Перейти до вмісту

дисертація

Повідомлень в темі: 45

#41 Mitrin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 29.01.2013 – 20:14

я не правильно сказав. Насправді лінії не перетинаються

Мінімальна температура - 22 градусів.
Максимальна температура - 55 градусів.
При лінійної залежності, в середній точці повинно бути - 38,5 градусів (перепад 16,5 градусів у порівнянні з мінімальною темпераіурой).
У нас на графіку для середньої точки - 44 градуси (перепад щодо мінімальної температури 22 градуси).

Порівнюємо (22-16.5) / 16,5 = 33%
Стосовно до вхідних дверей - це щелт десь 17-20 см з кожного боку.
  • 0

#42 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3804 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.01.2013 – 21:16

Перегляд дописуMitrin (29.01.2013 – 20:14) писав:

я не правильно сказав. Насправді лінії не перетинаються

Мінімальна температура - 22 градусів.
Максимальна температура - 55 градусів.
При лінійної залежності, в середній точці повинно бути - 38,5 градусів (перепад 16,5 градусів у порівнянні з мінімальною темпераіурой).
У нас на графіку для середньої точки - 44 градуси (перепад щодо мінімальної температури 22 градуси).

Порівнюємо (22-16.5) / 16,5 = 33%
Стосовно до вхідних дверей - це щелт десь 17-20 см з кожного боку.
Вона рахує той інтеграл, див формулу (2.8), а навіщо, я не знаю, бо далі трьох сторінок не читав. Що справді там дуже не вдало, то те як вона формули записує. Їй слід було ТЕХом користуватись, бо що в формулі (2.8) записано не здогадаєшся, якщо сам викладок не зробиш. :wacko: Не видно, що там у чисельнику, а що у знаменнику. Хіба з міркувань розмірності можна щось здогадатись.
Щодо вашої оцінки, то ви зробили не правильно оцінку похибки. Проведіть пряму через дві крайні точки. Та пряма перетне серединну пунктирну лінію в якісь точці. Треба брати не відстань між температурою середньої точки і мінімальною, а різницю температур між експериментально поміряною середньою термопарою температурою, і тією точкою перетину. Там різниця в 2-3 градуса. Мінімальна температура взагалі не суттєва, адже там важить різниця температур, а не абсолютне значення. (кумедно, що ви для того обрахунку взяли температури по шкалі цельсія, це трохи натякає :D ). Рахується об’єм фігури обертання утворетої обертанням тої кривої навколо осі температур, важлива висота того конусу.

Повідомлення відредагував kalamar: 29.01.2013 – 21:24

• 0

#43 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3804 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.01.2013 – 22:44

Я проглянув ще раз, що ви рахуєте. Ви взяли різницю, а не абсолютне значення. Я не правильно вас звинуватив в тому, що ви абс. значення берете. У принципі правильно. Але похибка то буде відношення двох об’ємів, а не просто двох довжин. Та й з довжинами, ви ті числа з графіку взяли? Бо на графіку там важко щось побачити з точнісnю до градуса. 6.5 градусів з графіку не видно. Вона десь в иншому місці дала числові значення?

Щодо моїх дверей. У мене двері порядку метр на метр. Забутьте про 17-20 см.

Вона записує результат розрахунку із однією значущою цифрою.
  • 0

#44 Mitrin

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 30.01.2013 – 23:34

Ось я провів паралель (вона вірна, якого б якості не було фото)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  q2.gif   12.98К   0 Кількість завантажень:

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних