Перейти до вмісту

Життя на Землі

Повідомлень в темі: 86

Опитування: Виникнення Життя на Землі (80 користувачів проголосувало)

Життя виникло на Землі:

1. Внаслідок процесів на самій Землі (27 голосів [32.93%])

Процент голосів: 32.93%

2. З космосу (27 голосів [32.93%])

Процент голосів: 32.93%

3. Бог безпосередньо створив життя на Землі. Це 100% (28 голосів [34.15%])

Процент голосів: 34.15%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.05.2007 – 15:29

В двадцати световых годах от Солнца обнаружена пригодная для жизни планета
http://lenta.ru/arti...7/04/25/planet/

А з ченелігових повідомлень вже давно відомо, що планет на такій відстані не менше п'яти навколо нас із наявною на них розумними формами життя, які у своєму духовно-інтелектальному розвитку суттєво випереджають нас...
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.05.2007 – 17:38

LMax, цікаво чому такі новини є тільки на різних сайтах...а от в офіційних колах є? Хотілось би почитати\почути\побачити саме там. Тільки не кажіть що офіційно просто не хочуть визнавати...
  • 0

#43 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.05.2007 – 18:29

Перегляд дописуLMax (11.05.2007 16:29) писав:

В двадцати световых годах от Солнца обнаружена пригодная для жизни планета
http://lenta.ru/arti...7/04/25/planet/

А з ченелігових повідомлень вже давно відомо, що планет на такій відстані не менше п'яти навколо нас із наявною на них розумними формами життя, які у своєму духовно-інтелектальному розвитку суттєво випереджають нас...

Цитата

Ученые судят об обстановке на небесном теле исходя из того, что все звездные системы формируются по единым законам. Саму планету, собственно, никто не видел. Ее существование предполагается на основании отклонений в параметрах звезды, вокруг которой она обращается.
Мені ця фраза повідомлення найбільше подобається... Фільм про Шерлока Холмса згадується.
Дивляться Холмс і Ватсон в вікно.
Холмс: Використовуючи дедуктивний метод, що ви можете сказати про цього чоловіка, що йде по вулиці?
Ватсон: Ну, певно, ця людина передбачлива, бо взяла парасольку, через те, що йтиме дощ. Ще вона любить вишукано одягатися, тому доволі забезпечена. Е-е-е, а ви що про неї скажете, Холмсе?
Холмс: Ця людина працює радником при міській ратуші, живе в припортовому кварталі, одягається у такого-то кравця, курить такі-от сираги, в дитинстві впала з дерева, через що зараз накульгує, має жінку, дітей наразі ще нема...
Ватсон: Як це ви все визначили? Дедуктивний метод?
Холмс: Ні, це просто мій брат...
Десь приблизно такий діалог там був.

Робити такі висновки про планету за певними законами - щонайменше нерозумно. Тим паче, ніхто зараз не знає, як була сформована Сонячна система. Про який тоді закон формування зоряних систем може бути мова?!? І не обов'язково основою життя має бути вуглець та вода. Колись активно розвивалася хімія бор-азот-водневих сполук. Сполуки за властивостями нагадують органіку, здатні до побудови великих ланцюгів, мають аналоги вуглеводнів та бензолу та ще декілька цікавих лише їм притаманних сполук. Чому життя не може бути на основі цих елементів. Тоді основа - бор і аміак... І не обов'язково шукати на претендентах на життя лід та не обов'язково температура має бути в діапазоні рідкої води...
А подібні повідомлення - це псевдонаукові розумування, що ніякого підтвердження за собою не мають.
  • 0

#44 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.05.2007 – 12:16

Перегляд дописуКиря (11.05.2007 18:38) писав:

LMax, цікаво чому такі новини є тільки на різних сайтах...а от в офіційних колах є? Хотілось би почитати\почути\побачити саме там. Тільки не кажіть що офіційно просто не хочуть визнавати...
на офіційних то яких - Верховної Ради чи що?

Видання http://lenta.ru є передовим в рос інтрнеті, тому що його підтримкою займається офіційне представництво RamblerMediaGroup. От хто його фінсує - це вже інше питання...

От наприклад російський портал космічних новин:
http://www.spacenews.ru/spacenews/live/ful...ws.asp?id=20433
часто бере новини з lenta.ru

Тут часто подібні речі оприлюднюють...
http://www.spacenews...ive/ARXnews.asp

Гетьман то зветься просто - "хто має очі - побачить, хто має вуха - почує"...
  • 0

#45 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.05.2007 – 16:09

LMax
Те, що планета на перший погляд придатна для життя, ще не означає, що воно там є...
Велика вірогідність того, що ця планета повернута до зірки завжди однією стороною. В таких умовах невідомо, якою буде атмосфера - занадто жаркою чи занадто холодною.

Тут розумні люди розказують свої теорії...
  • 0

#46 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 13.05.2007 – 07:41

Якраз вчора на парі з філософії наша викладачка запиталася у мого одногрупника "Хлопчикузвідки ти взявся?" а він відповіі що від мавпи... :) Чесно кажучи я не проголосувала, бо точно до однієї з концепцій я ще не визначилася... але так по трошку в кожну вірю... Точно я ще не визначилася.
  • 0

#47 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:51

не знаю де взялося життя...скажу одне, все то теорії...я радий. що живу і раджу Вам теж смаквати життя і не удмати про такі речі як ця тема, повірте, є люди які віддають життя, а толку немає...
  • 0

#48 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.09.2007 – 15:19

Ну я є християнкою тому впевнена на 99.9% що життя на землі створив БоГ <_<

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  __________.jpg   13.82К   19 Кількість завантажень:

• 0

#49 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 19.09.2007 – 18:17

ну я атеіст. мені пофігу хто створив світ. я живу і радію, радію і живу. і мені це подобаєтся <_<
  • 0

#50 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 00:47

Я відповів перше, але думаю що життя є не тільки на Землі (майже впевнений)

Перегляд дописукОшЕннЯткО (19.09.2007 16:19) писав:

Ну я є християнкою тому впевнена на 99.9% що життя на землі створив БоГ <_<

а режта 0.01 відсотка то хто Аллах ?
  • 0

#51 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 27.09.2007 – 18:17

Якось дивився телеканал HISTORY. Там була передача про Всесвіт, можливіть життя на інших планетах, і як виникло життя на нашій планеті. Так от розповім про сотаннє. У вічній мерзлоті нашли осколо метеорита, по хімічному складу він нагадував Марс. Так от, дам знайшли вже давно застивші мікроорганізми. Дуже примітивні форми. Вчені висунули теорію у зв'язку з нею, життя пришло до нашої планети з Марсу. Річ в тому, що колись дуже давно в Марс врізався метеорит чи то комета. Удар був настільки сильним, що велику частину викинуло в Космос. Ось ці частинки довго блукали там, і попали на Землю. Якраз в той самий момент, коли наша планета майже сформувалась. І відразу після того, як воно остила і сформувалась тверда поверхність, зародилось житття.
Ще є одна теорія. Що позаземні раси вирішили провести експеремент з нашою планетою. Вони створили такі умови, щоб зародилось життя. І тепер вони наблюдають, як їх творіння розвиваються. Це може пояснювати безліч свідчень про НЛО.
І третья теорія. Це Бог створив нас...
  • 0

#52 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.09.2007 – 20:33

Життя на землі з погляду матеріалістичного виникло завдяки еволюції. Це незаперечний факт.
З погляду духовного еволюція проходила відповідно до Божих задумів за допомогою нетілесних Божих помічників Цей факт стане незаперечним невдовзі ;) .

Повідомлення відредагував Romun: 27.09.2007 – 20:33

• 0

#53 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:26

Romun, еволюція кажете? Але ж для неї потрібна органічна база. Не думаю що камінь в процесі еволюції може перетовритись в складну амінокислоту )
  • 0

#54 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.09.2007 – 22:58

Перегляд дописуСварус (28.09.2007 22:26) писав:

Romun, еволюція кажете? Але ж для неї потрібна органічна база. Не думаю що камінь в процесі еволюції може перетовритись в складну амінокислоту )

За відповідних вмінь та навичків Вищі Творчі сили (назвемо так) самою силою думки здатні синтезувати з неорганічних сполук органічні. Пробувати, помилятись, помилки видаляти, шукати оптимальний варіант. Зовні це виглядає як еволюція. З іншого боку це керований процес поступального розвитку всього живого. Цією думкою хочу показати, що правими є і ті, хто стверджує, що життя на Землі виникло в ході еволюції, і ті, хто каже, що життя виникло завдяки Богу Творцю.

Майбутнє за поєднанням науки та віри в Вищі сили. Ми вже можемо це спостерігати.
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 23:06

Але то вже не є та еволюція, яку вчать в школі ;)
А так то - то я згоден :( , тільки знову ж таки - то вже слід називати не еволюцією
  • 0

#56 ROMARIO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 30.09.2007 – 10:49

Не знаю небуду брехати
  • 0

#57 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 19:03

Перегляд дописуLMax (23.11.2006 00:51) писав:

Киря, а якщо всі три відповіді є правильні одночасно, то як проголосувати?
Тоді голосуйте за той варіант, який можна назвати первинним.
  • 0

#58 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 21:25

Недавно десь дивилась програму про зародження землі і згадую просто скільки там тре було умов для того щоб були створені так звані придатні умови для створення життя і осьо прийшла до висновку, що все-таки таку другу планету буде знайти ой як важко, адже вона б також мла мати і Місяць доречі...
  • 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 22:29

Перегляд дописуВертипузо (7.12.2007 21:25) писав:

все-таки таку другу планету буде знайти ой як важко, адже вона б також мла мати і Місяць доречі...
Ну і нащо той Місяць? Автори програми враховували що Життя не обов`язково має бути на основі Гідрогену? І що воно взагалі може бути абсолютно не таким, яким ми його собі уявляєм. Чи мова йшла лише про Життя, аналогічне на Землі? А якщо Ви віруючий християнин - в Раю теж є Місяць?
  • 0

#60 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 11:12

Ех, пане Сварусе, пане Сварусе ніхто ж не казав про релігію... я про науку кажу...Взагалі саме поняття живого викликає багато питань... тобто як визначити, що саме є живим, для людини це завжди було важко... Але повертаючись до теми: так, саме аналогічне життя до нашого - напевно не можливо знайти... а щодо супутників, таких як місяць то я впевнена що ви знаєте який вплив вони мають зі своєю гравітацією на формування планет..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних