←  Історія

Теревені

»

Про користь історичного і ширше гуманітарн...

світлина Іван12 05.03.2013

У мене є один друг, то він у нас один з двох відмінників і завжди найкращі оцінки і на олімпіадах виграє, але є в нього одна вада- він дуже правильний
Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 06.03.2013 – 12:45
Відповісти

світлина Miguel 05.03.2013

Перегляд дописуІван12 (05.03.2013 – 15:50) писав:

той мій друг то він у нас один з двох відмінників і завжди найкращі оцінки і на олімпіадах виграє, але є в нього одна вада- він дуже правильний
Це не показник, повір мені....
Відповісти

світлина Крихітка 05.03.2013

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 21:22) писав:

Це не показник, повір мені....
не показник чого?)
Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 06.03.2013 – 12:54
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (05.03.2013 – 21:30) писав:

не показник чого?)
Успішного життя. Зі мною дівчинка вчилася в школі, крім книг нічого не бачила, перші місця на олімпіадах, золота медаль, далі бюджетне місце політеху на біофак, магістерська, червоний диплом...... робота провізором в аптеці...
Відповісти

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 21:37) писав:

Успішного життя. Зі мною дівчинка вчилася в школі, крім книг нічого не бачила, перші місця на олімпіадах, золота медаль, далі бюджетне місце політеху на біофак, магістерська, червоний диплом...... робота провізором в аптеці...
так Іван і не казав нічого про це) а ти його вже мотивуєш погано вчитись, бо атестат-диплом ніц не дають)
у мене теж в класі була дівчинка, яка йшла на медаль, теж дуже правильна
і де вона зараз - здається, ніхто не знає, в кого не питала
надіюсь, у неї все гуд)
Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 06.03.2013 – 12:54
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (05.03.2013 – 21:41) писав:

так Іван і не казав нічого про це) а ти його вже мотивуєш погано вчитись, бо атестат-диплом ніц не дають)
у мене теж в класі була дівчинка, яка йшла на медаль, теж дуже правильна
і де вона зараз - здається, ніхто не знає, в кого не питала
надіюсь, у неї все гуд)
Такс... давай згадаємо...
Зображення

Реально в школі нам в голову намагаються впихнути масу не потрібної інформації... десь з 90% ми ніколи не використаємо в повсякденному житті...
Відповісти

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 21:46) писав:

Такс... давай згадаємо...
Зображення

Реально в школі нам в голову намагаються впихнути масу не потрібної інформації... десь з 90% ми ніколи не використаємо в повсякденному житті...
після цього посту іван кине свої уроки в кут і піде у двір пити ягу)))
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (05.03.2013 – 21:47) писав:

після цього посту іван кине свої уроки в кут і піде у двір пити ягу)))
Якщо він питиме ягу, то не доб'ється того, чого добилися хлопці в лівій частині картинки..((

Кроха, де в житті тобі знадобиться знати в якому році відбулася битва при Ватерлоу або столиця Сенегалу? (розгадування кросвордів - не рахується)
Відповісти

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 21:50) писав:

Якщо він питиме ягу, то не доб'ється того, чого добилися хлопці в лівій частині картинки..((

Кроха, де в житті тобі знадобиться знати в якому році відбулася битва при Ватерлоу або столиця Сенегалу? (розгадування кросвордів - не рахується)
я не буду цю дискусію починати) думаю, ті знання що ми отримуємо в школі нам треба для загального розвитку (тобто, щоб не зтупіти вкрай)

от ти якби не вчив історію, так би й думав, що Ватерлоу - це лише пісня Абби

і останнє - якщо знання такі непотрібні, чого ж ти читаєш стільки книг, в тому числі історичних?
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (05.03.2013 – 21:53) писав:

я не буду цю дискусію починати) думаю, ті знання що ми отримуємо в школі нам треба для загального розвитку (тобто, щоб не зтупіти вкрай)

от ти якби не вчив історію, так би й думав, що Ватерлоу - це лише пісня Абби

і останнє - якщо знання такі непотрібні, чого ж ти читаєш стільки книг, в тому числі історичних?
Ну от - для розгадування кросвордів)))

Йоптє, я й не знав що в Абби є така пісня.... як я досі жив...

ну ненаю... я якийсь бібліомазохіст... :ggggg: :ggggg: :ggggg: :ggggg:
Відповісти

світлина Nameless One 05.03.2013

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 21:50) писав:

Я навпаки шкодую що в школі докладав недостатньо зусиль у вивченні історії, географії. Важливо не стільки знати дату битви, скільки знати які причини і які наслідки мала та битва, щоб ще більше доповнити своє уявлення про цей світ.
Інша справа - якість навчання у школі. Я мабуть більше почав цікавитися цими предметами завдяки історичним стратегіям типу Crusader Kings II, ніж завдяки моїм вчителям.
Відповісти

світлина Amarok 05.03.2013

так знання історії ніби як частина ідентичності особи чи не так...
Відповісти

оу-оу-оу. Давайте не влізати в психологію підсвідомості та метафізику....
Питання стояло прямо - де в повсякденному житті знадобляться знання з історії, щоб заробляти гроші (не історикам, а середньостатистичному українцю). Наприклад шахтареві, лікареві, працівнику ЖЕКу? То що комусь щось подобається чи хтось щось відчуває - не в тему. Ідентичністю ситий не будеш...
Відповісти

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 22:46) писав:

Питання стояло прямо - де в повсякденному житті знадобляться знання з історії, щоб заробляти гроші (не історикам, а середньостатистичному українцю). Наприклад шахтареві, лікареві, працівнику ЖЕКу? То що комусь щось подобається чи хтось щось відчуває - не в тему. Ідентичністю ситий не будеш...
ну, середньостатичному українцю треба знання рівно щоб дати дві гривні в пижику (і правильно забрати здачу), потім щоб пообідати і знову дати ті 2 гривні, повертаючись додому
Відповісти

Тобто шахтарям не варто знати про історію Європи, достатньо просто вміти добре копати?
Якраз в тому й проблема "середньостатистичного українця", що він добре копає вугілля, чи кладе плитку, але мало цікавиться не те що битвою при Ватерлоо, але й власною історією та культурою.

І якщо вже загальний кругозір це "підсвідомість і метафізика"...
Повідомлення відредагував Nameless One: 05.03.2013 – 22:56
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (05.03.2013 – 22:52) писав:

ну, середньостатичному українцю треба знання рівно щоб дати дві гривні в пижику (і правильно забрати здачу), потім щоб пообідати і знову дати ті 2 гривні, повертаючись додому
нє. Потрібними є укр.мова, англ.мова, математика, інформатика, фізкультура.

Перегляд дописуNameless One (05.03.2013 – 22:53) писав:

Тобто шахтарям не варто знати про історію Європи, достатньо просто вміти добре копати?
Якраз в тому й проблема "середньостатистичного українця", що він добре копає вугілля, чи кладе плитку, але мало цікавиться не те що битвою при Ватерлоо, але й власною історією та культурою.
Неймлесе. ти мене не зрозумів. Я говорю про те,що ця інформація користі не приносить. А так собі сидіти і знати можна що завгодно, а толку. От знає шахтар історію Європи... і що далі? Краще копає, чи більшу зарплату отримує? Чи поспілкується на цю тему з іншими шахтарями?
Відповісти

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 22:57) писав:

Неймлесе. ти мене не зрозумів. Я говорю про те,що ця інформація користі не приносить. А так собі сидіти і знати можна що завгодно, а толку. От знає шахтар історію Європи... і що далі? Краще копає, чи більшу зарплату отримує? Чи поспілкується на цю тему з іншими шахтарями?
поправка - матеріальної користі
і знову ж - чого тоді ти стільки читаєш?
Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 06.03.2013 – 13:07
Відповісти

світлина Amarok 05.03.2013

так сказано же було щоб не бути морально бідним
Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 06.03.2013 – 13:07
Відповісти

Перегляд дописуКрихітка (05.03.2013 – 23:01) писав:

поправка - матеріальної користі
і знову ж - чого тоді ти стільки читаєш?
Ну я ж просто взнаю думки..
Читаю - ну щоб якось вільний час скоротити. щоб з людями мати про що спілкуватися, ну щоб якісь нові ідеї відганяли з моєї голови думки про масові розстріли в парламенті моєї батьківщини...)))))

Перегляд дописуJim diGriz (05.03.2013 – 23:09) писав:

так сказано же було щоб не бути морально бідним
нє, я не про то....
Відповісти

Перегляд дописуMiguel (05.03.2013 – 22:57) писав:

Ти розглядаєш шахтаря як якогось юніта, а не як самодостатню людину.

Від уроків географії у школі ще ніхто не помер, і не став гірше працювати за спеціальністю. А за твоєю логікою можна взагалі всі предмети повиключати. Навіщо "шахтареві, лікарю чи працівнику ЖЕКу" знати англійську, математику та інформатику? От знає шахтар англійську. І що далі? Копає краще? Чи поспілкується англійською з іншими шахтарями про доведення теореми Ферма?
Відповісти