Перейти до вмісту

Потрібен новий Сталінград

руський союз виживання руськ

Повідомлень в темі: 351

#121 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4213 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.08.2013 – 23:10

Перегляд дописуБезбожник (23.08.2013 – 22:33) писав:

Каламаре, ти тащися ? Чи прикидаєшся дурником ? Я бачу що : "Мы от рода русского..." себто (якщо ти "нє узрел") від одного роду оскільки окрім "русского" ніякого іншого в тексті немає. Але я тебе про це не питав і ця цитата абсолютно не підходить до твого визначення "мішанка" тому що мішанка - це "різнотравя" каламаре РІЗНОГО РОДУ. Наприклад, горошок і овес. Давай, шукай шось більш змістовне під визначення народів з загальною назвою - "мішанка". А допоки приклад невдалий. Двійка.
Ого, ви мені ще й оцінки ставите! :wink2:
То ви дурником прикидаєтесь. Маєте джерело з Візантії, маєте давньоруське джерело з "руськими" прізвищами послів, є ще арабські джерела, і вони щодо "русів" чи не найповніші. Різні незалежні джерела вказкють на те саме.
Іванов, по Ібн Фадлану, так намалював. ( то звичайно сучасна картина, але по арабських джерелах намальована)
Зображення

Гаразд, не буду вас далі чіпати, віруйте, в золотий праарійськослов’янський вік, хороводи Велесу, і в волхвів в льолях.

Повідомлення відредагував kalamar: 23.08.2013 – 23:14

• 2

#122 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.08.2013 – 23:36

Закрийте ви цю грибну тему. Я розумію ще шо подібна психоделічна срань - улюблене середовище розмноження такої хворої ?уйні як нескінченний діарейний потік від геніїв сракомислія кшталту безбожника, але це гімно броде, і спромоглося б себе втягти адекватних людей. Про шо ця тема? Сміливі еротичні фантазії маразматичного совка про ісконноє житіє битіє без грузінів але з язиком в кацапському анусі, чи марення якогось психа недоумка про сталінград, дінамоса і суркіса? чи майданчик для українофобів для вброса своїх нехитрих месиджів?... Якась суцільна хрьобана гуйня. Закривайте цю лавочку, бо це брейн дамаж.
  • 2

#123 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.08.2013 – 02:07

Перегляд дописуkalamar (23.08.2013 – 23:10) писав:

Ого, ви мені ще й оцінки ставите! :wink2:
То ви дурником прикидаєтесь. Маєте джерело з Візантії, маєте давньоруське джерело з "руськими" прізвищами послів, є ще арабські джерела,
Що що ? Де ти тут побачив джерела ? Ти, отам в релігії, коли дискутував щодо Ісус-мухомор (є ще версія, Лєнін-мухомор, до речі, і вона раніша аніж версія про Ісуса-мухомора) то на що спирався ? На проїзджих послів ? Чи на арабських купців ? До речі...отой малюнок...це воно шо ? ще один твій аргумент державного рівня щодо Київської Русі ?

Цитата

віруйте, в золотий праарійськослов’янський вік, хороводи Велесу, і в волхвів в льолях.
Років півтора чи два назад я тут, в теревенях, вже відповідав одному свідку єговісту- : Безбожник - НІ В ЩО НЕ ВІРИТЬ. Тепер доводиться повторити цю фразу ще одному фантазеру щодо моєї скромної персони. Таким чином льолі-хороводи чешуть краями разом з твоїм намаганням навішати ярлички замість фактичного і серйозного матеріалу.

Перегляд допису_Ex (23.08.2013 – 23:36) писав:

Про шо ця тема?
Про те що ніфіга не здійсниться усе, про що ти мрієш. Тому що мрія твоя - нездійсненна.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.08.2013 – 02:11

• 1

#124 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.08.2013 – 07:21

А тим часом москальські суки брешуть все голосніше.
  • 0

#125 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.08.2013 – 17:09

Цитата

Лемберзьский (від діда прадіда) поляк, з одного боку, і житель (від діда прадіда) наприклад, наддніпрянського проскогіря - це зовсім різні люди. І кожен з них не гірший один одного. Тож перший піде в "один бік" а другий, в протилежний.
стереотипи, різниця між львівянином і надпрінцем значно менша ніж між надніпрянцем і донбасцем, це видно по електорату

"Це ще проблема, генетична...етнічна...щось таке" є росіяни, є українці і асильовані росіянами українці, росіяни і яничари переважео на півдні і сході.

Цитата

А куди подіти ще тих людей (хіба їх мало ?) котрі розуміють Україну по справжньому самостійною і незалежною ? Куди подіти тих хто саме за це боровся а не за членство у будь якому союзі ? Чи що ?...одиначком важко ?...працювати важко ?...всі хочуть щоб кудись, як у казочці, зникли хабарники, політичні аферисти, і т.д ?...а хто за нас все це робити повинен ? Євросоюз ? З якої такої радостіі ? Там що ? Сплять і бачуть як вирішити наші проблеми за їх кошт ? Чи може росіяни про таке мріють ? Який же дурень пнеться у союзи з порожніми карманами ? Хто небудь так будує свій бізнес коли обєднуються двоє і один з них БОМЖ ??? Га ? А якщо обєднатись ? То що буде ?....все що є на території бомжа - буде належати першому. Це таке співробітництво ? Таке рівноправя ? Ви чо, пацани ? Та вами буде понукати самий останній смердючий грек або в європі, або "распослєдній" чукча, у Росії. Кому це ще незрозуміло ??? Заспокойтесь ви, продавці України. У вас є все щоби вас поважали у світі. Аби тіко бажання працювати змінюючи державу в усіх сферах. Досить скиглити про "найстрашніші" труднощі. Їх переживало усе людство. І до свого благополуччя, те людство пнулось століттями. І ніхто їм на тарілочці нічого не приносив без користі. Нічого швидко не відбудеться, це не ті процеси. Комусь не терпиться ? То вбийтесь і не морочте голови тим кому Україна дорога. Дітвора, хрєнова. Не встиг народитись вам відразу "мерина" і пляшку пива (те ж саме що якийсь союз) подавай. Бо хочеться. А про те що німці йшли століттями через власні труднощі і тяжкий труд, аби той "мерин" був дешевий і у кожного, вам у голову не приходило ? Може хто мені розкаже про картину : сьогодні Україна в ЄС....всього навсього за 20 років. Як сприйматиме такого партнера німець котрий потратив на це кілька століть ?...він же стояв у витоків ЄС. Змалює хтось цю картину коли до єс, ні з того ні з сього, причалапає півстоні міліонів скиглячих торбешників ?
Якщо у когось шило в сидячому місці, якщо хтось відчуває талант, продавати, чухрайте до базару і торгуйте квашеною капустою вирощеною і виготовленою вашими ж руками. А не Україною. І тоді що європа що азія, задумаються про ваше членство на засадах рівності. Чи слабо ? Ну канєш...виростити капусту, зібрати, почистити, пошаткувати, заквасити, додати спецій, поставити до погребу, відвезти до ринку, продати, значно важче аніж продавати у союзи Україну.
Навіщо ви пишете очевидні речі, треба звичайно працювати років 15, але я що цього не знаю? Що до людей які шукають третій шлях, в нас їх немаєЮ, інакше вони себе проявляли. Зараз ми маємо пофігістів, і саме краще в нашому випадку з таким народом ЄС. Дехто важає себе самим розумним і зразу 3тій шлях (треба бути сильним.). Тільки з нашим народом який не контролює, це буде Білорусь з Лукашенко. Чи ви важаєте що ви розумніші за Польщу? В неї на відміну є еліта і то вона не почала вибудовувати 3 тій шлях. А тут якась країна де народу наплювати, а люстрації не було зі слабкою армією думажє будувати третій шлях - смішно

Що до західняків і на надніпрянців, не знаю чи ви жили у Львові, чи були, але я надніпрянець, батьки з центральної України. І я бачу що крім ставлення до УПА і росіян нічого не розєднує. Не знаю чому ви згадали поляків, ви теж важаєте що там одні поляки, тоді про що говорити

Повідомлення відредагував MqM: 24.08.2013 – 17:12

• 0

#126 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.08.2013 – 02:21

Перегляд дописуMqM (24.08.2013 – 17:09) писав:

Що до західняків і на надніпрянців, не знаю чи ви жили у Львові, чи були, але я надніпрянець, батьки з центральної України. І я бачу що крім ставлення до УПА і росіян нічого не розєднує. Не знаю чому ви згадали поляків, ви теж важаєте що там одні поляки, тоді про що говорити

Зображення
  • 0

#127 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2013 – 08:59

Перегляд допису_Ex (23.08.2013 – 23:36) писав:

Закрийте ви цю грибну тему. Я розумію ще шо подібна психоделічна срань...

Ось така "свобода слова" нас чекає в "асоціації" з ЄС (себто в "кочергах" - місце бідного родича, бо до повноцінного об'єднання справа і не дійде ніколи, ми їм потрібні як ресурс і ринок збуту). Допичувач ЕХ_ лексикою гопоти ("срань" і т.д.) береться щось аргументувати. От таке воно недолуге і себелюбне, як і євроінтегратор Янукович, як і всі "тітушки". Йому на пиво дадуть - він маму рідну не пожаліє.

ЄС - це порожняк, вам то розкажуть і в Чехії, і в Польщі, і болгари з румунами.
"Свобода слова" там - всі ЗМІ пишуть як під копірку або ніяк. На що натякає Ех.

Тоді як Митний Союз пропонує повноцінну участь, реальний розвиток економіки та зростання, справжню "свободу слова".

То чому тему об'єднання Руських народів не можна обговорювати?
Що це за недолуга спроба запровадити цензуру з боку гімняра... даруйте "какаря" та грантожера ЄСівського Ех_а?
Де ж тут демократія? Хіба що як у Лівії чи Іраку, де диктатори "тиранили" народ високим рівнем життя, а тепер народи нарешті отримали блага "демократії": безробіття, бідність, бездомних, все, як положено. Ну, прозахідна "п'ята колона" і їхні дуполизи - це не більше десяти відсотків - в шоколаді.

От "прозахідні" єльцин, кравчук і кучма усе розвалили та віддали Заходу. Вони тепер "рукопожатні" в ЄС. Молодці-"плохиші". А Лукашенко, який успіхів досягнув, - диктатор з точки зору Європи.
Порівняймо Білорусь як члена МС та Україну - і все буде ясно.

І ще. Чому б Ех_у не зібрати пожитки та майнути в ЄС хоч би на працю, аби там потім заживотіти - після принизливого очікування візи йому, можливо, пощастить бути посудомийником в Лондоні чи стати раком на полі у поляка.

Повідомлення відредагував Власюк: 25.08.2013 – 09:13

• 0

#128 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.08.2013 – 13:17

Цитата

"ЄС - це порожняк, вам то розкажуть... в Польщі"

Я так зрозумів, що тобі то вже розказали. І хто це розказував з поляків? Ті хто експортує в інші країни ЄС на мільярди евро, чи ті, хто користується сучасною інфраструктурою, збудованою за гроші Фондів регіонального розвитку ЄС.
ПЕС. Власюку, ти колись починав добре, але виявився прихованим провокатором.
  • 2

#129 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 25.08.2013 – 22:34

У Польщі мінусове торгове сальдо (тобто, вона повільно бідніє) і зовнішній борг 53% від ВВП. Молодь тікає хто куди може. Про що ви говорите?
  • 0

#130 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 25.08.2013 – 22:49

Перегляд дописуЗварич (25.08.2013 – 22:34) писав:

У Польщі мінусове торгове сальдо (тобто, вона повільно бідніє) і зовнішній борг 53% від ВВП. Молодь тікає хто куди може. Про що ви говорите?

Ну краще, ніж в Україні живуть. Поїдь і подивись. Навіть рахувати нічого не потрібно..

Молодь працює в інших країнах, більш розвинутих, що тут дивного?
  • 1

#131 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 25.08.2013 – 23:00

Перегляд дописуMr.Ripley (25.08.2013 – 22:49) писав:

Ну краще, ніж в Україні живуть. Поїдь і подивись. Навіть рахувати нічого не потрібно..
А то я там не був... Як прилизана Західна Україна. В Катарі ще краще живуть, і що?

Цитата

Молодь працює в інших країнах, більш розвинутих, що тут дивного?
Працює, бо вдома роботи нема. Не від гарного життя.
  • 0

#132 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 25.08.2013 – 23:26

Перегляд дописуЗварич (25.08.2013 – 23:00) писав:

А то я там не був... Як прилизана Західна Україна. В Катарі ще краще живуть, і що?

Тобто, там краще, ніж в Україні, правильно?
Чи так само?
  • 0

#133 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 05:51

Перегляд дописуЗварич (25.08.2013 – 22:34) писав:

США зі своїм гігантським мінусовим сальдо ще більше бідніє ))). А СССР зі своїм плюсовим сальдо було дуже багато, добре що воно здохло 22 роки тому.
А Польська молодь може собі вільно виїхати на Захід (до ЄС, передусім) і гарно заробити для початку бізнесу у своїй країні. Просто комуна залишила по собі пустелю - економічну, иоральну і духовну. Довго треба щоб поправити справи - і Польща з допомогою ЄС то зробила дуже швидко. Дуже гарна, динамічна і антикомуністична країна!
  • 2

#134 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 06:57

Перегляд дописуWеbеr (25.08.2013 – 13:17) писав:

Я так зрозумів, що тобі то вже розказали. І хто це розказував з поляків?
Мені розказала полька, котра гостювала в Івано-Франківську в жовтні 2012 року. В центрі міста біля ратуші відбувалася якась презентація ставленика Коломойського кандидата в нардепи Олександра Шевченка.
Там ми зустрілися, розбалакались.
От вона і скаржилася. ЄС у кризі, безробіття, відсутність соціального захисту. Поляки батрачать по багатших країнах переважно на важких малооплачуваних роботах.
Звичайно є мізерний відсоток, котрий "в шоколаді" (гранти від ЄС і т.і.). Але переважна кількість поляків розчарована.

Ще кілька поляків казали те саме.

З Україною буде ще гірша ситуація. Асоціація з ЄС - максимум обов'язків, мінімум прав, фактично роль бідного родича "в кочергах". Україна цікавить ЄС як джерело дешевих ресурсів та ринок збуту.
От закриє Росія, напр., для "рошена" євроінтегратора Порошенка свої ринки - що він зробить? Продасть свій товар на ринках ЄС? НІ, там він непотрібен. Порошенко скоротить працівників і виробництво.
Аналогічно по трубах, сирах, паперу, літаках і т.і.
Наші літаки хто купить в ЄС? Навіщо їм пінчукові труби?

Перегляд дописуWеbеr (26.08.2013 – 05:51) писав:

США зі своїм гігантським мінусовим сальдо ще більше бідніє ))). А СССР зі своїм плюсовим сальдо було дуже багато, добре що воно здохло 22 роки тому.
Типове пересмикування. На тлі різкого падіння цін на нафту, котре раптом почалося у 1985 року, в акурат з оголошенням "перебудови" в СРСР, про яке плюсове сальдо СРСР може йтися? Були тоді тимчасові труднощі, застійні і кризові явища. Але системної кризи не було.
приклад Китаю показує, що можна було вирулити. Але Горбачов і Єльцин зрадили і здали СРСР під контроль США. Радники Держдепу США і писали ті закони, котрі привели нас до кризи, занепаду.
В людей забрали заощадження, їхню частку держвласності через "ваучери" шахрайським способом теж поцупили, грабували через кризи 1998, 2009 року.
Що тут доброго?
Так таке і в США є. Безробіття, бідність у великій мірі, відсутність медичного страхування 60 відсотків амерів. Але вони включають друкарку грошей приватну контору (недержавну) ФРС - до пори, до часу.

І що порівнювати США - флагман західного імперіалізму, котрий пограбував Росію, Ірак, Лівію і т.д., котрому світ платить данину, викуповуючи держ. боргові зобов'язання (мінусове сальдо) із задрипаною без'ядерною Уркаїною, котра без доларового забезпечення (читай: дозволу США) навіть свої гроші друкувати не має права. Навіщо США тримає свої військові бази по цілому світу, зокрема в кожній нафтовій державі? Навіщо при гігантському боргу тратить на озброєння шалені кошти, більші ніж всі решта держав світу?
Порівнювати метрополію і колонію - це не катіт. Вебер є адвокат Заходу, відпрацьовує західні гранти, як робить точно той, чиє фото є веберовою аватаркою.

Тільки з допомогою Росії ми можемо позбутися свого статусу колонії США і НАТО.

П.С. Мантра "молодь заробить на початок бізнесу" - це давня "західна" замануха.

По-перше, а немолодих людей куди дівати, котрі втратять роботу після вступу в ЄС, як у Польщі? Їм треба своїх дітей годувати.

По-друге, коли мама-батько далеко від дому, руйнуються сімейні стосунки, власне сім'ї.

По-третє, більшість молодих, повернувшись додому із західними грошима і зіткнувшись з місцевими жадібними корумпованими чиновниками, їде назад на Захід.
Бізнес вести серед своїх жебраків - це рідко у кого виходить.

Повідомлення відредагував Власюк: 26.08.2013 – 06:59

• -1

#135 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 07:53

Перегляд дописуkalamar (22.08.2013 – 08:53) писав:

Можете навести приклади гунської архітектури, літератури, науки, мистецтва?
для держав корисніше військові технології(теж наука) та організація, які дають змогу підкорити інші народи... за результатом видно, що такі були.

Перегляд дописуВласюк (22.08.2013 – 19:43) писав:

І взагалі - звідки така розруха ось уже двадцять з гаком років незалежності? Кому ми війну програли - і не можемо виборсатися?
Ненавиджу цю колонізовану бандитську уркаїну. Хочу сильного Євразійського Союзу на чолі з Руськими державами.
вчить історію... ми програли війну більшовикам в 1918 та Росії в 1939-1950рр.(Західна Україна).
так Україна була не найгіршою колонією Радянської імперії(РІ).
Тепер відповідь на питання СРСР програв економічну і політичну війну США(або ширше західній моделі суспільства та виробництва), "взяли ізнутрі" товарами народного споживання(джинси, електроніка, інші шмотки) і "кращим" хавчиком(жуйки, кола, пепсі) люди обміняли соціалістичний устрій на "капіталістичну морквинку" за якою досі біжать.
Керманичи СРСР капітулювали і комуністи почали дурити народу голову байками про демократію, розуміючи які безмежні можливості дасть влада для розкрадання всенародного надбання - "приватизація" заводів, фабрик, пароплавів, нерухомості, землі.
Думаєте КДБ та МВС, армія не мали змоги придушити криміналітет 90-х, в той час як вони з легкістю розправлялись з дисидентами 60-80х років?

Перегляд дописуВласюк (23.08.2013 – 10:52) писав:

Це які в Росії олігархи правлять?
ВВП - не знали :blush: ?

Перегляд дописуВласюк (26.08.2013 – 06:57) писав:

З Україною буде ще гірша ситуація. Асоціація з ЄС - максимум обов'язків, мінімум прав, фактично роль бідного родича "в кочергах". Україна цікавить ЄС як джерело дешевих ресурсів та ринок збуту.

І що порівнювати США - флагман західного імперіалізму, котрий пограбував Росію, Ірак, Лівію і т.д., котрому світ платить данину

Тільки з допомогою Росії ми можемо позбутися свого статусу колонії США і НАТО.
Як можна за допомогою Росії, яка пограбована і перебуває під контролем США позбутись статусу колонії?
Фактично Росія і Україна є ресурсними придатками США, ЄС вже 30-50років...

Повідомлення відредагував Armando: 26.08.2013 – 07:56

• 1

#136 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 08:55

Перегляд дописуArmando (26.08.2013 – 07:53) писав:

Як можна за допомогою Росії, яка пограбована і перебуває під контролем США позбутись статусу колонії?
Фактично Росія і Україна є ресурсними придатками США, ЄС вже 30-50років...

З кабали вириватися легше удвох, утрьох (з білорусами), в форматі Митного Союзу...

Щодо моделей розвитку.
Врахуйте комуністичний Китай, достатньо незалежну державу. Китай демонструє розвиток, зростання економіки, грунтуючись на соціалістичній моделі.
А нам накинули через зрадників (комуністів-ренегатів) капіталістичну модель.

Повідомлення відредагував Власюк: 26.08.2013 – 08:58

• 0

#137 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 09:16

Перегляд дописуВласюк (26.08.2013 – 08:55) писав:

З кабали вириватися легше удвох, утрьох (з білорусами), в форматі Митного Союзу...

Врахуйте комуністичний Китай, достатньо незалежну державу. Китай демонструє розвиток, зростання економіки, грунтуючись на соціалістичній моделі.
А нам накинули через зрадників (комуністів-ренегатів) капіталістичну модель.
а якщо двоє з трьох не хочуть вирватись з кабали?

Китай давно не соціалістичний. Там зовсім нема пенсій.
300млн найзаможніших(експортно-орієнтована частина країни) живуть у капіталістичному середовищі. 1млрд що живуть скоріше за комуністичного режиму, працюють на внутрішній ринок і не мають змоги купувати товари, які виробляються "капіталістично-експортними" співвітчизниками.
Росія теж колонізується Китаєм. За останні 10-20 років, здала територію, прийняла десятки мільйонів китайців-нелегалів у Сибіру. Експортує сировину у Піднебесну, а купує товари.

Повідомлення відредагував Armando: 26.08.2013 – 09:17

• 1

#138 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 10:46

Перегляд дописуArmando (26.08.2013 – 09:16) писав:

здала територію...
два малесенькі острівці, які повинні були відійти Китаю за міжнародними договорами, оскільки ріка змінила русло ))))

А ми члену ЄС - Румунії не здали територію?
Чекайте - ще поляки обізвуться по своє майно, ті ж румуни заявлять претензії, угорці.
Вони (румуни, угорці) вже з гітлером приходили по нього - тепер прийдуть ще раз з ЄС.

Щодо пенсій. Моя бабця теж не отримала від Радянської влади жодного рубля пенсій - нібито не заробила. Хоч була і працювала в колгоспі (стажу не стало, вона була 1898 року народження, хоч і мати-героїня, і мати фронтовика, воїна Радянської армії). Проте - прожила 85 років в спокої і щасті.
Працювала до останніх днів, діти допомагали. Це щастя - спілкування з дітьми і активне довголіття в праці.

Наша соц. пенсійна система доб'є молодь, знищить молоді сім'ї бідністю.
Старі не народжуватимуть. Кого виховали - нехай їх би і підтримував на старість.

Перегляд дописуArmando (26.08.2013 – 09:16) писав:

а якщо двоє з трьох не хочуть вирватись з кабали?
Хто саме? Росіянам подобається платити данину США чи українцям?
Білоруси давно вже сказали, що різним коломойським, фірташам, ахметовим (своїм) майно не віддаватимуть. Навіщо, коли вся нація має з того дохід.
Прибутки не виводяться в офшори (читай - на Захід).

Отак тебе, Армандо, грабують, і твою країну знищують - а ти тут за західні гранти (коробку печенья да банку варенья) гониш прозахідну пропаганду.

Повідомлення відредагував Власюк: 26.08.2013 – 10:47

• 0

#139 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 11:20

Якщо ти Власюку жив в СССР, то такого б не писав. А якщо жив і все-таки пишеш - то тебе краще не читати і з тобою не дискутувати. 30 срібняків своїх в москалюг відпрацьовуєш. Ну і відпрацьовуй - все одно ті гроші в Україні осядуть - бульбу та хліб з маслом Українські ж купуєш, душо ти продажна московитська! Тьфу!

Повідомлення відредагував Wеbеr: 26.08.2013 – 11:20

• 3

#140 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 18:34

Перегляд дописуWеbеr (26.08.2013 – 11:20) писав:

Якщо ти Власюку жив в СССР, то такого б не писав. А якщо жив і все-таки пишеш - то тебе краще не читати і з тобою не дискутувати.

Я народився в 1971 році, отож Радянський Союз прекрасно пам'ятаю. Всі плюси і мінуси. І досі люблю цю державу.

Жодного безробітного, жодного наркомана, ніякого жебрацтва на вулиці, ніяких проституток на окружних. Були моральні норми на сцені і телебаченні, витверезники для алкашів, де бував ваш любий Андрухович (тому й ненавидить Союз).
Люди все ж займалися спортом (футбол був просто культовим видом спорту!), більше працювали, більше дітей народжувалося, країна в цілому росла в населенні і в індустрії.

Так, я бачив колгоспників, які працювали за ганебно низьку зарплату, але вони при цьому безсоромно крали в колгоспі ("наше беремо") і працювали абияк. Пиячили багато.
На виробництві зарплати були вищі, але теж часто працювали абияк, гнали брак, низьку якість. Пиячили теж немало.

Затіяли "перестройку". Контроль слабшав. Дух продажності, блату і зради витав у повітрі. Уже Руст сів на Красну площу в Москві від спалахи камер західних ЗМІ.
Почалася здача геополітичних позицій, компартія, комсомол і банди рекетирів плювали на "надстройку" і захоплювали "базис".

І що? В 1991 році євроагітатори на кшталт Вебера нам пророкували, що як тільки розвалиться Союз, ми станемо східно-європейською Францією.
А насправді ми за 22 роки незалежности є найвідсталішою країною Європи. Ось у чому суть.

Одиниці пробилися в Європу, безсоромно жебрають гранти

Цитата

Надайте стипендію мені, скажімо, в німецьких марках і пошліть мене мандрувати навколо світу. За півроку Найясніший отримає від мене такого панегірика славильного, що понад усіх монархів Вас вознесе. Ще за півроку народ України зажадає Вашого повернення і внаслідок успішно проведеного референдуму Ви в'їдете до Києва на білому кадилаку. Істинно, істинно кажу Вам: дайте мені стипендію!
Андрухович, "Московіада"

А мільйони опинилися самі знаєте де.

П.С. Ніхто мені за мої дописи не платить ні копійки. Я вважаю, що коли в Союзі з Росією стане краще Руси-Україні, то і я особисто виграю.
Головне, щоб народ став жити краще.

Повідомлення відредагував Власюк: 26.08.2013 – 18:42

• -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних