Перейти до вмісту

Українська самобутня культура


Повідомлень в темі: 20

#21 morisa

    Постійний житель

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 148 повідомлень

Відправлено 18.02.2010 – 06:52

Перегляд дописуКиря (22.11.2006 23:33) писав:

чи не може стати музейним експонатом українська нація? Що ми робимо для того аби зберігати наші традиції, культуру? Невже українська нація приречена на асиміляцію?
Хм…, чому ви заганяєте укр. культуру в такі вузькі рамки: залишитися такою, якою вона була 100-200 років тому назад або обов’язково асимілюватися? Чому ви не зважаєте на історичні, політичні, географічні та інші чинники, які, безумовно, впливають на культуру. Ну, не приймають нині пологи баби-повитухи, тому залишився у минулому цілий пласт родильної обрядовості, то це що, обов’язково погано??? Натомість, приходять нові обряди, звичаї, традиції (подобаються вони комусь чи ні, то вже інша тема для розмови).
Українська культура була,є і буде (і не обов’язково їй бути такою, «як колись»), а те, що одні обряди, звичаї, традиції зникають, а на їхнє місце приходять інші – норма і необхідність, оновлення культури (знову ж таки, прогрес чи регрес, то інша справа, але культура реагує на нас, на те, чим ми цікавимося та чим живемо сьогодні). І не обов’язково це асиміляція! Я б сказала, що це трансформація, нормальна, природна трансформація культури!
  • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних