Перейти до вмісту

Соціонічний тест

!!

Повідомлень в темі: 68

#61 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1413 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 20.06.2013 – 02:12

Перегляд дописуТapaнтaс (20.06.2013 – 00:09) писав:

Екс, юний хімік наш, а що саме ти хімічив? Бомби робив? Яку ИВВ предпочітаєш, кісу чи ГМТД? Варив якісь фенілетіламіни ?
як хімік, то одразу бомби? Ну дуже стереотипно. З цього нічого крім пороху і всяких спецефектів з іскрами і димом для якогось шкільного заходу нічого не робив. А, нітрид йоду робив. Справді вибухає до речі. І фіолетовий дим. Краса. Оце згадав, аж стало цікаво, наскіке вдалося правильно зробити. (чорний осад поки мокрий стійкий. Я його відфільтрував, на ще мокрому фільтрі сформував манюній кубик і відніс на лоджію. Потім коли здалось шо підсохло, взяв швабру, причепив мідну проволочку до держака, ну, думаю, як завжди ніхрєна не вийде, - дуже важко було повірити, зазвичай воно проходить зовсім не так як пишуть, а тут стільки самодіяльности. А воно бенґ!))) від дотику. Все як писали. зважаючи на кількість, речовина справді сердита). Ну і полусемиокис марганцю теж виділяв. Діло нехитре канєшно, але бахнути могло щомиті. А воно ж в густій як олія сірчаній кислоті. І це в хаті! :lol: але це було в кінці 90-х, ти мабуть тоді ще в школу тіке пішов. А взагалі, з "бомбового" погляду я робив нецікаві речі. От я досі маю ампулу з бромом, кристал сурми, паличка вісмуту. Мене цікавили різні елементи і їхні прості й складні сполуки, от я мріяв дістати селен і отримати моноклінну червону форму. Ніяких вибухів. Звичайно вдома це було нереально. Хоча селен я дістав (селенисту к-ту). Правда ніяк не пойму, де вона ділась. :lol: пізніше, в лабораторії, мені пощастило працювати навіть з ренієм. Хіміки зрозуміють. Технецій доступніший.
Да, алкалоїди мене теж цікавили, і як наслідок медицина. Ех.
Та знову ж трохи не на тому базисі вони мене цікавили в який ти нахилив. Стрихнін мене цікавив не менше, хоча він не вставляє, лише жахливі судоми скелетних мязів. Чи атропін. ну і тд. Але шо ти питаєш за амфетаміни, мак же всюди росте! На яку ти відповідь тут розраховував?))
  • 1

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.06.2013 – 02:53

Перегляд допису_Ex (20.06.2013 – 00:58) писав:

і взагалі, хто там шо кому казав. От ти колись казала, шо в мене цюцюрка мала. А це неправда. (через принаймні одну причину).
ШООО? :lol: коли це я тобі таке казала?
тобто, я не заперечую, шо Ренуся хамло, я просто взагалі не пам.ятаю об я комусь таке казала в житті)
  • 0

#63 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1413 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 20.06.2013 – 06:47

От коли, не скажу. Якшо відновлять стару репутацію форуму ґґґ, то знайдеш доказ в коментарі до свого мінусу, поставленого одному з моїх один за одним вбиваних клонів; хоча зважаючи на те, що сірьоженька тоді живо приєднався до цього обміну компліментами, це міг бути й мій оригінальний акаунт. (правда, його вбили до сирьоженькиного). В будь якому разі, щодо дати, це було раніше травня 11-го року. Це не було хамство, дєрзость у відповідь. (шоб не вийшло шо ми тут уже геть не по темі, я не казатиму, шо написав до цього я, і що тобі у відповідь написав сірьоженька, - там не про соціонічний тип).
Цікаво відзначити, що з усього мого дебелого аутпуту, сенсоричин фільтр вибрав саме це для коментування. Не те щоб аж надто несподівано та все ж. Ну шо було, то було.
  • 0

#64 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.06.2013 – 07:34

Перегляд дописуСенсоріка (19.06.2013 – 20:31) писав:

нагадало ситуацію з подругою, яка ніби адекватна, але одного разу була визвірилися на мене, коли я просто в розмові казала, шо "оце на днях закінчла сукню в.язати, сьогодні віддала замовниц, о боги, вона умудрилася схуднути під кінець мого в.язання, тож мені прийшлося перев.язувати верх, бажатиму їй тепер залишатися у формі, бо ж за виріб обідно будеі", а та спитала за скільки продала і чомусь образилася, назвавши моє хоббі дурнею,і ,мовляв, нашо про таке взагалі розказувати.
більше й не розказую)
О - тут якраз дехто хотів дізнатися більше про твою подругу.

Перегляд дописуСенсоріка (19.06.2013 – 22:59) писав:

Павлуня, діалог, то якраз був приклад того, шо я не люблю, коли отим вимахуються і дєвачку трошки спустила з небес на землю, шо вона зі своїм читання не така вже й унікальна. у дєвачкі весь вкантактік забитий репостами з книжкових пабліків і тд, про те, як круто вміти читати)
Ігнорування кличного відмінку - дуже типово для російськомовних, Сенсуньо. Бажання спустити на землю за допомогою демонстрації своєї переваги - це і є форма вимахування. :) А коли демонструвати нічого - це ще й смішно, от і ловлять люди лулзи з того.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 20.06.2013 – 07:36

• 0

#65 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.06.2013 – 11:01

Перегляд дописуСенсоріка (19.06.2013 – 20:31) писав:

а ви спробуйте вважати читання не як досягнення, а як хоббі, то може вам тада палєхчаєт ;)
ну бо ж хоббі у всіх різні, і зацікавленість в тому чи іншому теж. і це нормально. а то виходить, не можна сказати, шо ти любиш читати і розказувати про улюблені чи просто прочитані кни;ки, ділитися враженнями, бо інші з якогось дива реагуватимуть як на випєндрьож. а чому?
Та мені і так неважко :) Якщо як хобі, то і в мене воно таке є, і в темі "Хто що читає в оффлайні" я теж, буває, ділюся враженнями. Про себе можу сказати (щоб уже ніхто за образу не сприйняв), що хоча і прочитала вже доволі багато, але не вважаю це показником високого інтелекту чи розвиненої особистості, чи ще там чого. Так само, як червоні дипломи, декілька освіт "в анамнезі", посади, місце проживання, марки машин бла-бла. І навіть талановитість (навіть як у Горького чи Драйзера) часто не кореспондується із якимись надзвичайними моральними якостями. У нас була дуже хороша вчителька чомусь саме з рос. та зарубіжної літ-ри. Так вона нас ще тоді просвітила (зізнаюсь, свого часу був "культурологічний шок"), що твори - одне, а людина, яка їх писала, - геть інше. Н-д, Тургенєв у віршах слізно описував тяжке життя дітей з бідноти. Що не завадило йому наказати набити на екіпажі позаду, на підніжці, де любили проїхатися малі обірванці, залізні цвяхи.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.06.2013 – 21:10) писав:

Давайте все ж орієнтуватися на звичайних людей, адже їх - більшість. Тим паче серед нас нікого з заниженою самооцінкою, певен, немає.
Це вже краще. Так звичайні люди можуть мати і адекватну самооцінку. Ви песимістично налаштовані.
  • 1

#66 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.06.2013 – 11:02

Перегляд дописуtaraBooka (20.06.2013 – 10:58) писав:

що твори - одне, а людина, яка їх писала, - геть інше. Н-д, Тургенєв у віршах слізно описував тяжке життя дітей з бідноти. Що не завадило йому наказати набити на екіпажі позаду, на підніжці, де любили проїхатися малі обірванці, залізні цвяхи.
от засранець!
  • 0

#67 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 20.06.2013 – 11:15

Перегляд допису_Ex (20.06.2013 – 02:12) писав:

як хімік, то одразу бомби? Ну дуже стереотипно. З цього нічого крім пороху і всяких спецефектів з іскрами і димом для якогось шкільного заходу нічого не робив. А, нітрид йоду робив. Справді вибухає до речі. І фіолетовий дим. Краса. Оце згадав, аж стало цікаво, наскіке вдалося правильно зробити. (чорний осад поки мокрий стійкий. Я його відфільтрував, на ще мокрому фільтрі сформував манюній кубик і відніс на лоджію. Потім коли здалось шо підсохло, взяв швабру, причепив мідну проволочку до держака, ну, думаю, як завжди ніхрєна не вийде, - дуже важко було повірити, зазвичай воно проходить зовсім не так як пишуть, а тут стільки самодіяльности. А воно бенґ!))) від дотику. Все як писали. зважаючи на кількість, речовина справді сердита). Ну і полусемиокис марганцю теж виділяв. Діло нехитре канєшно, але бахнути могло щомиті. А воно ж в густій як олія сірчаній кислоті. І це в хаті! :lol: але це було в кінці 90-х, ти мабуть тоді ще в школу тіке пішов. А взагалі, з "бомбового" погляду я робив нецікаві речі. От я досі маю ампулу з бромом, кристал сурми, паличка вісмуту. Мене цікавили різні елементи і їхні прості й складні сполуки, от я мріяв дістати селен і отримати моноклінну червону форму. Ніяких вибухів. Звичайно вдома це було нереально. Хоча селен я дістав (селенисту к-ту). Правда ніяк не пойму, де вона ділась. :lol: пізніше, в лабораторії, мені пощастило працювати навіть з ренієм. Хіміки зрозуміють. Технецій доступніший.
Да, алкалоїди мене теж цікавили, і як наслідок медицина. Ех.
Та знову ж трохи не на тому базисі вони мене цікавили в який ти нахилив. Стрихнін мене цікавив не менше, хоча він не вставляє, лише жахливі судоми скелетних мязів. Чи атропін. ну і тд. Але шо ти питаєш за амфетаміни, мак же всюди росте! На яку ти відповідь тут розраховував?))
Як казала одна знайома: "Ну просто хочеться надіть галстук", тобто респект і уважуха. :)
  • 0

#68 Хтось

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 10.07.2013 – 21:43

Соціоніка - наука майбутнього. Зараз її мало хто розуміє. Приблизно як і фізику. Між цими науками різниця лише в тому, що фізику більшість людей не розуміє, але визнає, бо її викладають у школі та дають нобелевські премії в області фізики.

Прорив соціоніки в тому, що вона досить чітко описала модель людської психіки. Користуючись математичним апаратом, так би мовити. Досі пихологія вважалась (та ще продовжує вважатись) цариною емпіричною, щось, що дуже нагадує мені шаманство, середньовікову алхімію. Соціоніка в порівнянні з цим - це вже хімія з формулами. З цього вже можна щось ліпити...

Ведмежу послугу соціоніці надають її ентузіасти-популяризатори, що намагаються усю ідею звести до простого типування на кшталт гороскопів. Воно зрозуміло, що так простіше, але ж навіщо? Людина проходить подібний тест і кожного нового разу в неї виходить то Наполеон, то Гекслі, то Гамлет... Хтось здатен себе оцінити об"єктивно? Ну то й не дивно.
  • 0

#69 Хтось

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.07.2013 – 19:45

Як просто критикувати те, чого не розумієш...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних