Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#201 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.09.2013 – 09:34

Я так скажу... Прості українці живуть приблизно так як і прості росіяни, і перспективи позитивних змін я наразі не бачу. Тому об'єднання нічого хорошого нам не дасть.
Прості європейці живуть краще, ніж ми. Тому я готовий ризикнути і віддати свій голос в напрямку євроінтеграції, щоб щось змінити, ніж далі киснути в нашому болоті, або ж вступати у ще більше і глибше болото
  • 0

#202 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.09.2013 – 11:41

Перегляд дописуshіver2005 (04.09.2013 – 11:33) писав:

Нам, українцям, пора визнати, що ми розвалили власну країну і треба її якнайскоріше відбудовувати.
Якраз не українці її розвалили, бо ті хто розорив всі заводи, а потім купив їх за безцінь, і ті хто краде з державного бюджету власної країни, не мають права вважатись українцями

Прості росіяни живуть у 3 рази краще за українців, щонайменше. Тракторист отримує 30 тис.руб, в Україні менше отримує депутат ВР.
Не плутай Москву і Росію)
  • 2

#203 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.09.2013 – 14:54

Перегляд дописуshіver2005 (04.09.2013 – 14:40) писав:

Чи може Вітренко не українка?)))
ні, вона "Гражданка Советского Союза"

Нам, українцям, пора визнати, що ми розвалили власну країну і треба її якнайскоріше відбудовувати.
ми розвалили? Я, Ти? Чи може Катод? )
  • 0

#204 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.09.2013 – 16:14

Перегляд дописуshіver2005 (04.09.2013 – 16:04) писав:

Інші українці. Мельник, Янукович, Кучма та їм подібні. Ви ж цього, маю надію, не заперечуєте.
Ну ти сказав "ми".. Янукович, Кучма - це не ми
  • 0

#205 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.09.2013 – 18:19

Прості росіяни живуть у 3 рази краще за українців, щонайменше. Тракторист отримує 30 тис.руб, в Україні менше отримує депутат ВР.
Щодо вищого рівня зарплати та пенсій у Росії, це правда.

Цитата

Якщо Україна вступить чи в тайожний союз чи в гейропейський - ніхто за українців працювати не стане.
Тому і хочеться декому до євросоюзу. Чомусь їм здається що там можна добре заробити або отримати високу пенсію, особливо не напружуючи животик. Але нічого цього не буде. Працювати доведеться добряче, по любому.

Цитата

Годі союзів, годі й на них перекладати відповідальність. Нам, українцям, пора визнати, що ми розвалили власну країну і треба її якнайскоріше відбудовувати.
Таким чином маємо три тяглові сили з усім відомої байки - лебідь, рак, щука. Одна тягне до ЄС, друга до ТС, третя взагалі до неба намагається піднятись. Як висновок :

Цитата

пора визнати, що ми розвалили власну країну і треба її якнайскоріше відбудовувати.
Тобто замість цих трьох запрягти одного доброго коня. Виїхати на власне поле, у власній державі, закотити рукава, двічі (можна тричі) плюнути в долоні і почати оранку...ну теє...як ти правильно кажеш :

Цитата

якнайскоріше відбудовувати
Але ж Шівере, для певної частини наслення мріяти набагато легше ніж працювати. А якщо до мрій додати політику, якщо у кожному незгодному з твоїм (моїм-чиїмось) політичним світоглядом вбачати ворога народу, то тоді шлях тільки один - у євроазіозахідносхіднопівденнопівнічно...і т.д. союз. Ну шоб продовжувати наслідувати негра з анекдоту :
Лежить він під пальмою. Пдіходить діловий американець і каже : чого ти лежиш ? Вилізь на пальму, збери банани, скільки донесеш до ринку, продай і купи теліжку. Вилізь на пальму, збери скільки довезеш теліжкою, продай і купи авто. Знову на пальму, збери банани скільки витримає авто, продай і купи будинок. Знову на пальму.... як результат : заходь у власний будинок, лягай на дивана, включи телевізор і можеш відпочивати нічого не роблячи.
Негр : А навіщо усе це ?... я і так відпочиваю нічого не роблячи.
Саме з цієї "підпальмової" позиції багато наших мрійників хочуть приєднати себе до євросоюзу. Тут хтось штрикнув шановному Власюку що мов Росія не тямить зробити нормальне авто на зразок, скажімо, "мерина"...не тямить. Це правда, і що ?..., Україна маючи "Таврію" порівнялась з тим "мерином" ? Чи як ?...навіщо усе це ? У нас самих розвал і безлад, то якого чорта заглядати на недоліки сусідів, маючи купу своїх ? Чи хтось вважає що вступивши в ЄС, автоматично можна записати себе до співавторів "мерина" ?
Ну то чим здивуємо європу ? "Таврією" ?...європейцям на неї нас рать. Чи мо почнемо розказувать їм що Росія така-сяка...так західноєвропейцям на це теж - нас рать. Може розкажемо їм про український патріотизм і високий рівень національного усвідомлення ?...їм і на на це - нас рать. Може пожаліємось що у нас багато російськомовних ?...мо розкажемо що...відповідь буде та ж самісінька. І що з усього цього слідує ? На яких таких позиціях РІВНОСТІ ми збираємось до ЄС ? Ні на яких. Уся ця мрія сформована на одному-єдинному "аргументі" : "якось воно буде". Можна і так. При умові що така мрійно-безвідповідальна позиція стосується когось, особисто. Але це не означає що у такого мрійника є якесь право тягнути за собою весь народ. Тому що сторонник євросоюзу не має жодної переваги над опонентом. І навпаки, теж. Хто хоче до євросоюзу, будь ласка, нехай іде. І нехай цим людям там щастить. Хто не хоче, нехай не іде. Ми ж демократична країна ?...чи вже нє?...право кожного є абсолютно однаковісіньким...для цього існує всенародний референдум...існує право відділення....чи комусь хочеться диктату ?...і ви ще, при цьому, Лукашенка згадуєте ?...так тут у нас, в Україні, тільки дай можливість тих "лукашенків" набереться чортзна скіко. Вони вже є сьогодні. Вони в усьому "праві". Вони сплять і бачуть сни про те як заганяють нагайкою "тупорилий" український нарід до майбутнього "щастя" комуніз...перепрошую "європейства"....щось дуже знайоме, тільки назва інша. А дія та ж сама. Там був "антісовєтчік"...тепер тут, "москаль"...хохол"...різниці немає. Як між визначеннями так і між виконавцями. Батька Лукашенко відпочиває.

ПС. Ну то як щодо того аби закотити рукава і орати власне поле у власній державі, га, пацани ? Слабо ? Так ніхто ж і не обіцяв що буде легко.
Є таке правило: майбутню державу будують не для себе а для майбутнього покоління. Тобто, на "меринах" повинні гасати вони - наше майбутнє. А щоби це відбулось - колись, нам потрібно "конячками" - сьогодні. Саме так досягають свого успіху поважаючі себе держави.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.09.2013 – 18:28

• 1

#206 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.09.2013 – 20:50

Перегляд дописуВласюк (04.09.2013 – 09:24) писав:

"Ви знаєте, що б не відбувалося, і куди б Україна не йшла, ми все одно колись і десь зустрінемося. Чому? Тому що ми – один народ",
Власюку, є на то сентенцію про "адін народ" гарна відома відповідь.

Цитата

Праблема людзей, якія лічаць, што беларусы, расейцы ды ўкраінцы — адзін народ, у тым, што яны ня могуць гэтага сказаць ані па-беларуску, ані па-ўкраінску.

• 2

#207 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.09.2013 – 08:59

Перегляд дописуshіver2005 (04.09.2013 – 19:42) писав:

Назвіть нарешті хто вони! Тільки не кажіть, що не українці. вони громадяни України, а це їх робить на рівні з нами. І ми відповідаємо за їхні промахи.
на рівні з нами? Вони приймають рішення а ми - ні. ти ніби в одному пості розповідаєш про пенсії і зарплати вищі в росії, ніби розумні речі, а в другому пишеш що Кучма і Янукович на рівні з нами? ) Трололо))

Повідомлення відредагував Фабрегас: 05.09.2013 – 08:59

• 1

#208 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.09.2013 – 10:23

Ви видно пропустили мый попередній пост, де я писав що я народився в центральній Україні, і має право судячи по вашій логіці говорити куди рухатися іншій чатині України.

"І в першій і в другій частині твоїх "аргументів" я нічого не побачив окрім політично-казкових мрій. І ще, пафосу присвоєння собі "знання" ситуації в усій центральній Україні. І не просто ситуації загалом, а категоричної заяви в якій ти ручаєшся за кожного з міліонів жителі центру. Це круто, чесслово. Але мене не цікавлять чиїсь мрії. Тим більше, коли вони опираються на політику. Ось ця твоя заява :
Цитата

Я знаю характер центральних українців вони поступливі, і це привело би їх туди де Білорусь."
Бо там мої родичі, я буваю там раз в рік, спілкуюся і знаю ситуацію якби не приховували.

"Бо якщо я, житель київщини, приїду до західної України і заявлю там про свої права на громадянство, на українську мову, якщо почну говорити що це моя Україна, і т.д. то з точки єтнічного поляка, румуна чи мадьяра, я є не хто інший - як "завезений" на їх територію. Бач як воно цікаво виглядає на другій стороні медалі ?"
А до чого поляки до ЗАхідної України? чи ви називаєте українців завезеними? Я говорю конкретно про росіян, так як ви про поляків і мадяр.
Доречі Прабабця з Київскої області ))) А я сам з родився в Житомирській, це до слова)

Про ФАріон (хоча вона мені теж не подобається)
"Якби вона була чистою,чому немає права? Цікаво я як виходець з центральної можу послати росіян в....?"

ДОречі судячи по голосуванню я правий щодо центральної, а Свобода в Києві і київській непогано пройшла. Підтримаючи партії прожвропейського курсу, центральна зобила свій вибір! До європи, так що я свою центральну зі своїми рідними в ніякий мс не хочу, як і більшість ЦУ. Ніхто з моєї сімї не голосував за протилежні європейському курсу партії,а моя сімя повністю з центральноЇ, хто з черкащини хто з житомирщини

Моя Бабця голосувала за соціалістів поки вони бул але ніколи не за комуністів. Тому мені важко зрозуміти українців які голосують за партію яка винищувала їх

Повідомлення відредагував MqM: 05.09.2013 – 10:24

• 0

#209 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 05.09.2013 – 11:00

А це щоб ніхто не сумнівався

"автоматично визнаєш неправомірність виходу з срср країн прибалтики" - мені до них немає справи. Чому я захоплючись деякими речами автоматично маю визнавати все? Цікава у вас логіка, логічно що вони не змогл б такого при союзі. Але цим я не визнаю законність пакту молотова рібентропа. Щоб таке прийняти в нас достатньо визнати незакнною окупацією срср УНР, і не прийдеться махатися з цьою фігньою

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  12413414ё1.png   111.47К   2 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував MqM: 05.09.2013 – 11:08

• 0

#210 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.09.2013 – 11:36

Перегляд дописуshіver2005 (05.09.2013 – 10:43) писав:

Я - приймаю рішення. А ви нездатні рішення приймати? Я просто не розумію, чесно. Чи кому ви хочете делегувати прийняття ваших рішень? Ви скидуєте з себе відповідальність, як громадянина за те що коїться в країні? Ви думаєте, хто прийде та захистіть ваші права?!
Які рішення ти приймаєш?
  • 0

#211 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.09.2013 – 19:44

Перегляд дописуMqM (05.09.2013 – 11:00) писав:

"автоматично визнаєш неправомірність виходу з срср країн прибалтики" - мені до них немає справи.
Зате у тебе виникла нагальна справа до того що прибалти не надали росіянам громадянства. Іншими словами, коли тобі вигідно щось сказати, ти до прибалтів маєш справу. Ось тут :

Цитата

Правильно зробили в Латвії не дали громадянства потенційним зрадникам
А коли невигідно, ти від них вдмазуєшся.
Ось тут :

Цитата

мені до них немає справи.
Тому я тебе вже питав :

Цитата

Якою логікою ти керуєшся ? Якою мораллю ? Подвійною ?

Цитата

Чому я захоплючись деякими речами автоматично маю визнавати все?

А ніхто і не примушує тебе визнавати все, або навпаки, не визнавати. Ти, спочатку, розберись з самим собою перш ніж розбиратись з іншими речами. Наприклад ось це :

Цитата

Щоб таке прийняти в нас достатньо визнати незакнною окупацією срср УНР, і не прийдеться махатися з цьою фігньою

Перше. Яке відношення має до УНР ще неіснуюча (на час УНР) держава, СРСР ? По друге. Назови мені бодай одну країну у світі котрою було офіціно визнано таку державу як УНР.

Цитата

Але цим я не визнаю законність пакту молотова рібентропа

Ну ну. З цього місця, "пападробнєй". Тобто, в якій частині ти визнаєш його законним, а в якій - ні ? Це буде цікаво, чесслово. І весело. Особливо мене цікавить ось ця частина того пакту про яку я тебе питав :

Цитата

чим той пакт є законним по відношенню до західної України ?

Ну то давай. Якщо ти кажеш що :

Цитата

Щоб таке прийняти в нас достатньо визнати незаконною окупацією срср (Российской Советской Республикой) УНР, і не прийдеться махатися

Це ж треба. Ну прям історична "паралель". Хоч стій хоч падай. Тобі відкрити "таємницю" ?...чи сам дотумкаєш ? наприклад про те, що в складі України якою її оголосило керівництво УНР не було тих територій (навіть теоретично !) котрі зявились у 1939 році. Шо тобі ще незрозуміло ? І більше (вже обіцяв) про оте УНР говорити не стану. Я ж тобі вже сказав, це зовсім не до теми. І мав на увазі якраз ту обставину що окупація РСЧА, наприклад, Галичини, (і не тільки) по любому, або законнний акт, або, ні. Оце і вся "унр".
Корочч, поскільки ти весь час "йорзаєш" туди-сюди, я тобі як школяру на паличках конкретизую у зменшеному варіанті і називатиму по черзі. Отже, окупація Галичини частинами РСЧА згідно пакту Молотов-Рбентоп була законною ? Чи ні ? Звертаю твою увагу (щоб ти не розмазюкував відповідь подаючи мені (нафіга?) паспортні дані родичів) на те що я, поки що, питаю виключно тільки про Галичину. Решта областей буде обговорюватись теж, окремо. Бо я бачу що інакше вести чоловічу розмову неможливо.
  • 2

#212 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.09.2013 – 01:54

Перегляд дописуMqM (05.09.2013 – 10:23) писав:

Я знаю характер центральних українців вони поступливі, і це привело би їх туди де Білорусь."

Смішний. В Білорусі на вулицях чистота і порядок. І заробляють не менше, ніж в Україні.

В Україні ж навколо брудно, "бички" кидають під ноги, живуть в смітті і всіх все влаштовує.

Хіба по телевізору тобі сказали, що в Білорусі все так погано. Можуть сказати, що і в Росії також. Так ось, в Росії також заробляють значно більше, ніж в Україні.

Перегляд дописуMqM (05.09.2013 – 10:23) писав:

Моя Бабця голосувала за соціалістів поки вони бул але ніколи не за комуністів. Тому мені важко зрозуміти українців які голосують за партію яка винищувала їх

Ось якраз по Олевську пройшов від Партії Регіонів депутат ))
І по Житомирській області тільки 1 кандидат пройшов від "опозиції".
І це вже навіть ближче до Західної України.
Тому я не розумію взагалі, що ти морозив.

А Журавський Віталій. Його "обісрали" по телевізору з ніг до голови, а він пройшов на Житомирщині. Сором взагалі.
А комуністи набрали аж 13%.

Знавець ситуації. Я не можу з тебе.
  • 1

#213 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.09.2013 – 06:48

Перегляд дописуБезбожник (05.09.2013 – 19:44) писав:

...І мав на увазі якраз ту обставину що окупація РСЧА, наприклад, Галичини, (і не тільки) по любому, або законнний акт, або, ні. Оце і вся "унр"....
недоганяю цю маячню.
ось є основний закон - конституція.

Цитата

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.
Україна є унітарною державою.
Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

покажіть мені закон України, чи закон УРСР, закон СРСР, чи закон Польші, де написано що яка небуть окупація є законною!
Навіть якщо з боку УРСР приєднання додаткових областей не є порушенням закону, то з боку Польші це порушення закону полюбому.
про яку законність окупації може бути мова? маячня
  • 1

#214 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 10:55

"Перше. Яке відношення має до УНР ще неіснуюча (на час УНР) держава, СРСР ? По друге. Назови мені бодай одну країну у світі котрою було офіціно визнано таку державу як УНР."
Дехто справды погано знає історію:
Берестейський мир

Докладніше: Берестейський мир
27 січня 1918 (9 лютого 1918) року Українська Народна Республіка з одного боку, та Німецька імперія, Австро-Угорщина, Османська імперія і Болгарське царство з другого, уклали сепаратний Брест-Литовський мирний договір. Україна визнавалася незалежною державою в кордонах окресленими ІІІ Універсалом.
+

09.02.1918Українська Центральна Рада підписала Берестейський договір, яким Україну як незалежну державу було визнано державами Четверного союзу та РРФСР.
ЩО до яке відношення, то пряме, вона нащадок УНР, а не УССР бо це бред. Чи ви хочете с казати що багато країн Європи після окупації і відновлення не мали ніякого відношення?
ЩО ви хочете добитися тим? Визназнавши радянську окупацією законною, УКраїна має вся вернутися в Росію. Тим більше не визнаєте УНР, ви таким чином хочет в Росію?
Я не розумію навіщо ви вс ліпите, і говорите про якусь мораль? яка мораль? в політиці немає моралі. Якщо ви за справедливість то вона не керується документами окупантів - це також несправедливо.

Перегляд дописуБезбожник (05.09.2013 – 19:44) писав:

Це ж треба. Ну прям історична "паралель". Хоч стій хоч падай. Тобі відкрити "таємницю" ?...чи сам дотумкаєш ? наприклад про те, що в складі України якою її оголосило керівництво УНР не було тих територій (навіть теоретично !) котрі зявились у 1939 році. Шо тобі ще незрозуміло ? І більше (вже обіцяв) про оте УНР говорити не стану. Я ж тобі вже сказав, це зовсім не до теми. І мав на увазі якраз ту обставину що окупація РСЧА, наприклад, Галичини, (і не тільки) по любому, або законнний акт, або, ні. Оце і вся "унр".
Корочч, поскільки ти весь час "йорзаєш" туди-сюди, я тобі як школяру на паличках конкретизую у зменшеному варіанті і називатиму по черзі. Отже, окупація Галичини частинами РСЧА згідно пакту Молотов-Рбентоп була законною ? Чи ні ? Звертаю твою увагу (щоб ти не розмазюкував відповідь подаючи мені (нафіга?) паспортні дані родичів) на те що я, поки що, питаю виключно тільки про Галичину. Решта областей буде обговорюватись теж, окремо. Бо я бачу що інакше вести чоловічу розмову неможливо.
Я тобі відкрию істину, був акт Злуки ЗУНР і УНР. А що територій які не були то не було тільки малої частини чернівецької, і південь одеської. Яка це чоловіча розмова якщо вириваєте конкретну подію з істопії заперчуючи попередні. НА західній не визнають всі окупації, вони розглядаються в купі, як окупація УНР так пакт. А ви вириваєте з історії конкретний подію, коли нашимиземлями розпоряджалися окупанти і починаєте розповідати що галичани немають права. Тільки коли рятували УКраїну від післявоєнного голоду ви забуваєте. І ви пишете про мораль. Яка мораль якщо ви керуєтесь здочинним актом у визначенні українців

ЦЕ тільки у нас таке можливо, щоб свої так ділили Україну. В польщі не ділять на австрійську і польську .От звідки зрадники беруться, "вас приєднали у 1939 році так мовчіть і прогибайтесь як ми під росіян"

"Смішний. В Білорусі на вулицях чистота і порядок. І заробляють не менше, ніж в Україні.

В Україні ж навколо брудно, "бички" кидають під ноги, живуть в смітті і всіх все влаштовує.

Хіба по телевізору тобі сказали, що в Білорусі все так погано. Можуть сказати, що і в Росії також. Так ось, в Росії також заробляють значно більше, ніж в Україні."
Ти в ній жив? щост білоруси жаліються. Бо напевно одної чистоти і зарплт в мінську мало. По ЯБілорусі не та багато заробляють як здається як в мінську

Перегляд дописуMr.Ripley (06.09.2013 – 01:54) писав:

Ось якраз по Олевську пройшов від Партії Регіонів депутат ))
І по Житомирській області тільки 1 кандидат пройшов від "опозиції".
І це вже навіть ближче до Західної України.
Тому я не розумію взагалі, що ти морозив.

А Журавський Віталій. Його "обісрали" по телевізору з ніг до голови, а він пройшов на Житомирщині. Сором взагалі.
А комуністи набрали аж 13%.

Знавець ситуації. Я не можу з тебе.
Ти смішний, на заході пройшли регіонали там де ніколи не могли. Тасували вибори. А ти поодиночному випадку судиш що всі такі. Ну ти великиц знавець ситуації. Так розповідай, що ходили і пропонували гроші, тасували вибори.
---
Переїжай в Білорусь чи тобі захотілося демократії в Польщі

Повідомлення відредагував MqM: 06.09.2013 – 11:16

• 1

#215 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 10:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (06.09.2013 – 06:48) писав:

недоганяю цю маячню.
Це тому що ти проглянув а не продумав до чого я веду.

Цитата

ось є основний закон - конституція.
В тому напрямку в якому я намагаюсь хоч що небудь почути від сторонників євросоюзу з позиції : чи є у них право (як і у будь кого із нас) криткувати інших і стверджувати своє яко істину - конституція не має значення. Бо не про неї мова.

Цитата

покажіть мені закон України, чи закон УРСР, закон СРСР, чи закон Польші, де написано що яка небуть окупація є законною!
Навіть якщо з боку УРСР приєднання додаткових областей не є порушенням закону, то з боку Польші це порушення закону полюбому.
про яку законність окупації може бути мова? маячня
А де я сказав що окупація може бути законною ? Або - незаконною ? Я ні того ні іншого не стверджував. Я задавав питання (тільки питання, Вітолде) : законно чи незаконно ? І хочу почути аргументовану відповідь - законним є приєднання деяких західних областей у 39-му році, чи ні ? От і все що мене цікавить. Якщо це було законно то : слава Молотову-Рібентропу, слава кпрс, тов. Сталіну і доблесній РСЧА. Правильно ?...адже цей висновок сам по собі випливає, подобається це кому, чи ні. Якщо ж незаконною, то якого диявола незаконно приєднані території вчорашніх польсько-мадьярских-румунських територій претендують сьогодні на роль лідера-поводиря до ЄС, обзиваючи при цьому схід України "москалями" і звинуваючи їх у проросійських позиціях ? От і все, Вітольде, що я хочу почути. І той же шановний MgM чудово розуміє що я веду саме до цього. А якщо сюди додати його цитату що мов :

Цитата

Україна існує завдяки ЗУ, вона зараз в кращому разі була як Білорусь, в гіршому вже була би частиною Росії.
то тим більше, я хочу почути аргументи : по якому праву ? А поскільки є категорія людей які нізащо у світі не відповідають прямо на конкретне питання, котрі починають переводити стрілки, накопичувати...вигадувати про УНР і т.п. то немає іншого виходу, з такими людьми, як добиватись відповіді про їх "право" на справедливість суджень щодо східної України і бажання населення бути в тому чи іншому союзі. , поетапно...розсусолюючи. Яко з бабами на базарі. А якщо ти візьмешся (замість них) то ось ті коротенькі питання на які (по честі) можна дати коротенькі відповіді : "так" "ні".
- Чи є законним приєднання західних територій до складу України в 1939-му згідно пакту Молотов -Рібентроп ?
- Якщо це було законно, то по якому праву критикується позиція Росії щодо України ?
- Якщо це було незаконно, то по якому праву населення незаконно приєднаних територій повчає східну Україну до якого союзу потрібно іти ?
- Якщо це було законно, то по якому праву звучать заяви - Росія нам не брат а ворог ?
- Якщо це було незаконно, то по якому праву східному українцю навязують думку що братом є населення ЄС ?
Для початку - досить. Візьмешся, Вітольде ?
І ще така цікавинка. Раз ти вже тут конституцію...вихід республік СРСР з союзу був абсолютно законним по тій причині що у конституції СРСР існувала відповідна стаття про право республік та автономій на самовизначення. В Констуції України такої статті - немає.
І нарешті. Кожне слово, щось важить. І за ним повинна бути правда а не лицемірство. Це стосується тих, хто бере на себе право встановлювати свої порядки. Якщо ти кажеш (і я з цим погоджуюсь) :

Цитата

про яку законність окупації може бути мова?
то слід визнавати що:
- Бесарабія, тобто, Молдавія, куди були введені війська у тому ж 39-му, є незаконним утворенням.
- Литва, Латвія, Естонія, були незаконним утворенням, по тій же причині.
-Території західної України, були незаконним утворенням.
- Курильські острови
- Дагестан
- Чечня
- Калінінградська область
Ну і т.д. А якщо нам, в Україні так вже хочеться цілосності територій, то слід мовчати в тряпочку а не повчати і критикувати інших, оскільки у самих рильце в пушку. Це якщо говорити по честі а не по Констуції. Бо якщо, знову таки виходити з твоїх слів що :

Цитата

то з боку Польші це порушення закону полюбому
то я хочу побачити гарантії для України на наступні бодай 100-200 років, в разі її вступу до ЄС, де, згадана тобою Польща, фігурує як член союзу. І не тільки вона. І я чудово розумію, що жодна нормальна людина таких гарантій не дасть. Тим більше в області політики де все ненадійно, лицемірно і тримається на світовій брехні. Саме по цій причині, зважаючи що у нас у самих не все законно я і стверджую :

Цитата

Ну то як щодо того аби закотити рукава і орати власне поле у власній державі, га, пацани ? Слабо ? Так ніхто ж і не обіцяв що буде легко.
Є таке правило: майбутню державу будують не для себе а для майбутнього покоління. Тобто, на "меринах" повинні гасати вони - наше майбутнє. А щоби це відбулось - колись, нам потрібно "конячками" - сьогодні. Саме так досягають свого успіху поважаючі себе держави.
Що тут незрозумілого, для тебе, Вітолде ?
  • -2

#216 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 10:56

Дехто з регіогналів ховався за опозиційних.
  • 1

#217 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 11:23

"то тим більше, я хочу почути аргументи : по якому праву ?"
ПО такому праву що УПА єдина хто воював проти двох окупантів)
Я вам вже відповідав, але для вас те що західні українці приймають ведучу роль у становлені цієї країни. Те що вони так само голосують так само як і центральні регіони, що без них в нас давно була перевага прпросійских областей де всі за другу державну, тс і проти державності, центральні просто не змогла би справитися з сходом.

- Чи є законним приєднання західних територій до складу України в 1939-му згідно пакту Молотов -Рібентроп ?
- Якщо це було законно, то по якому праву критикується позиція Росії щодо України ?
- Якщо це було незаконно, то по якому праву населення незаконно приєднаних територій повчає східну Україну до якого союзу потрібно іти ?
- Якщо це було законно, то по якому праву звучать заяви - Росія нам не брат а ворог ?
- Якщо це було незаконно, то по якому праву східному українцю навязують думку що братом є населення ЄС ?
Знаєте не для всіх питань підходить, коротка відпові
ні
Незаконно, бо кожна нація має право на державу. Якщо визнати пакт законним, то УКраїна законно належить СРСР. Доречі що я згадав, словаччина була окупована угорцями коли, зникла Чехословкаія бо вони заключа договір з Чехословаччиною. Так само і ми РОсію нічого не винні бо не існус СРСР. ТАк що хай ваша Росія іде куди одалі
Як держава може бути братом? є тільки національні інтреси. Росія порушує міжнародні договори і інше.
Йому ніхто не навязує, його ставлть перед вибором.

"- Бесарабія, тобто, Молдавія, куди були введені війська у тому ж 39-му, є незаконним утворенням.
- Литва, Латвія, Естонія, були незаконним утворенням, по тій же причині.
-Території західної України, були незаконним утворенням.
- Курильські острови"
Західна Україна не була державою, вона не було утвореням а частиною. Тобто ви ставите під сумнів всю законність СРСР
З вас не дуже юрист) і сумніваюся що ви зможете.

Напевно не треба психлікарень, бо це вибір божевільних. І родичі мають поважати їхній вибір і не навізувати його. Бо вони не розуміють їх, між ним велика у світогляді.

Повідомлення відредагував MqM: 06.09.2013 – 11:17

• 1

#218 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 11:26

Перегляд дописуMqM (06.09.2013 – 11:03) писав:

"то тим більше, я хочу почути аргументи : по якому праву ?"
ПО такому праву що УПА єдина хто воював проти двох окупантів)
Ти так і не зрозумів наскільки я є сторонником конкретики. Для того щоби підвердити свої слова ти зобовязаний :
Назвати бойові операції, кількість військ з обох сторін, хто ці війська очолював, кількість і види задіяної техніки та озброєння, показати документально реальну карту ведення конкретного бою, (такі карти існують і починаються від штатної одиниці - рота). Далі. Результати бою, як то : кількість вбитих з обох сторін (хоч приблизно), розмір зайнятої (або залишеної) території в результаті бою, назвати види озброєння та його походження (поставки заводів, (яких ?) трофейна і тп.) З усіма цими документами дуже легко ознайомитись у відповідних джерелах.

Цитата

Я вам вже відповідав, але для вас те що західні українці приймають ведучу роль у становлені цієї країни
Ти мені спочатку розкажи, яким чином західні українці опинились в складі унітарної України ? А вже потім розказуй про їх лідируючу роль.

Цитата

Те що вони так само голосують так само як і центральні регіони, що без них в нас давно була перевага прпросійских областей де всі за другу державну, тс і проти державності, центральні просто не змогла би справитися з сходом.
Я тобі востаннє пояснюю. Якщо ти вважаєш що майбутнім України є демократія, то хто тобі дав право оцінювати правильність\неправльність дій населення східної України ?... Хто ?...чи це питання (як і решта) теж зависне у повітрі ? А якщо мова іде про диктатуру (як я вже сказав, нагайкою) то так і скажи. Відповідно і розмова з тобою буде інша. Далі. Я не бачу ніякої різниці в праві етнічного поляка, румуна, мадьяра слідувати до ЄС, і у праві етнічного росіянина в праві слідувати до Росії. Якщо західноукраїнський етнічний поляк має якісь переваги над східноукраїнським етнічним росіянином, то покажи цю перевагу. Зможеш ?...давай. Ділов то.
  • 1

#219 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 11:39

Або викрали родича в рабство, і пісадил на наркоту, він вернувся в сімю. А вони пробують вилікувати, але він не хоче слухати їх, бо їх він довго не бачив, поки вони жили він був рабом, яке вони мають право

"Ти так і не зрозумів наскільки я є сторонником конкретики. Для того щоби підвердити свої слова ти зобовязаний :
Назвати бойові операції, кількість військ з обох сторін, хто ці війська очолював, кількість і види задіяної техніки та озброєння, показати документально реальну карту ведення конкретного бою, (такі карти існують і починаються від штатної одиниці - рота). Далі. Результати бою, як то : кількість вбитих з обох сторін (хоч приблизно), розмір зайнятої (або залишеної) території в результаті бою, назвати види озброєння та його походження (поставки заводів, (яких ?) трофейна і тп.) З усіма цими документами дуже легко ознайомитись у відповідних джерелах."
Я можу дати дані, але тема не про це.
Ваша конкретика зводиться так чи ні, притому що на деякі питання неможливо відповісти так чи ні, бо є проміжні відповіді якби вам не хотілося світ не чорно-білий.

"Ти мені спочатку розкажи, яким чином західні українці опинились в складі унітарної України ? А вже потім розказуй про їх лідируючу роль."
Акт злуки УНР і ЗУНР які були визнані.

"Я тобі востаннє пояснюю. Якщо ти вважаєш що майбутнім України є демократія, то хто тобі дав право оцінювати правильність\неправльність дій населення східної України ?... Хто ?...чи це питання (як і решта) теж зависне у повітрі ? А якщо мова іде про диктатуру (як я вже сказав, нагайкою) то так і скажи. Відповідно і розмова з тобою буде інша. Далі. Я не бачу ніякої різниці в праві етнічного поляка, румуна, мадьяра слідувати до ЄС, і у праві етнічного росіянина в праві слідувати до Росії. Якщо західноукраїнський етнічний поляк має якісь переваги над східноукраїнським етнічним росіянином, то покажи цю перевагу. Зможеш ?...давай. Ділов то."
ЗДається ми говорили не про демократію, а про культурні цінності.
Приїдб до Львова ти побачиш: культурне населення (порівняно) яке не хамить, вічливе, дякую в магазині (якісний сервіс) На Євро прибуток більше ніж інші міста. В західній Україні завдяки впливу релігії і збереженні традицій менше розлучень, наркоманії, алкоголізма, навіть є якийсь приріст населення. НА вулицях порівняно чистіше. Влада більше прислухається громади в нас не можливі всякі шизіки мери (крім закарпаття це особливий регіон який голосує за регіоналів)

НЕ розумію чим диктатура краще демократії. Якщо вас цікавить ставлення до демократіїє опитуваня

Повідомлення відредагував MqM: 06.09.2013 – 11:38

• 0

#220 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 06.09.2013 – 12:24

Перегляд дописуMqM (06.09.2013 – 11:31) писав:

Дані про що ?

Цитата

Ваша конкретика зводиться так чи ні, притому що на деякі питання неможливо відповісти так чи ні, бо є проміжні відповіді якби вам не хотілося світ не чорно-білий.
Ну да. Ти спробував УНР, як аргумент, на "півдорозі" покинув і перескочив до УПА. "Прижкі в сторони". Ну то добре. Відразу видно що ти про армію - ні бум бум. Це якраз та структура де згідно закону існує тільки "так" або "ні". Тому що у будь якій армії світу існують такі речі як - устав. А в разі бойових дій, тим більше, тому що у будь якій армії в разі ведення бойових дій командирам надається особливе право. Тобто, в силу вступають права командира які в мирний він не має права використовувати. Наприклад, право розстрілу за невиконання наказу. Це не колгоспні збори де можуть бути як ти кажеш :

Цитата

проміжні відповіді
Ніяких проміжних відповідей в діяльності армійських підрозділів не буває. Ти як написав ? УПА ? Я правильно зрозумів що мова іде про українську повстантську АРМІЮ ? Чи мова йде про "шарашкину контору" ? Тоді це не до мене. А якщо мова іде про армію, то це багатогранний механізм із своїми "реквізитами". І навіть якщо це тричі УПА(рмія), то там теж повинні були існувати устави (угу, оте саме "так" "ні"), повинні існувати відповідні служби, в тому числі оперативні відділи котрі розпрацьовували і ДОКУМЕНТУВАЛИ бойові операції, їх хід, наслідки, і решту...там дуже багато, всього перечислювати не стану. А з простих слів тих чи інших учасників, реальні картини реальних боїв не є документальним свідченням. Такі речі є всього навсього оповіданням подій на локальній ділянці бою без будь яких можливостей побачити : "що відбувається за найближчим горбом". Такі речі можна побачити тільки на картах. Для цього вони і існують. Навіть у армії римлян існували.
Окрім цього, перескочивши на УПА, ти сам себе заганяєш у ще більший глухий кут. Тому що кажеш :

Цитата

ПО такому праву що УПА єдина хто воював проти двох окупантів
Якщо одним з окупантів була червона армія то приєднання територій Польщі, Угорщини, Румунії... до східної України є актом окупації а не злуки. Саме про це, вкотре, ти вперто повторюєш водночас відмазуючись від цього.

Перегляд дописуMqM (06.09.2013 – 11:39) писав:

Або викрали родича в рабство, і пісадил на наркоту, він вернувся в сімю. А вони пробують вилікувати, але він не хоче слухати їх, бо їх він довго не бачив, поки вони жили він був рабом, яке вони мають право

"Ти так і не зрозумів наскільки я є сторонником конкретики. Для того щоби підвердити свої слова ти зобовязаний :
Назвати бойові операції, кількість військ з обох сторін, хто ці війська очолював, кількість і види задіяної техніки та озброєння, показати документально реальну карту ведення конкретного бою, (такі карти існують і починаються від штатної одиниці - рота). Далі. Результати бою, як то : кількість вбитих з обох сторін (хоч приблизно), розмір зайнятої (або залишеної) території в результаті бою, назвати види озброєння та його походження (поставки заводів, (яких ?) трофейна і тп.) З усіма цими документами дуже легко ознайомитись у відповідних джерелах."

"Ти мені спочатку розкажи, яким чином західні українці опинились в складі унітарної України ? А вже потім розказуй про їх лідируючу роль."
Акт злуки УНР і ЗУНР які були визнані.

"Я тобі востаннє пояснюю. Якщо ти вважаєш що майбутнім України є демократія, то хто тобі дав право оцінювати правильність\неправльність дій населення східної України ?... Хто ?...чи це питання (як і решта) теж зависне у повітрі ? А якщо мова іде про диктатуру (як я вже сказав, нагайкою) то так і скажи. Відповідно і розмова з тобою буде інша. Далі. Я не бачу ніякої різниці в праві етнічного поляка, румуна, мадьяра слідувати до ЄС, і у праві етнічного росіянина в праві слідувати до Росії. Якщо західноукраїнський етнічний поляк має якісь переваги над східноукраїнським етнічним росіянином, то покажи цю перевагу. Зможеш ?...давай. Ділов то."
Приїдб до Львова ти побачиш: культурне населення (порівняно) яке не хамить, вічливе, дякую в магазині (якісний сервіс) На Євро прибуток більше ніж інші міста. В західній Україні завдяки впливу релігії і збереженні традицій менше розлучень, наркоманії, алкоголізма, навіть є якийсь приріст населення. НА вулицях порівняно чистіше. Влада більше прислухається громади в нас не можливі всякі шизіки мери (крім закарпаття це особливий регіон який голосує за регіоналів)

НЕ розумію чим диктатура краще демократії. Якщо вас цікавить ставлення до демократіїє опитуваня
Ще один "прижок в сторону" . Я питаю :

Цитата

"Я тобі востаннє пояснюю. Якщо ти вважаєш що майбутнім України є демократія, то хто тобі дав право оцінювати правильність\неправльність дій населення східної України ?... Хто ?...чи це питання (як і решта) теж зависне у повітрі ?
Відповідь :

Цитата

А далі взагалі "шедевр":

Цитата

Приїдб до Львова ти побачиш: культурне населення (порівняно) яке не хамить, вічливе, дякую в магазині (якісний сервіс) На Євро прибуток більше ніж інші міста. В західній Україні завдяки впливу релігії і збереженні традицій менше розлучень, наркоманії, алкоголізма, навіть є якийсь приріст населення. НА вулицях порівняно чистіше.

Я нічого проти не маю ні проти Львова ні проти Каракасу....я одне не можу зрозуміти, коли вже в Україні закінчиться оця фігня : "ми культурніші і кращі ніж ви а тому ви повинні робити як ми" ? Коли вже таким як ти, дійде у голову що таким чином Україну ніколи не обєднати ? Коли таким як ти дійде, що в Україні є чисті і неприбрані міста ? Як на заході так і на сході. Ну буваю я у Львові...у Франківську...і що ?...з моєї точки зору Севастополь набагато чистіший і не менш культурний. Ну і що ? Це дає севастопольцям право вимагати від львівян приєднання до Росії ? Чи як ? Яку б шнягу ти ще отут вигадав ?
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних