Перейти до вмісту

Т-Мегамозок 2012

Повідомлень в темі: 29

Опитування: Т-Мегамозок 2012 (32 користувачів проголосувало)

Голосування

1. Manfred (4 голосів [12.50%])

Процент голосів: 12.50%

2. Друг Бобер (4 голосів [12.50%])

3. Katod (12 голосів [37.50%])

Процент голосів: 37.50%

4. Demoman (2 голосів [6.25%])

Процент голосів: 6.25%

5. kalamar (4 голосів [12.50%])

6. Не підтримую жодного кандидата (6 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

Голосувати

#21 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 862 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 21.12.2012 – 20:39

Ні, але тут нема більше про що говорити, забудьте.
  • 0

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.12.2012 – 22:50

Перегляд дописуБезбожник (21.12.2012 – 19:16) писав:

Все це так, не сперечаюсь і не маю нічого проти каламара. Але подивись сам. У скількох розділах фігурує каламар (як і я до речі) і у скількох, Манфред ? Що цікаво, у різних розділах Манфред проявляє себе різнопланово і завжди симпатично "вписується" в тему. При цьому опирається, переважно, на власну думку і власні висновки. Тобто, відбувається ось це що ти сказав :

Так, це дійсно ознака Мегамозку. І найкраще вона пасує, Манфреду.
тю, якраз я цим хотів потролити Манфреда, бо вже на тому напевне собаку з"їв, він зі своїм Іваном Івановичем хіміком-художником в якій темі не світився. В нього одна стратегія "теза - мораль - релігія"
скучно, нічого нового, це як нуба ловити на одному і тому місці, просто і розумієш, що це нецікаво

Перегляд дописуБезбожник (21.12.2012 – 19:16) писав:

Мені теж подобається стиль каламара але Манфред (для мене) переконливіший і тут. Щодо порівняння його і каламара логіки, то тут є одна штучка. Логіка каламара базується на логіці наукових авторитетів. А це не завжди правильно і виглядає "сухувато". Логіка Манфреда, це цілий світ власного бачяення. І якщо, з твоєї точки зору (і моєї теж) він не завжди виглядав логічним у релігії...гм...а яка логіка може бути у релігійному сповіданні ? Тут віра на першому місці. І ніяка логіка для релігії не супутниця. В решті ж тем, Манфред, цілком логічний і послідовний. І ще одне. Я з пів року тому назад передивився і уважно перечитав усі його дописи. Я був шокований тим що Манфред, як виявилось, практично не повторюється, це по перше, і не суперечить сам собі, по друге. Мало хто з нас може таким похвалитись. От така логіка виходить.
От теж ні. В Каламара логіка, яку він сам пережив, яка пройшла крізь нього. Це як коли ти виводиш розподіл Максвела, ти не просто вивів крок за кроком, ти зрозумів ідею і хід думок, тому та логіка яку представляє Каламар є його логікою, до якої в нього талант.

Логіка Манфреда це, як не смішно, але нелогіка. Бігати по зміжним темам це не логіка, це просто ознака кругозору.
Та й він постійно звинувачує точняків в відсутності фантазії. А кожен форумчанин скаже, крім Маківки, що в мене і Каламара, наприклад, є фантазія.
Щодо автосуперечностей, про це написано в відповідинх темах, раджу перечитати дискусії в філософії і релігії де велася перепалка між мною Манфредом і Каламаром
Хоча може так треба вести дискусії на релігійну тему?
  • 2

#23 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 21.12.2012 – 23:09

Перегляд дописуKatod (21.12.2012 – 22:50) писав:

А кожен форумчанин скаже, крім Маківки, що в мене і Каламара, наприклад, є фантазія.
Жодна людина, яка має хоч крихту витонченості й елементарної логіки, не скаже, що в тебе є... фантазія. :)

ІМХО, звісно.(с)
  • -2

#24 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1457 повідомлень

Відправлено 21.12.2012 – 23:38

Цікаво: два «Орлі» знов поряд;)
  • 2

#25 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 22.12.2012 – 00:42

Каламар
і Катод, але Катод не образицця - я за нього в інших номінаціях голосувала
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.12.2012 – 00:59

Перегляд дописуKatod (21.12.2012 – 22:50) писав:

тю, якраз я цим хотів потролити Манфреда, бо вже на тому напевне собаку з"їв, він зі своїм Іваном Івановичем хіміком-художником в якій темі не світився. В нього одна стратегія "теза - мораль - релігія"
От якраз, на мій погляд, навпаки. Манфреда, довгенько у темі релігії не було. А от каламара чомусь туди, останнім часом, потягнуло. Мене це здивувало. Між іншим, ця обставина і призвела до багатьох повторів з його боку.

Цитата

От теж ні. В Каламара логіка, яку він сам пережив, яка пройшла крізь нього. Це як коли ти виводиш розподіл Максвела, ти не просто вивів крок за кроком, ти зрозумів ідею і хід думок, тому та логіка яку представляє Каламар є його логікою, до якої в нього талант.
Щодо таланту каламара, тут ніяких сумнівів. Однак щодо логічних переживань...я не уявляю собі таких переживань освоюючи теорію Енштейна, наприклад. Інша справа коли в руках Федір Іванович "со своїм ідіотом". Його, без логічних переживань не освоїти. І от якраз тут, Манфред, багатьом з нас дасть фору. По цій причині він :

Цитата

Та й він постійно звинувачує точняків в відсутності фантазії.

Цитата

Логіка Манфреда це, як не смішно, але нелогіка. Бігати по зміжним темам це не логіка, це просто ознака кругозору.
Сила його логіки полягає в тому що він уміє читати поміж рядків, вміє проаналізувати, зробити власні висновки і подати їх у цікавій формі. Це і є його особисті логічні переживання викладені у вигляді власної думки.

Цитата

А кожен форумчанин скаже, крім Маківки, що в мене і Каламара, наприклад, є фантазія.
У тебе, безсумнівно, є. І тонкий цікавий гумор, до речі, теж. Щодо фантазії у каламара...я не задавався такою метою але виберу час і перегляну усі його дописи....гм...крім кицьки, кажеш ? От тут ти і попався. Манфред, у цій ситуації, запроста справився б завдяки власній логіці і, єссно, фантазії. Принаймі здоровецький букет троянд, кицька, від нього отримала б....от тобі і фантазія.

Цитата

Хоча може так треба вести дискусії на релігійну тему?
Нє, ну він же, Манфред, не зобовязаний геть усе на світі знати. Однак згадай, в релігії він "воював" один...ніхто з христян йому не допоміг, а нас, супроти нього, було 5-6 теревенчан. Тим не менше, Манфред зробив усе можливе аби виглядати достойно і йому, на мій погляд, це вдалося. Не без помилок, але вдалося.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.12.2012 – 01:09

• 1

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.12.2012 – 12:38

Перегляд дописуБезбожник (22.12.2012 – 00:59) писав:

От якраз, на мій погляд, навпаки. Манфреда, довгенько у темі релігії не було. А от каламара чомусь туди, останнім часом, потягнуло. Мене це здивувало. Між іншим, ця обставина і призвела до багатьох повторів з його боку.
Щодо таланту каламара, тут ніяких сумнівів. Однак щодо логічних переживань...я не уявляю собі таких переживань освоюючи теорію Енштейна, наприклад. Інша справа коли в руках Федір Іванович "со своїм ідіотом". Його, без логічних переживань не освоїти. І от якраз тут, Манфред, багатьом з нас дасть фору. По цій причині він :
переживання розбирання в теорії відносності десь такі самі, як розбирання в механізмі, з яким ніколи не мав справу, і розуміння як він працює. Тут кожному своє, Достоєвсього цікаво почитати. Але коли я собирав перше велосипедне колесо, і воно в мене вийшло без яєць і вісімок, то цебув кайф, більше ніж від книжки, чи фільму. Це як придумати нову музику, або зрозуміти чіюсь.
(можна доречі підняти якийсь такий напрямок в темі про Щастя :))

Сила його логіки полягає в тому що він уміє читати поміж рядків, вміє проаналізувати, зробити власні висновки і подати їх у цікавій формі. Це і є його особисті логічні переживання викладені у вигляді власної думки.
в нього велика сила ігнорування чужої думки, а в якості логічних ходів дуже мало.
Власне я вище написав, ти думку свою не зміниш. Цікавий підхід в якості поваги до опонента.
В мене Манфред викликає повагу, коли не дратує :). Але я хочу в ньому розгледіти людину, особистість, а не фаєрвол з морально-релігійного напалму. Якісь ідеї, щось з власного досвіду, щось таке що виказувало його людяність, може недосконалість.

У тебе, безсумнівно, є. І тонкий цікавий гумор, до речі, теж. Щодо фантазії у каламара...я не задавався такою метою але виберу час і перегляну усі його дописи....гм...крім кицьки, кажеш ? От тут ти і попався. Манфред, у цій ситуації, запроста справився б завдяки власній логіці і, єссно, фантазії. Принаймі здоровецький букет троянд, кицька, від нього отримала б....от тобі і фантазія.
попався, і добре, адже блазень має попадатися щоб на своєму прикладі показати абсурдність ситуації
в кожного свої методи :)

Нє, ну він же, Манфред, не зобовязаний геть усе на світі знати. Однак згадай, в релігії він "воював" один...ніхто з христян йому не допоміг, а нас, супроти нього, було 5-6 теревенчан. Тим не менше, Манфред зробив усе можливе аби виглядати достойно і йому, на мій погляд, це вдалося. Не без помилок, але вдалося.
треба тему, присвячену Манфреду, в науці, і назвати її "Манфредологія" :)
  • 1

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2013 – 19:48

за Катода, як і обіцяла)
  • 2

#29 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 18.01.2013 – 19:21

Нє панєла. Катод що, усі медальки позабирав?)
  • 0

#30 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 22.01.2013 – 01:23

фінальний результат (без накруток):
1. Katod (голосів: 12)
2. kalamar (голосів: 4)
2. Друг Бобер (голосів: 4)