Перейти до вмісту

Владімір Путін

Повідомлень в темі: 188

#41 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.03.2014 – 20:24

Цікава стаття для прокурорів про найбільшого приятеля Путіна в Європі - Шрьодера.
Зображення
http://wiadomosci.on...-nie-mowi/hkf5z
Як легко купляються європолітики навіть навищого рівня...
  • 0

#42 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.03.2014 – 18:33

• 1

#43 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 22.03.2014 – 14:41

• 3

#44 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 22.03.2014 – 15:04

Розумна Серпиня писала про деукраїнізацію Путінську.

Витіснення українського хочуть" кримські гобліни"
а вірніше, єдиного на що вони здатні, - банального розкуркулення.
Добрі бабушки зазвичай цікавляться рівнем пенсійного забезпечення
і т.д. по списку.
Путін тим не заморочується, інтереси його цинічно-меркантильні,
а решта "издержки производства".
Прочитайте його біографію, період роботи в команді Собчака в Пітері.
Хитрі американці ввели санкції до найближчих дружбанів Вови, але чомусь не рухають Абрамовича і інших олігархів, котрі "піднялись" при їх великому другові Єльцині.
Певно настав період, коли все напрацьоване непосильно при СССР вже розкрадено, і починається ділення і гризня всередині кодли.
  • 0

#45 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 22.03.2014 – 22:13

А як тоді пояснити його ультиматум про федералізацію та другу державну мову в Україні? Як пояснити російські військові навчання на нашому східному кордоні? Який там інтерес? Хіба це не зазіхання на нашу державність і українськість? Чи він так за росіян в Україні переживає? Крим не згадую, може там дійсно лише меркантильний інтерес, не знаю, але всі кажуть і так воно й виглядає, що Криму йому мало.
  • 0

#46 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.03.2014 – 23:15

ну нє, на компроміс з мовою ще можна погодитися, але якщо ви погодитесь на федералізацію, то вас як держави вже нема, це точно.
  • 0

#47 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 22.03.2014 – 23:24

З мовою теж не може бути компромісів. За останні роки багато зроблено для популяризації української мови. А зараз вводити другу російську, то усе зроблене піде коту під хвіст.
Ну от, наприклад, у моєму місті, ще років 10 назад багато людей тупо встидалися своєї мови. Зараз же такого нема, вдалося побороти. Введи зараз другу російську, і знову вона почне нагло витісняти українську.

Повідомлення відредагував серпиня: 22.03.2014 – 23:25

• 1

#48 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 00:22

але я це прекрасно розумію - скажу більше: для мене неприродною є ситуація, де є дві державні мови, бо я сама виховалася в одномовному середовищі.
і якщо я раніше підтримувала одномовність, то зараз бачу, що це реально просто не вийде, не треба забороняти якусь мову, бо це не вихід та дає вигідну відмазку путіну. краще робіть так, щоб українською було типу модно балакати, бо заборона - це не вихід.

Повідомлення відредагував Немі: 23.03.2014 – 00:23

• 1

#49 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 07:02

Перегляд дописусерпиня (22.03.2014 – 22:13) писав:

А як тоді пояснити його ультиматум про федералізацію та другу державну мову в Україні? Як пояснити російські військові навчання на нашому східному кордоні? Який там інтерес? Хіба це не зазіхання на нашу державність і українськість? Чи він так за росіян в Україні переживає? Крим не згадую, може там дійсно лише меркантильний інтерес, не знаю, але всі кажуть і так воно й виглядає, що Криму йому мало.

То не секрет, що весь постадянський простір кремль сприймає тимчасово відокремленим.
До речі навіть Польщу рахують недодержавою,(котра була 130років частиною росімперії) і то на рівні обивателя.

Але тут очевидно, (або я вже нічого не розумію) і чому така дивна поведінка по сдачі нашою владою Криму.
Глобальну ціль і ми в тій схемі:

http://www.steelland...iness/1046.html
  • 0

#50 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 12:06

Перегляд дописуНемі (23.03.2014 – 00:22) писав:

але я це прекрасно розумію - скажу більше: для мене неприродною є ситуація, де є дві державні мови, бо я сама виховалася в одномовному середовищі.
і якщо я раніше підтримувала одномовність, то зараз бачу, що це реально просто не вийде, не треба забороняти якусь мову, бо це не вихід та дає вигідну відмазку путіну. краще робіть так, щоб українською було типу модно балакати, бо заборона - це не вихід.
Якщо російськомовним українцям питання стоїть зараз лише у мові, то я би поставила сама їм ультиматум: або федералізація і ми вас віддаєм Росії і спілкуйтесь собі там російською (хоча ніби й в Україні ніхто не забороняв російську), або ви залишаєтесь із заходом і з однією державною мовою.
Революцію у кінці-кінців саме україномовний захід і центр зробив (досить поглянути на список загиблих), то чому переможці режиму Януковича не можуть диктувати тим, хто підтримував той режим, свої умови?

Перегляд дописуDON BASS (23.03.2014 – 07:02) писав:

То не секрет, що весь постадянський простір кремль сприймає тимчасово відокремленим.
До речі навіть Польщу рахують недодержавою,(котра була 130років частиною росімперії) і то на рівні обивателя.

Але тут очевидно, (або я вже нічого не розумію) і чому така дивна поведінка по сдачі нашою владою Криму.
Глобальну ціль і ми в тій схемі:

http://www.steelland...iness/1046.html
Так, можливо, дійсно Путін цинічно використовує почуття росіян (що ніби треба повертати свої землі) лише задля своїх меркантильних інтересів, і те, що готується захоплення сходу, це може дійсно лише відволікаючий маневр на фоні справжніх подій, яких ми не знаємо чи не бачимо.
Але в цій ситуації постало питання нашої безпеки, ми це вже бачимо по Криму, що там витворяють.
Отже, питання безпеки напряму залежить від суверенітету і територіальної цілісності на даний час.

Тобто, мотиви Путіна (цинічно-меркантильні) може й такі як ви (DON BASS) кажете. А наслідки для нас (втрата державності, безпеки і деукраїнізація) такі як я кажу))

Повідомлення відредагував серпиня: 23.03.2014 – 12:32

• 0

#51 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 14:24

Я можу тільки за себе казати.
З дитинства виїхав в Росію вірніше РСФСР.
Ріс там, формувався як особистість,але не настала у моєму випадку, окремому конкретному - деукраїнізація
Десь на 1 курсі до мене підійшла одногрупниця, Карачаївка по національностіі то потрібно було бачити її очі
вона вперше в житті побачила живого бандерівця :)
Служив я на Далекому Сході і кого там тільки не було, а з українців,, так сталось крім мене нікого не було і знову ж не деукраїнізувався.
Я просто був таким як є, а вони такими, як вони є і то нам абсолютно не заважало дружити.

Послухайте останнє інтерв*ю Мустафи Джамільова, де він каже, що і серед тих українців, що складають чверть населення криму
дуже багато проімперських падлюк.
ну сказав він трошки м*якіше :), але то суті не міняє.

Знову ж не знаходжу в собі такої залізобетонної мотивації, щоб бігати по тому криму з калашем.

Два роки тому був в Ялті,по рекомендації в приватному невеличкому пансіонаті з бассейном, кортом і ввічливим персоналом
і буквально сто метрів від пляжу розповзся хапстрой з якимось пустирями і закинутими довгобудами, в Севастополі те ж саме.

пляж закиданий бичками і забудований впритик великими і малими шалманами, "где праздник не кончается никогда"
Купався на огородженому чистенькому пляжі ВМФ Росії, над котрим розвівався російський прапор.
Кажу лікареві на вході:- я з такого то пансіонату(у них домовленність)
-тихо, заходите бистрее, а то тут нас всех попалите...
Ніхто ж не проти, щоб по усьому периметру Криму було так само затишно.

Але люди ні у нас, ні у них не міняються.
Усі ті маньоври на Східному кордоні-то понти галімі.
Вкрали Крим-і раді
Передерибанять побережжя, побудують кілька потьомківських дєрєвень і на тому заспокояться.

Як І ми(маю на увазі тих хто відчуває себе українцем) не станемо такими як вони, чи як німці і навпаки.
Тому не потрібно чекати, якщо маєте якусь задумку по підвищенню достатку своєї родини, - реалізовуйте і підтримуйте один одного.

В давні і буремні часи Левко Лук*яненко казав:
Україна не буде великою державою, Україна буде процвітаючою державою

Повідомлення відредагував DON BASS: 23.03.2014 – 14:26

• 2

#52 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 14:30

Перегляд дописусерпиня (23.03.2014 – 12:06) писав:

Якщо російськомовним українцям питання стоїть зараз лише у мові, то я би поставила сама їм ультиматум: або федералізація і ми вас віддаєм Росії і спілкуйтесь собі там російською (хоча ніби й в Україні ніхто не забороняв російську), або ви залишаєтесь із заходом і з однією державною мовою.
Революцію у кінці-кінців саме україномовний захід і центр зробив (досить поглянути на список загиблих), то чому переможці режиму Януковича не можуть диктувати тим, хто підтримував той режим, свої умови?
це прямо розкол. хіба за те боролися та гинули люди?
  • 1

#53 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 23.03.2014 – 14:50

Перегляд дописуНемі (23.03.2014 – 14:30) писав:

це прямо розкол.
Я радикалізувалась останнім часом.))

Перегляд дописуНемі (23.03.2014 – 14:30) писав:

хіба за те боролися та гинули люди?
Саме смерть цих людей змушуює мене до таких радикальних думок.
Раціонально це не можу пояснити.

Люди боролися і гинули за справедливість і свою гідність. Чомусь вважаю, що одна мова - це справедливо для України. Це на рівні почуттів і це складно пояснити.

Повідомлення відредагував серпиня: 23.03.2014 – 14:51

• 1

#54 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 24.03.2014 – 10:59

DON BASS, спецом для вас:
Зображення
  • 2

#55 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 24.03.2014 – 21:36

Ага!То Вофці так хочеться, нє?:)

Огляніться в глибини глибин історії Росії.

По справжньому сильні лідери нікому і нічого не доказували, усі і без того скакали перед ними на цирлах.
Ви можете собі уявити тов. Сталіна. котрий перед назначеною зустріччю з керівником держави( будь якої)
спочатку "зарулює" поспілкуватись із байкерами.
Або Петро 1 запрошує в Кремль гопників з "кемської волості"
Чи Іван Грозний вирішив особисто проїхатись на руському рисакові в яку-небудь Тьмутаракань, щоб ті коні краще продавались...
Тобто тримали на короткому повідку "руского ведмедя"
а не йшли у нього на повідку, як ото
Микола 2
  • 1

#56 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 24.03.2014 – 22:09

Ну так, дедалі очевидніше стає (для таких обивателів як я), що Путін меншою мірою державний діяч і більшою мірою олігарх, який дбає за свої інтереси, а не державні. Оце, мабуть, і мають на увазі європейці, коли застерігають не втягувати в політику бізнес. Бо це напевно створює олігархію, а олігархія в політиці створює мафію.

Повідомлення відредагував серпиня: 24.03.2014 – 22:14

• 1

#57 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.03.2014 – 09:20

Зображення
  • 0

#58 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 28.03.2014 – 14:31

Путін дружить з ультраправими. Знову виникають сумніви щодо керованості Правого сектору.

Повідомлення відредагував серпиня: 28.03.2014 – 14:32

• 1

#59 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2014 – 16:03

Перегляд дописуtetty (28.03.2014 – 15:24) писав:

путін козел!!
Коли були вибри президента у нас на дільниці хлопчик кричав Янукович лох...можна материтись, але що робити?
  • 0

#60 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 16:54

Зображення

Владімір Путін до гіляки.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1