Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#181 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.08.2013 – 20:22

Перегляд дописуArmando (31.08.2013 – 19:00) писав:

і мільйонами втрачала населення

http://zaxid.net/hom...bjectId=1292392
Зображення

ще не навоювались під проводом кремлінів?
Я думаю що чоловік, кажучи про щось з якоюсь метою і претендуючи, при цьому, на роль судді, повинен залишатись чоловіком за будь яких обставин. Іншими словами, вигороджуючи одну сторону і критикуючи другу, застосовуючи певну історичну подію...в даному випадку - 2-гу світову війну та багатоміліонну кількість жертв, справжній чоловік обовязково повинен був сказати про те що була і перша світова...і її жертви та скалічені, теж, оцінювались в десятки міліонів. І їх було б значно більше однак зброя поступалась технічно супроти другої світової. І ще справжній чоловік, котрий хоч і не брав участі у військових конфліктах і хрєновенько уявляє собі що воно таке, тим не менше, зважаючи на повну відсутність практичного досвіду і не маючи ніякого поняття як це воно ; відлітає вбік рука, нога, голова, половина лиця, тіла,... не повинен кидатись на усі боки однією із версій щодо причин розвязання другої світової війни. Тому що будь якій дорослій людині абсолютно зрозуміло що, напівжид Шікльгрубер, не отримавши фінансових надходжень, ніякої війни не зміг би почати. І ці гроші надав не срср. А ще "тому чоловіку" варто було б додати що автори розвязання першої світової ніякого відношення до "кремлінів" не мали оскільки срср ще не було. Зате були ті, хто нині представляє країни ЄС. Я кажу не про перевагу ТС. Я кажу не про перевагу ЄС. Я кажу про чоловічу честь при обоговорюванні, оскільки немає ніякої різниці між авторами розвязання двох світових війн. І якщо це не говориться ...якщо подається однобоко...себто говориться половина правди....це не чоловіча справа. Це, вуличний базар. Щоправда якщо вести дискусію ; хто на кого більше "шапок" накидає, то можна і так...потріпати язиком. А користувачам....кому чий трьоп більш сподобається той ту позицію і підтримає. Але все це не має ніякого відношення до справедливого, тверезого, і серйозного обговорення. Ну а коли вже це питання зачепили, то я хочу запитати у думаючих людей без заангажованості : яка різниця між "кремлінами" з срср причетними до розвязання другої світової, з одного боку, і "кремлінами" з країн європи котрі розвязали першу світову, з іншого боку ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.08.2013 – 20:27

• -1

#182 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2013 – 21:03

Перегляд дописуВласюк (31.08.2013 – 20:02) писав:

Чи може Союз хотів, щоб на нього напали німці в 1941?
Потужна зброя і була запорукою миру від 1945 р. і дотепер.
Союз розпочав з німцями другу світову. 24серпня 1939 підписали пакт про розділ Польщі, а у вересні-жовтні 1939 захопили Польщу(Західну Україну).
Якраз 74 річниця в ці дні - символічно розпочали тему, респект :)
Звичайно Англо-Сакси доклали зусиль, щоб Німеччина почала воювати з СРСР, а не захопила Великобританію.
Найкраще Англосакси вчинили уклавши угоду з СРСР, адже розуміли, що Світова революція під проводом СРСР покладе кінець Британській колоніальній імперії. А розв’язання війни між Німеччиною та СРСР було можливо єдиними шансом запобігти окупації німцями Британських островів і розпаду імперії. Вбили двох зайців: позбулись Німеччини, і унеможливили Світову революцію, бо СРСР лежав у руїнах.
ба навіть трьох - США збагатились на війні та встали на шлях світового панування.
Потужна зброя завжди засіб нападу, я намагався донести цю думку попередньою цитатою. Але мудра політика та дипломатія кращі за найпотужнішу зброю.

Повідомлення відредагував Armando: 31.08.2013 – 21:22

• 0

#183 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.09.2013 – 12:10

Перегляд дописуArmando (31.08.2013 – 21:03) писав:

Союз розпочав з німцями другу світову. 24серпня 1939 підписали пакт про розділ Польщі, а у вересні-жовтні 1939 захопили Польщу(Західну Україну).
Якраз 74 річниця в ці дні - символічно розпочали тему, респект :)
Звичайно Англо-Сакси доклали зусиль, щоб Німеччина почала воювати з СРСР, а не захопила Великобританію.
Найкраще Англосакси вчинили уклавши угоду з СРСР, адже розуміли, що Світова революція під проводом СРСР покладе кінець Британській колоніальній імперії. А розв’язання війни між Німеччиною та СРСР було можливо єдиними шансом запобігти окупації німцями Британських островів і розпаду імперії. Вбили двох зайців: позбулись Німеччини, і унеможливили Світову революцію, бо СРСР лежав у руїнах.
ба навіть трьох - США збагатились на війні та встали на шлях світового панування.
Потужна зброя завжди засіб нападу, я намагався донести цю думку попередньою цитатою. Але мудра політика та дипломатія кращі за найпотужнішу зброю.
Я думаю що "зайці" там були троха інші. І їх було більше аніж три. Принаймі ідея, "світової революції", була визнана в срср утопічною дурницею дещо раніше, аніж розпочалась друга світова. І вона, ця ідея, відбула за кордон разом з євреєм Бронштейном і його соратниками. А взагалі то, це найкращий коментар в якому Armando закликає до розподілу України. Ну аякже, :

Цитата

у вересні-жовтні 1939 захопили Польщу(Західну Україну).
то нехай сьогодні торжествує та справедливість. Або (як ти кажеш):

Цитата

мудра політика та дипломатія кращі за найпотужнішу зброю.
тобто, окрім справедливості нехай торжествує і мудрість. Хто ж проти ? А вона, мудрість, каже : практично усі країни окуповані або розділені на частини після другої світової, повернулись в свої історичні колиски...ну там...залишився дрібязок...Корея...Україна...нікого ж не здивує якщо, наприклад, північна Корея зникне і возєднається із своєю історичною частиною, правильно ?...чи хтось здивується і буде проти ?...навряд чи. А Польщі чому не можна ? Га ? Рилом не вийшла, чи як ? Таким чином все дуже просто. Референдум..., розєднання..., всі факти окупації західної Укра....перепрошую, Польщі, аж пруть....які проблеми ? Най торжествує справедливість ! Абсолютна більшість східної України не проти. Я вам більше скажу, результати такого референдуму вас здивують аж до нємогу. Цифра, за приєднання західної частини України до своїх історичних земель, буде значно вищою на сході аніж ....у західній Укр....перепрошую (як каже Армандо) Польщі. Зрозуміла річ, що в разі входження до ЄС України в цілому, є гарантія збереження цілісності (та і то це ще питання) держави. А от входження до ЄС тільки західної частини ніяких гарантій не дає. Зрозуміло і те, що простим селянам західної частини України хочеться вїхати до ЄС "потягом" під назвою - східна Україна. Принаймі, селяни заходу України, в такому випадку, збережуть свої двори і городи. Але східна частина їхати до ЄС не хоче....що будемо робить, пацани ? Де взяти "потяг" до ЄС ? Ну звісно ж...примусити східну Україну. Саме примусити бо інших варіантів для простих селян на теренах франківщини чи львівщи...перепрошую лембергщини, немає. Очевидно, з погляду селянина західної Укра...Польщі, там, на сході, живуть кончєні телепні і нічого цього не бачуть-не розуміють.
Ну то як щодо справедливості, пацани ?....сцикотно ?...нє ?....ви тільки подумайте скільки зайців буде вбито в такому випадку...куди тим трьом зайцям Армандо. Заодно зникне необхідність обзивати один одного "москалями".. "хохлами"... "свідомими"....зникне необхідність "другого Сталінграду"....багато що зникне. Тих зайців пару сотень набереться. І усі будуть щасливі, нагодовані, пикаті, ну і, єссно - багаті.

Повідомлення відредагував Безбожник: 01.09.2013 – 12:12

• 0

#184 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.09.2013 – 14:36

Перегляд дописуArmando (31.08.2013 – 21:03) писав:

Все це умовності. Перед тим німці з поляками "розпрекрасно" пошматували Чехо-Словаччину.

Цитата

Після підписання Мюнхенської, угоди 1 жовтня 1938 року, Польща анексувала Заолжя (Тешинська Сілезія). Таким чином, Польща разом з нацистською Німеччиною та Угорщиною взяла участь у розподілі Чехословаччини.

Перед тим:

Цитата

23 сентября 1938 года чехословацкое правительство объявило всеобщую мобилизацию. Советское правительство делает заявление правительству Польши о том что любая попытка последней оккупировать часть Чехословакии аннулирует договор о ненападении.

Повідомлення відредагував Власюк: 01.09.2013 – 14:47

• -1

#185 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.09.2013 – 09:19

Перегляд дописуАдреналін (31.08.2013 – 20:43) писав:

Не бачу в цьому інцеденті нічого такого, рибалки знали на що шли, коли браконьорили на російській території, а потім пробували втікти від прикордонників.
це одна з версій.
за іншою версією прикордонники просто заради забави протаранили їхній човен. Офіційна версія рос прикордонників, що човен різко змінив курс і сам врізався в катер берегової охорони, але є відео, де все зовсім по іншому... чи ти не знаєш?
  • 1

#186 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.09.2013 – 11:10

Перегляд дописуАдреналін (02.09.2013 – 10:46) писав:

У нас є такі факти: рибалки нелегально пересікли кордон з РФ це раз, браконьерили там це два, хотіли втікти від прикордонників три.
Можливо російські прикордонники могли їх затримати і без жертв, але я ще раз говорю, рибалки самі виноваті нефіг було тікати, вони думали що з ними гратись будут?
а на морі кордон якось показаний? )) колючим дротом?

Цитата

Морской эксперт считает, что рыбаки вынуждены были бежать, потому что были убеждены, что их пытаются взять плен пираты.

По словам главы союза офицеров Украины, капитана первого ранга Евгения Лупакова, пограничники, вопреки международным правилам, не предупреждали о нарушении границы ни сигнальными ракетами, ни словесными предупреждениями, а также были без формы. И к тому же россияне пошли на таран, а не на абордаж, как должны были бы поступить с нарушителями.

"Пограничники все нарушили. Они не действовали, как пограничники. Они действовали, как пираты: молча, без команд, не объявив, кто они. После того, как протаранили, они сделали такую огромную дугу. Зачем такую огромную дугу делать? Ждали, чтобы они утонули. Подошли, увидели, что там человек есть, и здесь они уже действовали, как должны были спасать человека за бортом", - отметил Лупаков.Источник:http://censor.net.ua/v251633

• 0

#187 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.09.2013 – 18:03

Перегляд дописуАдреналін (02.09.2013 – 10:46) писав:

У нас є такі факти: рибалки нелегально пересікли кордон з РФ це раз, браконьерили там це два, хотіли втікти від прикордонників три.
Можливо російські прикордонники могли їх затримати і без жертв, але я ще раз говорю, рибалки самі виноваті нефіг було тікати, вони думали що з ними гратись будут?
)))) В нас НЕ демаркований кордон на азовському, ти навіть не зясував, перед тим як писати

Навіть наші прикордонники говорять що порушено все при затриманні

Вони думали що то пірати, і правильно як їх відрізнити якщо вони не мали опізнавальної форми і не попереджували рибаків

Повідомлення відредагував MqM: 02.09.2013 – 18:00

• 0

#188 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 02.09.2013 – 18:07

Цитата

Регіонал президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв вважає, що підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС згубно позначиться на високотехнологічних галузях економіки.
Про це він сказав на авіасалоні МАКС- 2013 в Жуковському

І це свята правда.

Цитата

"Не знаю, можливо, розмови про підписання угоди з Євросоюзом про асоційоване членство - це якась політична "гра в страшилки", але для наукомістких підприємств таке входження - це моментальна загибель", - сказав Богуслаєв.

"В Україні близько 20 тис. стандартів. А за умовами угоди ми повинні від них відмовитися і перейти на європейський стандарт", - сказав Богуслаєв.
Як приклад того, до чого може призвести такий перехід, він навів ситуацію з використанням матеріалів в авіаційному двигунобудування . За його словами, матеріали, що поставляються, відповідають російським і українським держстандартам на жароміцні матеріали.
"Вони відрізняються від таких же матеріалів, що використовуються в Європі ... Тепер, коли ми доходимо до технічного регулювання та подаємо заявку на отримання сертифіката для двигуна за європейськими нормами, нам кажуть: ваш двигун зроблений з матеріалу, який не відповідає європейським нормам. Все, кінець!"- сказав Богуслаєв.

А те, що двигун прекрасно працює, європейців не шкребе.

Цитата

"Я не можу тепер як депутат, обраний у своєму окрузі, де проживає 250 тис. осіб, з них 170 тисяч голосуючих, говорити їм: Ідіть до Євросоюзу, де сьогодні 27-30 % безробітних", - сказав Богуслаєв.

Повідомлення відредагував Власюк: 02.09.2013 – 18:15

• 2

#189 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 02.09.2013 – 18:07

"
то нехай сьогодні торжествує та справедливість. Або (як ти кажеш):"
Як ти казав, говори правду повністю якби не союз у УНР ще мала шанс.
ДАвай ще туркам вернем південь, бо на Росію не можна нічого говорити.
  • 0

#190 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.09.2013 – 19:31

Перегляд дописуMqM (02.09.2013 – 18:07) писав:

"
то нехай сьогодні торжествує та справедливість. Або (як ти кажеш):"
Як ти казав, говори правду повністю якби не союз у УНР ще мала шанс.
ДАвай ще туркам вернем південь, бо на Росію не можна нічого говорити.
Ти, взагалі, про що ? Яким боком тут УНР ?...що таке, УНР ?. Ніщо. І не у більшовиках там була справа. Таке утворення нафіг нікому не було потрібне по тій причині що воно не мало жодного шансу вижити у світі. І більше я про УНР говорити не хочу оскільки воно не ліпиться до теми. Інша справа пакт Молотов - Рібентроп. Є факт окупації НЕукраїнських земель. Давайте ми тут не будемо умнічать...займатись гонівом...політичними гаслами і рештою туфти. Давайте говорити конкретно. Є такий факт, як окупація ? Чи немає ? Якщо такого факту не існує, говорити немає про що. Якщо такий факт є, то я не побачив світового апокаліпсису коли чехи відєднались від словаків. І нікого цей факт особливо не здивував. Якщо ми, по цей день, починаючи з 1939 року не знайшли дотичних точок взаєморозуміння, якщо всі наші відносини будуються по принципу : "буде по нашому а не по вашому", якщо одна частина населення бачить політичну систему по своєму, якщо, при цьому, одна із сторін замість взаєморозуміння і пошуків якоїсь рівноваги, категорично обзиває іншу частину : "москалями", "хохлами", "кремлінами", комуняками, і т.п. то перебувати разом немає ніякого сенсу. Прикольна ситуація. Виглядає вона ПО ФАКТУ ось так : в 1939 році в склад України прийшла яка небудь або мадьярка...або румунка...або гуцулка..або полька...і т.д. Прізвище цієї представниці, наприклад, "Фаріон Ірина". Там, куди вона прийшла згідно пакту 39-го, року жили собі люди. Жили віками. У них були якість співвідносини з сусідами. І раптом ота "Ірина Фаріон", побачивши взаємосимпатію цих людей до своїх сусідів почала вимагати : "чемодан-вокзал-росія". Виникає перше питання : яке твоє діло ? питання друге - тебе ніхто з людей сюди не запрошував іди і розбирайся з Сталіним. Питання третє - по якому праву ти тут починаєш хазяйнувати і вказувати ? Питання четверте - чи не буде справедливіше сказати у відповідь : "чемодан-вокзал-Варшава...Відень...Бухарест...Будапешт" ? При цьому, зверніть увагу, пані "Фаріон" хоче щоби корінний від діда прадіда абориген сходу чухрав на північ тільки з власними пожитками. А от у другому випадку для пані "Фаріон" віддають задарма її територію опираючись на історичний факт приналежності цієї території НЕ Україні. Щось не так ?...от мені цікаво, чи багато знайдеться форумчан із західної України котрі вважають що Росія, не повертаючи Японії Курильські острови, поступає правильно ? Багато тут сторонників Росії у цьому питанні ?...навряд чи. І що з цього слідує ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 02.09.2013 – 19:33

• 0

#191 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 02.09.2013 – 20:05

Я живу на Західній Україні - і не хочу в склад Польщі.
А також не хочу, щоб Курильські острови повертали Японії.

Програли япошки війну - і нєфіг рипатися. Вони ще з 1904 року проти Росії зуби гострили.
От і отримали по зубах.

Повідомлення відредагував Власюк: 02.09.2013 – 20:07

• 1

#192 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 02.09.2013 – 20:37

Перегляд дописуВласюк (02.09.2013 – 20:05) писав:

Програли япошки війну - і нєфіг рипатися. Вони ще з 1904 року проти Росії зуби гострили.
От і отримали по зубах.
Ви погано вчили в школі історію, тому не в курсі хто отримав по зубах

Цитата

Росі́йсько-япо́нська війна́ (8 лютого 190427 липня 1905) — війна між Російською і Японською імперіями за контроль над Маньчжурією і Кореєю, у якій Росія зазнала нищівної поразки.
5 вересня 1905 у Портсмуті (США) за посередництва Теодора Рузвельта почалися мирні переговори. Російській делегації, яку очолював С. Ю. Вітте, вдалося, за підтримки США, а також завдяки тому факту, що Японія, як і Росія, була виснажена війною, домогтися порівняно "пристойних " для Росії умов мирного договору. Росія поступилася Японії південною частиною острова Сахалін, своїми орендними правами на Ляодунський півострів і Південно-Маньчжурську залізницю, що з'єднувала Порт-Артур із Східно-Китайською залізницею. Росія також визнала Корею японською зоною впливу. У 1910 році, незважаючи на протести інших країн, Японія окупувала Корею і приєднала її до своєї імперії.
Підірвавши авторитет монархії усередині країни, поразка у війні разом з тим послабила позиції Росії і на міжнародній арені. Війна стала однією із причин Першої російської революції 19051907 років.
http://uk.wikipedia....%B9%D0%BD%D0%B0

P.S. до кого Ви пропонуєте приєднуватись? До тих, що не здатні якісне авто сконструювати та налагодити серійний випуск у великих об’ємах на відміну від Німеччини та Японії?

Повідомлення відредагував Armando: 02.09.2013 – 20:46

• 1

#193 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.09.2013 – 21:56

Я живу на Західній Україні - і не хочу в склад Польщі.
Якщо говорити про тебе, то я теж не хочу аби ми з тобою жили в різних країнах.
Але ж мова не про тебе. Мова про тих хто взагалі визнає тільки свою точку зору (незалежно, потрібна вона кому чи ні) і зовсім не годиться для дискусії. Не годиться тому, що замість розуміння позиції опонента проявляє до нього "дрємучую" ненависть. А по якому праву ? От якраз по цій причині, тут, на сході, абсолютна більшість людей зовсім не боїться ситуації коли в усьому "праві" ненависники опиняться в іншій країні. В іншій ситуації. І най вони там поумнічають. Ніхто тут від цього не постраждає. Нічого не буде втрачено. Ніхто не буде (не маючи права) вказувати як жити, в які союзи йти...або не йти, яку політичну платформу сповідувати. Усіх людей потрібно розуміти. Принаймі намагатись. Можна погоджуватись, або, навпаки. Але ж не проявляти ненависну нетерпимість. Я не думаю що Україна має майбутнє ось на таких відносинах. Я байдужий до політики, однак вважаю що коли українці заходу щось хочуть по своєму, то потрібно дослухатись до думки сходу. І навпаки. А у нас цього немає. І чим далі, тим гірше. Така країна не повинна бути. Це схоже на Палестину та Ізраїль. Постійний конфлікт. Постійна підозра. Постійний різний погляд на історію. Різні герої. Різна ментальність. Різні підходи щодо сусідів. Вічні образи : "свідомі", "бандерівці", "москалі", "хохли", і т.п. Ні, такі відносини не є відносинами поміж людей однієї держави. Це, взагалі, не відносини. Дикунство. І цьому ніхто не зможе покласти край. Ну хіба що одна сторона знищить іншу. Других варіантів не існує і існувати не буде. І не треба малювати кожному з нас у власній голові райдужні картини на кшалт : "якось воно буде...якось воно щезне". Нічого цього не буде, давайте будемо чесними хоча б перед самим собою. Такою є правда. Кому подобається, кому ні, але вона така яка є. Для того щоби люди жили у злагоді вони, у взаємостосунках, повинні виключити на 100 відсотків будь які політичні питання...політичні уподобання...політичні навязування...радикалізм. І тоді, між вами, залишаться тільки нормальні взаємолюдські стосунки. Ми усі живемо один раз. І навряд чи варто витрачати власні нерви, здоровя і т.п. на благоустрій життя Тягнибока, Януковича, Кличка, Тимошенко...і так далі. Не треба їх влаштовувати в житті. Влаштовуйте своє життя і життя своїх дітей. Ніхто за вас цього не зробить. І ніякі союзи для цього не потрібні. А якщо ви цього зробити не здатні, якщо ви слабаки...ліниві...халявщики...то повірте, ніякі союзи вам не допоможуть. Ну а хто цього всього не розуміє, хто живе не власним розумом а політичними гаслами...хто живе мізками політиків (неважливо яких), кому ліньки взятись до справи натуживши пупок, тим можна продовжувати ненавидіти, називати себе "патріотами", вносячи неоціненний вклад у майбутнє розєднання України.

Повідомлення відредагував Безбожник: 02.09.2013 – 22:08

• 1

#194 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.09.2013 – 00:49

Перегляд дописуАдреналін (02.09.2013 – 23:15) писав:

Ну раз так, тоді треба щімити цих москалів грьобаних, гандони блін.

промто один вижив, то такі проблеми... Загинули б усі - були б без вісті пропавші

Шось конспектує)

Зображення
  • 2

#195 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.09.2013 – 08:11

От і отримали по зубах.
варто знати якою ціною

Цитата

Союзники
Військові втрати:
понад 14 000 000
Цивільні жертви:
Понад 36 000 000
Загальна кількість смертей:
Понад 50 000 000
Країни осі
Військові втрати':
Понад 8 000 000

Цивільні жертви:
Понад 4 000 000
Загальна кількість смертей
Понад 12 000 000

Зокрема серед українців загинуло щонайменше 14 млн осіб
http://uk.wikipedia....%B9%D0%BD%D0%B0
Зображення

Цитата

Military dead:
Over 16,000,000
Civilian dead:
Over 45,000,000
Total dead:
Over 61,000,000
The Soviet Union lost around 27 million people during the war,[295] including 8.7 million military and 19 million civilian deaths.
http://en.wikipedia....ki/World_War_II
здогадуєтесь звідки 36млн чи 45млн(за англійськими даними) цивільних жертв у Союзників?
Навіщо союз з тими, хто не цінує власне населення?

Повідомлення відредагував Armando: 03.09.2013 – 08:27

• 0

#196 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 03.09.2013 – 16:00

"Є факт окупації НЕукраїнських земель" - що ви розумієте під не українських?
"Є такий факт, як окупація ?" Є, і не тільки західної УКраїни. Але ви не розуміїте що на таке приниження ніхто не піде, щоб визнати що це була не купація а визволення бо тепер ці землі в складі України.
"Якщо ми, по цей день, починаючи з 1939 року не знайшли дотичних точок " - Під окупацією дуже легко знайти точки. Треба рахувати від 1991 року. Мовчу проте що люди зборд які легко ведеться на пропагнаду. Тому треба вести роботу а не вести себе як слабак і розкидтися землею.

"побачивши взаємосимпатію цих людей до своїх сусідів почала вимагати" - хаха, ця симпатія нагадує гейські стосунки, один трахає і іншому подобається. Ви скажете народ не инен то все влада. Але хто її обирає, хто підтримує її, хто винен в тому що вони таки зомбі? Хто протягом російсько-українських війн, гвалтував, мародерствува? це влада заставляла? Багато росіян изнають український народ? не називає зрадниками?Вони дуже хитрі, коли все по їхньому то вони друзі, а як ні то ти ворог. Вони нас мають за підлеглих і клав я на таку взаємосимпатію. І те що за мою українську мене називали бандерівцем я не забуду довго

"Виникає перше питання : яке твоє діло ? питання друге - тебе ніхто з людей сюди не запрошував іди і розбирайся з Сталіним. Питання третє - по якому праву ти тут починаєш хазяйнувати і вказувати ? Питання четверте - чи не буде справедливіше сказати у відповідь : "чемодан-вокзал-Варшава...Відень...Бухарест...Будапешт" ? При цьому, зверніть увагу, пані "Фаріон" хоче щоби корінний від діда прадіда абориген сходу чухрав на північ тільки з власними пожитками. А от у другому випадку для пані "Фаріон" віддають задарма її територію опираючись на історичний факт приналежності цієї території НЕ Україні. Щось не так ?...от мені цікаво, чи багато знайдеться форумчан із західної України котрі вважають що Росія, не повертаючи Японії Курильські острови, поступає правильно ? Багато тут сторонників Росії у цьому питанні ?...навряд чи. І що з цього слідує ?"
Якби вона була чистою,чому немає права? Цікаво я як виходець з центральної можу послати росіян в....?

Навіщо ви штучно розколюєте Україну, між українцями немаєворожби, вона носить етнічно-культурний розподіл. Є українці а є росіяни і яничари які вже важають себе росіянами. ЗУ і ЦУ голосують однако, нема що ділити. Скрізь де є українці є олоси за проукраїнські сили, а де більшість росіяни то прорсійські. Тільки зрадники ділять українців (не росіян а українців)

Повідомлення відредагував MqM: 03.09.2013 – 16:12

• 1

#197 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 03.09.2013 – 16:06

Перегляд дописуАдреналін (02.09.2013 – 23:15) писав:

Ну раз так, тоді треба щімити цих москалів грьобаних, гандони блін.

Кого й чим ти збираєшся "щімити"? Своєю "паршею" засипеш? :)
Уже Саакашвілі хотів був "пощемити" - ледь галстуком не вдавився. ))))

Щодо Японії, то дійсно саме в 1945 році вона отримала "по зубах" за те, що затівала в 1904-1905 році.
  • 2

#198 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 03.09.2013 – 16:21

Щодо відєднання ЗУ, то це обернеться трагедією. Україна існує завдяки ЗУ, вона зараз в кращому разі була як Білорусь, в гіршому вже була би частиною Росії. Я знаю характер центральних українців вони поступливі, і це привело би їх туди де Білорусь. Що буде якщо відєднати ЗУ? Зменшиться серйозний притік грошей від працюючих за кордном! по друге втрата 9 мільйонів патріотичного (порівняно) населення обернеться тим, що буде порушений баланс політичних сил, і друга частина країни отримає стабільн більшість! автоматом збільшиться відсоток від загальної кількості росіян, які спеціально ведуть Україну до краху ( і не треба нічого говорити, вони у нас спеціально голосчують за яника)
А польщі якщо приме ЗУ придеться відмовитися від моря з половиною землі. Якщо бути послідовним, ми можемо визнати незаконним і окупацію річю посполитою України, то нас по вашому вернуть Австрії?

"Абсолютна більшість східної України не проти. Я вам більше скажу, результати такого референдуму вас здивують аж до нємогу"
Якщзо під східною ви маєте донбас і харківську то я не сумніваюся. Зрадники якраз так і роблять, давно прогулися.

Безбожнику, Тобто ви пропонуєте рахуватися як з арабами в Європі? бо РОсіяни тут завезені, і вони не збираються ні з ким рахуватися. Правильно зробили в Латвії не дали громадянства потенційним зрадникам.

Повідомлення відредагував MqM: 03.09.2013 – 16:31

• 1

#199 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.09.2013 – 20:29

Перегляд дописуMqM (03.09.2013 – 16:21) писав:

Щодо відєднання ЗУ, то це обернеться трагедією. Україна існує завдяки ЗУ, вона зараз в кращому разі була як Білорусь, в гіршому вже була би частиною Росії. Я знаю характер центральних українців вони поступливі, і це привело би їх туди де Білорусь. Що буде якщо відєднати ЗУ? Зменшиться серйозний притік грошей від працюючих за кордном! по друге втрата 9 мільйонів патріотичного (порівняно) населення обернеться тим, що буде порушений баланс політичних сил, і друга частина країни отримає стабільн більшість! автоматом збільшиться відсоток від загальної кількості росіян, які спеціально ведуть Україну до краху ( і не треба нічого говорити, вони у нас спеціально голосчують за яника)
А польщі якщо приме ЗУ придеться відмовитися від моря з половиною землі. Якщо бути послідовним, ми можемо визнати незаконним і окупацію річю посполитою України, то нас по вашому вернуть Австрії?

"Абсолютна більшість східної України не проти. Я вам більше скажу, результати такого референдуму вас здивують аж до нємогу"
Якщзо під східною ви маєте донбас і харківську то я не сумніваюся. Зрадники якраз так і роблять, давно прогулися.

Безбожнику, Тобто ви пропонуєте рахуватися як з арабами в Європі? бо РОсіяни тут завезені, і вони не збираються ні з ким рахуватися. Правильно зробили в Латвії не дали громадянства потенційним зрадникам.
І в першій і в другій частині твоїх "аргументів" я нічого не побачив окрім політично-казкових мрій. І ще, пафосу присвоєння собі "знання" ситуації в усій центральній Україні. І не просто ситуації загалом, а категоричної заяви в якій ти ручаєшся за кожного з міліонів жителі центру. Це круто, чесслово. Але мене не цікавлять чиїсь мрії. Тим більше, коли вони опираються на політику. Ось ця твоя заява :

Цитата

Я знаю характер центральних українців вони поступливі, і це привело би їх туди де Білорусь.
Далі. Нікого не заході України не повинно хвилювати куди піде і де опиниться східна Україна. Це є особиста справа тієї України котра була до 1939 року. І вона, оця Україна, не запрошувала нікого приєднуватись. Нехай західна частина дякує за приєднання (або не дякує мені байдуже) отцю народів та компартії. Нічого хорошого з цього обєднання не вийшло. Ніяких референдумів не було. Ввели війська от і все. Я у тебе питаю конкретно без базару - це законно ? Або да, або, ні. Інших варіантів відповіді я не визнаю оскільки є дядьком конкретним. Окрім того, ти протирічиш самому собі. Кажучи що прибалти поступили правильно лишаючи громадянства росіян, ти тим самим визнаєш справедливість їх розєднання з срср. Бо не розєднавшись, ні про які зміни до російського населення у прибалтів не могло бути і мови. Таким чином ти мене (вкотре) розмішив : прибалти відєднались на основі протизаконності пакту Молотов-Рібентроп. Я чудово памятаю час коли ці питання прозвучали з вуст депутатів від прибалтійських країн на 1-му зїзді депутатів верховної ради срср. Горбачов...Лукянов...і.т. д. Памятаю. Як памятаю і депутатів від рсфр котрі підтримували прибалтів. Їх було небагато, але були і відкрито виступили. Памятаю і подальший розвиток подій відносно цього пакту котрий було визнано незаконною окупацією прибалтійських територій. А от ти, навряд чи памятаєш. В кінечному результаті трапилось те що трапилось і прибалти відєднались. Найпершими. І я повторюю : основою цього був отой самий пакт. Виникає цілком закономірне питання : чим той пакт є законним по відношенню до західної України ? Га ? Ти здатен відповісти на це питання конкретно без розмазюкування і переводу стрілок ?...ні, не здатен. Тому що визнавши цей пакт законним для західної України, ти, автоматично визнаєш неправомірність виходу з срср країн прибалтики. Водночас, тобі "по душе" що там лишили громадянства росіян. Це зрозуміло ? Чи нє ? Якою логікою ти керуєшся ? Якою мораллю ? Подвійною ? В такому випадку, це не до мене. Зі мною можна вести тільки конкретну (без прижков в сторону) розмову. Відверто, без заангажованості, без істерики, без взаємоненависті, розглядаючи, при цьому, обидві сторони медалі обговорюваної теми.

Перегляд дописуMqM (03.09.2013 – 16:21) писав:

Безбожнику, Тобто ви пропонуєте рахуватися як з арабами в Європі?
Я тобі вже сказав що з гонівом, не до мене. Я жодним словом не обмовився про арабів у європі. І не потрібно за мене щось вигадувати подаючи отаку хрєнь. Якщо потрібно буде, з моєї (і нічиєї більше) точки зору щось сказати про арабів у європі, я скажу. Сам. Без "помічників".

Цитата

Правильно зробили в Латвії не дали громадянства потенційним зрадникам.
Знаєш як можна (і це буде абсолютно аналогічно і з таким же правом) заявити виходячи з твоєї цитати ? Ось так :
НЕправильно зробили поляки, румуни, мадьяри....що не лишили громадянства потенційних зрадників у західній Україні. Подобається ? Адже саме про ЦЕ ти сказав хоч і написав про литовця, латиша, естонця, та "завезених". І замятай, перш ніж висловлюватись про чужий город, наведи порядок у своєму. Бо якщо я, житель київщини, приїду до західної України і заявлю там про свої права на громадянство, на українську мову, якщо почну говорити що це моя Україна, і т.д. то з точки єтнічного поляка, румуна чи мадьяра, я є не хто інший - як "завезений" на їх територію. Бач як воно цікаво виглядає на другій стороні медалі ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.09.2013 – 20:15

• 0

#200 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 04.09.2013 – 09:24

Цитата

"Коли обнуляються мита, з'являється товар іноземного виробництва на українському ринку, а свої-то підприємства працюють, куди свій товар подіти? У нас є побоювання, що вони будуть витискатися на наш ринок, на ринок Митного союзу, на ринок Росії, Казахстану й Білорусії. Але ми так не домовлялися, це буде створювати проблеми для нашої економіки", — сказав Путін.
"І друге, що таке впровадити в себе одразу технічні стандарти? Це значить, що українські підприємства матимуть випускати все, не знаю, ліфт, машину, сорочку, годинник та інше, усі інші товари за технічними регламентах Євросоюзу", - сказав Путін.
"Вони гарні, але вони дуже жорсткі, і щоб підприємства так працювали по цих регламентах, потрібні інвестиції багатомільярдні, час потрібен. Сумніваюся, що це можливо зробити відразу. А поки це будуть робити, багато підприємств уже розоряться або знову ж будуть виштовхувати товари на наш ринок. Ми змушені будемо закриватися", - додав він.
"Я складно собі уявляю, як буде розбудовуватися ракетно-космічна галузь України… ракетна галузь і авіація. Я просто не уявляю без нашого ринку. Моторобудування авіаційне. Наші всі вертольоти оснащені українськими двигунами, що нам робити?" – відзначив він.

Цитата

"Ви знаєте, що б не відбувалося, і куди б Україна не йшла, ми все одно колись і десь зустрінемося. Чому? Тому що ми – один народ", - додав він.

Ось чудова відповідь всяким євроінтеграторам.

Повідомлення відредагував Власюк: 04.09.2013 – 09:25

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних