Перейти до вмісту

Як привітати кохану людину зі святом?

Повідомлень в темі: 51

#41 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 12.02.2013 – 22:30

Перегляд допису------ (12.02.2013 – 22:20) писав:

ой нелегкий вибір у кухарів-чоловіків - між шприцом кондитерським і паяльником, і спробуй собі вгоди :wink2:
та нє- можна ж і банячок якийсь Цептеровський чи Бергофівський подарувати, чи ножа керамічного... Та по кухонних прибабахах - вибір шалений! :)

до цього і дриль згодиться
Не було в мене дрельки під руками :itshe:

кажуть, від однієї назви "Макіта" знавці-чоловіки і тямущі жінки отримують мініоргазм :)
Та - "Макіта" то хороша фірма. Ще є нормальні фірми типу "Бош", "Штіль"...
  • 0

#42 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 12.02.2013 – 22:38

Перегляд дописуMiguel (12.02.2013 – 22:02) писав:

Та нє - швидкість нормальна (на максимальній швидкості шуруповертом "Макіта" я особисто збивав масляний крем),
У тебе макіта на акамуляторах, чи від мережі?
  • 0

#43 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.02.2013 – 23:15

меен від тих макіт, штілів і тому подібне вже тошнить(( не дивуйтесь, в мене тато займається їх ремонтом. всі вуха просидів мені тим.
  • 0

#44 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 13.02.2013 – 10:22

У Кульбаби мала дитина, трохи більше року. Згадуючи цей період, можу сказати, що найкращим подарунком для чоловіка все ж таки був час, подарований йому. Тож, якщо є можливість залишити дитину на бабусь-дідусів, влаштуйте свято для двох, хоч удома, або ж сходіть кудись разом (все-таки Свято Закоханих - це і Ваше свято теж). Це, звичайно, не виключає подарунка більш матеріального (типу лазерної лінійки чи ще чогось відповідно до сфери інтересів, як тут уже писали вище).
  • 3

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.02.2013 – 12:08

Перегляд дописуtaraBooka (13.02.2013 – 10:22) писав:

У Кульбаби мала дитина, трохи більше року. Згадуючи цей період, можу сказати, що найкращим подарунком для чоловіка все ж таки був час, подарований йому. Тож, якщо є можливість залишити дитину на бабусь-дідусів, влаштуйте свято для двох, хоч удома, або ж сходіть кудись разом (все-таки Свято Закоханих - це і Ваше свято теж).
Да ?...ну тоді най подарує йому мангал, набір спецій і пів кабана. З таким подарунком вони можуть сходити куди завгодно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.02.2013 – 12:10

• 1

#46 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 13.02.2013 – 13:13

Перегляд дописуБезбожник (13.02.2013 – 12:08) писав:

Да ?...ну тоді най подарує йому мангал, набір спецій і пів кабана. З таким подарунком вони можуть сходити куди завгодно.
Такий собі брутальний варіант а ля "Романтика за печерних часів"? :)
  • 0

#47 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 13.02.2013 – 13:14

Перегляд дописуxTANATOSx (12.02.2013 – 22:38) писав:

У тебе макіта на акамуляторах, чи від мережі?
акумуляторна.

Перегляд дописуKassandra (12.02.2013 – 23:15) писав:

меен від тих макіт, штілів і тому подібне вже тошнить(( не дивуйтесь, в мене тато займається їх ремонтом. всі вуха просидів мені тим.
Не хоч до мене на завод на посаду головного механіка?

Так, хороший мангал, виготовлений з півтораміліметрової нержавієчки, який складається в чумайданчик - дуже хороший подарунок!
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.02.2013 – 19:22

Перегляд дописуtaraBooka (13.02.2013 – 13:13) писав:

Такий собі брутальний варіант а ля "Романтика за печерних часів"? :)
Ну чого ж, брутальний ? Я ж сказав, можна піти куди завгодно...та хоч в оперний театр. Ну да. Забацать добрі шашлики у фойє і почати пригощати. Навряд чи хтось з глядачів і акторів, образиться. А якщо додавати кожному по сто грам оковитої, то і поготів....гм...згадався старий фільм з Джигарханяном коли його кіногеров приїхав до Москви і зробив шашлики на балконі. А потім вийшов у двір, де зібрались жильці, викликана міліція і пожежники. Почав пригощати...додав привезеного на гостинець вина...короч, всі залишились задоволені. Заодно наїлись.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.02.2013 – 19:23

• 0

#49 Кульбаба

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 15.02.2013 – 23:41

Перегляд дописуЧортеня (12.02.2013 – 15:31) писав:

мені шкода вашу кохану людину.
Спочатку було образливо, адже ви не знаєте чи знаю я напевно, що подарувати, а судите, а потім...

Перегляд дописуMiguel (12.02.2013 – 16:41) писав:

А дарма... це я говорю, як головний механік заводу...
Посміхнуло :) Порада хороша, практична. Мені сподобалося)))

Перегляд дописуБезбожник (12.02.2013 – 19:22) писав:

Ідея одна. Подаруй йому другу дитину. А ще краще, двійняток. А якщо плануєш подарунок з розряду розкішних, то тоді, трійню. Твій коханий буде або в захваті...або шокований. Байдужим до твого подарунку, по любому, не залишиться. Як не крути, на все життя память. Що і треба було довести. Давай, Кульбабка, не сумнівайся. Даруй. Шо там тих ділов ?...раз два і готово.
Ой, і одної вистача по горло. В найближчі ? років плануємо обмежитися просто сексом :wink2:

Перегляд дописуMiguel (12.02.2013 – 20:54) писав:

Та нє, він же ж перш за все чоловік - йому і поличку треба буде прикрутити, стілець відрихтувати, чи замок в дверях врізати.... Ну як не шуруповерт, то можна дрельку, болгарку, електролобзик, бензопилу, електрорубанок, перфоратор, фрезу, щліфмашинку, гравер, набір ключів рожкових, набір головок накидних, набір викруток... ну там, паяльник, на худий кінець, або тестер якийсь)))
Список просто супер. Ми з чоловіком любимо практичні подарунки. Сьогодні сказав, що треба перфоратор. Чекаємо зар.плату)))

Перегляд дописуtaraBooka (13.02.2013 – 10:22) писав:

У Кульбаби мала дитина, трохи більше року. Згадуючи цей період, можу сказати, що найкращим подарунком для чоловіка все ж таки був час, подарований йому. Тож, якщо є можливість залишити дитину на бабусь-дідусів, влаштуйте свято для двох, хоч удома, або ж сходіть кудись разом (все-таки Свято Закоханих - це і Ваше свято теж). Це, звичайно, не виключає подарунка більш матеріального (типу лазерної лінійки чи ще чогось відповідно до сфери інтересів, як тут уже писали вище).
Дякую за розуміння)))

Мангал є, набір спецій є, кабанчик не велика проблема (все є в селі у батьків), а от погода і відсутність колес (авто)... Псують всю картину.

А взагалі-то, цікаво читати всі варіанти. В будь-якій ідеї можна побачити романтику)))
  • 0

#50 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.02.2013 – 21:44

Насправді варіантів подарунків може бути безліч - від вузькоспеціалізованих (струни для гітари, паяльник, фотоспалах, домкрат, манікюрний набір, кімоно...)до загальних-всімпідходящих (гаманець, годинник, ремінь, складний ніж, ручка...) все залежит від фантазії, можливостей та статусу дарувача відносно того, кому дарують.
Не варта вірити у забобони, щодо того, що такі речі як гаманець, годинник чи ніж - дарувати не можна. Фігня це все! Всьо можна дарувати)
  • 1

#51 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 16.02.2013 – 21:54

Ось ще один варіант подарунку
Зображення
  • 1