Перейти до вмісту

Соціонічний тест

!!

Повідомлень в темі: 68

#41 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.06.2013 – 00:44

Перегляд дописуPavlo_Taiko (15.06.2013 – 17:01) писав:

Прикольно, міфічних персонажів пишемо з великої літери, геніїв - з малої.
Аби Гамлет також написала з малої - можна було б ще скинути все на безграмотність, однак - це вже відверта неповага. Чим тобі так допік Драйзер?
І ні - він не Драйзер. НІхто, блін, не Драйзер і ніхто ним не був окрім самого Драйзера.
мені часто влом тиснути шіфт коли пишу власні назви.
  • 0

#42 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2013 – 18:40

Перегляд дописуСенсоріка (15.06.2013 – 21:27) писав:

Єсєнін? талант? :lol:
Іди читай свої "50 відтінків сірого", жінко. -_-
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2013 – 01:40

Перегляд дописуPavlo_Taiko (16.06.2013 – 18:40) писав:

Іди читай свої "50 відтінків сірого", жінко. -_-
лол
Прихований текст
так шо
іди читай свого Єсєніна :lol:
  • 0

#44 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.06.2013 – 08:46

Перегляд дописуСенсоріка (17.06.2013 – 01:40) писав:

лол
Прихований текст
так шо
:wacko:
  • 0

#45 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 17.06.2013 – 10:02

Перегляд дописуPavlo_Taiko (15.06.2013 – 17:01) писав:

Мене пригнічують люди що проходять такі тести. Думаю аби вас порівнювали з більш жахливими персонажами - ніхто б тут нічого не писав. Адже жоден з вас тут не Драйзер, не Єсєнін і не Гоголь - жоден не має і крихти від їхнього таланту, ок?
Було б значно крутіше на виході отримати когось по типу "Типовий електрик", "Бомж" чи "Гуманітарій".
Чи навіть залишити фішку з відомими персонажами, однак додати трохи правди: Геррінг, Чикатило, Нерон, Берія чи навіть сама страшна з них - Єкатерина друга.
От на результати такого тесту я би поглянув.
З назви тесту не було видно, що врешті він видасть такі величні "псевдоніми". Подивіться за посиланням - назва "Тест Гуленко". І я не думаю, що в когось із тих, хто тут тестувався, розвинулася на цім ґрунті манія величі. Звісно, ми не гамлети, не драйзери (в цім випадку пишеться ж із маленької, чи не так?). Для тестів важливіші не такі от "псевдоніми" типів (вони насправді лише для зручності тих, хто тестує, придумані), а сам опис.
  • 0

#46 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.06.2013 – 20:57

Перегляд дописуСенсоріка (17.06.2013 – 01:40) писав:

лол
Прихований текст
так шо
Ти типу вважаєш себе дуже незвичайною тому що читаєш Доккінза, Мартіна та Желязни? Лол. Скинь трохи корону. В кого не плюнь читали це + щось на вибір з філософів. Саймак, Бредбері, Гаррісон, Толкієн та Шеклі - це не щось надзвичайне. Більшість людей прочитали хроніки та володаря тіней ще в школі. Ти б ще похвалялась Дюма.
От людей знайомих з творчістю Брайана Гріна - куди менше.
"Мого Єсєніна" - лол.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 17.06.2013 – 21:27

• 1

#47 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.06.2013 – 21:32

Перегляд дописуtaraBooka (17.06.2013 – 10:02) писав:

І я не думаю, що в когось із тих, хто тут тестувався, розвинулася на цім ґрунті манія величі.
Так моя думка стосовно описів тестів - аналогічна. Там немає негативних рис. Авжеж всі будуть виставляти на показ "вміння керувати людьми" та "скромність" радше ніж "несамостійність" та "безхребетність".
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.06.2013 – 16:45

лол нєа я не вважаю себе незвичайною, я сказала,шо не люблю Єсєніна,а ти-спробував показати мені мій "рівень" порадивши мені свої 50 відтінків) а наступним своїм постом я взагалi не знаю шо ти хтів сказмти. шо єсєнін з драйзером талановиті, а шеклі з желязни - ні? кста, гріна твого знаю, і феймана. і шо? зачитуватиметься ними людина, яка любить фізику з мктематикою. а я не те шоб не люблю, просто гуманітарій і здебільшого таке читати мені складно і нудно. а от про хімію почитала б,дааа. гг
  • 0

#49 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 18.06.2013 – 20:00

Перегляд дописуСенсоріка (18.06.2013 – 16:45) писав:

ти-спробував показати мені мій "рівень" порадивши мені свої 50 відтінків)
То Єсєнін мій, то Джеймс, хто далі - Шелдон? І це був лише жарт, можливо трохи сексиський, однак лише жарт.

просто гуманітарій і здебільшого таке читати мені складно і нудно
Ніхто не ідеальний.

єсєнін з драйзером талановиті, а Шеклі з желязни - ні?
Воу-воу-воу тихіше. Ажніяк. Просто не слід сприймати факт того що ти їх читала як щось надзвичайне. :)
  • 0

#50 Іван12

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Велике і славне місто Малий Гвіздець

Відправлено 18.06.2013 – 21:06

Цитата

Соционический тип

Штирлиц (Логико-сенсорный экстраверт, ЛСЭ)

Основные дихотомии

Рациональность 14 - Иррациональность 3
Экстраверсия 12 - Интроверсия 5
Сенсорика 12 - Интуиция 5
Логика 17 - Этика 0

Авторы описания - Виктор Гуленко
Прихований текст

Повідомлення відредагував Іван12: 18.06.2013 – 21:07

• 0

#51 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.06.2013 – 21:08

мені завжди здавалося, що не варто хвалитися тим, що ти читаєш, адже це не є показник розуму.
а соціонічні тести - якийсь суцільний брєд, як їх можна сприймати серйозно - я не знаю. погоджуюся з Неймлесом - тут будь-який результат вам підійде.
  • 1

#52 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1742 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 19.06.2013 – 02:28

а от про хімію почитала б,дааа. гг
це гг дивно впливає на зміст попереднього речення. Складається враження шо тут не про те йдеться, про шо можна було б подумати. Зрештою люди стільки різного вкладають в слово хімія, шо й не дивно. Ну а шо тобі заважає почитати "про хімію"? Часу нема чишо? :lol:
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2013 – 09:40

Павло, так я і не сприймаю) це тобі не варто, якшо ти так поважаєш Єсєніна, всіх, хто його не любить, записувати до любителів отих відтінків. міг би одразу послати мене читати гріна, але ж ти чомусь обрав відтінки. що саме ти хотів висміяти, м?)
кста, хто такий джеймс я не знаю. якшо це прізвище. бо на гадку спадає лише джеймс джойс. і джеймс хетфілд бгг

Перегляд допису_Ex (19.06.2013 – 02:28) писав:

це гг дивно впливає на зміст попереднього речення. Складається враження шо тут не про те йдеться, про шо можна було б подумати. Зрештою люди стільки різного вкладають в слово хімія, шо й не дивно. Ну а шо тобі заважає почитати "про хімію"? Часу нема чишо? :lol:
ну я вже казала, шо не розумію й половини твоїх жартів, з чого ти там смієшся)
ну як сказати. часу ващет і справді не дуже маю)
але ж ти не забувай, шо я хоч і не така стара, як ти собі думав, але не така вже й йуна і школу закінчила давно, а зі школи я з хімією жодним чином не стикалася. тому, кагбе, ну якшо і знайти шо почитати, то спершу, мабуть, доведеться погортати хоча б якийсь шкільний підручник та освіжити пам.ять. я не кажу, шо я її добре знала, але ну хоча б крихти того, шо було, зібрати)

ну і так як це зовсім не моя царина, я не дуже уявляю шо б такого почитати, ну тіпа, якшо сформулювати в гуглі запит "хімія для дебілів: коротко і доступно література", то мені ж, напевно, шось та видасть, а що обрати?
нєнє, я в тебе не питатиму, ти ще моє попереднє прхання не задовольнив)
  • 0

#54 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 19.06.2013 – 12:52

Перегляд дописуPavlo_Taiko (17.06.2013 – 21:32) писав:

Так моя думка стосовно описів тестів - аналогічна. Там немає негативних рис. Авжеж всі будуть виставляти на показ "вміння керувати людьми" та "скромність" радше ніж "несамостійність" та "безхребетність".
Повірте, якщо в людини занижена самооцінка, то вона і в таких описах побачить свою "безхребетність" і "несамостійність".
Дивно, що ця тема перейшла в літературний турнір. Ще раз: назви типів - це лише символіка. Описи отримуються на "виході". Переважна більшість (якщо не всі) проходила цей тест з банальної цікавості.

Перегляд дописуmurko (18.06.2013 – 21:08) писав:

мені завжди здавалося, що не варто хвалитися тим, що ти читаєш, адже це не є показник розуму.
+100
У філософа О.Ф.Лосєва про це ж: "Если моль разъела и съела всю шубу, значит ли это, что она эту шубу поняла и изучила?"
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2013 – 20:31

а ви спробуйте вважати читання не як досягнення, а як хоббі, то може вам тада палєхчаєт ;)
ну бо ж хоббі у всіх різні, і зацікавленість в тому чи іншому теж. і це нормально. а то виходить, не можна сказати, шо ти любиш читати і розказувати про улюблені чи просто прочитані кни;ки, ділитися враженнями, бо інші з якогось дива реагуватимуть як на випєндрьож. а чому?
нагадало ситуацію з подругою, яка ніби адекватна, але одного разу була визвірилися на мене, коли я просто в розмові казала, шо "оце на днях закінчла сукню в.язати, сьогодні віддала замовниц, о боги, вона умудрилася схуднути під кінець мого в.язання, тож мені прийшлося перев.язувати верх, бажатиму їй тепер залишатися у формі, бо ж за виріб обідно будеі", а та спитала за скільки продала і чомусь образилася, назвавши моє хоббі дурнею,і ,мовляв, нашо про таке взагалі розказувати.
більше й не розказую)
  • 0

#56 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1742 повідомлень

Відправлено 19.06.2013 – 21:03

Перегляд дописуСенсоріка (19.06.2013 – 09:40) писав:

ну я вже казала, шо не розумію й половини твоїх жартів, з чого ти там смієшся)
ну як сказати. часу ващет і справді не дуже маю)
серйозно? Ти серйозно не зрозуміла "часу нема чишо лол"? Дивлячись 100500 серіалів, читаючи стіке ж емм всяких книжок, розкаючи про це на всіх кантактіках + теревені + решта г+. Да це можна встигнути лише на хайлі мултитредед системс. :lol: і ти кажеш, шо смисл підйопу тобі не ясєн. Ти справді лисиця, і не можна сприймати твої слова за чисту монету. (або ж і справді часто не в'їжджяєш, ну тоді можна одне сказати: зато красіва :lol:)

Цитата

але ж ти не забувай, шо я хоч і не така стара, як ти собі думав, але не така вже й йуна і школу закінчила давно, а зі школи я з хімією жодним чином не стикалася. тому, кагбе, ну якшо і знайти шо почитати, то спершу, мабуть, доведеться погортати хоча б якийсь шкільний підручник та освіжити пам.ять. я не кажу, шо я її добре знала, але ну хоча б крихти того, шо було, зібрати)

ну і так як це зовсім не моя царина, я не дуже уявляю шо б такого почитати, ну тіпа, якшо сформулювати в гуглі запит "хімія для дебілів: коротко і доступно література", то мені ж, напевно, шось та видасть, а що обрати?
нєнє, я в тебе не питатиму, ти ще моє попереднє прхання не задовольнив)
та я й справді паганий радник тут. Не кажучи вже за час який минув, коли я активно займався хімією, зокрема читав шось, я надодачу не зовсім розумію шо саме ти "про" хімію "почитала б дааа, гг". Може тебе цікавить якась расчлєньонка з хімічним присмаком. Хз.
І скажи мені, шо це ти так на ту латинку запала? Її всеодно ніколи не введуть, якшо й введуть шось, то шось некрасиве; я звичайно радо поділюсь, але цікаво, шо тебе там зацікавило?
  • 0

#57 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.06.2013 – 21:10

Перегляд дописуСенсоріка (19.06.2013 – 09:40) писав:

Павло, так я і не сприймаю) це тобі не варто, якшо ти так поважаєш Єсєніна, всіх, хто його не любить, записувати до любителів отих відтінків. міг би одразу послати мене читати гріна, але ж ти чомусь обрав відтінки. що саме ти хотів висміяти, м?)
Забий - мабуть просто це не твій тип гумору (бачить б-г - я старався бути політкоректним як міг). Між людей з якими я спілкуюсь (тобто серед людей з почуттям гумору) ходять жарти про жінок які таке читають. Тобто це є сексиський жарт побудований на стереотипах (і жодному з тих людей було б зайвим це пояснювати). Гра на стереотипах та нетерпимості взагалі притаманна для того сорту гумору, що використовують в моєму колі, чи радше - колах (та майже всюди, блін). Підкреслюю - ніхто не претендує на абсолютизм таких уявлень про жарти (чи на те що ця фраза наповнена щирістю), просто для мене це здається (тому що і є) природнім.
Щодо випендрьожу - то якраз у наведеному тобою діалозі це він і був, з того самого моменту коли ти подала своє "літературне резюме". Це мені здалося кумедним, адже він був висмоктаний з нічого. Особливо порадувала фраза в кінці про список тої дівахи. "Я читав колобка, буду мати справу лише з тими що читав не менше" - облиш, це ж дійсно надзвичайно кумедно. :)
Слухай - я не намагаюсь аналізувати тут цю ситуацію - просто пояснюю свою реакцію, аби розвіяти будь-які непорозуміння.

Перегляд дописуtaraBooka (19.06.2013 – 12:52) писав:

Повірте, якщо в людини занижена самооцінка, то вона і в таких описах побачить свою "безхребетність" і "несамостійність".
Давайте все ж орієнтуватися на звичайних людей, адже їх - більшість. Тим паче серед нас нікого з заниженою самооцінкою, певен, немає.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 19.06.2013 – 21:18

• 0

#58 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1742 повідомлень

Відправлено 19.06.2013 – 21:14

Рена, просто вимахуватися треба вміти. От напр. заперечувати, шо ти вимахувалася не можна ні в якому разі. Якшо є чим, і дуже кортить, то мабуть можна. Але не як бульдозер!)) ефект не той. (як можеш бачити).
  • 0

#59 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.06.2013 – 22:59

Валєр)
книжками з серіалами я відпочиваю, до того ж, останні дивлюся переважно з Тьомою, тобто, по суті я можу й чимось іншим займатися, а дивиться він, я ж слухаю) часу справді нема, в мене є справи, які треба виконувати, бо чекають інші люди. мені треба готуватися до екзамену. і мені треба приділяти увагу чоловікові. часу на повторення і вивчення хімії я не маю. я не ботан і не заучка. шо ти мені хочеш зараз довести? шо я дурепа вийопіста? ну так я знаю, ти мені не вперше це кажеш. подобається повторювати?)

латинка зацікавила. ну патамушта я дєвачка і мене іноді цікавлять дурні дивні речі. от просто так)

Павлуня, діалог, то якраз був приклад того, шо я не люблю, коли отим вимахуються і дєвачку трошки спустила з небес на землю, шо вона зі своїм читання не така вже й унікальна. у дєвачкі весь вкантактік забитий репостами з книжкових пабліків і тд, про те, як круто вміти читати)
  • 0

#60 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1742 повідомлень

Відправлено 20.06.2013 – 00:58

Перегляд дописуСенсоріка (19.06.2013 – 22:59) писав:

Валєр)
книжками з серіалами я відпочиваю, до того ж, останні дивлюся переважно з Тьомою, тобто, по суті я можу й чимось іншим займатися, а дивиться він, я ж слухаю) часу справді нема, в мене є справи, які треба виконувати, бо чекають інші люди. мені треба готуватися до екзамену. і мені треба приділяти увагу чоловікові. часу на повторення і вивчення хімії я не маю. я не ботан і не заучка.
та ладно, рена, "хто як хоче так і" живе. А то воно вже перейшло в якийсь звіт. Чого мій цілком зрозумілий жарт абсолютно не передбачає (і не потребує) як наслідку.

Цитата

шо ти мені хочеш зараз довести? шо я дурепа вийопіста? ну так я знаю, ти мені не вперше це кажеш. подобається повторювати?)
де саме?) і чого дурепа, я наче на хитрощі звернув увагу.) (від дурепи навпаки - відвертав) і взагалі, хто там шо кому казав. От ти колись казала, шо в мене цюцюрка мала. А це неправда. (через принаймні одну причину).

Цитата

латинка зацікавила. ну патамушта я дєвачка і мене іноді цікавлять дурні дивні речі. от просто так)
це добре. І те, шо ти дєвачка теж. Інакше б я оце не напрягався на телефоні весь цей брєд набивати. :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних