Перейти до вмісту

Скасування строкової служби в армії.

Повідомлень в темі: 101

#41 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.03.2013 – 16:46

Перегляд дописуБезбожник (19.03.2013 – 14:48) писав:

Ги, яка хрєнь, Світлоносний. Я пересікався з офіцерами США...ФРН (тоді ще), з офіцерами кількох арабських армій, кенійцями, і ніяких лестощів не чув. Ти, Світлоносний, як собі уявляєш лестощі від представника спецпідрозділу армії США на адресу наімовірнішого противника, який хоч і з гумором (а це був я) каже йому : "у вас усі такі профі ?...аби ми про це знали, то вже давно, годин через 40 стояли б на березі Ла Маншу". На що той замахав руками і сказав : "нє нє, війни не треба !". Зваж, Світлоносний, це було в той час коли мова про закінчення холодної війни тільки продовжувалась...гм..а вона, ця мова, більш менш серйозно, почалась в 72-му після візиту Ніксона до Москви. Між іншим, візит був ініційований не СРСР а американцями. І основою візиту було те, що треба щось робити аби шукати компроміс поміж сторонами. Так от, Світлоносний, слабаків, у яких нікудишня армія та озброєння, США такими візитами не балували. От і всі лестощі.

Ну ви б ще згадали які ми були круті, коли воювали з Хозарським каганатом.

Зараз вирішальну роль відіграє технічне забезпечення армії, і професійність операторів цієї техніки.
Переможе не той, у кого більше людей, які добре розбирають і збирають автомат. Переможе той, хто наклепав побільше танчиків і літачків.
Теперішні війни швидкоплинні. На мобілізацію резерву може й часу не вистачити. Яскравим прикладом є війна США проти Іраку.

Резерв необхідний, але резерв має бути якісний, резервісти мають щороку їздити на збори, бути зацікавленими в тому щоб нести службу.
Загальна військова повинність це анахронізм, який треба залишити в минулому.
  • 1

#42 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.03.2013 – 16:50

Шановні, те, що я напишу далі, прошу не сприймати особисто. В мене немає жодних сумнівів що ви – Мігель, Безбожник, – є людьми честі і служили по совісті.
Я розділяю особистий героїзм конкретної людини і брехливість системи, яка як Молох, перемелює долі, життя тисяч і тисяч людей. Аналогія така: у Другій Світовій наші предки воювали, мерзли в окопах, гинули під кулями та в концтаборах, чи денно і нощно працювали для фронту, для перемоги. І низький їм за це уклін від усіх наступних поколінь. А з іншої точки зору, глобальної, воювали дві людиноненависницькі системи – націонал-соціалістична і комуністична. І кожна з них була варта іншої: одна знищувала людей за расовою ознакою, інша – за класовою, оце і вся відмінність.
Стосовно цієї ситуації:

Перегляд дописуБезбожник (18.03.2013 – 15:27) писав:

Я думаю тут, для того хто обирав це як професію, гроші не на першому місці. Я вважаю що на першому місці тут ті, хто у тебе за спиною...ті за рахунок кого тебе одягнули, озброїли і годують. Таке потрібно відпрацьовувати за совість а не за гроші.
Тарабуко, персонально для тебе як поважної, принаймі для мене, особи теревень. Мені добре відомий перебіг подій в одній зі спецоперацій коли відбувався штурм однієї триповерхової будівлі. На першому поверсі знаходились цивільні, включаючи діточок. Залишилось штурмувати останній куди перемістились залишки відморозків. У хлопців вже наступив екстаз від приємного відчутя що ось зараз, нарешті, можна буде ламати все що тріщить в тілі тих виродків і рвати шматками все що можна відірвати. І ось тут...тут на другому поверсі, операція була зупинена. Цивільною особою...очевидно з дуже широким діапазоном мислення...а ті відморожені уроди....навіть говорити не хочу наскільки це боляче. От і вся казочка про супер тунельне мислення (перепрошую) цивільних... з найвищими освітами..
Безбожнику, Ви як вважаєте, насправді кому ваш спецпідрозділ служив у даному випадку? "Зціпивши зуби", ці вояки так само іншого разу взагалі не втрутяться в ситуацію, бо їм тоді так накажуть. Що в цій операції відбулося? Ваше керівництво, як слуга двох господарів, зіграло на 2 сторони: ніби й втрутилося, а ніби й відпустило винних. Нагору відрапортували про успішне виконання операції, так?
Тож я вражаю, що армія служить інтересам влади. І проти кого вона в першу чергу (в мирний час) може бути спрямована, так це проти невдоволеного діями уряду та президента народу. А хто там у нас влада нині? Хто головнокомандуючий? Був Ющенко, тепер Янукович. Що при цьому змінилося для тих, хто служить? Та нічого, "дах" інший.
Це так само, як із присягою. От Ви давали колись присягу на вірність СРСР, правда? Там були якісь слова про те, що ви вірите в ідеали "нашей родины" і що будете захищати їх від різних імперіалістів, навіть на смерть за це підете. Потім – розпад Союзу. Що зробило керівництво армії (вже держави Україна)? По суті, замінило одні бланки на інші, закликавши всіх, хто приймав присягу на вірність СРСР, прийняти її тепер на вірність незалежній Україні. Це схоже на таке: в селі стояла католицька церква, а наступного дня на тому місці вже поставили синагогу і сказали, що тепер молитися – туди і "трошки не так".

Мігелю, питання до тебе стосовно "бравого ротного". Він знав, що відправляти вас на "робочки" – це є порушенням уставу? Знав же. Чому тоді не попросив, щоб комбат у письмовому вигляді надав такий наказ на роботи у майора (на дачі?)? Чи не тому, що не хотів псувати стосунки зі своїм керівництвом? Так це тоді не доблесть, а хитро…мудрість: для вас він – добрий батяня, який відстояв своїх, і для керівництва – свій, ну, він же не винен, що такі телепні в нього в підпорядкуванні. Скрізь гуд, так само, як у випадку, описаному Безбожником, тільки не так сумно.
Ще таке питання до вас: наразі армія США є найкращою в світі; і що, в них є обов’язкова військова повинність? Де вона взагалі ще існує?
Взагалі, все, що ви тут пишете, як аргументи на користь строкової служби як обов’язкової, містить один лейтмотив: армія зробить справжнього чоловіка, захисника, якщо не батьківщини, то окремої сім"ї. Не бачила я в житті жодного прикладу, щоб з безвольної людини армія зробила сильного духом. Якщо в юнака є внутрішній стрижень, то жодна армія його не зламає, якщо ні – жодна армія цьому не зарадить (хіба що зламає вже дощенту).
Я знаю і неформалів, які до армії носили довгі коси та кульчик у вусі, відслужили, та повернувшись, повернулися до свого способу життя. Знаю і напівкримінальних юнаків, один з них служив у погранвійськах, які повернувшись, набули лише ще більше авторитету в своїх напівкримінальних колах. Саме тому я і писала, що виховувати - хлопця чи дівчину - треба з дитинства, в дорослому віці це вже не має сенсу.
  • 0

#43 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.03.2013 – 16:56

Перегляд дописуtaraBooka (19.03.2013 – 16:50) писав:

Мігелю, питання до тебе стосовно "бравого ротного". Він знав, що відправляти вас на "робочки" – це є порушенням уставу? Знав же. Чому тоді не попросив, щоб комбат у письмовому вигляді надав такий наказ на роботи у майора (на дачі?)? Чи не тому, що не хотів псувати стосунки зі своїм керівництвом? Так це тоді не доблесть, а хитро…мудрість: для вас він – добрий батяня, який відстояв своїх, і для керівництва – свій, ну, він же не винен, що такі телепні в нього в підпорядкуванні. Скрізь гуд, так само, як у випадку, описаному Безбожником, тільки не так сумно.
К олоссальная
У нивесальная
Р абочая
С ила
А бсолютно
Н ежелающая
Т рудиться

Ще таке питання до вас: наразі армія США є найкращою в світі; і що, в них є обов’язкова військова повинність? Де вона взагалі ще існує?
це пережиток Радянського Союзу...
  • 0

#44 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.03.2013 – 17:04

в Ізраїлі всі військово зобов"язані.
  • 0

#45 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.03.2013 – 17:08

Перегляд дописуKassandra (19.03.2013 – 17:04) писав:

але там не така ситуація як у нас. там держава постійно веде бойові дії.
і витрати на армію в них, переконаний, значно вищі.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 19.03.2013 – 17:09

• 1

#46 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.03.2013 – 17:10

Перегляд дописуФабрегас (19.03.2013 – 17:08) писав:

але там не така ситуація як у нас. там держава постійно веде бойові дії.
і витрати на армію в них, переконаний, значно вищі.
я дала відповідь лише на запитання чи ще десь є військова повинність.
дискутувати на цю тему я не хочу.
  • 0

#47 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.03.2013 – 17:46

Перегляд дописуNameless One (19.03.2013 – 16:46) писав:

Зараз вирішальну роль відіграє технічне забезпечення армії, і професійність операторів цієї техніки.
Переможе не той, у кого більше людей, які добре розбирають і збирають автомат. Переможе той, хто наклепав побільше танчиків і літачків.
Теперішні війни швидкоплинні. На мобілізацію резерву може й часу не вистачити. Яскравим прикладом є війна США проти Іраку.

Резерв необхідний, але резерв має бути якісний, резервісти мають щороку їздити на збори, бути зацікавленими в тому щоб нести службу.
Неймлесе, а знаєш скільки та техніка і т.д. вартує? Знаєш скільки вартує один бойовий видіт вертолітної ланки? А морський похід ескадри?
Простий приклад - один постіл з ПТКР - 9000грн, один постріл з АКС - 4грн.Переможе не той в кого техніка крутіша (ну ніхто не буде використовувати атомну зброю бо всі знають чим це закінчиться) а той в кого вояки кращі і в кого їх більше. А якщо одна сторона почне супер-пупер надбання використовувати то можуть різні країни втикнутися типу "ану не рухай слабшого" Подумай чому в Іраці не використали зброю масового знищення? Штати пхаються у всі можливі конфлікти бо зброї на складах багато і десь то всьо розпродати треба бо зберігати дорого.

Резерв періодично їздить на збори (я вже встиг там побувати)
Загальна військова повинність - це норма патріотизму, адже одягнути вишиванку і з криками "Слава Україні" доказувати свій "партіотизм" може кожен, а от виконати свій громадянський обов'язок і піти цій самій Україні служити та захищати її, своїм прикладом піднімати авторитет армії і намагатися щось в ній змінити на краще - тут ні один з "патріотів" не піде, бо кричати то одне - а робити щось - зовсім інше.....
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.03.2013 – 18:32

Перегляд дописуNameless One (19.03.2013 – 16:46) писав:

Нє, ну слухай. З дитячими казочками та компютерними стрілялками, це не до мене. Тебе треба було б кинути до Багдаду під час "буря в путелі" за Буша старшого. Щоб ти побачив власними очима на площі міста знесені до здоровецької купи, голівки, ручки, ніжки, переплетені кишки та інші внутрішні органи тільки но народжених дітей вкупі зі шматками рожаниць матерів після бомбардування пологового будинку. Ага. Тобі треба було б глянути бо в наших газетах цього чомусь не було. Там такі умніки як ти, теж...кнопочки натискували. А війна тут яким чином ? Чи твоя техніка зможе відрінити живий військовий організм від цивільного ? Ми про війну говоримо чи про тотальне знищення населення ? В такому разі нафіг ті кнопочки ? Пару сотень термоядерних засобів і усьо. Дешево і сердито. Головне, надійно. А ще, я хотів би побачити на які кнопочки ти станеш натискувати якщо війська протилежних сторін по стратегічному замислу скоротять відстань між передніми краями, до мінімуму. А ще, хотілось би побачити що ти станеш натискувати коли загони супротивника знаходяться у природніх сховищах як то, печери, проти яких, у тому ж Афганістані були безсилі фугасні бомби. Ну і так далі, навіть ліньки наводити приклади, ще. Так що, казочки кому другому розказуй. Стосовно рівня техніки мого часу і нині, то я тебе розчарую. Основою всього найкращого нині є те, що розпрацьовано і введено в дію задовго до сьогоднішнього дня. Ніяких радикальних штучок, за винятком дрібязку, практично не зроблено. В армії США, до речі, та ж сама ситуація. І я, за ці слова, відповідаю. Так, є окремі позиції, є окремі нововведення, але це або ще не серійно, або не має центрального значення.

Цитата

Ще таке питання до вас: наразі армія США є найкращою в світі; і що, в них є обов’язкова військова повинність?
Тарабуко, по перше армія США є далеко не найкращою у світі. По друге, наскільки мені було відомо раніше, (як нині не цікавився) кожен юнак США зобовязаний був ставати на військовий облік. Це на той випадок якщо їх влада оголосить обовязковий загальний призов. Тобто, влада залишає за собою право на таке діяння. Далі. Армія США, серед передових армій, є однією з найслабкіших з психологічної точки зору. Я уявляю собі рівень проблем у цій армії у випадку, аби вона "схлєснулась" з достойним супротивником. Не обовязково технічно рівноцінним. Вєтнам є цьому живим доказом. Стосовно їх "успіхів" в останніх конфліктах з арабами, то там було багато вирішальних "підводних течій" про які ви не знаєте і які були визначальними, в тому числі, відносно кількості технічних та людських втрат з боку США. Як то, наприклад, повна зрада з боку СРСР під час тієї ж "буря в пустелі". Наші військові спєци, напередодні конфлікту, масово відправлялись звідти літаками додому. Або ж, зважаючи на проблеми у повітряному просторі Іраку, Саудії, відправлялись в найближчі спокійніші регіони. В тому ж Аденському аеропорту знаходились сотні сімей цих воєнспєців в очікуванні літаків до Москви в обліт повітряного простору що був обявлений зоною бойових дій. Відповідно цього, авіація та ППО того ж Іраку були повністю мертвими. Залітай у їх повітряний протір і роби що хочеш. Себто, нажимай кнопочки, як тут деякі умніки кажуть, не боячись ніяких єлектронних засобів протидії. Так воно і було. Не війна, а кіношка. І це тільки один приклад а їх там цілий комплекс. А могло б бути зовсім по іншому. Але це вже політика цивільних...гроші...позички...домовленості...і тп. І військові тут, ніяким боком. Далі. Проблем в армії США більш ніж досить. Дохляків та нитіків які жодного разу не підтягнуться на турніку у них (як і у нас) теж вистачає. Є великі проблеми в освоєнні солдатами технічних засобів. Наприклад, засобів звязку. Все це зі слів їхнього ж офіцера з яким я пересікався. Психологічну перевагу нашої тодішньої армії він визнавав беззаперечно. Це була одна з причин їхнього побоювання нас, як вірогідного противника. У них існували програми підготовки особового складу в цьому напрямку, але ефект був слабкий. Очевидно чогось вони не розуміли. Стосовно професіоналізму, то їхній найманець з 4-6- ти річним строком, нічим не вигравав супроти нашого солдата 2-го року служби при умові що цей солдат не сачкував а засвоював те чому його вчили. Ну хіба що той найманець вигравав по фінансових затратах.
  • 0

#49 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 23:03

Шановні, те, що я напишу далі, прошу не сприймати особисто.
Нє нє. Жодної образи. Навпаки. Твоя участь у такій темі надає їй шарму і є бажанною.

Цитата

Безбожнику, Ви як вважаєте, насправді кому ваш спецпідрозділ служив у даному випадку? "Зціпивши зуби", ці вояки так само іншого разу взагалі не втрутяться в ситуацію, бо їм тоді так накажуть. Що в цій операції відбулося? Ваше керівництво, як слуга двох господарів, зіграло на 2 сторони: ніби й втрутилося, а ніби й відпустило винних. Нагору відрапортували про успішне виконання операції, так?
Це важке питання. У подібних операціях,, інколи, дійсно траплялись шокуючі несподіванки. А часу, в подібних ситуаціях, завжди обмаль. Його взагалі немає і не тільки по причинах ходу операції, а по визначенню. Адже "задіяні" цивільні, інколи діти, і це дуже непросто, повір на слові. Це є, "нестандарт". Всього передбачити неможливо. Можна передбачити і бути впевненим в діях групи штурму. Тут без питань. Однак ситуації які виникають "по ходу" в діях випадково втягнутих людей, тут непередбачить ніхто. Стосовно нашого керівництва...що мається на увазі ? Якщо мова про військове керівництво то подібних команд воно не "народжує". Це відноситься до цивільних. А причини різні. Хоча джерело цих причин досить вузьке : бабло...кумівство...родичі...загальний бізнес...верхівка у Москві. А там, у цьому місті, так все перемішано що...там багато специфіки було, Тарабуко. Я не все знаю але у армії були свої спецпідрозділи, у КГБ свої, МВД свої, у КПРС, свої...часто конкуруючі і підкорялись, в першу чергу, своєму керівництву. В найгіршому положенні в цьому сенсі, знаходились армійські спецпідрозділи, хоч, на моє тверде переконання, вони були найкращими з точки зору бойової підготовки та професіоналізму. А найгірше їх положення було в тОму, що команду для них могла дати особа зовсім з іншої структури. Наприклад, це міг бути будь який засранець 25-й секретар якогось відділу у Кремлі, так от, через кількох чиновників, знизу вгору, цей засранець кавказького походження міг запроста (віртуально звичайно ж) дістатись з своїм проханням до дуже високої інстанції. Фактично, виходило що, 25-й секретар фактично зупиняв операцію на другому чи іншому поверсі...да...спробував би хтось зі структури армійського спецпідрозділу дати якийсь наказ спецпідрозділу КПРС...чорта з два я не хочу про все це говорити, Тарабуко. Досить. Вибач.

Цитата

Нагору відрапортували про успішне виконання операції, так?
Ні. Було по іншому : "операція незакінчена". Причини не вказувались керівництво знало про них не гірше. І теж, сціпило зуби.

Цитата

Це так само, як із присягою. От Ви давали колись присягу на вірність СРСР, правда? Там були якісь слова про те, що ви вірите в ідеали "нашей родины" і що будете захищати їх від різних імперіалістів, навіть на смерть за це підете. Потім – розпад Союзу. Що зробило керівництво армії (вже держави Україна)? По суті, замінило одні бланки на інші, закликавши всіх, хто приймав присягу на вірність СРСР, прийняти її тепер на вірність незалежній Україні. Це схоже на таке: в селі стояла католицька церква, а наступного дня на тому місці вже поставили синагогу і сказали, що тепер молитися – туди і "трошки не так".
Присяга має виконуватись, Тарабуко. Незалежно від того чи це було в царській армії, чи в армії СРСР, чи в нинішній Українській Армії. Має виконуватись і не обговорюватись. Ніякі прецеденти на зразок : правильна-неправильна, хочу-не хочу, визнаю-не визнаю, не повинно бути. Хоч би тому, що в ній завжди є слова про власний народ. Попри будь яку політичну складову у тексті, будь якої присяги, слів про власний народ достатньо аби виконувати присягу. Не вважай військових такими вже заполітизованими телепнями які ставили на перше місце ефімерні політичні ідеали а своїх батьків, сімї та дітей, що є власним народом, на друге. Нічого подібного. Які можуть бути політичні думки, наприклад, у бійця прийнявшого присягу коли він штурмує приміщення аби звільнити дітей ? Хіба він політикою керується ?
  • 1

#50 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 20.03.2013 – 00:23

Ги, яка хрєнь, Світлоносний. Я пересікався з офіцерами США...гм..а вона, ця мова, більш менш серйозно, почалась в 72-му після візиту Ніксона до Москви.
Перефразую відому приказку: згадав Безбожник, як в армії служив.
Світ на місці не стоїть, з того часу людство далеко пішло вперед, а у нас розікрали і занедбали те що залишилося.

Армія не тільки на вулиці. Ти, здається, поняття не маєш наскільки це багатогранний та складний механізм.
Я суджу по тому, що представляє собою дудь-яке утворення яке називається державним в Україні. Починаючи від простого поштового відділення і йдучи далі до лікарень, міліції, міністерств. Ніщо, що має на собі державну печатку не здатне і на 10% виконувати свої функції. Все, чим займаються ці кволі щупальця восьминога - це розкрадання і руйнування. Тому, я прогнозую, що і з армією в Україні те саме.

А ти що небудь про таке слово як, резерви, чув коли небудь ? Ти, особисто, ким збираєшся замінити вбитого чи покаліченого бійця професійної армії під час ведення війни ?
Ніким. Якщо армія програла, то програла держава. Кидати на бойові дії лікарів і інженерів озброєних цеглою - це совковий підхід. Ефективність таких вояків нульова. Далі можна говорити тільки про партизанські дії, саботаж. Але цього якраз і боїться навчити людей не наша держава.

Ви так і не відповіли, з ким збираємося воювати? Є тільки один ймовірний нападник - це Московія. Якщо раптом станеться таке щастя, що на нашу державу нападе США чи Німеччина, то я буду цьому тільки радий.

А що ти вмієш якщо ти не служив строкову, як мінімум ?
А що вміє строковик після 10 років? Та нічого він не вміє. Заново вчити треба буде як строковика, так і того, хто не служив.

Ну так, Світлоносний, освоїти професію захисника бодай своєї сімї, є обовязком кожного мужика, бо з тих сімей складається держава.
Ну от для цього треба піти на рукопашку чи на бокс. Однозначно більше знадобиться у житті ніж уміння чистити картоплю, фарбувати паркан чи виконувати якісь инші дурнуваті накази.

Срокова служба знищує повагу до військової професії і патріотизм. Як люди сприймають армію? Як приниження, як виконання дурних наказів, чистку бульби (в кращому випадку). Якби армія була професійна, то такого не було б.

Цитата

Нормально пацани воювали. Нормально, Світлоносний.
Це ти про війну в Афганістані? Якщо ти воював проти повстанців на боці комуністичних совєтських загарбників, то тут взагалі мало можна чим пишатися. Тільки твоїми особистими вчинками як людини, якій доводилося виживати і воювати у важких умовах. Але сама причетність до такої війни ніяких компліментів не заслуговує, єдине виправдання, що в людей тоді дійсно не було вибору. Армія проти повстанців, звичайних громадян, і то як бачиш не перемогли, а програли. І толку з тієї строкової служби? Перемогли звичайні дикі маджахеди, які самі освоїли військову справу.
  • 1

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 01:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (20.03.2013 – 00:23) писав:

Світ на місці не стоїть, з того часу людство далеко пішло вперед, а у нас розікрали і занедбали те що залишилося.
Як далеко пішла армія США, може розкажеш мені ? Особливо про внутрішні процеси цього механізму які можна отримати тільки завдяки оперативно-розвідувальним діям а не з інформації в масмедія. То як, Світлоносний ? Що скажеш ? На які джерела станеш опиратись ? На розвідувальні чи на пропагандистські для замилювання очей широкому загалу ?....я почекаю. Угу.

Цитата

Ніким. Якщо армія програла, то програла держава.
Я зрозумів. Якщо в мотопіхотній роті захинув чи отримав поранення, скажімо, кулеметник, то держава програла війну і нєфіг їй видєлуватись. Слід підняти лапки вгору бо у Світлоносного не вистачило клепки підготувати в резерві, кулеметника. Круто, блін !

Цитата

Кидати на бойові дії лікарів і інженерів озброєних цеглою - це совковий підхід.
Ги...який ти кумедний. Наші лікарі працювали в госпіталях та лазаретах. Звісно ж, фельдшер батальону, наприклад, якщо батальон діє в зоні бойових дій, знаходиться разом з ним. Але не для того щоб воювати цеглою або штрикати ворогу межи очі голкою шприца...ні, Світлоносний. У нього інше бойове завдання. Звісно ж, ситуація могла бути скластись по різному а тому кожен, в тому числі медик у військах, повинні мати подай мінімальну підготовку по вмінню та використанню зброї. Але це була не цегла, Світлоносний.

Цитата

Ефективність таких вояків нульова.
Ти собі навіть уявити не можеш наскільки....важлива, це навіть негідне слово, роль медиків які знаходяться в районі бойових дій....не уявляєш ти цього, Світлоносний. Краще вже помовчав би на цю тему. Від цих людей так багато залежало що словами не передати...та і не вартий ти цього з такими судженнями про них.

Цитата

Далі можна говорити тільки про партизанські дії, саботаж. Але цього якраз і боїться навчити людей не наша держава.
Ну да. Утебе якраз так і було б. Адже кулеметник, тю тю....а замінити ніким.

Цитата

Ви так і не відповіли, з ким збираємося воювати?

Є тільки один ймовірний нападник - це Московія.
Нє, ну ви подивіцця на цього паразіта. З одного боку він розходився що призов в Україні не потрібен, мало цього, почав закидати вудочку що мов нафіг та армія Україні взагалі потрібна, а з другого, володіє інформацією про супостата котрий на нас нападе...Світлоносний, ти хто ?...агент московитів ? Ні ?...а якого ти хрєна здаєш інтереси держави Україна ще до початку війни з московією ?

Цитата

Якщо раптом станеться таке щастя, що на нашу державу нападе США чи Німеччина, то я буду цьому тільки радий.
Понятно. Ти, другий Абель. Той теж, працював з розвідками США, Англії, Німеччини, СРСР.

Цитата

Ну от для цього треба піти на рукопашку чи на бокс.
Хлопчику, не сміши людей вдаючись у такі крайнощі. Що ти будеш робити зі своїм боксом якщо тебе навчать бути спеціалістом засекречувальної апаратури, себто, ЗАСовцем ? Товкти кулаками передню панель блоку управління ?...чи по панелі дешифратора ?. А може ти станеш розбивати на друзьки блокноти з ключовими даними ? От ужеж, вояки.

Цитата

Срокова служба знищує повагу до військової професії і патріотизм.
Як люди сприймають армію? Як приниження, як виконання дурних наказів, чистку бульби (в кращому випадку). Якби армія була професійна, то такого не було б.

Тобі вже було сказано, що таке професійна армія. Це добре навчений і вишколений комплексний організм здатний виконувати бойові завдання у сучасних умовах з використанням сучасної зброї і техніки. На рівень професіоналізму особового складу цієї структури, ніяким чином не впливають, ані політичні, ані економічні, ані інші чинники, якщо особовий склад відповідально відноситься до теоретичних та практичних навчань і тренувань здобуваючи досвід та пліпшуючи свою майстерність. Це так же само, як у звичайній школі кількість відмінників з математичним нахилом ніяким чином не залежить від політичних змін у державі.

Цитата

Це ти про війну в Афганістані? Якщо ти воював проти повстанців на боці комуністичних совєтських загарбників, то тут взагалі мало можна чим пишатися. Тільки твоїми особистими вчинками як людини, якій доводилося виживати і воювати у важких умовах. Але сама причетність до такої війни ніяких компліментів не заслуговує, єдине виправдання, що в людей тоді дійсно не було вибору. Армія проти повстанців, звичайних громадян, і то як бачиш не перемогли, а програли. І толку з тієї строкової служби? Перемогли звичайні дикі маджахеди, які самі освоїли військову справу.
Я не обговорюю ці питання з жителями Марсу інформованість яких закінчується на рівні масмедіа.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.03.2013 – 01:20

• 1

#52 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 20.03.2013 – 03:00

<p>

Перегляд дописуБезбожник (20.03.2013 – 01:17) писав:

Як далеко пішла армія США, може розкажеш мені ?
Це не секрет.БомбардувальникиСША - 162Україна - 25ВинищувачіСША - 1681Україна - 152Про стан техніки і підготовку пілотів:Існує чітка тенденція щодо погіршення загального стану всіх складових авіаційної системи Збройних сил України, які безпосередньо впливають на безпеку польотів військових літальних апаратів та рівень боєздатності авіації. Складність проблеми полягає у недостатньому ресурсному забезпеченні бойової підготовки, яка не дозволяє мати високий професійний рівень льотного складу, не забезпечує справність авіаційної техніки та засобів управління і забезпечення польотів. Проблемним питанням також є низька надійність авіаційної техніки через тривалий термін експлуатації, її моральне і фізичне старіння.Перерви у польотах призводять до втрати практичних навичок у виконанні видів підготовок авіаційної техніки інженерно-технічним складом. Відбувається зменшення висококласного льотного складу та інших фахівців управління і забезпечення польотів, втрата мотивації молодих військовослужбовців на льотну роботу через відсутність можливості для професійного росту, особливо льотчиків, не включених до складу Об'єднаних сил швидкого реагування. Не вирішуються соціально-побутові проблеми.Далі можеш сам почитати і порівняти.http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8B_%D0%A1%D0%A8%D0%90http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D1%96_%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%A1%D0%B8%D0%BB_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8#.D0.9E.D0.B7.D0.B1.D1.80.D0.BE.D1.94.D0.BD.D0.BD.D1.8F

Перегляд дописуБезбожник (20.03.2013 – 01:17) писав:

Я зрозумів. Якщо в мотопіхотній роті захинув чи отримав поранення, скажімо, кулеметник, то держава програла війну і нєфіг їй видєлуватись. Слід підняти лапки вгору бо у Світлоносного не вистачило клепки підготувати в резерві, кулеметника.
Дивлячись який резерв. Якщо це професійний резерв, то це стандартна ситуація для всіх розвинених країн. Але називати резервом програміста, який 10 років тому тримав востаннє в руках зброю буде перебільшенням.

Цитата

Це так же само, як у звичайній школі кількість відмінників з математичним нахилом ніяким чином не залежить від політичних змін у державі.
Чого ж. Рівень освіти якраз залежить від політики і ситуації в країні. Он вище і підтвердження є, авіяція развалюється, бо все в розвалюється і розкрадається. Хто буде займатися армією? Московська зек-маріонетка?

Цитата

Я не обговорюю ці питання з жителями Марсу інформованість яких закінчується на рівні масмедіа.
Таких людей більшість.
  • 1

#53 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 11:45

Перегляд дописуБезбожник (19.03.2013 – 23:03) писав:

Стосовно нашого керівництва...що мається на увазі ? Якщо мова про військове керівництво то подібних команд воно не "народжує". Це відноситься до цивільних. А причини різні. Хоча джерело цих причин досить вузьке : бабло...кумівство...родичі...загальний бізнес...верхівка у Москві.
Ще раз: військове керівництво виконує накази, надані йому цивільними-покидками (це Ваша сентенція). Я перепитаю: ВИКОНУЄ? Отже - служить інтересам цих покидьків, є їхніми "кулаками". А у Вас якось виходить, що окремо існує чиста і непорочна армія, а окремо - зграя політичних пройдисвітів. Це те саме, що Манфред у релігійній темі пише: церква православна - це одне, а Гундяєв "со товарищи" - це геть інше.
Оці Ваші слова – ще одна ілюстрація того, "хто кому Рабіновіч": армія сполучається із пасивним дієприкметником, вона "керована":

Наприклад, це міг бути будь який засранець 25-й секретар якогось відділу у Кремлі, так от, через кількох чиновників, знизу вгору, цей засранець кавказького походження міг запроста (віртуально звичайно ж) дістатись з своїм проханням до дуже високої інстанції. Фактично, виходило що, 25-й секретар фактично зупиняв операцію на другому чи іншому поверсі...да...спробував би хтось зі структури армійського спецпідрозділу дати якийсь наказ спецпідрозділу КПРС...чорта з два
Бачу, що всі люди мають якусь свою "релігію", навіть якщо називають себе безбожниками :) Для вас із Мігелем - це ідея ідеальної армії.
Далі Ви пишете:

Присяга має виконуватись...Не вважай військових такими вже заполітизованими телепнями які ставили на перше місце ефімерні політичні ідеали а своїх батьків, сімї та дітей, що є власним народом, на друге. Нічого подібного.
Ви не зреагували головний інформаційний посил: зміна влади для армії - лише зміна хазяїна, чиї накази вона відтепер виконуватиме. І як же тут без політики?
Про народ і вірність йому. Імхо, це найбільше лицемірство, придумане саме для вловлювання ще не зіпсованих душ. Я ж уже питала: якщо наказ злочинний, то чи варто його виконувати? Мігель відповів, що накази обов'язкові до виконання, а свою незгоду можна виявляти лише після. От тільки після - це вже після дій, н-д, спрямованих проти мирних демонстрантів (це ж народ?) (згадайте от, як саперними лопатками військові забивали мирних демонстрантів у Тбілісі 1989 р., "Черемухой" труїли: http://uk.wikipedia....%82%D0%BD%D1%8F). І цих прикладів багато. То й де ця вірність служіння народу?
Хочу також приєднатися до запитання Світлоносного стосовно війни в Афганістані. Я вже написала вище: армія – маріонетка політиків. Де гарантії, що наших хлопців знов кудись не забриють, воювати і гинути за чужі інтереси? Я знаю, "афганців", які реально божеволіли після повернення звідти: хто від побаченого та пережитого, а хто - від усвідомлення марності тих всіх жертв (сучасна оцінка тих подій світовою спільнотою відома). Вже не кажу про тих юнаків, що поклали життя в чужій землі ні за що.
От коли це контрактник вирушає в "гарячу точку" - він знає, на що йде, знає заради чого (грошей). А призовник?
+100 Неймлесу і Світлоносному за всі наведені аргументи про неефективність строкової армії.
  • 0

#54 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 12:50

А от в тому і проявляється військова смекалка - навіщо чимось жертвувати і по сраці відгрібати якщо це можна обійти? От ротний так і поступив. І бійці не харяться і комбат не напрягає і ротний - молодець. Це ж приклад справді розумного і вдалого менеджера.

Військова повинність, та будь-ласка:
Японія
Індія
Канада
Австралія
Новая Зеландія
ПАР
Великобританія
Ірландія
Панама
Танзанія
Гана
Перу
Уругвай
Чілі
Еквадор
Малайзія
Філіпіни
Мальта

В США далеко не найкраща армія в світі, як вже сказав Безбожник. вони психологічно слабенькі... Вони звикли що їм готують, за ними прибирають, інструктора їм парашути укладають, БТРи - професійні водії водять,обслуговування техніки професійні механіки здійснюють і т.д....
От чудовими є приклади Вєтнаму та анголи, де америкоси з їхніми звіздатими рейнджерами і командосами - просралися....
Ще одне:

Цитата

Если бы мне дали роту советских десантников, то я бы ВЕСЬ мир поставил на колени. Генерал ВС США Хейк.

Цитата

Я не удивлюсь, если на второй день войны на пороге Белого дома увижу парней в голубых беретах (Р.Рейган)
Це щодо звєздатості армії США.

Взагалі, все, що ви тут пишете, як аргументи на користь строкової служби як обов’язкової, містить один лейтмотив: армія зробить справжнього чоловіка, захисника, якщо не батьківщини, то окремої сім"ї. Не бачила я в житті жодного прикладу, щоб з безвольної людини армія зробила сильного духом. Якщо в юнака є внутрішній стрижень, то жодна армія його не зламає, якщо ні – жодна армія цьому не зарадить (хіба що зламає вже дощенту).
Я знаю і неформалів, які до армії носили довгі коси та кульчик у вусі, відслужили, та повернувшись, повернулися до свого способу життя. Знаю і напівкримінальних юнаків, один з них служив у погранвійськах, які повернувшись, набули лише ще більше авторитету в своїх напівкримінальних колах. Саме тому я і писала, що виховувати - хлопця чи дівчину - треба з дитинства, в дорослому віці це вже не має сенсу.
Тю, я бачив (і зі мною такі служили) хлопців, які йшли в воєнкомат з кульчиками, патлами і неформальними поглядами на життя. Армія їх змінила - прокачалися, постриглися. почали на світ по іншому дивитися. і пвсля армії - не поверталися до попереднього способу життя. (1 - ВВ, 2 - ВДВ, 1 - ЗЖВ, 1 - МП, 2 - ПВ, 1 - ПВО).
Оцей стержень - ніхто його не бачить, дки він не проявиться. І навіть ті хто впали і змогли встати - сильні характером.

Перегляд дописуKassandra (19.03.2013 – 17:04) писав:

Там й дівчатка служать))

Цитата

Если б девушки служили, мы б на дембель не спешили.

Так, світ на місці не стоїть, але калаш і досі залишається найкращим автоматом а "бредлі" і досі є металевим куском лайна...

Я суджу по тому, що представляє собою дудь-яке утворення яке називається державним в Україні. Починаючи від простого поштового відділення і йдучи далі до лікарень, міліції, міністерств. Ніщо, що має на собі державну печатку не здатне і на 10% виконувати свої функції. Все, чим займаються ці кволі щупальця восьминога - це розкрадання і руйнування. Тому, я прогнозую, що і з армією в Україні те саме.
Ага, але коли хворіємо - в поліклініку сунемо... а коли хату обікрали - в міліцію йдемо... і листи з мокрими печатками - поштою відправляємо... не до всього ще техніка дійшла...

Ніким. Якщо армія програла, то програла держава. Кидати на бойові дії лікарів і інженерів озброєних цеглою - це совковий підхід. Ефективність таких вояків нульова. Далі можна говорити тільки про партизанські дії, саботаж. Але цього якраз і боїться навчити людей не наша держава.
Та ну. Я методи ведення партизанської війни ще на другому місяці служби вивчав, а на третьому місяці - методи бородьби з партизанськими угруповуваннями.

Повідомлення відредагував Miguel: 20.03.2013 – 12:51

• 0

#55 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 13:02

Перегляд дописуMiguel (20.03.2013 – 12:35) писав:

А от в тому і проявляється військова смекалка - навіщо чимось жертвувати і по сраці відгрібати якщо це можна обійти? От ротний так і поступив. І бійці не харяться і комбат не напрягає і ротний - молодець. Це ж приклад справді розумного і вдалого менеджера.
Е ні, одна справа, коли ось так викручується строковик, якого всупереч його бажанню запхали в армію, тоді я теж назву це кмітливістю за Швейком, або ж просто способом виживання. А інша - коли це професіонал, тоді це підкилимні ігрища сумнівної моральності.

Японія
Індія
Канада
Австралія
Новая Зеландія
ПАР
Великобританія
Ірландія
Панама
Танзанія
Гана
Перу
Уругвай
Чілі
Еквадор
Малайзія
Філіпіни
Мальта
Показовий списочок. Ось на кого ми рівняємося. Особливо ПАР, Індія, Перу. Чілі, Танзанія... поррадували.

Це щодо звєздатості армії США.
СРСР такі кошти вбухувало в армію, що такі коменти не дивні. Ти далі подивися, що сталося: адже саме неспроможність підримувати гонку озброєнь із США спричинила розпад Союзу (воно то нам, Україні, на краще, але ж факт промовистий).

Тю, я бачив (і зі мною такі служили) хлопців, які йшли в воєнкомат з кульчиками, патлами і неформальними поглядами на життя. Армія їх змінила - прокачалися, постриглися. почали на світ по іншому дивитися. і пвсля армії - не поверталися до попереднього способу життя. (1 - ВВ, 2 - ВДВ, 1 - ЗЖВ, 1 - МП, 2 - ПВ, 1 - ПВО).
Оцей стержень - ніхто його не бачить, дки він не проявиться. І навіть ті хто впали і змогли встати - сильні характером.
А в моєї сестри чоловік саме з кульчиками у вухах, на пальцях печатки, коло спілкування - від колишніх ЗК, бомонду, політичних лідерів до нетрадиційно орієнтованих і богеми. Надзвичайно ерудована і приємна людина. Це я про нього писала, що як пішов на призовний пункт "із патлами", так повернувся з армії зі своїми ж переконаннями (в т.ч. - в стилі одягу й зачіски). І не був він "качком" ніколи. Харизма - наше все.
Я вірю, що роки в армії когось змінили. Але це не є ексклюзивом саме армійським. Армія при цьому - лише тло. Ті самі зміни відбувається у будь-якому усталеному більш-менш закритому колективі: таборі відпочинку, школі, зоні (як тут вже писали), на роботі. Але от в зоні чи в армії - все жорстко. Комусь повезе із ротним, а комусь - ні. І тоді сценарії можуть бути різні.
  • 0

#56 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 13:34

Ви так і не відповіли, з ким збираємося воювати? Є тільки один ймовірний нападник - це Московія. Якщо раптом станеться таке щастя, що на нашу державу нападе США чи Німеччина, то я буду цьому тільки радий.
Опачки. Тоді вже вишиванкою можна дупу витерти і забити болт на солов'їну (мову каналу СТБ)?

А що вміє строковик після 10 років? Та нічого він не вміє. Заново вчити треба буде як строковика, так і того, хто не служив.
Не правда. Можу побитися об заклад.

Ну от для цього треба піти на рукопашку чи на бокс. Однозначно більше знадобиться у житті ніж уміння чистити картоплю, фарбувати паркан чи виконувати якісь инші дурнуваті накази.
Ага, а елементарних понять ведення боїв де навчитеся - з відеоуроків на ютубі? А як діяти в складі відділення, взводу, роти, батальйона?

Срокова служба знищує повагу до військової професії і патріотизм. Як люди сприймають армію? Як приниження, як виконання дурних наказів, чистку бульби (в кращому випадку). Якби армія була професійна, то такого не було б.
Строкова служба і несе собою елементи поваги (не служив - засцав, здохляк, лошара, косарь і т.д.)
От в судах, міліції і прокуратурі чи податковій - жодного строковика, але ж поваги до цих органів не прибавилося. Як не було так і нема... і не буде...

Там стільки особливостей цієї війни було.... Ага, ото маджахеди овець пасли а потім стали супергероями і винайшли зброю з маркуванням США...

Перегляд дописуtaraBooka (20.03.2013 – 11:45) писав:

От коли це контрактник вирушає в "гарячу точку" - він знає, на що йде, знає заради чого (грошей). А призовник?
+100 Неймлесу і Світлоносному за всі наведені аргументи про неефективність строкової армії.
А призивників туди не відправляють)
  • 0

#57 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 13:34

Перегляд дописуMiguel (20.03.2013 – 12:50) писав:

Японія
Індія
Канада
Австралія
Новая Зеландія
ПАР
Великобританія
Ірландія
Панама
Танзанія
Гана
Перу
Уругвай
Чілі
Еквадор
Малайзія
Філіпіни
Мальта

В Японії - "Общая численность сил самообороны составляет примерно 300 тысяч человек. Кроме того, насчитывается около 48—50 тысяч резервистов. Силы самообороны Японии комплектуются на добровольной основе."
В Британії - "Британські збройні сили є повністю професійні і добровільні. Чисельність персоналу становила 425500 в 2006 році (191900 — регулярне військо, 191300 — регулярний резерв та 42300 — добровільний резерв)".
Джерело - вікіпедія.

Британська армія якраз є дуже яскравим прикладом сучасної професійної армії.

Цитата

Строкова служба і несе собою елементи поваги (не служив - засцав, здохляк, лошара, косарь і т.д.)
Якесь у тебе дивне уявлення про повагу.
До людей, які відслужили строкову службу ставлення приблизно таке - "Ну і добре, так має бути".
До людей, які відкосили від армії ставлення таке - "Ну і добре, зараз багато хто так робить".

Цитата

От в судах, міліції і прокуратурі чи податковій - жодного строковика, але ж поваги до цих органів не прибавилося. Як не було так і нема... і не буде...
Якщо я не помиляюся, то законодавство вимагає щоб кандидат на роботу в міліції проходив службу в збройних силах, або був офіцером запасу.

Повідомлення відредагував Nameless One: 20.03.2013 – 13:50

• 1

#58 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 13:38

Перегляд дописуMiguel (20.03.2013 – 13:34) писав:

А призивників туди не відправляють)
Це сьогодні не відправляють. Де гарантії, що завтра не відправлять? Армійське керівництво ж таке нещасне: "Мы там і тут, куда пошлют, а посылают - часто".
  • 0

#59 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 14:05

Перегляд дописуtaraBooka (20.03.2013 – 13:02) писав:

Е ні, одна справа, коли ось так викручується строковик, якого всупереч його бажанню запхали в армію, тоді я теж назву це кмітливістю за Швейком, або ж просто способом виживання. А інша - коли це професіонал, тоді це підкилимні ігрища сумнівної моральності.
Та називайте як хочете. Людина вберегла свою посаду і відносини з керівництвом, а також захистила своїх підлеглих від нецільового використання - однозначно молодець.

Показовий списочок. Ось на кого ми рівняємося. Особливо ПАР, Індія, Перу. Чілі, Танзанія... поррадували.
Ага, а на рівні економічного розвитку та соціального захисту ми оці держави набагато випередили?

СРСР такі кошти вбухувало в армію, що такі коменти не дивні. Ти далі подивися, що сталося: адже саме неспроможність підримувати гонку озброєнь із США спричинила розпад Союзу (воно то нам, Україні, на краще, але ж факт промовистий).
Дивно, а що ж такого грошовитого в того десантника - калаш, парашут, сухпайок? Тут справа в підготовці а не в примочках.
При штірмі палацу Аміна також ні стінгерів ані безпілотних літаків озброєних ракетами з термоядерними боєголовками використано не було.
Як говорив мій тренер

Цитата

Универсальное оружие - это боец, всё остальное - только инструмент.

А в моєї сестри чоловік саме з кульчиками у вухах, на пальцях печатки, коло спілкування - від колишніх ЗК, бомонду, політичних лідерів до нетрадиційно орієнтованих і богеми. Надзвичайно ерудована і приємна людина. Це я про нього писала, що як пішов на призовний пункт "із патлами", так повернувся з армії зі своїми ж переконаннями (в т.ч. - в стилі одягу й зачіски). І не був він "качком" ніколи. Харизма - наше все.
Я вірю, що роки в армії когось змінили. Але це не є ексклюзивом саме армійським. Армія при цьому - лише тло. Ті самі зміни відбувається у будь-якому усталеному більш-менш закритому колективі: таборі відпочинку, школі, зоні (як тут вже писали), на роботі. Але от в зоні чи в армії - все жорстко. Комусь повезе із ротним, а комусь - ні. І тоді сценарії можуть бути різні.
Як то кажуть "в сім'ї не без..."

Перегляд дописуtaraBooka (20.03.2013 – 13:38) писав:

Це сьогодні не відправляють. Де гарантії, що завтра не відправлять? Армійське керівництво ж таке нещасне: "Мы там і тут, куда пошлют, а посылают - часто".
Гарантії - конституція. Участь у миротворчому контингенті - виключно контрактники і виключно на добровільній основі. (ще й не так просто туди потрапити)

Перегляд дописуNameless One (20.03.2013 – 13:34) писав:

Якесь у тебе дивне уявлення про повагу.
До людей, які відслужили строкову службу ставлення приблизно таке - "Ну і добре, так має бути".
До людей, які відкосили від армії ставлення таке - "Ну і добре, зараз багато хто так робить".

Ну звичайно, адже повинні "косарі" себе якось захищати. От в дівчат би попитати (десь я бачив в інтернеті таке опитування) чи повинен хлопака в армії служити, в батька чи діда (бо мама і бабця скажут - нє, тамка не годуют і б'ють)...

Неймлесе, ти ж супермодер. Постав, будь-ласка, опитування в темі "Чи варто хлопцям служити в армії?" і варіанти відповіді:
1 - так, я служив
2 - ні. я служив
3 - так, я не служив
4 - ні, я не служив
5 - так, я дівчина
6 - ні, я дівчина

Дякую.
  • 0

#60 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.03.2013 – 14:07

Той список, який навів Miguel, це частина країн, у яких армія на добровільній основі. Щоб прояснити картину, наведу це зображення. Червоним виділено країни з військовою повинністю. Синім - з професійною армією. Помаранчева країна планує посиніти в найближчому майбутньому. Висновки робіть самі.
Зображення

Повідомлення відредагував Nameless One: 20.03.2013 – 14:09

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних