Перейти до вмісту

гарний комп'ютерний ВУЗ

ВУЗкомпютер навчання

Повідомлень в темі: 22

#21 olko104

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 10.05.2013 – 11:26

Ярий (07.05.2013 – 22:39) писав:

Навчитись "по комп"ютерах" можна тільки на курсах де розкажуть що то таке, для того в універ поступати не потрібно.
я знаю,просто не знав як написати :),я мав на увазі де можна дістати нормальні знання по напрямах,пов'язаних з комп'ютером,наприклад програмуванння чи моделювання чи веб-технології чи навіть розробка операційних систем і т.д.
  • 0

#22 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.05.2013 – 20:30

olko104 (10.05.2013 – 11:26) писав:

я знаю,просто не знав як написати :),я мав на увазі де можна дістати нормальні знання по напрямах,пов'язаних з комп'ютером,наприклад програмуванння чи моделювання чи веб-технології чи навіть розробка операційних систем і т.д.

Ну це вже питання інше, йди в універ Шевченка на кібернетику, знаю звідти багатьох людей, не скаржуться))
А взагалі не надійся що в універі тебе багато чому навчать, там покажуть що треба робити щоб самому навчитись.
І ще обов"язково обдумай чи то твоє і чи то те, чим би ти хотів займатись. Також не забувай що ІТ сфера то не тільки програмування.
  • 0

#23 adm-lviv-ua

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 20.11.2013 – 15:04

Ярий (10.05.2013 – 20:30) писав:

Ну це вже питання інше, йди в універ Шевченка на кібернетику, знаю звідти багатьох людей, не скаржуться))
А взагалі не надійся що в універі тебе багато чому навчать, там покажуть що треба робити щоб самому навчитись.
І ще обов"язково обдумай чи то твоє і чи то те, чим би ти хотів займатись. Також не забувай що ІТ сфера то не тільки програмування.

без обід, але після кібернетики ти і будеш кібернетиком. у львові краще піти на безкоштовні курси від softserve'у, або JavaLab від epam'у, однак вивчити основи самому все ж потрібно буде.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних