одумаються і не змінять свої неприродні євроінтеграційні нахили, то всіх нелегалів-українців з Москви та з усієї Росії копнуть під зад, можете не сумніватися. Путін соплі жувати не буде.
це все про роботу руками...
Можна працювати і інтелектуально ;)
  • 0

#280 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.10.2013 – 11:24

Перегляд дописуshіver2005 (04.10.2013 – 11:07) писав:

Без бойфренда африканця в ЄС годі шукати роботи не руками. Взагалі, Україна, як частина Європи повинна разом із іншими країнами Європи більш активно надавати громадянство індусам, кхмерам, новим гвінейцям та усіляко сприяти культурній різнобарвності. Із іншого боку від української опозиції не чути та й не видно жодної реклами на захист поважної соціальної групи - геїв та лезбійок. Та й прості українці не охоче беруть участь в гей-парадах, відсоток шлюбів з африканцями взагалі катастрофічно малий. Це все дає підстави сумніватись у щирості прагнень України до ЄС. На моє переконання, президентом України повинен бути гей - це б підвищило шанси України на вступ до Єс на 100 відсотків. Міністром має бути зоофіл, а провідна партія - педофілів, як в одній дуже розвиненій країні Європи.
Якщо згадати історію, то свідомі інтегратори на кошти посольства США - переконливо стверджують - Петро перший був гей! Сором'язливо забуваючи його коханця Мазепу. Ми повинні згадати нашого славного предка - гея Мазепу! Він був перший євроінтегратор. Параджанов, як педофіл, зазнав краху(
Годі про сумне! Будьмо свідомі свого походження, Європа - це культурний острів, здобуток світу! Чимало видатних постатей, як-от: Наполеон, Гітлер, Мусолліні, Мазох та інші креативні особистості народились на її теренах! А як ми загартували світ чумою! Так, славетна історія.
А у нас в Україні - є Галичина. Колись, шляхетні поляки пропонували українцям: бути православним і не мати право на роботу, їжу, будинок та вітчизну або прийняти унію. Унія - це польський прутень в церкві українця. Галичина пристала на бік цієї пропозиції. Відтоді в Україні поширилось польське слово "бидло" і можливо ми були королівством толерастії, нехай у складі Австро-Угорщини та Польщі. На згадку про цю видатну подію щирий українець, майже галичанин Агсеній Петгович Гаценюк відкрив в етнічному румунському місті Чернівці - пам'ятник Францу Йосипу.
Так, майбутнє Укгаїни в гейгопейському союзі. Пгошу барздо до дискусії інтелектуастув навет зе Львова. (Адже скоро запговадимо латинку - останній кгок до мгії бути щасливими.)
Загалом нудно, тільки одна ремарка: Мазох у Львові народився)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних