Перейти до вмісту

Життя на Землі

Повідомлень в темі: 86

Опитування: Виникнення Життя на Землі (80 користувачів проголосувало)

Життя виникло на Землі:

1. Внаслідок процесів на самій Землі (27 голосів [32.93%])

Процент голосів: 32.93%

2. З космосу (27 голосів [32.93%])

Процент голосів: 32.93%

3. Бог безпосередньо створив життя на Землі. Це 100% (28 голосів [34.15%])

Процент голосів: 34.15%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.12.2007 – 20:43

Мають, безумовно. Але ж Ви самі усвідомлюєте що саме питання Життя не формалізоване. Ну а аналогічне Життя без аналогічних умов - звичайно що дуже малоймовірно. А про Рай - вибачте, таки "загнався" ;)
  • 0

#62 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 08.12.2007 – 23:30

Для роздумів на тему розуміння живого пропоную створити окрему тему, було б цікаво прочитати Вашу думку... Вибачення приймаю... і ще одне, не знаю на жаль чи на щастя, але мені мій розум не дозволяє відкинути імовірності існування живого відмінного від людського у всесвіті, адже це на мою думку було б занадто самовпевнено з людського боку...
П.С. Певно я аж надто підкрутила правда?))))
  • 0

#63 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 15:26

Перегляд дописуВертипузо (8.12.2007 23:30) писав:

Для роздумів на тему розуміння живого пропоную створити окрему тему, було б цікаво прочитати Вашу думку...
Я знайшов текст своєї думки:

Чи існують "розумні" істоти? Звичайно що існують. Але є цікавіше питання - чи існують інтелектуальні істоти? Адже розум є і у мавпи, і у дельфіна, і у вашого домашнього кота, але інтелекту у них нема. Хоча знову ж це дуже відносно, адже для когось наш інтелект для інших може бути всього лиш розумом. Але не будемо довго копирсатись в термінах а приступимо до справи:

Розвиток людства носить далеко не прямолінійний характер, скоріше спіральний а може й взагалі якийсь інший. Я прихильник того, що людство в минулому мало кілька періодів з більш високим рівнем розвитку ніж зараз. Крім того сам прогрес мало залежить власне від людей. Найбільший вплив на нього має весь Всесвіт в цілому. В залежності від того яка в той чи інший час астрологічна ера зодіакального знаку і т.д. розвиток певних біологічних видів(особливо людей) або притупляється або різко прискорюється. А ще різного роду катклізми... Цілком можливо що Всесвіт сформовано таким чином, щоб інтелектуальні істоти не могли контактувати між собою - тобто Космічна Матерія по різному впливає на їхній розвиток і взаємовиключає їх контакт.
Тепер що до відстаней - теж не так все просто. А що якщо ми живемо в різних масштабних системах числення і сприйняття (вимірах)? Наприклад коли я йду з кімнати в кімнату - долаю кілька метрів. Я перебуваю в системі виміру, де 1м - цілком вагома і значна одиниця, кожен метр для мене цінний і несе досить великий та важливий об'єм інформації. Тепер якщо я хочу поїхати у Фінляндію - кілька тисяч кілометрів для мене здаються великою відстанню порівняно з кількома метрами від кімнати до кімнати. Якщо я хочу бути космічним туристом, то та відстань в кілька тисяч км до Фінляндії для мене здається мізерною порівняно з відстанню до Місяця і т.д. Тобто кожен раз моя свідомість разом з тілом перебуває в різних системах числення. Коли я летітиму літаком до Фінляндії - для мене тих два метра будуть мати на багато меншу цінність ніж у випадку з кімнатами. Коли ж я летітиму до Місяця то така одиниця як один метр взагалі втратить для мене сенс і я не зможу хоча б якось сприймати інформацію про ті речі які знаходяться в "метровій" системі числення по відношенню до мене. Таким чином нас інші інтелектуальні істоти можуть просто не помічати, оскільки ми знаходимось в різних вимірах (системах числення і сприйняття). Звідси випливає цілковита можливість того, що ми ніколи не матимемо контакт з іншими інтелектуальними істотами а отже не зможемо емпірично довести їх існування. Навіть якщо вони дуже подібні до нас(адже у всіх трьох вищеописаних випадках я ніби залишаюсь сам собою - тією ж біолгічною істотою, але перебуваю в різних вимірах).Врешті-решт Земля рухається, Сонячна система рухається, галактика рухається і т.д. Коли Ти читаєш ці рядки то скоріш за все думаєш що ти сидиш на місці, але насправді ти рухаєшся з неймовірно великою/малою швидкістю для представників інших солярних систем і відповідно інших вимірів. Але ж те що ми ніколи не зможемо їх побачити не означає що вони не існують взагалі.

Крім того я схильний вважати що ми мало що знаємо про життя взагалі, оскільки навіть чіткого визначення життя нема. Ми уявляємо собі життя як якийсь комплекс біоклітин що перебуває в гомеостазі. Припускається навіть що основою життя може бути не гідроген а нітроген. Але це все обмежений погляд на життя. Цілком реально що живі істоти (окрім так званих земних) є. Причому я чомусь більше ніж упевнений у цьому. Але постає питання їхньої сутності. Що якщо інший "розум" протилежний нашому біологічному. Тобто наприклад це може бути якийсь згусток електромагнітного поля з поєднанням елементарних частинок або й без них. Що якщо у кожного з нас вдома в електричній розетці, телевізорі, комп'ютері чи прасці існує галактична інтелектуальна істота, але її форми прояви життя, спілкування, поведінки і всього іншого зовсім інші ніж у нас. Тобто ми і близько їх не помічаємо бо це не вкладається в наше світосприйняття і наукові теорії, рамки мислення та усвідомлення врешті-решт. Так само вони приречені на нерозуміння(а можливо і ні? ) і непомічання нас як інтелектуальних істот. Таким чином ми постійно живемо поряд із іншими інтелектуальними істотами і навіть нічого не підозрюємо, рівним чином як і вони самі. Якщо перефразувати - ми просто можемо жити в різних вимірах чи системах вимірів.
Отож мій висновок такий: інший розум однозначно є, але це не обов'язково біологічні істоти.
Язичництво часто вважають "простою казківнею", в якій ніби примітивні люди вважають дощ, вітер, блискавки якимись богами. Але ж ми з вами вже не простачки, і розуміємо що можливим є припущення, що блискавка і справді може бути живою інтелектуальною істотою або її проявом. Чого тільки варті кулькові блискавки які літають як їм заманеться, залітають в кімнату через кватирку і ніби граються з вами. Звичайний скептик скаже що це маячня, що блискавка - це всього лиш розряд електроенергії від хмар і давно відомий механізм її виникнення. Це справді так, але жоден вчений не зможе пояснити саму природу електричної чи магнітної енергії. Тому не можна пояснити і істинну природу блискавки! Цілком можливо що вона і є тією "розумною" істотою, тим Богом, перед яким поклонялись наші Прапредки. Адже ж не дарма часто давні ввірування пов'язують з Космосом та прибульцями, не дарма ледь не в кожній давній релігії є описи боротьби між Богами в небі чи інших світах...
  • 0

#64 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.12.2007 – 21:00

Да благословен буде НЛО. амінь.

А якщо серйозно, то принцип єдності природи гарантує нам, що комунікація з іншим розумом є можливою і не може бути недосяжною. Інша справа чи є бажання у Високих Сторін до діалогу.
  • 0

#65 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 22:52

Перегляд дописуСварус (11.12.2007 15:26) писав:

Я знайшов текст своєї думки:

Чи існують "розумні" істоти? Звичайно що існують. Але є цікавіше питання - чи існують інтелектуальні істоти? Адже розум є і у мавпи, і у дельфіна, і у вашого домашнього кота, але інтелекту у них нема. Хоча знову ж це дуже відносно, адже для когось наш інтелект для інших може бути всього лиш розумом. Але не будемо довго копирсатись в термінах а приступимо до справи:

Розвиток людства носить далеко не прямолінійний характер, скоріше спіральний а може й взагалі якийсь інший. Я прихильник того, що людство в минулому мало кілька періодів з більш високим рівнем розвитку ніж зараз. Крім того сам прогрес мало залежить власне від людей. Найбільший вплив на нього має весь Всесвіт в цілому. В залежності від того яка в той чи інший час астрологічна ера зодіакального знаку і т.д. розвиток певних біологічних видів(особливо людей) або притупляється або різко прискорюється. А ще різного роду катклізми... Цілком можливо що Всесвіт сформовано таким чином, щоб інтелектуальні істоти не могли контактувати між собою - тобто Космічна Матерія по різному впливає на їхній розвиток і взаємовиключає їх контакт.
Тепер що до відстаней - теж не так все просто. А що якщо ми живемо в різних масштабних системах числення і сприйняття (вимірах)? Наприклад коли я йду з кімнати в кімнату - долаю кілька метрів. Я перебуваю в системі виміру, де 1м - цілком вагома і значна одиниця, кожен метр для мене цінний і несе досить великий та важливий об'єм інформації. Тепер якщо я хочу поїхати у Фінляндію - кілька тисяч кілометрів для мене здаються великою відстанню порівняно з кількома метрами від кімнати до кімнати. Якщо я хочу бути космічним туристом, то та відстань в кілька тисяч км до Фінляндії для мене здається мізерною порівняно з відстанню до Місяця і т.д. Тобто кожен раз моя свідомість разом з тілом перебуває в різних системах числення. Коли я летітиму літаком до Фінляндії - для мене тих два метра будуть мати на багато меншу цінність ніж у випадку з кімнатами. Коли ж я летітиму до Місяця то така одиниця як один метр взагалі втратить для мене сенс і я не зможу хоча б якось сприймати інформацію про ті речі які знаходяться в "метровій" системі числення по відношенню до мене. Таким чином нас інші інтелектуальні істоти можуть просто не помічати, оскільки ми знаходимось в різних вимірах (системах числення і сприйняття). Звідси випливає цілковита можливість того, що ми ніколи не матимемо контакт з іншими інтелектуальними істотами а отже не зможемо емпірично довести їх існування. Навіть якщо вони дуже подібні до нас(адже у всіх трьох вищеописаних випадках я ніби залишаюсь сам собою - тією ж біолгічною істотою, але перебуваю в різних вимірах).Врешті-решт Земля рухається, Сонячна система рухається, галактика рухається і т.д. Коли Ти читаєш ці рядки то скоріш за все думаєш що ти сидиш на місці, але насправді ти рухаєшся з неймовірно великою/малою швидкістю для представників інших солярних систем і відповідно інших вимірів. Але ж те що ми ніколи не зможемо їх побачити не означає що вони не існують взагалі.

Крім того я схильний вважати що ми мало що знаємо про життя взагалі, оскільки навіть чіткого визначення життя нема. Ми уявляємо собі життя як якийсь комплекс біоклітин що перебуває в гомеостазі. Припускається навіть що основою життя може бути не гідроген а нітроген. Але це все обмежений погляд на життя. Цілком реально що живі істоти (окрім так званих земних) є. Причому я чомусь більше ніж упевнений у цьому. Але постає питання їхньої сутності. Що якщо інший "розум" протилежний нашому біологічному. Тобто наприклад це може бути якийсь згусток електромагнітного поля з поєднанням елементарних частинок або й без них. Що якщо у кожного з нас вдома в електричній розетці, телевізорі, комп'ютері чи прасці існує галактична інтелектуальна істота, але її форми прояви життя, спілкування, поведінки і всього іншого зовсім інші ніж у нас. Тобто ми і близько їх не помічаємо бо це не вкладається в наше світосприйняття і наукові теорії, рамки мислення та усвідомлення врешті-решт. Так само вони приречені на нерозуміння(а можливо і ні? ) і непомічання нас як інтелектуальних істот. Таким чином ми постійно живемо поряд із іншими інтелектуальними істотами і навіть нічого не підозрюємо, рівним чином як і вони самі. Якщо перефразувати - ми просто можемо жити в різних вимірах чи системах вимірів.
Отож мій висновок такий: інший розум однозначно є, але це не обов'язково біологічні істоти.
Язичництво часто вважають "простою казківнею", в якій ніби примітивні люди вважають дощ, вітер, блискавки якимись богами. Але ж ми з вами вже не простачки, і розуміємо що можливим є припущення, що блискавка і справді може бути живою інтелектуальною істотою або її проявом. Чого тільки варті кулькові блискавки які літають як їм заманеться, залітають в кімнату через кватирку і ніби граються з вами. Звичайний скептик скаже що це маячня, що блискавка - це всього лиш розряд електроенергії від хмар і давно відомий механізм її виникнення. Це справді так, але жоден вчений не зможе пояснити саму природу електричної чи магнітної енергії. Тому не можна пояснити і істинну природу блискавки! Цілком можливо що вона і є тією "розумною" істотою, тим Богом, перед яким поклонялись наші Прапредки. Адже ж не дарма часто давні ввірування пов'язують з Космосом та прибульцями, не дарма ледь не в кожній давній релігії є описи боротьби між Богами в небі чи інших світах...
Ех багато з чим погоджуюсь, багато тез просто інтригуючих, згадалась фраза з книжки "Світ Софії ":" якщо уявити, що всесвіт це кріль якого фокусник витягує з капелюха. То люди живуть десь глибоко в шерсті цього кроля, а філософи відрізняються від інших тим що намагаються вилізти по волосині кроля наверх і заглянути фокуснику в обличчя... " І ще одне для мене завжди було загадкою те як мольфари в Карпатах вміють розганяти хмари, ще й досі? Як думаєте? :angry12:
  • 0

#66 Ром@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 08.01.2008 – 15:15

А я думаю що це все вигадки, наукою доведено що на небі нічого немає крім хмар, а далі космос.
  • 0

#67 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 15:20

Перегляд дописуРом@ (8.01.2008 15:15) писав:

А я думаю що це все вигадки, наукою доведено що на небі нічого немає крім хмар, а далі космос.
Якраз то і наука не може нічого довести!
Наприклад звідки зародилося життя?
Може доведете науково а наука як відомо не може грунтуватися на припущеннях!
  • 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 15:21

Перегляд дописуРом@ (8.01.2008 15:15) писав:

А що перед тою даллю було? Не космос а засмос? :D
  • 0

#69 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.01.2008 – 15:30

Перегляд дописуBanderas (8.01.2008 15:20) писав:

Наприклад звідки зародилося життя?
з океану, тобі всі доведення підшукувати чи вмієш гуглити? :D
  • 0

#70 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 15:32

Перегляд дописуSergiy_K (8.01.2008 15:30) писав:

з океану, тобі всі доведення підшукувати чи вмієш гуглити? :D
А де взявся океан?
Чому такі дурні відповіді і питання адресувалося не тобі!
  • 0

#71 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2008 – 15:54

Перегляд дописуBanderas (8.01.2008 15:32) писав:

А де взявся океан?
Чому такі дурні відповіді і питання адресувалося не тобі!
Це не відпові дурні. Все залежить вд того, хто їх читає.
А про океани почитай хімію, фізику, астрономію. Серед книжок є не лише Біблія.
  • 0

#72 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 15:58

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2008 15:54) писав:

Це не відпові дурні. Все залежить вд того, хто їх читає.
А про океани почитай хімію, фізику, астрономію. Серед книжок є не лише Біблія.
Скажи як наука пояснює виникнення життя!
Еволюція? Не розумію!
  • 0

#73 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.01.2008 – 16:06

Перегляд дописуBanderas (8.01.2008 15:58) писав:

Скажи як наука пояснює виникнення життя!
Еволюція? Не розумію!
Еволюція не пояснює винекненя життя. Існують органічні речовини, їхні сполуки утворюють більш складні елементи. Ці елементи утворюють віруси і прості мікроорганізми.
Тебе зі школи не виганяли?
  • 0

#74 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 16:15

Перегляд дописуБілий Дракон (8.01.2008 16:06) писав:

Еволюція не пояснює винекненя життя. Існують органічні речовини, їхні сполуки утворюють більш складні елементи. Ці елементи утворюють віруси і прості мікроорганізми.
Тебе зі школи не виганяли?

Ні не виганяли!
Але наука не може довести перехід від мікробів до людини! Це вже занадто!
Ніщо не зявляється само собою! Окрім першопричини яка повина володіти інтелектом!
Наслідок не може бути більшим від причини!
  • 0

#75 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2008 – 16:36

Перегляд дописуBanderas (8.01.2008 16:15) писав:

Але наука не може довести перехід від мікробів до людини! Це вже занадто!

Вона давно це довела.
  • 0

#76 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 16:48

Перегляд допису-=VJ=- (8.01.2008 16:36) писав:

Вона давно це довела.
Смішно дуже смішно! :D
  • 0

#77 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 17:30

Голосувала за варіант що життя на Землі створив Бог
  • 0

#78 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 21:14

Перегляд дописуВертипузо (11.12.2007 22:52) писав:

І ще одне для мене завжди було загадкою те як мольфари в Карпатах вміють розганяти хмари, ще й досі? Як думаєте? :rolleyes:
Явно не втратили зв`язок з Природою, а відповідно й зі самими собою. Мабуть "сила" думки\слова. Причому враховуючи що величезною кількістю процесів (як "живих", так і "не живих") кермує саме вода, думаю вся "фішка" в вмінні "говорити" і знаходити спільну мову з нею.
  • 0

#79 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 16.01.2008 – 22:34

На даному етапі еволюції людина не має змоги пояснити це, проте не переживайте, років, так десь за 25 000 000 зможемо! =)
  • 0

#80 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 14.10.2009 – 22:33

Життя не Землі народилось внаслідок хімічної та генетичної еволюції макромолекул в інтервалі часу десь біля мільярда років після народження самої Землі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних