Перейти до вмісту

Що важливіше?

Повідомлень в темі: 86

Опитування: Що важливіше? (31 користувачів проголосувало)

Що важливіше?

1. Минуле (2 голосів [6.45%])

Процент голосів: 6.45%

2. Теперішнє (21 голосів [67.74%])

Процент голосів: 67.74%

3. Майбутнє (8 голосів [25.81%])

Процент голосів: 25.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.12.2012 – 01:40

У кого ж це було?
«Ты наш враг, но ты хороший человек, поэтому мы закопаем тебя в хорошей земле, хорошей лопатой. » :) Але – дякую, тепер і на форумівку неможна з*являтися.
  • 0

#42 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 22.12.2012 – 01:44

Перегляд дописуxTANATOSx (22.12.2012 – 01:34) писав:

А ти мені подобаєшся, я спалю тебе останньою.
Не зря, я нову запальничку купив.

Перегляд дописуtaraBooka (22.12.2012 – 01:40) писав:

Але – дякую, тепер і на форумівку неможна з*являтися.
Можеш з’являтися, я на них зазвичай не ходжу.
  • 0

#43 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.12.2012 – 01:52

Та ну тебе з такими жартами, ще й моєму теперішньому погрожуєш
  • 0

#44 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.12.2012 – 11:06

Офтоп. Ті слова про лопату - з Бертольда Брехта "Допрос добра":
http://dagardt.livej...l.com/9421.html
  • 0

#45 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 22.12.2012 – 21:10

Нє, ну тут таке питання типу як в дитини питають "Ти кого більше любиш?". Нє, всьо є однаково важливим))))
  • 2

#46 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.12.2012 – 23:23

Оперативне майбутнє інколи важливіше за теперішнє. Наприклад, коли на тебе мчить вантажівка.
  • 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.12.2012 – 12:37

Найважливішим є минуле. По тій простій причині що воно являє собою, "три в одному". В ньому знаходиться як наше теперішнє, так і наше майбутнє. Але не навпаки. Єссно, що ці три ознаки потрібно відносити не до життя а до нашої діяльності в ньому. Саме ж по собі, життя, не має ознак ні минулого, ні теперішнього чи майбутнього. У життя інша ознака. Воно видозмінюється і по суті є, безсмертним. Люди, віками знаходячись в пошуках цього безсмертя роблять одну і ту ж помилку. Відбуваються спроби змінити свою власну діяльність/поведінку. Всього - навсього.
  • 1

#48 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 09:10

Тут ще важливо, де знаходяться значущі цілі людини: в минулому, теперішньому чи в майбутньому. З віком ці цілі поступово реалізовуються (в тій чи іншій мірі),а тому "пересуваються" в минуле. І ще одне. Якщо, наприклад, рівень вимог людини до життя є завищеним, то вона ніколи не зможе насолодитися досягнутим в сьогоденні, а завжди житиме майбутнім (чим це може закінчитися - див. казку О.С. Пушкіна про Золоту Рибку). З іншого боку, аби не втратити смак до життя, людина має завжди мріяти про щось іще нездійснене, що перебуває "за обрієм".
  • 0

#49 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 24.12.2012 – 09:28

Перегляд дописуtaraBooka (24.12.2012 – 09:10) писав:

Тут ще важливо, де знаходяться значущі цілі людини: в минулому, теперішньому чи в майбутньому. З віком ці цілі поступово реалізовуються (в тій чи іншій мірі),а тому "пересуваються" в минуле. І ще одне. Якщо, наприклад, рівень вимог людини до життя є завищеним, то вона ніколи не зможе насолодитися досягнутим в сьогоденні, а завжди житиме майбутнім (чим це може закінчитися - див. казку О.С. Пушкіна про Золоту Рибку). З іншого боку, аби не втратити смак до життя, людина має завжди мріяти про щось іще нездійснене, що перебуває "за обрієм".
А що ти вважаєш важливішим минуле, теперешнє чи майбутнє?
  • 0

#50 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 09:30

Теперішнє (і готуюсь бути спаленою бензиновою запальничкою :))
  • 0

#51 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 12:06

Написали тут трішки за такий короткий час. Значить питання важливе.
Мені сподобалася така думка. Я її не заперечую, а тільки хочу показати, як я на такі речі дивлюся.

Перегляд дописуБезбожник (23.12.2012 – 12:37) писав:

Найважливішим є минуле. По тій простій причині що воно являє собою, "три в одному". В ньому знаходиться як наше теперішнє, так і наше майбутнє. Але не навпаки. Єссно, що ці три ознаки потрібно відносити не до життя а до нашої діяльності в ньому. Саме ж по собі, життя, не має ознак ні минулого, ні теперішнього чи майбутнього. У життя інша ознака. Воно видозмінюється і по суті є, безсмертним. Люди, віками знаходячись в пошуках цього безсмертя роблять одну і ту ж помилку. Відбуваються спроби змінити свою власну діяльність/поведінку. Всього - навсього.
У минулому не знаходяться наше теперішнє і наше майбутнього. Але у минулому знаходяться передумови для нашого теперішнього і нашого майбутнього. Крім того, з минулого можна взяти таку важливу річ, як досвід.

На майбутнє минуле, звичайно, впливає. Адже воно створили передумови. Що ми можемо зробити з нашим минулим щодо теперішнього? Ми можемо його забути, не раджу цього робити, як і не раджу перейматися минулим так, щоб аж це не давало жити.
Ми можемо якось своїми діяннями змінити умови, які поставило нам минуле, якщо така можливість є. Якщо немає, то ми можемо з тим миритися, не миритися, нічого ми не змінимо.
Прийняти і не змінювати умови, які поставило нам минуле, ми можемо і добровільно. Ми можемо сказати собі, що нас усе влаштовує.
Якщо є можливість, ми можемо повністю знищити умови минулого. Хоча минуле може до нас повернутися уже в іншій новітній формі. Особливо це можливо тоді, коли людина не хоче враховувати і запобігати помилкам минулого.

Таким чином ми маємо теперішнє, в якому можемо усе це робити.
  • 1

#52 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.12.2012 – 12:12

тут ситуація є складеною: важливо думати про перспективу, про майбутнє, проте не варто забивати на теперішнє. Ми живемо цією миттю, живемо теперішнім, і якщо ми його "проживемо" так, що й навіть скажемо а як ж ми його прожили - то виходить що ми й не жили. Але то вже область теорій автоматизму і маніпури.
Буває як іду на роботу, я помічаю людей, помічаю деталі, сніг на гілках. І я отримую купу емоцій в той час. Якщо ж я тупо прийду на роботу, то я втратила 15хвилин життя, 15хвилин емоцій. І це лише малий перший-ліпший приклад.
  • 0

#53 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 12:16

Перегляд дописуKassandra (24.12.2012 – 12:12) писав:

тут ситуація є складеною: важливо думати про перспективу, про майбутнє, проте не варто забивати на теперішнє. Ми живемо цією миттю, живемо теперішнім, і якщо ми його "проживемо" так, що й навіть скажемо а як ж ми його прожили - то виходить що ми й не жили. Але то вже область теорій автоматизму і маніпури.
Буває як іду на роботу, я помічаю людей, помічаю деталі, сніг на гілках. І я отримую купу емоцій в той час. Якщо ж я тупо прийду на роботу, то я втратила 15хвилин життя, 15хвилин емоцій. І це лише малий перший-ліпший приклад.
Цілком погоджуюся.
Ще хочу звернути увагу на таку річ.
Коли ми діти, ми намагаємося бути дорослими, великими. А коли вже подорослішали, то чи не жалкуємо за своє дитинство, ніби де воно було. У підлітковому віці особливо хочеться бути дорослим, таким себе показати. Мабуть вартує в той час насолоджуватися тим, що є зараз. На все свій час.
  • 1

#54 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 12:25

Я не хотіла дорослішати, але зараз не хотіла би повертатися в своє дитинство, бо воно було не дуже щасливим. Хіба що - подивитися і поспілкуватися з людиною, якої вже нема, з моїм батьком. І тепер воліла б залишатися там, де я є, щоб так, як є, тривало довше.
  • 0

#55 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 15:35

Перегляд дописуДруг Бобер (24.12.2012 – 12:06) писав:

Написали тут трішки за такий короткий час. Значить питання важливе.
Мені сподобалася така думка. Я її не заперечую, а тільки хочу показати, як я на такі речі дивлюся.

У минулому не знаходяться наше теперішнє і наше майбутнього. Але у минулому знаходяться передумови для нашого теперішнього і нашого майбутнього. Крім того, з минулого можна взяти таку важливу річ, як досвід.

На майбутнє минуле, звичайно, впливає. Адже воно створили передумови. Що ми можемо зробити з нашим минулим щодо теперішнього? Ми можемо його забути, не раджу цього робити, як і не раджу перейматися минулим так, щоб аж це не давало жити.
Ми можемо якось своїми діяннями змінити умови, які поставило нам минуле, якщо така можливість є. Якщо немає, то ми можемо з тим миритися, не миритися, нічого ми не змінимо.
Прийняти і не змінювати умови, які поставило нам минуле, ми можемо і добровільно. Ми можемо сказати собі, що нас усе влаштовує.
Якщо є можливість, ми можемо повністю знищити умови минулого. Хоча минуле може до нас повернутися уже в іншій новітній формі. Особливо це можливо тоді, коли людина не хоче враховувати і запобігати помилкам минулого.

Таким чином ми маємо теперішнє, в якому можемо усе це робити.
А ти спробуй рухатись у своїй діяльності навпаки. Бобер. Що ? Не виходить ? Отож бо і воно. Допоки ти писав ось цей пост, кожна твоя літера, кожна крапка чи кома, як тільки ти закінчував її "малювати", в ту ж мить, ставали минулим. І воно, те минуле, є єдинною реальністю в твоїй діяльності оскільки, по перше, вже виконані ті чи інші речі, по друге, ти маєш реальний результат. І розглядаючи минуле з цієї точки зору неважко дійти висновку що в порівнянні з теперішнім та майбутнім, воно, минуле, є як неоціненним так і єдинно реально закінченим діянням з відповідним результатом.
  • 0

#56 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 16:15

Перегляд дописуБезбожник (24.12.2012 – 15:35) писав:

А ти спробуй рухатись у своїй діяльності навпаки. Бобер. Що ? Не виходить ? Отож бо і воно. Допоки ти писав ось цей пост, кожна твоя літера, кожна крапка чи кома, як тільки ти закінчував її "малювати", в ту ж мить, ставали минулим. І воно, те минуле, є єдинною реальністю в твоїй діяльності оскільки, по перше, вже виконані ті чи інші речі, по друге, ти маєш реальний результат. І розглядаючи минуле з цієї точки зору неважко дійти висновку що в порівнянні з теперішнім та майбутнім, воно, минуле, є як неоціненним так і єдинно реально закінченим діянням з відповідним результатом.
Рухатися в своїй діяльності можна назад. Можна щось створити, а можна зруйнувати і сліду не залишити. Хоча далеко не завжди.
Якщо у минулому за нас все вирішено, то ми ніякі не особистості. Ми нічого не вирішуємо, все вирішує минуле. Але ж ні. Тепер ми або приймаємо минуле без змін, або якось змінюємо передумови минулого. І все це відбувається тепер.
Я хотів сказати тільки те, що для мене найбільшою радістю є саме творити, саме процес. Те, що я роблю, те що я можу робити. Адже що було, те пройшло, а залишило воно свої наслідки і передумови.

Ну а якщо я не можу робити, то є також реальність, і реальність ця є на передумовах минулого. Але живу я у ній уже.
  • 2

#57 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.12.2012 – 16:28

Перегляд дописуxTANATOSx (22.12.2012 – 00:40) писав:

А я вважаю, жити мріями -- безглуздо, але ще безглуздіше, жити теперешнім, це як тварини, що керуються виключно сиюминутними потребами.
деколи ти пишеш правильні речі
  • 0

#58 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 17:20

Перегляд дописуДруг Бобер (24.12.2012 – 16:15) писав:

Рухатися в своїй діяльності можна назад. Можна щось створити, а можна зруйнувати і сліду не залишити. Хоча далеко не завжди.
Не те щоб не завжди, як ти кажеш, а ніколи ти зрушишся бодай на міліметр, Бобер. Тому що переплутав деякі речі. Весь твій слід у минулому, це, твої дії. Я назвав їх, людською діяльністю. Ну так от : ти щось сотворив і твоя діяльність зафіксована у минулому. Це, відправна точка. Тепер ти можеш хоч сто разів руйнувати ШОСЬ тобою сотворене, але змінити вже нічого не можна по тій простій причині що ти нездатен зруйнувати виконану тобою і зафіксовану в минулому, ДІЮ. От і все.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.12.2012 – 17:24

• 0

#59 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 17:28

Перегляд дописуБезбожник (24.12.2012 – 17:20) писав:

Не те щоб не завжди, як ти кажеш, а ніколи ти зрушишся бодай на міліметр, Бобер. Тому що переплутав деякі речі. Весь твій слід у минулому, це, твої дії. Я назвав їх, людською діяльністю. Ну так от : ти щось сотворив і твоя діяльність зафіксована у минулому. Це, відправна точка. Тепер ти можеш хоч сто разів руйнувати ШОСЬ тобою сотворене, але змінити вже нічого не можна по тій простій причині що ти нездатен зруйнувати виконану тобою і зафіксовану в минулому, дію. От і все.
Я нічого не переплутав. Де, наприклад, зафіксований зразок Десятинної церкви Володимира, яку так хочуть відбудовувати? Немає пам'яті про це. Є тільки пам'ять про те, що вона була. А є лише фундамент і повно демагогоії, що її хочуть відбудувати. Як увійти в те минуле, щоби побачити, якою вона була? Не можна увійти, як би цього ми не хотіли би. Те, що зараз хтось там хоче будувати, те збудується зовсім не копія творіння Володимира. Це буде проект уяви сучасних архітекторів. Так що, не завжди, далеко не завжди десь щось фіксується. Про що я і пишу. Воно тільки мало місце у минулому і залишило свої передумови.
  • 0

#60 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.12.2012 – 17:51

Перегляд дописуДруг Бобер (24.12.2012 – 17:28) писав:

Я нічого не переплутав. Де, наприклад, зафіксований зразок Десятинної церкви Володимира, яку так хочуть відбудовувати? Немає пам'яті про це. Є тільки пам'ять про те, що вона була. А є лише фундамент і повно демагогоії, що її хочуть відбудувати. Як увійти в те минуле, щоби побачити, якою вона була? Не можна увійти, як би цього ми не хотіли би. Те, що зараз хтось там хоче будувати, те збудується зовсім не копія творіння Володимира. Це буде проект уяви сучасних архітекторів. Так що, не завжди, далеко не завжди десь щось фіксується. Про що я і пишу. Воно тільки мало місце у минулому і залишило свої передумови.
Цей приклад, Бобер, не годиться до вказаної тобою ж цитати:

Цитата

Рухатися в своїй діяльності можна назад
Тому що в даному випадку немає ніякого руху ані в минуле, ані в майбутнє. Приведений тобою приклад про десятинну церкву, звичайнісіньке топтання на місці. І потім. Ти знову за матеріальне. Питаєш, де зафіксований зразок церкви. А яке це має значення коли мова іде про зафіксовану дію ? В даному випадку, дії архітектора тієї церкви та дії будівельників, у минулому. Їх дії змінити неможливо, навіть якщо відбудувати точну копію і на тому ж самісінькому місці, тепер. Споруда, Бобер, немає ніякого значення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних