Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#221 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 06.09.2013 – 12:52

Перегляд дописуshіver2005 (06.09.2013 – 12:24) писав:

Вони бігають від цього, як від чуми))) Це прокляття їх переслідує.
Он як ? А то я дивлюсь, блін, з якого боку не підійди аби отримати відверту і чесну відповідь з цього приводу, тут же намагаються вислизнути. І продовжують своє і тільки своє. Це ж не дискусія. Чортзнашо.

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.09.2013 – 13:01

• 1

#222 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 13:25

Перегляд дописуMqM (06.09.2013 – 11:39) писав:

Акт злуки УНР і ЗУНР які були визнані.
КИМ ?

Цитата

Я вам вже відповідав, але для вас те що західні українці приймають ведучу роль у становлені цієї країни.
Без коментарів. Бо це і є хвороба котру ти намагаєшся приписати іншим.

Цитата

ні
Незаконно, бо кожна нація має право на державу.
В такому випадку ті, яким ти, на свій розсуд, надаєш право ведучої ролі в Україні, повинні бути не у складі України.

Цитата

Якщо визнати пакт законним, то УКраїна законно належить СРСР.
Це тобі тільки здалося що я до цього веду. Не котить. СРСР - немає. Зате є Польща, Румунія, Угорщина і т.д. І є текст пакту. І є території, приєднання яких до України ти, тільки що, назвав незаконним. ( дивись свою цитату вище) Це зрозуміло ? Що скажеш ???

Цитата

Доречі що я згадав, словаччина була окупована угорцями коли, зникла Чехословкаія бо вони заключа договір з Чехословаччиною.
Нахрєн, Чехословаччину. Не переводь стрілки.

Цитата

Так само і ми РОсію нічого не винні бо не існус СРСР.
Не винні. Хто ж проти ? Але я тобі вже сказав хто існує. І всі вони - у євросоюзі.

Цитата

ТАк що хай ваша Росія іде куди одалі
Згоден. При умові що нехай ідуть куди далі разом з своїм євросоюзом Польща, Румунія, Угорщина. Згоден ? Нє ?

Цитата

Йому ніхто не навязує, його ставлть перед вибором.
А хто тобі дав право ставити мене перед вибором ? А мені, хто надав таке право по відношенню до когось ? Не розкажеш, часом ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 06.09.2013 – 13:28

• 0

#223 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2013 – 09:11

Перегляд дописуMqM (05.09.2013 – 11:00) писав:

А це щоб ніхто не сумнівався
ти з Півночі, тобто з Полісся :) центральна Україна - Черкаська, Кіровоградська, Вінниціка ;)

Повідомлення відредагував Armando: 07.09.2013 – 09:12

• 0

#224 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 09:16

Перегляд дописуБезбожник (06.09.2013 – 10:56) писав:

- Якщо це було незаконно, то по якому праву населення незаконно приєднаних територій повчає східну Україну до якого союзу потрібно іти ?
Давай тут без клоунади. Приєднання західних територій було військовим захопленням території що належала Польщі.
По якому праву? Ти з дуба впав? Вони громадяни України і вправі брати участь у житті держави - ось по якому. Що за запитання таке дибільне взагалі?
  • 2

#225 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 09:17

Перегляд дописуБезбожник (05.09.2013 – 19:44) писав:

Назови мені бодай одну країну у світі котрою було офіціно визнано таку державу як УНР.
яке нам українцям діло, що хтось не визнавав нашу державу? головне що УНР за короткий період існування зробила набагато більше значущого (в історичному плані) ніж новітня Україна за 20 років.
Зображення
якщо уважно подивитесь на мапу УНР, то зрозумієте звідки витоки УРСР, України. Як кажуть "крапля камінь точить", "маленькими кроками можна піднятись значно вище".

Повідомлення відредагував Armando: 07.09.2013 – 09:20

• 1

#226 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 09:20

Перегляд дописуБезбожник (06.09.2013 – 10:56) писав:

- Якщо це було законно, то по якому праву звучать заяви - Росія нам не брат а ворог ?
Всяка держава що намагається захопити території чи заволодіти суверенними правами іншої суверенної держави є для тої держави ворогом.
Росіяни для нас - брати, причому не по крові - а по історії, як і Поляки, а от Росія - ні.
  • 1

#227 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 09:32

Перегляд дописуMqM (06.09.2013 – 11:23) писав:

- Чи є законним приєднання західних територій до складу України в 1939-му згідно пакту Молотов -Рібентроп ?
- Якщо це було законно, то по якому праву критикується позиція Росії щодо України ?
- Якщо це було незаконно, то по якому праву населення незаконно приєднаних територій повчає східну Україну до якого союзу потрібно іти ?
- Якщо це було законно, то по якому праву звучать заяви - Росія нам не брат а ворог ?
- Якщо це було незаконно, то по якому праву східному українцю навязують думку що братом є населення ЄС ?
Знаєте не для всіх питань підходить, коротка відпові
ні
є в світі сили, що вирішують бути державам чи ні і якими бути. Вони маніпулюють відомими політиками, лідерами країн та іншим.
Витрачати сили на суперечку яка держава чи наддержавне утворення краще - марна витрата сил та енергії. Краще витратити вільну енергію та сили на розвиток, збагачення, пошуки відповіді на питання "Хто ми?", "Де ми?", "Навіщо ми тут?". :)
http://tereveni.org/...post__p__821547

Повідомлення відредагував Armando: 07.09.2013 – 09:35

• 0

#228 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 09:34

Перегляд дописуMqM (06.09.2013 – 11:23) писав:

- Якщо це було незаконно, то по якому праву східному українцю навязують думку що братом є населення ЄС ?
То ти стверджуєш що Поляки, Чехи, Болгари, Словаки, Хорвати, Словени та Чорногорці - нам не брати? Може вони ще й вороги?
То якась жидо-москальська ідеологія, яка має на меті позбути нас свідомості того що ми - Українці - слов'яни. І саме слов'яни нам брати, а не угро-фіни.
  • 1

#229 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 14:52

Ги ги ги. Бачиш, MgM казав же тобі, пиши віділеними цитатами. А тепер дехто, тут, геть заплутався, хто з нас що сказав.
  • 1

#230 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 16:29

То було адресовано тобі, ніхто нічого не переплутав, просто не звідти вставив цитату.
  • 1

#231 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2013 – 17:43

"Ну да. Ти спробував УНР, як аргумент, на "півдорозі" покинув і перескочив до УПА. "Прижкі в сторони". Ну то добре. Відразу видно що ти про армію - ні бум бум. Це якраз та структура де згідно закону існує тільки "так" або "ні". Тому що у будь якій армії світу існують такі речі як - устав. А в разі бойових дій, тим більше, тому що у будь якій армії в разі ведення бойових дій командирам надається особливе право. Тобто, в силу вступають права командира які в мирний він не має права використовувати. Наприклад, право розстрілу за невиконання наказу. Це не колгоспні збори де можуть бути як ти кажеш @
Бачу все важче стає розмова. ЯКа його не покинув, ви писали хто визнав УНР, я вам написав а ви не замітили, написав про акт злуки ви теж проігнрували.
УПА я згадав, як один з аргументів. А до чого ви привязали армійський устав я не знаю, по я про УПА навіть не починав дискутувати, і про оскарження прикащзів не писав. ЧОго ви всі ліпите рзом, що за дика суміш? Вище скажіть що у філософії є тільки відповіді так чи ні.

А моя фраза проміжні відповіді стосувалося загалом теми а не армії. А приносити устав армійский в життя не треба, нічого доброго з того не вийде. Бо армійський устав для армії а не для життя інакше північна корея виходить
"Якщо одним з окупантів була червона армія то приєднання територій Польщі, Угорщини, Румунії... до східної України є актом окупації а не злуки. Саме про це, вкотре, ти вперто повторюєш водночас відмазуючись від цього."
Вона ще була окупантом в 20 тих, і що? УПА воювало проти німців і нквд протичервоної армії не воювало бо там були українці, але хоч там і були українці вони виконували злочинні накази. ЦЕ так само як інші українські формування в чужих військах.
"Я нічого проти не маю ні проти Львова ні проти Каракасу....я одне не можу зрозуміти, коли вже в Україні закінчиться оця фігня : "ми культурніші і кращі ніж ви а тому ви повинні робити як ми" ? Коли вже таким як ти, дійде у голову що таким чином Україну ніколи не обєднати ? Коли таким як ти дійде, що в Україні є чисті і неприбрані міста ? Як на заході так і на сході. Ну буваю я у Львові...у Франківську...і що ?...з моєї точки зору Севастополь набагато чистіший і не менш культурний. Ну і що ? Це дає севастопольцям право вимагати від львівян приєднання до Росії ? Чи як ? Яку б шнягу ти ще отут вигадав ?"
Ви не задаєтесь питанням в чому причина.

А ваш севастополь це раніше режимна територія, і вона мая особливий сттус як і Київ, так що не доречне порівняння

"В такому випадку ті, яким ти, на свій розсуд, надаєш право ведучої ролі в Україні, повинні бути не у складі України."
А західні українці не окрема нація. Ваші спроби смішні

"Без коментарів. Бо це і є хвороба котру ти намагаєшся приписати іншим." Доведіть протилежне

"Зате є Польща" - немає тієї самої польщі))) так що облом.

"При умові що нехай ідуть куди далі разом з своїм євросоюзом Польща, Румунія, Угорщина. Згоден ? Нє ?" - повторюю жителі київщини голосують за партії які ведуть в Європу. Вони вибрали свій шлях, навіть якщо ти проти)

"А хто тобі дав право ставити мене перед вибором ? А мені, хто надав таке право по відношенню до когось ? Не розкажеш, часом ?"
А тебе не ставлю, бо я не маю повноважень) Життя завжди ставить перед вибором

Перегляд дописуPavlo_Taiko (07.09.2013 – 09:34) писав:

То ти стверджуєш що Поляки, Чехи, Болгари, Словаки, Хорвати, Словени та Чорногорці - нам не брати? Може вони ще й вороги?
То якась жидо-москальська ідеологія, яка має на меті позбути нас свідомості того що ми - Українці - слов'яни. І саме слов'яни нам брати, а не угро-фіни.
Доречі Безбожнику чому?
Сам прикол в тому якби не визнав УНР СРСР, не було УРСР, за який так ти чіпляєшся. Ви ухилилися від багатьох питань, в чому проявляється симпатія українців з росіянами, факти прошу. Що до Сходу, по яку адекватність можна говорити якщо вони вибрали зека на виборах? Вихочете щоб визначали щось? ви довірите їм напрмок?
І що цікаве, ти не задаєш питання по якому праву 17% росіян визначають куди рухатися Україні. І по якому праву вони навязали російську. Але свої українці які прагнуть відновити українську культуру і побудувати українську країну то дор них притенззії.

Перегляд дописуArmando (07.09.2013 – 09:11) писав:

ти з Півночі, тобто з Полісся :) центральна Україна - Черкаська, Кіровоградська, Вінниціка ;)
Північ - тоді і волинська і рівненьска. Більш поширене центральна Україна
"Я правильно зрозумів що мова іде про українську повстантську АРМІЮ ? Чи мова йде про "шарашкину контору" ? Тоді це не до мене"
не правильно зрозуміли, бо у вас зливаються всі речення в одне. Вам важко обговорювати різні теми в одному пості?

Повідомлення відредагував MqM: 07.09.2013 – 18:03

• 1

#232 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 07.09.2013 – 20:19

Перегляд дописуMqM (07.09.2013 – 17:43) писав:

Північ - тоді і волинська і рівненьска. Більш поширене центральна Україна
Волинська та Ровенська теж північ :)
бо інакше Київська та Житомирська, Чернігівська - центральні і півночі нема,
на півночі живуть білоруси :)

Повідомлення відредагував Armando: 07.09.2013 – 20:45

• 1

#233 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.09.2013 – 23:33

Перегляд дописуArmando (07.09.2013 – 09:11) писав:

яка різниця з цього всього, не розумію взагалі.
  • 1

#234 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 08.09.2013 – 14:16

Перегляд дописуMr.Ripley (07.09.2013 – 23:33) писав:

яка різниця з цього всього, не розумію взагалі.
менталітет. Олевськ колись був прикодонним містом, тому коли ти кажеш майже західна це смішно. Тоді так можна майже рахувати всі прикодонні землі
  • 1

#235 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 08.09.2013 – 16:31

Перегляд дописуMqM (08.09.2013 – 14:16) писав:

менталітет.
комуністичний

Зображення
  • 2

#236 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 09.09.2013 – 18:52

Ріплі я би сказав так, центральна соціалістичний, а південь-схід комуністичний з усіма маразмами
  • 1

#237 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.09.2013 – 07:14

не треба казати що то південь схід комуністичний з маразмами. то старі люди з маразмами. вони і у Львові живуть.
Ветерани, представники окупаційної адміністрації, що у Львіві владу мали, а тепер величеньку пенсію за це отримують, продовжують мріяти про минуле, про молодість, і про те як вони, окупанти, місцевих жителів гнобили.
  • 2

#238 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 10.09.2013 – 08:20

і молоді, скільки я бачу придурків які кричать у вк групах юга-вастока коли чують українську єто русскій город
  • 3

#239 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.09.2013 – 06:53

Перегляд дописуMqM (10.09.2013 – 08:20) писав:

і молоді, скільки я бачу придурків які кричать у вк групах юга-вастока коли чують українську єто русскій город

• 0

#240 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.09.2013 – 23:41

Перегляд дописуMqM (09.09.2013 – 18:52) писав:

Ріплі я би сказав так, центральна соціалістичний, а південь-схід комуністичний з усіма маразмами

Я не сказав би. Проблема якраз в "схиблених" західняках-противсіхах та і в центральній Україні.

А тих, хто на сході або на півдні, я абсолютно розумію. Вони голосують стабільно за ПР, бо їх залякують. Ось і все.

А от противсіхи з Західної та Центральної України (та і Яценюк, який гавкав, шо Тимошенко і Янукович - однакове зло) якраз і витягли Януковича в президенти.
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних