Перейти до вмісту

Скасування строкової служби в армії.

Повідомлень в темі: 101

#81 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.03.2013 – 20:27

Російська армія цілком може, багато репортажів про це є.
Про укарїнську такого не чув, ясно, що ніхто від цього не застрахований, але, мабуть, для нас це рідкість.
  • 0

#82 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 24.03.2013 – 21:00

Перегляд дописуГуцул (24.03.2013 – 20:04) писав:

Дай посилання на статистику.

Прихований текст
ЗЗаходьте на гей-форум україни - і переконуєтесь особисто, що серед їхніх 259 "членів" немає жодного військового.
Ви знаєте хочаб одного військового гея? Ви знаєте, що геїв в армію не беруть? Ви були в армії, бачили там геїв?

посилання - бите.

Якщо хочете закинути фотки геїв в камуфляжі, то тут я можу сказати наступне - в сім'ї не без урода, то по-перше, а по друге - форму можна на любому більш-менш нормальному базарі купити.
  • 0

#83 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.03.2013 – 12:59

Я думаю, Гуцул мав на увазі сексуальне насильство, як по тюрмах, для приниження, "перевиховання".
  • 0

#84 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.03.2013 – 13:08

Та яке сексуальне насильство? То ж не зона, то ж би такий кіпіш піднявся. Накосячив дух - відвів в парашу, прокачав, пробив лося і наніч поставив крокодаила посушити або на кабіні постояти, та й всьо. То ж дебілом треба бути щоб когось гвалтувати.... такого би і свої убили нафіг, не кажучи вже про сержантів чи офіцерів...
  • 1

#85 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.03.2013 – 13:24

Перегляд дописуЗварич (22.03.2013 – 21:44) писав:

Ментів захищати не буду, а на рахунок ЗС відповім так: дідівщина на 90% залежить від командування конкретної в/ч. В нас тут не армія США, де дідівщину обізвали "традиціями" і все гаразд. Ну, майже все
А можете навести приклад, коли в нас, в Україні, у відставку в зв'язку зі скандалом щодо викритої "дідівщини" пішов увесь офіцерський склад дивізії? Або приклад, коли проблеми нестатутних відносин розглядалися на рівні Верховної Ради (як ото в США той випадок розглядався Конгресом)? Щодо нашої статистики - теж є питання, наскільки вона відображає реальну дійсність. Щось навіть "телефонами довіри" новобранці користуватися не поспішають.

Перегляд дописуMiguel (26.03.2013 – 13:08) писав:

Та яке сексуальне насильство?
Я це написала лише до того, що ви в інший бік обговорення повели. Про геїв ніхто і не говорив, що в армії їх повно.
  • 0

#86 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.03.2013 – 14:10

Перегляд дописуЗварич (22.03.2013 – 21:44) писав:

Жіноча логіка... Китайська армія теж погана, я зрозумів.
Вам, шановна, варто було б послухати справжнього сержанта "найкращої контрактної армії світу", бо ви дивитесь на Захід виключно крізь рожеві окуляри:
Рожевих окулярів не маю стосовно жодної армії. Про армію США як кращу написала, спираючись на оцінки відповідних експертів (в І-неті). Мені ця думка ближча (ніж та, що найкращою є армія Китаю), бо вони в якості критеріїв оцінювання розглядають кількість і якість зброї та бойової техніки, якість і підготовку офіцерського складу, а показник "кількість військовослужбовців" розглядають як додатковий, пов'язуючи з політичною, економічною та ін. позиціями тієї чи ін. країни.
Загалом же у кожної армії є своя "ахілесова пята" або побічний ефект від її крутості (н-д, Китай витрачає на армію до 5% ВВП, при цьому близько половини населення країни - за межею бідності; армія США, тут писали вже, є "слабкою психологічно", а в Швейцарії, чию армію також вважають однією з "най-най", - 2 місце (серед невоюючих країн) за смертністю населення від вогнепальної зброї).
ЗІ. До речі, в наведеній Вами статті було ще таке: "Эксперты Пентагона, занимающиеся проблемой хейзинга, считают, что главным средством решения проблемы является полный переход на наемную армию, в которой солдаты могут обратиться с жалобами на неуставные отношения в военную полицию, к генеральным инспекторам или капеллану. Наказание за хейзинг в США довольно серьезное. Если вина человека будет доказана, то он может сесть в тюрьму на срок до пяти лет. Разумеется, о дальнейшей карьере в армии речи не идет."

Перегляд дописуБезбожник (23.03.2013 – 03:05) писав:

наче дітвора, тицяєте "мінуси"
Дякую, але я знаю точно, що це не від учасників даної дискусії. :)
  • 0

#87 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 26.03.2013 – 23:09

Перегляд дописуtaraBooka (26.03.2013 – 13:24) писав:

А можете навести приклад, коли в нас, в Україні, у відставку в зв'язку зі скандалом щодо викритої "дідівщини" пішов увесь офіцерський склад дивізії? Або приклад, коли проблеми нестатутних відносин розглядалися на рівні Верховної Ради (як ото в США той випадок розглядався Конгресом)?
Ні, не можу. Бо в нас дідівщина не визнається "військовими традиціями", я про це вже писав.

Цитата

Я це написала лише до того, що ви в інший бік обговорення повели. Про геїв ніхто і не говорив, що в армії їх повно.
В "найкращій контрактній армії світу" їх повно. Згвалтування теж є. Гуардіан:

Цитата

Last year 3,158 sexual crimes were reported within the US military. Of those cases, only 529 reached a court room, and only 104 convictions were made, according to a 2010 report from SAPRO (sexual assault prevention and response office, a division of the department of defence). But these figures are only a fraction of the reality. Sexual assaults are notoriously under-reported. The same report estimated that there were a further 19,000 unreported cases of sexual assault last year. The department of veterans affairs, meanwhile, released an independent study estimating that one in three women had experience of military sexual trauma while on active service. That is double the rate for civilians, which is one in six, according to the US department of justice.

"For years, I thought I was the only person this had happened to, but it's an epidemic," says Weber
http://www.guardian....ape-us-military

Тобто, лише за один рік зафіксовано 3158 сексуальних злочинів, в суді розглядалися 529, вироків - 104. Ну, і ще приблизно 19000 незареєстрованих випадків... Хріна собі, 7% армії за рік. І справді, "Це епідемія".

Перегляд дописуtaraBooka (26.03.2013 – 14:10) писав:

Рожевих окулярів не маю стосовно жодної армії. Про армію США як кращу написала, спираючись на оцінки відповідних експертів (в І-неті). Мені ця думка ближча (ніж та, що найкращою є армія Китаю), бо вони в якості критеріїв оцінювання розглядають кількість і якість зброї та бойової техніки, якість і підготовку офіцерського складу, а показник "кількість військовослужбовців" розглядають як додатковий, пов'язуючи з політичною, економічною та ін. позиціями тієї чи ін. країни.
Тут треба визначитися з термінами. Найсильніша на сьогодні армія світу за рахунок зброї та кількості військових баз за кордоном - так, згоден. Країна, яка лабає доляри, може собі дозволити мати проблемний винищувач вартістю 150 мільйонів. Але, бомбити з авіаносців аборигенів - багато розуму не треба.
А з точки зору підготовки військовослужбовців - ні, не згоден. Такий собі "середнячок".

Цитата

главным средством решения проблемы является полный переход на наемную армию, в которой солдаты могут обратиться с жалобами на неуставные отношения в военную полицию, к генеральным инспекторам или капеллану.
В них армія повністю контрактна, наголос треба робити на другу частину речення. В ізраільській ЦАХАЛ призов - хопці служать 3 роки, дівчата - 2, і майже ніякої дідівщини. Думка зрозуміла?

Цитата

Китай витрачає на армію до 5% ВВП, при цьому близько половини населення країни - за межею бідності
Звідки така інфа? Перше посилання на Китай мені дає середню з/п 620 долярів на місяць - більше, ніж в нас.

Повідомлення відредагував Зварич: 26.03.2013 – 23:34

• 1

#88 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 27.03.2013 – 12:13

Перегляд дописуЗварич (26.03.2013 – 23:09) писав:

Ні, не можу. Бо в нас дідівщина не визнається "військовими традиціями", я про це вже писав.
Ну, цей аргумент нагадує славнозвісне: "В СССР секса нет") Я дивлюсь на це інакше: вони визнають, що це явище є, вони карають (більш чи менш ефективно, але точно більше, ніж в Україні) за прояви нестатутних відносин. А в нас просто все замовчується.

В "найкращій контрактній армії світу" їх повно. Згвалтування теж є. Гуардіан:
Знову ж: те, що таких даних немає по Україні, не означає, що зґвалтувань в українській армії немає. Я не захищаю армію США, вона хвора своїми хворобами, наша армія - своїми. Але, принаймні, контракта форма означає, що туди ніхто не попадає без власного бажання, зважуючи для себе можливі вигоди (н-д, платня) і ризики, в тому числі - і щодо дідівщини.

Тут треба визначитися з термінами. Найсильніша на сьогодні армія світу за рахунок зброї та кількості військових баз за кордоном - так, згоден. Країна, яка лабає доляри, може собі дозволити мати проблемний винищувач вартістю 150 мільйонів. Але, бомбити з авіаносців аборигенів - багато розуму не треба.
А з точки зору підготовки військовослужбовців - ні, не згоден. Такий собі "середнячок".
Питома вага середнячків у них більша за наших, імхо. Це випливає з тієї ж мотивації, з наявних стандартів підготовки, з технічного забезпечення тощо. Це можна порівняти з таким: в Голівуді роблять фільми різної якості, в Росії  - теж. Але якщо Голівуд є гарантією прийнятного рівня якості, то російські фільми - у переважній більшості - негодяще "мило" (проте там є, скажімо, визнані на світовому рівні Тарковський, Кончаловський...)

Зараз країни намагаються уникати затяжних військових конфліктів. Насамперед - через економічну виснажливість. Тому, імхо, рівень та якість оснащення зброєю, сучасною бойовою технікою є визначальними факторами в разі бойових дій.

В них армія повністю контрактна, наголос треба робити на другу частину речення. В ізраільській ЦАХАЛ призов - хопці служать 3 роки, дівчата - 2, і майже ніякої дідівщини. Думка зрозуміла?
Я навела цитату з наданої Вами статті. Ймовірно, там малося на увазі, що Штати хочуть перейти саме на найману армію, тобто - з числа іноземних найманців. Про ЦАХАЛ. Вони ж постійно в напрузі і, я так розумію, при зброї. А відомо, що дідівщина як явище зводиться до мінімуму, якщо солдати мають при собі зброю (і це зрозуміло: сьогодні ти когось "нагнеш", а завтра отримаєш кулю в спину). І ще, щось я таке читала, що в ЦАХАЛі призовники першого року служби відокремлені від призовників 2 чи 3 року. Дідівщина ж виникає саме у стосунках між різними призовами.

Звідки така інфа? Перше посилання на Китай мені дає середню з/п 620 долярів на місяць - більше, ніж в нас.
Будь ласка, дайте посилання. Маю підозру, що це з урахуванням робочої 6-денки і 10-годинного робочого дня. Ось знайшла Вам іще інфу в мережі стосовно рівня з.п. та рівня життя громадян КНР:
http://www.unian.ua/...chit-kitay.html
"У Китаї, згідно з рейтингом журналу Forbes за 2011 рік, проживають 115 доларових мільярдерів, поступаючись у цьому тільки США, де таких — 413. Крім того, в КНР налічується близько мільйона китайців-мільйонерів. В той же час, близько 65% населення Китаю — це селяни, які ледве покривають витрати на їжу і комунальні послуги."

там же:
"Низька оплата праці, масове знесення будинків селян з метою захоплення землі для будівництва нових заводів, фабрик та інших об`єктів, несприятливі умови життя, забруднення навколишнього середовища і корупційна система влади регулярно змушують людей виходити на вулиці. Знесення будинків без дозволу мешканців відбувається в КНР практично щодня. Вся земля в Китаї — власність держави, чим і користуються партійні чиновники, довільно вирішуючи, що і де будувати. При цьому громадянам, яких позбавляють своїх будинків, або виплачуються мінімальні компенсації, або взагалі ніяких."

http://orsona.ru/pol...-zhizni-v-kitae
"…не смотря на то, что зарплаты по стране постепенно начинают повышаться, еще очень многие китайские граждане находятся за чертой бедности."

http://nslovo.com/bl...e-nizh-u-rosiji
"Справжні злидні превалюють там, де “процвітає” не більше за 12% населення. До цієї умовної категорії “животіння” соціологи відносять 38 країн. Зокрема, це Ємен, Китай, Афганістан, Вірменія та Єгипт: там по 12% задоволених життям. Трохи нижче – Грузія, Азербайджан і Македонія з 10%-ми “процвітаючих”. (ЗІ. В Україні – 16%)."

http://respect2china...arplata-v-kitae
"Доходы фабричных рабочих все еще низки по сравнению с  США и Европой (да и слава Богу, а то откуда бы взялась дешевая электроника?). Почасовой заработок на юге Китая составляет лишь около 80 центов в час. В пересчете на 40-часовую неделю, о которой в Китае только мечтают, это будет около 130 долл в месяц.  Рабочие из сельских провинций обычно зарабатывают и того меньше, работая шесть или семь дней в неделю.
… в Китае по-прежнему около 200 миллионов человек живут на 1 доллар в день."

І нарешті (хоча це за 2009 р.):
http://lenta.ru/news/2009/07/26/clash/
"В Китае 30 тысяч сталеваров устроили драку с полицией": "…рабочие протестовали против слишком высокой зарплаты управляющего. Погибший получал три миллиона юаней (около 438 тысяч долларов) в год, в то время как пенсия среднего работника Tonghua Iron and Steel Group не превышает 200 юаней в месяц."
  • 1

#89 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 27.03.2013 – 13:43

Прошу вибачення за биті посилання. Спробую виправити:
http://www.unian.ua/...chit-kitay.html
  • 0

#90 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 28.03.2013 – 23:22

http://www.youtube.c...e&v=3FF_Nw9x2ks
  • 0

#91 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 29.03.2013 – 22:37

Перегляд дописуtaraBooka (27.03.2013 – 12:13) писав:

Знову ж: те, що таких даних немає по Україні, не означає, що зґвалтувань в українській армії немає.
Ваша жіноча логіка виглядає так: "Ви, хто служив, пишіть що завгодно, а я вважаю інакше і крапка!" Ваш чоловік теж не був в армії, правда?
В ЗСУ багато проблем. Але, навіщо ще щось вигадувати, я не розумію.

Цитата

Питома вага середнячків у них більша за наших, імхо. Це випливає з тієї ж мотивації, з наявних стандартів підготовки, з технічного забезпечення тощо.
Окрім фільмів, ваше "імхо" ще на чомусь базується? Ви хоч одного амерського військового в реалі бачили?
Ну добре. Технічне забезпечення краще, згоден. Мотивація - гроші, преференції. Стандарти підготовки: порівняємо фізичні.

Юес Армі:

Віджимання, вік 17-21:
Мак 71
Мін 41

Підняття тулубу:
78
53

Біг на дві милі:
13-00
15-54

Рейнджери:
віджимання 49+
тулуб 59+
підтягування 6+
біг на 5 миль <40-00

ЗСУ - за 5-бальною шкалою:

Біг на 3000 м, хв., сек. ч(1) 12,10 12,40 13,10 13,40 14,10
Підтягування на перекладині, ч(1) 14 12 10 8 6
Комплексна силова вправа, ч(1) 48 44 40 36 32
Стрибок у довжину з місця ч(1) 280 261 244 227 210
Біг на 100 м, сек. ч(1) 14,1 14,7 15,3 16 16,6
Човниковий біг 10 х 10 м, сек ч(1) 27 28 29 30 31
Плавання вільним стилем, 100 м, хв., сек. ч(1) 1,50 2,50 2,20 2,35 2,50
Для офіцерів нормативи вище ;)

Тобто, рейнжери підтягуються на нашу "одиницю" :lol:

Цитата

Зараз країни намагаються уникати затяжних військових конфліктів. Насамперед - через економічну виснажливість.
Зараз в моді кольорові революції Джина Шарпа - дешевше виходить ;)

Цитата

Тому, імхо, рівень та якість оснащення зброєю, сучасною бойовою технікою є визначальними факторами в разі бойових дій.
Головним визначальним фактором завжди була і є людина.

Цитата

А відомо, що дідівщина як явище зводиться до мінімуму, якщо солдати мають при собі зброю (і це зрозуміло: сьогодні ти когось "нагнеш", а завтра отримаєш кулю в спину).
Ви мене не чуєте. Ще раз:
В мае 2009 года на базе Кэмп-Виктория (Багдад) случилась трагедия. Рядовой, не выдержавший издевательств со стороны сослуживцев, застрелил пятерых своих мучителей, а потом застрелился сам.

Цитата

І ще, щось я таке читала, що в ЦАХАЛі призовники першого року служби відокремлені від призовників 2 чи 3 року.
Це правда. Може трохи і допомагає, але ті підрозділи знаходяться в одній в/ч і постійно перетинаються... Тому, ще раз: дідівщина майже на 90% залежить від командування в/ч.

Цитата

Будь ласка, дайте посилання.
Прошу:
http://www.durniv.ne...k/644-2013.html

Перегляд дописуtaraBooka (27.03.2013 – 13:43) писав:

Прошу вибачення за биті посилання. Спробую виправити:
<a class="bbc_url" href="http://www.unian.ua/news/441428-chogo-nas-navchit-kitay.html" rel="nofollow external" title="Посилання">http://www.unian.ua/...chit-kitay.html
Навіщо так багато? Дайте одне посилання, де буде чітко написано, що половина китайців живе за межею бідності ;)
  • 1

#92 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.04.2013 – 18:41

• 0

#93 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.04.2013 – 23:35

Зображення
  • 0

#94 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.04.2013 – 13:20

Перегляд дописуЗварич (29.03.2013 – 22:37) писав:

Ваша жіноча логіка виглядає так: "Ви, хто служив, пишіть що завгодно, а я вважаю інакше і крапка!"
Маю на це дві відповіді:1. Ми ж з Вами зараз не в армії, отже кожен може вільно висловлювати свою думку, не зважаючи на стать, наявність досвіду служби тощо. 2. Про досвід, який Ви й дехто інші вважаєте обов'язковою умовою для участі в дані дискусії. Це все одно, що казати: "Якщо ти не був наркоманом, то ти не можеш судити про наркоманію" (вибачте за таке порівняння, воно лише за формою, не за змістом). Я теж маю досвід, досвід спілкування з тими, хто служив і з тими, хто ні, маю мозок і спроможність аналізувати інформацію, яку отримую.)

Ваш чоловік теж не був в армії, правда?
Був мій чоловік у армії. У т.зв. "Військах Дяді Вані" (ВДВ), по закінченні проходження служби мав звання старлея.

В ЗСУ багато проблем. Але, навіщо ще щось вигадувати, я не розумію.
Я нічого не вигадую. Просто коли інформації про щось нема, це не означає, що й самої проблеми нема. Я просто не виключаю, що і в нас явища фізичного насильства в армії є. Це логічно випливає з усіх тих принижень, до яких вдаються при "дідівщині", наприклад. Ой, забула, в українській армії нема ж такої традиції.))

Окрім фільмів, ваше "імхо" ще на чомусь базується? Ви хоч одного амерського військового в реалі бачили?
Фільмів не бачила. Точка зору базується на досвіді світського спілкування, знаннях про особливості законодавства і освіти в США.

Ну добре. Технічне забезпечення краще, згоден. Мотивація - гроші, преференції. Стандарти підготовки: порівняємо фізичні.

Тобто, рейнжери підтягуються на нашу "одиницю" :lol:
Зустрічне запитання: а військове командування в Україні теж здає ті нормативи? Наскільки знаю, в армії США нормативи є нормативами для всіх.

Зараз в моді кольорові революції Джина Шарпа - дешевше виходить ;)
Розумні люди розуміють, що війни - це збитки обопільні. Що ліпше розвивати торговельні зв'язки, шукати не ворогів, а ринки збуту для своєї продукції тощо.

Головним визначальним фактором завжди була і є людина.
Армію не цікавить людина, її цікавить чітке виконання наказів цією людиною.

Ви мене не чуєте. Ще раз:
В мае 2009 года на базе Кэмп-Виктория (Багдад) случилась трагедия. Рядовой, не выдержавший издевательств со стороны сослуживцев, застрелил пятерых своих мучителей, а потом застрелился сам.
Я Вас прекрасно чую, знайдіть десь мій пост, де я пишу, що у армії США немає дідівщини. Я цього і не писала ніде. До речі, коли служив чоловік, то у них в сусідній частині (не знаю, правда, чи правильно називаю військовий підрозділ), де зброю видавали бійцям лише на час караулу, теж один просто перерізав кулями 5 своїх мучителів (одразу напишу вже де це було: Гвардійське, Дніпропетровської обл., бо Ви знов не повірите). І ніякого розслідування, жодних відставок. Зам'яли все по-тихому, мовляв, раптово боєць з'їхав з глузду.

Прошу:
Там перерахували просто за нашим курсом, це некоректно. Взагалі я пропоную в той бік не ходити, бо, по-перше, це не є темою обговорення, по-друге, для аналізу слід при співставленні нашої та їхньої середньої зп враховувати: паритет %ставок, те, що в нас середня зп теж не відбиває реалій (бо значна кількість людей отримує свій заробіток у конвертах, у соціалістичному Китаї це ж нонсенс) і т.д.
Взагалі для Китаю, країни з жахливим розшаруванням населення за рівнем життя, середня зп ніяк не може бути навіть приблизним показником чогось. Це все одно, що вимірювати середню температуру по палаті, і навіть набагато гірше.
Те, що я писала про близько половини населення КНР на межі бідності, в мережі можна знайти лише опосередковано, як у тих посиланнях, що навела раніше, саме через інформаційну закритість цієї країни (ось одне із свідчень: http://www.mt5.com/r...neravenstve_knr). На чому ґрунтувалась моя відповідь, можу сказати: на даних про коефіцієнт Джині, кривій Лоренца та експертній оцінці фінансового аналітика, що має досвід ділових контрактів з КНР).
Наприкінці ще раз хочу сказати, особисто Вам, Зваричу: мої висловлювання не продиктовані бажанням якось Вас зачепити чи образити, як і решту учасників. Спробуйте і Ви прибрати свою упередженість щодо мене, будь ласка. Ми спілкуємось, а не воюємо.
  • 0

#95 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.04.2013 – 13:50

Сама себе правлю: не "паритет %ставок", а "паритет купівельної спроможності"
  • 0

#96 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 04.04.2013 – 22:17

Перегляд дописуMqM (02.04.2013 – 18:41) писав:

Яке відношення до військової служби в ЗСУ має цей міф 2009 року випуску від "Еха Москви" ? Пропоную знести його кудись в "історію".

Перегляд дописуtaraBooka (04.04.2013 – 13:20) писав:

Маю на це дві відповіді:1. Ми ж з Вами зараз не в армії, отже кожен може вільно висловлювати свою думку, не зважаючи на стать, наявність досвіду служби тощо. 2. Про досвід, який Ви й дехто інші вважаєте обов'язковою умовою для участі в дані дискусії. Це все одно, що казати: "Якщо ти не був наркоманом, то ти не можеш судити про наркоманію" (вибачте за таке порівняння, воно лише за формою, не за змістом). Я теж маю досвід, досвід спілкування з тими, хто служив і з тими, хто ні, маю мозок і спроможність аналізувати інформацію, яку отримую.)
Залюбки би погодився, якби не ось це:

Цитата

Був мій чоловік у армії. У т.зв. "Військах Дяді Вані" (ВДВ), по закінченні проходження служби мав звання старлея.
Тобто, тепер Ви стверджуєте, що Ви дружина професійного військового... Що Ваш чоловік 5 років був курсантом РВВДКУ або ОІСВ, а потім ще 2-5 років служив офіцером... І водночас Ви війська дяді Васі називаєте військами дяді Вані...

Цитата

Зустрічне запитання: а військове командування в Україні теж здає ті нормативи? Наскільки знаю, в армії США нормативи є нормативами для всіх.
Офіцери здавали. Командування - не знаю, воно нам не доповідало.

Цитата

До речі, коли служив чоловік, то у них в сусідній частині (не знаю, правда, чи правильно називаю військовий підрозділ), де зброю видавали бійцям лише на час караулу, теж один просто перерізав кулями 5 своїх мучителів (одразу напишу вже де це було: Гвардійське, Дніпропетровської обл., бо Ви знов не повірите). І ніякого розслідування, жодних відставок. Зам'яли все по-тихому, мовляв, раптово боєць з'їхав з глузду.
Без коментарів

Цитата

Наприкінці ще раз хочу сказати, особисто Вам, Зваричу: мої висловлювання не продиктовані бажанням якось Вас зачепити чи образити, як і решту учасників. Спробуйте і Ви прибрати свою упередженість щодо мене, будь ласка. Ми спілкуємось, а не воюємо.
Я з жінками не воюю... Спитайте в чоловіка рік випуску, прізвища трьох курсових офіцерів і киньте мені в приват. Через добу в нас буде повне порозуміння та взаємоповага ;)
  • 0

#97 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 05.04.2013 – 02:33

Дійсно, я краще тут стисло про Васю-Ваню поясню, решту - в приваті. Все просто: я помилилася, бо чула ту назву пару разів, а познайомилися ми, коли вже він давно не служив. ЗІ. До речі, дякую за виправлення, вже тепер знаю, чому саме Вася має бути).
  • 1

#98 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.04.2013 – 14:58

Цитата

Яке відношення до військової служби в ЗСУ має цей міф 2009 року випуску від "Еха Москви" ? Пропоную знести його кудись в "історію".
чому міф? де ділись інваліди? дивно, в нас або мертві або цілі
До того що солдати це завжди мясо, тільки в деяких до них стараються ставитися по людськи, а деякі думають що людське життя 0
  • 0

#99 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 08.04.2013 – 22:06

Перегляд дописуMqM (06.04.2013 – 14:58) писав:

чому міф? де ділись інваліди?
Ніде вони не ділись. В 40-50 роках їх було досить багато. Жебраків теж, бо половина країни була в руїнах.
Цей міф з"явився 09.05.2009 року на радіо "Ехо Москви". Ось єдиний документ, згаданий на 4-й хвилині того "фільму":

http://www.alexander...nah-doc/1007415

Цитата

Одной из основных причин неудовлетворительного устройства нищих является отсутствие достаточного количества домов для инвалидов...

В связи с этим органы милиции вынуждены подавляющее большинство задерживаемых нищих освобождать.
Борьба с нищенством затрудняется также и тем, что некоторая часть нищенствующих инвалидов и престарелых отказывается от направления их в дома инвалидов, а устроенные нередко самовольно оставляют их и продолжают нищенствовать.
Закона о принудительном содержании таких лиц в домах инвалидов нет.
Це все. Про масові депортації та розстріли щось ніц нема... Знайдете будь-яку інфу по цій темі, опубліковану ДО 09.05.2009 - давайте її сюди, обговоримо.
  • 1

#100 bohdan09

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.04.2013 – 12:39

Так, так скасувавши миттєво строкову службу армія просто розвалиться. Не розумію чим там думають, фантасти чи що?
Реформування армії буде проводитися до 2017 року, в яке буде входити скорочення армії із 190 тисяч до 100. Однак це підвищить заробітню плату військовослужбовців.
Важко сказати навіщо нам армія, якщо порівняти із Збройними силами наших дорогих сусідів, то вона просто мізерна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних