Перейти до вмісту

Поточна політична ситуація в Україні.

Повідомлень в темі: 161

#101 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.05.2014 – 20:22

Як працюють москальські диверсанти
http://history.freej...4013/index.html
  • 0

#102 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2014 – 22:41

Перегляд дописуShіver2005 (13.05.2014 – 08:45) писав:

Мене більш за все у даній ситуації "вразили" галичани. Люди, які сорочку на собі рвали зі словами, що ось вони є справжні патріоти, націоналісти, а Галичина - то є український П'ємонт виявились звичайними пустобрехами, які неспроможні захищати свою Батьківщину. Боягузливо сховавшись у своїй Галичині зі своїм кухонним патріотизмом викрили всю свою суть, залишаючи Україну на поталу російському загарбникові. А деякі з них, особливо тут на форумі ринулись наполегливо відшуковувати своє польське коріння, яке, мовляв, додасть їм впевненості у собі та допоможе поліпшити своє життя.
Схоже на те, що всі бандерівці повмирали. Не звіть себе бандерівцями. Про вас є чудова приказка: твій дід козак, твій батько син собачий, а ти хрін собачий.

Ти вже знаєш хто вступив в нац гвардію? Чи якщо вони не кричать на кожному кроці то значить вони не їдуть захищати схід? Про польське коріння це ти про Ріплі?
Якщо, це про мене, то я ніколи не був бандерівцем) Якщо б ти уважно читав форум, я тут ще рік тому питав про карту поляка) Я все життя знав, що я наполовину поляк, бо я все життя святкую католицьке різдво і пасху. І хрещений католиком. Так що не бзди, якщо не знаєш)
Шівер в тебе є змога теж поїхати захищати Україну, але ти цього не робиш а гавкаєш на інших, це щоб себе виправдати в своїх очах?

Повідомлення відредагував MqM: 13.05.2014 – 22:43

• 1

#103 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 14.05.2014 – 19:38

Перегляд дописуShіver2005 (14.05.2014 – 09:06) писав:

Не бути захисником України - то є твоє особисте бажання. Знайди ще причини.

твоє ж (Ти ж уже знайшов причину)

Перегляд дописуShіver2005 (14.05.2014 – 09:06) писав:

Ні, в мене немає змоги, а в тебе є, задоволений?

Хто хоче той воює, їдуть із інших країн. Так що повторюю, якщо ти звалив в іншу країну, кинувши напризволяще, то яке ти маєш моральне право, нам дорікати, що хтось не воює? Ми принаймні, не звалювали нікуди.

В мене є? ти екстрасенс? Цікаво чим твої причини вагоміші за мої? тим що ти звалив за грошима в іншу країну і ще щось там трендиш?

"и з нетерпінням чекаємо, коли Путін забере Київ, щоб нарешті Галичина змогла вступити в Євросоюз як окрема країна"
вибачте за мат, але ти що їба*** ?

Повідомлення відредагував MqM: 14.05.2014 – 19:38

• 0

#104 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.05.2014 – 20:40

Схоже на те, що всі бандерівці повмирали. Не звіть себе бандерівцями. Про вас є чудова приказка: твій дід козак, твій батько син собачий, а ти хрін собачий.
Ги, а хто такі бандерівці? це люди які вибрали собі за кумира Степана Бандеру і мріють досягнути його рівня, його подвигу. А який подвиг вчинив Степан Бандера? допомагав убивці (непамятаю ім'я) міністра внутрішніх справ Польші, був повязаний з убивцями якогось там професора і його учня (не памятаю імен) у Львові, відсидів у вязниці, а як втік звідти завдяки війні, запросив представника окупаційних німецьких військ (не памятаю ім'я) на таку собі клоунаду, де оголосив йому та жменці своїх друзів акт відновлення української держави, за що і загримів в концтабір разом з друзями. ось такий подвиг вчинив, єдиним наслідком якого став лише спосіб зомбувати ватніків у ненависті до українців, за що йому шана і дяка. Є ким пишатись і кого наслідувати...

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 14.05.2014 – 20:42

• -1

#105 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 15.05.2014 – 01:52

Перегляд дописуМурчик (14.05.2014 – 19:59) писав:

ні, я реалістично оцінюю процеси, що відбуваються в цій країні.
оскільки моє коло спілкування прагне жити в нормальній європейській країні, тобто в Євросоюзі, то логічно випливає, що Галичина повинна відділитися від тієї країни, де вона зараз перебуває, оскільки це утворення (Україна) не є бажаним в Євросоюзі. Більше того, вихід з зони впливу Росії для більшості територій сучасної України неможливе в силу геоісторичних та ментальних причин, а отже і перспектива вступу до ЄС є чисто ілюзорна.
Але бажати щоб Путін захопив Київ?

Ти розумієш, що маленька ЗУ держава не вистоїть? нам прийеться будувати кородн як з північною Кореєю, і мати армію як ізраїльску

Повідомлення відредагував MqM: 15.05.2014 – 01:52

• 1

#106 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 15.05.2014 – 09:08

та в Києві більше української мови ніж у Львові
  • -3

#107 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.05.2014 – 09:29

Ізраїль відроджував іврит за значно гірших умов, то була вже «мертва мова». Так що маємо надію, було би бажання і «ненасильницька» програма відродження.
  • 3

#108 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.05.2014 – 07:27

Коса на ртуть...

Цитата

Путін вважає нашу країну своєю "законною здобиччю" і думає, що вона йому рано чи пізно дістанеться — адже війни ведуться державами, чи не так? Навряд чи він здогадується, що Україна, цілком можливо, підготувала йому асиметричну відповідь, на яку в диктатора "немає прийому".
http://gazeta.dt.ua/...-na-rtut-_.html
  • 0

#109 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень

Відправлено 17.05.2014 – 10:02

Перегляд дописуShіver2005 (16.05.2014 – 12:32) писав:

Ти диви яка він погана людина! Ляхи українців пачками вбивали, освіти позбавляли, а він посмів чинити опір! Може засудимо його за антипольську діяльність? Іще посмів знайти собі союзників в особі німців, які воліли розхитати шмат польської імперії. Просто зло якесь суцільне :)
Він не погана людина, він звичайний невдаха, і проблема не в ньому, а проблема в людях, які не знайшли собі нікого кращого, а обрали лузера за еталон. Він не зумів зробити нічого корисного для України, і його послідовники за означенням не спроможні зробити щось корисне для України

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 17.05.2014 – 10:10

• 0

#110 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 18.05.2014 – 01:56

Перегляд дописуtaraBooka (15.05.2014 – 09:29) писав:

Ізраїль відроджував іврит за значно гірших умов, то була вже «мертва мова». Так що маємо надію, було би бажання і «ненасильницька» програма відродження.
Не порівнюйте українців з євреями. У євреїв був об'єднуючий фактор - релігія.

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (16.05.2014 – 13:02) писав:

ну про що ти кажеш?!
це відверте самозаспокоєння в ілюзорних надіях!
В світі постійно зникає безліч мов.

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (15.05.2014 – 08:41) писав:

Не треба вдавати ніби в Києві є щось українське. Типове рускоязичне, рускоментальне місто, щось середнє між Петербургом і Мінськом. Галичанам ближче в культурному відношенні Варшава чи будь-яке інше східноєвропейське місто, аніж Київ. Невелику за обсягом Галичину залюбки запросять до ЄС, на крайняк - увійдемо до складу Польщі. Бути в складі Польщі краще, ніж бути в складі Росії, а Київ є де-факто руським місто і невдовзі буде і де-юре.
Пересічний француз ніколи про вашу Галичину не чув. Залюбки в Євросоюз зараз нікого не запросять. Та і Європа то тепер зоопарк, ви створили собі з Європи фетиш. Коли ваша Галичина була у складі Польші, там повним ходом йшла полонізація, а вас поляки мали за лайно. А Габсбурги, які справді давали значну свободу, давно пішли в небуття. Але хочете, відділяйтесь, то свобідно, вас насправді ніхто не тримає. Вам то буде зробити легше, ніж Донецьку.
Але, щиро кажучи, смішно, що в індивідуалістичну Європу ви зібрались із своїм народництвом. До речі, в Європі є цілий ряд вимираючих мов.
Перше, що вам слід зробити, перейти на галицьку мову, бо мова, якою ви користуєтесь, не є цілком вам рідною. :)
  • 0

#111 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2014 – 06:55

Боягузливо сховавшись у своїй Галичині зі своїм кухонним патріотизмом викрили всю свою суть, залишаючи Україну на поталу російському загарбникові.
Чому Ви вважаєте, що галичани повинні захищати Д. та Л. області, в яких проживає 6.5млн чоловік? Схід за широкі повноваження. Так хай самі наведуть порядок і в мирних умовах можна буде про щось домовлятись.

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (15.05.2014 – 08:41) писав:

Не треба вдавати ніби в Києві є щось українське. Типове рускоязичне, рускоментальне місто, щось середнє між Петербургом і Мінськом.
цілком правильно.
треба розуміти історичний розвиток Києва останніх 75 років.
Після Другої світової війни в Києві залишилось близько 200тис жителів...
Політика СРСР була спрямована на виплавку homo soveticus. Саме тому до Києва з усіх республік, насамперед з РСФСР відправляли управлінські, інженерні, робочі кадри. Більшість заводів мали переважно російськомовні колективи. Українцям вдавалось "пролізти" в Київ лише в окремих випадках.
Такі історичні реалії...
Події останніх 20 років сприяли появі в Києві "дніпропетровських", "донецьких" на владних щаблях, які за кілька років перетягнули у Киїів родичів, знайомих зі сходу. Цей анклав у сотні тисяч мешканців сходу і надалі живе в Києві.
  • 3

#112 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.05.2014 – 09:27

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (16.05.2014 – 13:02) писав:

ну про що ти кажеш?!
це відверте самозаспокоєння в ілюзорних надіях!
ситуація ясна, як Божий день. 25 років пройшло. НУ НЕ ХОЧЕ ВАША ГРЬОБАНА СТОЛИЦЯ ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ! НЕ ХОЧЕ!!!
навіть тепер, коли рускій ворог ось-ось проковтне країну, так звана "еліта політична" що дорвалася до влади не хоче заборонити трансляції російських серіалів, в яких в основному прославляють руских мєнтів, бандитів, солдатів, кадетів і воспівають житіє гламурних Маш-Даш обітающих в межах Садового кольца. Отож, сидить в вашому рускоязичному Кієвє пересічна кієвлянка в себе на кухні і споживає даний продукт. а біля неї - єйо любімає чяда, грудной рєбьоначєк. і всотує, всотує, всотує, всотує...як чудово знає, діти не учаться мови чи ментальності - вони впитують в себе як губка, все мовлене-почуте.
отак і підростає саме зараз щойнонароджене покоління впитуючи в себе рускую культуру. а потім будуть дивуватися: а що це рускій мір так в Кієвє вкорінений? йолопи в Києві вашому, а не еліта. вони заслуговують бути представниками чергового провінційного руского міста, а не творцями держави Україна. зрештою, створення України їм і не потрібне, як засвідчують їхні дії. тому, окрім огиди, Кієв та його мешканці нічого більше не викликають. і буде по заслузі, якщо знову опиниться в складі Росії.

маю власні спостереження. кієвскій бізнес на почотном мєстє в барьбє с украінскім язиком і нікак нєхочєт снізайті к украінскому язику. Ета нєпрістіжна!!!! а ці цьотки, що сидять в офісах на телефонах! це просто жах! якщо хтось і саізволіт перейти на українську, то здебільшого в неї такий рускій акцент, що думаєш "б.ять, і якого лихого я звернувся до неї по-українськи, слухати вимову її голосних це звичайнісінький мазохізм".
Протягом останніх років дещо побільшало російськомовних. Але ж є пояснення. Що таке Київ? Місто, куди їдуть працювати-заробляти. В останні роки приїздили переважно донецькі. Зараз тікають).
Є притча про того, хто після шторму йшов берегом і кидав морські зірки, які викинули хвилі, назад у море. Його запитали: "Навіщо ти це робиш? Ти нічого не зміниш, адже їх тут - не злічити." – "Все так, але для тих зірок, яким я допоможу, це суттєво." От і я вважаю, що треба просто робити, все що можеш, для відродження мови зокрема.

Перегляд дописуkalamar (18.05.2014 – 01:56) писав:

Не порівнюйте українців з євреями. У євреїв був об'єднуючий фактор - релігія.
Розумію, що завдяки релігії ця мова в писемному вигляді зберігалася та використовувалася в культових заходах. Але ж знову говорити на івриті в побуті почали з новонародженими дітьми, кілька сімей, об"єднані спільним патріотичним духом (мені так здається). Тому не розумію, чому не можна порівнювати.

Повідомлення відредагував taraBooka: 18.05.2014 – 09:28

• 4

#113 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень

Відправлено 18.05.2014 – 10:01

Перегляд дописуtaraBooka (18.05.2014 – 09:27) писав:

Протягом останніх років дещо побільшало російськомовних.
Особисто я такого не помічав. Київ був переважно російськомовними ще тоді, коли розвалився союз, і я би не сказав, що він з того часу став більше російськомовним.

Перегляд дописуtaraBooka (18.05.2014 – 09:27) писав:

Розумію, що завдяки релігії ця мова в писемному вигляді зберігалася та використовувалася в культових заходах. Але ж знову говорити на івриті в побуті почали з новонародженими дітьми, кілька сімей, об"єднані спільним патріотичним духом (мені так здається). Тому не розумію, чому не можна порівнювати.
Не зовсім патріотичним духом. Чи краще так висловитись, для євреїв патріотичний дух був невід'ємний від релігії до ще геть недавнього часу. Іудаїзм то національна релігія. Християнство релігія світова, понаднаціональна, а іудаїзм то релігія євреїв, релігія національна. Релігія, насправді дуже відмінна, аж до протилежності, від християнства по своїй суті (чого не розуміє напр. Манфред), бо вона передусім цікавиться не неіснуючим загробним потойбічним життям, а поцейбічним життям євреїв, Землею Обіцяною і богообраністю євреїв. Власне євреї, які жили в різних країнах і розмовляли різними мовами, тисячі років зберігали свою ідентичність тільки завдяки спільній національній релігії, бо спільної мови у них не було.
  • 2

#114 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 19.05.2014 – 17:40

Лист з Словянська http://112.ua/mnenie...rode-63738.html
  • 0

#115 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.05.2014 – 22:09

Зображення
  • 0

#116 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень

Відправлено 19.05.2014 – 23:47

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (19.05.2014 – 18:52) писав:

Краще полонізуватися ніж, як ви, русифікуватися. Поляки принаймі, європейці, а рускіє - азіати, і поспостерігавши за киянами з цілковитою впевненістю можна сказати, що вам ближче китайці ніж європейці. Ось чому Європа не запрошує кієвлян в ЄС.
Китайці? Ого, загнули. Китай то давня цивілізація, яка була вже тоді, коли в Європейців ще не повідпадали хвости. А Азія - то батьківщина цівілізвції світової. Я не думаю що варварів, чи то з Києва, чи то з Парижу, можна рівняти з Китайцями. :wink2:

Кієвскіє єліти не передбачили референдум на самовизначення і будь-які заклики до відокремлення Захід. України карають на відміну від Донбасу та Криму.
Формально так. Але практично, я певен, що якщо у вас з'явиться сепаратистський рух, він легко доб'ється успіху. І з економічного погляду, мало урбанізованій Галичині, зі звичкою населення до заробітчанства, було би простіше, ніж урбанізованій Донеччині зі збитковими шахтами. Росія вам точно допоможе в боротьбі за відділення, допоможе, навіть охочіше, ніж Донеччині.

Хтоб це казав! Самі послугуєтесь рускім язиком ілі суржиком в побуті, тому спершу вийміть колоду зі свого ока.
Не послугуєтесь, а послуговуєтесь. Послугуєтесь тут у вас ненавмисний русизм (я розумію, що ілі русизм навмисний).
  • 1

#117 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.05.2014 – 01:22

Цікаво читати під таким ніком

Цитата

Небрежный до безбрежности
думки що до такої теми

Повідомлення відредагував MqM: 20.05.2014 – 01:22

• 0

#118 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 11:42

От що буває, коли багато дивишся рос. ТБ. Та ще й на ніч!..

- Бог один. Он нас всех любит. Он грит! Он говорит: "Прекратите войну в Украине!". Я, когда вижу фотографии, где наши русские, задушенные женщины, беременные лежат, - это нормально?!
- В Украине?!
- Вы меня будете бить в наручниках! Это нормально?! Ну, мы же не звери, перестаньте меня пинать! Снимите нару-у-учники, я никуда не бегу!
https://www.youtube....d&v=7s994BexpiA
  • 0

#119 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 21:31

Поспілкувався з знайомим Лисичанська.
Місто пусте на вулицях, виїзди закриті, на підходах до міста стрільба і вибухи (ато на блокпостах). Місто контролюється сепаратистами. Мародерства ще немає.
Настрої серед населення: сепаратисти герої для переважної більшості, хоч як каже мій знайомий в інтернеті ніби 40% проукр, але реально знає крім себе тільки одного. Повністю діє пропаганда, лякають правим сектором, навіть зазомбовані діти. Нейтральної позиції немає. На референдум серед знайомих ніхто не ходив, але явка величезна. Бензину і цигарок немає

Як бачимо Україна не вела стільки років роботу по розвіюванню міфів про бандеровців, що призвело до того що ними скористалися
  • 1

#120 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.05.2014 – 08:50

Перегляд дописуMqM (22.05.2014 – 21:31) писав:

Як бачимо Україна не вела стільки років роботу по розвіюванню міфів про бандеровців, що призвело до того що ними скористалися
а хто ж буде вести роботу, якщо у владі не ті люди
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних