Перейти до вмісту

Життя на Землі

Повідомлень в темі: 86

Опитування: Виникнення Життя на Землі (80 користувачів проголосувало)

Життя виникло на Землі:

1. Внаслідок процесів на самій Землі (27 голосів [32.93%])

Процент голосів: 32.93%

2. З космосу (27 голосів [32.93%])

Процент голосів: 32.93%

3. Бог безпосередньо створив життя на Землі. Це 100% (28 голосів [34.15%])

Процент голосів: 34.15%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 13.02.2007 – 17:37

Перегляд дописуMr. Sirus Iton (30.11.2006 20:55) писав:

Біологічно активні компоненти під дією електромагнітних розрядів (близкавки по простонародному) і дією сильного ренгенівського випромінювання організували перші найпримітивніші форми життя на нашій планеті, що спочатку були автотрофами і лише згодом при виділенні достатньої кількості кисню і утворенні озонового шару змогли еволюціонувати в більш сучасні форми життя. Однак таке можна буде провести в земних лабораторіях років так десь через 5. І ото питається - як ото воно!? :)

Все нове - добре забуте старе.
1953, Стенлі Міллер Синтезував "в колбі" попередники білків вищеозначеними методами
ймовірність такої еволюції дуже мала
/офтоп, але шкребе по душі: РЕНТГЕН - бояніст, і він це визнав сам. Х-промені до нього відкрив Іван Пулюй, тому патріотів прошу бути свідомими і називати Х-промені Х-променями! :) /

Запитання до прихильників "космогенезу": а звідкіль органіка/життя взялось ТАМ?
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.02.2007 – 20:54

Перегляд дописуAter Magius (13.02.2007 17:34) писав:

1. 1953, Стенлі Міллер Синтезував "в колбі" попередники білків вищеозначеними методами

2. Запитання до прихильників "космогенезу": а звідкіль органіка/життя взялось ТАМ?
1. О,дякую що хоч хтось відгукнувся і зазначив того вченого! Можна про це десь в інеті почитати?

2. Тема то про виникнення життя саме на Землі))
  • 0

#23 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.02.2007 – 21:54

Люди!!! Не там ви копаєтеся. Те, що білки, жири, вуглеводи можуть синтезуватися навіть у вакуумі під дією всіляких там променів - то суперечки не викликає. Викликає натомість інша річ: перехід від доволі складних білків\іншої органіки до живого. Це те ж саме, що уявити: їсте ви собі борщ - суміш всілякої там органіки, і тут він оживає... Обчислювали ймовірність того, що навіть у бульйоні з самих необхідних для життя речовин, щоб само по собі виникло життя, потрібно у 10000 разів більше часу, ніжє вік існування Всесвіту. І саме отут є отой бар'єр, який не дозволяє стверджувати, що воно виникло випадково... Тобто, щось таки призвело до виникнення життя взагалі. Тобто, ймовірність, що воно виникло самовільно - 0,01% приблизно, а те, що щось призвело до його виникнення - 99,99%.

Хоча, існує ймовірність, що ніякої ймовірності насправді немає... :)
  • 0

#24 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 14.02.2007 – 22:17

Перегляд дописуГетьман (14.02.2007 21:51) писав:

Люди!!! Не там ви копаєтеся. Те, що білки, жири, вуглеводи можуть синтезуватися навіть у вакуумі під дією всіляких там променів - то суперечки не викликає. Викликає натомість інша річ: перехід від доволі складних білків\іншої органіки до живого. Це те ж саме, що уявити: їсте ви собі борщ - суміш всілякої там органіки, і тут він оживає... Обчислювали ймовірність того, що навіть у бульйоні з самих необхідних для життя речовин, щоб само по собі виникло життя, потрібно у 10000 разів більше часу, ніжє вік існування Всесвіту. І саме отут є отой бар'єр, який не дозволяє стверджувати, що воно виникло випадково... Тобто, щось таки призвело до виникнення життя взагалі. Тобто, ймовірність, що воно виникло самовільно - 0,01% приблизно, а те, що щось призвело до його виникнення - 99,99%.

Хоча, існує ймовірність, що ніякої ймовірності насправді немає... :happy1:

дауйте ще один оффтоп, але: вік існування всесвіту, то як кажуть, res extensa (річ протяжна=сумнівна), і ймовірність виникнення не те що організованої органіки, а впринципі чогось структурованого з Мr>50-100 дуже низькоймовірна.
тоді виникає логічне питання: якщо НЕ випадково, то як тоді здолати бар'єр (імовірнісний, ентропійний[бо невпорядкованість живої матерії << невпорядкованість рандомного набору її компонентів])

Киря: не наю, де вінеті можна про той дослід знайти, все ж давненько воно було:) спробуйте погуглити.
Стаття (в PDF) ще має десь бути
збираєтесь забодяжити артефактну клітину на власній кухні? :kozak:
(то не оффтоп, бо БЕЗПОСЕРЕДНЬО стосується життя на Землі:D)
  • 0

#25 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.02.2007 – 15:17

Кому цікаво як з`явився Всесвіт, Земля, все живе в т.ч. людина, почитайте Ніколая Реріха "Семь великих тайн Космоса" або нашого українського автора Віктора Ореліна "Тайны духовного исцелния". В останній книзі автор досить цікаво надає власне науково-філософське трактування книги буття(Біблія). :)
  • 0

#26 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 15.02.2007 – 18:56

Вірю в те, що життя утворилось внаслідок керованих процесів на нашій планеті. Ідея, що Бог створив з глини Адама, а з його ребра Єву мене трошки не пре (з точки зору біології - абсурд). Хтось заперечить мені, мовляв Бог всемогутній, він таке може. Воно то так, але навіщо збочуватись? Простіше замутити людину силою волі, ніж з глини чоловіка (зауважу, що в малих кількостях в людині міститься практично половина таблиці Менделєєва; більшості цих елементів немає в глині, так що тут не обійшлось без ядерних реакцій :) ), а потім в ребрі цього чоловіка поміняти всі гени і виростити жінку. Але й імовірність утворення випадкового життя настільки мала, що мені повірити в це ще важче. Життя занесене інопланетянами... Любителям фантастики подобається, але це не вирішує питання, звідки взялось життя в цих інопланетянів, і головне, яка їх мета? Тому я вважаю, що Бог створив Всесвіт для свого задоволення і в процесі створення трохи поекспериментував - от вам і керована еволюція.
  • 0

#27 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 15.02.2007 – 19:53

Цитата

дея, що Бог створив з глини Адама, а з його ребра Єву мене трошки не пре (з точки зору біології - абсурд).

з глини - абсурд, але: при перекладі зміст дуже багатьох сдів "затирається. тобто хто зна, що то була за "глина"
із приколом з ребром: дозволь не згодитись: із стовбурових кісткового моску мона зробити ЩО ЗАВГОДНО. а оскільки Адам - мен, то він мав 44а+ХУ хромосом. У забрати, Х заксерити: от і маєш що маєш
  • 0

#28 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 15.02.2007 – 20:19

Перегляд дописуRomun (15.02.2007 15:14) писав:

Кому цікаво як з`явився Всесвіт, Земля, все живе в т.ч. людина, почитайте Ніколая Реріха "Семь великих тайн Космоса" або нашого українського автора Віктора Ореліна "Тайны духовного исцелния". В останній книзі автор досить цікаво надає власне науково-філософське трактування книги буття(Біблія). :)

так, в Реріха дуже глибока книга. Читала.
  • 0

#29 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 02:07

Перегляд дописуMr. Sirus Iton (30.11.2006 20:55) писав:

Біологічно активні компоненти під дією електромагнітних розрядів (близкавки по простонародному) і дією сильного ренгенівського випромінювання організували перші найпримітивніші форми життя

тут йдеться про те, що при наявності в атмосфері CO2, H2O при розрядах формуються білкові молекули а далі бла-бла-бла. ну, по-перше, в лабораторіях таке повторити не вдалося. відповідаю одразу на друге питання: на Венері в верхніх шарах атмосфери саме такі умови, але життя там нема.сірчана кислота в атмосфері Венери-не аргумент.
  • 0

#30 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень

Відправлено 16.02.2007 – 20:50

Перегляд дописуFallen Angel (16.02.2007 02:04) писав:

тут йдеться про те, що при наявності в атмосфері CO2, H2O при розрядах формуються білкові молекули а далі бла-бла-бла. ну, по-перше, в лабораторіях таке повторити не вдалося. відповідаю одразу на друге питання: на Венері в верхніх шарах атмосфери саме такі умови, але життя там нема.сірчана кислота в атмосфері Венери-не аргумент.

сірчана кислота - фігня. два рази (або один жорстко) окислити мінерал+водичка.
Самоорганізація навіть білка, ДНК etc в щось складніше (нижчі віруси, віроїди і пріони не в рахунок - вони використовують "готову матрицю") НЕймовірно, бо вимагається специфічність з точністю до дзеркальних відображень
а Міллер синтезнув тіко амінокислоти і цукри

тому біохімічну еволюцію вважаю ФІГНЕЮ. хто не згоден зі мною - катайте аргументи, бо для того й існує форум, аби в суперечці виявляти істину:)
  • 0

#31 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 11.04.2007 – 11:17

Як на мене, життя з*явилося з космосу. Чомусь так думаю. Можливо ми результати біологічних дослідів якихось інопланетян, так сказати експерементальні продукти.
  • 0

#32 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 11.04.2007 – 11:42

чому в опитуваннях ніколи не враховується особлива думка???

я вважаю, що жоден з варіантів не розкриває суть на 100%, а вони вкупі - більш-менш...
з інформаційної матриці, яка по суті є богом, народжується шар вакууму, в якому народжуються-вмирають елементарні частки, але не тільки... якщо інформація про певну точку матеріального всесвіту має дуже конкретне вираження - наслідок - народження піщинки, приміром... Далі - більше... народження яйця чи курки... отаке...
  • 0

#33 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 09.05.2007 – 11:44

Скажу одне..
З космосу..
Мавпи теж з космосу..
  • 0

#34 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2007 – 13:57

Мавпи земні істоти, що тут розвинулись, а люди - космічні родичі, які пізніше заселили й Землю.
  • 0

#35 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 10.05.2007 – 09:31

Перегляд дописуLMax (9.05.2007 14:57) писав:

а люди - космічні родичі, які пізніше заселили й Землю.
та шо ви кажете???Це теж з Біблії чи ви змінили релігію?

Звідки саме ми прийшли, щоб я знав, куди повернутись?
  • 0

#36 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.05.2007 – 19:59

Перегляд дописуStuff (10.05.2007 10:31) писав:

та шо ви кажете???
Як думаю - так кажу.

Цитата

Це теж з Біблії чи ви змінили релігію?
я не релігійний.

Цитата

Звідки саме ми прийшли, щоб я знав, куди повернутись?
До Отця слід повертатись, звідтам і прийшли. Це якщо про душу.
А в фізичному плані ми по подобі анегелів, що мають не матеріальне тіло, таке як наше на вигляд, тільки без статі. Ангели не мають крил.

На планетах багатьох зоряних систем є теж люди подібні до нас, а є й не подібні...
  • 0

#37 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 10.05.2007 – 21:44

Я думаю що з космосу впав метеорит і там були живі організми.
  • 0

#38 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 10.05.2007 – 22:21

Перегляд дописуТітіК (11.04.2007 12:17) писав:

Як на мене, життя з*явилося з космосу. Чомусь так думаю. Можливо ми результати біологічних дослідів якихось інопланетян, так сказати експерементальні продукти.
а звідки тоді взялися інопланетяни?

Перегляд дописуР0М@ННь0 (10.05.2007 22:44) писав:

Я думаю що з космосу впав метеорит і там були живі організми.
аналогічно: звідки на метеориті взялися живі організми?
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.05.2007 – 23:37

Та яка в біса різниця де вони там в Космосі взялися? Тема саме про життя на Землі!
А про життя взагалі - здається є інша тема
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.05.2007 – 12:05

Перегляд дописуКиря (11.05.2007 00:37) писав:

Та яка в біса різниця де вони там в Космосі взялися? Тема саме про життя на Землі!
А про життя взагалі - здається є інша тема
Виникає тоді інше питання: чи була Земля Землею, коли на ній з'явилося життя... :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних