Перейти до вмісту

Скасування строкової служби в армії.

Повідомлень в темі: 101

#21 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 17.03.2013 – 01:51

СВІ†ЛОНОСНИЙ (16.03.2013 – 00:41) писав:

Краще ресурси спрямовані на підготовку 100 чистельщиків бульби спрямувати на підготовку одного професійного воїна. Зараз не кількість головна, люди не з кам’яними сокирами виходять на війну. Військовій справі потрібно присвятити все життя, як будь-якій професії. Чи будемо довіряти будувати архітекторові з 2го курсу? А під скальпель другокурсника лягти ніхто не хоче? Так і з солдатом, він теж повинен бути професіоналом.
То залежно для чого призначені. Адже є архітектор (командир роти) а є будівельники. Чи Ви вважаєте,що архітектор повинен бетон місити? А може хірург буде судна мити? О так і в армії Мають бути ті, хто в штабі операції продумують а повинні бути ті. хто буде снаряди до мінометів підносити і не займатиметься філософськими питаннями, а наводитиме стріли по бусолі. Солдат повинен знати свій мінімум, а для глибших і більих знань - є інші звання.

СВІ†ЛОНОСНИЙ (16.03.2013 – 00:41) писав:

А з приводу того, що ті, хто носить вузькі штани чи має якийсь ще нестандартний вигляд, то такі люди якраз і є сміливіші, бо роблять, те що їм подобається. А в армії так - зроблять конформістську вівцю, яка буде оглядатися на стадо, як їй виглядати, як ходити і чи взагалі як дихати.Не сперечаюся, такій вівці легше буде в нашому суспільстві, але чи нам тут комфортно, чи хочемо ми далі жити як в казармах?
А ніхто нікого не заставляє жити як в казармах. Але ж є поняття чоловіка і воно має якісь загальні характеристики. Цікаво, чи для нормальних людей, які прожили не один рік і чогось досягли в житті оте поняттясправжнього чоловіка асоціюється з рожевими штаньми, чолкою, натушованими очима і скиглинням про те як він хоче померти і вени собі порізати? Алевени ріже не вздов а впоперек. бо знає, що тоді його зможуть врятувати і він всім говоритиме, як він хотів померти, а сволочі його відкачали...

Зображення

Mr.Ripley (17.03.2013 – 01:13) писав:

То що, ті хто ходив обманюють? Результат, як кажуть, на лице.
Люди до цього ходили в спортзал, тому це явно не жирок скидували, а просто виснажувались.

кожного дня 40хв зарядки + турніки, крос 3-5км. 2години стройової, 1 година рукопашки, 2 години фізо, марш-кидок на 5 км в спорядженні, тренажерний зал і боксерський куток, штанги, гирі. (по вечорах і ночах - присідання і віджимання, стрибки в висоту і т.д.) а за зальоти можна ще краще прокачатися - всі умови для нормального фізичного розвитку))))))

Ну і я ж знову кажу - того харчування, що дають, явно не вистачить. Навіть в зал просто нормально ходити - треба 6 раз на день нормально харчуватись.
Та і порахувати просто - явно калорій спалюється більше , і що з цього хорошого?
Цитата не Зварича а моя))
Звичайно що і спортсмени скидують, адже змінюється режим дня, тренувань, відпочинку, харчування. стрес, та й хіматурки для росту мязів більше нема. Я теж похудав за перші 3 місяці служби, а під дємбєль навіть набрав в вазі.

А що ж Ви хотіли - армія це не курорт, щоб там поправлятися))))

Для підняття настрою
Зображення

А оце ми вчимося "картоплю чистити і штукатурити"
http://www.youtube.c...e&v=E1cCwId8VwM

http://www.youtube.c...e&v=5wfKhZV-oo0

Повідомлення відредагував Miguel: 17.03.2013 – 01:53

• 2

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.03.2013 – 12:51

Miguel, це чудово, що тобі сподобалося служити в армії. Хоча твій приклад не відміняє того факту, що більшість людей намагається відкосити від армії. Що людині, яка закінчила університет, і ймовірно вже знайшла роботу, має дівчину чи дружину, плани на майбутнє, зовсім не хочеться на 9 місяців йти в армію. І твій приклад не заперечує того факту, що солдат масово використовують в якості робочої сили. Я, приміром, бачив таких на заводі з виготовлення фарби у Франківську.

Але ти так і не сказав чи ти за контрактну армію, чи за збереження старої радянської моделі, чи можливо тобі подобається якийсь інший варіант.

Цитата

Мдя... ото начитався. Якщо відкинути думку не служивших та кафедралів (тих, що пройшли військову кафедру) то можна зробити здоровий висновок, що строкова служба, в більшості випадків, потрібна справа.
Хтось спитає - а нашо відкидати думку тих хто не був в армії? - а тому, що це виглядає так наче целка буде вчити маму-героїню як потрібно народжувати вісімнадцяту дитину.

В даному випадку люди, які служили в строковій службі є зацікавленими особами. Ті, яких били табуреткою, і заставляли копати від паркану до обіду, будуть проти призову, виходячи лише з власних емоцій. Люди, яким сподобалося служити, будуть за призов, бо вважають що всім іншим це так само подобається.
  • 1

#23 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.03.2013 – 10:25

Miguel (17.03.2013 – 01:00) писав:

Хтось спитає - а нашо відкидати думку тих хто не був в армії? - а тому, що це виглядає так наце целка буде вчити маму-героїню як потрібно народжувати вісімнадцяту дитину.
Я долучилася до обговорення не тому, що маю досвід служби в армії (я його не маю), а тому, що автор теми сформулював її, імхо, як виховну. Якщо перефразувати:"Армія - ефективний засіб збити пиху, вправити мізки, навчити життю..." От тільки я не зрозуміла, кому: чи то блатним, чи то неформалам, чи хлопцям, яким бракувало з дитинства батьківського виховання.

Та народ на другу вишку йде в 25 років і вже не на одну лавку не влізається, а ще вчиться... А ще аспірантура, докторнатура... чи тут принцип "лавки" не діє?
"Лавка" малася на увазі як образ чітких життєвих орієнтирів, базових. Так вчать малих дітей: вогонь - небезпека, слухатися маму-тата - це добре, брехати - погано.... Я ще не зустрічала жодної людини, яку було б перевиховано в дорослому віці, зламано - так, змінено якісь погляди - так. Але щоб, скажімо, з маминого синка зробився брутальний вояк, або ж з морального виродка - повноцінний член суспільства - це якась фантастика, гадаю.

Ті прапори - також строчку мотали а не по вишах зірки ловили - вони можуть більше навчити аніж офіцери. Ти зі скількома прапорщиками\мічманами спілкувалася? В нас прапорщик був майстром парашутного спорту і так ПДП проводив, що офіцери конспектували...

Так, сержанти не мають вищої освіти і це психологічно загартовує і дає зрозуміти, що людей не можна ділити на категорії і освіта в житті не головне. Офіцери - всі з вищою освітою,а деякі і не з однією.
Я не рахувала, але спілкувалася не з одним військовим (в роду по материнській та батьківській лінії є цілі військові династії). Звичайно, спілкувалася не на теми стройової чи тактики ведення ближнього бою, а на звичайні загальнолюдські теми. Мої враження такі: ієрархічна система, заснована на вимогах чітких виконань наказів згори, формує тунельне мислення, адже людина поступово звикає керуватися не власними міркуваннями, а інстинктивно виконувати накази системи, вірити їй беззастережно. А саме такий конформізм суперечить творчості, інтелектуальним відкриттям, а з т.з. політичної - формує слухняних виконавців, які і голосують, і захищають ту силу, на яку їм вказано керівництвом.

ЗІ. Безбожнику, Мігелю, хочу все-таки перепросити за "напівграмотних" прапорщиків. Це пастка узагальнень. Звісно, люди є скрізь, але є певні тенденції. Принаймні, щодо армії я їх відчуваю так, як написала вище.
  • 0

#24 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 11:51

Nameless One (17.03.2013 – 12:51) писав:

Miguel, це чудово, що тобі сподобалося служити в армії. Хоча твій приклад не відміняє того факту, що більшість людей намагається відкосити від армії. Що людині, яка закінчила університет, і ймовірно вже знайшла роботу, має дівчину чи дружину, плани на майбутнє, зовсім не хочеться на 9 місяців йти в армію. І твій приклад не заперечує того факту, що солдат масово використовують в якості робочої сили. Я, приміром, бачив таких на заводі з виготовлення фарби у Франківську.
Але ти так і не сказав чи ти за контрактну армію, чи за збереження старої радянської моделі, чи можливо тобі подобається якийсь інший варіант.
В даному випадку люди, які служили в строковій службі є зацікавленими особами. Ті, яких били табуреткою, і заставляли копати від паркану до обіду, будуть проти призову, виходячи лише з власних емоцій. Люди, яким сподобалося служити, будуть за призов, бо вважають що всім іншим це так само подобається.
Я - "за" загальнообов'язкову строкову військову службу терміном хоча б 1 рік і армію де було б не менше 50% контрактників. Я за те, щоб строковикам не присвоювали звання. Людина повинна (наголошую на слові "повинна" бо служба то є обов'язок а не "хочу-не хочу") відслужити строкову службу, отримати там елементарну військову підготовку, знання та навики і далі, якщо виявить бажання - іде на контракт - формує військову спеціальність, отримує звання, відзнаки іде на профільні курси і т.д. Я "за" відміну військових кафедр, бо такі "офіцери" нагадують мені хірургів-заочників.
Так. в армії, як і в будь-якій соціальній структурі є різні люди, тому строковики потрапляють на "робочки". Пам'ятаю, нас одного разу відправляли на робочки (комбату хтось башлянув) то до нас підійшов ротний і сказав "Парні - ви спецназ а не остербайтери. ви повинні там так "попрацювати" щоб більше ні в кого навіть думки не виникло ще раз васкудись відправити! Досволяю брутально поводитись з місцевим населенням, саботувати роботу. проводити диверсії і втіхаря нищити все, що повинно сприяти вашій роботі". Так ми і зробили. Потім на нас майор орав що ми криворукі придурки, зате ротний сказав "молодці чєрті!" і на робочки нашу роту більше не відправляли.
  • 1

#25 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 14:41

Miguel (18.03.2013 – 11:51) писав:

Пам'ятаю, нас одного разу відправляли на робочки (комбату хтось башлянув) то до нас підійшов ротний і сказав "Парні - ви спецназ а не остербайтери. ви повинні там так "попрацювати" щоб більше ні в кого навіть думки не виникло ще раз васкудись відправити! Досволяю брутально поводитись з місцевим населенням, саботувати роботу. проводити диверсії і втіхаря нищити все, що повинно сприяти вашій роботі". Так ми і зробили. Потім на нас майор орав що ми криворукі придурки, зате ротний сказав "молодці чєрті!" і на робочки нашу роту більше не відправляли.
А от якби башлянули ще й ротному, то що було б?
  • 0

#26 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 18.03.2013 – 14:50

taraBooka (18.03.2013 – 14:41) писав:

нова дача в майора
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.03.2013 – 15:27

Мдя... ото начитався. Якщо відкинути думку не служивших та кафедралів (тих, що пройшли військову кафедру) то можна зробити здоровий висновок, що строкова служба, в більшості випадків, потрібна справа.
Ну так, звичайно ж. Хто вчив історію та стратегію кращих армій світу знає, що жодна з них не змогла вирішувати хід воєн без обовязкового призову. Ні армія Македонського, ні армія СРСР...США...Німеччини, Франції, Великобританії, Аргентини, ні армія, згаданого тут Зваричем Ізраїлю...ну і так далі.

Цитата

Хтось спитає - а нашо відкидати думку тих хто не був в армії? - а тому, що це виглядає так наце целка буде вчити маму-героїню як потрібно народжувати вісімнадцяту дитину.
Саме так це і виглядає.

Цитата

Ті прапори - також строчку мотали а не по вишах зірки ловили - вони можуть більше навчити аніж офіцери. Ти зі скількома прапорщиками\мічманами спілкувалася? В нас прапорщик був майстром парашутного спорту і так ПДП проводив, що офіцери конспектували...
Мені відомо про танкові екіпажі та екіпажі БМП сформовані з прапорщиків, у Афганістані. Пацани вирішували такі питання, з такою майстерністю, що, на погляд дилетанта, це здавалось взагалі неможливим. До речі, (не анекдот), духи, за успіх проти таких екіпажів обіцяли своїм немалі гроші.

Цитата

Для більшості професій - так, але я вважаю,що армія може загартувати хлопця. навчити відстоювати себе іт.д. Це не романтика, але всі мої знайомі які служили - задоволені службою. Я до своїх сослуживців до теперперіодично дзвоню, вітаю з різними святами і т.д. Навіть в гості одні до одних їздимо. Така от міцна чоловіча дружба.
Ну тут, Мігелю, якщо відкинути....по жіночому "правильну думку" слабкої статі що приймає участь в обговоренні, то, на жаль, багато хто з чоловічої половини або забули, або поняття не мають про природню особливість чоловіка бути захисником освоївши військову майстерність. Незалежно від історичного періоду.

Цитата

Сослуживсі - не таківже і тупі. В мене в роті зі мною було 12 сослуживців з яких 8 - з вищою освітою, 3 майстра спорту, 4 КМСи, всі решта - розрядники. Всі ми йшли в армію добровільно
Тому що мужчини, а не істоти в штанях.

Цитата

Повторюю - харчування в армії - краще аніж в студентських столових та в половині кабаків і барів...
Так, Мігелю. Саме там, в кабаках, більшість молоді, нині, готується вступати до ВИШу називаючи армію гіршим місцем для підготовки до подальшого навчання...яка ж армія може встояти супроти кабака з дєвочками ? Виходячи з реального перебігу подій, українська, точно, не встоїть.

Цитата

Самогубств серед студентів - більше аніж серед військовослужбовців. Копаків по голові на гражданці більше аніж в армії.
А якщо додати до цього що навіть в общагах де проживають дівчатка студентки відносини між ними часто-густо нагадують блатняк у вязниці, то, очевидно теж.... армія винна.

Цитата

Дідівщина в армії є ще від 1930х років.
Нє нє, Мігелю. Це ще від царської армії. Ну уяви собі постриженого в москалі солдата першого року і того що був пострижений 25 років тому назад. Звісно ж, другий, супроти першого - "дєдушка".

Цитата

Щодо - фігня. Згадаймо битву під Крутами. Зоднією сторони не підготовлені діти а за іншої - навчені матроси Муравйова.
От якраз це і є приклад названого тут, Тарабукою, "тунельного міслення" з боку (перепрошую за лайку) цивільних осіб, котрі тих дітей послали на бойню. Більших, безвідповідальних придурків, і уявити собі важко. За тунельну ширину їх милення навіть говорити не варто.

Цитата

Строковик не буде пишатися захистом держави, яка платить йому 164грн в місяць. В нас була фраза "якщо батьківщина думає, що вона нас забезпечує то нехай думає, що ми її захищаємо"
Я думаю тут, для того хто обирав це як професію, гроші не на першому місці. Я вважаю що на першому місці тут ті, хто у тебе за спиною...ті за рахунок кого тебе одягнули, озброїли і годують. Таке потрібно відпрацьовувати за совість а не за гроші.
Тарабуко, персонально для тебе як поважної, принаймі для мене, особи теревень. Мені добре відомий перебіг подій в одній зі спецоперацій коли відбувався штурм однієї триповерхової будівлі. На першому поверсі знаходились цивільні, включаючи діточок. Залишилось штурмувати останній куди перемістились залишки відморозків. У хлопців вже наступив екстаз від приємного відчутя що ось зараз, нарешті, можна буде ламати все що тріщить в тілі тих виродків і рвати шматками все що можна відірвати. І ось тут...тут на другому поверсі, операція була зупинена. Цивільною особою...очевидно з дуже широким діапазоном мислення...а ті відморожені уроди....навіть говорити не хочу наскільки це боляче. От і вся казочка про супер тунельне мислення (перепрошую) цивільних... з найвищими освітами..
  • 1

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 16:04

Безбожник (18.03.2013 – 15:27) писав:

Мені добре відомий перебіг подій в одній зі спецоперацій коли відбувався штурм однієї триповерхової будівлі. На першому поверсі знаходились цивільні, включаючи діточок. Залишилось штурмувати останній куди перемістились залишки відморозків. У хлопців вже наступив екстаз від приємного відчутя що ось зараз, нарешті, можна буде ламати все що тріщить в тілі тих виродків і рвати шматками все що можна відірвати. І ось тут...тут на другому поверсі, операція була зупинена. Цивільною особою...очевидно з дуже широким діапазоном мислення...а ті відморожені уроди....навіть говорити не хочу наскільки це боляче. От і вся казочка про супер тунельне мислення (перепрошую) цивільних... з найвищими освітами..
Вірю Вам, що таке теж має місце. Але Ви ідеалізуєте армію (все імхо). Ми з Мігелем цю дискусію, тільки в більш філософському сенсі, почали недавно в Забавці. Можливо, хтось захоче висловитись на цю тему теж, то ось наші з ним пости:
Прихований текст

Так, буває, що рішучі діє є єдино правильним рішенням. Але хто сказав, що вони не бувають помилковими, продиктованими чиєюсь вказівкою? Армія вчить "не філософствувати", але в цьому ж її обмеженість і упередженість. Причому цього не позбутися, така вже сутність системи.
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 17:15

taraBooka (18.03.2013 – 16:04) писав:

Так, буває, що рішучі діє є єдино правильним рішенням. Але хто сказав, що вони не бувають помилковими, продиктованими чиєюсь вказівкою?
За чиєю вказівкою, Тарабуко ?...ти коли небудь чула щоб командир полку чи дивізії, якоїсь країни, оголосив війну іншій країні і наказав військам наступати на супротивника ? І у кого ж, в даному випадку, проявляється тунельне мислення ? У командира дивізії чи у цивільної особи, скажімо з економічною освітою, котра подібні накази віддає ? Хіба тобі не відомий вислів народжений десь на теренах західної європи котрий звучить : "поледний довод королей" ?...відомий. А тим "последним доводом" є, якраз, гармати. Яким боком, тут, військові та їх мислення, якщо у цивільних не вистачило широти власного мислення аби запобігти війні і ті цивільні висувають свій останній аргумент ?...і щож ти хотіла ?.. щоб перебіг подальших подій та взаємовідносини відбувались за сценарієм мирного часу ?...а як же воювати, скажи на милість ? Які можуть бути розмови про цивільні варіанти підходу до проблем ведення війни котра почалась ? У війни свої закони. Тут вже віддають накази. І це правильно. Тут заборонено, як на колгоспних зборах, довго розсусолювать чи правильне рішення прийняв командир. За це потрібно розстрілювати. І це, теж, правильно. Тут віддають накази виконувати те, що, на перший погляд, в окремих випадках, виглядає ідіотизмом. І тільки професіонал може бачити правильність подальшого стратегічного замислу. А помилки...де ти бачила в історії безпомилкові військові операції ? Але помилка помилці не рівня. Якщо помилився командир підрозділу по причині гіршої підготовки власної розвідки, якщо противник виявився більш винахідливішим і професійнішим, то це одна помилка. А якщо віддається наказ в районі другого поверху запинити операцію це, вже, зовсім інше. Це навіть не помилка. Ми чудово розуміємо, що це. А потім шукається "стрілочник" у вигляді цієї ж штурмової групи і недоліки під час штурму висуваються на передній план аби замилити населенню очі про справжню причину того, чому уроди на третьому поверсі лишились живими і навіть розїхались по домівках. А хлопці виходять з приміщення зціпивши зуби і в подумках кожен з нас готовий розірвати того цивільного що віддав наказ. А "завтра"...завтра, Тарабуко, цей цивільний знову віддасть наказ і ці ж самісінькі чи такі ж самісінькі хлопці...будуть наказ виконувати поскільки їхня внутрішня дисциплінована упорядкованість значно вища аніж будь що інше. А що робити ? Підняти бунт ? І чим все це закінчиться ? Кому, як не військовим, найкраще відомо кількість можливих жертв серед цивільних в такому бунті ? Ти собі хоч уявляєш силу волі таких хлопців, котрі, вийшовши з другого поверху того приміщення, "назавтра" виконують подальші накази подібних цивільних від влади знаючи які це сучі душі ?

Цитата

Армія вчить "не філософствувати", але в цьому ж її обмеженість і упередженість
Неправда. Філософствувати в армії ніхто не забороняє. На здоровя. Однак це не причина для невиконання наказів. Нагадаю тобі, для справжньої армії, якщо немає війни, мирний час є найкращим варіантом для організації умов максимально наближених до війни і навчання війська саме в цих умовах. Навіть якщо деяким нитікам та умнікам організація таких умов здається ідіотизмом, це має бути обовязково, якщо армія готується для захисту інтересів держави.

Інших завдань, шановні форумчани, окрім як вчитись вбивати можливого агресора, навчаючись для цього до сьомого поту, у армії, в мирний час, немає і бути не повинно. І не намагайтесь примірювати на цей спосіб навчання та підготовки військ свої цивільні штанці. Ви б ще й ліфчики солдатам почали приміряти.

Цитата

Але Ви ідеалізуєте армію (все імхо)

От якраз я, ні. Я досить добре знаю цей механізм аби його ідеалізувати. Жодна армія не може бути ідеальною по тій простій причині що кінцева ціль навчання особового складу війська є, вбивати. Про який тут ідеалізм може іти мова ?
  • 1

#30 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.03.2013 – 17:59

Зараз нереально уявити ситуацію, в якій знадобилась би участь непрофесійних українських строковиків. Це нонсенс, непотрібна втрата часу і ресурсів. Якщо порівняти армії, то розвинені країни в яких армія потужна мають професійну службу. А ті армії з обов’язковою службоя, як наша, які більше несуть загрози своїм же громадянам під час навчання.

Мігеле, ти навів приклад з саботажем і безглуздим використанням вашого підрозділу наче щось хороше. В нормальній армії таких історій взагалі виникати не повинно. Наскільки бути зіпсована система, що ти уже звикся і для тебе це клас, он як ротний дозволив все попсувати.

З приводу того, що армія робить людей сильніше, ну так зона робить ще сильніше і авторитетніше. Давайте запровадимо обов’язкову відсидку в Україні.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 18.03.2013 – 18:05

• 0

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 19:31

СВІ†ЛОНОСНИЙ (18.03.2013 – 17:59) писав:

Зараз нереально уявити ситуацію, в якій знадобилась би участь непрофесійних українських строковиків. Це нонсенс, непотрібна втрата часу і ресурсів. Якщо порівняти армії, то розвинені країни в яких армія потужна мають професійну службу. А ті армії з обов’язковою службоя, як наша, які більше несуть загрози своїм же громадянам під час навчання.

Мігеле, ти навів приклад з саботажем і безглуздим використанням вашого підрозділу наче щось хороше. В нормальній армії таких історій взагалі виникати не повинно. Наскільки бути зіпсована система, що ти уже звикся і для тебе це клас, он як ротний дозволив все попсувати.

З приводу того, що армія робить людей сильніше, ну так зона робить ще сильніше і авторитетніше. Давайте запровадимо обов’язкову відсидку в Україні.
Ось ця ситуація :

Цитата

для справжньої армії, якщо немає війни, мирний час є найкращим варіантом для організації умов максимально наближених до війни і навчання війська саме в цих умовах.
Іншої, у будь якій армії світу, і бути не може. За винятком непередбачених ситуацій, як то, природнє лихо, наприклад.

Цитата

Я незнаю який чи які вищі навчальні заклади потрібно закінчити аби провести знак рівності між вязнем-злочинцем і захисником своєї держави. Я так скажу : академічна кафедра не для людини з професією - свинарка. Але і армійська кафедра - не для засранців.
  • 1

#32 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 18.03.2013 – 21:15

taraBooka (18.03.2013 – 14:41) писав:

Наш ротний за таку пропозицію міг зробити дуже не хороші речі (ротний - звірюга і матершинник, коли в частину приїжджали зі штабу ВБО чи журналісти, то ротного терміово відправляли в якесь відрядження)...

СВІ†ЛОНОСНИЙ (18.03.2013 – 17:59) писав:

Високу підготовку наших непрофесійних строковиків відмітили високі військові чини Греції, Британії, Росії, Німеччини, Польші, Данії, Грузії, США, Молдови, Франції і т.д., але Вам це пофіг, це тільки слова....

Нагадую - в армії, як і в будь-якій соціальній групі (ВУЗ, робота, спорттабір і т.д.) дебілів, самодурів і корумпованих додіків вистачає вдоволь. Згадаймо один момент - в школі чи технікумі сніг відкидали і на пари не ходили? В 2004 році на мітинги ходили і пари і роботу прогулювали? На роботі виконуєте не тільки свої обов'язки але і інші "прохання" шефа? От таке і в армії. А ротний - правильно поступив і забезпечив своїм бійцям нормальну службу а не "арбайтен".
Зона? Мдя - порівняння звичайно... Нє, не спорю - вони будуть воювати, як штрафбати. Зона не навчить захищати народ і не навчить керувати танком, кораблем, літаком.
  • 1

#33 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.03.2013 – 22:11

для мене армія дала і плюси і мінуси
+ фізична підготовка, стійкість характеру та можливість миттєво оцінювати ситуацію
- 3 патрони за службу, військова господарська діяльність, дибілізм навколо
службу проходив у 1999/2001 - важкі роки, сьогоднішню армію оцінити не можу..................
З приводу скасування - важко сказати, я все таки оцінюю з власного досвіду, а тому більше ні ніж да.........................
  • 1

#34 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.03.2013 – 00:02

Здається тут ніхто не проти армії взагалі! Адекватні люди, які свідомо обирають собі шлях захисника україни викликають тільки повагу. Тим більше в ниших умовах. А мова йде про людей, яких туди затягнули силоміць, чим вони не ті самі штрафбати, принаймні не далеко від них підуть.

Про компліменти нашим строковикам від иноземних військових чинів — давайте будемо чесні - це звичайні лестощі. По-перше, як завжди у совдепії робилося - вся країна могла голодати, а для иноземної преси могли показувати одне спеціяльно створене для показу село.

Далеко ходити не треба, достатньо вийти на вулицю, і стане ясно, яка в нас строкова підготовка може бути.

Безбожнику, я взагалі не зрозумів, що ти хотів сказати. Навіщо нам армія строковиків? Га?
Ти можеш уявити ситуацію в якій звичайні строковики воюватимуть?
  • 0

#35 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 11:01

СВІ†ЛОНОСНИЙ (19.03.2013 – 00:02) писав:

Здається тут ніхто не проти армії взагалі! Адекватні люди, які свідомо обирають собі шлях захисника україни викликають тільки повагу. Тим більше в ниших умовах. А мова йде про людей, яких туди затягнули силоміць, чим вони не ті самі штрафбати, принаймні не далеко від них підуть.
Якщо хлопець відповідає вимогам, необхідним для служби в армії, але не хоче служити добровільно то нехай валить на альтернативну службу і миє судна в домі престарілих. Нагадую, слкжба в армії - є обов'язком а не "хочу-не хочу". Здебільшого в армію бояться йти тільки слабкі хлопці (фізично чи психологічно).

Про компліменти нашим строковикам від иноземних військових чинів — давайте будемо чесні - це звичайні лестощі. По-перше, як завжди у совдепії робилося - вся країна могла голодати, а для иноземної преси могли показувати одне спеціяльно створене для показу село.
Ага, тільки час трошки змінився. Якщо б весь час хвалили лише одну частину - то було б трошки дивно, але ж участь у різноманітних військових навчаннях постійно беруь різні військові частини, різні бригади, батальйони і роти які більш ніж на 50% укомплектовані строковиками. Коли я був на навчаннях "СіБріз-2010" то від україни там приймали участь: 1 окремий Феодосійський батальйон морської піхоти (в повному складі), 79 окрема аеромобільна бригада (3 роти), 36 окрема бригада берегової оборони (2 роти), середній десантний корабеь "Кіровоград", великий десантний корабель "Констянтин Ольшанський".
А коли почалися навчання на Яворівському полігоні - там вже зовсім інші частини приймали участь, Так само і навчання на полігоні Опук - також різні частини. То ж якщо ці "лестощі" виказують різним частинам а не одному селу, то не все так погано?

Далеко ходити не треба, достатньо вийти на вулицю, і стане ясно, яка в нас строкова підготовка може бути.
Ага, далеко не треба,достатньо вийти на вулицю 2 серпня, підійти до хлопця в блакитній тєльняшці і розповісти що в армії дідовщина і корупція, а строковики - нічого не варті. Слабо? Адже за монітором - багато героїв.

Безбожнику, я взагалі не зрозумів, що ти хотів сказати. Навіщо нам армія строковиків? Га?
Я не безбожник, але скажу свою думку - така ситуація - війна.
А ще - природнє лихо, коли купулюдей і техніки кидають на порятунок життів цивільних людей.
  • 1

#36 R&Bodnar

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 11:23

Армійська дисципліна нелегка, але це тяжкість щита, а не ярма.
  • 0

#37 Чорний Ворон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 11:37

shіver2005 (15.03.2013 – 11:46) писав:

Армія - розсадник нездорового харчування, хвороб, неочікуваних самогубств у наслідок копаків по голові тощо. Я думаю автор служив в армії і з ним стався останній випадок.
так служив і не подох. і випадків няких зі мною не було, і харчування нормальне. звісно перловка після домашньої їжі тяжко йде. Та і де ви самогубства в армії знайшли на гражданці їх куди більше. з вікон вистрибують вени ріжуть і все через якісь дрібниці ніякої моральної стійкості а армія якраз цьому вчить.
Так там цілковитий дурдом але вчить зціпити зуби і терпіти

і велике прохання всяких косарів які бояться відірватись від мамчиної спідниці і обсираються зі страху кожного призиву~ не знаєш про шо мова не пиши!

А і ще одне хтось там казав що строковики воювати не будуть? а хто? Зберете отих “ пацанчиків“ заміните пляшку пива автоматом оце і буде ваша армія? перевести армію на контрактну основу? велике військо не збирете а решта що робити буде. основу армії складає підготовлений резерв регулярні частини годяться тіки для миттєвого відбиття атаки а не довготривалих бойових дій. скасуємо срочку де візьмете резерв? дпю в школі і військова кафедра так не підготує.
  • 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 12:02

Чорний Ворон (19.03.2013 – 11:37) писав:

так служив і не подох. і випадків няких зі мною не було, і харчування нормальне. звісно перловка після домашньої їжі тяжко йде. Та і де ви самогубства в армії знайшли на гражданці їх куди більше. з вікон вистрибують вени ріжуть і все через якісь дрібниці ніякої моральної стійкості а армія якраз цьому вчить.
Так там цілковитий дурдом але вчить зціпити зуби і терпіти
Народившись 12 жовтня 1994-го року, ви скоріш за все мали потрапити під осінній призов 2012. Можливо зараз ви все ще служите, і виконуєте завдання вашого командира стосовно популяризації строкової служби засобами інтернету.

Miguel (19.03.2013 – 11:01) писав:

Якщо хлопець відповідає вимогам, необхідним для служби в армії, але не хоче служити добровільно то нехай валить на альтернативну службу і миє судна в домі престарілих. Нагадую, служба в армії - є обов'язком а не "хочу-не хочу". Здебільшого в армію бояться йти тільки слабкі хлопці (фізично чи психологічно).
Це трохи нагадує узаконене рабство. Армія повинна бути добровільною, бо мені щось неспокійно спиться вночі, оскільки я знаю, що мене захищають в тому числі слабкі хлопці (фізично чи психологічно), яким не вдалося відмазатися.

Цитата

Зона не навчить захищати народ і не навчить керувати танком, кораблем, літаком.
Рік строкової служби теж не навчить досконало керувати сучасним основним бойовим танком. Вигідніше тримати хорошого професійного механіка-водія на постійній основі, ніж щороку навчати нового, який потім піде в запас, і без перепідготовки з часом втратить свої навички.
  • 0

#39 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 12:31

Nameless One (19.03.2013 – 12:02) писав:

Народившись 12 жовтня 1994-го року, ви скоріш за все мали потрапити під осінній призов 2012. Можливо зараз ви все ще служите, і виконуєте завдання вашого командира стосовно популяризації строкової служби засобами інтернету.
Та нє, ніякий командир би такого завдання не дав)

Це трохи нагадує узаконене рабство. Армія повинна бути добровільною, бо мені щось неспокійно спиться вночі, оскільки я знаю, що мене захищають в тому числі слабкі хлопці (фізично чи психологічно), яким не вдалося відмазатися.
Отаких слабких на хоздвір відправляють або в рембати чи ще кудись, де вони лиха не нароблять)

Рік строкової служби теж не навчить досконало керувати сучасним основним бойовим танком. Вигідніше тримати хорошого професійного механіка-водія на постійній основі, ніж щороку навчати нового, який потім піде в запас, і без перепідготовки з часом втратить свої навички.
Тю, це не правда. За рік строкової служби людина яка щойно отримала права категорії С спокійно навчиться керувати танком чи БТРом і навіть (при необхідності) ті БТРи в десантні кораблі завантажувати і здійснювати висадку з цих кораблів морським шляхом. Людина, яка поняття не мала, що таке парашут, навчиться його вкладати (і то не один тип парашутної системи) купку стрибків здійснить, та ще й класність отримає. Людина, яка зброю в руках не тримала навчиться користуватися АКС-74, ПКМ, СВД, РПГ-7Д, АГС-17 і т.д.
Людина яка лижі в очі не бачила може отримати чудову гірсько-лижну підготовку. Людина яка на морі ніколи не була отримає знання та навики занурення з аквалангом і веження диверсійних робіт. Так само за рік готують саперів, артилеристів, зв'язківців і т.д.
А що до втрати навиків то завжди лекше "нагадати" людині те, що вонавчила колись,аніж навчати з нуля того, про що людина не має уявлення.
  • 0

#40 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.03.2013 – 14:48

А мова йде про людей, яких туди затягнули силоміць, чим вони не ті самі штрафбати, принаймні не далеко від них підуть.
Немає такого для армії : "затягнули силоміць". Зате є інше : зобовязаний. Без ніякого : "не хочу". Звідси висновок ; для тих хто "не хочу", обовязок малюється як, "затягнути силоміць". Це зрозуміло ?

Цитата

Ги, яка хрєнь, Світлоносний. Я пересікався з офіцерами США...ФРН (тоді ще), з офіцерами кількох арабських армій, кенійцями, і ніяких лестощів не чув. Ти, Світлоносний, як собі уявляєш лестощі від представника спецпідрозділу армії США на адресу наімовірнішого противника, який хоч і з гумором (а це був я) каже йому : "у вас усі такі профі ?...аби ми про це знали, то вже давно, годин через 40 стояли б на березі Ла Маншу". На що той замахав руками і сказав : "нє нє, війни не треба !". Зваж, Світлоносний, це було в той час коли мова про закінчення холодної війни тільки продовжувалась...гм..а вона, ця мова, більш менш серйозно, почалась в 72-му після візиту Ніксона до Москви. Між іншим, візит був ініційований не СРСР а американцями. І основою візиту було те, що треба щось робити аби шукати компроміс поміж сторонами. Так от, Світлоносний, слабаків, у яких нікудишня армія та озброєння, США такими візитами не балували. От і всі лестощі.

Цитата

Армія не тільки на вулиці. Ти, здається, поняття не маєш наскільки це багатогранний та складний механізм.

Цитата

А ти що небудь про таке слово як, резерви, чув коли небудь ? Ти, особисто, ким збираєшся замінити вбитого чи покаліченого бійця професійної армії під час ведення війни ? А якщо війна масштабна і протікає швидкими темпами ? Ким замінити вбитого ? Тобою ? А що ти вмієш якщо ти не служив строкову, як мінімум ? Ти тут про професійну армію розказуєш ? Ну так, Світлоносний, освоїти професію захисника бодай своєї сімї, є обовязком кожного мужика, бо з тих сімей складається держава. А раз це так, то про яке "затягнути силоміць" ти тут розходився ? Освоюй професію назначену тобі природою (а не генералами та маршалами) і буде, в результаті, професійна армія. А осівоївши, чухрай додому. В разі шухеру тебе знайдуть і поставлять на знайому тобі ділянку. А якщо ділянка потерпіла модернізацію, тебе також знайдуть і, або довчать, або перевчать. От і вся мудрість про справжню професійну армію. І не відкривай тут "новшеств" про неї. Спартанці задовго до тебе чудово знали що таке армія професіоналів.

Цитата

Це ти, можеш собі тільки уявляти. А для мене це вже пройдений етап. Нормально пацани воювали. Нормально, Світлоносний. Аби було поменше "прижків в сторону" та зарозумілості деякої цивільної та військової мерзоти, то воювали б ще краще. Так шарашили б що пальчики оближеш. Ми на це здатні.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.03.2013 – 14:52

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних