Перейти до вмісту

Реінкарнація, карма, дхарма і інші намути такої філософії

Повідомлень в темі: 47

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.05.2013 – 13:56

Перегляд дописусерпиня (20.05.2013 – 11:33) писав:

Щось не пригадаю зараз.
Я відчуваю, що люди інакші, ніж я, але не старші душевно. І це про усіх людей я можу сказати, а не про деяких. Усі ми живемо у різних обставинах, з різним спадком від родичів, тому ми й різні. І я думаю, що народись я на місці іншої людини, то була б точнісінько такою ж як вона (за законами генетики).
Це я застосовую до усіх людей: я навіть думаю, що народись я на місці Гітлера (звісно, я б цього не хотіла), то я була б такою ж як він.
А чому особисто я мала навчитися, будучи, наприклад, Гітлером? Хіба на цьому не мають вчитися наступні покоління, а не та душа, яка була Гітлером. Гітлер був таким, бо такі були обставини його життя. Це моя особиста думка. Я його не захищаю. Для мене він страшна людина. Але я не виключаю, що на його місці будь-хто був би таким самим.

Нє, нє.)) Не пайдьот. Ти пиши особисто за себе, а не за якусь гіпотетичну особу.
1.не була б ти як гітлер 100%. люди не тільки по генетиці живуть. батьки можуть бути меланхоліками і діти холериками і ще купа всякої такої фігні. та близнюки часто бувають різними, окрім зовнішності. чого мав навчитися гітлер? хз. може толерантності до націй? зрештою не мені то визначати.
2. ну, почнемо з того що я НЕ ЗНАЮ чого Я маю Навчитися.
На це можна вивести цілу окрему тему про природні закони, ті ж дхарму й карму...
  • 0

#22 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 20.05.2013 – 16:12

Перегляд дописуmurko (18.05.2013 – 19:43) писав:

тому що я не потребую нових людей. а багато неймовірного і чудового я маю і в цьому житті. о, а скільки мене ще чекає. я не потребую нового життя, люблю це.
вас не питатимуть. Взагалі говоримо про осбистість а не про оточуючих людей
  • 0

#23 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.05.2013 – 16:16

Перегляд дописуMqM (20.05.2013 – 16:12) писав:

вас не питатимуть. Взагалі говоримо про осбистість а не про оточуючих людей
а вашою думкою і не цікавився ніхто :3
  • 0

#24 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 16:23

Перегляд дописуmurko (20.05.2013 – 16:16) писав:

а вашою думкою і не цікавився ніхто :3
Я маю наувазі ваше бажання нічого не змінить. Вирішує Бог чи кармічні закони
  • 0

#25 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 16:25

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2013 – 11:51) писав:

Карми, дхарми...Видно, я еще мала, я ничего не поняла©)
Думка у мене постійно міняється (і не тільки на цю тему, а й на всі), тому кажу - на даний момент я не вірю, що у життя є якесь "заради", щоб для нього жити, думаю, ми просто живемо й вмираємо, як і все інше в природі.
Це ти тіпа хочеш повернути нас до теми?))
Я знаю, що ми трохи відхилились. Але ж цікаво то як. Мені принаймні.)

Перегляд дописуKassandra (20.05.2013 – 13:56) писав:

1.не була б ти як гітлер 100%. люди не тільки по генетиці живуть. батьки можуть бути меланхоліками і діти холериками і ще купа всякої такої фігні. та близнюки часто бувають різними, окрім зовнішності. чого мав навчитися гітлер? хз. може толерантності до націй? зрештою не мені то визначати.
2. ну, почнемо з того що я НЕ ЗНАЮ чого Я маю Навчитися.
На це можна вивести цілу окрему тему про природні закони, ті ж дхарму й карму...
1. Ну почнем з того, що я взагалі не могла бути Гітлером, бо я не вірю в реінкарнацію. То я фантазувала, бо ж насправді я не вірю в те, можу народитись на чиємусь місці.
Проте я стверджую, що Гітлер був таким, яким він був і іншим він бути не міг, бо він був саме такий, який був. Коротше, історію не зміниш. Так само як я є така, як є, і не можу бути іншою ні тілом, ні характером, хоч би я трісла.) І це є спадково.
На рахунок отієї маячні про темпераменти, то я так для себе і не змогла визначити, хто я по тій класифікації. Як на мене, то все вигадки. Близнюки в мене були і в школі (2 пари), і в садочку (1). Особливої різниці я не побачила у них. Звісно, що вони не можуть бути однаковісінькими, але вони були приблизно однакові. Двійнята уже більше відрізнялись по характеру (1 штука в школі була).
А от ти віриш в реінкарнацію, значить, по твоїй ідеї, ти могла б бути Гітлером. Твій характер міг би кардинально змінитися завдяки якійсь реінкарнації в якусь дитину хвору і голодуючу наприклад, з бідної країни, а потім ще у якусь, а потім би ти втілилась у себе теперішню, і стала б така уже хароша. Шо нє?
2. Добре, тоді достатньо того, що ти вважаєш, що тобі треба навчатися чогось духовного. Значить ти вважаєш себе недосконалою. А відповідно і маєш знати у чому ти є недосконалою. Значить все-таки ти маєш знати чого ти маєш навчитися.))

Тему то можна створити. Лиш не знаю, чи зможу я підтримувати у ній розмову.

Мабуть треба зав'язувати з цією темою. Ще скажу: у нас в родині повелося таке, що, коли ти маєш померти, то до тебе уві сні прийде якийсь родич. Це і мама, і тато розказують, що таке було. Так-що мабуть прийдеться і мені у це повірити.
В будь-якому разі, скажи: чому ти почала вірити у реінкарнацію?
  • 1

#26 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 16:34

Перегляд дописуmurko (18.05.2013 – 19:34) писав:

я теж вважаю, що це гівно.
не зациклюватися на матеріальному? ок. я ж не за спідницею сумувала би. а за людьми, яких зараз люблю. страшно й подумати, що там, після смерті, я їх ніколи не зустріну. мене найбільше лякає, що після смерті є одна чорна діра, суцільна самотність, яка триває безкінечність. або ідея переродження, коли не пам'ятаєш нічого з того, що тебе супроводжувало раніше.
волію після смерті опинитися у Середзем'ї. чисто гіпотетично це так само можливо, як реінкарнація, або рай з пеклом.
Всіх це лякає, але дивно що людей ви зарахувати тільки до матерільного. Ви ж не цінуєте їх за тіла)

Перегляд дописуmurko (18.05.2013 – 19:43) писав:

тому що я не потребую нових людей. а багато неймовірного і чудового я маю і в цьому житті. о, а скільки мене ще чекає. я не потребую нового життя, люблю це.
+ Мені теж здається краще вічне моє життя, ніж невідоме. Але нас не питатимуть (

Цитата

Ви недооцінюєте тіло.
Вас знову не туди занесло. Я ж пишу не асоціюйте себе з цим тілом бо вононе вічне, а ви пишите про плюси взаємодії з світом. Наприклад авто теж має свої плюси, але ви з ним себе не асоціюєте, так само з тілом - всього лиш засіб

Повідомлення відредагував MqM: 20.05.2013 – 16:28

• 0

#27 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 16:35

Перегляд дописуMqM (20.05.2013 – 16:27) писав:

Всіх це лякає, але дивно що людей ви зарахувати тільки до матерільного. Ви ж не цінуєте їх за тіла)
ні, це серпиня сказала, що не зможе жити іншим життям. а Касандра відповіла, що не слід зациклюватися на матеріальному.
і я кажу, що люди - це не матеріальне. це не штани чи книжка. а що якщо я їх більше ніколи-ніколи не побачу? жах.

і я не вірю в бога, чи кармічні закони.
я буду жити в Середзем'ї.
*вірить
  • 1

#28 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 16:53

Цитата

На мою думку, це ознака того, що час приділити увагу тілу (якому, як мені здається, ви взагалі не вділяєте уваги) і відключити думки, хоча б на якийсь час.
Ви зациклились на тілі) Це якраз наслідок того що варто приділити увагу меті свого життя. Чомусь качки цим не переймаються, хоч з тілом в них все норм а з айкю сумнівно

"Ви взагалі хоч їсте? Спите? Чи так, божим духом жиєте?)
У вас є тіло і треба з цим змиритися, а також із тим, що тіло - це не одяг (принаймні я не бачила таких магазинів, де можна приміряти щось інше)"

Було би щастя обходитися без їжі)
Ви опускате дискусію занадто до буденності, за тілом як і за одягом треба слідкувати. З одягу виростають, а тіло помирає

Перегляд дописусерпиня (20.05.2013 – 11:33) писав:

Щось не пригадаю зараз.
Я відчуваю, що люди інакші, ніж я, але не старші душевно. І це про усіх людей я можу сказати, а не про деяких. Усі ми живемо у різних обставинах, з різним спадком від родичів, тому ми й різні. І я думаю, що народись я на місці іншої людини, то була б точнісінько такою ж як вона (за законами генетики).
Це я застосовую до усіх людей: я навіть думаю, що народись я на місці Гітлера (звісно, я б цього не хотіла), то я була б такою ж як він.
А чому особисто я мала навчитися, будучи, наприклад, Гітлером? Хіба на цьому не мають вчитися наступні покоління, а не та душа, яка була Гітлером. Гітлер був таким, бо такі були обставини його життя. Це моя особиста думка. Я його не захищаю. Для мене він страшна людина. Але я не виключаю, що на його місці будь-хто був би таким самим.

Я думаю, що вчитися є чому нам усім у попередніх поколінь, особливо тому, як не треба робити. А вчитися одній душі усьому це якось дуже самотньо і напряжно.))

Нє, нє.)) Не пайдьот. Ти пиши особисто за себе, а не за якусь гіпотетичну особу.

Генетика не вирішальна, ми ж все ж такі розумні істоти здається (деколи дивлячись на цивілізацію виникають сумніви) Обставини грають роль, але приймає рішення людина. Чому ви взяли що могли народитися на місці Гітлера, це не компютерна гра де граєш за персонажів. Ти могла би стати як Гітлер або ні, але не втілитися. А злочинці мають відбувати свої гріхи і самі переживати на собі такі злочини

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2013 – 11:51) писав:

Карми, дхарми...Видно, я еще мала, я ничего не поняла©)
Думка у мене постійно міняється (і не тільки на цю тему, а й на всі), тому кажу - на даний момент я не вірю, що у життя є якесь "заради", щоб для нього жити, думаю, ми просто живемо й вмираємо, як і все інше в природі.
депресивно

Повідомлення відредагував MqM: 20.05.2013 – 16:59

• 0

#29 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 16:56

Перегляд дописусерпиня (20.05.2013 – 16:25) писав:

Так само як я є така, як є, і не можу бути іншою ні тілом, ні характером, хоч би я трісла.) І це є спадково.

А от ти віриш в реінкарнацію, значить, по твоїй ідеї, ти могла б бути Гітлером. Твій характер міг би кардинально змінитися завдяки якійсь реінкарнації в якусь дитину хвору і голодуючу наприклад, з бідної країни, а потім ще у якусь, а потім би ти втілилась у себе теперішню, і стала б така уже хароша. Шо нє?
от чому ти так зациклюєшся на словах? ну не віриш ти в темпераменти, ну нехай. генетика не робить тебе такою якою ти є на 100%. Є ще така штука як соціальний вплив і всякі інші намути. цікавить детальніша інфа - шукай/читай.
Перестань плутати характер і душу. Я хоч десь згадувала про характер?
Люди не бувають хороші і погані. Це все суб"єктивне)))

Цитата

2. Добре, тоді достатньо того, що ти вважаєш, що тобі треба навчатися чогось духовного. Значить ти вважаєш себе недосконалою. А відповідно і маєш знати у чому ти є недосконалою. Значить все-таки ти маєш знати чого ти маєш навчитися.))
Я недосконала у всьому. Навчатися мені треба всього. Але всього за одне життя не навчуся. Чого конкретно я навчуся в цьому житті я не знаю. Лиш можу здогадуватися по тих сюрпризам що дарує мені світ.

Цитата

В будь-якому разі, скажи: чому ти почала вірити у реінкарнацію?
розчарувало християнство. Мені більше подобається філософія, що моя душа вічна і реінкарнує щоб чогось навчатися, а не прожила одне життя і потрапила або в пекло або в рай.

Перегляд дописуmurko (20.05.2013 – 16:35) писав:

і я кажу, що люди - це не матеріальне. це не штани чи книжка. а що якщо я їх більше ніколи-ніколи не побачу? жах.
якщо вірити християнству, то після смерті ти можеш їх побачити, якщо вони потраплять туди ж де і ти)) а можуть і не потрапити. теж вилами по воді писано))
  • 0

#30 murko

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 17:03

Перегляд дописуKassandra (20.05.2013 – 16:56) писав:

якщо вірити християнству, то після смерті ти можеш їх побачити, якщо вони потраплять туди ж де і ти)) а можуть і не потрапити. теж вилами по воді писано))
християнству вірити не варто, то правда.
  • 1

#31 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.05.2013 – 17:25

Перегляд дописусерпиня (20.05.2013 – 16:25) писав:

Це ти тіпа хочеш повернути нас до теми?))
Я знаю, що ми трохи відхилились. Але ж цікаво то як. Мені принаймні.)
аж ніяк, сама по собі тема цікава, але непогано було б ще давати визначення таким термінам, не всі ж в темі) я приміром про карму знаю лише дуже-дуже-дуже приблизно, а про дхарму - взагалі нічого, якби спитали на вулиці, що це таке, сказала б, що це якась східна страва)
добре, що Кася перенесла це все в окрему тему, бо витирати такі бесіди "за флуд" - велика втрата для форуму) може, ця тема у ще більшу розрстеться, ніж попередня.

Перегляд дописуMqM (20.05.2013 – 16:53) писав:

депресивно
чому?
ніяких симптомів депресії за собою не помічала. Що такого депресивного у тому, щоб не вірити у якусь Вищу Мету? По-моєму, це дуже навіть реалістично. Можливо, всілякі комашки-букашки та черв’ячки-хробачки теж вірять у своє вище призначення, але що їм це в результаті дає?) Якщо вірити у щось таке, потойбічне, виходить що все життя живеш для того, щоб померти або стати кимось іншим. Я ж у свою чергу живу для того, щоб просто так. Живу та й все, що вже тут поробиш) Звісно, я ставлю для себе якісь цілі, але це вже зовсім інша історія.
  • 1

#32 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 17:47

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2013 – 17:25) писав:

аж ніяк, сама по собі тема цікава, але непогано було б ще давати визначення таким термінам, не всі ж в темі) я приміром про карму знаю лише дуже-дуже-дуже приблизно, а про дхарму - взагалі нічого, якби спитали на вулиці, що це таке, сказала б, що це якась східна страва)
добре, що Кася перенесла це все в окрему тему, бо витирати такі бесіди "за флуд" - велика втрата для форуму) може, ця тема у ще більшу розрстеться, ніж попередня.
дхарма це і є твоє призначення на це життя.
а карма, то те як ти наслідив за все своє життя і вплине на твоє наступне.

Цитата

чому?
ніяких симптомів депресії за собою не помічала. Що такого депресивного у тому, щоб не вірити у якусь Вищу Мету? По-моєму, це дуже навіть реалістично. Можливо, всілякі комашки-букашки та черв’ячки-хробачки теж вірять у своє вище призначення, але що їм це в результаті дає?) Якщо вірити у щось таке, потойбічне, виходить що все життя живеш для того, щоб померти або стати кимось іншим. Я ж у свою чергу живу для того, щоб просто так. Живу та й все, що вже тут поробиш) Звісно, я ставлю для себе якісь цілі, але це вже зовсім інша історія.
це називається атеїзм)))
  • 1

#33 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.05.2013 – 18:08

я агностик, тому й сказала на початку, що моя думка може змінитись сьогодні-завтра)

Перегляд дописуKassandra (20.05.2013 – 17:47) писав:

дхарма це і є твоє призначення на це життя.
а карма, то те як ти наслідив за все своє життя і вплине на твоє наступне.
це називається атеїзм)))
а як це вчення чи релігія називається, де карма і дхарма?
тобто, згідно з ним, ми вже з призначенням народжуємось? а як про нього дізнатись?

частіше за все, слово "карма" можна зустріти у контекстах типу "не подав бідняку - сам на старості бідним станеш", тобто все обмежено одним життям в цих всіх шютках

Повідомлення відредагував Крихітка: 20.05.2013 – 18:06

• 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.05.2013 – 18:54

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2013 – 18:08) писав:

а як це вчення чи релігія називається, де карма і дхарма?
тобто, згідно з ним, ми вже з призначенням народжуємось? а як про нього дізнатись?
ті поняття є і в індуїзмі, і даосизмі..тільки я не вірю в ті релігії. я взяла те що мені сподобалося і інтегрувала у власну систему світогляду та свою філософію життя.
якщо подумати, то мабуть так, з призначенням. як дізнатися?

Цитата

Чого конкретно я навчуся в цьому житті я не знаю. Лиш можу здогадуватися по тих сюрпризам що дарує мені світ.

Повідомлення відредагував Kassandra: 20.05.2013 – 18:56

• 1

#35 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.05.2013 – 10:18

Перегляд дописусерпиня (19.05.2013 – 17:10) писав:

Ось точка відліку. Звідси почався і мій глюк.
Чомусь ми усі думаємо, що смерть - це страшно. Насправді, усі діти не бояться смерті до якогось часу. Це потім знаходиться хтось, хто нажене страху. Якби не вважалося, що смерть - це страшно, то ніяких би глюків, реінкарнацій, раїв, пеклів ніхто б не вигадував.
Діти не не бояться, вони просто до певного часу не можуть осягнути це поняття - "смерть". Я в ін. темі писала про свого сина і про те, як розповідала йому про смерть, коли почали виникати такі питання. Не лякала його, подавала смерть як певне перетворення. Але це не дало уникнути появи страху, через деякий час, коли він нарешті зрозумів, що речі, люди можуть зникати з його життя назавжди (ну, наприклад, мама і тато).

Релігія має заспокоювати, кажучи, що смерть - це не страшно.
Ось цим і тільки цим має займатися релігія, точніше ті, хто її очолює.
Релігії ж так і кажуть: смерть - це не страшно, бо є вічне життя. Імхо, саме в цьому і є найбільше зло релігій: вони "присипляють" думку, зміщують акцент з цього, реального життя на якесь ефемерне "потойбічне".

А релігія, як відомо, є виключно прерогативою чоловіків. Мабуть знов хтось подумає, що я зациклена.))) Але ж так є. Хіба ні?
По-моєму, Ви плутаєте тут релігію і церкву. Але навіть якщо ні... я не великий знавець в релігіях, але, здається вони мають найрізноманітніші засади, в тому числі - і божественність жінки.
  • 0

#36 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 22:13

Перегляд дописуtaraBooka (21.05.2013 – 10:18) писав:

Діти не не бояться, вони просто до певного часу не можуть осягнути це поняття - "смерть". Я в ін. темі писала про свого сина і про те, як розповідала йому про смерть, коли почали виникати такі питання. Не лякала його, подавала смерть як певне перетворення. Але це не дало уникнути появи страху, через деякий час, коли він нарешті зрозумів, що речі, люди можуть зникати з його життя назавжди (ну, наприклад, мама і тато).
А скільки років Вашому малому? Моєму племіннику 7 і він цілком нормально ставиться, зокрема, до слова "вмирати", знає його давним-давно і деколи застосовує жартома до усіх нас. Щоправда, не чула від нього "смерть". Взагалі, він у нас веселий хлопець, не помічала за ним особливого ставлення до таких питань. А боїться лише того, чого ми його навчили боятись: транспорту на проїжджій частині, та й взагалі знає, що треба бути уважним на дорозі, не гратися з гострими предметами, камінцями не кидатись і інших небезпечних для життя і здоров'я речей.
І ще запитання: Ви цікавились у свого, чому у нього почали виникати такі питання? Може ви уникаєте у побуті таких слів, як "смерть", "помирати", а він їх десь почув і йому просто не вистачало інформації.
Взагалі, дайте, будь ласка, силку на той Ваш пост.
І ще хочу додати, що я у тому коментарі, на який Ви відповіли, писала все-таки за себе в дитинстві, і я знаю, що колись перейняла чуже відчуття страху.
А дітям, вважаю, треба наводити приклад з деревами, що люди, як дерева і усе живе, колись вмирає, натомість народжується нове. Саме так я одному малому (внуку співробітниці) на роботі пояснила, коли він мене спитав зненацька про це.

Релігії ж так і кажуть: смерть - це не страшно, бо є вічне життя.
А вічне життя - це не страшно?! Для мене все ж це страшніше за саму смерть. Це називається заспокоєнням?

Імхо, саме в цьому і є найбільше зло релігій: вони "присипляють" думку, зміщують акцент з цього, реального життя на якесь ефемерне "потойбічне".
Абсолютно погоджуюсь.

По-моєму, Ви плутаєте тут релігію і церкву.
Ви змовились з паном Безбожником?))) Нічого я не плутаю. Я саме релігію і маю на увазі. Засновники усіх (відомих мені) релігій - чоловіки. Ось тут, навіть знайшла: http://uk.wikipedia....новники_релігії . Це дуже показово, що чоловіки так сильно хочуть заспокоїти, що іноді перевершують самих себе, вигадуючи купу казок і, як наслідок, виникають нові ще більші страхи: вічне життя, а далі починаються байки про рай, пекло, реінкарнації і інше; атеїсти не відстають: пустота, "нічого".
Насправді, як казав мені колись правильно пан каламар, приблизно так: "ніхто звідти не повертався, щоб точну інформацію вам дати".
Я теж думаю, що усе, що кажуть після слова "смерть" - це вигадки, бо ніхто про це не знає. Дехто може мені згадати про Ісуса. Та не вірю я у те, що він десь досі ходить по небу з діркою межи ребрами ось уже 2 тисячі років (якби це навіть було правдою, то теж страшно). І взагалі, всі релігії давно вже пора перекваліфікувати у легенди, казки і міфи, так як зробили колись з давньоєгипетськими, давньогрецькими і іншими.

Але навіть якщо ні... я не великий знавець в релігіях, але, здається вони мають найрізноманітніші засади, в тому числі - і божественність жінки.
Не дай боже, щоб жінок (зокрема й мене) вважали за божество. Я люблю, коли мене поважають (заслужено), але не терплю, коли "обожествляють". Дійсно якимось божественним для мене є лише новонароджене маля. А так, то всі ми люди.

І ще хочу Вам дописати, що всі блукання в питаннях смерті від самотності, зокрема, тотальної самотності у питанні релігії.

Це поки лише для для taraBooka. Далі буде...

у мене те ж саме.

не знаю, чи добре, бо тепер не видно, звідки у цієї теми ноги ростуть. Допишіть хтось у першому пості ссилку на цей пост. Типу: "дописи перенесено звідси".

Повідомлення відредагував серпиня: 23.05.2013 – 22:20

• 2

#37 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 23:23

от чому ти так зациклюєшся на словах? ну не віриш ти в темпераменти, ну нехай. генетика не робить тебе такою якою ти є на 100%. Є ще така штука як соціальний вплив і всякі інші намути.
Так, усе впливає, але генетика теж робить свою справу. шукай/читай (с)

цікавить детальніша інфа - шукай/читай.
Я згадала, чому мене так не тягне до читання про оці карми, дхарми. Колись давно мій тато придбав стос книжок з цієї теми. Пам'ятаю на обкладинці однієї з них тьотю з кількома руками. Не дуже я ще була тоді велика, але й не мала. Підліток напевно. Так от, я подужала сторінок зо 5 якоїсь із тих книжок, як мене почало "відносити" десь далеко, якийсь наркоманський стан. Я не люблю таких станів, люблю бути тверезою.
Але читати таке більше бажання у мене немає. Мене не стільки інфа цікавить тут, скільки люди, які сприймають ту інфу і як вони її сприймають. Для чого вона їм потрібна?

Перестань плутати характер і душу.
Ви що всі змовились проти мене?)) Я нічого не плутаю. То ти. І зараз доведу це.

Я хоч десь згадувала про характер?
Так, ось тут, як на мене, ти мала на увазі характер (ставлення до людей, до себе і все таке):

Перегляд дописуKassandra (20.05.2013 – 10:38) писав:

ну от щойно спав на думку приклад: життя №1. багата людина, але гординя в неї( не плутати з гордістю).Не навчилася вона в цьому, що не можна бути гордивою. В наступному буде бідняком, або слугою такого ж багатія.
а ще характер, кажуть, включає згадуваний тобою темперамент.

Люди не бувають хороші і погані. Це все суб"єктивне)))
Люди, як не крути, суб'єктивні і хоч-не-хоч, але іноді таки доводиться ділити на поганих і хороших, принаймні в деяких ситуаціях. Хоча зрозуміти можна усіх.

Я недосконала у всьому. Навчатися мені треба всього. Але всього за одне життя не навчуся. Чого конкретно я навчуся в цьому житті я не знаю. Лиш можу здогадуватися по тих сюрпризам що дарує мені світ.
А я думаю: ти досконала у всьому, враховуючи твої життєві обставини, думки, настрої, кращою ти бути на даний момент не могла.
Проте, я не заперечую, що кожне наступне покоління вчиться чомусь новому, і у тварин так.

розчарувало християнство. Мені більше подобається філософія, що моя душа вічна і реінкарнує щоб чогось навчатися, а не прожила одне життя і потрапила або в пекло або в рай.
а до християнства чому ти спочатку звернулася?

MqM відповім, мабуть, завтра.
  • 2

#38 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 24.05.2013 – 11:17

серпине, знаєш...мені влом то зараз все пояснювати. це легше пояснити в реалі, тому що паралельно мушу зачепити ще купу всяких намутів і це теж пояснити.
тому відповім на одне питання:

Цитата

а до християнства чому ти спочатку звернулася?
я не зверталася. я народилася в цій релігії. я хрещена, і родина моя сповідує греко-католицизм. хоча тато атеїст))
  • 0

#39 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 24.05.2013 – 16:40

"А я думаю: ти досконала у всьому, враховуючи твої життєві обставини, думки, настрої, кращою ти бути на даний момент не могла.
Проте, я не заперечую, що кожне наступне покоління вчиться чомусь новому, і у тварин так"
Ви дотримуєтесь того що життя наперед розписане і долю не змінити? Досконалість порівнюються з іншими, якщо хтось кращий значить ви не досконал
"А вічне життя - це не страшно?! Для мене все ж це страшніше за саму смерть. Це називається заспокоєнням?"
ЦІкава думка, але не тільки ви так думаєте. Реінкарнація важається покаранням за гріхи, поки не відбудете їх не попадете в рай
  • 0

#40 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.05.2013 – 23:03

Перегляд дописуKassandra (24.05.2013 – 11:17) писав:

серпине, знаєш...мені влом то зараз все пояснювати. це легше пояснити в реалі, тому що паралельно мушу зачепити ще купу всяких намутів і це теж пояснити.
А я тут почитала трішечки про той індуїзм, даосизм. Згадала лекції з релігієзнавства, філософії, на яких нам анічогісінько про них не розказували, або може я не пам'ятаю вже просто. Знайшла, що це одні із основних релігій чи-то вчень відповідно Індії і Китаю, хоча я про це і здогадувалась, чула. Наткнулась на ось цю сумну статистику. Про страшну демографічну ситуацію і патріархальні устрої в цих країнах можна й не згадувати, всі знають, але краще згадаю. Може я й шукаю навмисно, щоб знайти якийсь зв'язок між цим усім. Може того зв'язку й нема і я щось собі вигадую, не знаю, бо історія не мій "коник", це був найнеулюбленіший мій предмет у школі, бо від нього у мене волосся на голові ворушилось, наскільки страшна наша людська історія.
Але я тут подумала: до сраки така релігія, якщо від голоду мруть люди.
Може ми, все ж, хоча б в Україні (бо лиш тут ще можемо) не будемо мутити усяких намутів, за якими і не зчуємося, як перестанемо помічати зло (голод, антисанітарію, хвороби, муки і смерть дітей та інше зло, що ми бачимо у тих країнах).

Перегляд дописуMqM (20.05.2013 – 16:34) писав:

Вас знову не туди занесло. Я ж пишу не асоціюйте себе з цим тілом бо вононе вічне, а ви пишите про плюси взаємодії з світом. Наприклад авто теж має свої плюси, але ви з ним себе не асоціюєте, так само з тілом - всього лиш засіб
Я не асоціюю себе з тілом. Я маю знання, що у ньому знаходжуся, і, за моєї пам'яті, я його не покидала.
А вам з вашою вірою в реінкарнації ще довго у тілах перебувати. Взаємодіяти-неперевзаємодіяти ще зі світом. Перепочити не встигатимете.)

Ви зациклились на тілі)
Може трошки, але то тільки для вас і тільки у цій теми, щоб зрівняти права "тіла" і "духу".
А так, то я за рівні права.)

Це якраз наслідок того що варто приділити увагу меті свого життя.
Я то приділяю однакову увагу і тілу, і духу. А ви, очевидно, ні.
А тепер ще якусь мету згадуєте. Ви у пошуках мети, як я розумію?
За себе скажу: мета у мене одна - навести лад у цьому безладі. Ця мета містить ще таке: позбавити людське суспільство того, що його отруює (алкоголізм, наркоманія, психічні хвороби, насилля, злочинність, голод (при тому, що купа їжі йде на смітник), забруднення навколишнього середовища, все не згадаю).
Я розумію, що це навіть скоріше мрія, а не мета. І самотужки її здійснити ніхто не може, скільки би реінкарнацій не пройшов.
Яку ще вищу мету треба вигадувати?
Що я зробила для здійснення своєї мети? Здається, нічого. От сиджу, часом, думаю.

Чомусь качки цим не переймаються, хоч з тілом в них все норм а з айкю сумнівно
Ще раз кажу: я за рівні права духу й тіла.

Було би щастя обходитися без їжі)
Ви опускате дискусію занадто до буденності, за тілом як і за одягом треба слідкувати. З одягу виростають, а тіло помирає
Звідки така впевненість, що й душа не помре?
Ви так впевнено даєте відповідь на питання: "що первинне: дух, чи матерія". Мені аж заздрісно.

Генетика не вирішальна, ми ж все ж такі розумні істоти здається (деколи дивлячись на цивілізацію виникають сумніви) Обставини грають роль, але приймає рішення людина. Чому ви взяли що могли народитися на місці Гітлера, це не компютерна гра де граєш за персонажів. Ти могла би стати як Гітлер або ні, але не втілитися. А злочинці мають відбувати свої гріхи і самі переживати на собі такі злочини
Не втілитися в Гітлера, а у минулих життях бути Гітлером. Скажіть, будь ласка, мені незнаючій: чи могли ви бути у своїх минулих життях Гітлером? Якщо ні, то чому?
Про генетику я згадала до "тіла", що я була б і тілом такою, як Гітлер (боже упаси, тьху). А обставини, соціальний вплив, виховання і всяке інше зробили б і мою (хай буде) душу такою ж як у нього (тьху). Не хочу про це. Я не була Гітлером, не є і ніколи не буду. І дай бог, щоб таких не було в майбутньому.

Перегляд дописуMqM (24.05.2013 – 16:40) писав:

Ви дотримуєтесь того що життя наперед розписане і долю не змінити?
іноді, але не завжди.

Досконалість порівнюються з іншими, якщо хтось кращий значить ви не досконал
кращий<>досконалий

Реінкарнація важається покаранням за гріхи, поки не відбудете їх не попадете в рай
Не вірю.
Надобраніч.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних